Народні методи лікування

Біль у вухах. Способи лікування.

Біль у вухах часом порівнянна з зубним болем! Чи не заснути, не працювати - тільки «страждання за вуха». А якщо у дитини заболить вухо (а це часто трапляється), то взагалі можна забути про сон. Сьогодні ми розглянемо, як можна справитися з цією напастю і в короткі терміни позбавитися від виснажливої болю.


Основні причини виникнення болю у вусі - мікроорганізми. У Вас починає боліти горло і ніс, самопочуття погіршується, виникає слабкість. Віруси потрапляють в євстахієвих труби, що з'єднують слухові проходи з внутрішнім вухом. Через інфекції з'являється нагноєння, воно тисне на барабанної перетинки, тим самим викликає біль.


Діти частіше схильні до цього захворюванню, їм складніше боротися з інфекцією.
Іншою причиною захворювання - попадання у вухо води при купанні. Іноді з-за росту волосся в зовнішньому слуховому проході.
Оливкова олія здатне тимчасово полегшити біль. Спочатку зігрійте вухо пляшкою з гарячою водою, потім капніть кілька крапель у вухо на барабанної перетинки. При болях у вусі краще прийняти вертикальне положення або підвести голову. Відбувається відтік крові від голови і біль переноситься легше. Не забувайте тримати вухо в теплі (можна гріти теплою струменем фена, але не більше трьох хвилин). Більше позіхайте і пийте воду, тим самим євстахієвих труби швидше очистяться і біль пройде.
Зняти біль допоможуть анальгетики (на зразок едвіла), але саме захворювання ними не вилікувати - необхідні антибіотики. При попаданні води у вухо, закапування 1-2 краплі ізопропіловий спирту сприяє випаровування, що залишилася у вусі води. А ще краще профілактика попаданні води у вухо - кілька крапель гліцерину, маленькі ватні тампони в кожне вухо, і можна сміливо йти купатися!


Якщо біль у вусі не вщухає, то необхідно звернутися до фахівця. Ускладнення небезпечні для головного мозку, з цим не жартують.

Переглядів : 23639
Подякували за статтю : 66

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Біль у вухах"


Біль у вухах. Способи лікування.
Біль у вухах часом порівнянна з зубним болем! Чи не заснути, не працювати - тільки «страждання за вуха». А якщо у дитини заболить вухо (а це часто трапляється), то взагалі можна забути про сон. Сьогодні ми розглянемо, як можна справитися з цією напастю і в короткі терміни позбавитися від виснажливої болю.


Not found

Біль у вухах. Способи лікування.

Біль у вухах часом порівнянна з зубним болем! Чи не заснути, не працювати - тільки «страждання за вуха». А якщо у дитини заболить вухо (а це часто трапляється), то взагалі можна забути про сон. Сьогодні ми розглянемо, як можна справитися з цією напастю і в короткі терміни позбавитися від виснажливої болю.
09:11:35 18.09.2014


09:11:10 18.09.2014

Гострота: перетворимо «батька печалі» в «пана радості»

Шлунок багато медиків з давнини називали батьком печалі. Швидше за все - через гастриту. Что-то в животі заболіло, защеміло, виник неприємний смак у роті, печія, загальна слабкість, знижений настрій - швидше за все за комплексом цих симптомів варто гастрит - запалення слизової оболонки шлунка. Ця недуга зустрічається також часто, як нежить.
09:11:08 18.09.2014


09:11:06 18.09.2014


09:11:04 18.09.2014


09:11:02 18.09.2014

Ох вже ці глисти

В організмі людини паразитує до 250 видів глистів, або гельмінтів, як назвав їх ще Гіппократ. Часто глистяні захворювання називають хворобою брудних рук, немитих овочів і фруктів, погано провареної їжі
09:10:49 18.09.2014

Сім правил боротьби з дисбактеріозом

У мого сина дисбактеріоз з 4 місяців. Зараз йому вже 1 рік і 2 місяці. У нього чиста, здорова шкіра, регулярний стілець, і їсть він вже практично всі. Мучились ми довго, я вивела для себе кілька правил, може бути, вони вам допоможуть: ...
09:10:45 18.09.2014

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.
09:10:03 18.09.2014

Листя волоського горіха проти діабету

Пропоную дуже простий рецепт для зниження цукру в крові та сечі.
09:09:59 18.09.2014

Вени: коли зірочки не в радість

Хронічна венозна недостатність часто відносять до так званих хвороб століття - настільки поширений цю недугу, що поєднує захворювання, які призводять до тривалого порушення венозного відтоку з нижніх кінцівок
09:09:32 18.09.2014

При покупці товарів краще всього слідувати інтуїції, а не продуманим рішенням

При покупці товарів краще всього слідувати інтуїції, а не продуманим рішенням - Не треба багато думати перед покупкою нового телевізора або автомобіля - психологи стверджують, що довгі, продумані рішення в кінцевому рахунку призводять до поганого вибору.
09:11:34 18.09.2014

Збірник алгоритмів вибору та пропозиції БАД для профілактики і комплексної терапії захворювань

Збірник алгоритмів вибору та пропозиції БАД для профілактики і комплексної терапії захворювань - В алгоритмах вказані продукти, дозволені до застосування в якості БАД до їжі на території РФ. При це в розгляд бралися лише ті продукти, які реалізуються через аптечні установи. БАД до їжі, що реалізуються в системі мережевого маркетингу, в збірнику не фігурують.
09:11:32 18.09.2014

Учені підрахували, скільки коштує людське життя

Учені підрахували, скільки коштує людське життя - Твердження про те, що людське життя безцінне - не більше ніж популістська формулювання. Насправді ціна є, причому досить значна, пише італійська газета La Repubblica.
09:11:31 18.09.2014

Особливості пубертатного періоду на сучасному етапі

Особливості пубертатного періоду на сучасному етапі - пубертатний період є вкрай важливою - рубіжної фазою розвитку людини, коли організм піддається ряду змін, що сприяють настанню його статевий і фізичної зрілості
09:11:31 18.09.2014

Шизофренія і депресія викликаються вірусом

Шизофренія і депресія викликаються вірусом - Ряд психічних захворювань людини, таких як шизофренія, депресія або синдром хронічної втоми, можуть викликатися особливим вірусом. Раніше вчені припускали, що цей мікроб не представляє небезпеки для людини, а вражає тільки мозок тварин, що призводить у більшості випадків до їх загибелі.
09:11:26 18.09.2014

Якщо у вас чутлива шкіра ...

Якщо у вас чутлива шкіра ... - Поняття «чутлива шкіра», схоже, дуже міцно увійшло в наше життя. На неї все частіше скаржаться клієнти косметологів, про неї пишуть в журналах, говорять на професійних конгресах, для неї випускають спеціальну косметику. Наприклад, 40 відсотків (!) населення США переконані, що у них є всі ознаки подібної чутливості. Однак відповідь на запитання: «Що ж таке чутлива шкіра?» - Для багатьох до цих пір не очевидний.
09:11:22 18.09.2014

Космічна медицина вирішує земні проблеми

Космічна медицина вирішує земні проблеми - Учені, що займаються розробками в галузі космічної медицини, запропонували ще одне рішення проблеми погіршення зору. Співробітник Хьюстоновского університету Алекс Ігнатьєв запропонував оригінальну модель штучної ретиніт, створену на основі заміни клітин очного яблука ... клітинами, отриманими з сонячної матерії, які здатні конвертувати світло в образи, розпізнавати і розуміти мозком людини.
09:11:18 18.09.2014

Старече недоумство виявлять до старості

Старече недоумство виявлять до старості - Нова методика, запропонована американськими вченими з Університету Каліфорнії в Лос-Анджелесі, дозволить лікарям ставити діагноз старечого недоумства, або хвороби Альцгеймера, задовго до появи страшних симптомів. Цей метод дозволить лікарям буквально побачити зміни в головному мозку пацієнтів.
09:11:12 18.09.2014

Відповідальний за відчуття рівноваги ген

Відповідальний за відчуття рівноваги ген - Дослідники виявили ген, активність якого грає провідну роль у підтримці рівноваги. Результати даного дослідження, що проводилося в Медичній школі Вашингтонського університету в Сент-Луїсі, опубліковані в Journal of Human Molecular Genetics.
09:11:03 18.09.2014

Печінкова енцефалопатія та методи її корекції метаболічної

Печінкова енцефалопатія та методи її корекції метаболічної - Для печінкової енцефалопатії (ПЕ) характерні порушення свідомості, зміна особистості, розлад інтелекту і мови. У важких випадках настає кома і смерть хворого. ПЕ являє собою комплекс потенційно оборотних нервово-психічних порушень, що виникають як наслідок гострої або хронічної печінкової недостатності та /або портосістемного шунтування крові.
09:10:54 18.09.2014

Дефіцит заліза в материнській утробі затримує мозковий розвиток у немовлят

Дефіцит заліза в материнській утробі затримує мозковий розвиток у немовлят - Залізо відіграє значну роль у розвитку головного мозку в утробі матері, а його брак особливо небезпечна для нервової системи недоношених дітей , попереджають педіатри Університету Рочестера /США /.
09:10:50 18.09.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html