Народні методи лікування

Каштани лікують не тільки суглоби

Живу я у власному приватному будинку, є присадибна ділянка. На вулиці ростуть, цвітуть і плодоносять каштани. Навесні дерева обнизаний великими пірамідальними суцвіттями, свічками.
Собірать плоди каштана мені допомагає зять Валера.
Браузер 2001 дільничний терапевт попросила у мене небагато плодів кінського каштана для своєї колишньої колеги, пенсіонерки. Виявляється, вона знає рецепт приготування настоянки. Я зателефонувала цій жінці, ми зустрілися, і вона дала мені рецепт. 300 г плодів каштану кінського очистити від коричневої кірки, дрібно нарізати. Насипати в темну пів-літрову пляшку, залити горілкою до горлечка і закрити пробкою. Наполягати два тижні в темному теплому місці, щодня збовтуючи. Настоянка може зберігатися кілька років.
У мене довго хворіли руки, особливо суглоби, плечі, кисті, та так сильно, що не заснеш. Кожен день на ніч я розтирала хворі місця, біль став стихати, а потім зовсім зникла. Лікувалася я довго, цілий рік.
Попутно вилікувала шкірний свербіж, хворобливі мозолі. Увечері, перед сном, я притуляюся до каштану, постою кілька хвилин і вночі спокійно сплю.
Кроме того, чи приймала настоянку всередину. Тільки рецепт її приготування дещо іншою. 50 г плодів або квіток кінського каштана на 0,6 л горілки. Наполягала 2 тижні в теплому місці, збовтуючи щодня, відфільтрована, зберігала в темному місці.
Прінімала по 30-40 крапель 3-4 рази на день протягом 3-4 тижнів.

Переглядів : 11455
Подякували за статтю : 34

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Хвороби cуставов"


Відновлюємо суглоби
З настанням сирої погоди дають про себе знати різні захворювання, у тому числі і суглобові хвороби. Протягом багатьох століть цілителі шукають засіб, яке раз і назавжди змусить забути про болі в суглобах.

Коли кісточки хрумтять
Всі чули про чудеса східної медицини. Але яку саме медицину слід називати східної і чого саме від неї очікувати, гадаю, не все чітко собі уявляють. Питання аж ніяк не такий простий і для фахівців.

Щоб коліна не хворіли
Розкажу, як лечу хворі суглоби і коліна. Рецепт простий: ...

Хрін від болю в суглобах
Розпочався клімакс. Захворіли придатки, виросла міома, замучили кровотечі, з'явилися головні болі, дратівливість, а потім різко захворіли променезап'ясткові суглоби, пальці попухли, стали, як деревинки. Я не могла взяти ложку, кухоль, мене поїли і годували з ложечки, як дитину. У лікарні призначали ліки, уколи, а потім дійшли і до преднізолону, від якого стала «пухнути» - особа ставало одутлим, як колесо.

Суглобовий ревматизм. Про хворобу й не згадую ...
Хочу розповісти про те, як я лікувала суглобовий ревматизм.

Від болю в суглобах кульбаба допоможе
настоянкою і сиропом з кульбаб я лечу болі в суглобах вже більше трьох років.

Лопухи від болю в суглобах
Боліли в мене руки: плечі, передпліччя, кисті ломило так, що я навіть не могла сама розчесати волосся. Сусідка по дачі, дізнавшись про мою біду, розповіла, що її мама лікувалася лопухом, і порадила мені спробувати.

Суглобу - пекучий перець, шлунку - календулу
А зняти біль і запалення суглобів мені допомагають мазі та растіркі з червоного пекучого перцю, гірчиці або гасу. При сильному загостренні розтиратися інтенсивно не слід - полегшення буде тимчасовим, а запалений корінець, коли від нього отхлинет кров, заболить ще більше. Досить втирати складу легкими рухами погладжують.

Гірчичний компрес від болю у суглобах
Коли клацає і болить суглоб великого пальця руки, візьміть 100 г камфорного масла, 100 г сухої гірчиці та 2 білки від свіжих курячих яєць.

Рецепт діда Якова
Було це в 1982-83 р., мені тоді щойно виповнилося 13 років. Десь взялася напасть: став у мене хворіти і клацати суглоб, що з'єднує верхню і нижню щелепи.

Каштани лікують не тільки суглоби
Кожен день на ніч я розтирала хворі місця, біль став стихати, а потім зовсім зникла. Лікувалася я довго, цілий рік. Попутно вилікувала шкірний свербіж, хворобливі мозолі. Увечері, перед сном, я притуляюся до каштану, постою кілька хвилин і вночі спокійно сплю.

Болячка просить смачного відвару
На болі в тазостегнових суглобах, як би їх не називали, - остеохондроз, артрит, артроз або подагрою - скаржаться досить часто. Мені допоміг забути про цю прикрість простий рецепт, який пропоную вашій увазі.

Мастило для суглобів
Робив це регулярно кілька місяців. Поступово суглоби перестали мене турбувати.

Зерна жита лікують суглоби
Рцепт, який допоміг позбавитися від сильних болів в тазостегновому і колінних суглобах не тільки мені, але і дуже багатьом хворим, вони не могли вже ходити і зверталися до мене за допомогою і порадою. Листи тоді йшли з усієї країни - проблема лікування суглобів дуже актуальна.

кашку з лопуха заспокоїть суглоби
З цією кашкою я роблю пов'язки на хворий суглоб. Біль вщухає вже після першого разу.

Спас кульбаба від деформуючого артрозу колінних суглобів
У мене деформуючий артроз колінних суглобів. Був час, боліли так, що ледве ходила. Приймала ліки, але вони мало допомагали. Прийшла до мене одного разу сусідка розповісти про те, як їздила до Парижа в гості до своєї сестри, яку не бачила багато років. А сусідка теж страждала цим же захворюванням.


Not found

Каштани лікують не тільки суглоби

Кожен день на ніч я розтирала хворі місця, біль став стихати, а потім зовсім зникла. Лікувалася я довго, цілий рік. Попутно вилікувала шкірний свербіж, хворобливі мозолі. Увечері, перед сном, я притуляюся до каштану, постою кілька хвилин і вночі спокійно сплю.
04:32:47 24.11.2014


04:32:22 24.11.2014


04:32:20 24.11.2014


04:32:16 24.11.2014


04:32:14 24.11.2014


04:32:13 24.11.2014

Про лимон, овес і яєчні білки

Поділюся і своїми. Як лікую артроз.
04:32:12 24.11.2014


04:32:11 24.11.2014


04:32:08 24.11.2014

Алтей червоний - прегарний

Розкажу про дивовижний рослині - алтее червоному.
04:31:26 24.11.2014

Вени: коли зірочки не в радість

Хронічна венозна недостатність часто відносять до так званих хвороб століття - настільки поширений цю недугу, що поєднує захворювання, які призводять до тривалого порушення венозного відтоку з нижніх кінцівок
04:31:10 24.11.2014

Протилежності притягуються?

Протилежності притягуються? - Не завжди це твердження вірне - саме до такого висновку прийшла група вчених з St Andrews University, які шляхом численних досліджень виявили, що жінки частіше вибирають партнерів, які зовні нагадують власних батьків, а чоловіки шукають партнерку схожу на свою матір.
04:32:44 24.11.2014

Жінки, що народжували природним шляхом, краще розуміють своїх немовлят

Жінки, що народжували природним шляхом, краще розуміють своїх немовлят - Медики з Єльського УніверсітетаYale School of Medicine винесли вердикт, що жінки, які виробили дитини на світ природним шляхом, краще розуміють своїх новонароджених немовлят, ніж мами, які перенесли кесарів розтин.
04:32:21 24.11.2014

З юними курцями будуть боротися нетрадиційними методами

З юними курцями будуть боротися нетрадиційними методами - В одній з Красноуфімську шкіл у Свердловській області вирішили боротися з курцями нетрадиційними методами: фотографії курців вивішують на особливому місці. Адміністрація школи таким чином має намір привернути увагу громадськості і батьків до проблеми куріння неповнолітніх.
04:32:17 24.11.2014

Клітинні технології на форумі «Мати і дитя»

Клітинні технології на форумі «Мати і дитя» - З 2 по 5 жовтня в Москві проходив IX Всеросійський науковий форум «Мати і дитя». R Браузер науковій програмі форуму було представлено декілька доповідей, присвячених можливостям клітинної терапії різних гінекологічних захворювань.
04:32:16 24.11.2014

Дівчата страждають розладом травлення з-за неодружених батьків

Дівчата страждають розладом травлення з-за неодружених батьків - Іспанські дослідники провели дослідження серед 2900 дівчаток у віці від 12 до 21 років. Всі вони відповіли на стандартну анкету з питаннями про звички в харчуванні.R
04:32:15 24.11.2014

Сучасний погляд на проблему ендометріозу

Сучасний погляд на проблему ендометріозу - Ендометріоз залишається невирішеною наукової і клінічної проблемою, до основних дискусійних питань якої відносяться наступні: чи завжди ендометріоз є хворобою; механізми розвитку та класифікація; генетичні та імунологічні аспекти ендометріозу ; зовнішній, внутрішній ендометріоз та аденоміоз; ретроцервікальний ендометріоз; ендометріоз і тазові болі; ендометріоз і спайковий процес; ендометріоз і безпліддя; діагностичні критерії; традиційні та нетрадиційні підходи до діагностики та лікування.
04:31:47 24.11.2014

Короткий курс антибіотиків ефективний при позалікарняної пневмонії

Короткий курс антибіотиків ефективний при позалікарняної пневмонії - Згідно з новим дослідженням, проведеним у Голландії, триденний курс антибіотикотерапії при позалікарняної пневмонії так само ефективний, як традиційний 7-10-денний курс. Вчені вважають, що короткий курс лікування може призупинити поширення резистентних штамів бактерій. R Можливо, нові дані приведуть до перегляду існуючих рекомендацій з лікування пневмонії, які наказують продовжувати прийом антибіотиків ще кілька днів після того, як стан пацієнта покращився.
04:31:30 24.11.2014

У США опубліковані нові рекомендації з боротьби з дитячим ожирінням

У США опубліковані нові рекомендації з боротьби з дитячим ожирінням - Відповідно до рекомендацій Американської робочої групи з профілактичним заходам, у США школярів будуть обстежувати на предмет ознак ожиріння, щоб якомога раніше вжити заходів для боротьби з цією недугою.
04:31:19 24.11.2014

Вітаміни, і в яких продуктах вони містяться

Вітаміни, і в яких продуктах вони містяться - Без вітамінів в організмі не функціонує жодна система. Багато хвороб, якими в різні часи страждала більша частина людства, були викликані недоліком вітамінів, але в ті часи про це нічого не знали. У кожного вітаміну є свої особливості і завдання щодо впливу на організм людини.
04:31:18 24.11.2014

Непорядні аптеки наживаються на ліках проти грипу

Непорядні аптеки наживаються на ліках проти грипу - Ліки проти грипу розлітаються сьогодні не гірше, ніж медичні маски, за якими все частіше ховаються жителі великих російських міст. Деякі аптеки і перекупники ліків користуються вигідним моментом і піднімають ціни - місцями до 40%.
04:31:00 24.11.2014

Непсихотичні психічні розлади при епілепсії

Непсихотичні психічні розлади при епілепсії - Епілепсія належить до числа розповсюджених нервово-психічних захворювань: показник її поширеності в популяції знаходиться в діапазоні 0,8-1,2%.
04:30:59 24.11.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html