Народні методи лікування

Ямочіи оцет «плюс»

Розмова піде про використання яблучного оцту з добавкою. Ось тому-то й «плюс».

Почну з того, що кілька років тому, не маючи явних причин хвороби, я став погано себе відчувати: втома на роботі, млявість, хворіли голова, ноги, руки, шия. Перепробував на собі багато чого, але поліпшення не настало.

Нарешті після довгих ходінь по знавцям від медицини лікарі оприлюднили мій діагноз: синдром хронічної втоми. Тут же порадили перейти на роздільне харчування, їсти якомога більше овочів, фруктів, морської капусти, крес-салату, дотримуватися режиму у всьому.

У міру можливості, став читати про моє захворюванні все, що потрапляло під руку. І одного разу натрапив на книжечку Д. С. Джарвіса «Старовинні домашні лікувальні засоби». Прочитав в ній таке: «Хронічна втома - це хвороба. Причина хвороби - нестача йоду в організмі ». З інших джерел з'ясувалося також, що в більшості областей Росії, в тому числі і на Уралі, де я живу, при хронічній недостатності'йоду у більшості жителів збільшена щитовидка. Майже у всіх таких спостерігається стан втоми. Дефіцит йоду в організмі знижує працездатність, погіршує пам'ять, людина стає млявою, запальним, його не залишають головні болі, шум у вухах, болі в суглобах, він частіше за інших хворіє інфекційними хворобами. Причина криється в тому, що наша їжа, на відміну від приморських країн, вкрай бідна йодом.

Щоб переконатися в наявності йоду в своєму організмі, я скористався таким тестом: уздовж і впоперек своєї спини за допомогою сірника і ватки завдав йодом горизонтальні і вертикальні смуги - йодну сітку, які через 8-10 хвилин зникли. Щодня протягом 12 днів мазав спину йодом, і все у мене ніби налагоджувалося: помітно зменшилася біль у голові, майже зник шум у вухах.

Після повторного курсу лікування на спині з'явилися сухі смужки, шкіра постійно свербіла і лущиться. Виявляється, як пише вищезгаданий доктор Джарвіс, щоб позбутися від хронічної втоми, треба не спину мазати, а вживати йод всередину.

Тут доречний «Рецепт у віршах»:

Один раз на день після їжі
Стаканчік випийте води,
Сначала воду підкислити -
з яблук оцет торішній
Две чайних ложечки налити,
Затем додати краплю йоду
і розмішати з пів-ложечку меду.

«попийте тижнів зо два, - каже Липчанський, - цього буде достатньо».

Пив «напій» протягом 8 днів, потім після триденного перерви ще 8. Але тепер уже замість йоду додавав краплю розчину Люголя (йодний препарат, який використовується для змащування горла при ангінах). Напій приємний на смак, чимось нагадує кавунове-динний сік.

Самопочуття моє помітно покращився. Приблизно через місяць я відчув прилив енергії, перестав смертельно втомлюватися, повеселішав. Болі і шум у голові пройшли, зникла дратівливість, відрижка не повторювалася. Одним словом, я переконався в тому, що знайшов саме те, чого так довго шукав.

І ось, на радість собі, а, може бути, і людям, назвав цей цілющий напій по своєму: яблучний оцет «плюс» (1 склянка кип'яченої води, 1 чайна ложка яблучного оцту, 1 чайна ложка меду. 1 крапля розчину Люголя) - 1 раз на день після їжі, Курс - 8 днів, перерва 2 дні - протягом місяця.

Тривалість лікування, терміни перерв і склад - все це індивідуально. Можна сміливо збільшувати або зменшувати терміни і дози препарату, залишаючи незмінним одну краплю розчину Люгаля.

Якщо запах, смак напою буде здаватися вам неприємним або викличе алергію, приймати його усередину не слід. Робіть обтирання, примочки, втирання, купання у ванні.

Хворих людей я зобов'язаний попередити: перш ніж почати лікування, порадьтеся з лікарем.

Переглядів : 2427
Подякували за статтю : 5

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Втома (Перевтома)"


Багатоликий синдром втоми
Словосполучення «синдром хронічної втоми» вперше прозвучало лише в 1985 році. До того подібні розлади згадувались під назвою "нервове виснаження», «королівська хвороба», «грип яппі».

Втома слід лікувати
Втома буває двоякою: просто стомився людина - відпочине, виспиться, і як рукою зняло; або так втомився, що, як ні відпочивай, скільки сон ні наганяй, розбитість не проходить. Це можна порівняти з пружними та пластичними деформаціями матеріалу: ...

Ямочіи оцет «плюс»
Почну з того, що кілька років тому, не маючи явних причин хвороби, я став погано себе відчувати: втома на роботі, млявість, хворіли голова, ноги, руки, шия. Перепробував на собі багато чого, але поліпшення не настало.Нарешті після довгих ходінь по знавцям від медицини лікарі оприлюднили мій діагноз: синдром хронічної втоми. Тут же порадили перейти на роздільне харчування, їсти якомога більше овочів, фруктів, морської капусти, крес-салату, дотримуватися режиму у всьому.

Якщо ноги втомлюються
Життя змусило знайти дивовижне засіб від втоми ніг ..

Цибулю і мед - вороги перевтоми
Не секрет, що в XXI столітті ритм життя придбав скажений темп, а це, у свою чергу, веде до перевтоми - звідси і хвороби.


Not found

Ямочіи оцет «плюс»

Почну з того, що кілька років тому, не маючи явних причин хвороби, я став погано себе відчувати: втома на роботі, млявість, хворіли голова, ноги, руки, шия. Перепробував на собі багато чого, але поліпшення не настало.Нарешті після довгих ходінь по знавцям від медицини лікарі оприлюднили мій діагноз: синдром хронічної втоми. Тут же порадили перейти на роздільне харчування, їсти якомога більше овочів, фруктів, морської капусти, крес-салату, дотримуватися режиму у всьому.
06:55:32 24.07.2014


06:54:59 24.07.2014

Краплі йоду від нігтьового грибка

Багато хто страждає грибкових захворювань ніг. З власного досвіду знаю, що з проявами грибкового захворювання на шкірі впоратися досить легко, але якщо вражені нігті, то вивести цю напасть важко. Захворювання переходить в хронічну форму: варто лише стопі трошки спітніти, як грибок тут же проявляється на шкірі між пальцями ніг. Але якщо вилікувати нігті, то й сам грибок зникне назавжди.
06:54:52 24.07.2014

Чарівна болтушка

Це дуже гарне народний засіб для чищення печінки і жовчного міхура, а також для профілактики утворення каменів у нирках. Гарна болтушка і для лікування запалення підшлункової залози, селезінки, та й для всього шлунково-кишкового тракту.
06:54:44 24.07.2014


06:53:58 24.07.2014

Людина змінює шкіру

Суха шкіра - турбот неприємність, яка цікавить читачів газети, - це наслідок себорейного або атопічного дерматитів, кератодермії і іхтіоз, якщо користуватися медичними термінами. Сухість, нерідко в супроводі сверблячки, відшаровування і лущення, тріщини, місцями потовщення - такі особливості шкірних хвороб, які заважають нам жити.
06:53:18 24.07.2014


06:53:01 24.07.2014

Моє порятунок - часникова вода від застуди

Якщо ви схопили застуду, ніс потік, очі сльозяться, в горлі дере, то я б порекомендував вам перевірені засоби.
06:52:54 24.07.2014


06:52:11 24.07.2014


06:52:07 24.07.2014

Забудьте про остеохондрозі

Сьогодні ми з вами поговоримо про дуже простий і в той же час дієвої гімнастики, яка принесла чудові результати багатьом моїм хворим. Якщо ви строго будете виконувати всі рекомендації, то виникне безвихідна ситуація зробити свій хребет здоровим, з якою б «точки відліку» ви не починали.
06:52:05 24.07.2014

естраген і насичені жири ушкоджують ДНК клітин

естраген і насичені жири ушкоджують ДНК клітин - Так трапляється, що імунна система вже не в змозі витримувати звалилися на неї перевантажень, чаша шкідливих речовин переливається через край. Тоді вже не важливо, здоровий або не здоровий спосіб життя веде людина - реакція організму необоротна.
06:55:31 24.07.2014

Профілактика захворювань порожнини рота у дітей та дорослих

Профілактика захворювань порожнини рота у дітей та дорослих - Ваша дитина виглядає, безсумнівно, краще з красивими і рівними зубами. Тому потрібно починати піклуватися про них з моменту появи перших молочних зубів. Молочні зуби за час свого короткого існування надають довготривалий вплив і служать для правильного відкушування і жування, для утворення голосних, а також зберігають містечко для постійних зубів.
06:55:17 24.07.2014

ліпопротеїн-асоційована фосфоліпаза А2 пророкує ризик коронарної смерті?

Ліпопротеїн-асоційована фосфоліпаза А2 пророкує ризик коронарної смерті? - Ліпопротеїни-асоційована фосфоліпаза А2 є незалежним предиктором ІХС навіть у пацієнтів, яким виконується коронароангіографії.
06:55:08 24.07.2014

Цитологічне дослідження та його роль у вивченні регенераторної-репаративних процесів при пошкодженні очеревини в експерименті

Цитологічне дослідження та його роль у вивченні регенераторної-репаративних процесів при пошкодженні очеревини в експерименті - Як для клініцистів - хірургів, так і для патоморфології , контроль динаміки спайкового процесу черевної порожнини є актуальним питанням. Для контролю регенераторних процесів в очеревині після її пошкодження використовувався цитологічний метод.
06:55:07 24.07.2014

Ембріон з пробірки для порятунку чотирирічного малюка

Ембріон з пробірки для порятунку чотирирічного малюка - Жителям англійського міста Лідса Раджу і Шахане Хашмі дозволили вдатися до допомоги найскладнішої медичної процедури, щоб зачати в пробірці дитини, який має врятувати їхнього сина Зейна від рідкісного захворювання крові.
06:54:54 24.07.2014

Вчені відкрили механізм дії мікотоксини фумонізін

Вчені відкрили механізм дії мікотоксини фумонізін - Вчені Служби сільськогосподарських досліджень (ARS) в клітинах ссавців відкрито новий клас жирів, які можуть допомогти пояснити, яким чином мікотоксини фумонізін викликає захворювання тварин.
06:54:52 24.07.2014

Рак молочної залози: хірургічне лікування хворих похилого віку

Рак молочної залози: хірургічне лікування хворих похилого віку - Рак молочної залози (РМЗ) посідає одне з перших місць у захворюваності населення злоякісними пухлинами. Пік цієї патології припадає на 50 -60 років, але 30 - 45% пацієнток, хворих цією формою раку, знаходяться у віці 60 років і старше. При визначенні тактики лікування захворювання доводиться орієнтуватися не тільки на досягнення найкращих результатів виживання, але й на оцінку ризику застосування того чи іншого методу лікування.
06:54:35 24.07.2014

Американці помістять грип під глобальний нагляд

Американці помістять грип під глобальний нагляд - Американські вчені будують плани по створенню глобального центру з вивчення вірусу грипу, завдяки якому спостереження за цим масовим і дуже небезпечним захворюванням можна буде перевести на якісно новий рівень . Про це розповів професор Скотт Лейн (Scott Layne) з Університету Каліфорнії в Лос-Анджелесі вченим, які зібралися в Бостоні на щорічну конференцію Американської Асоціації Досягнень Науки.
06:54:26 24.07.2014

Американці розробили новий метод лікування СНІДу

Американці розробили новий метод лікування СНІДу - Американські лікарі запропонували новий спосіб лікування СНІДу. Вони вже провели клінічні випробування розробленої ними методики на десяти ВІЛ-інфікованих. Вчені відзначили, що їм вдалося добитися значного зниження рівня вірусу в учасників дослідження на кілька місяців.
06:54:05 24.07.2014

Омолодження людського організму за рахунок клонованих стовбурових клітин

Омолодження людського організму за рахунок клонованих стовбурових клітин - Згідно з попередніми результатами, американські вчені знаходяться на завершальному етапі розробки технології, яка дозволить відновлювати пошкоджені віком або хворобою органи за допомогою клонованих клітин цього ж організму.
06:54:04 24.07.2014

Американці клонували ембріони людини з клітин шкіри

Американці клонували ембріони людини з клітин шкіри - Американська компанія заявила про успішне клонування ембріонів людини. Вихідним матеріалом для створення клонів послужили клітини шкіри і яйцеклітини донорів. Тести підтверджують, що отримані клони генетично ідентичні чоловіку, який надав клітини шкіри.
06:54:01 24.07.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html