Народні методи лікування

Ямочіи оцет «плюс»

Розмова піде про використання яблучного оцту з добавкою. Ось тому-то й «плюс».

Почну з того, що кілька років тому, не маючи явних причин хвороби, я став погано себе відчувати: втома на роботі, млявість, хворіли голова, ноги, руки, шия. Перепробував на собі багато чого, але поліпшення не настало.

Нарешті після довгих ходінь по знавцям від медицини лікарі оприлюднили мій діагноз: синдром хронічної втоми. Тут же порадили перейти на роздільне харчування, їсти якомога більше овочів, фруктів, морської капусти, крес-салату, дотримуватися режиму у всьому.

У міру можливості, став читати про моє захворюванні все, що потрапляло під руку. І одного разу натрапив на книжечку Д. С. Джарвіса «Старовинні домашні лікувальні засоби». Прочитав в ній таке: «Хронічна втома - це хвороба. Причина хвороби - нестача йоду в організмі ». З інших джерел з'ясувалося також, що в більшості областей Росії, в тому числі і на Уралі, де я живу, при хронічній недостатності'йоду у більшості жителів збільшена щитовидка. Майже у всіх таких спостерігається стан втоми. Дефіцит йоду в організмі знижує працездатність, погіршує пам'ять, людина стає млявою, запальним, його не залишають головні болі, шум у вухах, болі в суглобах, він частіше за інших хворіє інфекційними хворобами. Причина криється в тому, що наша їжа, на відміну від приморських країн, вкрай бідна йодом.

Щоб переконатися в наявності йоду в своєму організмі, я скористався таким тестом: уздовж і впоперек своєї спини за допомогою сірника і ватки завдав йодом горизонтальні і вертикальні смуги - йодну сітку, які через 8-10 хвилин зникли. Щодня протягом 12 днів мазав спину йодом, і все у мене ніби налагоджувалося: помітно зменшилася біль у голові, майже зник шум у вухах.

Після повторного курсу лікування на спині з'явилися сухі смужки, шкіра постійно свербіла і лущиться. Виявляється, як пише вищезгаданий доктор Джарвіс, щоб позбутися від хронічної втоми, треба не спину мазати, а вживати йод всередину.

Тут доречний «Рецепт у віршах»:

Один раз на день після їжі
Стаканчік випийте води,
Сначала воду підкислити -
з яблук оцет торішній
Две чайних ложечки налити,
Затем додати краплю йоду
і розмішати з пів-ложечку меду.

«попийте тижнів зо два, - каже Липчанський, - цього буде достатньо».

Пив «напій» протягом 8 днів, потім після триденного перерви ще 8. Але тепер уже замість йоду додавав краплю розчину Люголя (йодний препарат, який використовується для змащування горла при ангінах). Напій приємний на смак, чимось нагадує кавунове-динний сік.

Самопочуття моє помітно покращився. Приблизно через місяць я відчув прилив енергії, перестав смертельно втомлюватися, повеселішав. Болі і шум у голові пройшли, зникла дратівливість, відрижка не повторювалася. Одним словом, я переконався в тому, що знайшов саме те, чого так довго шукав.

І ось, на радість собі, а, може бути, і людям, назвав цей цілющий напій по своєму: яблучний оцет «плюс» (1 склянка кип'яченої води, 1 чайна ложка яблучного оцту, 1 чайна ложка меду. 1 крапля розчину Люголя) - 1 раз на день після їжі, Курс - 8 днів, перерва 2 дні - протягом місяця.

Тривалість лікування, терміни перерв і склад - все це індивідуально. Можна сміливо збільшувати або зменшувати терміни і дози препарату, залишаючи незмінним одну краплю розчину Люгаля.

Якщо запах, смак напою буде здаватися вам неприємним або викличе алергію, приймати його усередину не слід. Робіть обтирання, примочки, втирання, купання у ванні.

Хворих людей я зобов'язаний попередити: перш ніж почати лікування, порадьтеся з лікарем.

Переглядів : 2434
Подякували за статтю : 5

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Втома (Перевтома)"


Багатоликий синдром втоми
Словосполучення «синдром хронічної втоми» вперше прозвучало лише в 1985 році. До того подібні розлади згадувались під назвою "нервове виснаження», «королівська хвороба», «грип яппі».

Втома слід лікувати
Втома буває двоякою: просто стомився людина - відпочине, виспиться, і як рукою зняло; або так втомився, що, як ні відпочивай, скільки сон ні наганяй, розбитість не проходить. Це можна порівняти з пружними та пластичними деформаціями матеріалу: ...

Ямочіи оцет «плюс»
Почну з того, що кілька років тому, не маючи явних причин хвороби, я став погано себе відчувати: втома на роботі, млявість, хворіли голова, ноги, руки, шия. Перепробував на собі багато чого, але поліпшення не настало.Нарешті після довгих ходінь по знавцям від медицини лікарі оприлюднили мій діагноз: синдром хронічної втоми. Тут же порадили перейти на роздільне харчування, їсти якомога більше овочів, фруктів, морської капусти, крес-салату, дотримуватися режиму у всьому.

Якщо ноги втомлюються
Життя змусило знайти дивовижне засіб від втоми ніг ..

Цибулю і мед - вороги перевтоми
Не секрет, що в XXI столітті ритм життя придбав скажений темп, а це, у свою чергу, веде до перевтоми - звідси і хвороби.


Not found

Ямочіи оцет «плюс»

Почну з того, що кілька років тому, не маючи явних причин хвороби, я став погано себе відчувати: втома на роботі, млявість, хворіли голова, ноги, руки, шия. Перепробував на собі багато чого, але поліпшення не настало.Нарешті після довгих ходінь по знавцям від медицини лікарі оприлюднили мій діагноз: синдром хронічної втоми. Тут же порадили перейти на роздільне харчування, їсти якомога більше овочів, фруктів, морської капусти, крес-салату, дотримуватися режиму у всьому.
23:03:28 28.07.2014

Простатит. Про лист ліщини і хвою

Член Європейської асоціації урологів Олександр Самойлович Німий як лікувальний засіб від простатиту рекомендує настій з 1 ст. ложки сухого листя і кори ліщини.
23:03:23 28.07.2014


23:02:50 28.07.2014

Інструкція із застосування ліків від раку і саркоми будь-яких органів і стадій, будь-яких метастазів

Інструкція із застосування ліків від раку і саркоми будь-яких органів і стадій, будь-яких метастазів за методом М. В. Шевченко.
23:02:19 28.07.2014

За порадою бабусі (Екзема)

Від моєї бабусі, знатної на всю округу знахарки, дістався мені рецепт лікування екземи мокрій хною, якою жінки фарбують волосся.
23:01:56 28.07.2014

Цілюща смола від хворого горла

Пропоную два способи лікування горла.
23:01:43 28.07.2014

Молюск? Та ще контагіозний? Спробуйте низку

У моєї внучки був поставлений діагноз - контагіозний молюск. Я дуже переживала, показувала багатьом лікарям, відповідь була одна: видавлюйте і припікати. Я все робила, як казали лікарі, і в результаті хвороба пішла по всьому тілу
23:01:37 28.07.2014


23:01:31 28.07.2014

Хочете - часник, хочете - яблучний оцет. (Демодекоз)

Н. М. Соколов з Ростовської області розповів про те, як він позбувся демодекозу, що вразила брови і віки.
23:01:27 28.07.2014

вазомоторний риніт. Про нафтизин краще забути

Мені 67 років. Протягом майже 10 років мучить мене вазомоторний риніт. Що тільки не перепробували лікарі! Останнє, що зробили - угріло слизову носа, але все залишилося як і раніше. Капа «Нафтизин» через 3-4 години, але безрезультатно. Допоможіть мені!
23:00:51 28.07.2014

Гангівіт. Якщо запалилися ясна

Гінгівіт - так називається запалення ясен, що може розвиватися в будь-якому віці, охоплюючи майже всю слизову оболонку порожнини рота або в околицях 2-3 зубів. При цьому ясна червоніють, опухають, стають пухкими, хоча повинні щільно прилягати до зубів, нерідко кровоточать під час їжі або чищення
23:00:45 28.07.2014

ЕКО може стати причиною ускладнення вагітності

ЕКО може стати причиною ускладнення вагітності - екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ) підвищує ризик виникнення такого ускладнення вагітності як передлежання плаценти. R
23:03:11 28.07.2014

шизофренію будуть лікувати амінокислотним коктейлем

шизофренію будуть лікувати амінокислотним коктейлем - Застосування спеціального напою, збагаченого амінокислотами, може значно підвищити ефективність лікування та зменшити побічні дії ліків у хворих на шизофренію і маніакально-депресивним психозом. Запропонований групою вчених з Оксфордського університету напій Tyrodep може стати важливим засобом в арсеналі психіатрів.
23:01:05 28.07.2014

Психологічні захисні механізми (до розуміння взаємозалежності захисних систем: психологічної та імунної)

Психологічні захисні механізми (до розуміння взаємозалежності захисних систем: психологічної та імунної) - У рамках попереднього дослідження нами були виявлені наступні проблеми в даній області. По-перше, незважаючи на більш ніж столітнє існування поняття психологічного захисту, введеного З. Фрейдом в 1884 році, саме це поняття залишається слабо розробленим і неясним. R
23:01:02 28.07.2014

Від визначення параметрів інтелектуальної діяльності до стратегій підвищення інтелектуальної працездатності

Від визначення параметрів інтелектуальної діяльності до стратегій підвищення інтелектуальної працездатності - Розкривається методологія визначення параметрів інтелектуальної діяльності (прискорення, шлях і кількість інформації), і тих особливостей, як ці параметри забезпечуються фізіологічними механізмами, закріплюються спадковістю і еволюціонують. Визначаються стратегії щодо підвищення розумової працездатності з розробкою медико-гігієнічних рекомендацій по оптимізації інтелектуальної праці.
23:01:00 28.07.2014

Художня терапія може зменшити біль

Художня терапія може зменшити біль - Робота над портретом, ліплення, начерк деревним вугіллям на полотні й інші види мистецтва під керівництвом лікаря художньої терапії здатні зменшити сприйняття болю у хворих на рак. R
23:00:58 28.07.2014

Чому під час оргазму жінки кричать

Чому під час оргазму жінки кричать - Хороше запитання. Всупереч уявленням багатьох людей, біологічна реакція жінки, що відчуває оргазм, може бути настільки різною, що це іноді навіть вводить в оману.
23:00:41 28.07.2014

Американські дослідники прийшли до висновку, що, всупереч поширеній думці, фази місяця ніяк не впливають на результат хірургічних операцій

Американські дослідники прийшли до висновку, що, всупереч поширеній думці, фази місяця ніяк не впливають на результат хірургічних операцій - Спростувати міф про неблагополучних результатах операцій в повний місяць вирішили лікарі Клівленда клініки. Вони проаналізували дані більш ніж 18 тисяч пацієнтів пройшли в клініці аорто-коронарне шунтування за період з 1993 по 2006 рік. Зокрема, враховувалися такі показники як загальна післяопераційна смертність, а також частота інфарктів та інфекційних ускладнень після втручань.
23:00:35 28.07.2014

Дитячі садки шкідливі для психіки дитини

Дитячі садки шкідливі для психіки дитини - За даними вчених із Сінгапуру, у дітей, які відвідують дитячий садок, що виховуються прийомними батьками та нянями, проблеми з психікою виникають у два рази частіше, ніж у тих, хто постійно знаходиться з рідними батьками.
23:00:20 28.07.2014

Діагностика та лікування кровотеч з верхніх відділів шлунково-кишкового тракту

Діагностика та лікування кровотеч з верхніх відділів шлунково-кишкового тракту - Частота кровотеч з верхніх відділів травного тракту становить 30 випадків на 100 000 населення. Рівень смертності від кровотеч з верхніх відділів травного тракту коливається в межах від 5 до 10% і в розвинених країнах має деяку тенденцію до зниження [1]. Від кровотечі вмирають в основному люди похилого віку та особи з важкими супутніми захворюваннями
23:00:20 28.07.2014

Псоріаз: клініка та лікування

Псоріаз: клініка та лікування - Псоріаз - одне з найбільш поширених захворювань шкіри. Серед хронічних дерматозів дитячого віку він займає друге місце після атопічного дерматиту. Часто псоріаз, що почався ще в дитинстві, не проходить протягом багатьох років. Для цього захворювання характерне чергування періодів загострень і ремісії.
23:00:13 28.07.2014

Порівняння методів планування статі дитини

Порівняння методів планування статі дитини - Планування статі дитини - це можливість вибрати для майбутнього малюка певний підлогу і використовувати ті або інші методи для збільшення шансів народження дитини вибраного статі. Вірогідність народження дитини запланованого статі в залежності від обраного методу коливається від 40% до 99,9%.
22:59:57 28.07.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html