Народні методи лікування

«Північний рецепт» лікування попереку

Хочу запропонувати спосіб лікування болю в попереку. Це - «північний рецепт». Свого часу я жила на півночі Хабаровського краю. Восени з чоловіком попливли на моторному човні на ягідні місця. Мене сильно продуло. Повернулися ми пізно ввечері. Виходячи з човна, я відчула різкий біль у попереку. Чоловік швидко набрав лісового хмизу, наламав смолянистий гілок шелюги, розвів велике багаття, згріб в купу всю золу, поклав на цю купу ще свіжих гілок шелюги. А зверху поставив намет.

Я лягла на місце, де був центр золи та шелюги. Спала спокійно всю ніч, тільки відчувала, як приємне тепло розливалося по тілу і пахло смолою. Пропотілих, звичайно добре.

Вранці встала, від болю не залишилося й сліду.

Переглядів : 2519
Подякували за статтю : 3

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Болі в попереку"


Ліс - цілитель
Багато людей у моєму віці (мені скоро 69 років) часто скаржаться на болі в попереку, що позбавляють їх можливості вести нормальний спосіб життя. Не знаю більш надійного засобу, ніж компрес на основі живиці (смола, що видобувається при підсочка сосни).

«Північний рецепт» лікування попереку
Хочу запропонувати спосіб лікування болю в попереку. Це - «північний рецепт». Свого часу я жила на півночі Хабаровського краю. Восени з чоловіком попливли на моторному човні на ягідні місця. Мене сильно продуло.

Бутерброд для попереку
Хочу поділитися своїми способами лікування.

Від болю в попереку - банки, від наривів солоні огірки
Хочу допомогти людям, що страждають на радикуліт, остеохондроз, болями в попереку. Метод випробувано багато раз на моїй родині та знайомими. На хворі точки (тільки не на хребет) треба ставити медичні банки.

Якщо болять суглоби і поперек
Приготуйте вихідна сировина: одну цибулину середнього розміру, 1,5 ст. ложки будь-якого рослинного масла, чайну ложку бджолиного воску.


Not found

«Північний рецепт» лікування попереку

Хочу запропонувати спосіб лікування болю в попереку. Це - «північний рецепт». Свого часу я жила на півночі Хабаровського краю. Восени з чоловіком попливли на моторному човні на ягідні місця. Мене сильно продуло.
19:54:10 20.04.2014

Сироп з кульбаб і чай з Іван-чаю

Захоплююся травами, люблю їх збирати. Починаю навесні з молодого листя берези, потім - кульбаби. Тим, у кого хворі печінку і жовчний міхур, раджу не лінуватися збирати ці диво -квіти. У них корисно все - і квіти, і листя, і коріння. З квіток можна приготувати безцінний сироп і вживати його замість меду взимку ...
19:53:55 20.04.2014

Природні отрути проти раку

Два роки тому в онкологічному диспансері мені зробили операцію на молочній залозі: рак з метастазами в лімфовузли справа, 3-я стадія. Поки лежала в клініці, надивилася на хворих, які пройшли опромінення і хіміотерапію, надходили на повторні операції. У лікаря попросила прочитати книгу, призначену для фахівців, і прийняла остаточне рішення відмовитися від хіміотерапії і самої лікуватися настоями отруйних рослин.
19:53:21 20.04.2014

Моє порятунок - часникова вода від застуди

Якщо ви схопили застуду, ніс потік, очі сльозяться, в горлі дере, то я б порекомендував вам перевірені засоби.
19:52:12 20.04.2014

Душ з трав від шкірних хвороб

Мені 64 роки, шкіра стала тонка, суха, лущиться і свербить. Влітку ця напасть мене не мучить, а взимку я заварюю по щіпці 10-15 трав, наполягаю і споліскують після миття разом з головою. Про неприємності зі шкірою забуваю на тиждень.
19:51:43 20.04.2014

Душ з трав від шкірних хвороб

Мені 64 роки, шкіра стала тонка, суха, лущиться і свербить. Влітку ця напасть мене не мучить, а взимку я заварюю по щіпці 10-15 трав, наполягаю і споліскують після миття разом з головою. Про неприємності зі шкірою забуваю на тиждень.
19:51:34 20.04.2014

Якщо болить горло

Якщо біль у горлі є одним з простудних симптомів, які викликані вірусами, то нерідко вона проходить протягом декількох днів. При цьому достатньо буде тільки полоскати горло, закопувати ніс і пити чай з малиною.
19:51:10 20.04.2014

Ох вже ці глисти

В організмі людини паразитує до 250 видів глистів, або гельмінтів, як назвав їх ще Гіппократ. Часто глистяні захворювання називають хворобою брудних рук, немитих овочів і фруктів, погано провареної їжі
19:49:43 20.04.2014

Лісове диво - ліщина

У кожній людській душі, у її не завжди контрольованих розумом таємничих лабіринтах живе печаль. І начебто все добре, але сум обертаються тихенько, не спить, шкребеться самотньої кішки в серце, визирає з очей, проситься сльозою в цей сяючий і удаваний байдужим світ. Самотньо і сумно. Повзуть змійками дождінкі на шибках. Весна підступає мрячать холодними дощами й несміливо розсипає золоті вогники мати-й-мачухи на лисих глиняних пагорбах. Бруньки на деревах прокидаються неохоче - мало сонячних днів. Лісовий ліщина-ліщина (так звуть його в моїх краях) все ж таки викинув золоті сережки, але пилок їх стікає на землю під дощем.
19:49:25 20.04.2014

Як я лечу опущення матки

Хочу поділитися своїм рецептом лікування опущення матки. Перш ніж приступити до процедури, помасажуйте живіт знизу вгору - як би піднімаючи його орган. Розріжте картоплю розміром більше курячого яйця навпіл і в одну з половинок застроміть ...
19:48:23 20.04.2014

Перстач біла - унікальне природне засіб для лікування захворювань щитовидної залози

Більше 30 років тому офіційна медицина вперше дізналася про унікальні властивості перстачу білою. З тих пір ця рослина викликає стійкий інтерес як фітотерапевтів, так і всіх, хто цікавиться лікарськими рослинами. Особливу надію на нього покладають хворі з різними захворюваннями ендокринної системи, так як препарати перстачу білої мають потужний впливом на щитовидну залозу, регулюючи її функцію, ліквідуючи дифузні зміни, розсмоктуючи вузли, знімаючи численні токсичні явища в організмі.
19:48:17 20.04.2014

Вступив на посаду новий керівник компанії Bayer Schering Pharma в Росії

Вступив на посаду новий керівник компанії Bayer Schering Pharma в Росії - Москва, 13 квітня 2010 року. 1 квітня 2010 вступив на посаду керівник компанії Bayer Schering Pharma в Росії Віктор Гайслер.
19:54:09 20.04.2014

Скільки триває ідеальний секс?

Скільки триває ідеальний секс? - Схоже, що міфічні ночі кохання, про які марять авторші любовних романів для жінок, до реальності не мають ніякого відношення - найкращий секс триває від 7 до 13 хвилин , згідно з новим дослідженням американських учених.
19:53:44 20.04.2014

Цінність неінвазивних методів діагностики інфекції Helicobacter pylori у дітей і підлітків

Цінність неінвазивних методів діагностики інфекції Helicobacter pylori у дітей і підлітків - Учені задалися метою досліджувати діагностичну цінність сучасних неінвазивних тестів на інфекцію Helicobacter pylori у дітей і підлітків.
19:53:43 20.04.2014

Профілактика та лікування пролежнів

Профілактика та лікування пролежнів - Пролежні є серйозним ускладненням у хворих з порушеним харчуванням тканин як під впливом зовнішнього здавлення, так і в результаті різних системних захворювань. Термін пролежень (decubitus), що походить від латинського слова decumbere (лежати), не зовсім коректний, оскільки дає підставу вважати, що пролежні утворюються тільки при лежанні пацієнта
19:53:00 20.04.2014

Знайдений новий метод лікування часткової глухоти

Знайдений новий метод лікування часткової глухоти - На сьогоднішній день існує група пацієнтів з поганим слухом, при цьому аудіограма демонструє нормальний або злегка підвищений поріг на низьких частотах і майже повну глухоту на високих частотах.
19:52:48 20.04.2014

Вчені знайшли спосіб розмножувати кровотворні СК в культурі

Вчені знайшли спосіб розмножувати кровотворні СК в культурі - Вчені Duke Medical Center змогли змусити гемопоетичні (кровотворні) стовбурові клітини (ГСК) розмножуватися в лабораторії, блокуючи фермент, який в природних умовах запускає їх дозрівання і диференцировку в спеціалізовані клітини. Це дозволить швидко вирощувати великі кількості СК для трансплантації пацієнтам, які потребують клітинної терапії. R
19:52:36 20.04.2014

Тональний крем: збори помилок!

Тональний крем: збори помилок! - Російські жінки люблять декоративну косметику. Цей факт уже не вимагає доказів. Однак незмінним залишається не тільки їх пристрасть до помада і туші, але й стійку недовіру до тональним засобам. А між тим без них макіяж неможливий, стверджує візажист Ірина Журавльова та розповідає про секрети вибору і використання тональних кремів.
19:51:52 20.04.2014

Відкриття Центру Антіцітокіновой Терапії

Відкриття Центру Антіцітокіновой Терапії - НДІ ревматології РАМН РФ запрошує Вас на прес-конференцію, присвячену відкриттю першого в Росії Центру Антіцітокіновой Терапії.
19:51:15 20.04.2014

Гастроінтестинальні кровотечі у дітей

Гастроінтестинальні кровотечі у дітей - Гастроінтестинальні кровотеча не є рідкістю у дітей. У амбулаторній практиці кровотеча з слизової в результаті анальних тріщин, інфекційного або викликаного молочними протеї-нами коліту, оральної травми або пролапс-гастропатії після нападу блювоти діагностується з деякою регулярністю
19:51:01 20.04.2014

Реклама призводить до ожиріння

Реклама призводить до ожиріння - Саме до такого висновку прийшли дослідники одного з німецьких університетів. Протягом місяця вони вивчали поведінку близько 1000 людей обох статей і різного віку (розділених на 2 групи) після перегляду телевізійної реклами. Одній групі показували рекламні ролики, приблизно чверть яких була присвячена продуктам харчування й містила їх дуже апетитне зображення.
19:50:18 20.04.2014

Хіміки з каліфорнійського Інституту Скріппса синтезували речовину, яка стимулює виникнення імунної реакції на нікотин

Хіміки з каліфорнійського Інституту Скріппса синтезували речовину, яка стимулює виникнення імунної реакції на нікотин - Хіміки з каліфорнійського Інституту Скріппса синтезували речовину, яка стимулює виникнення імунної реакції на нікотин. Вчені вважають, що ця сполука може стати основою нового покоління ліків, призначених для боротьби з курінням.
19:49:42 20.04.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html