Народні методи лікування

Мій часниковий інгалятор

Хочу поділитися своїм методом лікування захворювань дихальних шляхів, яким, користується наша сім'я. Цим методом ми лікували хронічну пневмонію у п'ятирічного сина, загострення хронічного бронхіту у мене, ангіну, ГРЗ та грип.

Про лікарські властивості часнику я дізнався з книги І.П Токіна «Цілющі отрути рослин», Леніздат, 1967 р. Син з чотирирічного віку хворів хронічною пневмонією. Загострення починалися з жовтня місяця і тяглися до літа. Ліки не допомагали. Прочитавши про властивості часнику, я почав давати йому часник щодня на ніч перед сном (важлива регулярність), починаючи з вересня і до червня. Спочатку натирав часник на скоринку житнього хліба, а потім привчив і жувати по одній невеликій часточці. У цей період загострення пневмонії не було. Також вся сім'я приймає часник для профілактики, а під час захворювання ГРЗ, грипом, ангіною, бронхітом жуємо і їмо часник після кожного прийому їжі і перед сном.

Коли з якихось причин їсти часник не можна, ми в сім'ї використовуємо найпростіший часниковий інгалятор, який я придумав і сконструював сам. У денці пластикового стаканчика з-під морозива чи йогурту роблю кілька отворів за допомогою розжареного шила. На це сітчасте дно кладу шкірку з часниковою головки або дрібно порізаний часник. Стаканчик з часником докладаєте до рота і вдихаєте. Вдих через рот, видих через ніс. У період загострення захворювань - щогодини хвилин за 10-15. А щоб стаканчик не тримати руками, його можна закріпити в порожнини за допомогою резинки для одягу.

Таким чином, загострення хронічного бронхіту, ангіну, ГРЗ, грип виліковує за 3-6 днів. При цьому, що, напевно, дуже важливо, не буває ускладнень і тривалої слабкості самопочуття, як при медикаментозним лікуванням.

Переглядів : 1588
Подякували за статтю : 4

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Дихальних шляхів"


Замість операції Дімка став виконувати дихальну гімнастику Стрельникової
Після сильної застуди мій 4-річний син кілька місяців не міг дихати носом. Діагнози ставили різні: алергія, аденоїди, викривлення носової перегородки. Один лікар пропонував видалити аденоїди, другий - зробити операцію на перегородці. Такий різнобій у думках змусив мене шукати альтернативні методи лікування ...

Мій часниковий інгалятор
Хочу поділитися своїм методом лікування захворювань дихальних шляхів, яким, користується наша сім'я. Цим методом ми лікували хронічну пневмонію у п'ятирічного сина, загострення хронічного бронхіту у мене, ангіну, ГРЗ та грип.


Not found

Вени: коли зірочки не в радість

Хронічна венозна недостатність часто відносять до так званих хвороб століття - настільки поширений цю недугу, що поєднує захворювання, які призводять до тривалого порушення венозного відтоку з нижніх кінцівок
15:47:10 01.10.2014

Віагра: міфи і реальність

Багатьма тисячоліттями порушення ерекції лікували народними засобами. З метою повернення «чоловічої сили» наші предки поглинали корінь мандрагори, селера, всілякі афродизіаки. Але двадцятого століття підніс довгоочікуване відкриття - Віагру - препарат, який подарував надію мільйонам чоловіків.
15:46:43 01.10.2014

При артрозі І опісторхоз

Простий рецепт лікування опісторхозу такий: 1 склянка соку буряка, 1 склянка 70%-го спирту, 1 пляшка холосаса, 1 велика головка часнику.
15:46:25 01.10.2014

Cпасая від опіків

Коли моя трирічна дочка ненавмисно села у варенні, тільки що зняте з вогню, крику було багато.
15:46:14 01.10.2014

Від стоматиту та виразок у роті

Багато питань, як позбутися від стоматиту та виразок у роті.
15:43:30 01.10.2014

фіброміом вилікувала сама.

Фіброміом матки я вилікувала за один курс лікування за таким рецептом ...
15:42:09 01.10.2014

Якщо довго не загоюється рана

У мого чоловіка на спині була гнійна рана, яка довго не заживала. Лікар навіть дав направлення в онкоцентр. Але перш ніж відправитися з чоловіком туди, я вирішила спробувати синтомициновой мазь.
15:41:50 01.10.2014

Біблія допомогла поглянути на життя іншими очима

Є чудовий засіб від застуди - так званий медовий масаж. Половина чайної ложки меду наноситься на спину ....
15:41:48 01.10.2014


15:40:59 01.10.2014

Головний недруг шлунка

Почувши діагноз «хронічний гастрит», багато хто з нас ... заспокоюються. «Всі зараз цим хворіють», «все одно не зможу правильно харчуватися», «лікарі тільки« залікують »- говоримо ми. І мало хто замислюється, що гастрит без відповідного лікування може призвести до значно більш небезпечним наслідків - виразці шлунка, і, в результаті, навіть до шлункової кровотечі. І тут без допомоги медиків уже не обійтися, причому допомога потрібна буде куди більш серйозна.
15:38:37 01.10.2014

У Москві-річці знайшли холерні вібріони

У Москві-річці знайшли холерні вібріони - Про повернення до Росії ... холери заговорили епідеміологи. Штами холерного вібріона були знайдені в річках двох головних російських міст.
15:48:15 01.10.2014

Дефіцит магнію та його корекція за допомогою препарату Магне-В6 у дітей з функціональної і органічною патологією серця

Дефіцит магнію та його корекція за допомогою препарату Магне-В6 у дітей з функціональної і органічною патологією серця - У нашій республіці відзначається значне зростання серцево-судинної патології у дітей. Поряд із збільшенням числа хворих з вродженими вадами серця (ВВС) зросла кількість дітей з мікроаномаліямі серця, порушеннями ритму. Найбільш поширеною формою мікроаномалій серця є пролапс мітрального клапана (ПМК). У його генезі, поряд з дисфункцією вегетативної нервової системи, багато дослідників істотну роль відводять дефіциту іонів магнію [6].
15:48:14 01.10.2014

Не шукайте чоловіка за гороскопом

Не шукайте чоловіка за гороскопом - Напевно, хоча б раз в житті кожна людина цікавився тим, які знаки зодіаку найбільш сумісні з його з точки зору спільного життя. Хтось про цю інформацію моментально забуває, а хто-то й справді починає шукати партнера, керуючись гороскопом.
15:48:12 01.10.2014

клітинної терапії в кардіології законна

клітинної терапії в кардіології законна - Росздравнадзор прийняв у біотехнологічної компанії «Реметекс» документи на державну реєстрацію технології «Лікування серцево-судинних захворювань із застосуванням клітинної трансплантології».
15:48:08 01.10.2014

Британський самоучка зробив прорив у фармакології

Британський самоучка зробив прорив у фармакології - Британець у власному гаражі, не маючи ніякого лабораторного обладнання, виготовив лосьйон, який вбиває бактерії смертоносні - метицилін стійкий золотавий стафілокок (MRSA).
15:48:05 01.10.2014

Жінки можуть все - і їм це на користь

Жінки можуть все - і їм це на користь - Жінки, які бояться, що заганяють себе в труну, поєднуючи повний робочий день і виховання дітей, насправді, можливо , підвищують свої шанси на здорове життя, стверджують вчені.
15:48:04 01.10.2014

Антіхолестеріновие кошти не тільки рятують судини, але й зберігають зір

Антіхолестеріновие кошти не тільки рятують судини, але й зберігають зір - Японські вчені довели, що сучасні лікарські засоби, які знижують рівень холестерину в крові (статини), мають властивість поліпшувати кровообіг у судинах сітківки за діабетичної ретинопатії і інших захворюваннях очей. Виявлено позитивний вплив місячного курсу симвастатину simvastatin (Zocor) на кровообіг у сітківці і внутрішньоочний тиск хворих з діабетичними ураженнями очей.
15:48:01 01.10.2014

З приходом теплої погоди в лісопаркових зонах Москви можуть активізуватися кліщі

З приходом теплої погоди в лісопаркових зонах Москви можуть активізуватися кліщі - Небезпека укусів кліщів у лісових масивах збережеться до пізньої осені, повідомили в префектурі Західного адміністративного округу столиці, на території якого розташоване найбільше рекреаційних зон мегаполіса.
15:47:52 01.10.2014

Антибактеріальна терапія гострого середнього отиту та синуситу у дорослих в амбулаторній практиці

Антибактеріальна терапія гострого середнього отиту та синуситу у дорослих в амбулаторній практиці - Гострий середній отит і гострий синусит є найчастішою патологією в амбулаторно-поліклінічній практиці оториноларинголога [1 ]. Ці захворювання розвиваються, як правило, на тлі респіраторної вірусної інфекції. Тим не менш виражена клінічна картина цих захворювань майже завжди обумовлена подальшою бактеріальної інвазією середнього вуха та навколоносових пазух
15:47:50 01.10.2014

Епідемія ожиріння вразила Східну Європу після падіння комунізму

Епідемія ожиріння вразила Східну Європу після падіння комунізму - За даними американських учених, в країнах Центральної та Східної Європи, що побували під владою комуністичних режимів, ожиріння розповсюджується значно швидше, ніж на Заході .
15:47:47 01.10.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html