Народні методи лікування

Біль у вухах. Способи лікування.

Біль у вухах часом порівнянна з зубним болем! Чи не заснути, не працювати - тільки «страждання за вуха». А якщо у дитини заболить вухо (а це часто трапляється), то взагалі можна забути про сон. Сьогодні ми розглянемо, як можна справитися з цією напастю і в короткі терміни позбавитися від виснажливої болю.


Основні причини виникнення болю у вусі - мікроорганізми. У Вас починає боліти горло і ніс, самопочуття погіршується, виникає слабкість. Віруси потрапляють в євстахієвих труби, що з'єднують слухові проходи з внутрішнім вухом. Через інфекції з'являється нагноєння, воно тисне на барабанної перетинки, тим самим викликає біль.


Діти частіше схильні до цього захворюванню, їм складніше боротися з інфекцією.
Іншою причиною захворювання - попадання у вухо води при купанні. Іноді з-за росту волосся в зовнішньому слуховому проході.
Оливкова олія здатне тимчасово полегшити біль. Спочатку зігрійте вухо пляшкою з гарячою водою, потім капніть кілька крапель у вухо на барабанної перетинки. При болях у вусі краще прийняти вертикальне положення або підвести голову. Відбувається відтік крові від голови і біль переноситься легше. Не забувайте тримати вухо в теплі (можна гріти теплою струменем фена, але не більше трьох хвилин). Більше позіхайте і пийте воду, тим самим євстахієвих труби швидше очистяться і біль пройде.
Зняти біль допоможуть анальгетики (на зразок едвіла), але саме захворювання ними не вилікувати - необхідні антибіотики. При попаданні води у вухо, закапування 1-2 краплі ізопропіловий спирту сприяє випаровування, що залишилася у вусі води. А ще краще профілактика попаданні води у вухо - кілька крапель гліцерину, маленькі ватні тампони в кожне вухо, і можна сміливо йти купатися!


Якщо біль у вусі не вщухає, то необхідно звернутися до фахівця. Ускладнення небезпечні для головного мозку, з цим не жартують.

Переглядів : 22415
Подякували за статтю : 66

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Біль у вухах"


Біль у вухах. Способи лікування.
Біль у вухах часом порівнянна з зубним болем! Чи не заснути, не працювати - тільки «страждання за вуха». А якщо у дитини заболить вухо (а це часто трапляється), то взагалі можна забути про сон. Сьогодні ми розглянемо, як можна справитися з цією напастю і в короткі терміни позбавитися від виснажливої болю.


Not found

Біль у вухах. Способи лікування.

Біль у вухах часом порівнянна з зубним болем! Чи не заснути, не працювати - тільки «страждання за вуха». А якщо у дитини заболить вухо (а це часто трапляється), то взагалі можна забути про сон. Сьогодні ми розглянемо, як можна справитися з цією напастю і в короткі терміни позбавитися від виснажливої болю.
07:40:20 26.07.2014


07:40:19 26.07.2014

Муміє проти вовчанки

Понад двадцять років тому в мене був діагноз системний червоний вовчак. Різне лікування пропонували тоді медики - аж до гормонів - нічого не допомагало. І тоді вирішила спробувати народний метод: З рази на день приймала по 1 ч. ложці муміє за 30 хвилин до їжі. Щоправда, для успішного лікування необхідно було відмовитися від гормонів, будь-яких ліків та спиртного.
07:40:13 26.07.2014

Поспішаю на допомогу. Лікуємо демодекоз

Діагноз - демодекоз. Це захворювання шкіри обличчя мучило мене більше 30 років. Скільки і яких тільки мазей я не перемазаний на своє обличчя, - і все без толку. Два рази навіть мимоволі спалювала шкіру обличчя. Шкіра незабаром наростала знову, але і на ній утворювалася висип в ще більшій кількості.
07:39:57 26.07.2014

Лікування молочниці народними засобами

Перш ніж лікувати молочницю народними засобами варто подумати про те, що самолікування не завжди показує результат, який був би бажаний, що часто самолікування це викинуті на вітер гроші, що не завжди можна зрозуміти позбулися чи від грибка повністю чи ні. Але все ж симптоми молочниці відомі вже дуже давно і засоби проти неї теж давно відомі
07:39:53 26.07.2014

C дисплазією можна справитися тільки вчасно ...

Чим раніше лікар виявить у вашої дитини природжений вивих або дисплазію кульшових суглобів, тим краще, - відповідає головний спеціаліст дитячої клінічної лікарні імені Н.Ф. Філатова, лікар вищої категорії Валентина Василівна КАПУСТІНА. - Що таке вивих? Це порушення цілісності суглоба зі стійким зміщенням суглобових кінців кісток.
07:39:51 26.07.2014


07:39:50 26.07.2014


07:39:49 26.07.2014

Людина змінює шкіру

Суха шкіра - турбот неприємність, яка цікавить читачів газети, - це наслідок себорейного або атопічного дерматитів, кератодермії і іхтіоз, якщо користуватися медичними термінами. Сухість, нерідко в супроводі сверблячки, відшаровування і лущення, тріщини, місцями потовщення - такі особливості шкірних хвороб, які заважають нам жити.
07:39:39 26.07.2014

Мазь від сучого вимя

Хочу запропонувати один рецепт від «сучого вимені», який мені і моїм рідним не раз допомагав. Болячка ця може бути на будь-якій частині тіла, але частіше за все під пахвою. Лікується довго і важко, а мук - море
07:39:37 26.07.2014


07:39:17 26.07.2014

Новий підхід до виявлення фальсифікованих препаратів мазеві

Новий підхід до виявлення фальсифікованих мазеві препаратів - Останнім часом часто порушується тема про фальсифіковані ліки. До таких відносять лікарські засоби, що не містять вказане на упаковці діючу речовину. Фальсифікацією лікарського засобу, з нашої точки зору, можна вважати також його незаконне виробництво (без ліцензії) і реалізація його під чужим товарним знаком.
07:40:15 26.07.2014

Тривогу і депресію необхідно розглядати як фактори ризику ІХС

Тривогу і депресію необхідно розглядати як фактори ризику ІХС - Датські вчені стверджують, що тривогу і депресію необхідно розглядати як фактори ризику ІХС, так як обидва психоемоційних розлади асоційовані з частотою інфаркту міокарда.
07:40:12 26.07.2014

Соціально-економічний статус грає важливу роль в розвитку серцево-судинної патології

Соціально-економічний статус грає важливу роль в розвитку серцево-судинної патології - У першому дослідженні, результати якого опубліковані в новому випуску Archives of Internal Medicine, д -р Edward Gregg і колеги (Центри з контролю і профілактики захворювань, Атланта, Джорджія) проаналізували дані 4 національних обстежень NHANES (National Health and Nutrition Examination Surveys), виконаних у 1971-2002 рр..
07:40:09 26.07.2014

Операції на відкритому серці стануть ефективніше

Операції на відкритому серці стануть ефективніше - Шведські інженери сконструювали прилад, який звільняє кров від найдрібніших крапель жиру. Безліч таких крапель утворюються під час операцій на відкритому серці, в ході яких хірургам доводиться робити розрізи жирової тканини.
07:40:09 26.07.2014

Надання безкоштовних путівок для хворих на гемофілію за програмою'Антігемофілія-2005'

Надання безкоштовних путівок для хворих на гемофілію за програмою'Антігемофілія-2005'- 360 безкоштовних путівок отримають хворі на гемофілію та хворобу Віллебранда з Санкт- Петербурга за програмою Національного фонду гемофілії «Антігемофілія-2005». Це стало можливим завдяки співпраці між Національним Фондом Гемофілії, пансіонатом «ленінградець» і Санкт-Петербурзьким відділенням Фонду соціального страхування РФ. R
07:40:09 26.07.2014

SARS: статистика на 9 червня

SARS: статистика на 9 червня - Кількість жертв страшного вірусу продовжує рости. Всього у світі від атипової пневмонії померло 783 людини.
07:39:48 26.07.2014

Наслідки відкритої хірургічної операції для організму

Наслідки відкритої хірургічної операції для організму - Хірургічний розріз - це серйозна травма для організму. Існує навіть спеціальне поняття у лікарів - хірургічна агресія. Руйнування тканин організму, навіть в умовах наркозу супроводжується цілою низкою негативних проявів з боку всіх органів і систем організму людини. Хворий гірше дихає, мало рухається, погано працює його серце, кишечник і нирки.
07:39:31 26.07.2014

Як гемопоетичні стовбурові клітини захищаються від ВІЛ

Як гемопоетичні стовбурові клітини захищаються від ВІЛ - гемопоетичні стовбурові клітини стійкі до інфікування ВІЛ-1 завдяки експресії білка p21Waf1/Cip1/Sdi1 (p21), що запобігає інтеграцію генетичної інформації вірусу в ДНК клітин-мішеней.
07:39:19 26.07.2014

Йогурт замість мила?

Йогурт замість мила? - Лондонський професор по імені Марк Спігельман з університетського коледжу вирішив привчити місцевих лікарів до вживання йогурту. Причому не всередину, а назовні. Яким чином?
07:39:08 26.07.2014

Яким чином впливає охолодження і заморожування на властивості материнського молока?

Яким чином впливає охолодження і заморожування на властивості материнського молока? - Якщо Ви годує мама і у Вас після годування залишилося «зайве молоко». Чи можете Ви його зберігати в охолодженому вигляді? Останні дослідження, які були проведені в медичній школі Роберта Вуда (США) показали, що охолоджене грудне молоко істотно втрачає свої антиоксидантні властивості.
07:39:07 26.07.2014

Алергічний діатез

Алергічний діатез - алергічним діатезом (діатез ексудативно-катаральний)-аномалія конституції, що характеризується схильністю організму до алергічних, запальних захворювань. Дана аномалія конституції є досить поширеною. Виявляється зазвичай у віці 3-6 міс, тримається протягом 1 -2 років і у частини дітей в подальшому зникає.
07:39:07 26.07.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html