Народні методи лікування

Ідеальна груди: розмір має значення

Сумно, але факт: далеко не кожна жінка може похвалитися гарною грудьми, притягають погляди чоловіків і що викликає заздрість у інших представниць прекрасної статі. Але якщо природа полінувалася наділити вас пишними формами, це зовсім не привід для розладу: є багато способів вирішити цю проблему і зробити груди красивою і привабливою.

Способи бувають різні

По правді сказати, навіть ті, хто не скаржиться на розміри своїх грудей, все одно стикаються з певними проблемами - такими, як асиметрія молочних залоз, непривабливість форм, відвисання грудей, втрата її пружності. .. Список можна продовжувати довго.

В усі часи жінки намагалися якось вирішувати ці проблеми. Про це говорить той факт, що за всю історію людства накопичилося чимало способів збільшення грудей, часом досить незвичайних. Про «користь» поглинання капусти у величезних кількостях, змащування молочних залоз йодом, медом і касторкою говорити навіть не хочеться - в кращому випадку від них не буде толку, а в гіршому вони можуть і здоров'ю зашкодити.

Не варто сподіватися також і на «чарівні» препарати, креми і таблетки. З їх допомогою можна лише злегка підвищити пружність шкіри грудей, але обсягу їй це не додасть. Косметичні методи корекції дають більш відчутний візуальний ефект, і груди деякий час буде виглядати більш свіжої, але бюст при цьому, знову-таки, не стає більше.

нешкідливі, але неефективний спосіб збільшення молочних залоз - спеціальні фізичні вправи. Не варто забувати про те, що в самій грудей м'язів немає: за допомогою таких занять можна скинути зайву вагу і підкоригувати поставу. Це, звичайно, підкреслить лінію бюста, але ніяк не збільшить його.

Хто зможе нам допомогти?

Що ж можна зробити, щоб отримати реальний результат? Відповідь очевидна: коли ви вже випробували всі можливі рецепти збільшення грудей, а результату так і не добилися, краще не витрачати даремно час і сили і звернутися до фахівців, які займуться вирішенням цієї проблеми професійно. Як би не хотілося вірити рекламі всіляких «диво-засобів» для збільшення молочних залоз, потрібно визнати: єдиний по-справжньому ефективний спосіб зробити груди великий і красивою - це збільшити її за допомогою пластичної операції - мамопластики.

Сьогодні можливості пластичної хірургії надзвичайно великі: в останні роки з'явилися нові, високотехнологічні методики збільшення грудей, після яких на тілі не залишається практично ніяких слідів втручання, в той час, як результат буде в наявності - красива, пружна груди комфортного для вас розміру і правильної форми. Справа за малим - знайти хорошу клініку та спеціаліста.

На шляху до досконалості

Отже, ви зважилися зробити свої груди по-справжньому красивою і збираєтеся звернутися до професіонала - пластичного хірурга. Як же подбати про те, щоб результат наступної операції обов'язково сподобався?

Для цього в першу чергу вам потрібно зрозуміти, яку конкретно груди вам хочеться: якщо вона повинна бути більше, ніж зараз, то наскільки? Якої форми? Чи необхідно разом зі збільшенням зробити її підтяжку? Дуже важливо відповісти собі на ці та інші питання вже зараз: потім їх все одно обов'язково задасть пластичний хірург. Уважно розглянете себе в дзеркалі, погортайте журнали - можливо, у них вам вдасться знайти той «зразок» - ідеальну, на ваш погляд, груди, показавши фото якої, вам буде легше пояснити лікаря свої побажання. Адже чим точніше ви зможете розповісти йому про те, яким хочете бачити свій новий бюст, тим краще буде результат.

На першому прийомі лікаря ви з ним познайомитеся, зможете задати питання про його роботу, він покаже вам фотографії «до» і «після» інших своїх пацієнтів, щоб ви краще могли собі уявити, яким буде результат, а потім проведе огляд . Разом з цим ви обговоріть ваші побажання з приводу втручання: як можна зробити вашу груди більш гарною - такий, який вам хочеться.

Потім лікар збере інформацію про стан вашого здоров'я: оскільки мова йде хоч і про пластичну, але все ж операції, дуже важливо, щоб ви були добре обстежені. Для цього вам необхідно пройти консультації лікарів-спеціалістів: терапевта, гінеколога, здати кілька найбільш важливих лабораторних аналізів і, якщо потрібно, зробити ультразвукове дослідження молочних залоз. Все це не займе багато часу, але допоможе виключити різні захворювання і створити всі умови для того, щоб операція пройшла легко і без ускладнень.

Який імплант вибрати?

Після обстеження лікар запропонує вам вибрати імпланти для операції. Грудні імпланти можуть відрізнятися як за формою, так і за змістом: гладкі і текстуровані, округлі, краплеподібні, анатомічні, заповнені силіконовим або когезійних гелем або ізотонічним розчином. Процесу вибору імпланту, незважаючи на його складність, слід приділити особливу увагу: оскільки сама операція по збільшенню грудей технічно не найскладніша, то для одержання гарного результату дуже важливо підібрати якісний імплант: дешеві аналоги в ряді випадків здатні позбавити операцію будь-якого сенсу. Тому, якщо ви хочете після мамопластики мати красиву, пишні груди і застрахувати себе від проблем зі здоров'ям, краще скористатися імплантами самого останнього покоління. Вони коштують трохи дорожче, але зате з ними можна вагітніти, народжувати, годувати груддю, оскільки на функції лактації ці імпланти не впливають. Крім того, їх не потрібно буде видаляти через кілька років, як це буває з дешевими імплантами.

Розкажіть про ваші побажання лікаря, і він допоможе підібрати для Вас найбільш підходящий імплант - потрібного розміру, форми, матеріалу, і, найголовніше, гарної якості.

Краса не вимагає жертв

Коли імплант вибраний і обговорено всі інші питання, пов'язані з втручанням, з вами поговорить лікар-анестезіолог. Його завдання - підібрати той спосіб анестезії, який не завдасть шкоди вашому здоров'ю (тобто не викличе алергічних реакцій і не зробить токсичної дії на організм), і, в той же час, зробить перебування на операційному столі безболісним і легким.

Якщо після цього у вас залишилися питання до кого-небудь з лікарів, краще не соромитися і задати їх. Часто буває, що багато жінок бояться уточнювати особливості майбутньої операції, і абсолютно даремно. Їли у вас є якісь побоювання - обов'язково обговоріть їх з лікарем. Маммопластика - це операція, яка проводиться вже багато років, а її техніка доведена практично до досконалості.

Як проводиться маммопластика?

Суть операції полягає в наступному. Хірург робить мікророзріз завдовжки всього 1,5 см, причому не на самих грудей, а в пахвовій області або в складці під грудьми. Залежно від техніки, за якою оперує лікар, через цей отвір імплант може встановлюватися в простір між такими, що підлягають м'язами і тканиною молочної залози, або ж під саму грудну м'яз. В останньому випадку груди буде виглядати набагато природніше, а в навколишніх і думки не виникне, що «там» є імпланти: їх краю не тільки не буде видно неозброєним оком, що часто буває після проведення мамопластики «старими» методиками, але навіть і промацати їх можна буде з великим трудом.

При використанні такої техніки постановки імплантів (вона називається «ендопротезування молочних залоз») не травмується тканина залози та її протоки, тому функції лактації (годування) не порушуються, а ерогенна чутливість зберігається. Ця операція має й інші особливості: ендопротезування не тільки збільшує груди, але й усуває відвисання молочних залоз - наприклад, після пологів; тобто ефект від такої операції буде подвійною.

Ідеальна груди

Дуже важливо, щоб в перші дні після операції шкіра травмувалася мінімально: у цьому випадку не будуть утворюватися рубці, і шкіра після втручання залишиться рівною, чистою і красивою. Якщо ця умова виконана, сліди від хірургічного втручання практично не залишаються. Цей результат може досягатися, наприклад, в тому випадку, коли краю мікророзріз не зашивається, а стягуються, без травмування шкіри, за допомогою спеціального тонкого і міцного пластиру. Тоді поверхню шкіри швидко гоїться, сліди від операції бліднуть і скоро перестають бути видимими. Спеціальні підтримують пов'язки і м'яке нижню білизну без кісточок дозволять максимально комфортно провести відновлювальний період після мамопластики.

А після цього вам залишиться тільки отримувати задоволення від вашої нової грудей і ділитися цією радістю з коханим чоловіком.

Переглядів : 15221
Подякували за статтю : 29

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "РІЗНЕ"


Без вітамінів не проживеш
Крім необхідності очищення організму (про що у нас вже була мова в попередніх публікаціях), для підтримки прийнятного рівня здоров'я організм слід грамотно насичувати вітамінами.

Кальцію багато не буває
КАЛЬЦІЙ (calcium) - метал, що грає важливу роль у нормальному розвитку і функціонування людського організму. Кальцій є важливою складовою частиною кісток і зубів. Він також присутня в крові в концентрації приблизно 10 мг/100 мл. Важливу роль відіграє кальцій і в багатьох метаболічних процесах, включаючи функціонування нервової системи, скорочення м'язів і згортання крові. Засвоєння кальцію в організмі людини полегшується присутністю в ньому вітаміну D; дефіцит цього вітаміну в організмі може призвести до розвитку таких захворювань, як рахіт, остеопороз і остеомаляція.

Як навчитися керувати приємними емоціями
Як навчитися керувати своїми приємними емоціями - нове відкриття в галузі медицини

Екстендер для збільшення члена
Багато хто мріє про швидке збільшення статевого пеніса, але швидко значить не надійно, і чого не менш важливо, за швидкість доведеться розплачуватися як своїм гаманцем, так і своїми болючими відчуттями. Основні способи збільшення члена на сьогодні консервативні та хірургічні.

Віагра: міфи і реальність
Багатьма тисячоліттями порушення ерекції лікували народними засобами. З метою повернення «чоловічої сили» наші предки поглинали корінь мандрагори, селера, всілякі афродизіаки. Але двадцятого століття підніс довгоочікуване відкриття - Віагру - препарат, який подарував надію мільйонам чоловіків.

ЧУДОВИЙ КАМІНЬ
Мудреці і вчені шукають еліксир молодості, а, виявляється, ми тупцюємо його ногами. А адже це дуже велика група кремнесо-які тримають мінералів, що мають однакову формулу.

Шкіра - наш ніжний охоронець
Цей природний щит, що оберігає організм від зовнішніх впливів навколишнього середовища, дуже чутливий: немов барометр, шкіра відображає фізіологічний та психічне здоров'я людини.

Вода - кращі ліки
Людина скорила землю і космос, наші вчені працюють у поті чола, роблячи відкриття за відкриттям. Сучасна медицина вражає уяву якістю і кількістю пропонованих послуг та медикаментів. Так чому ж ми до цих пір не позбавилися від численних захворювань, а деякі, так звані «хвороби цивілізації», прийняли характер епідемії?

Танці замість пігулок і ще дещо що ..
Ось уже кілька років, як я користуюся власним оздоровчим комплексом. Він урятував мене від багатьох недуг, у числі яких були бронхіт, остеохондроз, артроз, пієлонефрит, серцево-судинні болячки, невроз і депресія.

Так лікувалися в імперії Тимура
Самаркандський НДІ східної медицини створено за рішенням уряду Узбекистану десять років тому в найдавнішому науковому і культурному центрі Середньої Азії - Самарканді. У середні століття це місто було столицею імперії Тимура, що простягалася від Середземного моря до Інду і від Перської затоки до Поволжя та Уралу. До столиці стікалася інформація з усієї імперії. Напрацювання вчених того часу залишилися в призабутих трактатах. Завдання молодого інституту - відтворити медичні знання предків, пристосувавши їх до реалій нашого часу.

Секрет довголіття - доброта.
Кілька років тому наша подруга привезла з міста Фурманов Івановської області свою маму Чистякову Марію Матвіївну - педагога з 40-річним стажем, заслуженого вчителя і взагалі дивовижну людину.

Чудовий еліксир з середньовіччя
От зараз пишу і прошу опублікувати божественний еліксир і його методи приготування, які люди створили ще в середні століття, а поділився ним Іван Миколайович Томілін з Севастополя. Він дуже допоміг моїй старій мамі, якої 84 року. Еліксир цей якраз для таких людей, як моя мама. Справа в тому, що у старих людей трапляється хронічний бронхіт через зниження працездатності серця, що призводить до застою та зворотного потоку крові і, як наслідок, до кашлю.

Тричі користувалася цим методом і задоволена результатом
Існує величезна кількість рецептів з використанням курячого яйця: при опіках, плевриті, бронхіті, і цілу оду можна написати про метод доктора Капустіна. Мені відомий факт: колектив жінок просто на роботі робив ін'єкції сирого яйця. Так, дійсно стимулює імунну систему, знімає запалення, і, як сказала одна пацієнтка, "літати хочеться".

Зарядка дає енергію на цілий день
Сам я давно живу за рецептами народної медицини. Вранці - зарядка. На цілий день заряджаюся енергією гарного самопочуття. Після зарядки п'ю соки, або заварку з трав, або їм різні ягоди. З вечора дістаю їх з морозилки, а вранці вони відігріли - суцільні вітаміни, іноді додаю ложку меду ...

Зрозуміла, що фізкультура повинна бути присутня в моєму житті
Мені 65 років. Читачі вісника в основному люди мого віку. І в усіх проблеми зі здоров'ям. А я з 11 років і до закінчення інституту займалася спортивною гімнастикою, отримала звання майстра спорту. Але потім - народження сина, сидяча робота в проектному інституті, і за кілька років я "досягла" 62 кг при зрості 150 см. "Колобок" - називав мене синуля. Він тоді вже ходив у секцію плавання. Ось у басейні я одного разу і побачила оголошення про прийом до групи аеробіки та плавання (плюс сауна). Стала туди ходити.

Алтей червоний - прегарний
Розкажу про дивовижний рослині - алтее червоному.

Полин - «боже дерево»
Більше п'яти років тому почав вирощувати на своїй садовій ділянці цікаве, на мій погляд, рослину. У народі його називають "Божим деревом" або турецьким чаєм. Зустрічається по всьому Чорноморському узбережжю Краснодарського краю , а останнім часом його стали розводити і в інших частинах Росії.

Одягалася в зимову шкуру
Коли мені було 16 років, нашу сім'ю виселили в Казахстан. Життя було дуже сувора. З малих років я страждала лихоманкою, а працювали ми у воді, що ще більше погіршило мій стан. Періодично доводилося лягати на землю, прогріватися під сонячними променями.

Сироп з кульбаб і чай з Іван-чаю
Захоплююся травами, люблю їх збирати. Починаю навесні з молодого листя берези, потім - кульбаби. Тим, у кого хворі печінку і жовчний міхур, раджу не лінуватися збирати ці диво -квіти. У них корисно все - і квіти, і листя, і коріння. З квіток можна приготувати безцінний сироп і вживати його замість меду взимку ...

Про капустяний розсіл, щоб не сльозилися очі і про багато що інше
Лямблії страшно не люблять розсіл квашеної капусти, а підвищена сльозоточивість буває наслідком браку в організмі калію, ну і страждаючим на грип раджу взяти ...

балом правлять стрес і страх
Життя моє пенсіонерські складається з трьох занять: город, постійний ремонт старенького «Москвича», багато ходжу по лісу, так як роблю художні вироби з коріння, капов, суччя. Десятки років пропрацював монтажником -електриком. Жив за принципом: максимум для людей, держави, мінімум - для себе. Зараз впроваджується зворотній мораль: максимум для себе ... Але це так - до слова.

Не царська це горілка - бальзам Болотовим
В одну з минулорічних моїх поїздок до Києва Борис Васильович Болотов розповів історію про шофера вантажівки, якому довелося самому взимку на морозі міняти проколоті шини. Справа була на трасі між населеними пунктами. У результаті - обмороження обох рук, потім гангренозна запалення і направлення на термінову ампутацію. У цей момент хтось з родичів цієї людини, знайомий з Борисом Васильовичем, упросив останнього поглянути перед ампутацією на руки нещасного

Чоловіче довголіття
Демографічні дані свідчать про неблагополучне здоров'я нації, особливо це стосується чоловічого населення країни. Якщо питання чоловічого здоров'я в розвинених країнах західної Європи було піднято 10 років тому, то в Росії, на жаль, цій проблемі приділялася недостатня увагу, і почала серйозно обговорюватися лише в даний час.

Ваша дитина занадто активний?
Дітей часто вважають непосидами: їм складно усидіти на місці, тривалий час зберігати спокій і концентрацію уваги, виконувати одноманітні дії. Ці особливості природні для зростаючого організму, але якщо діти виявляють надмірну активність і збудливість , то це може бути ознаками психоемоційних порушень у дитини.

Географія болю
Існують явища, неминуче супроводжують наше життя. Вони можуть бути як позитивними, так і негативними. Одним з них є біль. Зубна, головний або м'язова болі можуть стати справжньою проблемою, якщо неправильно підходити до їх лікування . Тим часом, в різних точках земної кулі до питання відносяться неоднаково.

Хлопчики і дівчатка: такі схожі, але такі різні
Діти. Як часто здається, що підростаюче покоління - якийсь єдиний, хоча і складається з індивідуальностей, потік зі своїми законами розвитку. Незалежно від статі дитина проходить одні й ті ж етапи фізіологічного і психологічного дорослішання. Але насправді все не так просто, адже дівчатка та хлопчики - це два абсолютно різних, неповторних миру ...

Дитяча аптечка. Назустріч Айболитя
У житті молодої мами безліч радісних моментів, але також досить і турбот. Адже здоров'я маляти вимагає постійної уваги, а в різноманітті мікстур, сиропів і таблеток так просто заплутатися. Як не допустити помилки в лікуванні дитини? У першу чергу, вам необхідний надійний лікар-педіатр. І в другу, знання деяких нюансів, пов'язаних з особливостями дитячого організму.

Історія та способи застосування ефірних олій
З глибини століть дійшли до нас перші пахощі, що зберегли аромати давнину в усипальницях єгипетських фараонів. Ми пам'ятаємо, що біблійна Суламіф перед побаченням з Соломоном зі знанням справи користувалася ароматними ефірними маслами.

Як краще використовувати Мері Кей Косметику?
Використання косметики - це не одна лише можливість бути чарівною. Косметика - це ще і можливість доброго догляду за шкірою обличчя. Так або приблизно так говорять слогани безлічі дистриб'юторів. Не представляє виключення і компанія-виробник Мері Кей, яка пропонує вашій увазі великий асортимент власної продукції. Однак це всього лише реклама. А як же йдуть справи в реальному житті?..

Імбир заспокоїть шлунок
В азіатській медицині імбир - традиційний засіб проти простуди і для полегшення дихання. Імбир багатий калієм, магнієм і ефірними маслами. Заспокоїть шлунок, зніме здуття живота, допоможе при нападах нудоти. Остання відноситься як до людей , важко переносять подорож, так і до вагітних жінок. Діє протизапально, стимулює кровообіг і запобігає раку товстої кишки.

Бар'єри отримай шляху до свободи
Коли хворий приходить на консультацію до психотерапевта або психолога, він отримати прагне певну психологічну допомогу незважаючи навіть на той факт, що підсвідомого через опору він подумки породжує сумнів в успіху зустрічі. Щоб психотерапія дала свої плоди, до людини перелік висувається вимог.

Аденоїди - що це таке і як це лікувати?
Часто нашим дітям ставлять діагноз - аденоідіт і багатьох направляють на операцію. І деякі батьки йдуть на цю операцію, не знаючи, що таке аденоїди і як їх можна лікувати. Я думаю, моя стаття допоможе батькам розібратися в цьому питанні і прийняти правильне рішення.

Причини і симптоми завмерлої вагітності
На жаль, часом відбувається так, що не завжди вагітність закінчується народженням малюка. Вагітність є таким періодом у житті жінки, коли вона повинна максимально відповідально поставитися до свого становища, здоров'ю та самопочуттю.

Натуральна косметика - легкий шлях до здорової і молодий шкірі
Невиразна і втрачає пружність шкіра, надто суха і відшелушенням або жирна і вугруватого - це одна з численних проблем жителів сучасних мегаполісів. Чи є спосіб не просто позбутися від цих проблем , але й запобігти їх виникненню?

Повний протезування зубів: взаємини культуристів з кальцієм
Спортсменам потрібні не лише міцні м'язи, але й не менш міцні, здорові зуби. Поговоримо про проблеми з нестачею кальцію, які виникають у багатьох професійних культуристів.

Етіологія хронічного бронхіту у робітників пилових виробництв
При вивченні етіології хронічних бронхітів вчені велику увагу приділяють дії пилу. Наведені дані свідчать про те, що хронічний бронхіт розвивається в результаті впливу різних пилу на слизові оболонки дихальних шляхів.

Недитячі проблеми
Все частіше по телевізору і радіо ми чуємо прохання батьків хворіють дітей про допомогу у зборі коштів для лікування їх дітей за кордоном. Це пояснюється тим, що батьки не хочуть дозволити неспроможності вітчизняної медицини позбавити їх дітей здоров'я.

Лікування гепатиту С в Ізраїлі
Гепатит С є досить небезпечним захворюванням і тому потребує професійного лікування та діагностики. Фахівці, які проводять діагностику та лікування в Ізраїлі, вже давно домоглися чималих успіхів у галузі лікування гепатиту.

Вода. Міграція. Здоров'я.
Питна вода і зараз є визначальним фактором у житті і здоров'я людини. Забезпечення людей чистою водою - пріоритетна задача, рішення якої має величезне значення для поліпшення умов життя та підвищення життєдіяльності людини.

Дисбактеріоз - аналіз та лікування (колоноскопія, дієта, зробити колоноскопію)
Дисбактеріоз не може розвиватися у людей з гарним здоров'ям. Існує декілька різних причин, які можуть призвести до розвитку цього захворювання: - зниження захисних сил організму; - безконтрольне застосування антибіотиків.

Скоро забуду, де лежить мій тонометр
Знаменитий лікар стародавності Гіппократ стверджував: Наша їжа повинна бути цілющим засобом, а наші цілющі засоби повинні бути їжею ....

Клінічна практика застосування Н2О2 - перекису водню
Завідувач кафедрою факультетської хірургії Іжевської мед-академії В. О. Ситніков не приховує, що вперше про фантастичні можливості перекису водню прочитав в одній популярній газеті для домогосподарок ...

Що дає ведення вагітності?
Не так давно, близько 150 років тому, приймати пологи запрошували повитухи, що не мала жодного медичної освіти, але що мала багатим досвідом прийняття пологів. У сучасному світі ведення вагітності та пологів - прерогатива медичних фахівців. Втім, акушерка у своїй діяльності спирається не тільки на медичну освіту, але і на віковий народний досвід.

Рейки в житті жінки
Стаття про використання енергетичного цілительства Рейки в повсякденному житті жінки.

Про гірчицю і йод
Хочу дати пораду тим, у кого починає рости гуля біля великого пальця ноги і рецепт від остеохондрозу.

Про тебетскій масаж
Багато порад і рекомендацій використовую по народній медицині. Добре допомагає тебетскій масаж. Вже після декількох занять підвищується настрій, поліпшуються сон і працездатність.

Злийте воду за люттю
Як слова можуть ламати життя! Півгодини начальник вимовляв мені за виконання його ж невдалого розпорядження. Відповідати було марно, він не слухав. Тиск у мене підіймалася, як у казані. Врешті-решт повернувся і пішов.

Так що по конях!
Як відомо, кінь з давніх пір здатна виліковувати людини. Є навіть іпотерапія - лікування за допомогою верхової їзди.

Зміцнює і зцілює обліпиха
В останні три десятиліття про обліписі кожен чув хоч що-небудь. Ну, наприклад, що обліпиховою олією, що а радянські часи було одним з найбільш важко діставати дефіцитів, лікують виразку шлунка.

П'ять правил здоров'я
П'ять правил здоров'я від Болотова, з коментарями самого Бориса Васильовича - так би мовити, з перших рук.

Проти фітонцидів мікробам не встояти
Одного разу доля закинула мене у Богом забуту діру: переживши важкий рік, я вирішив податися куди-небудь подалі від цивілізації і опинився в невеликому селі на березі лісового озера. Зв'язок з «Великою землею» здійснював раз на два дні катер, який здійснював рейси між найближчим містом, розташованим за 70 кілометрів по інший бік озера. Взимку по льоду озера прокладали «дорогу життя».

Жива вода Шумак
Колишнє колись заповідних, зараз це місце, розташоване в передгір'ях Східних Саян, стає відомим і загальнодоступним. Тисячі людей стікаються сюди за допомогою і зціленням.

Стань сам собі парфумером
Ми по кілька разів на день намилює руки, по кілька разів на тиждень втираємо у волосся шампунь. І напевно не замислюємося, який при цьому наносимо шкоди своєму здоров'ю.

що зве сонце на вікнах герань
У післявоєнні роки, коли на вікнах красувалися майстерно розшиті білими нитками марлеві занавіски, особливим естетичним багатством нехитрого домашнього оздоблення у господинь вважалася квітуча герань на вікнах.

Шипшина варто семи докторів
Одна з легенд, присвячених шипшини, говорить: «Богиня кохання Афродіта, дізнавшись про загибель на полюванні свого коханого Адоніса, кинулася слідом за гінцем, що приніс їй цю звістку. Колючі чагарники дряпали їй шкіру. Крапельки крові падали на гілки і перетворювалися на червоні бутони. Так з'явився на світі шипшина ».

Як приготувати пророслу пшеницю.
Хочу поділитися дуже простим способом приготування пророслої пшениці.

Проросла пшениця лікує весь організм
Випробувавши на собі дію пророслої пшениці, хочу розповісти про її ефективному вплив на людський організм. Використовую її більше 30 років.

Секрет обліпихової олії
Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

Таємниця воскової молі
Тримаю в долоні гусеницю - зрілу личинку воскової молі. Вилучена з бджолиного стільника, личинка докладає неймовірних зусиль, щоб уползті, сховатися від надокучливих очей. Вона не терпить людської цікавості, здається, повністю усвідомлюючи всю небезпеку спілкування з представником зовсім іншого для неї світу. Зовнішній вигляд гусениці огидний, вона викликає гидливість. Сіро-гнійного кольору, випадково розчавлена личинка виділяє сморід. Природа, здається, зробила все можливе, щоб ця істота не привертала до себе увагу людини. Але мене вона немов зачаровує.

Не заважайте самоочищення!
Я - полковник у відставці, інженер по літаках і двигунів, зараз працюю на будівництвах Москви. У 1980 р. займався бігом, велоспортом, присіданнями. Випробував на собі всі види голодування, аж до 40-денного, клізми, чищення, дієти, вегетаріанство, сироїдіння та багато іншого. Серйозних хвороб не мав, ліків не визнаю. За 20 років здорового способу життя прийшов до розуміння простої істини, яку і хочу довести до вашого відома.

Настоянка-виручалочка
Ми жили в старому старому будинку. Діти хворіли всю зиму. До наступних холодів я вирішив підготуватися заздалегідь і зробив настій прополісу.

Алое - добрий друг у вашому будинку, або живе на підвіконні
червонувата земля багатостраждального Ізраїлю народжує рослини, які легко пристосовуються до жаркого клімату: увібрати в себе якомога більше вологи і не віддати її, зберегти під лютим сонцем. Перше, що вражає в квітучих містах маленькою, але добре доглянутою країни, - це зарості алое, або, як його у нас називають, «столітника». Соковиті, м'ясисті листя густих, сплетених чагарників палісадів приховують під товстою шкірочкою густий прозорий гіркий сік, який у всі часи існування людства вважається найціннішим ліками і необхідним компонентом найвищої косметології.

Сучасна структура хірургічних дисциплін
Хірургія - далеко не однорідна спеціальність. У процесі бурхливого розвитку в XX столітті хірургія все більше і більше спеціалізувалася. Сучасна хірургія - потужна індустрія, що складається з безлічі великих і дрібних медичних галузей.

Смертельно небезпечні ... для мікробів
Слово «фітонциди» напевно чув кожен, хоча не кожен дав собі працю залізти в словник і дізнатися, що воно означає. З наближенням чергової епідемії грипу лікарі радять регулярно їсти цибулю і часник, в яких міститься багато цих самих фітонцидів. Ось так слово і надокучили. А позначає воно летючі речовини, які виділяє рослина ...

Помаранчеві зірки нагідок
Під'їжджаючи з далеких країв на швидкоплинну побивку до станції Клювало Рівненської області, відчувала, як у мене від радості зустрічі з рідним »і близькими, з моїм лісом шалено калатало серце. І завжди мене зустрічали нігтики на станційних клумбах. Торкалася до їх прохолодним пелюсткам, вдихала терпкий аромат і була така щаслива.

Три улюблених моїх рослини: лопух, кульбаба, солодка
фітотерапією захоплююся змолоду. Було у кого набратися досвіду і знань: моя мама - травниця зі стажем - їй вже 85 років. Скільком людям за свої довгі роки вона допомогла!

Трави для ванн не сушу, а солю
Пропоную власний оригінальний метод заготівлі трав для ванн. Суть способу в тому, що я не засушує трави, а засолюють їх. Роблю це вже багато років і дуже задоволена.

Шанс тим, хто сильніше себе
Переглядаючи свій архів, виявив цікаві роздуми давніх про оздоровлення. У книзі Шрі Йогендра «Особиста гігієна йога» сказано: «Дивно, що той предмет, до якого кожен повинен був навчитися перш за все, - як зберегти здоров'я, - може залишитися в зневазі. Багато з нас знають, як жив Наполеон, або як далеко від нас знаходиться Венера, але мало хто з нас насправді знає навіть елементарне про фізіологічну основі нашого життя ».Якщо звернутися до старовинних джерел, то однією з перших турбот людини був ежеутренній туалет - чищення зубів, рота, вух, носа. Ось про це і моя розмова.

Лісове диво - ліщина
У кожній людській душі, у її не завжди контрольованих розумом таємничих лабіринтах живе печаль. І начебто все добре, але сум обертаються тихенько, не спить, шкребеться самотньої кішки в серце, визирає з очей, проситься сльозою в цей сяючий і удаваний байдужим світ. Самотньо і сумно. Повзуть змійками дождінкі на шибках. Весна підступає мрячать холодними дощами й несміливо розсипає золоті вогники мати-й-мачухи на лисих глиняних пагорбах. Бруньки на деревах прокидаються неохоче - мало сонячних днів. Лісовий ліщина-ліщина (так звуть його в моїх краях) все ж таки викинув золоті сережки, але пилок їх стікає на землю під дощем.

Воістину кажу вам
Досліди голодування. Наші читачі у своїх листах постійно розповідають про них. Результати, як правило, позитивні. І, тим не менше, кожен подібний досвід зустрічає відсіч або критику з боку офіційних організацій. Крім всіх інших аргументів є й такий: голодування - не більше ніж данина моді. Пропонований сьогодні матеріал свідчить про зворотне. Традиція постів існувала здавна і аж ніяк не випадково.

Кам'яний світло
Камені, це перші істоти які з'явилися на Землі - це, свого роду початок почав людського матеріального світу. У світі мінералів існують принципи - це кам'яні принципи. Деякі з них людство освоїло, але є ще й інші до цих пір не використовуються. Кам'яні принципи лежать в основі всіх магічних законів, так само, як таблиця Д.І. Менделєєва в основі будови елементів.

Спосіб мислення - як організатор обміну речовин
Способи мислення. Теорія психотипів. Психологія. Мотивація поведінки. ТКМ сформулювала уявлення про людину і його організмі як сукупності функціональних систем. Європейська медична наука лише останні десятиліття починає сприймати людину як многосістемную спільність. На сході системний підхід ще тисячоліття тому був визначальним. ТКМ виділяє в організмі людини п'ять функціональних систем.

Дослідження пульсу на променевій артерії, як універсальний метод пізнання.
Пульсодіагностіка. Діагностика по пульсу. Традиційна китайська медицина. Східна медицина. Ми отримуємо відомості про світ нас оточує з різних джерел, користуючись, в основному, нашими органами чуття. На початку шляху ми найбільше пробуємо навколишній на смак і обмацує предмети в пошуках головного відповіді: «Їсти чи не їсти ?»....

підгузник - друг або ворог?
Одноразовий підгузник не такий простий, як здається. Він може стати другом, а може і ворогом. Крім дерматиту дитина може отримати цистит і навіть пієлонефрит, а може перебувати в комфорті й здоров'ї. Все залежить від Вас.

Знайди свою травичку
Чотири роки тому я пройшла через «ніж» онкологічного диспансеру. А як жити далі, як відновлюватися? Відповіді стала шукати в нетрадиційній медицині.

Пост! Виснаження не загрожує
Хочу дати поради читачам з приводу харчування у Великий піст. Православною церквою встановлені спеціальні дні для дотримання постів, які бувають одноденними і багатоденними. Багатоденних у церковному році чотири.

Таволга - проти сорока недуг
Рід цього трав'янистої рослини включає в себе десять видів, а не один - лабазнік сланкий.

Життя повне вражень
Моя життя повне вражень і спогадів. До 15 років жила в місті. Батько прищепив мені любов до подорожей, і мене завжди тягнуло в далекі краї. І в кожному новому місці проживання я пізнавала щось нове. У селі Вологодської області вперше почула на світанку солов'їв, насолоджувалася піснею жайворонка і співом жаб, парілась у сільській лазні з віником і купанням в снігу, назавжди полюбила цю очищувальну тіло і душу, що виганяють всі хвороби процедуру.

Моє ліки - холодна вода.
Мені 64 роки. Багатьом з нас зараз важко, але хочу сказати: не падайте духом! Поменше «захоплюйтеся» телевізором, рідше лежите на дивані. Більше рухайтеся. А ще пропоную ...

Морквяний сік: і смачно, і корисно
Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

Чи варто враховувати групу крові
Дуже багато виникає питань щодо харчування у відповідності з групами крові. Тобто перекладена на російську мову і видана в Росії книга Пітера Д'Адамо і Кетрін Уїтні «4 групи крові, 4 способу життя» посіяла масу сумнівів у душах росіян і змусила задуматися над питанням: «А чи то ми їмо?»

Надії не втрачаю
Я частенько кажуть: «Ти, напевно, вирішив сто років прожити - не п'єш, не куриш». Та ні, не в цьому справа. Просто хочу, щоб кожен день приносив радість, не був безцільним і нудним. Я вважаю, що для здоров'я дуже важливо займатися фізкультурою, привчати себе до обливання холодною водою. Що я і роблю.

Мить між минулим і майбутнім - пролетіти не старіючи ...
В юності здається, що життя вічне, і ми розтрачуємо її в щоденній метушні, ненажерливість, нестримному секс і сварках, присмачуючи це все сигаретами, алкоголем, а то й наркотиками. Чи варто дивуватися тому, що сучасна дівчина перші зморшки на обличчі знаходить вже в 25. І тут же потрапляє на гачок який-небудь косметичної програми. А їх не злічити, адже попит завжди народжує пропозицію. Тут наведені деякі поради з орієнтування в цьому морі пропозицій.

Сумніваєтеся? Порадьтеся.
З початку весни 2001 року користувалася «своїм» зубним порошком. Через якийсь час, сама не знаю, чому, перейшла на дорогі імпортні та вітчизняні зубні пасти. Потім стала чистити зуби спочатку повареної, пізніше - морською сіллю. Все б нічого, та тільки не було якогось внутрішнього комфорту.

У мене свої три «М»
Я пропоную свій рецепт, яким користуюся багато років. Для мене стало неодмінним законом: Щоранку виконую три «М »....

Ялиця всяку хворість виганяє
Хочу розповісти, як ялиця врятувала мені життя. Це було у вісімдесяті роки. У зимові північні відпустки ми йдемо на свої хатинки-зимарки, щоб полювати. Одного разу я підстрелив білку, підійшов до неї, як раптом білка вчепилася зубами в товсту хутряну рукавицю, прокусила її разом з вказівним пальцем лівої руки. Я відкинув рукавицю разом з білкою, зайнявся пальцем. Біль була сильна, але поріз виявилася невелика. Перебинтував палець, біль начебто вщухла.

Про оцтової матці
Багато хто запитує: чи можна використовувати яблука крім сорту« Антонівка »та її різновидів? Можна використовувати будь-які сорти, але не із забруднених зон. Також можна приготувати оцет із солодких сортів. Чим солодший яблука, тим більше вміст спирту і тим краще утворюється оцтова кислота.

А рецепт найпростіший
Жила-була мудра жінка, ми звали її бабою Дуней. Рідко вдавалося дорогоцінні миті - короткі хвилини відпочинку, коли вона, поклавши на коліна худі, з набряклими венами, натруджені руки, давала нам мудрі поради.

Веселого хвороба боїться
«У здоровому тілі - здоровий дух» - ця аксіома міцно увійшла в нашу свідомість. Тим більше що життя дає тисячі прикладів, що підтверджують дану істину. Проте медики давно вже звернули увагу і на іншу закономірність, а саме: здоровий дух сприяє зціленню хворого тіла. Думається, що для страждаючих тим чи іншим недугою пам'ятати про це куди важливіше, ніж сподіватися тільки на ліки.

Жити допомагає гумор
Мені 65 років. Хвороб вистачає: артроз, артрит, пієлонефрит, судинна дистонія, ішемічна хвороба серця, панкреатит ... та ну їх! Знайома з холодною водою. У цьому мені допомагають поради Порфирія Іванова. Намагалася дотримуватися цих рекомендацій. І поступово вони стали для мене нормою життя.

Звіробій - хвороб бій!
Моя мама дожила до 85 років, зберігши бадьорість, гарну пам'ять і пристойне здоров'я. Пам'ятаю, у нас завжди сушилися трави, мама часто заварювала чай з материнкою, звіробоєм, суницею. Багато хто знає про лікувальні властивості звіробою, ця рослина широко застосовується в народній медицині.

І венек шулікою кружляє
Переглядаючи номера газети, звернув увагу на те, що оздоровча роль лазні у нас недооцінюється. Хочу навести слова Ф. І. Шаляпіна: «Любив я з батьком ходити в лазню ... Там милися ми і парилися годинами, до втомилися, до знемоги. А потім, в якій би я місто ні приїжджав, першим ділом йшов у лазню і там без кінця мився, намилюється, обливався, парився, шпарить і знову починав все спочатку ».

Чудо-гриб завжди на столі
Добре, що ви часто згадуєте про чайне грибі. Молоді про нього знають мало, не вірять у його силу. А дарма: адже він - кілер бактерій. Коли я була студенткою, на канікули їздила до Кисловодська до рідних на відпочинок. Жила з ними баба Настя, маленька, щуплий, але дуже сильна, витривала старенька. Вона носила важкі кошики з фруктами з саду на базар. Ми дивувалися, як вона носить цю тяжкість, при тому, що у неї після операції залишилася тільки 1 / 2 шлунка.

В ополонку за здоров'ям
Здавалося б, стільки вже написано про користь зимового купання в ополонці, що начебто і додати нічого. І все ж ...

Постарайтеся заради свого здоров'я
У міському жіночому клубі «Подружка» ми виробили свій кодекс здорового способу життя. Пропонуємо його всім бажаючим.

Мене часто запитують ...
Мене часто запитують, чому люди хворіють. Не стану лякати читачів всякими вигадками про гріхи людські, про це вже багато написано, та й священики лякають з амвона ... Мій більш ніж 30-річний досвід лікування хворих підказує, що люди хворіють частіше за все із-за елементарного невігластва. Нас ніхто не вчить, як і що треба їсти, які вправи робити, як треба утримувати тіло й душу в чистоті, як правильно вести себе скрізь - і на людях, і з самим собою ...

Маска «Кому за 40»
Ось рецепт маски для шкіри обличчя. Вона стягує пори, розгладжує зморшки, відбілює шкіру.

«молодів ти, бабо!»
Мені було погано, але я зуміла допомогти собі самій і вважаю, що маю моральне право подарувати надію іншим. Сорок років тому у мене помер чоловік. Він був опорою нашої сім'ї. А це означає, що разом з ним зникла і половина мого життя. Але залишилася купа всіляких болячок - варикоз, зношені суглоби і багато інше.

Вище ніс, чоловіки!
Коли у людини піднімається висока температура, болить вухо або трапляються часті мігрені - він йде до лікаря і довіряє йому знайти спосіб порятунку від недуги. Проте є така проблема, при зіткненні з якої, чоловіки по всьому світу вважають за краще займатися самоїдством, руйнувати відносини з близькими, втрачати віру в себе, але ні в якому разі не признаватися в наявності складнощів. Мова йде про імпотенцію.

Замість пуху та пір'я - овеча вовна
Роки чотири тому мені дали почитати книгу «Новий спосіб лікування. Лікування цілющими силами природи, або керівництво для життя згідно законів природи, для збереження здоров'я і для лікування без допомоги ліків - настільна книга для здорових і хворих », яка була видана в Санкт-Петербурзі в 1902 році (38-е видання!) .. .. Одна з рекомендацій стосується облаштування ліжку. Наведу цитату з цієї забутої книги як інформацію для роздумів.

без ризику і в задоволення
Про приготуванні деяких лікарських форм з біологічно активних продуктів бджільництва в домашніх умовах.

Ідеальна груди: розмір має значення
Сумно, але факт: далеко не кожна жінка може похвалитися гарною грудьми, притягають погляди чоловіків і викликає заздрість у інших представниць прекрасної статі. Але якщо природа полінувалася наділити вас пишними формами, це зовсім не привід для розладу: є багато способів вирішити цю проблему і зробити груди красивою і привабливою.

Як приготувати обліпихова олія
Про цілющі властивості обліпихи написано чимало. Нагадаю основні її властивості. У м'якоті плодів обліпихи містяться речовини, які мають позитивну дію на центральну нервову систему, мають протипухлинну та протиспазматичний дією, вбивають деякі хвороботворні бактерії ....

Здоровим, щасливим, сексуальних може стати кожен - нове відкриття в галузі медицини.
Здоровим, щасливим, сексуальних може стати кожен - нове відкриття в галузі медицини. Я хочу подарувати Вам майбутнє! Природа виключно щедра. Вона забезпечує кожної людини здібностями і талантами в надлишку. Ваш найцінніший ресурс - Ви самі. Ваша здатність бути здоровим - найдорожче Ваше майно. Чим страшний діагноз, тим легше від нього позбавитися.


Not found

Ідеальна груди: розмір має значення

Сумно, але факт: далеко не кожна жінка може похвалитися гарною грудьми, притягають погляди чоловіків і викликає заздрість у інших представниць прекрасної статі. Але якщо природа полінувалася наділити вас пишними формами, це зовсім не привід для розладу: є багато способів вирішити цю проблему і зробити груди красивою і привабливою.
01:43:01 21.11.2014


01:42:26 21.11.2014

Лікування подагри народними засобами

Народна медицина знає, як допомогти при такої хвороби, як подагра, адже нею люди страждали не одне сторіччя, тому нам стане в нагоді цей безцінний досвід лікування. Подагра здавна вважалася «панської хворобою», так як неспішний, малоактивний спосіб життя і харчування витонченими ласощами «сильних світу» цілком цьому сприяли. У результаті, суглоби і тканини поступово забивалися солями сечової кислоти. Тепер таке «щастя звалилося» і на звичайних людей, всі з тих же банальних причин: їмо все, що гарно манить, і мало рухаємося
01:41:29 21.11.2014

Як вилікували сина від тахікардії

До 2000 року жила в Узбекистані. Потім переїхала до Росії. Зараз мені 64. Купа болячок. Але пишу не тому. Хочу розповісти одну історію. Так от, коли я жила ще в Узбекистані, як-то розговорилася зі своїм товаришем по службі про життя, про хвороби. І він мені розповів історію свого сина. Коли хлопчикові було 6 років, у нього раптом відмовили ноги. Дитина не міг ходити. Батько визволили хлопчика на спину і поніс до лікарні. Лікарі встановили: ревматизм. Ноги підлікували, а ось серце ... Тахікардія. Порекомендували операцію. Батько обійшов кілька лікарень в Самарканді. Але всі в один голос твердили: операція.
01:40:24 21.11.2014

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.
01:40:16 21.11.2014

Горілка з маслом впоралася з саркоїдоз

У 2000 році мені поставили діагноз «саркоїдоз». Але, на щастя, мені потрапила до рук книга Н.В. Шевченка «Рак. Безнадійних хворих немає ». Я прочитала її і зрозуміла, що цей метод - мій шанс.
01:40:12 21.11.2014

Про таємниці сирого яйця

Хочу поділитися з читачами простим, але дієвим рецептом мазі, яким користуюся сама, рятуючись від болю при артриті і остеохондрозі.
01:40:04 21.11.2014


01:39:30 21.11.2014

Головну біль як рукою зняло

Хочу поділитися рецептом, яким свого часу мене вилікувала мама. У 17 років я страждала від сильних головних болів.
01:39:23 21.11.2014


01:39:08 21.11.2014

Алергія? Спасибі, ні!

Існує декілька різних методів лікування цієї хвороби, які підбираються лікарем залежно від алергену, вираженості симптомів, супутніх захворювань та інших факторів. Наприклад, є такий метод, як специфічна імунотерапія (СІТ), при якому пацієнтові через певні проміжки часу вводять алерген в дуже малих, поступово підвищуються дозах
01:38:07 21.11.2014

Мікроспорія

Мікроспорія - Мікроспорія - грибкове захворювання, при якому найчастіше уражаються шкіра і волосся, дуже рідко нігті. Назва походить від збудника - гриб роду Microsporum. Збудник мікроспорії вперше був описаний в 1843 р. Грюбі, який дав йому назву Мікроспорум Одуена на честь незадовго до цього померлого лікаря і зоолога Одуена.
01:42:42 21.11.2014

Ви ль на світі всіх біліша? Як відбілити зуби?

Ви ль на світі всіх біліша? Як відбілити зуби? - Основних природних кольорів зубної емалі - три: жовтий, жовтувато-білий і синювато-білий. І ще більше двадцяти відтінків. Але багатьом з нас немає діла до багатства природного палітри, бачити свою посмішку хочеться лише одного кольору - білосніжного. Чому б ні - сучасної стоматології будь-яка примха клієнта по зубах. R
01:42:11 21.11.2014

Гострий середній отит після застуди і долікарська допомога

Гострий середній отит після застуди і долікарська допомога - З настанням весни актуальність захисту від простудних захворювань, відступає на другий план, а наслідки осінньо-зимового періоду у вигляді ускладнень після застуди, набувають першорядного значення, оскільки вони продовжують турбувати навіть в теплу пору року. Це тривалі захворювання носа і горла, які при потеплінні погоди протікають більш сприятливо, а тривалі захворювання середнього вуха, з часом, здобувають все більшу агресивність і небезпека.
01:42:07 21.11.2014

Тканинна інженерія для заміни пошкодженого хряща

Тканинна інженерія для заміни пошкодженого хряща - Дослідники з університету Квісленда (The University of Queensland, AIBN - Australian Institute of Bioengineering and Nanotechnology) розробляють метод вирощування біоіскусственного хряща для заміни пошкодженої колінного меніска.
01:41:55 21.11.2014

Щось в носі ... пересохло

Щось в носі ... пересохло - З настанням зимових місяців все більше людей починають скаржитися на неприємне стан, відомий медицині під назвою - сухість слизової оболонки носової порожнини.
01:41:52 21.11.2014

При покупці товарів краще всього слідувати інтуїції, а не продуманим рішенням

При покупці товарів краще всього слідувати інтуїції, а не продуманим рішенням - Не треба багато думати перед покупкою нового телевізора або автомобіля - психологи стверджують, що довгі, продумані рішення в кінцевому рахунку призводять до поганого вибору.
01:41:30 21.11.2014

Вагінальний кандидоз

Вагінальний кандидоз - Вагінальний кандидоз (ВК) - захворювання слизової піхви, зумовлене грибкову інфекцію і нерідко поширюється на слизову зовнішніх статевих органів. За останні роки його частота зросла в 2 рази і складає, за даними різних авторів, від 26 до 40-45% серед інфекційної патології нижнього відділу статевої системи [4,11,13,18,]. За даними ID Sobel [26], 75% жінок протягом життя мають хоча б один, а 40-45% - два і більше епізодів кандидозу сечостатевих органів.
01:41:26 21.11.2014

дисліпідемія може бути чинником ризику передчасних пологів

дисліпідемія може бути чинником ризику передчасних пологів - Janet Catov (Університет Пітсбурга, Філадельфія, США) пояснив що, жінки, які народили недоношених дітей в подальшому характеризуються підвищеним ризиком розвитку серцево-судинних захворювань .
01:41:10 21.11.2014

Можливості заміщення імпорту одноразової медичної одягу та білизни

Можливості заміщення імпорту одноразової медичної одягу та білизни - Застосування одноразової одягу та білизни давно увійшло в практику у закордонній медицині. Її використовують не тільки для захисту пацієнта від внутрішньолікарняних та інших видів інфекцій, але і для захисту лікаря від можливого зараження. За даними англійських досліджень число післяопераційних ускладнень у разі використання одноразового одягу та білизни зменшується на 3,3%.
01:40:36 21.11.2014

Бреше і ... червоніє

Бреше і ... червоніє - Камера, що виявляє брехунів по температурі їх особи, може допомогти в посиленні ефективності процедур обстеження пасажирів та їх багажу в аеропортах та місцях, де потрібен великий рівень безпеки .
01:40:21 21.11.2014

Розпізнавання та лікування передракових станів шкіри

Розпізнавання та лікування передракових станів шкіри - Більшості чешуйчатоклеточних карцином (ЧКК) шкіри передують передракові освіти, потенціал озлокачествленія яких встановлений. До цих передракових утворень відносяться: променевої (сонячний) кератоз, променевої хейліт, хвороба Боуена, ерітроплазія Кейра, арсенові, Дегтярна та пострадіаційних кератоз і, на нашу думку, кератоксантоми.
01:39:48 21.11.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html