Народні методи лікування

Остеохондроз, здоров'я хребта

Закінчується чергове голосування на сайті "Остеохондроз, здоров'я хребта "основною метою якого є завдання з'ясувати зв'язок болів в спині з фізичною активністю людини. За результатами голосування, майже у 60% опитаних, болі в спині з'являються після довгого перебування в одній і тій же позі, або при відсутності будь-якої фізичної активності протягом тривалого часу. У 23% респондентів, болі в спині присутні постійно і ні як не залежать від їхньої активності. 14% опитаних вказують на те, що причиною виникнення болю у спині в їхньому випадку є важка фізична праця. І лише у 6% болю або дискомфорт з'являються після помірної фізичної навантаження, такий як невелика прогулянка, робота по дому й інша активність.

Зважаючи на те, що більшість опитаних, швидше за все, велику частину часу проводять за комп'ютером саме це і є наслідком їх проблем з хребтом і таким високим відсотком цієї групи в голосуванні. Особливо якщо враховувати результати минулих голосувань, в яких% людей займаються сидячою роботою становив 3 / 4 від загального числа опитаних. Природно, що в цьому випадку відповідь напрошується сам собою "Більше рухайтеся, частіше вставайте з-за комп'ютера, потягається і міняйте позу". Але як часто цей заклик не звучить у всіх статтях про здоров'я хребта з від лікарів, до яких доводиться звертатися, люди все одно не достатньо прислухаються до цієї поради або, в силу ряду причин, не його не виконують. Тому, хочеться звернути увагу на деякі моменти, які можуть вам трохи допомогти в цій ситуації.

По-перше, в мережі Інтернет можна знайти достатньо велику кількість програм "Напоміналок", які будуть через заданий проміжок часу (15 хвилин, пів години) будуть нагадувати вам про необхідність розім'ятися. Це може допомогти тим людям, які занурюються в роботу і не помічають, як за нею летить час. Повірте, сигнал на моніторі що говорить про те, що ви заробили, набагато краще, ніж больовий сигнал у спині. Ще однією причиною, по якій люди нехтують розминкою може бути банальне стиснення виконувати ті чи інші вправи, може бути сором'язливість, або відсутність місця в офісі. Для цього, можна підібрати деякі "офісні" вправи які ви можете робити прямо за робочим столом і, при цьому, не привертаючи увагу оточуючих колег. Так, наприклад, можна трохи підніматися на підлокітниках (якщо вони звичайно присутні і досить міцні), це дозволить трохи розвантажити хребет, при цьому, можна витягнути ноги вперед. Так само, можна максимально випрямитися, напружити м'язи преса і сидіти в такому положенні декілька хвилин. Після чого, потягнутися вгору і на всі боки, щоб трохи розтягнути м'язи. Звичайно цей невеликий набір вправ не є панацеєю, але значно корисніший, ніж просто довге сидіння без жодних рухів.

Опустимо другий за популярністю відповідь, в якому люди скаржаться на постійні болі в спині, які не залежать від фізичного навантаження, так як, в цьому випадку, часто необхідно повноцінне лікування і перейдемо до наступного. Як говорилося раніше, майже 15% опитаних говорять про появу болів після значних фізичних навантажень. Природно, що при піднятті тягарів або іншому боргом фізичній праці м'язи спини втомлюються, що, зовсім, грубо кажучи призводить до болів в них. При найгіршому варіанті, м'язи не справляються з навантаженням і вся амортизація перекладається на міжхребцеві диски, а у випадки їх дегенерації, надмірне навантаження призводить до утворення грижі міжхребцевого диска, далі - затискання нервових відростків і відповідно болів в спині і не тільки. Для того, щоб максимально постаратися виключити такий хід подій, при серйозних фізичних навантаженнях, особливо на хребет слід використовувати пояс штангіста і правильно розподіляти навантаження.

Так, наприклад, предмет, який ви тримаєте на витягнутих руках, в рази збільшує навантаження на хребет, а особливо на поперековий відділ, ніж, в тому випадку, якщо ви його притискуєте до грудей. При піднятті важких предметів, слід сідати поруч з ним і притиснувши його до себе разом з ним і вставати, але ні в якому разі не нагинатися і різким ривком відривати його від землі. При тривалій роботі, як можна частіше тягніться вгору або вісіте на турніку, для того, щоб дати хребту розслабитися і розтягнути м'язи. Такого роду масу рад, про те, як правильно розподіляти навантаження на хребет, знову ж таки можна знайти в мережі.

Закінчуючи підведення результатів голосування, звернемо увагу на 6% опитаних, у яких болі в спині з'являються після невеликих фізичних навантажень. І для цієї, хоч і нечисленної групи, є пара моментів, на які варто звернути увагу. Так, наприклад, при роботі по дому, слід не менш акуратно підходити до того ж розподілу навантаження на хребет, як і при важкій фізичній праці. Одним з таких прикладів може бути неправильний розподіл навантажень при збиранні квартири, а точніше при збиранні підлог. Багато хто бачив як жінки, зігнувшись, водять ганчіркою по підлозі, а ті, хто це робив, напевно не раз звертав увагу на те, що можливість розігнутися після тривалої роботи в такій позі без дискомфорту або болю в попереку практично неможливо. Теж саме відноситься і до прання в тазі й інші побутові турботи. Тому, навіть за таких здавалося б незначних навантаженнях, пошкодити спині простіше простого, а для виключення цього - користуйтеся корисними порадами про те ж, оптимальному розподілі навантажень на хребет і максимально прислухайтеся до свого організму. У тому випадку, якщо ви відчули біль або дискомфорт у спині, відпочиньте, проаналізуйте причину появи болю і постарайтеся робити необхідні руху так, щоб не зашкодити вашому хребту.

У висновку, хотілося б звернути увагу саме на пропорції відповідей, які говорять "Треба обов'язково рухатися, але в міру і обережно".

Переглядів : 3395
Подякували за статтю : 6

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Остеохондроз"


Як пом'якшити остеохондроз
Якщо провести конкурс на наймасовішу хвороба, нею напевно виявиться остеохондроз. Це справжня хвороба цивілізації, «молодеющая» самими стрімкими темпами. Лікування цієї хвороби, строго кажучи, не існує: адже деформовані, тріснуті, а то й зруйновані міжхребцеві диски не обновиш і на нові не заміниш. Можна лише в тій чи іншій мірі знизити гостроту недуги, наприклад, за допомогою професійного масажу

Остеохондроз «солимо» і «гірчить»
Чоловік мучився болями в плечах: у нього був остеохондроз. Ні розтирання, ні мазі не допомагали. Дізналася один нехитрий спосіб.

Забудьте про остеохондрозі
Сьогодні ми з вами поговоримо про дуже простий і в той же час дієвої гімнастики, яка принесла чудові результати багатьом моїм хворим. Якщо ви строго будете виконувати всі рекомендації, то виникне безвихідна ситуація зробити свій хребет здоровим, з якою б «точки відліку» ви не починали.

вилікує «лежанка» на печі
Від болю в суглобах, при остеохондрозі добре допомагає така суміш. Купіть в аптеці меновазін, настоянку календули, евкаліпту і змішайте в рівних пропорціях, додавши ...

Кульбаби від остеохондрозу
Після цього часу ви отримаєте близько двох літрів відмінного сиропу. Цієї кількості вистачить на повний курс лікування остеохондрозу.

Захворювання опорно-рухового апарату
Пропонована Вашій увазі стаття дає уявлення про найбільш поширених захворюваннях опорно-рухового апарату і описує основні прийоми самодіагностики.

Небезпечні види лікування остеохондрозу
Такі види лікування остеохондрозу і болі в спині як: мануальна терапія, лікувальна гімнастика, лікувальні коміри і небезпека їх використання без діагностики

Кожен рух має бути рухом до здоров'я
Доцент, завідувач відділенням лікувальної фізкультури Центральної клінічної лікарні Медичного центру УД Президента РФ В'ячеслава Івановича Зубкова розповісти, як полегшити біль у спині, зокрема, при шийному остеохондрозі.

Соснові бруньки і остеохондроз
Буквально через пару днів мамі стало легше, а через п'ять днів про своє остеохондрозі вона і зовсім забула.

Втирати при остеохондрозі
Захоплююся тибетської медициною, вивчаю її. У свої 14 років дізналася багато рецептів. Ось один з них: від остеохондрозу.

При остеохондрозі ...
При остеохондрозі і болях у спині допоможе настоянка шкаралупи кедрових горіхів.

Не викидайте тирсу (остеохондроз)
Довго мене мучив великий остеохондроз, поки я не знайшов рецепт проти цієї недуги. Налийте в каструлю 1,5 л холодної води, покладіть туди 3 жмені тирси і поставте на вогонь.

Остеохондроз, здоров'я хребта
Закінчується чергове голосування на сайті Остеохондроз, здоров'я хребта основною метою якого є завдання з'ясувати зв'язок болів в спині з фізичною активністю людини. За результатами голосування, майже у 60% опитаних, болі в спині з'являються після довгого перебування в одній і тій же позі, або при відсутності будь-якої фізичної активності протягом тривалого часу.


Not found

Хочете - часник, хочете - яблучний оцет. (Демодекоз)

Н. М. Соколов з Ростовської області розповів про те, як він позбувся демодекозу, що вразила брови і віки.
23:18:34 16.04.2014

Хочете - часник, хочете - яблучний оцет. (Демодекоз)

Н. М. Соколов з Ростовської області розповів про те, як він позбувся демодекозу, що вразила брови і віки.
23:18:33 16.04.2014

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.
23:18:21 16.04.2014

Під «Казки віденського лісу» і полонез Огінського. (Безсоння)

Довгий час мене мучила безсоння. Бувало, до 4 годин ранку не могла заснути, дратувало все, навіть цокання годинника. А вранці треба було підніматися на роботу. Я абсолютно знесилила.
23:18:03 16.04.2014

Покищо не перемогла, але сподіваюся! (Інсульт)

У вересні 2002 року я перенесла інсульт, після якого паралізувало правий бік. Сталося це на дачі, коли поливала грядку з томатами. Викликали «швидку допомогу», яка відвезла мене в Семілукскую районної лікарні Воронезької області. Я вдячна лікарям Володимиру Володимировичу та Василю Івановичу, всьому медичному персоналу за відмінне лікування, а головне, за оптимізм, яким вони мене «заразили», і віру в одужання. «До Нового року побіжиш!» - Говорили всі в білих халатах.
23:17:42 16.04.2014

Хочете схуднути?

Хочете схуднути?
23:17:38 16.04.2014

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.
23:17:09 16.04.2014

Бронхіт пройшов швидше

Наприкінці вересня захворіла бронхітом. Дільничний терапевт призначив уколи 2 рази на день. До мене приходила додому медсестра. Але до вечора температура все одно піднімалася. Так тривало досить довго. Тоді сестра порадила пошукати засоби народної медицини.
23:16:45 16.04.2014

Гарбузовий хвостик проти зубного болю

Зубний лікар виривала мені зуб. Була сильна біль - корінь залишився. Видалила і його, але біль не проходила. Лікував. Стоматологічні кошти не допомогли. Хірург порадив звернутися до невропатолога.
23:16:38 16.04.2014

Біль у вухах. Способи лікування.

Біль у вухах часом порівнянна з зубним болем! Чи не заснути, не працювати - тільки «страждання за вуха». А якщо у дитини заболить вухо (а це часто трапляється), то взагалі можна забути про сон. Сьогодні ми розглянемо, як можна справитися з цією напастю і в короткі терміни позбавитися від виснажливої болю.
23:16:28 16.04.2014

Тиреотоксикоз: план обстеження

Тиреотоксикоз: план обстеження - тиреотоксикоз - одне з найпоширеніших ендокринних захворювань, зустрічальність якого становить 19 на 1000 жінок і 1,6 на 1000 чоловіків [1]. До цих пір ведення даних хворих викликає занадто багато труднощів, так як гіперфункція щитовидної залози, що виявляється клінічно, потребує точної диференційної діагностики, оскільки різні причини тиреотоксикозу вимагають різних терапевтичних підходів.
23:18:23 16.04.2014

тромбоемболія легеневої артерії: діагностика, лікування та профілактика

тромбоемболія легеневої артерії: діагностика, лікування та профілактика - тромбоемболія легеневої артерії (ТЕЛА) по праву вважається одним із найважчих і катастрофічно протікають гострих судинних захворювань, що супроводжуються високою летальністю. З легенева емболія неминуче стикаються представники як хірургічних, так і терапевтичних спеціальностей, оскільки вона може виникнути в самих різних клінічних ситуаціях
23:17:18 16.04.2014

Застосування препарату'дюфастон'в період після перенесення ембріонів в програмі екстракорпорального запліднення

Застосування препарату'дюфастон'в період після перенесення ембріонів в програмі екстракорпорального запліднення - Проблема невиношування вагітності є актуальною в сучасному акушерстві. Частота цієї патології в популяції коливається від 10% до 20-25%, а в групі вагітних після екстракорпорального запліднення і перенесення ембріонів (ЕКЗ і ПЕ) досягає 30%. Оскільки однією з основних причин невиношування в 1 триместрі вагітності після ЕКЗ є недостатність жовтого тіла, зумовлена тривалої десенситизацію гіпофіза, зниженою виробленням прогестерону зернистими клітинами, а також аспірацією частини їх під час пункції фолікулів, доцільність призначення препаратів прогестерону після перенесення ембріонів не викликає сумніву.
23:17:14 16.04.2014

Клініко-епідеміологічна характеристика і основні напрямки профілактики гепатиту А

Клініко-епідеміологічна характеристика і основні напрямки профілактики гепатиту А - Доброякісне остроцікліческое ентеровірусне захворювання, що характеризується цитопатичної дії вірусу на гепатоцити і клінічно проявляється синдромом інтоксикації, гепатоспленомегалією і часто жовтяницею.
23:16:25 16.04.2014

Енергетична цінність харчування майбутньої матері безпосередньо позначається на тривалості вагітності

Енергетична цінність харчування майбутньої матері безпосередньо позначається на тривалості вагітності - Енергетична цінність харчування майбутньої матері безпосередньо позначається на тривалості вагітності - принаймні, якщо мова йде про вівці. Дослідники з Нової Зеландії зробили цей висновок на підставі спостереження за десятьма ярочкамі, яким за 60 днів до зачаття трохи зменшили калорійність їжі, а після трьох місяців знову перевели на звичайну дієту.
23:16:02 16.04.2014

Сучасні методи в діагностиці та лікуванні захворювань шийки матки

Сучасні методи в діагностиці та лікуванні захворювань шийки матки - В даний час, проблема захворювань шийки матки залишається однією з найважливіших в сучасній гінекології. Незважаючи на успіхи в діагностики та лікування цих захворювань частота їх продовжує рости.
23:15:04 16.04.2014

Краплі для очей Н-ацетил-Л-карнозин Етос Ендіміон Брайт Айс в лікуванні катаракти

Краплі для очей Н-ацетил-Л-карнозин Етос Ендіміон Брайт Айс в лікуванні катаракти - Компанія Етосплан, Великобританія, один з провідних постачальників лікарських препаратів для лікування хвороб очей на ринках Західної Європи, анонсує вихід серії продуктів, рекомендованих для лікування катаракти, макулярної дегенерації та інших захворювань очей.
23:14:57 16.04.2014

Новий метод лікування позбавить від алергії на котячу шерсть

Новий метод лікування позбавить від алергії на котячу шерсть - Вчені з Каліфорнійського Університету сподіваються, що їх відкриття допоможе вилікуватися людям, які страждають від алергії на котячу шерсть.
23:14:09 16.04.2014

Простий герпес

Простий герпес - Простий герпес - одне з найбільш поширених вірусних захворювань людини, збудником якого є вірус простого герпесу (ВПГ).
23:13:49 16.04.2014

Ефективний антисептик

Ефективний антисептик - Пошук антибактеріальних препаратів для місцевого застосування, що володіють мінімумом негативних побічних ефектів, до цього дня залишається актуальною проблемою в медицині.
23:13:26 16.04.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html