Народні методи лікування

Остеохондроз, здоров'я хребта

Закінчується чергове голосування на сайті "Остеохондроз, здоров'я хребта "основною метою якого є завдання з'ясувати зв'язок болів в спині з фізичною активністю людини. За результатами голосування, майже у 60% опитаних, болі в спині з'являються після довгого перебування в одній і тій же позі, або при відсутності будь-якої фізичної активності протягом тривалого часу. У 23% респондентів, болі в спині присутні постійно і ні як не залежать від їхньої активності. 14% опитаних вказують на те, що причиною виникнення болю у спині в їхньому випадку є важка фізична праця. І лише у 6% болю або дискомфорт з'являються після помірної фізичної навантаження, такий як невелика прогулянка, робота по дому й інша активність.

Зважаючи на те, що більшість опитаних, швидше за все, велику частину часу проводять за комп'ютером саме це і є наслідком їх проблем з хребтом і таким високим відсотком цієї групи в голосуванні. Особливо якщо враховувати результати минулих голосувань, в яких% людей займаються сидячою роботою становив 3 / 4 від загального числа опитаних. Природно, що в цьому випадку відповідь напрошується сам собою "Більше рухайтеся, частіше вставайте з-за комп'ютера, потягається і міняйте позу". Але як часто цей заклик не звучить у всіх статтях про здоров'я хребта з від лікарів, до яких доводиться звертатися, люди все одно не достатньо прислухаються до цієї поради або, в силу ряду причин, не його не виконують. Тому, хочеться звернути увагу на деякі моменти, які можуть вам трохи допомогти в цій ситуації.

По-перше, в мережі Інтернет можна знайти достатньо велику кількість програм "Напоміналок", які будуть через заданий проміжок часу (15 хвилин, пів години) будуть нагадувати вам про необхідність розім'ятися. Це може допомогти тим людям, які занурюються в роботу і не помічають, як за нею летить час. Повірте, сигнал на моніторі що говорить про те, що ви заробили, набагато краще, ніж больовий сигнал у спині. Ще однією причиною, по якій люди нехтують розминкою може бути банальне стиснення виконувати ті чи інші вправи, може бути сором'язливість, або відсутність місця в офісі. Для цього, можна підібрати деякі "офісні" вправи які ви можете робити прямо за робочим столом і, при цьому, не привертаючи увагу оточуючих колег. Так, наприклад, можна трохи підніматися на підлокітниках (якщо вони звичайно присутні і досить міцні), це дозволить трохи розвантажити хребет, при цьому, можна витягнути ноги вперед. Так само, можна максимально випрямитися, напружити м'язи преса і сидіти в такому положенні декілька хвилин. Після чого, потягнутися вгору і на всі боки, щоб трохи розтягнути м'язи. Звичайно цей невеликий набір вправ не є панацеєю, але значно корисніший, ніж просто довге сидіння без жодних рухів.

Опустимо другий за популярністю відповідь, в якому люди скаржаться на постійні болі в спині, які не залежать від фізичного навантаження, так як, в цьому випадку, часто необхідно повноцінне лікування і перейдемо до наступного. Як говорилося раніше, майже 15% опитаних говорять про появу болів після значних фізичних навантажень. Природно, що при піднятті тягарів або іншому боргом фізичній праці м'язи спини втомлюються, що, зовсім, грубо кажучи призводить до болів в них. При найгіршому варіанті, м'язи не справляються з навантаженням і вся амортизація перекладається на міжхребцеві диски, а у випадки їх дегенерації, надмірне навантаження призводить до утворення грижі міжхребцевого диска, далі - затискання нервових відростків і відповідно болів в спині і не тільки. Для того, щоб максимально постаратися виключити такий хід подій, при серйозних фізичних навантаженнях, особливо на хребет слід використовувати пояс штангіста і правильно розподіляти навантаження.

Так, наприклад, предмет, який ви тримаєте на витягнутих руках, в рази збільшує навантаження на хребет, а особливо на поперековий відділ, ніж, в тому випадку, якщо ви його притискуєте до грудей. При піднятті важких предметів, слід сідати поруч з ним і притиснувши його до себе разом з ним і вставати, але ні в якому разі не нагинатися і різким ривком відривати його від землі. При тривалій роботі, як можна частіше тягніться вгору або вісіте на турніку, для того, щоб дати хребту розслабитися і розтягнути м'язи. Такого роду масу рад, про те, як правильно розподіляти навантаження на хребет, знову ж таки можна знайти в мережі.

Закінчуючи підведення результатів голосування, звернемо увагу на 6% опитаних, у яких болі в спині з'являються після невеликих фізичних навантажень. І для цієї, хоч і нечисленної групи, є пара моментів, на які варто звернути увагу. Так, наприклад, при роботі по дому, слід не менш акуратно підходити до того ж розподілу навантаження на хребет, як і при важкій фізичній праці. Одним з таких прикладів може бути неправильний розподіл навантажень при збиранні квартири, а точніше при збиранні підлог. Багато хто бачив як жінки, зігнувшись, водять ганчіркою по підлозі, а ті, хто це робив, напевно не раз звертав увагу на те, що можливість розігнутися після тривалої роботи в такій позі без дискомфорту або болю в попереку практично неможливо. Теж саме відноситься і до прання в тазі й інші побутові турботи. Тому, навіть за таких здавалося б незначних навантаженнях, пошкодити спині простіше простого, а для виключення цього - користуйтеся корисними порадами про те ж, оптимальному розподілі навантажень на хребет і максимально прислухайтеся до свого організму. У тому випадку, якщо ви відчули біль або дискомфорт у спині, відпочиньте, проаналізуйте причину появи болю і постарайтеся робити необхідні руху так, щоб не зашкодити вашому хребту.

У висновку, хотілося б звернути увагу саме на пропорції відповідей, які говорять "Треба обов'язково рухатися, але в міру і обережно".

Переглядів : 3545
Подякували за статтю : 6

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Остеохондроз"


Як пом'якшити остеохондроз
Якщо провести конкурс на наймасовішу хвороба, нею напевно виявиться остеохондроз. Це справжня хвороба цивілізації, «молодеющая» самими стрімкими темпами. Лікування цієї хвороби, строго кажучи, не існує: адже деформовані, тріснуті, а то й зруйновані міжхребцеві диски не обновиш і на нові не заміниш. Можна лише в тій чи іншій мірі знизити гостроту недуги, наприклад, за допомогою професійного масажу

Остеохондроз «солимо» і «гірчить»
Чоловік мучився болями в плечах: у нього був остеохондроз. Ні розтирання, ні мазі не допомагали. Дізналася один нехитрий спосіб.

Забудьте про остеохондрозі
Сьогодні ми з вами поговоримо про дуже простий і в той же час дієвої гімнастики, яка принесла чудові результати багатьом моїм хворим. Якщо ви строго будете виконувати всі рекомендації, то виникне безвихідна ситуація зробити свій хребет здоровим, з якою б «точки відліку» ви не починали.

вилікує «лежанка» на печі
Від болю в суглобах, при остеохондрозі добре допомагає така суміш. Купіть в аптеці меновазін, настоянку календули, евкаліпту і змішайте в рівних пропорціях, додавши ...

Кульбаби від остеохондрозу
Після цього часу ви отримаєте близько двох літрів відмінного сиропу. Цієї кількості вистачить на повний курс лікування остеохондрозу.

Захворювання опорно-рухового апарату
Пропонована Вашій увазі стаття дає уявлення про найбільш поширених захворюваннях опорно-рухового апарату і описує основні прийоми самодіагностики.

Небезпечні види лікування остеохондрозу
Такі види лікування остеохондрозу і болі в спині як: мануальна терапія, лікувальна гімнастика, лікувальні коміри і небезпека їх використання без діагностики

Кожен рух має бути рухом до здоров'я
Доцент, завідувач відділенням лікувальної фізкультури Центральної клінічної лікарні Медичного центру УД Президента РФ В'ячеслава Івановича Зубкова розповісти, як полегшити біль у спині, зокрема, при шийному остеохондрозі.

Соснові бруньки і остеохондроз
Буквально через пару днів мамі стало легше, а через п'ять днів про своє остеохондрозі вона і зовсім забула.

Втирати при остеохондрозі
Захоплююся тибетської медициною, вивчаю її. У свої 14 років дізналася багато рецептів. Ось один з них: від остеохондрозу.

При остеохондрозі ...
При остеохондрозі і болях у спині допоможе настоянка шкаралупи кедрових горіхів.

Не викидайте тирсу (остеохондроз)
Довго мене мучив великий остеохондроз, поки я не знайшов рецепт проти цієї недуги. Налийте в каструлю 1,5 л холодної води, покладіть туди 3 жмені тирси і поставте на вогонь.

Остеохондроз, здоров'я хребта
Закінчується чергове голосування на сайті Остеохондроз, здоров'я хребта основною метою якого є завдання з'ясувати зв'язок болів в спині з фізичною активністю людини. За результатами голосування, майже у 60% опитаних, болі в спині з'являються після довгого перебування в одній і тій же позі, або при відсутності будь-якої фізичної активності протягом тривалого часу.


Not found

Шавлія і міопатія

У моєї подруги донька хворіла атрофією. Вона працювала геологом в тайзі і застудишся ноги.
02:09:18 23.07.2014


02:08:43 23.07.2014

Хочете вилікувати псоріаз - бігом у перукарню

Розкажу про один особистому відкритті, яке допомогло мені здолати псоріаз.
02:08:30 23.07.2014

Перстач біла - унікальне природне засіб для лікування захворювань щитовидної залози

Більше 30 років тому офіційна медицина вперше дізналася про унікальні властивості перстачу білою. З тих пір ця рослина викликає стійкий інтерес як фітотерапевтів, так і всіх, хто цікавиться лікарськими рослинами. Особливу надію на нього покладають хворі з різними захворюваннями ендокринної системи, так як препарати перстачу білої мають потужний впливом на щитовидну залозу, регулюючи її функцію, ліквідуючи дифузні зміни, розсмоктуючи вузли, знімаючи численні токсичні явища в організмі.
02:08:29 23.07.2014


02:07:55 23.07.2014


02:07:53 23.07.2014

Очищуючий коктейль

Для очищення печінки і кишечника візьміть ...
02:07:12 23.07.2014

Радикуліт і запалення сідничного нерва

Рецепти від радикуліту і запалення сідничного нерва.
02:07:07 23.07.2014

Так я лечу виразку 12-палої кишки

виразку 12-палої кишки вилікував наступним способом. У рівних пропорціях брав травневий мед, вершкове масло (злегка підігріте) і ....
02:07:02 23.07.2014

Озон замість нітрогліцерину (очищення організму від солей)

Я - лікар, багато років займаюся травами та народними методами лікування. Вийшло кілька моїх книг з траволікування. Ось і хочу зупинитися на методі очищення організму від солей.
02:06:41 23.07.2014

Регулярне вживання Lactobacillus casei може запобігти розвитку колоректальних пухлин

Регулярне вживання Lactobacillus casei може запобігти розвитку колоректальних пухлин - Регулярне вживання Lactobacillus casei може запобігти розвитку колоректальних пухлин з атипії, повідомляють автори недавно проведеного в Японії дослідження.
02:09:37 23.07.2014

Англійські вчені створили нове покоління антибіотиків

Англійські вчені створили нове покоління антибіотиків - Англійські вчені створили нове покоління антибіотиків, яке здатне понизити курс прийому в два рази. Для початку апробація буде здійснена на внутрішньолікарняної штамі золотистого стафілокока.
02:09:02 23.07.2014

Висока артеріальний тиск у період вагітності збільшує шанси виникнення гіпертонії та серцево-судинних розладів в наступні роки

Висока артеріальний тиск у період вагітності збільшує шанси виникнення гіпертонії та серцево-судинних розладів в наступні роки - Висока артеріальний тиск у період вагітності збільшує шанси виникнення повномасштабної гіпертонії та серцево-судинних розладів у наступні роки. Таку тенденцію виявили лікарі з Абердинського університету, що опублікували результати своїх досліджень на сторінках British Medical Journal.
02:08:40 23.07.2014

Рак будуть лікувати кульбабами

Рак будуть лікувати кульбабами - Звичайні кульбаби, які ми тисячами виполюють з городніх грядок, містять в собі ліки, що допомагає впоратися з раком. До такого висновку прийшли англійські вчені з лабораторії медичних досліджень при Королівських ботанічних садах в Лондоні.
02:08:24 23.07.2014

Майбутнє силіконових грудей під загрозою

Майбутнє силіконових грудей під загрозою - Дослідники виявили високу концентрацію реактивної платини в організмах жінок, яким в груди був впроваджений силікон, як і в дітей, яких вони годували такими грудьми ...
02:08:14 23.07.2014

Антибіотики будуть робити з корейської капусти

Антибіотики будуть робити з корейської капусти - Корейські вчені розробили технологію виробництва антибіотиків з національного корейського страви - кимчи, повідомляє Medical News Today.
02:08:04 23.07.2014

Вплив замісної гормонотерапії на функціональний стан серцево-судинної системи і внутрішньосерцеву гемодинаміку

Вплив замісної гормонотерапії на функціональний стан серцево-судинної системи і внутрішньосерцеву гемодинаміку - Захворювання серцево-судинної системи (ССС) широко поширені в індустріально розвинених країнах і є однією з найбільш частих причин летальних наслідків. Однак структура цих захворювань (вікова, нозологічна) істотно розрізняється у чоловіків і жінок. Таким чином, результати багатоцентрових досліджень, присвячених патології ССС у чоловіків, не можуть бути автоматично застосовані до жінок
02:07:56 23.07.2014

Зачаття дитини за старокитайській вченню

Зачаття дитини за старокитайській вченню - Згідно старокитайській вченню, в спермі чоловіка міститься особлива есенція «цзін». Яка відповідає за «конституцію людини - його фізичний і душевний стан. Якщо дитина успадкував «цзін» занадто мало або поганої якості, то виправити цей недолік у народженої дитини неможливо.
02:07:53 23.07.2014

Судово - медичний аналіз випадків смерті від електричного струму високої напруги

Судово - медичний аналіз випадків смерті від електричного струму високої напруги - По відношенню частоти ураження електричним струмом (ЕТ) високого і низького напруги, дані літератури дуже суперечливі. З одного боку, дослідження Celik A, et al [1] вказують на те що, в переважній кількості випадків (63%), стосується смерті від завданих електричним струмом високої напруги (СЕТВН), а з іншого Byard RW, [2] вказує на виключно рідкісний характер високо вольтів. Наші попередні дослідження довели що як у дорослих [3], так і у дітей [4] поразки низької напруги (220V) зустрічаються майже однаково часто (р> 0,5).
02:07:44 23.07.2014

Частка участі ятрогенного чинника у розвитку запального захворювання тканин пародонту

Частка участі ятрогенного чинника у розвитку запального захворювання тканин пародонту - У ретроспективних дослідженнях нами встановлено, що частка участі ятрогенного чинника у розвитку запального захворювання тканин пародонту становить від 22,8 % до 84%.
02:07:43 23.07.2014

Оргазм викликає алергію

Оргазм викликає алергію - У Голландії досліджують дуже рідкісне і незрозуміле захворювання, що виявляється в різкому нездужанні відразу після оргазму.
02:07:33 23.07.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html