Захворювання: Захворювання вуха - Народні методи лікування

Одна з ознак багатьох захворювань вух - порушення слуху. Тому дослідження слуху дуже важливо для правильного розпізнавання таких захворювань.
З запальних захворювань вух найбільш часто зустрічається отит. Залежно від того, який відділ вуха вражений, розрізняють зовнішній, середній і внутрішній отит. Своєчасно не вилікувані запалення середнього або внутрішнього вуха, слухового нерва, а також отосклероз можуть спричинити за собою зниження слуху (приглухуватість) або глухоту.
Часто причинами приглухуватості та глухоти є також інфекційні хвороби (грип, менінгіт, тиф, скарлатина, кір, паротит епідемічний), а також безконтрольне застосування антибіотиків і робота на гучному виробництві при недотриманні правил техніки безпеки. Притуплення слуху відбувається через погіршення провідності звуку, зниження еластичності барабанної перетинки або зменшення сприйнятливості слухових нервів при захворюваннях цих нервів або при хворобі мозку. Однією з причин недуги є адтолненіе зовнішнього слухового ходу різного роду новоутвореннями, пухлинами, запалення, затвердіння вушної сірки, що потрапили у вухо сторонніми предметами або поліпами. Все перераховане може викликати гнійну текти, прорив барабанної перетинки, костоед і т. п.
Слід пам'ятати, що приглухуватість може розвиватися поступово і довго залишатися непоміченою. Запалення, що служить причиною вушної болю, виникає головним чином в нервових закінченнях і оболонці вуха в результаті застуди, затримки поту і т. п. При внутрішньому запаленні уражена область розташовується за барабанною перетинкою, а при зовнішньому - межцу барабанною перетинкою і вушної раковиною. При зовнішньому запаленні слуховий прохід і прилеглі до нього ділянки помітно червоніють і припухають. Слуховий хід звужується, усередині нього відчувається що давить біль і виникає слухове відчуття дзижчання і дрібного дзвону. Після великої сухості починається закінчення тягучою і світлої рідини - оторея. Якщо запалення перейде в хронічну форму, слух почне слабшати.
При внутрішньому запаленні сильна колючий, що стріляє або стукати біль розповсюджується до зіва, де посилюється при ковтанні і рухах голови. Іноді буває збуджена вся барабанна порожнина. У таких випадках з'являються сильний головний біль і роздратування мозкових оболонок і самого мозку, конвульсії, а в деяких випадках можливий навіть смертельні наслідки. Біль, часто підсилюється до нестерпного «стріляна» у вусі, може мати нервове походження, а також може бути викликана ревматизм або фурункулом у вусі. Така біль часто буває у дітей в період росту, а також у період, коли у них ріжуться зуби.
Запалення привушних залоз інфекційного походження, що виникає здебільшого після застуди і супроводжується сильною пухлиною цих залоз, називався паротит (свинкою). При свинці стає важко жувати, ковтати і говорити, спостерігається слинотеча. Шкіра над пухлиною здебільшого бліда, хворого лихоманить. Якщо хворого містити в теплі, свинка, як правило, безпечна, але вона стає небезпечною, якщо запалення торкнеться мозок. У жінок ця хвороба дає ускладнення на груди, а у чоловіків - на мошонку.

Захворювання вуха - Рецепти лікування

Вушні захворювання - народний рецепт для лікування

Дуже часто отит починається зі звичайного нежиті. Найкраще полегшує стан зігріваючий компрес. Змастіть вазеліном або дитячим кремом шкіру навколо вушної раковини. Потім у злегка підігрітому спиртовому розчині E0 мл спирту на 50 мл води) або в горілці намочите марлю або чисту м'яку серветку, відіжміть і покладіть навколо вушної раковини. Сама раковина і слуховий прохід повинні залишатися відкритими. З вощеною або компресним папір виріжте коло, зробіть надріз посередині і одягніть його на хворе вухо, знову залишивши раковину і слуховий прохід відкритими. Поверх папери покладіть навколо вуха вату і закріпіть її бинтом. Тримати компрес досить 1-2 години, на ніч його ставити не треба, але повторювати потім можна кожен день, поки болить вухо. Можна використовувати для компресу і камфорний спирт, наполовину розведений водою.

Вушні захворювання - народний рецепт для лікування

При отиті закопувати у вухо сік черемші.

Вушні захворювання - народний рецепт для лікування

При болях у вухах вживати насіння шипшини, а також їх відвар у вині.

Вушні захворювання - народний рецепт для лікування

Прикладати до хворого вуха квітучу або розпарену траву золототисячника.

Вушні захворювання - народний рецепт для лікування

При болях у вухах і що починається глухоті: згорнути лійкою великий аркуш паперу (газети), вставити цю воронку вузьким кінцем у вухо, підпалити і тримати стільки, скільки можна буде терпіти тепло, поступово збиваючи попіл спаленої папери. Цю ж процедуру повторити з другим вухом.

Вушні захворювання - народний рецепт для лікування

просочивши лляну матерію розплавленим воском або намазавши на неї тонкий шар воску, згорнути лійкою і вставити у вухо вузький кінець цієї лійки, а широкий кінець запалити. Коли ганчірка догорить майже до-вуха, процедуру припинити. При такому лікуванні з вуха витягуються бруд і гній.

Вушні захворювання - народний рецепт для лікування

Загорнути в ганчірку нагріте цеглу або великий камінь і прикласти його до хворого юшку на 2 ч. Бажано в цей час пити потогінний засіб.

Вушні захворювання - народний рецепт для лікування

Залити 1 / 2 склянки молока 7 зелених неспілий головок маку і варити протягом 30 хв. Остудити до теплого стану і промити цієї теплою сумішшю вухо за допомогою розпилювача.

Вушні захворювання - народний рецепт для лікування

Добре допомагає промивання вуха гарячим молоком, в яке при кип'ятінні додано конопляне масло.

Вушні захворювання - народний рецепт для лікування

При запаленні вуха виварюють сік з корінь лопуха до густоти сметани і змазують їм слуховий прохід.

Вушні захворювання - народний рецепт для лікування

При запаленні прикладають до вуха квітучу траву іван-чаю, розпарену в печі.

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-07-08 20:54:42

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-07-09 02:08:13

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-07-09 00:19:58

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-07-09 00:22:47

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-07-08 22:58:17

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-07-09 03:57:12

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-07-09 01:04:14

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-07-09 00:18:22

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-07-09 00:25:37

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-07-08 12:30:38

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-07-08 04:19:02

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-07-09 00:31:45

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-07-08 06:13:22

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-07-08 05:56:41

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-07-08 06:30:44

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-07-08 05:20:16

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-07-08 12:22:31

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-07-08 12:07:04

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-07-08 04:19:22

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-07-08 12:39:00