Народні методи лікування

Ямочіи оцет «плюс»

Розмова піде про використання яблучного оцту з добавкою. Ось тому-то й «плюс».

Почну з того, що кілька років тому, не маючи явних причин хвороби, я став погано себе відчувати: втома на роботі, млявість, хворіли голова, ноги, руки, шия. Перепробував на собі багато чого, але поліпшення не настало.

Нарешті після довгих ходінь по знавцям від медицини лікарі оприлюднили мій діагноз: синдром хронічної втоми. Тут же порадили перейти на роздільне харчування, їсти якомога більше овочів, фруктів, морської капусти, крес-салату, дотримуватися режиму у всьому.

У міру можливості, став читати про моє захворюванні все, що потрапляло під руку. І одного разу натрапив на книжечку Д. С. Джарвіса «Старовинні домашні лікувальні засоби». Прочитав в ній таке: «Хронічна втома - це хвороба. Причина хвороби - нестача йоду в організмі ». З інших джерел з'ясувалося також, що в більшості областей Росії, в тому числі і на Уралі, де я живу, при хронічній недостатності'йоду у більшості жителів збільшена щитовидка. Майже у всіх таких спостерігається стан втоми. Дефіцит йоду в організмі знижує працездатність, погіршує пам'ять, людина стає млявою, запальним, його не залишають головні болі, шум у вухах, болі в суглобах, він частіше за інших хворіє інфекційними хворобами. Причина криється в тому, що наша їжа, на відміну від приморських країн, вкрай бідна йодом.

Щоб переконатися в наявності йоду в своєму організмі, я скористався таким тестом: уздовж і впоперек своєї спини за допомогою сірника і ватки завдав йодом горизонтальні і вертикальні смуги - йодну сітку, які через 8-10 хвилин зникли. Щодня протягом 12 днів мазав спину йодом, і все у мене ніби налагоджувалося: помітно зменшилася біль у голові, майже зник шум у вухах.

Після повторного курсу лікування на спині з'явилися сухі смужки, шкіра постійно свербіла і лущиться. Виявляється, як пише вищезгаданий доктор Джарвіс, щоб позбутися від хронічної втоми, треба не спину мазати, а вживати йод всередину.

Тут доречний «Рецепт у віршах»:

Один раз на день після їжі
Стаканчік випийте води,
Сначала воду підкислити -
з яблук оцет торішній
Две чайних ложечки налити,
Затем додати краплю йоду
і розмішати з пів-ложечку меду.

«попийте тижнів зо два, - каже Липчанський, - цього буде достатньо».

Пив «напій» протягом 8 днів, потім після триденного перерви ще 8. Але тепер уже замість йоду додавав краплю розчину Люголя (йодний препарат, який використовується для змащування горла при ангінах). Напій приємний на смак, чимось нагадує кавунове-динний сік.

Самопочуття моє помітно покращився. Приблизно через місяць я відчув прилив енергії, перестав смертельно втомлюватися, повеселішав. Болі і шум у голові пройшли, зникла дратівливість, відрижка не повторювалася. Одним словом, я переконався в тому, що знайшов саме те, чого так довго шукав.

І ось, на радість собі, а, може бути, і людям, назвав цей цілющий напій по своєму: яблучний оцет «плюс» (1 склянка кип'яченої води, 1 чайна ложка яблучного оцту, 1 чайна ложка меду. 1 крапля розчину Люголя) - 1 раз на день після їжі, Курс - 8 днів, перерва 2 дні - протягом місяця.

Тривалість лікування, терміни перерв і склад - все це індивідуально. Можна сміливо збільшувати або зменшувати терміни і дози препарату, залишаючи незмінним одну краплю розчину Люгаля.

Якщо запах, смак напою буде здаватися вам неприємним або викличе алергію, приймати його усередину не слід. Робіть обтирання, примочки, втирання, купання у ванні.

Хворих людей я зобов'язаний попередити: перш ніж почати лікування, порадьтеся з лікарем.

Переглядів : 2472
Подякували за статтю : 5

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Втома (Перевтома)"


Багатоликий синдром втоми
Словосполучення «синдром хронічної втоми» вперше прозвучало лише в 1985 році. До того подібні розлади згадувались під назвою "нервове виснаження», «королівська хвороба», «грип яппі».

Втома слід лікувати
Втома буває двоякою: просто стомився людина - відпочине, виспиться, і як рукою зняло; або так втомився, що, як ні відпочивай, скільки сон ні наганяй, розбитість не проходить. Це можна порівняти з пружними та пластичними деформаціями матеріалу: ...

Ямочіи оцет «плюс»
Почну з того, що кілька років тому, не маючи явних причин хвороби, я став погано себе відчувати: втома на роботі, млявість, хворіли голова, ноги, руки, шия. Перепробував на собі багато чого, але поліпшення не настало.Нарешті після довгих ходінь по знавцям від медицини лікарі оприлюднили мій діагноз: синдром хронічної втоми. Тут же порадили перейти на роздільне харчування, їсти якомога більше овочів, фруктів, морської капусти, крес-салату, дотримуватися режиму у всьому.

Якщо ноги втомлюються
Життя змусило знайти дивовижне засіб від втоми ніг ..

Цибулю і мед - вороги перевтоми
Не секрет, що в XXI столітті ритм життя придбав скажений темп, а це, у свою чергу, веде до перевтоми - звідси і хвороби.


Not found

Ямочіи оцет «плюс»

Почну з того, що кілька років тому, не маючи явних причин хвороби, я став погано себе відчувати: втома на роботі, млявість, хворіли голова, ноги, руки, шия. Перепробував на собі багато чого, але поліпшення не настало.Нарешті після довгих ходінь по знавцям від медицини лікарі оприлюднили мій діагноз: синдром хронічної втоми. Тут же порадили перейти на роздільне харчування, їсти якомога більше овочів, фруктів, морської капусти, крес-салату, дотримуватися режиму у всьому.
22:02:22 20.08.2014

Цілюща смола від хворого горла

Пропоную два способи лікування горла.
22:01:59 20.08.2014

Як батько виразку вилікував

Багато років тому в батька виявили виразку 12-палої кишки, призначили операцію. Знайомий порадив йому спробувати полікуватися нирками тополі. Перш ніж лягти під ніж, батько вирішив спробувати.
22:01:51 20.08.2014

Поділюся радою лікування виразки 12-палої кишки

Поділюся радами з тими, у кого виразка 12-палої кишки. Я довго і болісно шукала всілякі способи, як позбутися від печії і "хвороби голоду". Було у мене 2 роки тому весняне загострення виразки.
22:01:09 20.08.2014

без ризику і в задоволення

Про приготуванні деяких лікарських форм з біологічно активних продуктів бджільництва в домашніх умовах.
22:01:08 20.08.2014

Мастопатія. Щастя - бути здоровим

Коли мені поставили діагноз «вузлова фіброзно-кістозна мастопатія», була у шоковому стані: адже вона - провісниця раку! Постійні спостереження в онколога, пункції, УЗД, очікування результатів аналізів забирали не тільки багато часу, але і нервів. Життя відразу дала тріщину, тривожні думки заважали спати. Думала про своїх ще маленьких дочках-близнючки, про те, що потрібна їм.
22:00:42 20.08.2014

Печене яблуко проти екземи

У мого сина в 12 років виникла мокнучі екзема кистей рук. Ходили до дерматолога, алерголога, робили дубильні примочки, різні компреси - особливого успіху не було.
22:00:28 20.08.2014

Несподіваний ефект

Треба ж було такому трапитися: як тільки сідаю за обідній стіл, шматок в горло не йде. Причина, прямо скажемо, тривіальна - болить зуб, реагує на гарячу їжу
22:00:19 20.08.2014

Два складу проти виразки

За допомогою двох складів мій чоловік вилікував виразку 12-палої кишки.
22:00:09 20.08.2014

Народна медицина в лікуванні розлади шлунка

З такою неприємністю, як розлад шлунка, знайомий практично кожен з нас. Ця недуга може трапитися в будь-який момент з будь-якою людиною і як правило, в самий не підходящий час.
22:00:00 20.08.2014


21:59:40 20.08.2014

Оральні антибактеріальні препарати при бронхолегеневих захворюваннях у дітей

Оральні антибактеріальні препарати при бронхолегеневих захворюваннях у дітей - Удосконалення терапевтичної тактики при гострих і хронічних бронхолегеневих захворюваннях є однією з важливих і далеко не вирішених проблем. Антибіотикотерапія - один з найважливіших компонентів комплексного лікування захворювань органів дихання у дітей. Вибір антибактеріального препарату та шляхи його введення до цих пір представляють для лікаря складне завдання.
22:02:18 20.08.2014

Бактеріальні (септичні) артрити

Бактеріальні (септичні) артрити - Бактеріальний (септичний) артрит (БА) являє собою швидкопрогресуючих патологію, обумовлену безпосередній інвазією суглоба гнійними мікроорганізмами 1. Захворювання зустрічається повсюдно. Уражаються переважно діти та особи старше 60 років
22:02:18 20.08.2014

Стовбурові клітини будуть одержувати з маткових труб

Стовбурові клітини будуть одержувати з маткових труб - Бразильські вчені запропонували використовувати тканини, отримані при ампутації матки, для отримання стовбурових клітин, повідомляє ВВС. Робота фахівців з Університету Сан-Паулу (University of Sao Paulo) була опублікована в The Journal of Translational Medicine.
22:02:15 20.08.2014

Їжте менше - будете розумніші

Їжте менше - будете розумніший - Фізично активні, худорляві люди похилого віку мають більш позитивним поглядом на життя, ніж їх менш активні і більш вгодовані однолітки, такий висновок американських вчених. У їх дослідженні брали участь 36 здорових осіб у віці від 55 до 75 років.
22:02:14 20.08.2014

Індія

Індія - лідер у виробництві фальсифікованих ліків - Індія домоглася лідерства в першості, яка аж ніяк не обіцяє їй лаврів. Згідно з опублікованими даними спеціального дослідження, вона увійшла до трійки найбільших виробників і постачальників на світовий ринок фальсифікованих ліків.
22:02:09 20.08.2014

Компанія Нікомед підвела підсумки першого півріччя

Компанія Нікомед підвела підсумки першого півріччя - Згідно з результатами дослідження RMBC фармацевтичних компаній в Росії за перше півріччя 2004 року, скандинавська компанія Нікомед досягла значних успіхів у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Так, у першому півріччі 2003 року обсяг продажів препаратів Нікомед на російському ринку склав $ 33,1 млн. - сьогодні той самий показник дорівнює $ 45,6 млн.
22:02:08 20.08.2014

В Америці прийняли закон проти ожиріння

В Америці прийняли закон проти ожиріння - Сенат США у вівторок прийняла законопроект, що визначає заходи боротьби з епідемією ожиріння в країні, повідомляє Reuters.
22:02:06 20.08.2014

Комплексні системи очищення організму

Комплексні системи очищення організму - Для ефективного скидання ваги або для гармонізації роботи внутрішніх органів люди витрачають чималі зусилля. Але найчастіше неправильний підхід і незнання таймерних частот організму або не дають бажаного результату, або завдають великої шкоди. Організм втомлюється від насильства над ним, тим більше, що існує нейроендокринної статус, обійти який абсолютно неможливо.
22:02:05 20.08.2014

Обладнання для салонів краси: Послухай гуру і сім разів відміряй

Обладнання для салонів краси: Послухай гуру і сім разів відміряй - Хоча ми нещодавно писали про те, як підібрати устаткування для салонів краси оснащенні салонів краси і спа-салонів , тим не менш, ви продовжуєте ставити запитання про те, яке саме косметологічне обладнання та меблі повинні бути присутніми в класичному варіанті кабінету косметолога.
22:02:01 20.08.2014

Нейрореаніматологія на початку нового тисячоліття

Нейрореаніматологія на початку нового тисячоліття - Незважаючи на різноманітність етіологічних факторів, що викликають захворювання і пошкодження головного мозку, всім їм властива однотипність патогенетичних механізмів, яка визначає багато в чому уніфікований лікувальний підхід. Цей уніфікований алгоритм лікувальних дій в нашій роботі ми розглянемо на прикладі терапії тяжкої черепно-мозкової травми (ЧМТ). У разі наявності особливостей проведення інтенсивної терапії судинних і онкологічних захворювань головного мозку ми їх розберемо особливо.
22:02:00 20.08.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html