Народні методи лікування

Мій часниковий інгалятор

Хочу поділитися своїм методом лікування захворювань дихальних шляхів, яким, користується наша сім'я. Цим методом ми лікували хронічну пневмонію у п'ятирічного сина, загострення хронічного бронхіту у мене, ангіну, ГРЗ та грип.

Про лікарські властивості часнику я дізнався з книги І.П Токіна «Цілющі отрути рослин», Леніздат, 1967 р. Син з чотирирічного віку хворів хронічною пневмонією. Загострення починалися з жовтня місяця і тяглися до літа. Ліки не допомагали. Прочитавши про властивості часнику, я почав давати йому часник щодня на ніч перед сном (важлива регулярність), починаючи з вересня і до червня. Спочатку натирав часник на скоринку житнього хліба, а потім привчив і жувати по одній невеликій часточці. У цей період загострення пневмонії не було. Також вся сім'я приймає часник для профілактики, а під час захворювання ГРЗ, грипом, ангіною, бронхітом жуємо і їмо часник після кожного прийому їжі і перед сном.

Коли з якихось причин їсти часник не можна, ми в сім'ї використовуємо найпростіший часниковий інгалятор, який я придумав і сконструював сам. У денці пластикового стаканчика з-під морозива чи йогурту роблю кілька отворів за допомогою розжареного шила. На це сітчасте дно кладу шкірку з часниковою головки або дрібно порізаний часник. Стаканчик з часником докладаєте до рота і вдихаєте. Вдих через рот, видих через ніс. У період загострення захворювань - щогодини хвилин за 10-15. А щоб стаканчик не тримати руками, його можна закріпити в порожнини за допомогою резинки для одягу.

Таким чином, загострення хронічного бронхіту, ангіну, ГРЗ, грип виліковує за 3-6 днів. При цьому, що, напевно, дуже важливо, не буває ускладнень і тривалої слабкості самопочуття, як при медикаментозним лікуванням.

Переглядів : 1635
Подякували за статтю : 4

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Дихальних шляхів"


Замість операції Дімка став виконувати дихальну гімнастику Стрельникової
Після сильної застуди мій 4-річний син кілька місяців не міг дихати носом. Діагнози ставили різні: алергія, аденоїди, викривлення носової перегородки. Один лікар пропонував видалити аденоїди, другий - зробити операцію на перегородці. Такий різнобій у думках змусив мене шукати альтернативні методи лікування ...

Мій часниковий інгалятор
Хочу поділитися своїм методом лікування захворювань дихальних шляхів, яким, користується наша сім'я. Цим методом ми лікували хронічну пневмонію у п'ятирічного сина, загострення хронічного бронхіту у мене, ангіну, ГРЗ та грип.


Not found

Листя волоського горіха проти діабету

Пропоную дуже простий рецепт для зниження цукру в крові та сечі.
07:22:26 25.10.2014

Лікування гаймориту народними засобами

Існує величезна кількість різного лікування гаймориту. І медичними способами, і народними засобами. Здавна вважалося, що рецептами наших бабусь можна цілком достатньо вилікувати те або інше захворювання.
07:22:06 25.10.2014

Тримайте спину прямо, і хвороби вас минуть

Хребет - своєрідний барометр стану нашого організму. Неблагополуччя в хребті може відбитися на всіх органах, - так розпочав розмову народний цілитель Росії, відомий мануальник Володимир Андрійович Миронов.
07:22:04 25.10.2014

Контроль за хворобою - в руках пацієнта (Діабет)

Олексій Вадимович, в попередніх бесідах ви підкреслювали, що в лікуванні діабету, особливо II типу, надзвичайно важлива роль належить самому хворому. Дякуй цілого комплексу заходів діабет часто вдається «тримати в узді». І все ж піти від ускладнень надзвичайно важко. Судячи по листах, найбільше занепокоєнь доставляє читачам так звана «діабетична стопа».
07:21:47 25.10.2014


07:21:31 25.10.2014

Лікування артриту за методом доктора Любимової

Страждаю деформуючим артрозом і анкілозів лівого колінного суглоба (IV ступеня). Порадьте, чи можна це вилікувати народними засобами?
07:20:21 25.10.2014

Як боротися з ожирінням

Непомітно, слідом за перемогою над післявоєнної розрухою, голодом і злиднями, ожиріння стало першою проблемою цивілізованого світу. За різними оцінками, схильністю до ожиріння страждає від третини до 40% людей. Через це створюється сприятливий грунт для розвитку цукрового діабету, атеросклерозу, гіпертонії, ішемії та інших недуг, радикально скорочують життя. Як боротися з ожирінням - це вже давно питання не тільки естетичний, але питання збереження життя. Проте вичерпну відповідь на нього так до цих пір і не знайдено.
07:20:19 25.10.2014

Чудо-цибуля від застуди

Вийшовши на пенсію в 1989 році, я став посилено шукати народні методи лікування і профілактики простудних захворювань. Пошуки увінчалися успіхом. Виявив рецепт лікування застуди цибулею. Пропонувалося швидко розжувати цибулину і зробити вдих ротом, щоб повітря пройшов через цибульну масу. Цей метод здався мені досить екстремальним. Кілька видозмінивши методику, взяв її на озброєння і з тих пір сам лікуюся цибулею і пропагую цей метод серед всіх застуди (навіть з температурою 37,5-38 ° С). Виявилося, що для одужання необхідно 2-3 дні.
07:20:07 25.10.2014

подагру утихомирює дієта

У мене цієї «панської хворобою» довгий час страждав чоловік. Єдиний порятунок знаходив у голодуванні і дієті. Тому рекомендації щодо харчування я знаю тепер твердо ...
07:20:03 25.10.2014

Кашель кашлю ворожнеча

Ми часто нарікаємо на забруднення атмосфери наших міст, на погану екологічну обстановку, холодний клімат. Чи треба дивуватися, що в таких умовах спостерігаються спалахи різних легеневих захворювань! Останнім часом все більшого поширення набуває хронічна обструктивна хвороба легень, для стислості звана ХОЗЛ, яка виявляє себе насамперед кашлем.
07:19:35 25.10.2014

Цзу-сан-ли точка «довголіття» (Китай), або точка «від ста хвороб» (Японія)

Цзу-сан-ли точка «довголіття» (Китай), або точка «від ста хвороб» (Японія) - Кажуть, якщо Вам за 40, Ви прокинулися, і у Вас нічого не болить - Ви вже в раю! І справді - то голова без причини болить, то коліно погано згинається. Вставати не хочеться і, взагалі, відчуваєш, що організм не відновився, ще б полежати хоч трошечки ... Найпоширеніше засіб від цього: вставати і займатися справами. І правда, годині о 10-11 вже й забуваєш про дрібні нездужаннях. Правда, на наступний ранок все повторюється - не відновився за ніч іншу ділянку тіла, плюс загальна втома. Але ми сподіваємося, що буде так, як учора, або краще. Да ...
07:22:43 25.10.2014

Спосіб профілактики інтраопераційного висихання очеревини

Спосіб профілактики інтраопераційного висихання очеревини - спайковий процес є одним із частих явищ після втручань на органах черевної порожнини, яке в подальшому може призвести до такого серйозного ускладнення, як спаєчна кишкова непрохідність. У патогенезі післяопераційного адгезивного процесу особливе місце займає висихання очеревинної покриву внутрішніх органів і передньої черевної стінки.
07:22:28 25.10.2014

нейротрансмітери не протікають через іонні канали

нейротрансмітери не протікають через іонні канали - При вивченні явища переміщення нейротрансмітерів від клітки до клітки (шляхом спостережень і аналізу протікають клітинних подій у нанометрового масштабі), дослідники Корнеллського університету виявили, що електричні імпульси не виникають при цьому процесі, хоча до цих пір вважалося зворотне.
07:22:20 25.10.2014

Особливості рефракції у пацієнтів з поєднаною патологією: глаукома, катаракта і міопія

Особливості рефракції у пацієнтів з поєднаною патологією: глаукома, катаракта і міопія - Глаукома, міопія і катаракта є домінуючою патологією в офтальмології, що визначає актуальність поглибленого вивчення особливостей цих асоційованих уражень органа зору.
07:22:09 25.10.2014

Залежність від нікотину настає відразу

Залежність від нікотину настає відразу - C твердженням про шкоду паління не посперечається жоден курець. Так само як і з тим, що нікотин викликає сильну залежність. Тільки до сих пір не було відомо про те, що звикання організму до нікотину настає з першої цигарки - особливо, якщо палити пробує дитина у віці до 18 років.
07:21:58 25.10.2014

Американці вивели мишей-бісексуалів

Американці вивели мишей-бісексуалів - Американські вчені вивели мишей, які не могли відрізнити самця від самки і намагалися злучатися з усіма без розбору. У цих мишей був відключений ген, відповідальний за функціонування так званого вомероназальний органу, який сприймає особливі хімічні сполуки - феромони.
07:21:52 25.10.2014

Алкоголь допомагає при травмах мозку

Алкоголь допомагає при травмах мозку - Алкоголь може бути хорошим засобом при черепно-мозкових травмах, до таких висновків прийшла група американських лікарів швидкої допомоги.
07:21:25 25.10.2014

Запаморочення

Запаморочення - Запаморочення є одним із симптомів, що найчастіше зустрічаються в медичній практиці. Серед причин звернення до лікарів усіх спеціальностей воно складає 2-5%. Причиною головокружіння служить дисбаланс сенсорної інформації, що надходить від основних аферентних систем, що забезпечують просторову орієнтацію вестибулярної, зорової та пропріоцептивної.
07:21:21 25.10.2014

Світле майбутнє

Світле майбутнє - Група Алекса Ігнатьєва з дослідницької лабораторії NASA завершила проект по створенню штучної очної сітківки і виготовила пристрій, здатний взяти на себе функції внутрішньої оболонки ока. Протез складається зі ста тисяч мікроскопічних керамічних платівок - оптичних детекторів, «сприймають» світло майже так само, як світлочутливі нервові клітини.
07:21:16 25.10.2014

Виявлено ген, який керує процесом дозрівання чоловічих статевих клітин

Виявлено ген, який керує процесом дозрівання чоловічих статевих клітин - Це відкриття практично випадково зробили професор Пеннінджер та його співробітники з Торонтського університету. Вони сконструювали генноінженерних мишей, які відрізняються від звичайних тим, що в їх спадковому апараті вимкнено один-єдиний ген Fkbp6.
07:21:03 25.10.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html