Народні методи лікування

Мій часниковий інгалятор

Хочу поділитися своїм методом лікування захворювань дихальних шляхів, яким, користується наша сім'я. Цим методом ми лікували хронічну пневмонію у п'ятирічного сина, загострення хронічного бронхіту у мене, ангіну, ГРЗ та грип.

Про лікарські властивості часнику я дізнався з книги І.П Токіна «Цілющі отрути рослин», Леніздат, 1967 р. Син з чотирирічного віку хворів хронічною пневмонією. Загострення починалися з жовтня місяця і тяглися до літа. Ліки не допомагали. Прочитавши про властивості часнику, я почав давати йому часник щодня на ніч перед сном (важлива регулярність), починаючи з вересня і до червня. Спочатку натирав часник на скоринку житнього хліба, а потім привчив і жувати по одній невеликій часточці. У цей період загострення пневмонії не було. Також вся сім'я приймає часник для профілактики, а під час захворювання ГРЗ, грипом, ангіною, бронхітом жуємо і їмо часник після кожного прийому їжі і перед сном.

Коли з якихось причин їсти часник не можна, ми в сім'ї використовуємо найпростіший часниковий інгалятор, який я придумав і сконструював сам. У денці пластикового стаканчика з-під морозива чи йогурту роблю кілька отворів за допомогою розжареного шила. На це сітчасте дно кладу шкірку з часниковою головки або дрібно порізаний часник. Стаканчик з часником докладаєте до рота і вдихаєте. Вдих через рот, видих через ніс. У період загострення захворювань - щогодини хвилин за 10-15. А щоб стаканчик не тримати руками, його можна закріпити в порожнини за допомогою резинки для одягу.

Таким чином, загострення хронічного бронхіту, ангіну, ГРЗ, грип виліковує за 3-6 днів. При цьому, що, напевно, дуже важливо, не буває ускладнень і тривалої слабкості самопочуття, як при медикаментозним лікуванням.

Переглядів : 1386
Подякували за статтю : 4

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Дихальних шляхів"


Замість операції Дімка став виконувати дихальну гімнастику Стрельникової
Після сильної застуди мій 4-річний син кілька місяців не міг дихати носом. Діагнози ставили різні: алергія, аденоїди, викривлення носової перегородки. Один лікар пропонував видалити аденоїди, другий - зробити операцію на перегородці. Такий різнобій у думках змусив мене шукати альтернативні методи лікування ...

Мій часниковий інгалятор
Хочу поділитися своїм методом лікування захворювань дихальних шляхів, яким, користується наша сім'я. Цим методом ми лікували хронічну пневмонію у п'ятирічного сина, загострення хронічного бронхіту у мене, ангіну, ГРЗ та грип.


Not found

Танці замість пігулок і ще дещо що ..

Ось уже кілька років, як я користуюся власним оздоровчим комплексом. Він урятував мене від багатьох недуг, у числі яких були бронхіт, остеохондроз, артроз, пієлонефрит, серцево-судинні болячки, невроз і депресія.
16:08:30 21.04.2014


16:08:26 21.04.2014

Як я бійця лікував від ячменю

Під час війни боєць мого взводу поскаржився, що у нього болять очі - на обох ячмінь.
16:08:22 21.04.2014

Не відступати ні на крок (інсульт)

Цю істину я повною мірою відчула на собі. У мене після інсульту було перекошене обличчя, трималася невиразна мова, і права сторона тіла довгий час залишалася паралізованою.
16:07:59 21.04.2014

Наш кришталик - «жива лінза»

Про найбільш поширених захворюваннях органів зору, про те, як впоратися з недугами, у тому числі і народними засобами, розповідає лікаря Науково-дослідного інституту очних хвороб Російської Академії медичних наук, лікаря вищої категорії Маргарита Миколаївна Лебедєва.
16:07:57 21.04.2014

Як вберегтися від раку

Кожен 3-4-й чоловік і 4-5-а жінка можуть захворіти на рак. Суха статистика, - але яка страшна! «Не доведи, Господи, довідатися дорогу в онкодиспансер», - говорять люди. Лікарі ж стверджують, що більшість і не знали би цього, якби вчасно обстежувалися.
16:07:56 21.04.2014

Кільце при геморої

Дізналася про метод лікування геморою від своєї сусідки по лікарняній палаті, швачки за професією. Я заговорила з нею про геморої - професійному захворюванні людей її професії, втім, це стосується всіх, хто працює сидячи.
16:07:54 21.04.2014

що зве сонце на вікнах герань

У післявоєнні роки, коли на вікнах красувалися майстерно розшиті білими нитками марлеві занавіски, особливим естетичним багатством нехитрого домашнього оздоблення у господинь вважалася квітуча герань на вікнах.
16:07:53 21.04.2014

Календула - безцінний дар природи

Мені 67. За роки заробила собі хронічний пієлонефрит, стенокардію, виразку шлунка і остеохондроз. Перенесла мікроінфаркт. Як-то раз відправила чоловіка у відрядження на 2 місяці і вирішила всерйоз зайнятися собою.
16:07:53 21.04.2014

Від тріщин шкіри рук - соняшникова олія

Мазі від тріщин на руках і ногах, що продаються в магазинах та аптеках, коштують дорого і містять консерванти.
16:07:52 21.04.2014

Анафілактичний шок у дітей та підлітків

Анафілактичний шок у дітей та підлітків - Анафілактичний шок є прототипом абсолютно невідкладного стану, еволюція якого може призвести до смерті. Він викликає різке і тяжке порушення кардиоваскулярного балансу у відповідь на введення в організм чужорідної субстанції. Він рідше зустрічається у дітей, ніж у дорослих, і найчастіше вражає осіб жіночої статі.
16:08:05 21.04.2014

С-реактивний білок - більш надійний предиктор розвитку захворювань серця і судин, ніж холестерин?

С-реактивний білок - більш надійний предиктор розвитку захворювань серця і судин, ніж холестерин? - Рівень С-реактивного білка є більш потужним предиктором первинних серцево-судинних подій, ніж холестерин ліпопротеїнів низької щільності.
16:08:00 21.04.2014

Найпотужніший у світі лазер буде лікувати рак

Найпотужніший у світі лазер буде лікувати рак - В університеті Мічігану (University of Michigan) створили найпотужніший у світі лазер, який, як припускають вчені, стане в нагоді в нових установках для лікування раку. Потужність імпульсу, що видається HERCULES (High Energy Repetitive CUos Laser System) складає 40 тераватами, що приблизно в 50 разів більше, ніж сумарна потужність усіх земних електростанцій. R
16:07:59 21.04.2014

мордовник шароголовий

мордовник шароголовий - В умовах сучасної дійсності городянин часто відчуває підвищене навантаження на нервову і серцево-судинну систему, що приводить до все більш частого появи інсультів, інфарктів, вад серця. Нерегулярна фізичне навантаження і відкладення солей у хребті все частіше викликають радикуліти та остеохондрози.
16:07:56 21.04.2014

Ідеал чоловіка

Ідеал чоловіка - доглянута клепсидра - Австралійський психолог доктор Алан Піз стверджує, що загальносоціальні уподобання і уявлення про красу засновані на стародавніх інстинктах і чисто фізіологічних позивах.
16:07:53 21.04.2014

Нові перспективи в лікуванні безпліддя: у яєчниках знайдені клітки здатні перевести назад біологічний годинник

Нові перспективи в лікуванні безпліддя: у яєчниках знайдені клітки здатні перевести назад біологічний годинник - Китайські вчені виявили, що в яєчниках ссавців є клітини, які можуть запускати утворення нових яйцеклітин для народження здорового потомства.
16:07:53 21.04.2014

Малорухливий спосіб життя загрожує варикозом

Малорухливий спосіб життя загрожує варикозом - Існує чимало професій, на яких люди стоять на ногах цілий день. Наприклад, продавець, медсестра, перукар. Все потрапляють ці люди в групу ризику захворювання на варикозом, бо багато часі проводять на ногах.
16:07:53 21.04.2014

Виразкова хвороба і інфекція Helicobacter pylori

Виразкова хвороба і інфекція Helicobacter pylori - Інфекція Helicobacter pylori (H.pylori) визнана найбільш частою причиною розвитку виразкової хвороби. Раніше при проведенні перших епідеміологічних досліджень передбачалося, що інфекція відповідальна за виникнення більш ніж 70% дуоденальних виразок і 7080% виразок шлунку (ЯЖ).
16:07:52 21.04.2014

Ідеал чоловіка

Ідеал чоловіка - доглянута клепсидра - Австралійський психолог доктор Алан Піз стверджує, що загальносоціальні уподобання і уявлення про красу засновані на стародавніх інстинктах і чисто фізіологічних позивах.
16:07:51 21.04.2014

Пластир відучує від алкоголю

Пластир відучує від алкоголю - Американські вчені запропонували лікувати алкоголізм за допомогою ... спеціальних пластирів, що наклеюються на шкіру. Передбачається, що по своїй ефективності цей метод не буде поступатися сучасними методиками типу кодування.
16:07:49 21.04.2014

Прийом статинів може зменшити ризик розвитку катаракти

Прийом статинів може зменшити ризик розвитку катаракти - Прийом статинів асоціюється зі зменшенням на 45% ризику розвитку ядерної катаракти, що найбільш часто зустрічається у літніх пацієнтів форми катаракти, повідомляється в Journal of the American Medical Association.
16:07:49 21.04.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html