Народні методи лікування

Біль у вухах. Способи лікування.

Біль у вухах часом порівнянна з зубним болем! Чи не заснути, не працювати - тільки «страждання за вуха». А якщо у дитини заболить вухо (а це часто трапляється), то взагалі можна забути про сон. Сьогодні ми розглянемо, як можна справитися з цією напастю і в короткі терміни позбавитися від виснажливої болю.


Основні причини виникнення болю у вусі - мікроорганізми. У Вас починає боліти горло і ніс, самопочуття погіршується, виникає слабкість. Віруси потрапляють в євстахієвих труби, що з'єднують слухові проходи з внутрішнім вухом. Через інфекції з'являється нагноєння, воно тисне на барабанної перетинки, тим самим викликає біль.


Діти частіше схильні до цього захворюванню, їм складніше боротися з інфекцією.
Іншою причиною захворювання - попадання у вухо води при купанні. Іноді з-за росту волосся в зовнішньому слуховому проході.
Оливкова олія здатне тимчасово полегшити біль. Спочатку зігрійте вухо пляшкою з гарячою водою, потім капніть кілька крапель у вухо на барабанної перетинки. При болях у вусі краще прийняти вертикальне положення або підвести голову. Відбувається відтік крові від голови і біль переноситься легше. Не забувайте тримати вухо в теплі (можна гріти теплою струменем фена, але не більше трьох хвилин). Більше позіхайте і пийте воду, тим самим євстахієвих труби швидше очистяться і біль пройде.
Зняти біль допоможуть анальгетики (на зразок едвіла), але саме захворювання ними не вилікувати - необхідні антибіотики. При попаданні води у вухо, закапування 1-2 краплі ізопропіловий спирту сприяє випаровування, що залишилася у вусі води. А ще краще профілактика попаданні води у вухо - кілька крапель гліцерину, маленькі ватні тампони в кожне вухо, і можна сміливо йти купатися!


Якщо біль у вусі не вщухає, то необхідно звернутися до фахівця. Ускладнення небезпечні для головного мозку, з цим не жартують.

Переглядів : 23268
Подякували за статтю : 66

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Біль у вухах"


Біль у вухах. Способи лікування.
Біль у вухах часом порівнянна з зубним болем! Чи не заснути, не працювати - тільки «страждання за вуха». А якщо у дитини заболить вухо (а це часто трапляється), то взагалі можна забути про сон. Сьогодні ми розглянемо, як можна справитися з цією напастю і в короткі терміни позбавитися від виснажливої болю.


Not found

Біль у вухах. Способи лікування.

Біль у вухах часом порівнянна з зубним болем! Чи не заснути, не працювати - тільки «страждання за вуха». А якщо у дитини заболить вухо (а це часто трапляється), то взагалі можна забути про сон. Сьогодні ми розглянемо, як можна справитися з цією напастю і в короткі терміни позбавитися від виснажливої болю.
01:44:17 03.09.2014

Як я лечу опущення матки

Хочу поділитися своїм рецептом лікування опущення матки. Перш ніж приступити до процедури, помасажуйте живіт знизу вгору - як би піднімаючи його орган. Розріжте картоплю розміром більше курячого яйця навпіл і в одну з половинок застроміть ...
01:43:27 03.09.2014

Мала клізма для великої користі

Ходять по землі «вагітні» бабусі і дідусь. Животи у них роздуті: то на ніс лізуть, то звисають до землі. Розмовляти з ними про це важко. Запитую у бабусі: «Коли була остання вагітність?». Відповідає: «Років тридцять тому, вже онуки до школи ходять. А що? »-« Якщо немає вагітності, то чому живіт на ніс лізе? »-« Ну і що? Мені належить за віком, та й жирок накопичується ».
01:43:02 03.09.2014

Особистий досвід боротьби з циститом

Милі дівчата, думаю, багато хто з вас знають, що таке цистит і які неприємні, болючі відчуття супроводжують цю недугу. Особисто у мене цистит був хронічним. Варто було мені було одягнути спідницю у вітряну погоду або кофточку коротше, як починалося: різь, тяжкість внизу живота, часті позиви до сечовипускання. Щоб побороти цистит першорядно необхідно зміцнити імунітет і терміново звернутися за лікарською допомогою. Грунтуючись на своєму особистому досвіді, можу дати кілька рекомендацій з приводу лікування цієї недуги в домашніх умовах.
01:43:00 03.09.2014


01:42:39 03.09.2014

Забудьте про мастопатії назавжди!

У мене десятирічний досвід боротьби з мастопатією. Я перепробувала багато засобів і методів лікування: всілякі трави і компреси, 4 л перегородок волоських горіхів, 3 л шабельника. А мені ставало все гірше і гірше. Спілкування з діагностичним центром, де я випила 8 флаконів мастодіона, спустошило мій гаманець
01:42:36 03.09.2014

Так що по конях!

Як відомо, кінь з давніх пір здатна виліковувати людини. Є навіть іпотерапія - лікування за допомогою верхової їзди.
01:41:45 03.09.2014

Соснові шишки від каменів у нирках

Знаю кілька хороших перевірених рецептів від різних недуг. Поділюся деякими з них. Свою сусідку, три роки страждала на демодекозом, я вилікував за два тижні за таким рецептом.
01:41:20 03.09.2014

За порадою бабусі (Екзема)

Від моєї бабусі, знатної на всю округу знахарки, дістався мені рецепт лікування екземи мокрій хною, якою жінки фарбують волосся.
01:41:13 03.09.2014

Застуда в офісі - стихійне лихо

Застуда - це не власне захворювання верхніх дихальних шляхів, а місце боротьби організму з різними патогенами.
01:40:29 03.09.2014

Про лимон, овес і яєчні білки

Поділюся і своїми. Як лікую артроз.
01:38:42 03.09.2014

Заняття музикою роблять людину розумнішою

Заняття музикою роблять людину розумнішою - Регулярні заняття музикою змінюють анатомію та функції головного мозку і можуть бути використані в якості ефективної терапії для поліпшення когнітивних навичок. R
01:44:02 03.09.2014

Ревматизм: ентеровірус або стрептокок?

Ревматизм: ентеровірус або стрептокок? - Вперше команді британських і китайських вчених вдалося довести наявність вірусної реплікації в тканині клапанів у пацієнтів з хронічним ревматичний ураженням клапанного апарату серця. Отримані результати дозволяють припустити, що ентеровірус у ряді випадків бере участь у прогресуванні гострої ревматичної серцевої патології і перехід її в хронічну фазу.
01:43:57 03.09.2014

позалікарняних пневмонії: діагностика та лікування

позалікарняних пневмонії: діагностика та лікування - позалікарняна пневмонія (ВП) належить до групи інфекційних захворювань нижніх відділів дихальних шляхів, які включають, крім пневмонії, гострий бронхіт, загострення хронічної обструктивної хвороби легень ( ХОЗЛ) і ускладнені випадки грипу.
01:43:53 03.09.2014

Оцінка епідеміологічної значимості свежевиделенних холеpних вібpіонов

Оцінка епідеміологічної значимості свежевиделенних холеpних вібpіонов - Ломов О. М., Лобанов В. В., Сальникова О. І., Алексеева Л. П., Мазpухо Б. Л., Каpагозова А. В. Научно-дослідний пpотівочумний інстітут, Pостов-на-Дону
01:43:46 03.09.2014

Вчені навчилися змінювати групу крові

Вчені навчилися змінювати групу крові - Вчені розробили простий метод зміни групи крові. Цей прорив може означати кінець нестачі крові завдяки збільшенню постачань крові нейтральної групи 0, яка може бути перелита будь-якому пацієнтові. R
01:43:45 03.09.2014

Клініко-патогенетичне значення сpедніх молекул пpи остpих pеспіpатоpних і кишкових інфекціях у дітей

Клініко-патогенетичне значення сpедніх молекул пpи остpих pеспіpатоpних і кишкових інфекціях у дітей - Хохлова О. М., Баpсуков В. С., Донець Е . А., Дудка В. Т. Куpскій госудаpственний медичний унівеpсітет
01:43:36 03.09.2014

Розроблено новий метод ранньої діагностики артриту

Розроблено новий метод ранньої діагностики артриту - Нове контрастну речовину дозволить зробити доступною ранню діагностику артриту з використанням магнітно-резонансної томографії (МРТ). Воно було розроблено професором Джеральдом Роузеном (Gerald Rosen) з Інституту біотехнологій Університету штату Меріленд спільно з Ц.С. Вінальскі (CS Winalski) з Медичної школи Гарвардського університету.
01:43:26 03.09.2014

Жителі глибинки будуть лікуватися за допомогою телемедицини

Жителі глибинки будуть лікуватися за допомогою телемедицини - Адміністрація Архангельської області затвердила цільову програму з розвитку телемедицини. До кінця 2003 року в регіоні буде створено спеціальний телекомунікаційний центр, а більшість лікувально-профілактичних закладів області будуть оснащені спеціальним обладнанням. Вартість програми перевищить 85 млн. рублів. Фінансування проекту планується виробляти з коштів обласного бюджету та позабюджетних джерел.
01:43:12 03.09.2014

Імплантація частини серця

Імплантація частини серця - Російські вчені успішно імплантували новітню модель штучного лівого шлуночка, який є альтернативою штучному серцю, теляті. Ця унікальна операція була проведена в НДІ трансплантології і штучних органів. Вчені вважають, що ця подія є важливим кроком на шляху впровадження штучного серця в практику.
01:43:05 03.09.2014

Антибіотики з ... морських організмів

Антибіотики з ... морських організмів - Російські вчені вважають, що з морських організмів можуть бути отримані антибіотики, що не викликають стійкості у хвороботворних мікробів.
01:42:54 03.09.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html