Народні методи лікування

Мій часниковий інгалятор

Хочу поділитися своїм методом лікування захворювань дихальних шляхів, яким, користується наша сім'я. Цим методом ми лікували хронічну пневмонію у п'ятирічного сина, загострення хронічного бронхіту у мене, ангіну, ГРЗ та грип.

Про лікарські властивості часнику я дізнався з книги І.П Токіна «Цілющі отрути рослин», Леніздат, 1967 р. Син з чотирирічного віку хворів хронічною пневмонією. Загострення починалися з жовтня місяця і тяглися до літа. Ліки не допомагали. Прочитавши про властивості часнику, я почав давати йому часник щодня на ніч перед сном (важлива регулярність), починаючи з вересня і до червня. Спочатку натирав часник на скоринку житнього хліба, а потім привчив і жувати по одній невеликій часточці. У цей період загострення пневмонії не було. Також вся сім'я приймає часник для профілактики, а під час захворювання ГРЗ, грипом, ангіною, бронхітом жуємо і їмо часник після кожного прийому їжі і перед сном.

Коли з якихось причин їсти часник не можна, ми в сім'ї використовуємо найпростіший часниковий інгалятор, який я придумав і сконструював сам. У денці пластикового стаканчика з-під морозива чи йогурту роблю кілька отворів за допомогою розжареного шила. На це сітчасте дно кладу шкірку з часниковою головки або дрібно порізаний часник. Стаканчик з часником докладаєте до рота і вдихаєте. Вдих через рот, видих через ніс. У період загострення захворювань - щогодини хвилин за 10-15. А щоб стаканчик не тримати руками, його можна закріпити в порожнини за допомогою резинки для одягу.

Таким чином, загострення хронічного бронхіту, ангіну, ГРЗ, грип виліковує за 3-6 днів. При цьому, що, напевно, дуже важливо, не буває ускладнень і тривалої слабкості самопочуття, як при медикаментозним лікуванням.

Переглядів : 1645
Подякували за статтю : 4

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Дихальних шляхів"


Замість операції Дімка став виконувати дихальну гімнастику Стрельникової
Після сильної застуди мій 4-річний син кілька місяців не міг дихати носом. Діагнози ставили різні: алергія, аденоїди, викривлення носової перегородки. Один лікар пропонував видалити аденоїди, другий - зробити операцію на перегородці. Такий різнобій у думках змусив мене шукати альтернативні методи лікування ...

Мій часниковий інгалятор
Хочу поділитися своїм методом лікування захворювань дихальних шляхів, яким, користується наша сім'я. Цим методом ми лікували хронічну пневмонію у п'ятирічного сина, загострення хронічного бронхіту у мене, ангіну, ГРЗ та грип.


Not found

Аденоїди - що це таке і як це лікувати?

Ваша дитина часто дихає ротом? У нього закладений ніс? Ослаблений слух? Він часто хворіє? Тоді зверніть увагу на цю статтю, можливо в ній Ви знайдете відповіді на питання, які мучили Вас вже давно.
04:23:12 31.10.2014


04:23:02 31.10.2014

Екстендер для збільшення члена

Багато хто мріє про швидке збільшення статевого пеніса, але швидко значить не надійно, і чого не менш важливо, за швидкість доведеться розплачуватися як своїм гаманцем, так і своїми болючими відчуттями. Основні способи збільшення члена на сьогодні консервативні та хірургічні.
04:23:01 31.10.2014

Як я вилікувала тріщину прямої кишки

Коли у мене виявили тріщину прямої кишки, я стала шукати різні народні способи лікування. Приймала ванни з відваром кори дуба, вводила в пряму кишку обліпихова олія, робила клізми з уриною ... Деяке поліпшення помітила, але остаточно вилікувати болячку не вдалося.
04:22:57 31.10.2014

Рецепт від лупи і для зміцнення волосся.

Рецепт, який наведу нижче, перевірила на собі. Дуже добре допомагають! Ось чому вирішила поділитися ними з читачами. Отже ... Для зміцнення волосся і від лупи використовую сік алое ...
04:22:55 31.10.2014

Ознаки надмірного вживання алкоголю

«Надмірне вживання алкоголю» - це поняття, яке має на увазі під собою вживання такої кількості спиртного, при якій виникає небезпека розвитку алкогольної залежності та супроводжуючих її фізіологічних і психічних порушень.
04:22:53 31.10.2014

Кліщі переходять у наступ

Щорічно в травні - червні відбувається наступ кліщів. Мирно дрімали всю зиму, з першими сонячними днями кліщі не просто оживають, а стають злими, агресивними, нападають і на людей, і на тварин. Ці паразити є збудниками важких захворювань - енцефаліту (у Росії щороку реєструється близько 6000 випадків зараження кліщовим енцефалітом), а також хвороби Лайма або бореліозу - її лише в минулому році тільки в Москві підхопили 207 осіб. Про те, як убезпечити себе від інфекцій, що переносяться кліщами, що слід робити в разі укусу, розповідає кандидат медичних наук, лікар вищої категорії Анатолій Мантухов
04:22:30 31.10.2014

Як вберегтися від раку

Кожен 3-4-й чоловік і 4-5-а жінка можуть захворіти на рак. Суха статистика, - але яка страшна! «Не доведи, Господи, довідатися дорогу в онкодиспансер», - говорять люди. Лікарі ж стверджують, що більшість і не знали би цього, якби вчасно обстежувалися.
04:22:27 31.10.2014

Ваш мудрий доктор - природа

Мастопатія, пухлина молочної залози, жировик ... Виявивши це у себе, люди лякаються, самі ставлять собі грізний діагноз: все, у мене онкологічне захворювання. Звертаються за порадами до рідних, близьких, консультуються із знайомими, друзями. А треба чинити зовсім по-іншому: йти на прийом саме до хірурга-онколога, щоб він, досвідчений фахівець, поставив точний діагноз.
04:22:23 31.10.2014

Як вилікувати алкоголізм і наркоманію

Алкоголізм - хронічна хвороба, що характеризується тим, що людина вживає більше алкоголю, ніж мав намір, здійснює невдалі спроби кинути пити і продовжує зловживання, незважаючи на негативні соціальні та професійні наслідки.
04:22:18 31.10.2014

себорейний дерматит

себорейний дерматит - Враховуючи широке розповсюдження та постійне зростання захворюваності себореєю і себорейного дерматиту (СД), лікування цієї патології є однією з актуальних проблем дерматокосметології. Ми спробуємо розглянути цю проблему з різних сторін
04:23:05 31.10.2014

Британія вважає вакцинацію домашньої птиці небезпечної витівкою

Британія вважає вакцинацію домашньої птиці небезпечної витівкою - Вакцини від пташиного грипу тільки маскують симптоми інфекції і в цілому нездатні вирішити проблему розповсюдження цього небезпечного для людини захворювання, вважають англійські ветеринари.
04:22:59 31.10.2014

Варіабельність ритму серця: уявлення про механізми

Варіабельність ритму серця: уявлення про механізми - У здорових людей інтервал часу від початку циклу одного серцевого скорочення до початку іншого не є однаковим, він постійно змінюється. Першим це виявив А. Галлер в 1760 р. [1]. Явище отримало назву варіабельності ритму серця (ВРС). ВРС спостерігається навіть у стані спокою в положенні лежачи. Характерно, що непостійність інтервалу між кардіоциклу знаходиться в межах якоїсь середньої величини, яка є оптимальною для певного розглянутого функціонального стану організму.
04:22:55 31.10.2014

Людський геном еволюціонує під впливом цивілізації

Людський геном еволюціонує під впливом цивілізації - Людський геном досить швидко еволюціонує під впливом факторів цивілізації. Генетики з Університету Каліфорнії в Ірвіні проаналізували нещодавно опубліковані дані про варіації людського генома і виявили, що за останні 50 тисяч років близько 7 відсотків людських генів зазнали змін у результаті природного відбору.
04:22:52 31.10.2014

Це не бомба, а всього лише вібратор!

Це не бомба, а всього лише вібратор! - Мешканка Флорида висунула позов проти співробітників компанії Delta Airlines, звинувативши стюардів в дискримінації за статевою ознакою і навмисного заподіяння моральної шкоди. Рене Куцурадіс, 36 років, що летіла до Далласа, була змушена перед усіма пасажирами рейсу компанії Delta Airlines, продемонструвати свій вібратор, який за декілька хвилин до «презентації» почав вібрувати в багажному відділенні.
04:22:50 31.10.2014

Ризик захворювань шлунка на тлі ЗГТ

Ризик захворювань шлунка на тлі ЗГТ - Аденокарцинома стравоходу і шлунку зустрічається в основному у чоловіків, що може пояснюватися гіпотезою про захисну роль естрогенів у жінок.
04:22:49 31.10.2014

У США узаконили евтаназію

У США узаконили евтаназію - Верховний суд США постановив, що чинний на території штату Орегон, закон про евтаназію, залишиться в силі. Таким чином, суд відкинув позов колишнього міністра юстиції в адміністрації Буша, поданої проти лікарів штату, які призначають пацієнтам смертельну дозу препаратів.
04:22:46 31.10.2014

У РФ будуть карати за участь в обороті фальсифікованих ліків

У РФ будуть карати за участь в обороті фальсифікованих ліків - Росздравнадзор пропонує ввести кримінальну і адміністративну відповідальність за участь в обороті фальсифікованих ліків, повідомив у середу на прес-конференції заступник керівника управління Росздоровнагляду Олександр Топорков.
04:22:43 31.10.2014

Лямбліоз у дітей: проблема діагностики та вибору терапії

Лямбліоз у дітей: проблема діагностики та вибору терапії - Лямбліоз є актуальною проблемою як у дітей, так і у дорослих, його поширеність в дитячій популяції складає 350 випадків на 100 000 дитячого населення [ВООЗ, 2002].
04:22:36 31.10.2014

Сиропи від кашлю можуть пошкоджувати дитячі зуби

Сиропи від кашлю можуть пошкоджувати дитячі зуби - Багато сиропи, що володіють жарознижуючим або антигістамінним дією, мають низький рівень РН, не містять кальцію і флюоріда. R
04:22:33 31.10.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html