Народні методи лікування

Мій часниковий інгалятор

Хочу поділитися своїм методом лікування захворювань дихальних шляхів, яким, користується наша сім'я. Цим методом ми лікували хронічну пневмонію у п'ятирічного сина, загострення хронічного бронхіту у мене, ангіну, ГРЗ та грип.

Про лікарські властивості часнику я дізнався з книги І.П Токіна «Цілющі отрути рослин», Леніздат, 1967 р. Син з чотирирічного віку хворів хронічною пневмонією. Загострення починалися з жовтня місяця і тяглися до літа. Ліки не допомагали. Прочитавши про властивості часнику, я почав давати йому часник щодня на ніч перед сном (важлива регулярність), починаючи з вересня і до червня. Спочатку натирав часник на скоринку житнього хліба, а потім привчив і жувати по одній невеликій часточці. У цей період загострення пневмонії не було. Також вся сім'я приймає часник для профілактики, а під час захворювання ГРЗ, грипом, ангіною, бронхітом жуємо і їмо часник після кожного прийому їжі і перед сном.

Коли з якихось причин їсти часник не можна, ми в сім'ї використовуємо найпростіший часниковий інгалятор, який я придумав і сконструював сам. У денці пластикового стаканчика з-під морозива чи йогурту роблю кілька отворів за допомогою розжареного шила. На це сітчасте дно кладу шкірку з часниковою головки або дрібно порізаний часник. Стаканчик з часником докладаєте до рота і вдихаєте. Вдих через рот, видих через ніс. У період загострення захворювань - щогодини хвилин за 10-15. А щоб стаканчик не тримати руками, його можна закріпити в порожнини за допомогою резинки для одягу.

Таким чином, загострення хронічного бронхіту, ангіну, ГРЗ, грип виліковує за 3-6 днів. При цьому, що, напевно, дуже важливо, не буває ускладнень і тривалої слабкості самопочуття, як при медикаментозним лікуванням.

Переглядів : 1391
Подякували за статтю : 4

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Дихальних шляхів"


Замість операції Дімка став виконувати дихальну гімнастику Стрельникової
Після сильної застуди мій 4-річний син кілька місяців не міг дихати носом. Діагнози ставили різні: алергія, аденоїди, викривлення носової перегородки. Один лікар пропонував видалити аденоїди, другий - зробити операцію на перегородці. Такий різнобій у думках змусив мене шукати альтернативні методи лікування ...

Мій часниковий інгалятор
Хочу поділитися своїм методом лікування захворювань дихальних шляхів, яким, користується наша сім'я. Цим методом ми лікували хронічну пневмонію у п'ятирічного сина, загострення хронічного бронхіту у мене, ангіну, ГРЗ та грип.


Not found

Захворювання опорно-рухового апарату

Пропонована Вашій увазі стаття дає уявлення про найбільш поширених захворюваннях опорно-рухового апарату і описує основні прийоми самодіагностики.
20:08:33 24.04.2014

Захворювання опорно-рухового апарату

Пропонована Вашій увазі стаття дає уявлення про найбільш поширених захворюваннях опорно-рухового апарату і описує основні прийоми самодіагностики.
20:08:32 24.04.2014

Наш кришталик - «жива лінза»

Про найбільш поширених захворюваннях органів зору, про те, як впоратися з недугами, у тому числі і народними засобами, розповідає лікаря Науково-дослідного інституту очних хвороб Російської Академії медичних наук, лікаря вищої категорії Маргарита Миколаївна Лебедєва.
20:08:31 24.04.2014

Щоб не було запаморочення, не залишали сили

Колись я страждала від запаморочення і безсилля. Врятувалася звичайної кропивою.
20:08:31 24.04.2014

Віагра: міфи і реальність

Багатьма тисячоліттями порушення ерекції лікували народними засобами. З метою повернення «чоловічої сили» наші предки поглинали корінь мандрагори, селера, всілякі афродизіаки. Але двадцятого століття підніс довгоочікуване відкриття - Віагру - препарат, який подарував надію мільйонам чоловіків.
20:08:30 24.04.2014

Від тріщин шкіри рук - соняшникова олія

Мазі від тріщин на руках і ногах, що продаються в магазинах та аптеках, коштують дорого і містять консерванти.
20:08:29 24.04.2014

Народні засоби для лікування безпліддя

Проблема безплідності, у наш час, досить актуальна для багатьох сімейних пар. Якщо ви, пройшовши безліч аналізів і дорогих досліджень, і за відсутності будь-яких серйозних патологій, ніяк не можете зачати дитину, то вам на допомогу прийде народна медицина
20:08:28 24.04.2014

Лікування гепатиту С в Ізраїлі

Гепатит С є досить небезпечним захворюванням і тому потребує професійного лікування та діагностики. Фахівці, які проводять діагностику та лікування в Ізраїлі, вже давно домоглися чималих успіхів у галузі лікування гепатиту.
20:08:27 24.04.2014

Людина змінює шкіру

Суха шкіра - турбот неприємність, яка цікавить читачів газети, - це наслідок себорейного або атопічного дерматитів, кератодермії і іхтіоз, якщо користуватися медичними термінами. Сухість, нерідко в супроводі сверблячки, відшаровування і лущення, тріщини, місцями потовщення - такі особливості шкірних хвороб, які заважають нам жити.
20:08:26 24.04.2014

Про мумійо і алое (Свищ)

Свищ в пупку у свого онука я вилікувала так.
20:08:26 24.04.2014

Кремній

Кремній - джерело життя. Жива кремнієва вода - Сучасний очищувач на основі кремнію, сорбент полісорб, отримав схвалення провідних вітчизняних лікарів, пройшов всі клінічні випробування, необхідні для лікарського засобу і довів свою безпеку. До того ж кремнієва вода з полісорб робиться легко і швидко, не вимагає серйозних матеріальних витрат і зручна в застосуванні. R
20:08:30 24.04.2014

Перевага терапії Аромазін (Pfizer) підтверджено в довгостроковому дослідженні IES

Перевага терапії Аромазін (Pfizer) підтверджено в довгостроковому дослідженні IES - За даними межгрупового дослідження, IES (intergroup exemestane study), в результаті тривалого спостереження (91 місяць) пацієнток, було продемонстровано істотна перевага терапії перемикання («switch») на екземестан (Аромазін) після 2-3 років прийому тамоксифену (при загальному курсі терапії - 5 років) у вигляді збільшення безрецедівной виживаності у жінок в постменопаузі з раннім раком молочної залози в популяції з er + і er-невідомим статусом.
20:08:27 24.04.2014

маніфестних форми раннього сифілісу

маніфестних форми раннього сифілісу - Сифіліс є хронічне інфекційне захворювання, що викликається блідою трепонемою, що відрізняється хвилеподібним перебігом і має кілька основних етапів розвитку, що характеризуються різноманітними клінічними проявами на шкірі і слизових.
20:08:24 24.04.2014

Рівні D-димеру допомагають діагносціровать венозні мальформації

Рівні D-димеру допомагають діагносціровать венозні мальформації - Тест на D-димер може допомогти при проведенні диференціального діагнозу венозних мальформацій, показали результати нового дослідження, опублікованого в «Archives of Dermatology» .
20:08:18 24.04.2014

Сумнівні джерела ембріональних стовбурових клітин в корейських дослідженнях

Сумнівні джерела ембріональних стовбурових клітин в корейських дослідженнях - Повідомлення від дослідників Бостона дитячої лікарні і Гарвардського Інституту з вивчення стовбурових клітин пролило світло на сумнівні лінії ембріональних стовбурових клітин, отриманих в Кореї, що мали рекордну правильність, і за допомогою яких встановлені необхідні стандарти опису людських ембріональних стовбурових клітин.
20:07:47 24.04.2014

Нікотин рятує від хвороби Альцгеймера

Нікотин рятує від хвороби Альцгеймера - Принципово нові можливості в лікуванні хвороби Альцгеймера, або старечого недоумства, відкриває нікотин. Американські дослідники, працюючи з експериментальною моделлю клітин мозку, виявили, що додавання цієї речовини в середу, де культивуються клітини, попереджає загибель від впливу бета-амілоїду, роль якого у хворобі Альцгеймера визнає більшість вчених.
20:07:34 24.04.2014

Інфекційно-токсичний шок у практиці лікаря інфекціоніста

Інфекційно-токсичний шок у практиці лікаря інфекціоніста - Інфекційно-токсичний шок - це гостра недостатність кровообігу, що приводить до важких метаболічним розладам і розвитку поліорганної патології. R
20:06:50 24.04.2014

Акупунктура в лікуванні хворих з цирозом печінки.

Акупунктура в лікуванні хворих з цирозом печінки. - Проблема боротьби з набряково-асцитичної синдромом, що є постійним супутником портальною гіпертензією, яка істотно ускладнює стан хворих цирозом печінки до теперішнього часу далека від рішення. Зусилля лікарів спрямовані на лікування основного захворювання важливе значення в якому відведено і боротьбі з таким важким ускладненням, як асцит.
20:06:47 24.04.2014

Австралійський політик має намір захистити підлітків від пластичних хірургів

Австралійський політик має намір захистити підлітків від пластичних хірургів - Глава уряду самого густонаселеного австралійського штату Новий Південний Уельс Морріс Іемма заявив журналістам про необхідність обмежити доступ до послуг пластичних хірургів для осіб, які не досягли 18-річного віку.
20:06:38 24.04.2014

Канадський професор відкрив шосте відчуття

Канадський професор відкрив шосте почуття - Цікаві можливості третини людства виявив відомий канадський психолог: люди можуть помічати те, самі не знаючи що. Бачити, але при цьому - не бачити. Цю здатність називають свідомим візуальним сприйняттям і навіть шостим почуттям. Сам вчений поки поняття не має, які фізичні процеси в цьому задіяні.
20:06:30 24.04.2014

Таких не беруть у машиністи

Таких не беруть у машиністи - Учені говорять, що порушенням колірного зору (дальтонізм) страждає 8% чоловіків і 0,5% жінок. Вперше подібну аномалію описав у 1794 році англійський фізик і хімік Джон Дальтон, який сам у себе цю недугу і виявив: він не сприймав червоний колір. Спочатку серйозної уваги на цей дефект не звернули, так як було не зрозуміло, чи може дальтонізм призвести до будь-яких негативних наслідків.
20:06:20 24.04.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html