Народні методи лікування

«Північний рецепт» лікування попереку

Хочу запропонувати спосіб лікування болю в попереку. Це - «північний рецепт». Свого часу я жила на півночі Хабаровського краю. Восени з чоловіком попливли на моторному човні на ягідні місця. Мене сильно продуло. Повернулися ми пізно ввечері. Виходячи з човна, я відчула різкий біль у попереку. Чоловік швидко набрав лісового хмизу, наламав смолянистий гілок шелюги, розвів велике багаття, згріб в купу всю золу, поклав на цю купу ще свіжих гілок шелюги. А зверху поставив намет.

Я лягла на місце, де був центр золи та шелюги. Спала спокійно всю ніч, тільки відчувала, як приємне тепло розливалося по тілу і пахло смолою. Пропотілих, звичайно добре.

Вранці встала, від болю не залишилося й сліду.

Переглядів : 2852
Подякували за статтю : 3

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Болі в попереку"


Ліс - цілитель
Багато людей у моєму віці (мені скоро 69 років) часто скаржаться на болі в попереку, що позбавляють їх можливості вести нормальний спосіб життя. Не знаю більш надійного засобу, ніж компрес на основі живиці (смола, що видобувається при підсочка сосни).

«Північний рецепт» лікування попереку
Хочу запропонувати спосіб лікування болю в попереку. Це - «північний рецепт». Свого часу я жила на півночі Хабаровського краю. Восени з чоловіком попливли на моторному човні на ягідні місця. Мене сильно продуло.

Бутерброд для попереку
Хочу поділитися своїми способами лікування.

Від болю в попереку - банки, від наривів солоні огірки
Хочу допомогти людям, що страждають на радикуліт, остеохондроз, болями в попереку. Метод випробувано багато раз на моїй родині та знайомими. На хворі точки (тільки не на хребет) треба ставити медичні банки.

Якщо болять суглоби і поперек
Приготуйте вихідна сировина: одну цибулину середнього розміру, 1,5 ст. ложки будь-якого рослинного масла, чайну ложку бджолиного воску.


Not found

«Північний рецепт» лікування попереку

Хочу запропонувати спосіб лікування болю в попереку. Це - «північний рецепт». Свого часу я жила на півночі Хабаровського краю. Восени з чоловіком попливли на моторному човні на ягідні місця. Мене сильно продуло.
09:12:49 22.10.2014

Не царська це горілка - бальзам Болотовим

В одну з минулорічних моїх поїздок до Києва Борис Васильович Болотов розповів історію про шофера вантажівки, якому довелося самому взимку на морозі міняти проколоті шини. Справа була на трасі між населеними пунктами. У результаті - обмороження обох рук, потім гангренозна запалення і направлення на термінову ампутацію. У цей момент хтось з родичів цієї людини, знайомий з Борисом Васильовичем, упросив останнього поглянути перед ампутацією на руки нещасного
09:12:48 22.10.2014

Ваш мудрий доктор - природа

Мастопатія, пухлина молочної залози, жировик ... Виявивши це у себе, люди лякаються, самі ставлять собі грізний діагноз: все, у мене онкологічне захворювання. Звертаються за порадами до рідних, близьких, консультуються із знайомими, друзями. А треба чинити зовсім по-іншому: йти на прийом саме до хірурга-онколога, щоб він, досвідчений фахівець, поставив точний діагноз.
09:12:47 22.10.2014

Бережіть себе від депресії

Туга, пригніченість, відчуття внутрішньої порожнечі, безнадії, пригнічений настрій, безсилля і погане фізичне самопочуття, який поєднується з загальмованістю мислення, сповільненої промовою, зниженням активності та ініціативи
09:11:43 22.10.2014


09:11:40 22.10.2014

Жовч завжди під рукою (Опіки)

Натуральна жовч - унікальний засіб від опіків. Про це властивість жовчі я дізналася від нашої бабусі Наталії Михайлівни, якої вже давно немає в живих. Але я до сих пір-завжди тримаю жовч під рукою, зберігаю в холодильнику. Коли росли діти, проблем з опіками у нас не виникало.
09:11:04 22.10.2014

Правила схуднення в лазні

Серед безлічі способів і методик схуднення, своє гідне місце займають лазня і сауна. Є загальні правила схуднення і для лазні, і для сауни.
09:10:47 22.10.2014

Від гіпертонії - ліки або народні засоби?

"Я гіпертонік. Але не так, щоб дуже. Чи всім гіпертонікам потрібно приймати ліки або народні кошти?" Як уберегтися від цієї хвороби, як призупинити її? І все ж читацьким питань по гіпертонії немає кінця. Сьогодні і я спробую викласти свій погляд на проблему - в розрізі, зрозуміло, заданого питання.
09:10:05 22.10.2014

Простий спосіб лікування геморою

Хочу поділитися простим рецептом позбавлення від геморою. Його я вичитала в книзі Г.П. Малахова і, на відміну від багатьох, мені він реально допоміг.
09:10:01 22.10.2014

Морська сіль від хвороб у суглобах

У 40 років у мене так сильно боліли коліна, що якщо сяду, то встати варто було гірких мук. Це було 22 роки тому. Ходив по лікарях. Лікувався, але полегшення не наставало.
09:09:54 22.10.2014

Пижмо впорається з гемороєм

Цей рецепт я дізналася від своєї бабусі, яка прожила 80 років. Її дитинство і молодість пройшли в той час, коли на всю Усть-Медведицькій станицю, де вона жила, припадала одна лікарня. А добиратися до неї потрібно було 30 верст пішки або на биках, це вже як пощастить. Ось тому-то і лікувалися люди тоді народними засобами
09:09:49 22.10.2014

У 40% осіб, які померли від інсульту виявляється нефроангіосклероз

У 40% осіб, які померли від інсульту виявляється нефроангіосклероз - Pierre Amarenco (Bichat-Claude Bernard University Hospital, Paris, Франція) з колегами проаналізували результати 820 аутопсії, виконаних в їх клініці неврологічним пацієнтам з 1982 по 1989 роки.
09:12:45 22.10.2014

Неправильне використання засобів, що містять камфору призводить до епілептичних судом і припадків у маленьких дітей

Неправильне використання засобів, що містять камфору призводить до епілептичних судом і припадків у маленьких дітей - Такі дані отримали за результатами нового дослідження фахівці медичного коледжу Альберта Ейнштейна при Університеті єшиви /США /.
09:12:35 22.10.2014

діафрагмальна грижа, грижі стравохідного отвору діафрагми

діафрагмальна грижа, грижі стравохідного отвору діафрагми - діафрагмальна грижа (ДГ) становлять 2% від усіх видів гриж. Це захворювання зустрічається в 5-7% у хворих з шлунковими скаргами під час рентгенологічного дослідження.
09:12:35 22.10.2014

Терапія гострих бактеріальних інфекцій навколоносових пазух і глотки

Терапія гострих бактеріальних інфекцій навколоносових пазух і глотки - Запальні процеси придаткових пазух - синусити - відносяться до найбільш поширених захворювань. Добре відомо, що поряд з ізольованим ураженням тієї чи іншої пазухи (гайморит, фронтитом, етмоідітом, сфеноідітом) нерідко в запальний процес втягуються кілька пазух одночасно (пан-або гемісінусіт).
09:12:32 22.10.2014

Герпес на губі! Що робити?

Герпес на губі! Що робити? - Відомо, що вірус герпесу, в явній або прихованій формі, присутній в організмі більшості людей. Тобто, по суті, ми всі ділимося на тих, хто кожного «простудний сезон» ходить з болячками на губах, і тих, хто ще не звідав цієї напасті. Вам пощастило, якщо вірус герпесу ніколи не псує вашу посмішку. Але що робити, якщо після кожної застуди ваші губи «лихоманить»?
09:12:15 22.10.2014

Герпес на губі! Що робити?

Герпес на губі! Що робити? - Відомо, що вірус герпесу, в явній або прихованій формі, присутній в організмі більшості людей. Тобто, по суті, ми всі ділимося на тих, хто кожного «простудний сезон» ходить з болячками на губах, і тих, хто ще не звідав цієї напасті. Вам пощастило, якщо вірус герпесу ніколи не псує вашу посмішку. Але що робити, якщо після кожної застуди ваші губи «лихоманить»?
09:12:14 22.10.2014

Лікування оніхомікозів у хворих із судинною патологією

Лікування оніхомікозів у хворих із судинною патологією - Сундукова І. О., Куpіцин В. П. Любеpецкій шкірно-венеpологіческій діспансеp
09:12:09 22.10.2014

Яким препаратом можна замінити аспірин при лікуванні лихоманки?

Яким препаратом можна замінити аспірин при лікуванні лихоманки? - Зниження гіпертермії в осіб, які страждають алергічними реакціями на аспірин та інші нестероїдні протизапальні препарати є серйозною проблемою.
09:12:08 22.10.2014

Біле вино утворює плями на зубній емалі

Біле вино утворює плями на зубній емалі - Стоматологія давно відомо, що червоне вино викликає плями на зубах. Тепер медики Нью-Йоркського університету встановили, що біле вино має такі ж негативними наслідками для зовнішнього вигляду зубної емалі.
09:12:04 22.10.2014

Місячні впливають на мозок жінки

Місячні впливають на мозок жінки - Стимулювання емоційної активності мозку може допомогти стабілізувати стан деяких жінок. Допомога жінкам, які страждають від передменструального синдрому (ПМС), а також тим, хто живе поруч з ними, можливо, вже на порозі.
09:12:00 22.10.2014

Аналіз грудного молока годуючих матерів

Аналіз грудного молока годуючих матерів - простий спосіб виявлення ризику раку грудей - Аналіз клітин з грудного молока годуючих матерів може послужити простим і швидким способом виявлення ризику раку грудей, вважають вчені Університету Массачусетсу /США /.
09:11:53 22.10.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html