Народні методи лікування

Біль у вухах. Способи лікування.

Біль у вухах часом порівнянна з зубним болем! Чи не заснути, не працювати - тільки «страждання за вуха». А якщо у дитини заболить вухо (а це часто трапляється), то взагалі можна забути про сон. Сьогодні ми розглянемо, як можна справитися з цією напастю і в короткі терміни позбавитися від виснажливої болю.


Основні причини виникнення болю у вусі - мікроорганізми. У Вас починає боліти горло і ніс, самопочуття погіршується, виникає слабкість. Віруси потрапляють в євстахієвих труби, що з'єднують слухові проходи з внутрішнім вухом. Через інфекції з'являється нагноєння, воно тисне на барабанної перетинки, тим самим викликає біль.


Діти частіше схильні до цього захворюванню, їм складніше боротися з інфекцією.
Іншою причиною захворювання - попадання у вухо води при купанні. Іноді з-за росту волосся в зовнішньому слуховому проході.
Оливкова олія здатне тимчасово полегшити біль. Спочатку зігрійте вухо пляшкою з гарячою водою, потім капніть кілька крапель у вухо на барабанної перетинки. При болях у вусі краще прийняти вертикальне положення або підвести голову. Відбувається відтік крові від голови і біль переноситься легше. Не забувайте тримати вухо в теплі (можна гріти теплою струменем фена, але не більше трьох хвилин). Більше позіхайте і пийте воду, тим самим євстахієвих труби швидше очистяться і біль пройде.
Зняти біль допоможуть анальгетики (на зразок едвіла), але саме захворювання ними не вилікувати - необхідні антибіотики. При попаданні води у вухо, закапування 1-2 краплі ізопропіловий спирту сприяє випаровування, що залишилася у вусі води. А ще краще профілактика попаданні води у вухо - кілька крапель гліцерину, маленькі ватні тампони в кожне вухо, і можна сміливо йти купатися!


Якщо біль у вусі не вщухає, то необхідно звернутися до фахівця. Ускладнення небезпечні для головного мозку, з цим не жартують.

Переглядів : 24476
Подякували за статтю : 66

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Біль у вухах"


Біль у вухах. Способи лікування.
Біль у вухах часом порівнянна з зубним болем! Чи не заснути, не працювати - тільки «страждання за вуха». А якщо у дитини заболить вухо (а це часто трапляється), то взагалі можна забути про сон. Сьогодні ми розглянемо, як можна справитися з цією напастю і в короткі терміни позбавитися від виснажливої болю.


Not found

Біль у вухах. Способи лікування.

Біль у вухах часом порівнянна з зубним болем! Чи не заснути, не працювати - тільки «страждання за вуха». А якщо у дитини заболить вухо (а це часто трапляється), то взагалі можна забути про сон. Сьогодні ми розглянемо, як можна справитися з цією напастю і в короткі терміни позбавитися від виснажливої болю.
09:09:18 24.10.2014

Лікування артриту за методом доктора Любимової

Страждаю деформуючим артрозом і анкілозів лівого колінного суглоба (IV ступеня). Порадьте, чи можна це вилікувати народними засобами?
09:08:40 24.10.2014

Як боротися з підшкірним кліщем (Демодекоз)

Часто можна бачити обличчя, зіпсовані безліччю вугрів, боротьба з якими коштує чималих сил і нервів. Однією з причин виникнення вугрів може бути демодекоз, або, простіше, підшкірний кліщ, який зазвичай вражає жирну шкіру. Він живе в сально-волосяних фолікулах, або цибулинах, з яких виростають волоски, в секреті сальних залоз шкіри обличчя
09:07:54 24.10.2014

Про осикову кору - детально

Скільки кори потрібно класти на 1 л води? Я клала на-віч. Але за численними прохання пішла в магазин, зважила цю свою порцію. Вийшло 50-60 р. Це, уточнюю, з деревини, знятої сокирою із стовбура товщиною 18-22 см. випивати в день близько 700 мл відвару. Щодня готувала свіжий відвар.
09:06:37 24.10.2014

Два рецепту проти каменів у нирках

Рецепт від каменів у нирках. Цим простим але дуже ефективним способом один знайомий позбувся від каменя в нирці діаметром 12 сантиметрів - уявити навіть важко. Але він позбувся, і абсолютно безболісно!
09:06:04 24.10.2014

Алтей червоний - прегарний

Розкажу про дивовижний рослині - алтее червоному.
09:05:59 24.10.2014

Як дешево і просто вилікувати геморой

Моє лікування перевірено на собі і пацієнтах.Щоб позбутися від геморою, необхідно різко зменшити кількість споживаної в їжу солі. Без цього першого кроку на шляху до одужання вас закатують нескінченні загострення хвороби
09:05:38 24.10.2014

Лимон і часник від тиску

Сама я багато років страждала від внутрішньочерепного тиску. Тепер постійно користуюся засобом, який мені дуже добре допомагає.
09:05:03 24.10.2014

Цибулевий сироп від кашлю

Хочу поділитися рецептом «цибульного сиропу» від кашлю (при грипі, бронхіті, бронхіальній астмі, туберкульозі). Рецепт перевірений протягом 30 років.
09:04:24 24.10.2014

Лапароскопія - ефективний метод лікування гінекологічних захворювань

Зовсім недавно лапароскопія дала початок справжньої революції в гінекології. Це не дивно, адже крім таких плюсів як мінімальна травматичність і короткий реабілітаційний період, у лапароскопії є такі чесноти, як можливість точної та наочної діагностики, і головне - при проведенні лапароскопії зберігаються органи, які при порожнинних операціях врятувати неможливо.
09:04:08 24.10.2014

Якщо замучив бронхіт і пневмонія

Пропоную рецепт, яким я вилікувала бронхіт, а сусідка - двосторонню пневмонію.
09:03:58 24.10.2014

Як жінки вибирають чоловіків!

Як жінки вибирають чоловіків! - Більшість чоловіків вважають, що будь-яка жінка мріє про партнера, у якого рельєфно випирають всі можливі частини тіла. Це - абсолютна оману. Звичайно, жінкам подобаються чоловіки з широкими плечима, але ... найголовніше для жінок у всьому світі - це оформлений пружний зад.
09:09:15 24.10.2014

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.
09:09:09 24.10.2014

Ізраїльські вчені внесли ще одне доповнення у величезний список цілющих властивостей аспірину

Ізраїльські вчені внесли ще одне доповнення у величезний список цілющих властивостей аспірину - Автори статті, опублікованої в журналі Gut, стверджують, що регулярне вживання невеликих доз ацетилсаліцилової кислоти перешкоджає патологічних змін слизової оболонки товстої кишки, які нерідко спричиняють за собою виникнення злоякісних пухлин.
09:09:05 24.10.2014

Вітряна віспа у дорослих

Вітряна віспа у дорослих - Вітряна віспа (ВО) внаслідок широкого розповсюдження і високої контагіозності зазвичай розвивається у дітей, проте вона нерідко виникає й у дорослих. Так, в період з 1991 по 1998 рік під нашим спостереженням в інфекційній клінічній лікарні № 2 знаходилося 1145 дорослих хворих ВО у віці від 16 до 80 років. Серед них переважали чоловіки (837), переважно у віці 18-23 років
09:09:00 24.10.2014

Їсти чи не їсти, вважати чи не рахувати калорії ...

Є чи не є, вважати чи не рахувати калорії ... - Досить довго вважалося, що шлях до схуднення лежить через зниження калорійності харчування. Однак шестимісячне дослідження американських вчених поставило під сумнів дане твердження. 65 учасників дослідження, які страждають ожирінням, дотримувалися дієти, одна частина вживала їжу з помірним вмістом жиру і мигдаль, а інша - дотримувалася дієти з низьким вмістом жирів. Загальна кількість калорій в обох випадках було однаково.
09:09:00 24.10.2014

Вітаміни зупиняють сліпоту

Вітаміни зупиняють сліпоту - Коктейль з вітамінних препаратів і мікроелементів може бути ефективним засобом для профілактики порушень зору. Про це повідомили співробітники медичної факультету Університету імені Джона Хопкінса (Балтімор, США).
09:08:55 24.10.2014

Консервативне лікування хронічної венозної недостатності

Консервативне лікування хронічної венозної недостатності - Лікування хворих з хронічною венозною недостатністю (ХВН) нижніх кінцівок є вельми актуальною проблемою як в медичному, так і соціально-економічному плані. На жаль, кількість хворих з даною патологією збільшується, незважаючи на появу нових лікарських препаратів, вдосконалення та різноманітність методів лікування.
09:08:39 24.10.2014

Чому під час оргазму жінки кричать

Чому під час оргазму жінки кричать - Хороше запитання. Всупереч уявленням багатьох людей, біологічна реакція жінки, що відчуває оргазм, може бути настільки різною, що це іноді навіть вводить в оману.
09:08:35 24.10.2014

Обсяг поставок болгарського холдингу «Софарма» до Росії виріс на 40% у 2002 році

Обсяг поставок болгарського холдингу «Софарма» до Росії виріс на 40% у 2002 році - найбільший болгарський фармацевтичне підприємство - АТ «Софарма» святкує у квітні свій 70-річний ювілей. Більше 80% експорту АО «Софарма» надходить на ринки Росії та України.
09:08:33 24.10.2014

Гастроезофагеальна рефлюксна хвороба: сучасний погляд на проблему

Гастроезофагеальна рефлюксна хвороба: сучасний погляд на проблему - Гастроезофагеальна рефлюксна хвороба (ГЕРХ) є одним з найбільш поширених та потенційно серйозних захворювань стравоходу, що має останнім часом достовірну тенденцію до збільшення поширеності і значно погіршує якість життя пацієнтів.
09:08:29 24.10.2014

Пластир від вагітності

Пластир від вагітності - Вчені з дослідницького інституту RW Johnson Pharmaceutical в Нью-Джерсі розробили новий протизаплідний засіб. Виглядає воно як звичайний пластир.
09:08:28 24.10.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html