Народні методи лікування

Ямочіи оцет «плюс»

Розмова піде про використання яблучного оцту з добавкою. Ось тому-то й «плюс».

Почну з того, що кілька років тому, не маючи явних причин хвороби, я став погано себе відчувати: втома на роботі, млявість, хворіли голова, ноги, руки, шия. Перепробував на собі багато чого, але поліпшення не настало.

Нарешті після довгих ходінь по знавцям від медицини лікарі оприлюднили мій діагноз: синдром хронічної втоми. Тут же порадили перейти на роздільне харчування, їсти якомога більше овочів, фруктів, морської капусти, крес-салату, дотримуватися режиму у всьому.

У міру можливості, став читати про моє захворюванні все, що потрапляло під руку. І одного разу натрапив на книжечку Д. С. Джарвіса «Старовинні домашні лікувальні засоби». Прочитав в ній таке: «Хронічна втома - це хвороба. Причина хвороби - нестача йоду в організмі ». З інших джерел з'ясувалося також, що в більшості областей Росії, в тому числі і на Уралі, де я живу, при хронічній недостатності'йоду у більшості жителів збільшена щитовидка. Майже у всіх таких спостерігається стан втоми. Дефіцит йоду в організмі знижує працездатність, погіршує пам'ять, людина стає млявою, запальним, його не залишають головні болі, шум у вухах, болі в суглобах, він частіше за інших хворіє інфекційними хворобами. Причина криється в тому, що наша їжа, на відміну від приморських країн, вкрай бідна йодом.

Щоб переконатися в наявності йоду в своєму організмі, я скористався таким тестом: уздовж і впоперек своєї спини за допомогою сірника і ватки завдав йодом горизонтальні і вертикальні смуги - йодну сітку, які через 8-10 хвилин зникли. Щодня протягом 12 днів мазав спину йодом, і все у мене ніби налагоджувалося: помітно зменшилася біль у голові, майже зник шум у вухах.

Після повторного курсу лікування на спині з'явилися сухі смужки, шкіра постійно свербіла і лущиться. Виявляється, як пише вищезгаданий доктор Джарвіс, щоб позбутися від хронічної втоми, треба не спину мазати, а вживати йод всередину.

Тут доречний «Рецепт у віршах»:

Один раз на день після їжі
Стаканчік випийте води,
Сначала воду підкислити -
з яблук оцет торішній
Две чайних ложечки налити,
Затем додати краплю йоду
і розмішати з пів-ложечку меду.

«попийте тижнів зо два, - каже Липчанський, - цього буде достатньо».

Пив «напій» протягом 8 днів, потім після триденного перерви ще 8. Але тепер уже замість йоду додавав краплю розчину Люголя (йодний препарат, який використовується для змащування горла при ангінах). Напій приємний на смак, чимось нагадує кавунове-динний сік.

Самопочуття моє помітно покращився. Приблизно через місяць я відчув прилив енергії, перестав смертельно втомлюватися, повеселішав. Болі і шум у голові пройшли, зникла дратівливість, відрижка не повторювалася. Одним словом, я переконався в тому, що знайшов саме те, чого так довго шукав.

І ось, на радість собі, а, може бути, і людям, назвав цей цілющий напій по своєму: яблучний оцет «плюс» (1 склянка кип'яченої води, 1 чайна ложка яблучного оцту, 1 чайна ложка меду. 1 крапля розчину Люголя) - 1 раз на день після їжі, Курс - 8 днів, перерва 2 дні - протягом місяця.

Тривалість лікування, терміни перерв і склад - все це індивідуально. Можна сміливо збільшувати або зменшувати терміни і дози препарату, залишаючи незмінним одну краплю розчину Люгаля.

Якщо запах, смак напою буде здаватися вам неприємним або викличе алергію, приймати його усередину не слід. Робіть обтирання, примочки, втирання, купання у ванні.

Хворих людей я зобов'язаний попередити: перш ніж почати лікування, порадьтеся з лікарем.

Переглядів : 2553
Подякували за статтю : 5

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Втома (Перевтома)"


Багатоликий синдром втоми
Словосполучення «синдром хронічної втоми» вперше прозвучало лише в 1985 році. До того подібні розлади згадувались під назвою "нервове виснаження», «королівська хвороба», «грип яппі».

Втома слід лікувати
Втома буває двоякою: просто стомився людина - відпочине, виспиться, і як рукою зняло; або так втомився, що, як ні відпочивай, скільки сон ні наганяй, розбитість не проходить. Це можна порівняти з пружними та пластичними деформаціями матеріалу: ...

Ямочіи оцет «плюс»
Почну з того, що кілька років тому, не маючи явних причин хвороби, я став погано себе відчувати: втома на роботі, млявість, хворіли голова, ноги, руки, шия. Перепробував на собі багато чого, але поліпшення не настало.Нарешті після довгих ходінь по знавцям від медицини лікарі оприлюднили мій діагноз: синдром хронічної втоми. Тут же порадили перейти на роздільне харчування, їсти якомога більше овочів, фруктів, морської капусти, крес-салату, дотримуватися режиму у всьому.

Якщо ноги втомлюються
Життя змусило знайти дивовижне засіб від втоми ніг ..

Цибулю і мед - вороги перевтоми
Не секрет, що в XXI столітті ритм життя придбав скажений темп, а це, у свою чергу, веде до перевтоми - звідси і хвороби.


Not found

Ямочіи оцет «плюс»

Почну з того, що кілька років тому, не маючи явних причин хвороби, я став погано себе відчувати: втома на роботі, млявість, хворіли голова, ноги, руки, шия. Перепробував на собі багато чого, але поліпшення не настало.Нарешті після довгих ходінь по знавцям від медицини лікарі оприлюднили мій діагноз: синдром хронічної втоми. Тут же порадили перейти на роздільне харчування, їсти якомога більше овочів, фруктів, морської капусти, крес-салату, дотримуватися режиму у всьому.
15:24:33 23.10.2014

Про аритмію

При моїх 38 роках я дихаю, як столітня, - сильна задишка через вродженого пороку серця, у мене аритмія і до того ж ревматизм. Серохвостов порадив мені як можна більше ходити з відпочинку.
15:24:12 23.10.2014

На флюс знайдеться іржавий цвях

На запалення ротової порожнини мало звертають уваги, і абсолютно даремно. Довгий час я не наважувався йти до зубного (болі боявся), і замість того, щоб бігти до лікаря, я, за порадою сусідки, накупив антибіотиків і став лікуватися самостійно. У результаті щоку роздуло так, що ліве око майже зник.
15:24:10 23.10.2014

Затримка дихання - лікування без ліків

Розповім про свій досвід лікування. Захворювання серцево-судинної системи стоять на першому місці, як і смертність оп них. Природно, кількість хворих з такими захворюваннями величезна. Лікарське лікування постраждалих - справа дорога, тривалий і не завжди успішне.
15:23:59 23.10.2014

Хвороби селезінки - 7 народних рецептів лікування

Сім народних рецептів для лікування хвороб селезінки.
15:23:52 23.10.2014

У краю життя

Лікар вищої категорії, кандидат медичних наук Тетяна Василівна Хлевчук поставлена біля краю життя, оскільки завідує відділенням невідкладної кардіології з блоком кардіо-реанімації в 20-ій міській клінічній лікарні Москви. Про саму розповсюдженої по до смерті хвороби і піде мова нижче
15:23:50 23.10.2014

Про бігу підтюпцем і« ГРІ З ВОГНЕМ »

Про користь бігу підтюпцем написано багато. Я ж підходила до бігу дуже важко і довго, але, як мовиться, «гра коштувала свічок». У 33 роки «швидка допомога» стала відвідувати мене по 4-6 разів на місяць. Я втрачала свідомість на роботі, вдома. Подумати про те, щоб поспішити на трамвай, просто не сміла: серце починало відбивати чечітку таку, що сковував страх. Діагноз - «ревмокардит» (ревматичне ураження серця), вегетативно-судинна дистонія.
15:23:47 23.10.2014

Як врятуватися від раку?!

Доктор медичних наук, професор апі-та фітотерапії Олексій Федорович синяк в останні роки розробляє методики лікування раку за допомогою лікарських рослин і продуктів бджільництва. Сьогодні професор пропонує деякі свої рецепти.
15:23:29 23.10.2014

Такий несподіваний помічник (Діабет)

Не так давно у мене виявили цукровий діабет. Спочатку прийшла в жах. А потім вирішила: не опускати ж руки, треба лікуватися! Почала читати літературу, розмовляти з подругами «по нещастю». І, знаєте, знайшла корисний рецепт, яким хочу поділитися.
15:23:08 23.10.2014


15:22:47 23.10.2014


15:22:27 23.10.2014

У чому причина сексуальності чоловіків і жінок

У чому причина сексуальності чоловіків і жінок - Якими якостями має володіти людина, щоб його визнали за привабливим? Нові дослідження стверджують: жінки, як і чоловіки, при виборі партнера керуються стародавніми інстинктами.
15:24:25 23.10.2014

У США народився найменший малюк у світі

У США народився найменший малюк у світі - Лікарі в США запевнили батьків самого маленького новонародженого у світі, що дівчинка і її сестра-близнючка зможуть скоро покинути лікарню. Близнюки народилися 19 вересня за 15 тижнів раніше терміну. Румаіса Рахман важила всього 244 гр., А її сестра - Хіба - 563 гр.
15:24:07 23.10.2014

Опіати і марихуана впливають на поведінку сперматозоїдів

Опіати і марихуана впливають на поведінку сперматозоїдів - Баскська вчений виявив опіоїдні рецептори і каннабіноідние в спермі людини і визначив їх значення для рухливості сперматозоїдів, повідомляє Basque Research.
15:23:42 23.10.2014

Майбутнє людини визначається при народженні

Майбутнє людини визначається при народженні - Дослідження Університету Мічигану призвело до парадоксального висновку: майбутнє людини прямо залежить від його маси при народженні. Неприємності практично гарантовані дітям, які важили менше 2.5 кг.
15:23:34 23.10.2014

Ароматерапія. Від Старого Завіту до наших днів

Ароматерапія. Від Старого Завіту до наших днів - Чи можете ви уявити собі життя без ароматів, без цих летючих субстанцій, здатних зберігати і викликати самі дорогі серцю спогади? Те, що вони поетичні й прекрасні, безперечно, але чи знаєте ви, наскільки вони ще й корисні? Ароматерапія (лікування запахом) - давнє, випробуване часом мистецтво використання натуральних ефірних олій рослин.
15:23:14 23.10.2014

Прийом L-аргініну запобігає або уповільнює розвиток толерантності до нітратів

Прийом L-аргініну запобігає або уповільнює розвиток толерантності до нітратів - Не виключено, що у пацієнтів, що довгостроково користуються пластирами з нітрогліцерином, додатковий прийом L-аргініну запобігає або уповільнює розвиток толерантності до нітратів. Результати недавно завершеного пілотного перехресного дослідження опубліковані у випуску Journal of the American College of Cardiology за 3 квітня.
15:23:09 23.10.2014

Динаміка рівнів СА-125 передбачає результат раку яєчників

Динаміка рівнів СА-125 передбачає результат раку яєчників - Зміна рівнів СА-125 після проведення хіміотерапії раку яєчників є сильним незалежним предиктором клінічних результатів, повідомляють французькі дослідники. R
15:22:30 23.10.2014

Рефлексотерапія, або що можуть голки

Рефлексотерапія, або що можуть голки - Ніколи інтерес до сексу не буває настільки низький, як у періоди осінньо-зимового негоди. Це цілком зрозуміло: депресія, хронічна втома, болі в спині, безсоння, загальне зниження імунітету (через що до вас і чіпляються різні хвороби), - все погіршує і без того похмуре, під стать погоді, настрій.
15:22:04 23.10.2014

Чим корисний яблучний оцет?

Чим корисний яблучний оцет? - Яблучний оцет - чудовий засіб для лікування і профілактики різних захворювань. Це дуже дешеве і доступне засіб, який може приготувати кожен, достатньо лише мати потрібні компоненти.
15:21:54 23.10.2014

Новини швейцарської медичної асоціації

Новини швейцарської медичної асоціації - Медичний центр Mirador (Швейцарія, Монтре) пропонує нову програму молекулярно-біологічного лікування, засновану на дослідженнях в області електромагнітної терапії та ортомолекулярной медицини. Комплекс процедур по відновленню життєвих сил за методикою доктора Оленшлегера, що очолює центр Mirador, дозволяє за 7 днів значно поліпшити самопочуття пацієнтів і підвищити імунітет до різних захворювань.
15:21:52 23.10.2014

Обмеження солодкого і мучного призводить до депресії

Обмеження солодкого і мучного призводить до депресії - Популярна дієта Аткінса і інші дієти, в яких різко обмежуються вуглеводи, можуть приводити до депресії. Як встановили американські вчені з Массачусетського технологічного інституту, достатня кількість вуглеводів в раціоні є умовою вироблення в головному мозку серотоніну. Ця речовина, як давно відомо, бере в регуляції настрою найактивнішу участь.
15:21:39 23.10.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html