Народні методи лікування

Мій часниковий інгалятор

Хочу поділитися своїм методом лікування захворювань дихальних шляхів, яким, користується наша сім'я. Цим методом ми лікували хронічну пневмонію у п'ятирічного сина, загострення хронічного бронхіту у мене, ангіну, ГРЗ та грип.

Про лікарські властивості часнику я дізнався з книги І.П Токіна «Цілющі отрути рослин», Леніздат, 1967 р. Син з чотирирічного віку хворів хронічною пневмонією. Загострення починалися з жовтня місяця і тяглися до літа. Ліки не допомагали. Прочитавши про властивості часнику, я почав давати йому часник щодня на ніч перед сном (важлива регулярність), починаючи з вересня і до червня. Спочатку натирав часник на скоринку житнього хліба, а потім привчив і жувати по одній невеликій часточці. У цей період загострення пневмонії не було. Також вся сім'я приймає часник для профілактики, а під час захворювання ГРЗ, грипом, ангіною, бронхітом жуємо і їмо часник після кожного прийому їжі і перед сном.

Коли з якихось причин їсти часник не можна, ми в сім'ї використовуємо найпростіший часниковий інгалятор, який я придумав і сконструював сам. У денці пластикового стаканчика з-під морозива чи йогурту роблю кілька отворів за допомогою розжареного шила. На це сітчасте дно кладу шкірку з часниковою головки або дрібно порізаний часник. Стаканчик з часником докладаєте до рота і вдихаєте. Вдих через рот, видих через ніс. У період загострення захворювань - щогодини хвилин за 10-15. А щоб стаканчик не тримати руками, його можна закріпити в порожнини за допомогою резинки для одягу.

Таким чином, загострення хронічного бронхіту, ангіну, ГРЗ, грип виліковує за 3-6 днів. При цьому, що, напевно, дуже важливо, не буває ускладнень і тривалої слабкості самопочуття, як при медикаментозним лікуванням.

Переглядів : 1491
Подякували за статтю : 4

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Дихальних шляхів"


Замість операції Дімка став виконувати дихальну гімнастику Стрельникової
Після сильної застуди мій 4-річний син кілька місяців не міг дихати носом. Діагнози ставили різні: алергія, аденоїди, викривлення носової перегородки. Один лікар пропонував видалити аденоїди, другий - зробити операцію на перегородці. Такий різнобій у думках змусив мене шукати альтернативні методи лікування ...

Мій часниковий інгалятор
Хочу поділитися своїм методом лікування захворювань дихальних шляхів, яким, користується наша сім'я. Цим методом ми лікували хронічну пневмонію у п'ятирічного сина, загострення хронічного бронхіту у мене, ангіну, ГРЗ та грип.


Not found


16:31:20 23.07.2014


16:31:10 23.07.2014

Рослини атакують

А зараз у нашій школі мова піде про рослини, які здатні атакувати діабет. Точніше, одну з найпоширеніших його різновидів - діабет 2-го типу. Але перш кілька слів про саму хворобу.
16:31:03 23.07.2014

Рейки в житті жінки

Стаття про використання енергетичного цілительства Рейки в повсякденному житті жінки.
16:30:50 23.07.2014


16:30:49 23.07.2014

Позбавте ноги від грибка

Як позбутися від грибка нігтів на ногах. Мені 67 років, ця напасть не оминула і мене в свій час. Грибок, інакше мікоз, можна підхопити де завгодно - на килимі в готелі, в лазні, на пляжі ... Нігті стають крихкими, змінюється товщина і форма нігтьових пластин. Але набагато небезпечніше, коли грибок починає вражати внутрішні тканини. Тому треба починати лікування, не затягуючи на довгі місяці, а то й роки, як про це пише читач.
16:30:47 23.07.2014

Діарея, або по-простому понос

Діарея, або по-простому пронос, займає друге місце серед захворювань, пропускаючи поперед себе респіраторні інфекції - ГРЗ.
16:30:42 23.07.2014

Калина червона скасувала операцію

Під час лікування в санаторії лікар дала мені перевірений рецепт від кісти яєчника, яким я одужала. Змішати в рівних кількостях сік свіжовичавлений калини і квітковий мед.
16:30:25 23.07.2014

Краплі йоду від нігтьового грибка

Багато хто страждає грибкових захворювань ніг. З власного досвіду знаю, що з проявами грибкового захворювання на шкірі впоратися досить легко, але якщо вражені нігті, то вивести цю напасть важко. Захворювання переходить в хронічну форму: варто лише стопі трошки спітніти, як грибок тут же проявляється на шкірі між пальцями ніг. Але якщо вилікувати нігті, то й сам грибок зникне назавжди.
16:30:19 23.07.2014


16:30:18 23.07.2014

Лікування простатиту

Лікування простатиту - Старий як світ простатит несподівано здивував медиків: він перестав бути суто чоловічим недугою! 60-70% збудників потрапляють в організм чоловіка статевим шляхом. Значить, лікування простатиту потрібно проводити вдвох з партнеркою.
16:31:13 23.07.2014

Гострі лейкози в дітей

Гострі лейкози в дітей - Лейкоз (лейкемія) - це системне злоякісне захворювання органів кровотворення і крові. Лейкози є первинним пухлинним захворюванням кісткового мозку, при якому пухлинні клітини, вражаючи кістковий мозок, поширюються не тільки по органах кровотворення, а й у центральній нервовій системі, і в інші органи і системи.
16:31:11 23.07.2014

Особливості реабілітації хворих після ендопротезування кульшового суглоба

Особливості реабілітації хворих після ендопротезування кульшового суглоба - На основі власного досвіду розроблені методики реабілітації хворих після ендопротезування кульшового суглоба з урахуванням особливостей передопераційного, а також раннього, пізнього та резидуального періодів. Для кожного періоду розроблено комплекси вправ лікувальної гімнастики. Наведені приклади цих вправ.
16:31:11 23.07.2014

Рош бере участь у створенні регістрів пацієнтів, які отримували Вірасепт

Рош бере участь у створенні регістрів пацієнтів, які отримували Вірасепт - Компанія Ф.Хоффманн-Ля Рош Лтд. Спільно з Європейським Агентством з лікарських препаратів (ЕМЕА) створить в Європі регістри пацієнтів , що отримували Вірасепт, з метою обліку та спостереження за пацієнтами, які могли приймати препарат з наявністю небажаної домішки.
16:31:06 23.07.2014

Таємні еротичні бажання чоловіків

Таємні еротичні бажання чоловіків - Наскільки відвертий з вами улюблений чоловік у сексі? У кожної людини є таємні бажання, про які він бентежиться сказати. Але ми поділимося з вами деякими з них. R
16:30:41 23.07.2014

Брудний повітря перешкоджає штучного запліднення

Брудний повітря перешкоджає штучного запліднення - Брудний повітря заважає жінкам вагітніти за допомогою екстракорпорального запліднення (ЕКЗ), до таких висновків прийшли дослідники Медичного коледжу штату Пенсільванія (США).
16:30:36 23.07.2014

Збільшення росту людини в будь-якому віці

Збільшення росту людини в будь-якому віці - Не буду детально зупинятися на ролі, яку відіграє людський зріст в житті, як у житті окремої людини, так і суспільства в цілому. Зі зрозумілих причин, проблеми зростання сильніше зачіпають чоловіків ніж жінок.
16:30:23 23.07.2014

Селективна деконтамінація (знезараження) шлунково-кишкового тракту знижує смертність

Селективна деконтамінація (знезараження) шлунково-кишкового тракту знижує смертність - Селективна деконтамінація хворих, які знаходяться в палатах інтенсивної терапії, знижує смертність серед хворих, які знаходяться в стаціонарі і госпіталізованих в реанімаційне відділення, що доведено рандомізованим дослідженням.
16:30:20 23.07.2014

Індуси скуповують верблюже молоко для потенції

Індуси скуповують верблюже молоко для потенції - Ціни на верблюже молоко в індійській провінції Раджастхан злетіли вдвічі протягом останніх декількох днів, а купувати його стали в кілька разів більше.
16:30:03 23.07.2014

3 ефективних вправи проти сутолості

3 ефективних вправи проти сутолості - На просторах інтернету існує безліч вправ для виправлення сутулості, Але як серед незліченної кількості варіантів вибрати дійсно робітники, які віднімають не багато часу на виконання і дають результат у відносно короткі терміни? Є 2 шляхи: перший шлях це винаходити велосипед, витративши силу-силенну власного часу на пошук і тестування вправ і другий шлях це застосувати чужий успішний досвід. R
16:29:24 23.07.2014

Печінка змусили виробляти інсулін

Печінка змусили виробляти інсулін - Американські вчені знайшли новий метод боротьби з цукровим діабетом у хворих після часткового видалення підшлункової залози. Вони запропонували використовувати продукують інсулін клітини віддаленій частині органу, які після очищення вводяться в печінку і починають синтезувати власний гормон.
16:29:09 23.07.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html