Народні методи лікування

Біль у вухах. Способи лікування.

Біль у вухах часом порівнянна з зубним болем! Чи не заснути, не працювати - тільки «страждання за вуха». А якщо у дитини заболить вухо (а це часто трапляється), то взагалі можна забути про сон. Сьогодні ми розглянемо, як можна справитися з цією напастю і в короткі терміни позбавитися від виснажливої болю.


Основні причини виникнення болю у вусі - мікроорганізми. У Вас починає боліти горло і ніс, самопочуття погіршується, виникає слабкість. Віруси потрапляють в євстахієвих труби, що з'єднують слухові проходи з внутрішнім вухом. Через інфекції з'являється нагноєння, воно тисне на барабанної перетинки, тим самим викликає біль.


Діти частіше схильні до цього захворюванню, їм складніше боротися з інфекцією.
Іншою причиною захворювання - попадання у вухо води при купанні. Іноді з-за росту волосся в зовнішньому слуховому проході.
Оливкова олія здатне тимчасово полегшити біль. Спочатку зігрійте вухо пляшкою з гарячою водою, потім капніть кілька крапель у вухо на барабанної перетинки. При болях у вусі краще прийняти вертикальне положення або підвести голову. Відбувається відтік крові від голови і біль переноситься легше. Не забувайте тримати вухо в теплі (можна гріти теплою струменем фена, але не більше трьох хвилин). Більше позіхайте і пийте воду, тим самим євстахієвих труби швидше очистяться і біль пройде.
Зняти біль допоможуть анальгетики (на зразок едвіла), але саме захворювання ними не вилікувати - необхідні антибіотики. При попаданні води у вухо, закапування 1-2 краплі ізопропіловий спирту сприяє випаровування, що залишилася у вусі води. А ще краще профілактика попаданні води у вухо - кілька крапель гліцерину, маленькі ватні тампони в кожне вухо, і можна сміливо йти купатися!


Якщо біль у вусі не вщухає, то необхідно звернутися до фахівця. Ускладнення небезпечні для головного мозку, з цим не жартують.

Переглядів : 20391
Подякували за статтю : 62

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Біль у вухах"


Біль у вухах. Способи лікування.
Біль у вухах часом порівнянна з зубним болем! Чи не заснути, не працювати - тільки «страждання за вуха». А якщо у дитини заболить вухо (а це часто трапляється), то взагалі можна забути про сон. Сьогодні ми розглянемо, як можна справитися з цією напастю і в короткі терміни позбавитися від виснажливої болю.


Not found

Біль у вухах. Способи лікування.

Біль у вухах часом порівнянна з зубним болем! Чи не заснути, не працювати - тільки «страждання за вуха». А якщо у дитини заболить вухо (а це часто трапляється), то взагалі можна забути про сон. Сьогодні ми розглянемо, як можна справитися з цією напастю і в короткі терміни позбавитися від виснажливої болю.
22:10:41 18.04.2014

просолена шерсть-засіб що треба! (Поліартрит)

Тим, хто страждає поліартритом, можу порадити спробувати просолене шерсть.
22:10:37 18.04.2014

Рецепт від кашлю у дітей

Доброго часу доби! Хочу запропонувати рецепт від кашлю у дітей.
22:10:25 18.04.2014

вазомоторний риніт. Про нафтизин краще забути

Мені 67 років. Протягом майже 10 років мучить мене вазомоторний риніт. Що тільки не перепробували лікарі! Останнє, що зробили - угріло слизову носа, але все залишилося як і раніше. Капа «Нафтизин» через 3-4 години, але безрезультатно. Допоможіть мені!
22:10:04 18.04.2014

Тюлені жир від туберкульозу

У 50-ті роки, коли мені було 16 років, я захворів на відкриту форму туберкульозу. Жили ми тоді недалеко від Астрахані.
22:09:51 18.04.2014

Як жити з цим псоріаз?

У мене псоріаз (спадковий), і тільки очищення кишківника і правильне харчування допомагають уживатися з ним, і, мабуть, ще ванночки із сіллю, содою і чистотілом.
22:09:46 18.04.2014

Боремося з опіками.

Багато років тому стався такий випадок. Мій батько, який працював шофером в колгоспі, ремонтував вантажівка. А мій 18-річний брат вирішив йому допомогти і з запаленою сигаретою в зубах поліз до батька під машину. Пари бензину вмить спалахнули, батько тільки ледве встиг кинути на обличчя сина тілогрійку. Але опік був жахливий, страшно дивитися.
22:09:44 18.04.2014

Про оцтової матці

Багато хто запитує: чи можна використовувати яблука крім сорту« Антонівка »та її різновидів? Можна використовувати будь-які сорти, але не із забруднених зон. Також можна приготувати оцет із солодких сортів. Чим солодший яблука, тим більше вміст спирту і тим краще утворюється оцтова кислота.
22:09:43 18.04.2014

Жіночий алкоголізм

Жіночий алкоголізм - як дивно звучить це словосполучення, не кажучи вже про саме явище. Проте, за останнє десятиліття кількість зловживають алкоголем представниць прекрасної статі подвоїлася. Причини, наслідки та особливості жіночого алкоголізму ми спробували докладно викласти в матеріалі.
22:09:41 18.04.2014

Себорея лікується легко!

Дуже сильно переживала я і з-за такої напасті, як себорея. Мало того, що дошкуляв сильний свербіж, але до того ж всю волосяну частину голови покрило, як панциром, навіть на шию спускалися струпи, Лікарі допомогти не змогли.
22:09:39 18.04.2014

Особистий досвід боротьби з циститом

Милі дівчата, думаю, багато хто з вас знають, що таке цистит і які неприємні, болючі відчуття супроводжують цю недугу. Особисто у мене цистит був хронічним. Варто було мені було одягнути спідницю у вітряну погоду або кофточку коротше, як починалося: різь, тяжкість внизу живота, часті позиви до сечовипускання. Щоб побороти цистит першорядно необхідно зміцнити імунітет і терміново звернутися за лікарською допомогою. Грунтуючись на своєму особистому досвіді, можу дати кілька рекомендацій з приводу лікування цієї недуги в домашніх умовах.
22:09:37 18.04.2014

Зміна способу життя - кращі ліки від імпотенції

Зміна способу життя - кращі ліки від імпотенції - Вправи і дієта можуть позбавити тучних чоловіків від імпотенції. Такий висновок винесли італійські медики після дворічних досліджень, в результаті яких одна третина випробуваних домоглися довгоочікуваної ерекції. У програмі взяло участь 110 чоловік у віці від 35 до 55 з індексом маси тіла понад 30 одиниць (межа, за якою вже констатується ожиріння).
22:10:39 18.04.2014

Кишкові промивання

Кишкові промивання - Очищення кишечника як оздоровча процедура як складова частина практичної медицини має багатовікову історію, але тільки з кінця ХVIII - початку XIX століття набуває наукове обгрунтування.
22:10:35 18.04.2014

Розкрито секрет мозку виборців

Розкрито секрет мозку виборців - Вченим вдалося розкрити механізм роботи мозку виборця. Американські психологи запропонували 11 випробуваним - прихильникам різних політичних партій - переглянути кілька передвиборчих роликів. R
22:10:31 18.04.2014

У Нігерії нарешті дозволена вакцинація проти поліомієліту

У Нігерії нарешті дозволена вакцинація проти поліомієліту - У вівторок 26 травня губернатор нігерійському штаті Кано Ібрагім Шекарау після того, як багато хто звинуватили його в тому, що він винен у швидкому поширенні поліомієліту в країні через введеного ним мораторію на вакцинацію проти цього страшного захворювання, погодився відновити програму вакцинації.
22:10:29 18.04.2014

VIII Міжнародний Науковий Конгрес «НАУКА. ІНФОРМАЦІЯ. СВІДОМІСТЬ»

VIII Міжнародний Науковий Конгрес «НАУКА. ІНФОРМАЦІЯ. СВІДОМІСТЬ» - 3-5 липня 2004 року в Санкт-Петербурзі пройде VIII Міжнародний Науковий Конгрес «НАУКА. ІНФОРМАЦІЯ. СВІДОМІСТЬ ».
22:10:27 18.04.2014

Fresenius Medical Care: підсумки діяльності компанії

Fresenius Medical Care: підсумки діяльності компанії - Найбільший світовий виробник діалізного устаткування і витратних матеріалів - Fresenius Medical Care AG - представив результати діяльності за підсумками на I кв. 2004 року.
22:10:26 18.04.2014

Окислювальний стрес і виснаження вітаміну E можуть бути залучені в патогенез спазму коронарних артерій

Окислювальний стрес і виснаження вітаміну E можуть бути залучені в патогенез спазму коронарних артерій - Department of Internal Medicine, Toyama Medical and Pharmaceutical University (Японія) провели дослідження у 12 пацієнтів з варіантної стенокардією внаслідок спазму лівої коронарної артерії, 9 пацієнтів зі стабільною стенокардією і 9 осіб контрольної групи. Дані дослідження опубліковані в Cardiovasc. Res. в 1999 році.
22:10:24 18.04.2014

Винайшли харчову добавку, що сприяє зачаттю

Винайшли харчову добавку, що сприяє зачаттю - Вважається, що харчова добавка, яка містить суміш трав, вітамінів і амінокислот, різко підвищує фертильність і допомагає деяким жінкам зачати, про що свідчить невелике дослідження.
22:10:21 18.04.2014

Антікокаіновая вакцина? Це цікаво, але питання залишаються

Антікокаіновая вакцина? Це цікаво, але питання залишаються - TA-CD - це нова вакцина особливого властивості: вона бореться не з вірусами або бактеріями, а з наслідками вживання наркотику - кокаїну. Цей медикамент, нещодавно вперше пройшов випробування на людині, розроблений британською фармацевтичною компанією Xenova.
22:10:20 18.04.2014

Роль антиоксидантних вітамінів у підтримці нормальної функції легень

Роль антиоксидантних вітамінів у підтримці нормальної функції легень - Асоціація статусу антиоксидантних вітамінів і показників функціонального стану легенів за даними епідеміологічного когортного дослідження.
22:10:18 18.04.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html