Народні методи лікування

Ямочіи оцет «плюс»

Розмова піде про використання яблучного оцту з добавкою. Ось тому-то й «плюс».

Почну з того, що кілька років тому, не маючи явних причин хвороби, я став погано себе відчувати: втома на роботі, млявість, хворіли голова, ноги, руки, шия. Перепробував на собі багато чого, але поліпшення не настало.

Нарешті після довгих ходінь по знавцям від медицини лікарі оприлюднили мій діагноз: синдром хронічної втоми. Тут же порадили перейти на роздільне харчування, їсти якомога більше овочів, фруктів, морської капусти, крес-салату, дотримуватися режиму у всьому.

У міру можливості, став читати про моє захворюванні все, що потрапляло під руку. І одного разу натрапив на книжечку Д. С. Джарвіса «Старовинні домашні лікувальні засоби». Прочитав в ній таке: «Хронічна втома - це хвороба. Причина хвороби - нестача йоду в організмі ». З інших джерел з'ясувалося також, що в більшості областей Росії, в тому числі і на Уралі, де я живу, при хронічній недостатності'йоду у більшості жителів збільшена щитовидка. Майже у всіх таких спостерігається стан втоми. Дефіцит йоду в організмі знижує працездатність, погіршує пам'ять, людина стає млявою, запальним, його не залишають головні болі, шум у вухах, болі в суглобах, він частіше за інших хворіє інфекційними хворобами. Причина криється в тому, що наша їжа, на відміну від приморських країн, вкрай бідна йодом.

Щоб переконатися в наявності йоду в своєму організмі, я скористався таким тестом: уздовж і впоперек своєї спини за допомогою сірника і ватки завдав йодом горизонтальні і вертикальні смуги - йодну сітку, які через 8-10 хвилин зникли. Щодня протягом 12 днів мазав спину йодом, і все у мене ніби налагоджувалося: помітно зменшилася біль у голові, майже зник шум у вухах.

Після повторного курсу лікування на спині з'явилися сухі смужки, шкіра постійно свербіла і лущиться. Виявляється, як пише вищезгаданий доктор Джарвіс, щоб позбутися від хронічної втоми, треба не спину мазати, а вживати йод всередину.

Тут доречний «Рецепт у віршах»:

Один раз на день після їжі
Стаканчік випийте води,
Сначала воду підкислити -
з яблук оцет торішній
Две чайних ложечки налити,
Затем додати краплю йоду
і розмішати з пів-ложечку меду.

«попийте тижнів зо два, - каже Липчанський, - цього буде достатньо».

Пив «напій» протягом 8 днів, потім після триденного перерви ще 8. Але тепер уже замість йоду додавав краплю розчину Люголя (йодний препарат, який використовується для змащування горла при ангінах). Напій приємний на смак, чимось нагадує кавунове-динний сік.

Самопочуття моє помітно покращився. Приблизно через місяць я відчув прилив енергії, перестав смертельно втомлюватися, повеселішав. Болі і шум у голові пройшли, зникла дратівливість, відрижка не повторювалася. Одним словом, я переконався в тому, що знайшов саме те, чого так довго шукав.

І ось, на радість собі, а, може бути, і людям, назвав цей цілющий напій по своєму: яблучний оцет «плюс» (1 склянка кип'яченої води, 1 чайна ложка яблучного оцту, 1 чайна ложка меду. 1 крапля розчину Люголя) - 1 раз на день після їжі, Курс - 8 днів, перерва 2 дні - протягом місяця.

Тривалість лікування, терміни перерв і склад - все це індивідуально. Можна сміливо збільшувати або зменшувати терміни і дози препарату, залишаючи незмінним одну краплю розчину Люгаля.

Якщо запах, смак напою буде здаватися вам неприємним або викличе алергію, приймати його усередину не слід. Робіть обтирання, примочки, втирання, купання у ванні.

Хворих людей я зобов'язаний попередити: перш ніж почати лікування, порадьтеся з лікарем.

Переглядів : 2549
Подякували за статтю : 5

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Втома (Перевтома)"


Багатоликий синдром втоми
Словосполучення «синдром хронічної втоми» вперше прозвучало лише в 1985 році. До того подібні розлади згадувались під назвою "нервове виснаження», «королівська хвороба», «грип яппі».

Втома слід лікувати
Втома буває двоякою: просто стомився людина - відпочине, виспиться, і як рукою зняло; або так втомився, що, як ні відпочивай, скільки сон ні наганяй, розбитість не проходить. Це можна порівняти з пружними та пластичними деформаціями матеріалу: ...

Ямочіи оцет «плюс»
Почну з того, що кілька років тому, не маючи явних причин хвороби, я став погано себе відчувати: втома на роботі, млявість, хворіли голова, ноги, руки, шия. Перепробував на собі багато чого, але поліпшення не настало.Нарешті після довгих ходінь по знавцям від медицини лікарі оприлюднили мій діагноз: синдром хронічної втоми. Тут же порадили перейти на роздільне харчування, їсти якомога більше овочів, фруктів, морської капусти, крес-салату, дотримуватися режиму у всьому.

Якщо ноги втомлюються
Життя змусило знайти дивовижне засіб від втоми ніг ..

Цибулю і мед - вороги перевтоми
Не секрет, що в XXI столітті ритм життя придбав скажений темп, а це, у свою чергу, веде до перевтоми - звідси і хвороби.


Not found

Ямочіи оцет «плюс»

Почну з того, що кілька років тому, не маючи явних причин хвороби, я став погано себе відчувати: втома на роботі, млявість, хворіли голова, ноги, руки, шия. Перепробував на собі багато чого, але поліпшення не настало.Нарешті після довгих ходінь по знавцям від медицини лікарі оприлюднили мій діагноз: синдром хронічної втоми. Тут же порадили перейти на роздільне харчування, їсти якомога більше овочів, фруктів, морської капусти, крес-салату, дотримуватися режиму у всьому.
01:12:01 22.10.2014

Аденоїди - що це таке і як це лікувати?

Ваша дитина часто дихає ротом? У нього закладений ніс? Ослаблений слух? Він часто хворіє? Тоді зверніть увагу на цю статтю, можливо в ній Ви знайдете відповіді на питання, які мучили Вас вже давно.
01:10:40 22.10.2014

Тільки не закапуйте в вухо

Від запалення у вухах є дуже ефективний метод, випробуваний мною неодноразово на своїх дітей і знайомих.
01:10:37 22.10.2014

Тільки не закапуйте в вухо

Від запалення у вухах є дуже ефективний метод, випробуваний мною неодноразово на своїх дітей і знайомих.
01:10:37 22.10.2014

Лікування цукрового діабету народними засобами

Хвороби підшлункової залози часто передаються у спадок або виникають на фоні частих нервово-психічних зривів, але і сам хворий може бути винуватцем такого «придбання» в тому випадку, якщо він надмірно захоплюється їжею. Народна медицина готова допомогти в боротьбі із захворюванням, але перш за все, потрібно самому сильно цього захотіти. Від роботи підшлункової залози залежить стан ендокринної системи організму, що в свою чергу, відбивається на роботі майже всіх органів
01:10:31 22.10.2014

Безсоння жену геть

У літньому віці в людини часто порушується сон, безсоння. Років сім тому я й почала боротися з цією напастю. Спробуйте, можливо, мої рекомендації допоможуть і вам.
01:10:29 22.10.2014

Чи не допускайте алергію

Хоча зазначає, що лікування в кожному випадку індивідуально, і спирається передусім на застосування лікарських рослин: адже використання хіміотерапії загрожує посиленням алергії за рахунок лікарської непереносимості та розвитку побічних явищ
01:10:26 22.10.2014

Ознаки надмірного вживання алкоголю

«Надмірне вживання алкоголю» - це поняття, яке має на увазі під собою вживання такої кількості спиртного, при якій виникає небезпека розвитку алкогольної залежності та супроводжуючих її фізіологічних і психічних порушень.
01:10:23 22.10.2014

Пригніти астму

Стародавня китайська і тибетська медицина залишила людству найцінніше спадщина, поступово освоюване всій сучасною цивілізацією, - чженьцзю-терапію. Або, інакше, голковколювання та припікання біологічно активних точок.
01:10:18 22.10.2014


01:10:18 22.10.2014

Гній проти артриту

Вісім років хворіла на артрит, а останні роки, слава Богу, ходжу, не шкутильгаючи. Саджу картоплю, вирощую овочі. Загалом, все, як годиться.
01:10:15 22.10.2014

Альтернатива протизаплідним таблеткам розробляється фахівцями Кембріджського університету

Альтернатива протизаплідним таблеткам розробляється фахівцями Кембріджського університету - Альтернатива протизаплідні таблетки, яка буде мати меншою кількістю побічних ефектів, розробляється фахівцями Кембріджського університету у Великобританії. R
01:12:01 22.10.2014

Забудьте про багатогодинних тренуваннях - треба всього шість хвилин

Забудьте про багатогодинних тренуваннях - треба всього шість хвилин - Шість хвилин інтенсивних фізичних вправ дають такий же ефект як і ... шість годин тренувань, говориться в новітньому дослідженні.
01:11:58 22.10.2014

Чи впливає ЗГТ на фігуру?

Чи впливає ЗГТ на фігуру? - Після настання менопаузи спостерігається накопичення жиру переважно в області живота, при цьому знижується чутливість до інсуліну.
01:11:56 22.10.2014

Космічна система раннього попередження про атаку вірусів

Космічна система раннього попередження про атаку вірусів - одна з найбільш гарячих ідей у світових дослідженнях - Китай і Франція планують створити систему раннього попередження на основі космічних супутників, здатну спостерігати, як небезпечні віруси , типу збудника атипової пневмонії, подорожують в атмосфері. Інститут Пастера в Шанхаї (Pasteur Institute of Shanghai) створює зараз цільову групу для опрацювання проекту.
01:11:53 22.10.2014

Лікування, протезування і косметична реставрація зубів по-американськи

Лікування, протезування і косметична реставрація зубів по-американськи -
01:11:48 22.10.2014

Закриті травми колінного суглоба

Закриті травми колінного суглоба - Спостерігається надзвичайна частота різних ушкоджень колінного суглоба (до 50-70% всіх травм опорно-рухового апарату і також нерідкі труднощі в діагностиці травм даної локалізації. Нерозпізнані тарні та пізно діагностовані травми колінного суглоба підчас лікування вже не піддаються і призводять до тривалої втрати трудосопособності
01:11:46 22.10.2014

Жінки, які їдять сою, можуть нашкодити сперматозоїдам

Жінки, які їдять сою, можуть нашкодити сперматозоїдам - Дослідження показують, що через таку їжі їм може бути важче завагітніти Женщіни, які їдять їжу на основі сої, можуть знижувати тим самим свої шанси завагітніти і повинні перестати її вживати під час найбільш фертильного відрізка свого місячного циклу, сказали вчора вчені.
01:11:42 22.10.2014

Китай підтвердив спалах ящуру на півночі країни

Китай підтвердив спалах ящуру на півночі країни - Китай підтвердив спалах ящуру на півночі країни, повідомляє Agence France Presse. За інформацією Організації з питань продовольства і сільського господарства при ООН (Food and Agriculture Organization, FAO), для того, щоб запобігти поширенню захворювання, влада розпорядилася забити 261 корову, включаючи 40 інфікованих тварин.
01:11:39 22.10.2014

Коли зуби болять найсильніше?

Коли зуби болять найсильніше? - Доктор Девід Ендрю з університету Глазго виявив в головному мозку цілих три області, куди надходять сигнали від зубних нервів. Інші органи, наприклад, рука або нога, подають больові імпульси всього в одну область мозку. Процес проходження больового імпульсу з ротової порожнини в мозок вченими ще мало досліджений. Відомо тільки, що передача повідомлень про зубного болю відбувається відмінним від інших видів болю шляхом.
01:11:37 22.10.2014

Всі аналізи можна робити удома самостійно

Всі аналізи можна робити удома самостійно - Американська компанія Akers Biosciences збирається випустити в продаж набір тестів для домашніх аналізів. У комплект входитимуть тести на ВІЛ-інфекцію, хламідіоз, анемію та лактозною непереносимість.
01:11:31 22.10.2014

У Бельгії прийнятий закон, що дозволяє евтаназію

У Бельгії прийнятий закон, що дозволяє евтаназію - Бельгія стала другою після Нідерландів країною, офіційно дозволила евтаназію - добровільний відхід з життя безнадійно хворих людей. Відповідний закон, вже схвалений раніше Сенатом, прийняла в четвер нижня палата парламенту. За нього проголосували 86 депутатів, 51 висловився проти і 10 утрималися.
01:11:26 22.10.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html