Народні методи лікування

Ямочіи оцет «плюс»

Розмова піде про використання яблучного оцту з добавкою. Ось тому-то й «плюс».

Почну з того, що кілька років тому, не маючи явних причин хвороби, я став погано себе відчувати: втома на роботі, млявість, хворіли голова, ноги, руки, шия. Перепробував на собі багато чого, але поліпшення не настало.

Нарешті після довгих ходінь по знавцям від медицини лікарі оприлюднили мій діагноз: синдром хронічної втоми. Тут же порадили перейти на роздільне харчування, їсти якомога більше овочів, фруктів, морської капусти, крес-салату, дотримуватися режиму у всьому.

У міру можливості, став читати про моє захворюванні все, що потрапляло під руку. І одного разу натрапив на книжечку Д. С. Джарвіса «Старовинні домашні лікувальні засоби». Прочитав в ній таке: «Хронічна втома - це хвороба. Причина хвороби - нестача йоду в організмі ». З інших джерел з'ясувалося також, що в більшості областей Росії, в тому числі і на Уралі, де я живу, при хронічній недостатності'йоду у більшості жителів збільшена щитовидка. Майже у всіх таких спостерігається стан втоми. Дефіцит йоду в організмі знижує працездатність, погіршує пам'ять, людина стає млявою, запальним, його не залишають головні болі, шум у вухах, болі в суглобах, він частіше за інших хворіє інфекційними хворобами. Причина криється в тому, що наша їжа, на відміну від приморських країн, вкрай бідна йодом.

Щоб переконатися в наявності йоду в своєму організмі, я скористався таким тестом: уздовж і впоперек своєї спини за допомогою сірника і ватки завдав йодом горизонтальні і вертикальні смуги - йодну сітку, які через 8-10 хвилин зникли. Щодня протягом 12 днів мазав спину йодом, і все у мене ніби налагоджувалося: помітно зменшилася біль у голові, майже зник шум у вухах.

Після повторного курсу лікування на спині з'явилися сухі смужки, шкіра постійно свербіла і лущиться. Виявляється, як пише вищезгаданий доктор Джарвіс, щоб позбутися від хронічної втоми, треба не спину мазати, а вживати йод всередину.

Тут доречний «Рецепт у віршах»:

Один раз на день після їжі
Стаканчік випийте води,
Сначала воду підкислити -
з яблук оцет торішній
Две чайних ложечки налити,
Затем додати краплю йоду
і розмішати з пів-ложечку меду.

«попийте тижнів зо два, - каже Липчанський, - цього буде достатньо».

Пив «напій» протягом 8 днів, потім після триденного перерви ще 8. Але тепер уже замість йоду додавав краплю розчину Люголя (йодний препарат, який використовується для змащування горла при ангінах). Напій приємний на смак, чимось нагадує кавунове-динний сік.

Самопочуття моє помітно покращився. Приблизно через місяць я відчув прилив енергії, перестав смертельно втомлюватися, повеселішав. Болі і шум у голові пройшли, зникла дратівливість, відрижка не повторювалася. Одним словом, я переконався в тому, що знайшов саме те, чого так довго шукав.

І ось, на радість собі, а, може бути, і людям, назвав цей цілющий напій по своєму: яблучний оцет «плюс» (1 склянка кип'яченої води, 1 чайна ложка яблучного оцту, 1 чайна ложка меду. 1 крапля розчину Люголя) - 1 раз на день після їжі, Курс - 8 днів, перерва 2 дні - протягом місяця.

Тривалість лікування, терміни перерв і склад - все це індивідуально. Можна сміливо збільшувати або зменшувати терміни і дози препарату, залишаючи незмінним одну краплю розчину Люгаля.

Якщо запах, смак напою буде здаватися вам неприємним або викличе алергію, приймати його усередину не слід. Робіть обтирання, примочки, втирання, купання у ванні.

Хворих людей я зобов'язаний попередити: перш ніж почати лікування, порадьтеся з лікарем.

Переглядів : 2552
Подякували за статтю : 5

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Втома (Перевтома)"


Багатоликий синдром втоми
Словосполучення «синдром хронічної втоми» вперше прозвучало лише в 1985 році. До того подібні розлади згадувались під назвою "нервове виснаження», «королівська хвороба», «грип яппі».

Втома слід лікувати
Втома буває двоякою: просто стомився людина - відпочине, виспиться, і як рукою зняло; або так втомився, що, як ні відпочивай, скільки сон ні наганяй, розбитість не проходить. Це можна порівняти з пружними та пластичними деформаціями матеріалу: ...

Ямочіи оцет «плюс»
Почну з того, що кілька років тому, не маючи явних причин хвороби, я став погано себе відчувати: втома на роботі, млявість, хворіли голова, ноги, руки, шия. Перепробував на собі багато чого, але поліпшення не настало.Нарешті після довгих ходінь по знавцям від медицини лікарі оприлюднили мій діагноз: синдром хронічної втоми. Тут же порадили перейти на роздільне харчування, їсти якомога більше овочів, фруктів, морської капусти, крес-салату, дотримуватися режиму у всьому.

Якщо ноги втомлюються
Життя змусило знайти дивовижне засіб від втоми ніг ..

Цибулю і мед - вороги перевтоми
Не секрет, що в XXI столітті ритм життя придбав скажений темп, а це, у свою чергу, веде до перевтоми - звідси і хвороби.


Not found

Ямочіи оцет «плюс»

Почну з того, що кілька років тому, не маючи явних причин хвороби, я став погано себе відчувати: втома на роботі, млявість, хворіли голова, ноги, руки, шия. Перепробував на собі багато чого, але поліпшення не настало.Нарешті після довгих ходінь по знавцям від медицини лікарі оприлюднили мій діагноз: синдром хронічної втоми. Тут же порадили перейти на роздільне харчування, їсти якомога більше овочів, фруктів, морської капусти, крес-салату, дотримуватися режиму у всьому.
09:42:26 23.10.2014

фіброма пішла

У 40 років у мене визнали фіброму матки 10 тижнів. Лікар попередив про неминучу операції. Але в один із днів я зустріла на вулиці знайому вчительку молодших класів. Розговорилися. Від неї я дізналася про лікування чистотілом.
09:42:14 23.10.2014

Людина змінює шкіру

Суха шкіра - турбот неприємність, яка цікавить читачів газети, - це наслідок себорейного або атопічного дерматитів, кератодермії і іхтіоз, якщо користуватися медичними термінами. Сухість, нерідко в супроводі сверблячки, відшаровування і лущення, тріщини, місцями потовщення - такі особливості шкірних хвороб, які заважають нам жити.
09:41:44 23.10.2014

Як дешево і просто вилікувати геморой

Моє лікування перевірено на собі і пацієнтах.Щоб позбутися від геморою, необхідно різко зменшити кількість споживаної в їжу солі. Без цього першого кроку на шляху до одужання вас закатують нескінченні загострення хвороби
09:41:39 23.10.2014

Шум у вухах зник, слух відновився

Не можу сказати, що суглобам це допомогло, а от шум у вухах зник, слух у вусі, яке погано чуло, відновився.
09:41:19 23.10.2014

Людина змінює шкіру

Суха шкіра - турбот неприємність, яка цікавить читачів газети, - це наслідок себорейного або атопічного дерматитів, кератодермії і іхтіоз, якщо користуватися медичними термінами. Сухість, нерідко в супроводі сверблячки, відшаровування і лущення, тріщини, місцями потовщення - такі особливості шкірних хвороб, які заважають нам жити.
09:41:18 23.10.2014

Гангівіт. Якщо запалилися ясна

Гінгівіт - так називається запалення ясен, що може розвиватися в будь-якому віці, охоплюючи майже всю слизову оболонку порожнини рота або в околицях 2-3 зубів. При цьому ясна червоніють, опухають, стають пухкими, хоча повинні щільно прилягати до зубів, нерідко кровоточать під час їжі або чищення
09:41:04 23.10.2014

«Простудні» меню. Цілюще глінтвейн і гріпозний коктейль

Мало кому вдається проскочити предзімье і зиму без ГРЗ (гострі респіраторні інфекції) і ГРВІ (гострі респіраторні вірусні інфекції). Захисні сили організму знижуються разом з температурою за вікном. Середньостатистична людина захворює цими недугами 2-3 рази на рік, особливо в холодну пору року. До того ж ми не бережемо себе, як слід у цей сезон, не займаємося профілактикою доступною.
09:40:24 23.10.2014

Лимон і часник від тиску

Сама я багато років страждала від внутрішньочерепного тиску. Тепер постійно користуюся засобом, який мені дуже добре допомагає.
09:38:28 23.10.2014


09:38:21 23.10.2014

Кліщі переходять у наступ

Щорічно в травні - червні відбувається наступ кліщів. Мирно дрімали всю зиму, з першими сонячними днями кліщі не просто оживають, а стають злими, агресивними, нападають і на людей, і на тварин. Ці паразити є збудниками важких захворювань - енцефаліту (у Росії щороку реєструється близько 6000 випадків зараження кліщовим енцефалітом), а також хвороби Лайма або бореліозу - її лише в минулому році тільки в Москві підхопили 207 осіб. Про те, як убезпечити себе від інфекцій, що переносяться кліщами, що слід робити в разі укусу, розповідає кандидат медичних наук, лікар вищої категорії Анатолій Мантухов
09:37:54 23.10.2014

Наночастки з білкових оболонок вірусу

Наночастки з білкових оболонок вірусу - Отриманням стабільних сферичних наночастинок з інкапсульовані в них речовинами (лікарськими препаратами, ферментами і т.д.) зайняті вчені в багатьох лабораторіях світу. Голландські дослідники вирішили використовувати для цієї мети вірус, що вражає рослини сімейства соєвих.
09:42:26 23.10.2014

Саме привабливе в поцілунку

Саме привабливе в поцілунку - Американські вчені прийшли у своїх дослідженнях до несподіваного результату: виявляється, що як чоловіки, так і жінки, в сексуальних відносинах більше всього воліють - поцілунки!
09:42:24 23.10.2014

Жінки і чоловіки в стані роздратування по-різному читають новини

Жінки і чоловіки в стані роздратування по-різному читають новини - Під дією негативних емоцій жінки і чоловіки по-різному відбирають повідомлення з потоку новин. Якщо чоловіки, перебуваючи в роздратуванні, воліють повідомлення, які підтримують їх роздратування, то жінки навпаки вибирають теми, здатні відвернути їх від неприємних думок. R
09:41:44 23.10.2014

Навколишнє середовище та алергія

Навколишнє середовище та алергія - На початку 20-го століття алергія була відносно рідкісним захворюванням. Сьогодні ж вона відноситься до найбільш часто зустрічається хворобами. Обмежений проміжок часу, протягом якого відбулося збільшення алергічних захворювань, говорить проти чисто генетично обгрунтованого збільшення алергій; за кілька поколінь людський геном не міг так сильно змінитися
09:41:31 23.10.2014

Синдром полікістозних яєчників збільшує ризик коронарного атеросклерозу

Синдром полікістозних яєчників збільшує ризик коронарного атеросклерозу - У жінок з синдромом полікістозних яєчників частіше зустрічається відкладення кальцію в стінках коронарних судин - маркер атеросклерозу.
09:40:59 23.10.2014

Шкідлива щитовидна залоза?

Шкідлива щитовидна залоза? - Високий рівень гормонів щитовидної залози в крові вагітної може володіти прямим токсичним ефектом!? Такий приголомшливий висновок зробили американські вчені.
09:40:50 23.10.2014

Звідки у дитини агресія?

Звідки у дитини агресія? - Скарга на те, що дитина дошкільного віку веде себе агресивно - одна з найбільш поширених тим, з якою доводиться працювати психолога. Цікаво, що спроби дізнатися у батьків, у чому конкретно виражається агресивність малюка, приводять іноді до несподіваних відповідей: «поцупив у тата його улюблену ручку», «Без дозволу дивився мультики», «Обзивав сестричку», «Відмовився поцілувати бабусю, яку давно не бачив ».
09:40:44 23.10.2014

Ефективна розкрутка ресторанів: кілька рецептів промоакцій від відомого ресторанного промоутера

Ефективна розкрутка ресторанів: кілька рецептів промоакцій від відомого ресторанного промоутера -
09:40:39 23.10.2014

Для серця важливий темп музики?

Для серця важливий темп музики? - Д-р Luciano Bernardi і його колеги (Університет Павії, Італія) вивчали відповідь серцево-судинної та респіраторної систем (ССС, РС) на зміни музики у 12 практикуючих музикантів і 12 осіб інших професій, порівнянних за віком (група контролю). Після 20 хвилин спокійного відпочинку оцінювалися параметри ССС і РС. Потім прослуховувалися 6 різних за стилем музичних фрагментів по 2 і 4 хвилини, наступних у випадковому порядку. У кожному фрагменті була випадково розташована пауза по 2 хвилини.
09:40:37 23.10.2014

Вживання шведського снюса, на відміну від куріння тютюну, не підвищує ризик розвитку розсіяного склерозу

Вживання шведського снюса, на відміну від куріння тютюну, не підвищує ризик розвитку розсіяного склерозу - Дослідження, опубліковане у вересневому номері Neurology ® продемонструвало, що вживання шведського снюса, на відміну від куріння тютюну, не підвищує ризик розвитку розсіяного склерозу.
09:40:10 23.10.2014

7 міфів про застуді

7 міфів про застуді - Застуда ... Що може бути прозаїчніше? Здавалося б, чи не кожен школяр знає, що це таке і що робити, щоб швидше видужати.
09:39:43 23.10.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html