Народні методи лікування

Ямочіи оцет «плюс»

Розмова піде про використання яблучного оцту з добавкою. Ось тому-то й «плюс».

Почну з того, що кілька років тому, не маючи явних причин хвороби, я став погано себе відчувати: втома на роботі, млявість, хворіли голова, ноги, руки, шия. Перепробував на собі багато чого, але поліпшення не настало.

Нарешті після довгих ходінь по знавцям від медицини лікарі оприлюднили мій діагноз: синдром хронічної втоми. Тут же порадили перейти на роздільне харчування, їсти якомога більше овочів, фруктів, морської капусти, крес-салату, дотримуватися режиму у всьому.

У міру можливості, став читати про моє захворюванні все, що потрапляло під руку. І одного разу натрапив на книжечку Д. С. Джарвіса «Старовинні домашні лікувальні засоби». Прочитав в ній таке: «Хронічна втома - це хвороба. Причина хвороби - нестача йоду в організмі ». З інших джерел з'ясувалося також, що в більшості областей Росії, в тому числі і на Уралі, де я живу, при хронічній недостатності'йоду у більшості жителів збільшена щитовидка. Майже у всіх таких спостерігається стан втоми. Дефіцит йоду в організмі знижує працездатність, погіршує пам'ять, людина стає млявою, запальним, його не залишають головні болі, шум у вухах, болі в суглобах, він частіше за інших хворіє інфекційними хворобами. Причина криється в тому, що наша їжа, на відміну від приморських країн, вкрай бідна йодом.

Щоб переконатися в наявності йоду в своєму організмі, я скористався таким тестом: уздовж і впоперек своєї спини за допомогою сірника і ватки завдав йодом горизонтальні і вертикальні смуги - йодну сітку, які через 8-10 хвилин зникли. Щодня протягом 12 днів мазав спину йодом, і все у мене ніби налагоджувалося: помітно зменшилася біль у голові, майже зник шум у вухах.

Після повторного курсу лікування на спині з'явилися сухі смужки, шкіра постійно свербіла і лущиться. Виявляється, як пише вищезгаданий доктор Джарвіс, щоб позбутися від хронічної втоми, треба не спину мазати, а вживати йод всередину.

Тут доречний «Рецепт у віршах»:

Один раз на день після їжі
Стаканчік випийте води,
Сначала воду підкислити -
з яблук оцет торішній
Две чайних ложечки налити,
Затем додати краплю йоду
і розмішати з пів-ложечку меду.

«попийте тижнів зо два, - каже Липчанський, - цього буде достатньо».

Пив «напій» протягом 8 днів, потім після триденного перерви ще 8. Але тепер уже замість йоду додавав краплю розчину Люголя (йодний препарат, який використовується для змащування горла при ангінах). Напій приємний на смак, чимось нагадує кавунове-динний сік.

Самопочуття моє помітно покращився. Приблизно через місяць я відчув прилив енергії, перестав смертельно втомлюватися, повеселішав. Болі і шум у голові пройшли, зникла дратівливість, відрижка не повторювалася. Одним словом, я переконався в тому, що знайшов саме те, чого так довго шукав.

І ось, на радість собі, а, може бути, і людям, назвав цей цілющий напій по своєму: яблучний оцет «плюс» (1 склянка кип'яченої води, 1 чайна ложка яблучного оцту, 1 чайна ложка меду. 1 крапля розчину Люголя) - 1 раз на день після їжі, Курс - 8 днів, перерва 2 дні - протягом місяця.

Тривалість лікування, терміни перерв і склад - все це індивідуально. Можна сміливо збільшувати або зменшувати терміни і дози препарату, залишаючи незмінним одну краплю розчину Люгаля.

Якщо запах, смак напою буде здаватися вам неприємним або викличе алергію, приймати його усередину не слід. Робіть обтирання, примочки, втирання, купання у ванні.

Хворих людей я зобов'язаний попередити: перш ніж почати лікування, порадьтеся з лікарем.

Переглядів : 2564
Подякували за статтю : 5

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Втома (Перевтома)"


Багатоликий синдром втоми
Словосполучення «синдром хронічної втоми» вперше прозвучало лише в 1985 році. До того подібні розлади згадувались під назвою "нервове виснаження», «королівська хвороба», «грип яппі».

Втома слід лікувати
Втома буває двоякою: просто стомився людина - відпочине, виспиться, і як рукою зняло; або так втомився, що, як ні відпочивай, скільки сон ні наганяй, розбитість не проходить. Це можна порівняти з пружними та пластичними деформаціями матеріалу: ...

Ямочіи оцет «плюс»
Почну з того, що кілька років тому, не маючи явних причин хвороби, я став погано себе відчувати: втома на роботі, млявість, хворіли голова, ноги, руки, шия. Перепробував на собі багато чого, але поліпшення не настало.Нарешті після довгих ходінь по знавцям від медицини лікарі оприлюднили мій діагноз: синдром хронічної втоми. Тут же порадили перейти на роздільне харчування, їсти якомога більше овочів, фруктів, морської капусти, крес-салату, дотримуватися режиму у всьому.

Якщо ноги втомлюються
Життя змусило знайти дивовижне засіб від втоми ніг ..

Цибулю і мед - вороги перевтоми
Не секрет, що в XXI столітті ритм життя придбав скажений темп, а це, у свою чергу, веде до перевтоми - звідси і хвороби.


Not found

Ямочіи оцет «плюс»

Почну з того, що кілька років тому, не маючи явних причин хвороби, я став погано себе відчувати: втома на роботі, млявість, хворіли голова, ноги, руки, шия. Перепробував на собі багато чого, але поліпшення не настало.Нарешті після довгих ходінь по знавцям від медицини лікарі оприлюднили мій діагноз: синдром хронічної втоми. Тут же порадили перейти на роздільне харчування, їсти якомога більше овочів, фруктів, морської капусти, крес-салату, дотримуватися режиму у всьому.
03:20:44 01.11.2014

Нежить аж ніяк не нешкідливий

На території нашої країни холодну пору року триває від 4 місяців на благословенному Півдні і до 10 місяців в районах Крайньої Півночі і прирівняних до них. Весь цей час в транспорті, на роботі, в установах ми можемо бачити безліч людей, інтенсивно чхав і прикладають до особі носову хустку. У них нежить, всім, звичайно, добре знайомий. Але, судячи з активного поведінки цих людей - оскільки вони не лікуються вдома, - хворими вони себе не вважають.
03:20:21 01.11.2014

Варене яйце плюс горілка: відмінний засіб від герпесу на губах

Мені теж хочеться поділитися з вами ефективним рецептом від герпесу (висипання на слизовій оболонці губ і носа).
03:20:08 01.11.2014

Очищення організму. Озон замість нітрогліцерину

Я - лікар, багато років займаюся травами та народними методами лікування. Вийшло кілька моїх книг з траволікування. За 30 років роботи я переконався, що офіційна медицина в 90% випадків тільки полегшує страждання хворого, але виліковує саму хворобу. Відбувається це тому, що ми лікуємо зашлакованний організм. А лікувати організм, набитий шлаками, все одно, що ремонтувати брудну машину. Ось і хочу зупинитися на методі очищення організму від солей.
03:20:06 01.11.2014

Бережіть очі від мух

Жінка-професор пояснила, що деякі мухи можуть відкладати в прочинені очей яйця, з яких через деякий час виводяться личинки. Що й сталося з сином.
03:19:52 01.11.2014

Шумить голова? Знаю засіб!

Я страждаю цією недугою вже кілька років, випробувала всі доступні рецепти. Шум в голові буває з багатьох причин. Але одна з причин - захворювання ендокринної системи. У мене видалена щитовидна залоза, тому й лікування малоефективне. Але я все одно намагаюся себе підтримувати.
03:19:50 01.11.2014

Чудова дія суміші горілки з маслом

Три роки тому у мене раптово і сильно захворіло плече лівої руки, рентген показав кісту. Болі були нестерпні, не могла спати, не знала, як і куди вкласти руку, ніж заспокоїти. Лікар призначила таблетки, уколи, фізіотерапію. Для встановлення діагнозу два рази направляли до інституту травматології. А руці, незважаючи ні на що, ставало все гірше, біль поширилася вниз по руці, аж до пальців. Вона вже не тільки боліла, але і перестала функціонувати, просто повисла, навіть пальці не працювали. Боячись втратити руку і вже не довіряючи лікарям, робила пасивну гімнастику, масаж, лікувалася глиною, міддю, медом, капустяними листками, лопухом, лимоном, травами ...
03:19:03 01.11.2014

Як навчитися керувати приємними емоціями

Як навчитися керувати своїми приємними емоціями - нове відкриття в галузі медицини
03:18:54 01.11.2014

Простий засіб від запорів

Мені 64 роки. Від сидячої роботи стала страждати запорами, не допомагала навіть гуртка Есмарха. Крім того, виявилися дисбактеріоз, коліт і геморой.
03:18:47 01.11.2014

Від стоматиту та виразок у роті

Багато питань, як позбутися від стоматиту та виразок у роті.
03:18:31 01.11.2014

Лікування цукрового діабету народними засобами

Хвороби підшлункової залози часто передаються у спадок або виникають на фоні частих нервово-психічних зривів, але і сам хворий може бути винуватцем такого «придбання» в тому випадку, якщо він надмірно захоплюється їжею. Народна медицина готова допомогти в боротьбі із захворюванням, але перш за все, потрібно самому сильно цього захотіти. Від роботи підшлункової залози залежить стан ендокринної системи організму, що в свою чергу, відбивається на роботі майже всіх органів
03:17:44 01.11.2014

Еозинофіли і еозинофілії

Еозинофіли і еозинофілії - Еозинофіли - це Гранулярні лейкоцити, які виявляються в крові і тканинах у здорових людей в невеликих кількостях. У нормі кількість еозинофілів у крові менше 350 клітин /мкл (до 6% всіх лейкоцитів). Функції цих клітин ще до кінця невідомі.
03:20:37 01.11.2014

Центр східної і сучасної медицини

Центр східної і сучасної медицини - Десятирічний досвід роботи. Унікальна методика діагностики і лікування організму як єдиного цілого. Комбінування різних методів лікування, таких як гомеопатія, рефлексотерапія, біорезонансна і мультірезонансная терапія. Індивідуальні програми лікування. Приходьте до нас, і ми допоможемо Вам перемогти хворобу.
03:20:30 01.11.2014

Видалення матки веде до серйозних кишкових дисфункцій

Видалення матки веде до серйозних кишкових дисфункцій - гістеректомія - досить часта гінекологічна операція. Шведські вчені вивчили функції кишечника у 120 пацієнток, які перенесли дану операцію з приводу доброякісних захворювань жіночих статевих органів.
03:20:24 01.11.2014

Голодування викликає передчасні пологи

Голодування викликає передчасні пологи - Погане харчування матері до і після зачаття здатне спровокувати передчасні пологи. Це довели новозеландські вчені відносно овець, а якщо подібне буде підтверджено для людини, тоді знайдуть пояснення 40% до сих пір не пояснене передчасних пологів у розвинених країнах. Передчасні пологи - найпоширеніша причина смерті новонароджених, такі випадки в західному суспільстві останнім часом трапляються все частіше.
03:20:13 01.11.2014

С-реактивний білок відіграє важливу роль у атерогенезу

С-реактивний білок відіграє важливу роль у атерогенезу - За даними американських вчених, маркер запалення, С-реактивний білок не тільки є індикатором кардіальної патології, але й відіграє активну роль в процесі атерогенезу.
03:20:03 01.11.2014

Штучна амніотична рідина полегшить адаптацію недоношених дітей

Штучна амніотична рідина полегшить адаптацію недоношених дітей - Одна з важливих проблем виходжування недоношених дітей - адекватне вигодовування. У доношених дітей адаптації травного тракту до їжі допомагає амніотична рідина, яку плід періодично заковтує, перебуваючи в утробі матері. У недоношених дітей період прийому «тренувальної» амніотичної рідини значно скорочується, що є однією з причин того, що травний тракт немовляти недостатньо зріла і тому незрілий малюк погано переносить сумішей для штучного вигодовування.
03:19:57 01.11.2014

Чи завжди меконіевий ілеус у недоношених новонароджених є ознакою муковісцидозу?

Чи завжди меконіевий ілеус у недоношених новонароджених є ознакою муковісцидозу? - Меконіевий ілеус зустрічається у 10-15% хворих на муковісцидоз. Wood D. зі співавторами (Австралія) провели ретроспективне дослідження всіх випадків меконіевого ілеусу в своєму центрі протягом 12-річного періоду із січня 1990 по грудень 2002 року. Всього виявлено 39 випадків меконіевого ілеусу, 13 (33,3%) з яких були недоношеними дітьми (менше 37 тижнів гестації).
03:19:46 01.11.2014

Діабет можна лікувати стволовими клітинами пуповинної крові

Діабет можна лікувати стволовими клітинами пуповинної крові - Американські вчені з University of Florida College of Medicine вважають, що збережені стовбурові клітини пуповинної крові зможуть допомогти дітям з діабетом 1 типу.
03:19:40 01.11.2014

Частота гострого набряку легень не залежить від сили розрядів при кардіоверсіі

Частота гострого набряку легень не залежить від сили розрядів при кардіоверсіі - Гострий набряк легенів, після кардіоверсіі - рідкісне ускладнення, що спостерігається, як правило, у хворих з предсуществующей вираженою патологією серця. Частота цього ускладнення не залежить від сили розрядів при кардіоверсіі.
03:19:37 01.11.2014

Шотландські вчені не рекомендують кесаревий розтин

Шотландські вчені не рекомендують кесаревий розтин - Згідно з дослідженням, проведеним в Шотландії, близько 20% жінок, які народили за допомогою кесаревого розтину, не змогли завагітніти знову. У всьому світі все більшої популярності набувають пологи за допомогою хірургічного втручання - багато жінок йдуть на це в надії уникнути болю і страждання, які супроводжують жінку при пологах природним шляхом.
03:19:32 01.11.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html