Народні методи лікування

«Північний рецепт» лікування попереку

Хочу запропонувати спосіб лікування болю в попереку. Це - «північний рецепт». Свого часу я жила на півночі Хабаровського краю. Восени з чоловіком попливли на моторному човні на ягідні місця. Мене сильно продуло. Повернулися ми пізно ввечері. Виходячи з човна, я відчула різкий біль у попереку. Чоловік швидко набрав лісового хмизу, наламав смолянистий гілок шелюги, розвів велике багаття, згріб в купу всю золу, поклав на цю купу ще свіжих гілок шелюги. А зверху поставив намет.

Я лягла на місце, де був центр золи та шелюги. Спала спокійно всю ніч, тільки відчувала, як приємне тепло розливалося по тілу і пахло смолою. Пропотілих, звичайно добре.

Вранці встала, від болю не залишилося й сліду.

Переглядів : 2912
Подякували за статтю : 3

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Болі в попереку"


Ліс - цілитель
Багато людей у моєму віці (мені скоро 69 років) часто скаржаться на болі в попереку, що позбавляють їх можливості вести нормальний спосіб життя. Не знаю більш надійного засобу, ніж компрес на основі живиці (смола, що видобувається при підсочка сосни).

«Північний рецепт» лікування попереку
Хочу запропонувати спосіб лікування болю в попереку. Це - «північний рецепт». Свого часу я жила на півночі Хабаровського краю. Восени з чоловіком попливли на моторному човні на ягідні місця. Мене сильно продуло.

Бутерброд для попереку
Хочу поділитися своїми способами лікування.

Від болю в попереку - банки, від наривів солоні огірки
Хочу допомогти людям, що страждають на радикуліт, остеохондроз, болями в попереку. Метод випробувано багато раз на моїй родині та знайомими. На хворі точки (тільки не на хребет) треба ставити медичні банки.

Якщо болять суглоби і поперек
Приготуйте вихідна сировина: одну цибулину середнього розміру, 1,5 ст. ложки будь-якого рослинного масла, чайну ложку бджолиного воску.


Not found

«Північний рецепт» лікування попереку

Хочу запропонувати спосіб лікування болю в попереку. Це - «північний рецепт». Свого часу я жила на півночі Хабаровського краю. Восени з чоловіком попливли на моторному човні на ягідні місця. Мене сильно продуло.
14:48:22 22.11.2014

Чуєш, людина! Ти можеш.

Я категорично стверджую, що людина здатна досягти міцного довголіття незалежно від наявності багатьох хвороб та похилого віку. Чуєш, людина! Ти можеш!
14:48:05 22.11.2014

Сіль проти солі

Я довгий час ходив з паличкою через відкладення солей у коліні. Болі були такі, що хоч поповзом повзи. А допомогла звичайна англійська сіль, куплена в аптеці. Її ще називають глауберової сіль.
14:47:57 22.11.2014

Жіночий алкоголізм

Жіночий алкоголізм - як дивно звучить це словосполучення, не кажучи вже про саме явище. Проте, за останнє десятиліття кількість зловживають алкоголем представниць прекрасної статі подвоїлася. Причини, наслідки та особливості жіночого алкоголізму ми спробували докладно викласти в матеріалі.
14:47:47 22.11.2014

Мені лікарі поставили діагноз - диспепсія

«Мені лікарі поставили діагноз - диспепсія. Що це за "звір" такий і чи можна з ним боротися? »
14:47:28 22.11.2014

Радикуліт і запалення сідничного нерва

Рецепти від радикуліту і запалення сідничного нерва.
14:47:12 22.11.2014

Екстендер для збільшення члена

Багато хто мріє про швидке збільшення статевого пеніса, але швидко значить не надійно, і чого не менш важливо, за швидкість доведеться розплачуватися як своїм гаманцем, так і своїми болючими відчуттями. Основні способи збільшення члена на сьогодні консервативні та хірургічні.
14:46:20 22.11.2014

З алое по життю

Мені вже 62 роки, хвороб цілий букет. Я неодноразово зустрічалася з лікарями, цілителями, травниками, йшла їхніх порад. І хочу поділитися своїм досвідом.
14:45:47 22.11.2014

Ревматоїдний поліартрит

Три роки мала третю групу інвалідності з діагнозом: ревматоїдний поліартрит, артроз, вертебрагенная стенокардія.
14:45:45 22.11.2014


14:45:40 22.11.2014

Дьоготь з молоком від емфіземи

Шість років тому я захворіла на емфізему легенів. Одна бабуся порадила мені пити, березовий дьоготь з молоком кімнатної температури
14:45:35 22.11.2014

Осіння линька, або що робити з випадінням волосся

Осіння линька, або що робити з випадінням волосся - Те, що волосся - краще прикраса жінки, як, втім, і чоловіки, а також дитини, відомо давно. Якщо ж зазначене прикраса покидає свого власника, потрібно вживати рішучих заходів! До речі, саме восени подібна проблема стає актуальною дуже для багатьох. Що ж з цим робити?
14:48:16 22.11.2014

Лазерне лікування варикозного розширення вен

Лазерне лікування варикозного розширення вен - Унікальна безопераційне лікування варикозу, без болю, без шрамів, без гематом!
14:48:06 22.11.2014

Препарати йоду в клінічній медицині

Препарати йоду в клінічній медицині - Закладка щитовидної залози відбувається на 3-4 тижні ембріонального розвитку з ентодерми, як випинання стінки глотки між 1 і 2 парами зябрових кишень. Приблизно з 10-12 тижня вагітності щитовидна залоза здобуває здатність захоплювати йод, а за короткий час вона вже здатна синтезувати і секретувати тиреоїдні гормони
14:47:57 22.11.2014

Відповідь серця на зміни парасимпатичного тонусу зменшується з віком

Відповідь серця на зміни парасимпатичного тонусу зменшується з віком - Зниження варіабельності серцевого ритму з віком, навіть за відсутності кардіальної патології, частково обумовлено порушенням відповіді серця на зміни парасимпатичного тонусу.
14:47:36 22.11.2014

Сучасні принципи лікування фіброміом

Сучасні принципи лікування фіброміом - Нерідко лікарі схильні відносити гінекологічні або тазові симптоми за рахунок фіброміом, хоча це і не завжди справедливо. Тому у кожному випадку слід переконатися, чи дійсно міомою викликані ті чи інші скарги, особливо враховуючи те, що міоми дуже часто служать показанням до гістеректомії.
14:47:18 22.11.2014

Чим чоловіча сексуальність відрізняється від жіночої?

Чим чоловіча сексуальність відрізняється від жіночої? - Сексуальні ролі, чітко визначені в минулі покоління, сьогодні переплутані. Це відбувається через те, що в сучасній культурі існує подвійний стандарт у відносинах між чоловіком і жінкою, закладений ще нашими предками.
14:47:06 22.11.2014

Від СНІДу може врятувати звичайне мило

Від СНІДу може врятувати звичайне мило - Від інфікування вірусом СНІДу може врятувати звичайне мило. Як встановили вчені з Університету Каліфорнії в Сан-Франциско, які обробляли зразки вірусу мильною піною, це широкодоступним засіб знищує велику частину вірусів і значну частину інфікованих клітин імунної системи.
14:47:02 22.11.2014

стрептококи буквально зводять дітей з розуму

стрептококи буквально зводять дітей з розуму - стрептококи можуть викликати серйозні неврологічні порушення у дітей. До такого висновку прийшли вчені з Медичного центру Університету Рочестрера (Rochester), штат Нью-Йорк, які виявили вплив мікробів на розвиток обсессівно-компульсивного розлади та синдрому Туррета.
14:46:59 22.11.2014

Ревнивий люди нерідко самі змінюють партнеру

Ревнивий люди нерідко самі змінюють партнеру - Щасливець той, хто не відчуває ревнощів. Той, хто їй схильний, страждає сильним болем у животі, слабкою головним болем, певними проблемами з кишечником, нападами тривоги, помутнінням розуму. У гіршому випадку ревнивець втрачає голову і навіть здатний на вбивство.
14:46:37 22.11.2014

Дослідники з Бостона виявили можливість прогнозувати результат екстракорпорального запліднення

Дослідники з Бостона виявили можливість прогнозувати результат екстракорпорального запліднення - Дослідники з Бостона виявили можливість прогнозувати результат екстракорпорального запліднення, яке зазвичай називають заплідненням в пробірці. Виявилося, що ймовірність невдалого результату знаходиться в прямій залежності від довжини кінцевих ділянок хромосом яйцеклітини, так званих теломер.
14:46:29 22.11.2014

Нефроптоз (опущення нирок, блукаюча нирка)

нефроптоз (опущення нирок, блукаюча нирка) - нефроптоз (опущення нирки, блукаюча нирка, рухлива нирка) - урологічна патологія, що характеризується надмірною рухливістю нирки зі зміщенням її донизу у вертикальному положенні тіла. Частіше зустрічається у жінок. При нефроптоз нирка з поперекової області може зміщуватися в живіт і таз. R
14:46:18 22.11.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html