Народні методи лікування

Біль у вухах. Способи лікування.

Біль у вухах часом порівнянна з зубним болем! Чи не заснути, не працювати - тільки «страждання за вуха». А якщо у дитини заболить вухо (а це часто трапляється), то взагалі можна забути про сон. Сьогодні ми розглянемо, як можна справитися з цією напастю і в короткі терміни позбавитися від виснажливої болю.


Основні причини виникнення болю у вусі - мікроорганізми. У Вас починає боліти горло і ніс, самопочуття погіршується, виникає слабкість. Віруси потрапляють в євстахієвих труби, що з'єднують слухові проходи з внутрішнім вухом. Через інфекції з'являється нагноєння, воно тисне на барабанної перетинки, тим самим викликає біль.


Діти частіше схильні до цього захворюванню, їм складніше боротися з інфекцією.
Іншою причиною захворювання - попадання у вухо води при купанні. Іноді з-за росту волосся в зовнішньому слуховому проході.
Оливкова олія здатне тимчасово полегшити біль. Спочатку зігрійте вухо пляшкою з гарячою водою, потім капніть кілька крапель у вухо на барабанної перетинки. При болях у вусі краще прийняти вертикальне положення або підвести голову. Відбувається відтік крові від голови і біль переноситься легше. Не забувайте тримати вухо в теплі (можна гріти теплою струменем фена, але не більше трьох хвилин). Більше позіхайте і пийте воду, тим самим євстахієвих труби швидше очистяться і біль пройде.
Зняти біль допоможуть анальгетики (на зразок едвіла), але саме захворювання ними не вилікувати - необхідні антибіотики. При попаданні води у вухо, закапування 1-2 краплі ізопропіловий спирту сприяє випаровування, що залишилася у вусі води. А ще краще профілактика попаданні води у вухо - кілька крапель гліцерину, маленькі ватні тампони в кожне вухо, і можна сміливо йти купатися!


Якщо біль у вусі не вщухає, то необхідно звернутися до фахівця. Ускладнення небезпечні для головного мозку, з цим не жартують.

Переглядів : 24694
Подякували за статтю : 66

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Біль у вухах"


Біль у вухах. Способи лікування.
Біль у вухах часом порівнянна з зубним болем! Чи не заснути, не працювати - тільки «страждання за вуха». А якщо у дитини заболить вухо (а це часто трапляється), то взагалі можна забути про сон. Сьогодні ми розглянемо, як можна справитися з цією напастю і в короткі терміни позбавитися від виснажливої болю.


Not found

Біль у вухах. Способи лікування.

Біль у вухах часом порівнянна з зубним болем! Чи не заснути, не працювати - тільки «страждання за вуха». А якщо у дитини заболить вухо (а це часто трапляється), то взагалі можна забути про сон. Сьогодні ми розглянемо, як можна справитися з цією напастю і в короткі терміни позбавитися від виснажливої болю.
10:29:14 01.11.2014

Про лимон, овес і яєчні білки

Поділюся і своїми. Як лікую артроз.
10:28:41 01.11.2014

Все що Ви хотіли знати про геморої, але соромилися запитати

Що таке геморой? Геморой можна перекласти як «кровотеча». І дійсно, одним з ознак геморою є кровотеча з ануса. Що ж таке геморой? Багато хто з нас чули про таку хворобу, але що вона являє собою, і тим більше як її лікувати мало хто знає
10:28:41 01.11.2014

Хрін - кращий доктор

Як лікувати деформуючий артроз і перелом шийки стегна. Даю рецепт: поспішайте на город, наразі зростає хрін. Натріть свіжі корені на крупній тертці, распарьте в гарячій воді на слабкому вогні, не доводячи до кипіння
10:28:33 01.11.2014

Не царська це горілка - бальзам Болотовим

В одну з минулорічних моїх поїздок до Києва Борис Васильович Болотов розповів історію про шофера вантажівки, якому довелося самому взимку на морозі міняти проколоті шини. Справа була на трасі між населеними пунктами. У результаті - обмороження обох рук, потім гангренозна запалення і направлення на термінову ампутацію. У цей момент хтось з родичів цієї людини, знайомий з Борисом Васильовичем, упросив останнього поглянути перед ампутацією на руки нещасного
10:28:09 01.11.2014

Лікування цукрового діабету народними засобами

Хвороби підшлункової залози часто передаються у спадок або виникають на фоні частих нервово-психічних зривів, але і сам хворий може бути винуватцем такого «придбання» в тому випадку, якщо він надмірно захоплюється їжею. Народна медицина готова допомогти в боротьбі із захворюванням, але перш за все, потрібно самому сильно цього захотіти. Від роботи підшлункової залози залежить стан ендокринної системи організму, що в свою чергу, відбивається на роботі майже всіх органів
10:27:22 01.11.2014

Про морську сіль, шкурки бананів і подорожник

Я багато років збираю народні рецепти щодо лікування і зміцненню ясен і охоче поділюся ними з читачами. Але перш повторю рецепт зубної пасти індіанців. Відмінний засіб.
10:26:35 01.11.2014

4 перевірених рецепту від геморою

Минуло 15 років з часу мого лікування, і з тих пір повторення хвороби не було.
10:26:26 01.11.2014

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.
10:25:45 01.11.2014


10:25:24 01.11.2014


10:24:48 01.11.2014

Чим частіше чистиш зуби

Чим частіше чистиш зуби - тим менше твоя вага - Люди, які чистять зуби три рази на день, рідше страждають від надмірної ваги. До такого висновку прийшли японські вчені. Як повідомляється, вони вивчили спосіб життя близько 14 тис. чоловік. R
10:29:11 01.11.2014

Скоро в Росії не буде дітей

Скоро в Росії не буде дітей - За даними голови Державної Думи з освіти і науки Колесникова, до 2025 року в Росії нікому буде виробляти потомство. Репродуктивний потенціал країни знижується з кожним роком, все менше полягає шлюбних союзів, і все менше народжують дітей. За прогнозами, при збереженні такої тенденції неможливо буде відновити дітородну здатність нації.
10:29:06 01.11.2014

Вакцину від сибірської виразки будуть вирощувати на тютюнових плантаціях

Вакцину від сибірської виразки будуть вирощувати на тютюнових плантаціях - Дослідники з Університету Центральної Флориди отримали ефективну і відносно недорогу вакцину від сибірської виразки, вирощуючи генетично модифікований тютюн, повідомляє журнал Infection & Immunity.
10:29:01 01.11.2014

Собаки здатні розпізнавати присутність ракових клітин в організмі у свого хазяїна

Собаки здатні розпізнавати присутність ракових клітин в організмі у свого господаря - Про те, що собаки володіють унікальним нюхом, було відомо завжди, але той факт, що ці тварини здатні розпізнавати присутність ракових клітин в організмі у свого хазяїна, здивувало навіть самих учених.
10:28:56 01.11.2014

Стовбурові клітини для відновлення прозорості рогівки

Стовбурові клітини для відновлення прозорості рогівки - Ученими з University of Navarra розроблений новий метод вирощування дорослих стовбурних клітин, що дозволяє отримувати стовбурові клітини рогівки. Цей метод передбачається використовувати для лікування хвороб рогівки, за допомогою стовбурових клітин відновлюючи її прозорість.
10:28:55 01.11.2014

Клінічні випробування технології одержання СК з жиру

Клінічні випробування технології одержання СК з жиру - Компанія Healtheuniverse, Inc., Що спеціалізується на розробці і комерціалізації патентованих біофармацевтичних і біомедичних продуктів, оголосила, що її фахівці розробили технологію отримання дорослих стволових клітин з жирової тканини.
10:28:51 01.11.2014

Новий спосіб діагностики хвороб ясен

Новий спосіб діагностики хвороб ясен - Нова методика діагностики допоможе зубним лікарям дізнатися про стан ясен пацієнта, просто попросивши його прополоскати рот спеціальним розчином. Ця безболісна й малоінвазивна процедура може позбавити пацієнтів від неприємної і часто болісної процедури огляду в кріслі дантиста.
10:28:46 01.11.2014

Одна таблетка від всіх шкідливих звичок!?

Одна таблетка від всіх шкідливих звичок!? - Пігулка, яка одночасно допоможе, і схуднути, і кинути палити, пити, і вживати наркотики? Таку заяву саме по собі вже сенсація, а учені мають намір проводити дослідження заявляють, що результати будуть ще більш приголомшуючими.
10:28:41 01.11.2014

Уряд легалізував кетамін в Росії

Уряд легалізував кетамін в Росії - У понеділок, 6 серпня, Уряд затвердив Положення про використання наркотичних засобів і психотропних речовин у ветеринарії, офіційно дозволивши тим самим використання кетаміну та інших наркотиків в роботі лікарів- ветеринарів. Про це повідомляється на офіційному сайті Уряду РФ.
10:28:31 01.11.2014

Основні принципи терапії хронічних запальних захворювань суглобів

Основні принципи терапії хронічних запальних захворювань суглобів - Хронічні запальні захворювання суглобів (ХВЗС) включають в себе велику кількість нозологічних форм. Загальним і найбільш характерною ознакою цих захворювань є ураження суглобів та /або хребта запального характеру. Основними представниками цієї групи захворювань є ревматоїдний артрит (РА), ювенільний хронічний артрит, анкілозуючий спондилоартрит ідіопатичний (хвороба Бехтерева - ББ) і артрити, які поєднуються зі спондиліт (псоріатичний (ПА) і реактивні артрити, артрити при хронічних запальних захворюваннях кишківника).
10:28:25 01.11.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html