Народні методи лікування

Ямочіи оцет «плюс»

Розмова піде про використання яблучного оцту з добавкою. Ось тому-то й «плюс».

Почну з того, що кілька років тому, не маючи явних причин хвороби, я став погано себе відчувати: втома на роботі, млявість, хворіли голова, ноги, руки, шия. Перепробував на собі багато чого, але поліпшення не настало.

Нарешті після довгих ходінь по знавцям від медицини лікарі оприлюднили мій діагноз: синдром хронічної втоми. Тут же порадили перейти на роздільне харчування, їсти якомога більше овочів, фруктів, морської капусти, крес-салату, дотримуватися режиму у всьому.

У міру можливості, став читати про моє захворюванні все, що потрапляло під руку. І одного разу натрапив на книжечку Д. С. Джарвіса «Старовинні домашні лікувальні засоби». Прочитав в ній таке: «Хронічна втома - це хвороба. Причина хвороби - нестача йоду в організмі ». З інших джерел з'ясувалося також, що в більшості областей Росії, в тому числі і на Уралі, де я живу, при хронічній недостатності'йоду у більшості жителів збільшена щитовидка. Майже у всіх таких спостерігається стан втоми. Дефіцит йоду в організмі знижує працездатність, погіршує пам'ять, людина стає млявою, запальним, його не залишають головні болі, шум у вухах, болі в суглобах, він частіше за інших хворіє інфекційними хворобами. Причина криється в тому, що наша їжа, на відміну від приморських країн, вкрай бідна йодом.

Щоб переконатися в наявності йоду в своєму організмі, я скористався таким тестом: уздовж і впоперек своєї спини за допомогою сірника і ватки завдав йодом горизонтальні і вертикальні смуги - йодну сітку, які через 8-10 хвилин зникли. Щодня протягом 12 днів мазав спину йодом, і все у мене ніби налагоджувалося: помітно зменшилася біль у голові, майже зник шум у вухах.

Після повторного курсу лікування на спині з'явилися сухі смужки, шкіра постійно свербіла і лущиться. Виявляється, як пише вищезгаданий доктор Джарвіс, щоб позбутися від хронічної втоми, треба не спину мазати, а вживати йод всередину.

Тут доречний «Рецепт у віршах»:

Один раз на день після їжі
Стаканчік випийте води,
Сначала воду підкислити -
з яблук оцет торішній
Две чайних ложечки налити,
Затем додати краплю йоду
і розмішати з пів-ложечку меду.

«попийте тижнів зо два, - каже Липчанський, - цього буде достатньо».

Пив «напій» протягом 8 днів, потім після триденного перерви ще 8. Але тепер уже замість йоду додавав краплю розчину Люголя (йодний препарат, який використовується для змащування горла при ангінах). Напій приємний на смак, чимось нагадує кавунове-динний сік.

Самопочуття моє помітно покращився. Приблизно через місяць я відчув прилив енергії, перестав смертельно втомлюватися, повеселішав. Болі і шум у голові пройшли, зникла дратівливість, відрижка не повторювалася. Одним словом, я переконався в тому, що знайшов саме те, чого так довго шукав.

І ось, на радість собі, а, може бути, і людям, назвав цей цілющий напій по своєму: яблучний оцет «плюс» (1 склянка кип'яченої води, 1 чайна ложка яблучного оцту, 1 чайна ложка меду. 1 крапля розчину Люголя) - 1 раз на день після їжі, Курс - 8 днів, перерва 2 дні - протягом місяця.

Тривалість лікування, терміни перерв і склад - все це індивідуально. Можна сміливо збільшувати або зменшувати терміни і дози препарату, залишаючи незмінним одну краплю розчину Люгаля.

Якщо запах, смак напою буде здаватися вам неприємним або викличе алергію, приймати його усередину не слід. Робіть обтирання, примочки, втирання, купання у ванні.

Хворих людей я зобов'язаний попередити: перш ніж почати лікування, порадьтеся з лікарем.

Переглядів : 2490
Подякували за статтю : 5

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Втома (Перевтома)"


Багатоликий синдром втоми
Словосполучення «синдром хронічної втоми» вперше прозвучало лише в 1985 році. До того подібні розлади згадувались під назвою "нервове виснаження», «королівська хвороба», «грип яппі».

Втома слід лікувати
Втома буває двоякою: просто стомився людина - відпочине, виспиться, і як рукою зняло; або так втомився, що, як ні відпочивай, скільки сон ні наганяй, розбитість не проходить. Це можна порівняти з пружними та пластичними деформаціями матеріалу: ...

Ямочіи оцет «плюс»
Почну з того, що кілька років тому, не маючи явних причин хвороби, я став погано себе відчувати: втома на роботі, млявість, хворіли голова, ноги, руки, шия. Перепробував на собі багато чого, але поліпшення не настало.Нарешті після довгих ходінь по знавцям від медицини лікарі оприлюднили мій діагноз: синдром хронічної втоми. Тут же порадили перейти на роздільне харчування, їсти якомога більше овочів, фруктів, морської капусти, крес-салату, дотримуватися режиму у всьому.

Якщо ноги втомлюються
Життя змусило знайти дивовижне засіб від втоми ніг ..

Цибулю і мед - вороги перевтоми
Не секрет, що в XXI столітті ритм життя придбав скажений темп, а це, у свою чергу, веде до перевтоми - звідси і хвороби.


Not found

Як я вилікувала тріщину прямої кишки

Коли у мене виявили тріщину прямої кишки, я стала шукати різні народні способи лікування. Приймала ванни з відваром кори дуба, вводила в пряму кишку обліпихова олія, робила клізми з уриною ... Деяке поліпшення помітила, але остаточно вилікувати болячку не вдалося.
08:46:32 02.09.2014

Ямочіи оцет «плюс»

Почну з того, що кілька років тому, не маючи явних причин хвороби, я став погано себе відчувати: втома на роботі, млявість, хворіли голова, ноги, руки, шия. Перепробував на собі багато чого, але поліпшення не настало.Нарешті після довгих ходінь по знавцям від медицини лікарі оприлюднили мій діагноз: синдром хронічної втоми. Тут же порадили перейти на роздільне харчування, їсти якомога більше овочів, фруктів, морської капусти, крес-салату, дотримуватися режиму у всьому.
08:46:32 02.09.2014


08:46:29 02.09.2014

Черемуха проти токсоплазмозу

Є таке підступне захворювання - токсоплазмоз. Хвороба підступна, руйнує організм поволі, тому що часто протікає в прихованій формі. Пишу про це тому, що сама хворіла в дитинстві. Інвалід 1-ї групи по зору. У жінок, що страждають токсоплазмозом, зазвичай бувають викидні на ранній стадії вагітності або народжуються розумово чи фізично неповноцінні діти. Знайома бабуся якось запитала мене, чому у мене немає дітей. Я пояснила. І отримала рецепт - чудодійний і дуже простий. Так здавна лікували корів, «які скидали». А іноді допомагало і жінкам.
08:46:28 02.09.2014

Як вилікували сина від тахікардії

До 2000 року жила в Узбекистані. Потім переїхала до Росії. Зараз мені 64. Купа болячок. Але пишу не тому. Хочу розповісти одну історію. Так от, коли я жила ще в Узбекистані, як-то розговорилася зі своїм товаришем по службі про життя, про хвороби. І він мені розповів історію свого сина. Коли хлопчикові було 6 років, у нього раптом відмовили ноги. Дитина не міг ходити. Батько визволили хлопчика на спину і поніс до лікарні. Лікарі встановили: ревматизм. Ноги підлікували, а ось серце ... Тахікардія. Порекомендували операцію. Батько обійшов кілька лікарень в Самарканді. Але всі в один голос твердили: операція.
08:46:24 02.09.2014

Хочете схуднути?

Хочете схуднути?
08:46:23 02.09.2014


08:46:23 02.09.2014

Як я позбувся від судом ніг

Цілком несподівано я винайшла для себе спосіб позбавлення від судом. У мене давно був артроз колінних суглобів другого ступеня. Усі, хто знайомий з цим захворюванням, уявляють, які деколи доводиться випробовувати муки. І ось одного разу вирішила я спробувати походити по іпплікатору Кузнєцова, щоб хоч якось полегшити свій стан. І на превеликий мій подив, позбулася судом
08:46:20 02.09.2014

Милим Жінкам!

З самого дитинства, більшість з Вас, любі жінки, отримують від своїх мам, бабусь і батьків установку, бути справжніми розумницями. Ви повинні добре їсти і слухати старших - в самому ранньому дитинстві. Ви повинні добре їсти, прибирати за собою іграшки і слухати старших - в дитсадівському віці. Ви повинні нормально їсти, прибирати свої речі, добре вчитися і допомагати старшим - у шкільному віці. Ви повинні отримати освіту, влаштуватися на роботу, прислухатися до старших і допомагати їм - у зрілій юності. А потім, Ви повинні вдало вийти заміж і вести гідний спосіб життя сімейної дами, зберігаючи вірність сімейного вогнища в цілому і рідному чоловікові, зокрема
08:46:18 02.09.2014


08:46:16 02.09.2014

Звіробійного масло допомогло від стамотита

Моєму онукові було всього півтора рочки, коли він захворів стоматитом. Температура 39,5. Викликала лікаря, вона і поставила цей діагноз, дала рецепт якогось порошку, а його ні в одній аптеці на виявилося. Що ж робити? Ось я і вирішила випробувати звіробійного масло, яке приготувала до зими від грипу та застуди. Зробила марлевий тампончик, змочила його маслом і обробила порожнину рота, а заразом і шийку. На другий день повторила - і все як рукою зняло.
08:46:14 02.09.2014

Розпочато перші клінічні випробування генотерапія міодистрофії Дюшенна

Розпочато перші клінічні випробування генотерапія міодистрофії Дюшенна - У вівторок 28 березня в дитячій лікарні м. Колумбус (штат Огайо) були початі клінічні випробування методу лікування міодистрофії Дюшенна за допомогою генотерапія. Розробка методики генотерапія зайняла у фахівців університетів Північної Кароліни і Піттсбурга більше двох десятків років. R
08:46:26 02.09.2014

Ожиріння порушує діастолічну функцію у підлітків

Ожиріння порушує діастолічну функцію у підлітків - У підлітків, що страждають на ожиріння, може бути істотно порушена діастолічна функція. R
08:46:15 02.09.2014

У вас безсоння? Значить, ви ревниві ...

У вас безсоння? Значить, ви ревниві ... - Чоловіки в Німеччині ревниві жінки. У Котбусі відбулося 11-е щорічне засідання членів Німецького медичного товариства з вивчення сну.
08:46:13 02.09.2014

Причина масових отруєнь алкоголем знайдена у Воронежі

Причина масових отруєнь алкоголем знайдена у Воронежі - Зі складів у Воронежі було реалізовано близько 600 тонн спиртовмісної рідини, з якої потім виготовлялася «палена» горілка, яка викликала масові отруєння в декількох регіонах Росії . Про це повідомив сьогодні журналістам головний санітарний лікар Воронезької області Михайло Чубірко.
08:46:09 02.09.2014

Онищенко вважає неефективним нагляд за внутрішньолікарняними інфекціями в РФ

Онищенко вважає неефективним нагляд за внутрішньолікарняними інфекціями в РФ - У 2005 році в російських стаціонарах зареєстровано близько 27 тисяч випадків внутрішньолікарняної інфекції (ВЛІ). Про це йдеться в листі глави Росспоживнагляду Геннадія Онищенка, опублікованому сьогодні на сайті відомства.
08:45:52 02.09.2014

Всю євровалюту вже забруднили кокаїном

Всю євровалюту вже забруднили кокаїном - Виявляється, визначити скільки в країні наркоманів можна по тому, яка кількість кокаїну міститься на поверхні банкнот, які мають ходіння на її території. Німецькі вчені виявили, що практично банкноти містять наркотик в тому чи іншому кількості. Однак на банкнотах країн, де наркоманія менш поширена, наркотику набагато менше, ніж на банкнотах країн, більш уражених цим бичем.
08:45:44 02.09.2014

З клітин пуповинної крові можна виростити нервові клітини

З клітин пуповинної крові можна виростити нервові клітини - Вчені University of South Florida досліджували мононуклеарних фракцію пуповинної крові, проаналізувавши морфологію, життєздатність, проліферацію та експресію гемопоетичних і нейрональних антигенів клітин різних субпопуляцій .
08:45:30 02.09.2014

Американські хірурги щороку залишають в тілах хворих по 1.5 тис. інструментів

Американські хірурги щороку залишають в тілах хворих по 1.5 тис. інструментів - Щорічно більше 1.5 тис. різних хірургічних інструментів залишають американські хірурги в тілах прооперованих хворих. Про це свідчать результати дослідження, проведеного великими госпіталями і організаціями охорони центрами Бостона.
08:45:24 02.09.2014

Менструальні болю і психологічна чутливість

Менструальні болю і психологічна чутливість - Психологічний чинник впливає на тяжкість менструальних болів, що переживаються жінками, і повинен враховуватися лікарями при підборі курсу їх лікування.
08:45:20 02.09.2014

Щеплення від грипу включать до національного календаря щеплень

Щеплення від грипу включать до національного календаря щеплень - У національний календар щеплень планується включити щеплення від грипу, повідомляє РИА Новости. Про це заявив у Держдумі глава Мінздоровсоцрозвитку Михайло Зурабов. R
08:45:11 02.09.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html