Народні методи лікування

Біль у вухах. Способи лікування.

Біль у вухах часом порівнянна з зубним болем! Чи не заснути, не працювати - тільки «страждання за вуха». А якщо у дитини заболить вухо (а це часто трапляється), то взагалі можна забути про сон. Сьогодні ми розглянемо, як можна справитися з цією напастю і в короткі терміни позбавитися від виснажливої болю.


Основні причини виникнення болю у вусі - мікроорганізми. У Вас починає боліти горло і ніс, самопочуття погіршується, виникає слабкість. Віруси потрапляють в євстахієвих труби, що з'єднують слухові проходи з внутрішнім вухом. Через інфекції з'являється нагноєння, воно тисне на барабанної перетинки, тим самим викликає біль.


Діти частіше схильні до цього захворюванню, їм складніше боротися з інфекцією.
Іншою причиною захворювання - попадання у вухо води при купанні. Іноді з-за росту волосся в зовнішньому слуховому проході.
Оливкова олія здатне тимчасово полегшити біль. Спочатку зігрійте вухо пляшкою з гарячою водою, потім капніть кілька крапель у вухо на барабанної перетинки. При болях у вусі краще прийняти вертикальне положення або підвести голову. Відбувається відтік крові від голови і біль переноситься легше. Не забувайте тримати вухо в теплі (можна гріти теплою струменем фена, але не більше трьох хвилин). Більше позіхайте і пийте воду, тим самим євстахієвих труби швидше очистяться і біль пройде.
Зняти біль допоможуть анальгетики (на зразок едвіла), але саме захворювання ними не вилікувати - необхідні антибіотики. При попаданні води у вухо, закапування 1-2 краплі ізопропіловий спирту сприяє випаровування, що залишилася у вусі води. А ще краще профілактика попаданні води у вухо - кілька крапель гліцерину, маленькі ватні тампони в кожне вухо, і можна сміливо йти купатися!


Якщо біль у вусі не вщухає, то необхідно звернутися до фахівця. Ускладнення небезпечні для головного мозку, з цим не жартують.

Переглядів : 25319
Подякували за статтю : 66

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Біль у вухах"


Біль у вухах. Способи лікування.
Біль у вухах часом порівнянна з зубним болем! Чи не заснути, не працювати - тільки «страждання за вуха». А якщо у дитини заболить вухо (а це часто трапляється), то взагалі можна забути про сон. Сьогодні ми розглянемо, як можна справитися з цією напастю і в короткі терміни позбавитися від виснажливої болю.


Not found

Біль у вухах. Способи лікування.

Біль у вухах часом порівнянна з зубним болем! Чи не заснути, не працювати - тільки «страждання за вуха». А якщо у дитини заболить вухо (а це часто трапляється), то взагалі можна забути про сон. Сьогодні ми розглянемо, як можна справитися з цією напастю і в короткі терміни позбавитися від виснажливої болю.
13:56:43 23.11.2014


13:56:37 23.11.2014


13:56:22 23.11.2014


13:56:21 23.11.2014


13:56:10 23.11.2014


13:55:38 23.11.2014

Виразкова хвороба шлунка

Виразкова хвороба зустрічається у людей будь-якого віку, але частіше у віці 30-40 років, нею хворіють близько 5% дорослого населення. Міське населення страждає виразковою хворобою частіше в порівнянні з сільським, чоловіки хворіють в 6 -7 разів частіше жінок (особливо ЯБ дванадцятипалої кишки).
13:55:18 23.11.2014

Стань, як сонечко в будинку

Здравствуйте! Мене звати Катя, мені 14 років. Недавно лежала в лікарні, пила купу таблеток. Діагноз встановили такий: «вегето-судинна дистонія» і «хронічний гастрит».
13:55:17 23.11.2014


13:55:11 23.11.2014

Мастопатія: як зберегти здорові груди

Вас турбують больові відчуття, печіння, тяжкість, підвищена чутливість або просто дискомфорт в області молочних залоз? Вам здалося, що там промацуються якісь освіти, ущільнення, або періодично виникають виділення із сосків? Все це - привід для звернення до лікаря-мамолога.
13:55:11 23.11.2014

Як уникнути інсульт?

Експерти вважають, що до 80% інсультів можна запобігти. У випадках із вродженою схильністю і зростанням ризику інсульту з віком пацієнта справи йдуть трохи складніше, але тим не менше - Ви можете збільшити ваші шанси успіху в боротьбі з інсультом, приймаючи такі заходи: ...
13:55:09 23.11.2014

Чорна Смерть не була бубонною чумою

Чорна Смерть не була бубонною чумою - Американські вчені пропонують реабілітувати бубонну чуму. Довгий час вважалося, що саме вона викликала епідемію «Чорної Смерті», яка, починаючи з 14 століття, занапастила сотні мільйонів людських життів. Симптоми хвороби дійсно були схожі на чуму, проте особливості її поширення, на думку дослідників, не вписуються в картину.
13:56:42 23.11.2014

Паліативне лікування неоперабельних стенозів стравоходу з використанням стентів

Паліативне лікування неоперабельних стенозів стравоходу з використанням стентів - Автори дослідження оцінювали ефективність паліативного лікування неоперабельного стенозу стравоходу за допомогою самораскривающіхся стентів у групі з 102 пацієнтів та можливі ускладнення. У всіх пацієнтів, яким було імплантовано стент, здатність ковтати покращилась як мінімум на 2 пункти. 89 пацієнтів з досліджуваної групи померли, середня тривалість періоду виживаності склала 107 днів.
13:56:37 23.11.2014

У цьому році почнуться продажі тесту для ранньої діагностики хвороб Альцгеймера і Паркінсона

У цьому році почнуться продажі тесту для ранньої діагностики хвороб Альцгеймера і Паркінсона - Перший тест для ранньої діагностики хвороб Альцгеймера і Паркінсона за аналізом крові почне продаватися вже влітку . Про це повідомив його виробник, американська компанія Power3 Medical Products, на сторінках журналу Chemistry & Industry.
13:56:31 23.11.2014

Розпочато клінічне дослідження ресвератрола

Розпочато клінічне дослідження ресвератрола - хімічної сполуки, яка міститься в шкірці винограду і червоному вині - В останні роки часто повідомлялося про протиракові властивості ресвератрола - хімічної сполуки, яка міститься в шкірці винограду, червоному вині, арахісі, ягодах шовковиці і пророслих бобах. До цих пір висновки були засновані тільки на статистиці і результати лабораторних дослідів.
13:56:30 23.11.2014

Ізольована систолічна артеріальна гіпертензія в осіб літнього віку

Ізольована систолічна артеріальна гіпертензія в осіб літнього віку - Артеріальна гіпертензія (АГ) залишається однією з найважливіших медичних проблем, і її наявність в різних вікових групах багато в чому визначає серцево-судинну захворюваність і смертність. Особливо це стосується осіб похилого віку, що часто мають супутні захворювання, численні поразки органів-мішеней і схильних до різноманітним факторам ризику.
13:56:23 23.11.2014

Можливості сучасних мазей в лікуванні гнійних ран, пролежнів, трофічних виразок

Можливості сучасних мазей в лікуванні гнійних ран, пролежнів, трофічних виразок - Щороку в країні реєструється більше 12 млн хворих з забоями, ранами, переломами кісток верхніх і нижніх кінцівок, що дуже часто призводить до розвитку гнійних процесів. Про можливості сучасних мазей в лікуванні гнійних ран, пролежнів та трофічних виразок розповідає проф. Л.А. Блатун (Інститут хірургії ім. А.В. Вишневського РАМН).
13:56:08 23.11.2014

Медикаментозне лікування хворих на доброякісну гіперплазію передміхурової залози

Медикаментозне лікування хворих на доброякісну гіперплазію передміхурової залози - Передміхурова залоза є органом-мішенню для чоловічого статевого гормону тестостерону, який, проникаючи в клітини, під впливом ферменту 5a-редуктази перетворюється на дигідротестостерон ( ДГТ). Останній за андрогенної активності перевершує тестостерон, будучи самим активним його метаболітом.
13:55:55 23.11.2014

Щоденне споживання цільнозернових продуктів з вівса дозволяє зменшити рівень артеріального тиску і дозу антигіпертензивних препаратів

Щоденне споживання цільнозернових продуктів з вівса дозволяє зменшити рівень артеріального тиску і дозу антигіпертензивних препаратів - У першому дослідженні, виконаному д-ром Joel J. Pins і його колегами з Медичної Школи Університету Міннесоти (Міннеаполіс), добровольцям з гіпертонією пропонувалося щодня вживати в їжу 137 г зернових продуктів з вівса. Ця кількість зернових містить приблизно 12 г загальної та 6 г розчинної клітковини.
13:55:36 23.11.2014

Розроблено лінзи, які повертають зір

Розроблено лінзи, які повертають зір - Доктор Перрі Розенталь (Perry Rosenthal), засновник Бостонського фонду зору, більше 30 років працює в галузі офтальмології. Останнім його досягненням є розробка лінз, що дозволяють відновити зір сліпих, що раніше здавалося неможливим.
13:55:30 23.11.2014

Обветрівшіеся губи і тріщинки в куточках рота

Обветрівшіеся губи і тріщинки в куточках рота - що робити? - Взимку часто обвітрюється і тріскаються губи. Особливо дошкуляють заїди - болісні тріщинки в куточках рота. Марними спроби вирішити проблему за допомогою гігієнічної помади і жирних кремів. Заєда - справжня хвороба, її треба лікувати. Основна причина появи заїдемо - авітаміноз (частіше за все не вистачає вітаміну В2) і неякісний догляд за порожниною рота. Терміново виправляємо ситуацію!
13:55:14 23.11.2014

Виявлено ген, винний у невдалих спробах клонування

Виявлено ген, винний у невдалих спробах клонування - Процес клонування полягає в перенесенні ДНК клітини дорослої тварини в незапліднену яйцеклітину. При цьому робота ДНК переключається з виконання функцій звичайної клітки на програму розвитку нового організму. Це перемикання вимагає «припинити» роботи одних генів, і «включення» інших.
13:54:58 23.11.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html