Народні методи лікування

Остеохондроз, здоров'я хребта

Закінчується чергове голосування на сайті "Остеохондроз, здоров'я хребта "основною метою якого є завдання з'ясувати зв'язок болів в спині з фізичною активністю людини. За результатами голосування, майже у 60% опитаних, болі в спині з'являються після довгого перебування в одній і тій же позі, або при відсутності будь-якої фізичної активності протягом тривалого часу. У 23% респондентів, болі в спині присутні постійно і ні як не залежать від їхньої активності. 14% опитаних вказують на те, що причиною виникнення болю у спині в їхньому випадку є важка фізична праця. І лише у 6% болю або дискомфорт з'являються після помірної фізичної навантаження, такий як невелика прогулянка, робота по дому й інша активність.

Зважаючи на те, що більшість опитаних, швидше за все, велику частину часу проводять за комп'ютером саме це і є наслідком їх проблем з хребтом і таким високим відсотком цієї групи в голосуванні. Особливо якщо враховувати результати минулих голосувань, в яких% людей займаються сидячою роботою становив 3 / 4 від загального числа опитаних. Природно, що в цьому випадку відповідь напрошується сам собою "Більше рухайтеся, частіше вставайте з-за комп'ютера, потягається і міняйте позу". Але як часто цей заклик не звучить у всіх статтях про здоров'я хребта з від лікарів, до яких доводиться звертатися, люди все одно не достатньо прислухаються до цієї поради або, в силу ряду причин, не його не виконують. Тому, хочеться звернути увагу на деякі моменти, які можуть вам трохи допомогти в цій ситуації.

По-перше, в мережі Інтернет можна знайти достатньо велику кількість програм "Напоміналок", які будуть через заданий проміжок часу (15 хвилин, пів години) будуть нагадувати вам про необхідність розім'ятися. Це може допомогти тим людям, які занурюються в роботу і не помічають, як за нею летить час. Повірте, сигнал на моніторі що говорить про те, що ви заробили, набагато краще, ніж больовий сигнал у спині. Ще однією причиною, по якій люди нехтують розминкою може бути банальне стиснення виконувати ті чи інші вправи, може бути сором'язливість, або відсутність місця в офісі. Для цього, можна підібрати деякі "офісні" вправи які ви можете робити прямо за робочим столом і, при цьому, не привертаючи увагу оточуючих колег. Так, наприклад, можна трохи підніматися на підлокітниках (якщо вони звичайно присутні і досить міцні), це дозволить трохи розвантажити хребет, при цьому, можна витягнути ноги вперед. Так само, можна максимально випрямитися, напружити м'язи преса і сидіти в такому положенні декілька хвилин. Після чого, потягнутися вгору і на всі боки, щоб трохи розтягнути м'язи. Звичайно цей невеликий набір вправ не є панацеєю, але значно корисніший, ніж просто довге сидіння без жодних рухів.

Опустимо другий за популярністю відповідь, в якому люди скаржаться на постійні болі в спині, які не залежать від фізичного навантаження, так як, в цьому випадку, часто необхідно повноцінне лікування і перейдемо до наступного. Як говорилося раніше, майже 15% опитаних говорять про появу болів після значних фізичних навантажень. Природно, що при піднятті тягарів або іншому боргом фізичній праці м'язи спини втомлюються, що, зовсім, грубо кажучи призводить до болів в них. При найгіршому варіанті, м'язи не справляються з навантаженням і вся амортизація перекладається на міжхребцеві диски, а у випадки їх дегенерації, надмірне навантаження призводить до утворення грижі міжхребцевого диска, далі - затискання нервових відростків і відповідно болів в спині і не тільки. Для того, щоб максимально постаратися виключити такий хід подій, при серйозних фізичних навантаженнях, особливо на хребет слід використовувати пояс штангіста і правильно розподіляти навантаження.

Так, наприклад, предмет, який ви тримаєте на витягнутих руках, в рази збільшує навантаження на хребет, а особливо на поперековий відділ, ніж, в тому випадку, якщо ви його притискуєте до грудей. При піднятті важких предметів, слід сідати поруч з ним і притиснувши його до себе разом з ним і вставати, але ні в якому разі не нагинатися і різким ривком відривати його від землі. При тривалій роботі, як можна частіше тягніться вгору або вісіте на турніку, для того, щоб дати хребту розслабитися і розтягнути м'язи. Такого роду масу рад, про те, як правильно розподіляти навантаження на хребет, знову ж таки можна знайти в мережі.

Закінчуючи підведення результатів голосування, звернемо увагу на 6% опитаних, у яких болі в спині з'являються після невеликих фізичних навантажень. І для цієї, хоч і нечисленної групи, є пара моментів, на які варто звернути увагу. Так, наприклад, при роботі по дому, слід не менш акуратно підходити до того ж розподілу навантаження на хребет, як і при важкій фізичній праці. Одним з таких прикладів може бути неправильний розподіл навантажень при збиранні квартири, а точніше при збиранні підлог. Багато хто бачив як жінки, зігнувшись, водять ганчіркою по підлозі, а ті, хто це робив, напевно не раз звертав увагу на те, що можливість розігнутися після тривалої роботи в такій позі без дискомфорту або болю в попереку практично неможливо. Теж саме відноситься і до прання в тазі й інші побутові турботи. Тому, навіть за таких здавалося б незначних навантаженнях, пошкодити спині простіше простого, а для виключення цього - користуйтеся корисними порадами про те ж, оптимальному розподілі навантажень на хребет і максимально прислухайтеся до свого організму. У тому випадку, якщо ви відчули біль або дискомфорт у спині, відпочиньте, проаналізуйте причину появи болю і постарайтеся робити необхідні руху так, щоб не зашкодити вашому хребту.

У висновку, хотілося б звернути увагу саме на пропорції відповідей, які говорять "Треба обов'язково рухатися, але в міру і обережно".

Переглядів : 3784
Подякували за статтю : 6

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Остеохондроз"


Як пом'якшити остеохондроз
Якщо провести конкурс на наймасовішу хвороба, нею напевно виявиться остеохондроз. Це справжня хвороба цивілізації, «молодеющая» самими стрімкими темпами. Лікування цієї хвороби, строго кажучи, не існує: адже деформовані, тріснуті, а то й зруйновані міжхребцеві диски не обновиш і на нові не заміниш. Можна лише в тій чи іншій мірі знизити гостроту недуги, наприклад, за допомогою професійного масажу

Остеохондроз «солимо» і «гірчить»
Чоловік мучився болями в плечах: у нього був остеохондроз. Ні розтирання, ні мазі не допомагали. Дізналася один нехитрий спосіб.

Забудьте про остеохондрозі
Сьогодні ми з вами поговоримо про дуже простий і в той же час дієвої гімнастики, яка принесла чудові результати багатьом моїм хворим. Якщо ви строго будете виконувати всі рекомендації, то виникне безвихідна ситуація зробити свій хребет здоровим, з якою б «точки відліку» ви не починали.

вилікує «лежанка» на печі
Від болю в суглобах, при остеохондрозі добре допомагає така суміш. Купіть в аптеці меновазін, настоянку календули, евкаліпту і змішайте в рівних пропорціях, додавши ...

Кульбаби від остеохондрозу
Після цього часу ви отримаєте близько двох літрів відмінного сиропу. Цієї кількості вистачить на повний курс лікування остеохондрозу.

Захворювання опорно-рухового апарату
Пропонована Вашій увазі стаття дає уявлення про найбільш поширених захворюваннях опорно-рухового апарату і описує основні прийоми самодіагностики.

Небезпечні види лікування остеохондрозу
Такі види лікування остеохондрозу і болі в спині як: мануальна терапія, лікувальна гімнастика, лікувальні коміри і небезпека їх використання без діагностики

Кожен рух має бути рухом до здоров'я
Доцент, завідувач відділенням лікувальної фізкультури Центральної клінічної лікарні Медичного центру УД Президента РФ В'ячеслава Івановича Зубкова розповісти, як полегшити біль у спині, зокрема, при шийному остеохондрозі.

Соснові бруньки і остеохондроз
Буквально через пару днів мамі стало легше, а через п'ять днів про своє остеохондрозі вона і зовсім забула.

Втирати при остеохондрозі
Захоплююся тибетської медициною, вивчаю її. У свої 14 років дізналася багато рецептів. Ось один з них: від остеохондрозу.

При остеохондрозі ...
При остеохондрозі і болях у спині допоможе настоянка шкаралупи кедрових горіхів.

Не викидайте тирсу (остеохондроз)
Довго мене мучив великий остеохондроз, поки я не знайшов рецепт проти цієї недуги. Налийте в каструлю 1,5 л холодної води, покладіть туди 3 жмені тирси і поставте на вогонь.

Остеохондроз, здоров'я хребта
Закінчується чергове голосування на сайті Остеохондроз, здоров'я хребта основною метою якого є завдання з'ясувати зв'язок болів в спині з фізичною активністю людини. За результатами голосування, майже у 60% опитаних, болі в спині з'являються після довгого перебування в одній і тій же позі, або при відсутності будь-якої фізичної активності протягом тривалого часу.Про бігу підтюпцем і« ГРІ З ВОГНЕМ »

Про користь бігу підтюпцем написано багато. Я ж підходила до бігу дуже важко і довго, але, як мовиться, «гра коштувала свічок». У 33 роки «швидка допомога» стала відвідувати мене по 4-6 разів на місяць. Я втрачала свідомість на роботі, вдома. Подумати про те, щоб поспішити на трамвай, просто не сміла: серце починало відбивати чечітку таку, що сковував страх. Діагноз - «ревмокардит» (ревматичне ураження серця), вегетативно-судинна дистонія.
01:51:21 29.11.2014

Про чорну редьку

Сік чорної редьки - прекрасний засіб очищення організму. Він стимулює виділення шлункового соку, покращує травлення, благотворно впливає на діяльність кишечника, сприяє виведенню з організму «поганого» холестерину, очищає нирки від піску та каміння.
01:51:01 29.11.2014


01:50:44 29.11.2014

Здоровим, щасливим, сексуальних може стати кожен - нове відкриття в галузі медицини.

Здоровим, щасливим, сексуальних може стати кожен - нове відкриття в галузі медицини. Я хочу подарувати Вам майбутнє! Природа виключно щедра. Вона забезпечує кожної людини здібностями і талантами в надлишку. Ваш найцінніший ресурс - Ви самі. Ваша здатність бути здоровим - найдорожче Ваше майно. Чим страшний діагноз, тим легше від нього позбавитися.
01:50:27 29.11.2014

Хвоя від гангрени

Ось рецепт від гангрени. Залийте в 0,5 л води 5 ст. ложок дрібно подрібнених гілочок хвої з голками (верхівки 10-12 см). Варіть в емальованої каструлі, закривши кришку, на малому вогні 10 хвилин, потім укутайте, наполягайте ніч у теплі, вранці процідити. Пити треба в теплому вигляді замість води протягом дня.
01:50:25 29.11.2014

Став наш будинок перцевим заводом

Скінчилася осінь! Дивовижна пора, золота казка, скуйовджений то теплими, то холодними вітрами, омита дощами на будь-який смак - і мрячать, і буйними, і наполовину зі снігом. Але як часто людина між словами «осінь» і «застуда» ставить знак рівності.
01:50:23 29.11.2014


01:50:00 29.11.2014


01:49:59 29.11.2014


01:49:47 29.11.2014


01:49:27 29.11.2014

Гострі лейкози в дітей

Гострі лейкози в дітей - Лейкоз (лейкемія) - це системне злоякісне захворювання органів кровотворення і крові. Лейкози є первинним пухлинним захворюванням кісткового мозку, при якому пухлинні клітини, вражаючи кістковий мозок, поширюються не тільки по органах кровотворення, а й у центральній нервовій системі, і в інші органи і системи.
01:50:52 29.11.2014

Профілактика гастроентерологічних захворювань

Профілактика гастроентерологічних захворювань - Комплекси профілактичних дій, спрямованих на попередження виразкової хвороби шлунка та гастритів, багато в чому схожі. Загальним вмістом профілактичних заходів є регулярне застосування засобів, що забезпечують ощадливий режим функціонування органів травлення.
01:50:37 29.11.2014

Діагностика шкірних захворювань при расової пігментації

Діагностика шкірних захворювань при расової пігментації - Більшість дерматозів вражають шкіру незалежно від її кольору. Але на шкірі з різною пігментацією багато видів дерматозів виглядають по-різному. Деякі захворювання зустрічаються виключно або переважно у темношкірих людей. Крім того, деякі особливості, характерні для шкіри з расової пігментацією, у ряді випадків можна помилково прийняти за прояв захворювання.
01:50:08 29.11.2014

7 правил заняття фітнесом для тих, хто хоче схуднути

7 правил заняття фітнесом для тих, хто хоче схуднути - Не можна пройти повз таких питань, як нормалізація щоденного харчування і збільшення рухової активності, якщо ви вирішили привести свої пропорції в норму. Це два наріжних камені, які є основою природного скидання ваги.
01:49:52 29.11.2014

Вогнищевий туберкульоз легень

Вогнищевий туберкульоз легенів - Вогнищевий туберкульоз - це така форма захворювання, що характеризується обмеженою протяжністю запального процесу в легенях з переважанням продуктивної характеру запалення в організмі. Протяжність зазвичай визначається 1-2 сегментом. Якщо брати рентгенологічні ознаки, то зазвичай береться просторове поле не нижче 2 ребра, тобто коли вогнищеві зміни в легенях знаходяться у верхніх сегментах. Якщо вогнищеві зміни поширилися нижче другого ребра - то такий процес називається дисемінований туберкульоз
01:49:40 29.11.2014

Діагностика та лікування раку передміхурової залози в урологічному стаціонарі

Діагностика та лікування раку передміхурової залози в урологічному стаціонарі - Захворювання передміхурової залози є найбільш поширеними серед урологічних страждань пацієнтів похилого віку, що викликано розвитком доброякісної гіперплазії (ДГПЗ), раку передміхурової залози, хронічного простатиту. Гістологічні ознаки ДГПЗ відзначаються у 50% чоловіків у віці 60 років і у 90% випадків до 80 років. Смертність від ДГПЗ настає головним чином від уремії, сепсису та ускладнень хірургічних втручань [Л.М. Горіловскій, 1999].
01:49:26 29.11.2014

Спосіб життя веде до захворювань хребта.

Спосіб життя веде до захворювань хребта. - На сайті spinet.ru підведені підсумки голосування щодо впливу способу життя на розвиток захворювань хребта.
01:49:24 29.11.2014

Лікарі не знають, від чого лікувати постраждалих від московського теракту

Лікарі не знають, від чого лікувати постраждалих від московського теракту - Як повідомляє Washington Post, лікарям, що надають допомогу постраждалим в результаті теракту в Москві, не повідомили, який газ був застосований при проведенні антитерористичної операції. Це ускладнює надання допомоги пацієнтам і не дозволяє застосувати відповідний антидот.
01:49:22 29.11.2014

Ревматоїдний артрит: повністю автоматизований метод аналізу аутоантитіл проти цитрулін-пептидів (Anti-CCP) виробництва компанії Рош-Діагностика

Ревматоїдний артрит: повністю автоматизований метод аналізу аутоантитіл проти цитрулін-пептидів (Anti-CCP) виробництва компанії Рош- Діагностика - Рош-Діагностика запустила у виробництво новий повністю автоматизований імунологічний метод аналізу аутоантитіл проти цитрулін-пептидів (Anti-CCP). Згідно з Європейською Сертифікації цей метод призначається для застосування на електрохемілюмінесцентного аналізаторах лінії Elecsys, Сobas тобто Визначення Anti-CCP антитіл буде використовуватися в діагностиці ревматоїдного артриту (у комбінації з результатами, отриманими в ході інших клінічних та лабораторних досліджень).
01:49:18 29.11.2014

Журавлина проти герпесу

Журавлина проти герпесу - Відомо, що журавлина - джерело всіляких вітамінів і корисних мікроелементів. А нещодавно в ній виявили речовини, здатні придушувати активність вірусу - збудника генітального герпесу. Мова не про те, щоб хворим поглинати кислу ягоду тоннами.
01:49:10 29.11.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html