Захворювання: Сечевидільної системи - Народні методи лікування

Органи сечовиділення складається з нирок, ниркових мисок, двох тонких проток -- сечоводів, по яких сеча надходить в сечовий міхур, сечового міхура і сечівника, з яким у чоловіків пов'язана передміхурова заліза.
Нирки - парні органи бобовідной форми з гладкою яскраво-коричневою поверхнею, розташовані по обидві сторони від хребта в поперекової області. Зверху примикають до діафрагми, з внутрішньої сторони - до хребту, ззаду - до поперековим м'язам, а спереду вони покриті очеревиною, що вистилає черевну порожнину з її органами. Рівень положення нирок відносно хребта коливається межцу 11 грудним і третє поперековим хребцями, причому права нирка лежить трохи нижче лівої. У жінок нирки розташовані нижче, ніж у чоловіків.
Фіксація нирок здійснюється зв'язками за рахунок складок очеревини, які йдуть до печінки, 12-палої кишці, діафрагми, а гакже за рахунок судин, артерій і вен. При подовженні, розтягу, розрив зв'язкового апарату відбувається опущення нирок, появ - іяется їх патологічна рухливість. Нирки регулюють об'єм рідини в організмі і фільтрують кров, що поступає в них по нирковим артеріях. Видалення однієї нирки людина може пережити без значних негативних наслідків, оскільки її функції візьме на себе інша нирка. Нирки ебільно забезпечуються кров'ю. Протягом доби дереза них протікає приблизно 230 л крові. Фільтруючи кров, нирки видаляють з неї непотрібний - яие і шкідливі речовини, які потім виводи - дася назовні через уретру в складі сечі. Ес - ш в крові дуже мало води, гіпофіз по соманде гіпоталамуса виробляє відповідний гормон і нирки починають виділяти Золее концентровану сечу з меншим вмістом води. Для нормальної роботи ючкам потрібно приблизно в 20 разів більше киць - юрода, ніж іншим органам. Нирки піддаються геченію найкраще в періоди свого най - юлиней активності, тобто з 17 до 19 год. На гарушеніе роботи нирок вказують потлі - юсть після їжі, безсоння, позіхання, набряки і едугий живіт.
Ниркова балія-це воронкоподібний 1роток, розташований в нирковій пазусі, 1ачінающійся від великих печінкових ча - ЦЕК і переходить у сечовід.
Сечовід впадають у сечовий міхур, від якого відходить сечівник (уретра). Хворобливість нирки при пальпації говорить про наявність патологічного процесу.
Сеча-це рідина, що виділяється нирками і накопичується в сечовому міхурі. У сечі є всі хімічні та біохімічні елементи плазми (рідкої частини крові), а часом і клітини крові. Крім того, в сечі присутні необхідні для організму гормони, вітаміни, ферменти і мікроелементи. Сеча - це профільтрована і згущена плазма крові, а не просто вода, в яку виділені шкідливі речовини.
Порушення сечовипускання
При збільшенні обсягу виводиться сечі з організму видаляється більше різних речовин, присутніх у крові, як шкідливих, так і корисних.
Сеча перестає виділятися за наступними причин:
- Припиняється її утворення внаслідок припинення кровопостачання нирок (закупорка ниркової артерії або засмічення ниркових клубочків продуктами розпаду тканин, що потрапили в кров при синдромі тривалого роздавлювання) або порушення структури нирок (наприклад, при отруєнні солями важких металів), у цих випадках вдаються до очищення крові за допомогою штучної нирки або роблять пересадку донорської нирки;
- Порушується нормальний відтік сечі внаслідок закупорки сечоводу каменем. Такі стани зазвичай супроводжуються сильним болем у попереку, ниркової колькою. Біль при цьому виникає через напору сечі вище місця закупорки.
- Затримка сечовипускання може виникнути після пологів або психічної травми. У таких випадках добре поливати статеві органи теплою водою або переливати воду, створюючи дзюркотливий звук.
Затримка сечовипускання веде до ішуріі, причинами якої можуть бути аденома, пухлина передміхурової залози, камені або пухлина сечового міхура, звуження уретри в результаті запалення або травми.
Ознакою багатьох захворювань сечової системи є виділення крові з сечею ( Гематурія ).
Для лікування хвороб сечовидільної системи використовують сечогінні засоби трьох груп:
1) кошти, що поліпшують ниркове кровопостачання;
2) засоби, що підвищують осмотичний тиск крові в нирках;
3) кошти, що зменшують зворотний захоплення натрію в ниркових канальцях.
Тривале застосування сечогінних коштів, якщо при цьому не обмежити надходження в організм води і кухонної солі, не дає позитивних результатів і веде до поступового зменшення сечогінної активності цих коштів. Для збереження ефективності сечогінних засобів рекомендується після регулярного прийому їх протягом тижні зробити перерву на 2-3 дні або поміняти препарат.
ЗАПАЛЕННЯ НИРОК
Запалення нирок з переважним ураженням судин ниркових клубочків призводить до нефриту . Гострий нефрит розвивається частіше після ангіни або загострень хронічного тонзиліту, захворювань верхніх дихальних шляхів, викликаних стрептококом, після запалення легенів, дифтерії, висипного і черевного тифу. Характерні прояви гострого нефриту-набряки, зміни складу сечі і підвищення артеріального тиску. При хронічному нефриті періодично виникають загострення, ознаки захворювання менш виражені. При сечокам'яної хвороби, захворюваннях передміхурової залози та органів малого тазу, провідних до стиснення сечоводу, відбувається розширення ниркової миски та інші зміни нирок (гідронефроз).
Запалення нирок і ниркових мисок -- пієлонефрит - може розвиватися як самостійне захворювання або на тлі інших захворювань сечостатевої системи, що викликають порушення відтоку сечі, наприклад, аденоми передміхурової залози, сечокам'яної хвороби, а також як ускладнення ряду інфекційних захворювань.
Надмірну пітливість, пов'язану з загибеллю деякої частини ниркової тканини, можна вилікувати наступним чином: При лікуванні застуженних нирок, які втратили частину своїх клітинних тканин, необхідно за годину до відвідування парильні з'їсти 50-100 г звареної нирки тварини, а за 10-15 хвилин до входу в парильню необхідно випити 0,5-1 стакан потогінного квасу. Якщо шкіра все-такічплохо потіє, то її слід обтирати чаєм з багна.
Приготування потогінного квасу:
1) на 3 л води взяти 1-2 склянки малини (можна малинового варення), 1 склянка цукру, 1 ч. л. сметани. Всі міститься в теплі і бродить з доступом кисню в протягом 14 днів.
2) заварити 1 склянкою окропу 1 ст. л. коренів багна або 2 ст. л. листя берези і кип'ятити їх протягом 1-3 хв. Для цієї мети можна використовувати квіти липи або бузини.
При гарному потінні шкіри нирки частково відпочивають і швидко нарощують свій клітинний об'єм, тому що в крові міститься достатня кількість поживних для нирок речовин. Сильною потогінний ми добиваємося звільнення нирок від роботи і даємо їм в режимі відпочинку трохи галузі.
Якщо кожного тижня проводитимуться подібні процедури, то нирки оздоровляться, ч> р - ганізм зміцніє і стане життєдіяльності.
Запалення сечового міхура
При проникненні інфекції в сечовий міхур відбувається його запалення -- цистит, розвитку якої сприяють подразнення слизової оболонки сечового міхура та переохолодження тіла. При хворобах сечового міхура виникають головні болі, при переохолодженні розвивається водянка. Хвороби сечового міхура частіше відбуваються взимку, і лікують їх тими ж засобами, що і нирки. Січовий міхур активний з 15 до 17 год. Про його захворюванні говорять болі в задній частині шиї, хребті, щиколотках, верхівці, у верхній щелепі, порушення зору і сльозоточивість очей, свербіж в очах, підвищена чутливість до холоду та вітру, безсоння, порушення психічного рівноваги, геморой, рясні виділення з носа і очей.

Сечевидільної системи - Рецепти лікування

Запалення сечового міхура - народний рецепт для лікування

При циститі заварити склянкою окропу суміш з 1 ч. л. татарнику колючого і 1 ч. л. насіння кропу, наполіг »в термосі 1 годину і процідити. Пити по 1 / 4 склянки кілька разів на день. Курс лікування 1 місяць. Провести від 1 до 6 курсів.

Запалення сечового міхура - народний рецепт для лікування

Мята лікує важке запалення сечового міхура. Збирати траву слід в період цвітіння. 20 г трави залити 1,5 л окропу, кип'ятити 5-10 хв, остудити, приймати по 1 склянці 3 рази на день протягом місяця.

Запалення сечового міхура - народний рецепт для лікування

При захворюваннях сечового міхура пити як чай відвар травневої березової кори: кору взяти з молодого дерева навесні, під час руху соків, наполіг »в холодній воді 6 год, дрібно нарізати і, заливши 1 склянкою окропу 2 ч. л. кори, поставити на вогонь. Кип'ятити на малому полум'я 20 хв, настояти 30 хв і процідити.

Запалення сечового міхура - народний рецепт для лікування

При болях і спазмах у сечовому міхурі: залити 1 склянкою води 1 ст. л. висушеної трави пасльону чорного, поставити на вогонь, довести до кипіння, кип'ятити на слабкому вогні 10 хв, настояти 30 хв і процідити. Пити по 1 ч. л. 3 рази на день за 30 хвилин до їди.

Запалення сечового міхура - народний рецепт для лікування

При циститі: залити 0,5 л горілки 5 ст. л. бруньок тополі чорного (осокора) і наполіг »21 день у темному місці. Пити по 1 ч. л. 3-4 рази на день під час їжі.

Запалення сечового міхура - народний рецепт для лікування

При циститі: заварити в 1,5 склянки окропу 1 ст. л. трави кропу разом з насінням і наполіг »30 хв. Пити по 1 / 3 склянки 3 рази на день за 30 хвилин до їди.

Запалення сечового міхура - народний рецепт для лікування

При запаленні сечовивідних шляхів: змішати 20 г кори верби білої, 10 г кореня вовчугу і 10 г трави грижніка. Заварити 1 склянкою окропу 1 ст. л. суміші, гріти на малому вогні 20 хв, настояти 2 год і процідити. Пити по 1 / 3 склянки 3 рази на день.

Запалення сечового міхура - народний рецепт для лікування

При циститі: заварити в 0,5 л окропу жменю бадилля моркви і наполіг », укутавши, 1 ч. Випити протягом дня за 3-4 прийоми за 30 хв до їжа.

Запалення сечового міхура - народний рецепт для лікування

При захворюваннях сечового міхура: змішати по 20 г липових кольорів, подрібненої кори дуба і листя толокнянки. Залив * 1 склянкою окропу 1 ст. л. суміші, кішішь на водяній бані 15 хв, наполіг »30 хв і процідити. Випивати по 1 склянці теплого відвару вечорами.

Запалення сечового міхура - народний рецепт для лікування

При циститі: пити по 1-2 ст. л. сік ріпи, кип'яченої на вогні протягом 5 хв.

Запалення сечового міхура - народний рецепт для лікування

При запаленні сечового міхура і при затримці сечі, при хворобах нирок і викликаних ними болях у спині: залити 2 склянками холодної води 1 ст. л. кореневищ латаття жовтою і настояти ніч. Вранці поставити на вогонь, довести до кипіння і кип'ятити на слабкому вогні 5 хв. Пити по 1 / 2 склянки 3-4 рази на день за 30 хвилин до їди. Або залив »0,5 л окропу 2 ст. л. подрібнені стебла та листя латаття і наполіг »2 ч. Пити по 1 / 3 склянки 3-4 рази на день за 30 хвилин до їди. Цей же настій застосовується при ревматизмі, порушенні обміну речовин, гастритах.

Запалення сечового міхура - народний рецепт для лікування

При захворюваннях сечового міхура: змішати по 15 г стручків квасолі, квіток терну, кореневищ аїру, трави польового хвоща, плодів ялівцю та 25 г листя толокнянки. Заварити 1 л окропу 4 ст. л. суміші, наполіг »3 год і випити відразу за один прийом, намагаючись якомога довше затримати сечу. У процесі лікування приймати гарячу ванну.

Запалення сечового міхура - народний рецепт для лікування

При катаральному циститі: в 1 стакан теплого молока влити 5-10 крапель березового дьогтю і розмішати. Приймати по 1 / 3 склянки 3 рази на день.

Запалення сечового міхура - народний рецепт для лікування

При захворюваннях сечового міхура: змішати 20 г трави грижніка, 20 г плодів петрушки і 60 г листя толокнянки. Залити 1 склянкою холодної води 1 повну ст. л. суміші, наполіг »б ч, кип'ятити на слабкому вогні 15 хв і процідити. Випивати за 1 день у кілька прийомів при лужної реакції сечі.

Запалення сечового міхура - народний рецепт для лікування

При запаленнях сечового міхура: заварити 1 склянкою окропу 2 ст. л. дрібно подрібненого кореня шипшини, кип'ятити на малому вогні або на водяній бані 15 хв, настояти 1 год і процідити. Пити по 1 / 2 склянки 4 рази на день за 15-20 хвилин до їди.

Запалення сечового міхура - народний рецепт для лікування

При захворюваннях нирок і сечового міхура вживати з медом насіння селери (засіб слабке), плоди шипшини, кедрові горіхи з медом, сік свіжого кореня селери (по 1 ст. л. 2 рази на день).

Запалення сечового міхура - народний рецепт для лікування

При запаленні сечового міхура застосовував * відвар із суміші 2 ст. л. деревію, 1 ст. л. кореня аїру, 1 ст. л. березових бруньок, 2 ст. л. листя толокнянки. Суміш ретельно перемішати, залити 2,5 склянки окропу 2 ст. л. згой суміші, кип'ятити 5-7 хв і наполіг »30 хв. Гшть по 1 / 2 склянки 4 рази на день.

Запалення сечового міхура - народний рецепт для лікування

Залив »1 склянкою води кімнатної температури 20 г подрібненого листя деревію, поставити на вогонь, кип'ятили »на слабкому вогні 5-10 хв, наполіг »30 хв і процідити. Приймати при запаленні сечового міхура по 1 ст. л. 3-4 рази на день після їжі.

Запалення сечового міхура - народний рецепт для лікування

При запаленні сечового міхура: заварити 1 склянкою окропу 20 г споришу й наполягти, укутавши, 2 ч. Пити 3 рази на день по 1 ст. л.

Запалення сечового міхура - народний рецепт для лікування

При часті позиви до сечовипускання: заварити 1 склянкою окропу 1 г подрібненої кори дуба, гріти на малому вогні 15 хв, настояти 30 хв і процідити. Пити по 1 ст. л. 3 рази вдень.

Запалення сечового міхура - народний рецепт для лікування

При запаленні сечового міхура і сечо - вивідних шляхів пити свіжий сік квітів або трави Глуха кропива (кропиви глухої) по 1 ст. л. 4 рази на день.

Запалення сечового міхура - народний рецепт для лікування

При захворюваннях сечового міхура: змішати рівну кількість медунки, подорожника, шавлії, золототисячника і полину. Заварити 1 склянкою окропу 1 ст. л. суміші, додати 1 ст. л. меду, кип'ятити на водяній бані 5 хв, настояти 30 хв і ^ процідити. Приймати по 1 ст. л. 3 рази на день за 20 хвилин до їди.

Запалення сечового міхура - народний рецепт для лікування

При захворюванні сечового міхура: заварити 1 склянкою окропу 1 ч. л. чортополоха, настояти 3-4 години і процідити. Пити по 1 ст. л. 3 рази на день.

Запалення сечового міхура - народний рецепт для лікування

При часті позиви до сечовипускання випити натщесерце 1 чашку чаю з кукурудзяних рильців або стеблинок вишні (черешні). За смаку можна додати мед. У міру потреби пити кілька разів на день.

Запалення сечового міхура - народний рецепт для лікування

При подразненні і хворобливих спазмах сечового міхура пити 3-4 рази на день за 30 хвилин до їжі по невеликому глотку теплий настій шишок хмелю: заварити 1 склянкою окропу 1 ст. л. шишок, тримати на малому вогні 5 хв, настояти 1 год і процідити. Беручи настій тривалий час за 1 ст. л. 3 рази на день за 30 хвилин до їди, лікують цистит.

Запалення сечового міхура - народний рецепт для лікування

При запаленні сечового міхура приймати настій з листя татарнику колючого, приготованого в такий спосіб: заварити склянкою окропу 20 г листя, настояти 40 хв, процідити. Пити по 1 ст. л »3 рази на день. Можна приймати порошок (просіявши від колючок) з листя по 1 ч. л. 3 рази на день. Вважається гарним сечогінним і протизапальним засобом.

Запалення сечового міхура - народний рецепт для лікування

При захворюванні сечового міхура і нирок заварити 1 склянкою окропу 30-50 г трави польового хвоща і настояти 2 год Приймати по 3 ст. л. 3-4 рази на день. Зовнішньо приймати ванни з відваром польового хвоща (див. розділ «Ванни»).

Запалення сечового міхура - народний рецепт для лікування

При захворюванні сечового міхура: залити яблучним оцтом гончарну глину, ретельно перемішати, нанести суміш на ганчірку і прикласти до області нирок на поясниці.

Запалення нирок - народний рецепт для лікування

При гострому та хронічному нефритах, при розширення нирок (гідронефроз): залити 1 склянкою окропу 1 ст. л. мучниці й наполягти, укутавши, 30 хв. Пити 4-5 разів на день по 1 ст. л. через 30 хвилин після їжі. Протипоказаний при гломерулонефриті і вагітності. Інший спосіб: залити 3 склянками холодної води 1 ст. л. толокнянки, довести до кипіння і тримати на слабкому вогні, доки не випарується третину відвару. Випити все протягом дня в 3 прийому. Дітям пити по 1 ст. л. через 20 хв після їжі.

Запалення нирок - народний рецепт для лікування

При нефритах, пієлітах, пієлонефритах: залити 1 склянкою окропу 1-2 ч. л. трави подмаренника, тримати на водяній бані 15 хв, настояти 30 хв і процідити. Пити по 1-2 ст. л. 4-5 разів на день за 30 хвилин до їди.

Запалення нирок - народний рецепт для лікування

При хронічному нефриті: змішати в рівних частинах корінь любістока, корінь вовчугу, корінь солодки і плоди ялівцю, залити 1 склянкою окропу 1 ст. л. суміші, настояти 6 год, кип'ятити 15 хв і процідити. Випити в кілька прийомів. Протипоказаний при вагітності і гострих запаленнях нирок.

Запалення нирок - народний рецепт для лікування

При нефриті застосовувати відвар із збору: 60 г плодів ялівцю, 20 г фенхелю, 20 г кореня солодки. Залити 1 склянкою окропу 1 ст. л. суміші, гріти на слабкому вогні 20 хв, настояти 30 міні процідити. Випити за 1 день у кілька прийомів. Протипоказаний при вагітності і гострих запаленнях нирок.

Запалення нирок - народний рецепт для лікування

При хронічному нефриті: змішати 25 г трави пікульніка, 25 г трави польового хвоща, 50 г споришу. Залити 1 склянкою холодної води 1 ст. л. суміші, настояти 6 год, кип'ятити 5 хв і процідити. Випивати 1-2 склянки на день.

Запалення нирок - народний рецепт для лікування

При нефриті: змішати 40 г лляного насіння, 30 г кореня вовчугу, 30 г листя берези білої. Залити 1 склянкою холодної води 1 ст. л. суміші, наполягти б ч, кип'ятити на малому вогні 5 міні процідити. Пити по 1 / 3 склянки 3 рази на день. ,

Запалення нирок - народний рецепт для лікування

При гострому нефриті: змішати 40 г трави дроку, 40 г лляного насіння, 10 г плодів ялівцю. Залити 1 склянкою холодної води 1 ст. л. суміші, настояти 6 год, поставити на вогонь, кип'ятити на слабкому полум'я 15 хв і процідити. Випивати 1-2 склянки на день.

Запалення нирок - народний рецепт для лікування

При хворобах нирок: варити в 5 л води великий корінь ожини, поки відвар не впоратися наполовину. Пити по -100 г 3 рази на день.

Запалення нирок - народний рецепт для лікування

При хронічному нефриті: змішати 30 г плодів ялівцю та 30 г цілих насіння айви. Залити 1 склянкою окропу, поставити на вогонь, довести до кипіння і гріти на слабкому полум'я 20 хв, настояти 1-2 години і процідити. Випивати в кілька прийомів.

Запалення нирок - народний рецепт для лікування

При нефриті: змішати по 10 г ягід ялівцю, листя берези і кореня кульбаби. Залити 1 склянкою окропу 1 ст. л. суміші, настояти до охолодження і процідити. Пити 3 рази на день по 1 ст. л.

Запалення нирок - народний рецепт для лікування

При пієлонефриті: зробити відвар з суміші різних рослин для боротьби з бактеріями - альний інфекцією і для підвищення опірності організму. Суміш містить 10 компонентів (у грамах): 1) плоди суниці лісовий - 60; 2) трава хвоща польового - 60, 3) листя брусниці - 20; 4) листя берези - 10; 5) плоди ялівцю - 10; 6) плоди шипшини коричного - 60; 7) листя толокнянки - 20, 8) листя подорожника - 20; 9) листя чорної смородини - 10; 10) листя кропиви - 30. Для приготування відвару 10 г суміші залити 1 склянкою окропу і тримати на киплячій водяній бані протягом 30 хв, після чого зняти з водяній бані, настояти при кімнатній температурі 30 хв, процідити і долити кип'яченої води ДО початкового об'єму. Пити по 150 мл 3 рази на день за 30 хвилин до їжі в теплому вигляді.

Запалення нирок - народний рецепт для лікування

При пієлітах і пієлонефритах рекомендується приймати настій з наступного збору: за 1 частини листя суниці, коренів оману і лопуха; по 2 частини листя кропиви, трави звіробою і квітів ромашки запашної, по 3 частини трави материнки, травневих листя берези і насіння льону. Залити 0,5 л окропу 2 ст. л. суміші та настояти ніч у термосі. Пити по 100 мл 4 рази на день за 30 хвилин до їжі в теплому вигляді.

Запалення нирок - народний рецепт для лікування

При хронічних пієлонефриті і гломеруло - нефритах: змішати по 10 г трави кропиви дводомної, трави золотушника, кореня вовчугу, трави деревію, плодів фенхелю, 20 г трави польового хвоща, 30 г листя берези білої. Залити склянкою холодної води 1 ст. л. суміші, наполіг »6 год, довести до кипіння, кип'ятити 15 хв на малому вогні і процідити, наполігши 30 хв. Випивати в протягом дня за кілька прийомів. Протипоказаний при вагітності і гострих запаленнях нирок.

Запалення нирок - народний рецепт для лікування

При хворобах нирок пити відвар ягід ялівцю: залити 1 склянкою окропу 15 г ягід, тримати на малому вогні 20 хв, настояти 1 годину, віджати ягоди і процідити. Пити по 1 ст. л. 3 рази на день. Замість відвару можна жувати свіжі ягоди ялівцю, починаючи з 4 ягід, збільшуючи їх прийом на 1, поки не дійде до 13, потім поступово зменшувати кількість ягід до 4. Одночасно можна приймати ванни з ягід і стебел ялівцю: 50-100 г сировини на відро води, кип'ятити 30 хв, вилити у ванну і додати необхідну для прийому ванни кількість теплої води *

Запалення нирок - народний рецепт для лікування

При захворюванні нирок протягом тижня пити як чай відвар з гарбузового насіння.

Запалення нирок - народний рецепт для лікування

При захворюванні нирок залити: 1 склянкою окропу 2 ст. л. трави літери і настояти 1-2 год Пити 4-5 разів на день по 25-30 мл. Можна користуватися і соком свіжого рослини - по 1 ч. л. 3 рази на день або порошком з сушеного листя (по 1 ч. л.), запиваючи його чаєм з листя шавлії або брусниці.

Запалення нирок - народний рецепт для лікування

При захворюваннях нирок: залити 0,5 л окропу 1 ст. л. сухої трави частухі Подорожникові, довести до кипіння, зняти з вогню, настояти 1 год, процідити. Пити по 1 / 2 склянки 3 рази на день за 30 хвилин до їди. Курс лікування -- 10 тижнів, перерва - 15 днів і знову провести 5-тижневий курс лікування. Цим відваром користуються і при укусах скаженими тваринами. Свіже рослина отруйне.

Запалення нирок - народний рецепт для лікування

Хорошим засобом при хронічному запаленні нирок вважається суміш з рівних кількостей листя і коріння кропиви, коріння і кореневищ солодки. 1 ст. л. такої суміші наполягати 1-2 години в 2 склянках окропу, пити по 1 склянці вранці і ввечері. Інший спосіб: залити 1 склянкою окропу 2 ст. л. сушеного листя кропиви, тримати на водяній бані 15 хв, настояти 30 хв і процідити. Пити по 1 / 3 склянки 3 рази на день за 30 хвилин до їди.

Запалення нирок - народний рецепт для лікування

При запаленні нирок вживати протизапальний, антимікробний і сечогінний збір: змішати в рівних частинах корінь живокосту, траву звіробою, траву фіалки триколірної, траву собачої кропиви. Заварити 1 склянкою окропу 10 г суміші, витримати 15 хв на водяній бані і настояти 30 хв. Пити по 1 / 3 склянки 3 рази на день.

Запалення нирок - народний рецепт для лікування

При всіх видах ниркових захворювань, при гострому нефриті, при спазмах сечового міхура застосовується грижнік солодкий. Заварити 1 склянкою окропу 3 ч. л. висушеної трави грижніка, без грубих стебел, кип'ятити 5 хв і настояти 30 хв. Пити по 1 ст. л. 5-6 разів на день. У літню час можна пити свіжий сік рослини: по 1 ст. л. 3-4 рази на день за 30 хвилин до їди.

Запалення нирок - народний рецепт для лікування

При захворюваннях нирок: залити 2 склянками окропу 3 ст. л. манжетки звичайної, наполягти, укутавши, 4 год і процідити. Пити по 1 / 2 склянки 3-4 рази на день за 30 хвилин до їди.

Запалення нирок - народний рецепт для лікування

При запаленні нирок рекомендується застосовувати наступний настій, що володіє сечогінним і сильним протизапальною дією: змішати в рівних кількостях корінь живокосту і траву золотої різки. Залити 0,5 л окропу 2 ст. л. суміші, настояти ніч в термосі і процідити. Пити по 1 / 2 склянки 2-3 рази на день. /

Запалення нирок - народний рецепт для лікування

При захворюваннях нирок застосовувати настій трави льнянки: заварити 1 склянкою окропу 1-2 ст. л. трави і квітів рослини, настояти 30 хв і процідити. Пити по 1-2 ст. л. через 1-2ч. ^ При захворюваннях нирок: залити 1 склянкою води 1 ст. л. суперечка лікоподія, довести до кипіння, варити на слабкому вогні 15 хв. Пити, розмішуючи, по 1 ст. л. через кожну годину в протягом дня.

Запалення нирок - народний рецепт для лікування

При захворюваннях нирок: залити 1 склянкою окропу 1 ст. л. нирок або висушеної і подрібненої кори молодого дерева осики, кип'ятити на слабкому вогні 15 хв, настояти 30 хв і процідити. Пити по 2 ст. л. 3-4 рази на день за 30 хвилин до їди.

Запалення нирок - народний рецепт для лікування

При захворюваннях нирок застосовувати настій молодих весняних березового листя: залити 2 склянками теплої кип'яченої води 100 г подрібненого листя і настояти ніч у термосі, процідити і віджати залишок. Пити по 1 / 2 склянки 2-3 рази на день за 15-20 хвилин до їди.

Запалення нирок - народний рецепт для лікування

При запаленнях нирок і сечового міхура застосовується настій сережок (більш дрібних) верби білої: залити 1 частина сережок 20 частинами окропу й наполягти, укутавши, 3 ч. Пити по 2-3 ст. л. 3-4 рази на день. Цей же настій допомагає і при інфекційному артриті та ревматизмі.

Запалення нирок - народний рецепт для лікування

При болях у ділянці нирок: заварити 1 склянкою окропу 2 ч. л. квітів гарбуза, настояти 30 хв і пити як чай. Можна пити сік з м'якоті гарбуза по 1 / 2 склянки на добу.

Запалення нирок - народний рецепт для лікування

При хворобах нирок використовується настоянка золототисячника: 25 г трави на 100 мл спирту або 1 склянку горілки, настояти 9 днів, процідити. Приймати по 1 ст. л. 3 рази на день за 30 хвилин до їди.

Запалення нирок - народний рецепт для лікування

При запаленні ниркових мисок приймати порошок кореневища аїру 0 ,2-0, 5 г) 3 рази на день.

Запалення нирок - народний рецепт для лікування

Зварені у вині листя подорожника допомагають при болях у сечовому міхурі і в нирках. У склянці вина марки портвейн або Кагор варити протягом 5 хв 1 ст. л. листя подорожника.

Запалення нирок - народний рецепт для лікування

При хворобах нирок: заварити склянкою окропу 1 ст. л. кори осики і гріти її на повільному вогні 30 хв, настояти 40 хв, процідити. Розбавити кип'яченою водою до необхідного обсягу. Пити по 1 / 3 склянки 3-4 рази на день до їди.

Запалення нирок - народний рецепт для лікування

При запаленні ниркових мисок, циститі, нефриті застосовується відвар мучниці: заварити 0,5 л окропу 30 г листя, кип'ятити 15 хв на малому вогні, укутавши, і настояти ще 20 хв. Приймати по 1 / 2 склянки 3 рази на день. Це сечогінний і протимікробну засіб.

Запалення нирок - народний рецепт для лікування

Для очищення нирок: залити 1 склянкою води 1 ч. л. насіння льону, кип'ятити на водяній бані 20 хв, настояти 30 хв і процідити. Пити по 1 / 2 склянки кожні 2 години протягом двох днів. Перед прийомом відвар трохи збовтати, розбавити водою. Можна додати лимонний сік.

Запалення нирок - народний рецепт для лікування

При захворюваннях нирок стовкти 2 г лляного насіння в невеликій кількості води і накладати отриману суміш у вигляді гарячих компресів на область нирок протягом кількох ночей.

Запалення нирок - народний рецепт для лікування

При переохолодженні нирок і попереку гріти поперек вовчої (рисьей) шкурою або шерстю.

Гематурія - народний рецепт для лікування

Для лікування гематурії використовують кору або корінь барбарису звичайного: залити склянкою окропу 1 ст. л. кори або кореня, проварити на малому вогні 20 хв, настояти 30 хв і процідити. Пити по 3 ст. л. 2-3 рази на день.

Порушення сечовипускання - народний рецепт для лікування

При хворобливому сечовипусканні: стовкти в порошок насіння огірка і заварити 1 склянкою окропу 2 ч. л. насіння. Гріти на слабкому вогні 15 хв, настояти 30 хв і процідити. Пити по 1/3-1/2 склянки 3 рази на день за 30 хвилин до їди.

Порушення сечовипускання - народний рецепт для лікування

При спазмах сечового міхура і утрудненому сечовиділення: змішати 20 г кореня валеріани, 20 г листя меліси (м'яти лимонної) і 30 г трави перстачу гусячої. Залити 1 склянкою окропу 1 ст. л. суміші й наполягти, укутавши, 1 ч. Випити теплим в один прийом.

Порушення сечовипускання - народний рецепт для лікування

При хворобливому сечовипусканні залити 5 частин подрібненого кореня алтея 100 частинами холодної води, настояти 2 год і процідити. Інший спосіб: неповним залити склянкою окропу 1 ч. л. подрібненого кореня алтея і потримати на малому вогні 5-10 хв. Пити дорослим по 1 ст. л. через кожні 2 години, дітям - по 1 ч. л. 4-5 разів на день.

Порушення сечовипускання - народний рецепт для лікування

При затримці сечі: змішати рівні кількості граната, кориці, кардамону, перцю довгого, алтея і золи з краба. Заварити 1 склянкою окропу 20 г суміші, настояти 2 год, поставити на вогонь, витримати на слабкому полум'я 5 хв і процідити, остудити. Приймати по 1 ст. л. 3 рази на день.

Порушення сечовипускання - народний рецепт для лікування

Відвар якірці, алтея і краба усуває затримку сечі: залити 1 склянкою окропу 20 г суміші, настояти 3 год і приймати по 1 ст. л. 3 рази на день за 20 хвилин до їди. Компоненти збору змішують в рівних частинах.

Порушення сечовипускання - народний рецепт для лікування

Для полегшення сечовипускання застосовувати компрес з відвареного польового хвоща на область сечового міхура і пити щодня по 1 склянці відвару хвоща, приготованого наступним чином: заварити склянкою окропу 1 ст. л. польового хвоща, довести до кипіння, кип'ятити 25 хв, процідити, настояти 30 хв.

Порушення сечовипускання - народний рецепт для лікування

З міцного відвару вівсяної соломи робити гарячі компреси на область нирок (солома розігріває і розширює сечоводи, полегшує відходження каменів).

Порушення сечовипускання - народний рецепт для лікування

При резях в сечівнику: заварити 1 склянкою окропу 1 ст. л. листя липи, кип'ятити на водяній бані 15 хв, настояти 2 год і процідити. Пити по 1 / 2 склянки 3 рази на день.

Народні методи лікування

Покищо не перемогла, але сподіваюся! (Інсульт)

У вересні 2002 року я перенесла інсульт, після якого паралізувало правий бік. Сталося це на дачі, коли поливала грядку з томатами. Викликали «швидку допомогу», яка відвезла мене в Семілукскую районної лікарні Воронезької області. Я вдячна лікарям Володимиру Володимировичу та Василю Івановичу, всьому медичному персоналу за відмінне лікування, а головне, за оптимізм, яким вони мене «заразили», і віру в одужання. «До Нового року побіжиш!» - Говорили всі в білих халатах.

2014-12-21 06:58:03

Про тебетскій масаж

Багато порад і рекомендацій використовую по народній медицині. Добре допомагає тебетскій масаж. Вже після декількох занять підвищується настрій, поліпшуються сон і працездатність.

2014-12-21 06:58:00

Сигнал до перегляду життєвої стратегії

Доктора Наталії Володимирівни Любимової з Моршанський. Сьогодні вона знову з вами. Наталія Володимирівна відповідає на численні запитання читачів, пов'язані з профілактикою і лікуванням таких новоутворень, як міома і мастопатія. Поради доктора Любимової зовсім не відміняють народні рецепти.

2014-12-21 06:57:24

Моя «печінкова» травичка

Вирішив внести і свій внесок: не бути пасивним споживачем ж тільки! Так от, за весь час жодного разу не зустрічав згадки про підмаренник. Я з цією чудовою травичкою познайомився років вісім тому і з тих пір завжди маю будинку невеличкий запас: вона дуже добре лікує печінку.

2014-12-21 06:57:12

З гіпертонією можна впоратися без ліків

Гіпертонія (підвищений кров'яний тиск) іноді є симптомом серйозних захворювань, в таких випадках необхідна лікарська допомога. Але набагато частіше гіпертонія є наслідком підвищеної активності симпатичної нервової системи і наднирників або відбувається через порушення водно-сольового балансу. У цих випадках, якщо, звичайно, тиск ще не досягло загрозливого рівня, з гіпертонією можна впоратися без ліків. Слідуючи нескладним радам світових авторитетів в області цілительства, викладеним у цій статті, ви зможете швидко привести свій тиск в норму.

2014-12-21 06:56:45

Рецептом діда від гангрени - 50 років

Якось дід поранив ногу й уваги не звернув, поки не стала вона його турбувати. Звернувся до лікарів. Вони сказали: «У вас гангрена, треба ногу ампутувати, щоб далі не пішло зараження».

2014-12-21 06:55:25

Запасіться терпінням

Треба ж було такому трапитися - дочка подряпала руку. Я якось не звернула на це увагу - подумаєш, подряпина. Але через кілька днів вона стала ширшою, зверху з'явилися лусочки. По руках і ногах пішла висип, висипання були на ліктях, колінах. Діагноз кинув мене в шок: псоріаз.

2014-12-21 06:55:12

Затримка дихання - лікування без ліків

Розповім про свій досвід лікування. Захворювання серцево-судинної системи стоять на першому місці, як і смертність оп них. Природно, кількість хворих з такими захворюваннями величезна. Лікарське лікування постраждалих - справа дорога, тривалий і не завжди успішне.

2014-12-21 06:54:49

Ялична масло і мед врятували від операції

У мого племінника виявили міжхребцевих грижу. Операцію з ряду причин лікарі побоювалися робити, а тому порадили наступний рецепт.

2014-12-21 06:54:20

Про клізми (свищі)

Після операції з приводу геморою в мене утворився свищ. Лікуватися вирішила сама. Але під наглядом проктолога. Пропоную вам познайомитися з моїм курсом лікування, але перш за скажу, що при кровотечі і вузликах його виконувати не можна. Спочатку зупиніть кровотечу і приберіть вузлики

2014-12-21 06:53:39

Медицина

"Клоновод"оголосив голодування

"Клоновод"оголосив голодування - Скандально відомий своїми дослідами з клонування людини італійський лікар Северіно Антінорі заявив у вівторок, що оголошує голодівку і звинуватив італійська влада у переслідуваннях у зв'язку з його роботою.

2014-12-21 06:58:03

Росіяни генетично стійкі до СНІДу

Росіяни генетично стійкі до СНІДу - Жителі Росії генетично стійкі до СНІДу - до такого парадоксального висновку прийшли петербурзькі генетики, які вирішили розібратися, що ж заважає вірусу імунодефіциту викосити свою смертельну косою безтурботних росіян, пишуть сьогодні 'Нові Вісті'. Першими про генетичну схильність частини людей до СНІДу на початку XXI століття заговорили американці.

2014-12-21 06:57:58

СНІД

СНІД - перші 20 років - Хвороба, яка тепер відома як синдром набутого імунодефіциту або СНІД, була вперше описана 20 років тому в 'щотижневому звіті про захворюваності та смертності', під спокійним заголовком: 'Пневмоцистна пневмонія - Лос-Анджелес '[1]. Те опис не було великої статтею, - цієї честі удостоївся звіт про хворобу денге у відпускників, які поверталися до Сполучених Штатів з Карибських островів.

2014-12-21 06:57:50

Результати дослідження ефективності лікування препаратом''Лома Люкс Псоріаз''поширених форм псоріазу

Результати дослідження ефективності лікування препаратом''Лома Люкс Псоріаз''поширених форм псоріазу - Нами було проведено обмежене клінічне дослідження з оцінки ефективності і переносимості препарату «Лома Люкс Псоріаз», розчин для внутрішнього застосування у флаконах по 237 мл виробництва компанії «Loma Lux Laboratories», США в лікуванні розповсюджених форм псоріазу.

2014-12-21 06:57:45

Вірус СНІДу ховається в кишечнику

Вірус СНІДу ховається в кишечнику - Вчені з Каліфорнійського університету знайшли в організмі людини резервуар, в якому вірус СНІДу приховується від дії лікарських препаратів.

2014-12-21 06:57:34

Гіпертонія білого халата і маскувати гіпертонія є предикторами стійкою АГ

Гіпертонія білого халата і маскувати гіпертонія є предикторами стійкою АГ - Італійські дослідники показали, що у осіб з гіпертонією білого халата і маскувати гіпертонією підвищений ризик розвитку стійкої АГ.

2014-12-21 06:57:28

Москва: погода і ваше здоров'я на 04.03.2009

Москва: погода і ваше здоров'я на 04.03.2009 - Підвищення атмосферного тиску може негативно позначитися на обличчях з нестійким артеріальним тиском. У таку погоду не важливо себе можуть відчувати гіпотонікам, і ті, хто страждає вегето-судинну дистонію, а також захворюваннями судин головного мозку, порушенням серцевого ритму, синдромом хронічної втоми, але особливо несприятливо підвищений тиск для людей, що страждають гіпертонією.

2014-12-21 06:57:21

Алергію викликає робота в офісі

Алергію викликає робота в офісі - Четверо з десяти людей захворюють алергією, пов'язаною з їх робочим місцем. Алергічна асоціація у Великобританії заявила, що це схоже на «міні-епідемію» алергії, що охопила близько семи мільйонів службовців, і пов'язану з різними факторами, присутніми в офісі.

2014-12-21 06:57:15

ендотеліальна дисфункція епікарда корелює з розміром частинок ЛНП і ЛВП

ендотеліальна дисфункція епікарда корелює з розміром частинок ЛНП і ЛВП - У 490 пацієнтів обох статей оцінили ендотеліальну функцію коронарних артерій, ендотеліальна функція була виявлена у 273 пацієнтів. Виявилося, що розмір часток ліпопротеїнів, оцінений методом МРТ достовірно корелює з епікардіальной ендотеліальної дисфункцією, виявлено пряму кореляцію з розміром дрібних щільних ЛНП і зворотна кореляція з розміром великих ЛВП.

2014-12-21 06:57:09

Британці ігнорують небезпеку літнього сонця

Британці ігнорують небезпеку літнього сонця - Жителі Великобританії, обділені сонячними днями і, як наслідок, що володіють переважно світлою шкірою, більш схильні до злоякісних новоутворень.

2014-12-21 06:57:04