Народні методи лікування

Без вітамінів не проживеш

Кассіні Валентинівна Яременко професор, доктор медичних наук, онколог, фітотерапевт. Сьогодні тема нашої розмови - вітамінізація організму.


- Крім необхідності очищення організму (про що у нас вже була мова в попередніх публікаціях), для підтримки прийнятного рівня здоров'я організм слід грамотно насичувати вітамінами. Того кількості вітамінів, який пропагується в популярній літературі, явно недостатньо для підтримки життєдіяльності організму на оптимальному рівні.

Особливо у великій кількості людина повинна отримувати вітаміни антиоксидантної групи, насамперед вітамін С (аскорбінова кислота). Водорозчинний вітамін С бореться з вільними радикалами в водомістких областях організму. Вітамін Е захищає ліпіди в струмі крові, де високий рівень кисню. Вітамін А і селен потрібні в тих тканинах, де рівень кисню низький. При цьому вітамін С відновлює вітамін Е, а фермент глутатіонпероксидази відновлює вітамін С. Таким чином, вітаміни антиоксидантної групи гармонійно між собою взаємопов'язані.

Будь-які хвороби, починаючи від звичайних простудних і закінчуючи найважчими, пов'язані з утворенням в організмі величезної кількості вільних радикалів, які, з одного боку, є наслідком захворювання, з іншого боку, призводять до каскадному прогресування хвороби.

Пов'язувати вільні радикали покликані вітаміни антиоксидантної групи. З приводу потрібного їх кількості єдиної думки серед фахівців немає. Але я можу послатися на досвід нобелівського лауреата Лайнуса Полінга, який споживав антиоксиданти в десятки разів більше, ніж це прийнято. Він і сам дожив до дуже похилого віку, і успішно лікував великими дозами вітамінів-антиоксидантів в тому числі дуже запущених онкологічних хворих.

Роботи Полінга відомі, вони обгрунтовані, але ортодоксальна медицина, і особливо вкрай консервативна онкологія, не бажає визнавати ці роботи.


- Як саме ви рекомендуєте приймати вітаміни, слідуючи розробкам Полінга?

- Вітамін С слід приймати, дотримуючись хвилеподібний характер. Спочатку взяти дозу півграму на день і витримати її два дні. Наступні два дні приймати по одному граму аскорбінки. Ще два дні - по півтора грама. Потім два дні - по два грами на день. Цю дозу зберігати протягом двох тижнів. Потім так само поступово знижувати дозу щоденного прийому до півтора, одного грама, полуграмма на день. Після чого зробити двотижневу перерву в прийомі вітаміну С, щоб дати відпочинок нирках, на які він дає все-таки дуже велике навантаження.


- У якому вигляді ви рекомендуєте приймати вітамін С?

- У звичайній аптечній упаковці.


- А чи не можна замінити аскорбінку в чистому вигляді тими продуктами, які містять багато вітаміну С?

- Це нереально. Щоб отримати один-два грами, вам довелося б з'їдати по два кілограми лимонів на день. Хто ж витримає такі дози!

Ще раз спеціально підкреслю: такі дози рекомендовані в разі захворювань. Нормальній людині, що знаходиться в зоні здоров'я, достатньо 150 міліграмів вітаміну С у день. При захворюванні потребная доза зростає в багато разів. (Полінг вважав, що часом необхідні десятки грамів аскорбінки в день.).

Часто лікарі рекомендують орієнтуватися на індивідуальну дозу вітаміну С по порогу переносимості - наступу проносу.

Супротивники високих доз вітаміну С бачать їх небезпеку в утворенні каменів у нирках, ерозії в шлунку і кишечнику. Я вважаю, що максимальна доза - 2 грами на день не несе даної загрози. Але у разі сечокам'яної хвороби, мабуть, слід обмежитися відносно невеликими дозами.

Тепер перейдемо до інших вітамінів-антиоксидантів.

Вітамін Е розчиняє жир і працює в зоні, недоступною вітаміну С - на рівні клітинних мембран. Відпрацьований вітамін Е окислюється і стає токсичним, але в присутності вітаміну С легко відновлюється. Цей жиро - розчиняють антиоксидант регулює синтез багатьох гормонів, попереджає запалення вен і викидні. У природному вигляді найбільше вітаміну Е містять паростки пшениці, неочищені рослинні масла, боби, жовток.

Добова доза вітаміну Е для здорової дорослої людини - 30 одиниць. Але в стресових ситуаціях доза може становити від 400 до 1500 одиниць. При вибоях я рекомендую протягом місяця приймати до 200 одиниць щодня, після чого обов'язково зробити перерву протягом 3-5 днів. Для онкологічних хворих добова доза може перевищувати 200 одиниць. Протипоказанням до прийому великих доз вітаміну Е є прийом препаратів, що знижують згортання крові.


- Після трьох-п'яти денної перерви знову треба повернутися до прийому вітаміну?

- Залежно від стану здоров'я. Якщо ознаки захворювання зберігаються, вітамінізацію організму варто продовжити.

Вітамін А захищає організм від вільних радикалів на клітинному рівні, підтримує структуру і функції шкірних покривів, слизових оболонок, регулює імунітет, забезпечує нормальний зір, разом з вітаміном Е забезпечує протипухлинну захист. Він міститься в жовтку, печінці, риб'ячому жирі.

Звичайна добова потреба дорослої здорової людини у вітаміні А становить 1 тисячу одиниць. Однак при захворюваннях дозу доцільно збільшити до 10 тисяч одиниць. Якщо у людини є захворювання печінки, кишечника або він відчуває дефіцит білка, цинку або гормону щитовидної залози, засвоєння вітаміну А знижується.

Як і у випадку з вітаміном Е, вітамін А слід приймати протягом місяця, а потім зробити перерву на 3-5 днів.

Найважливіший для організму мікроелемент селен доповнює роботу вітаміну Е: у той час як вітамін Е ловить вільні радикали в жировій середовищі, селен робить те ж саме у водному вмісті клітини.

Рослини засвоюють селен з грунту і поставляють його людині. Але в даний час у багатьох регіонах, наприклад, на півночі Росії, селену в грунті міститься так мало, що щодобову потреба 60-70 мкг рослини, а також риба, нирки та печінку забезпечити не в змозі.

Тому я рекомендую брати що продається в аптеках препарат «Селен-актив» по одній таблетці двічі на день. Як довго, людина повинна орієнтуватися по самопочуттю.


- А чи немає небезпеки передозування вітамінів і мікроелементів?

- Така небезпека існує тільки щодо вітамінів Е і А, а також селену. Вітамін С не може бути передозувати.


- Ви якось дуже розпливчасто охарактеризували хвороби, при яких необхідно збільшити дозу прийому вітамінів: від застуди і аж до онкології. А як уточнити дозування прийому в залежності від конкретних захворювань?

- Без спеціаліста цього зробити не вдасться. Тому я і даю рекомендацію «із запасом»: у разі будь-якого нездужання допомагайте організму вітамінами - антиоксидантами. Пам'ятайте тільки, що ефект буде отриманий, якщо організм попередньо очищений.


- Ну, наприклад, чи можна в такий спосіб вилікувати грип?

- Я справляюся з грипом за 1-2 дні. Спочатку приймаю таблетки активованого вугілля, щоб очистити організм і виключити інтоксикацію. Потім даю ударні дози вітамінів - антиоксидантів.


- Скільки вугільних таблеток ви п'єте?

- 4-5 штук за один раз. А то й два рази на день приймаю цю кількість, залежно від стану. Одразу різко знижується інтоксикація.


- Скажіть, деякі звичні захворювання - той же грип, наприклад - тривають в середньому тиждень. А ви рекомендуєте приймати вітаміни не менше місяця. Що ж це означає: хвороба вже відступила, а хворий продовжує напихати себе вітамінами у підвищених дозах?

- У кожному конкретному випадку треба виходити з самопочуття хворого. Але те, що хоча б один-два тижні після лікування прийом вітамінів слід продовжити, безсумнівно. Після чого дозу прийому вітамінів можна знизити, наприклад, удвічі. Влітку, коли в самій їжі міститься багато вітамінів, курс вітамінізації організму може бути коротшим. Взимку він, природно, повинен бути більш тривалим.


- Попереднє очищення організму активованим вугіллям повинно проводитися саме в період виникнення хвороби?

- Будь-яке лікування має починатися з очищення. Причому активоване вугілля - це, так би мовити, черговий варіант, на швидку руку. Більш якісним буде очищення за допомогою сорбентів: фервітона або еубікора (один з двох на вибір) у присутності біфідобактеріна або вітафлора (також одного з двох).


- Очищення повинно бути одноразовим - при початку захворювання - або після одужання його необхідно продовжувати?

- Завдання очищення - зняти інтоксикацію. Потім достатньо тільки давати організму вітаміни.


- Залежність між тяжкістю захворювання і потребою організму у вітамінах може бути виражена якийсь формулою?

- Звичайно, ні. Ця залежність складна, неоднозначна, індивідуальна, залежить від регіону проживання, пори року, характеру харчування, фізичної та стресової навантаження на людину.

Для простоти міркування звертаю увагу людей на те, що ми живемо в умовах постійного вітамінного дефіциту. Значить, вітаміни слід приймати завжди. Але в періоди захворювань доза повинна зростати в багато разів.


- Ми поговорили про прийом вітамінів в періоди загострень хвороб. А як приймати їх у той час, коли людина вважає себе здоровим?

- Вітаміну С повинно бути не менше полуграмма на день, не менше 100 одиниць вітаміну Е, не менше 5 тисяч одиниць вітаміну А, не менше 100 мікрограмів селену. Це ті дози, що забезпечують профілактику раку в сучасних умовах проживання (коли ми п'ємо не дуже-то чисту воду і дихаємо далеко не найчистішим повітрям).


- Профілактичний прийом вітамінів - адже ми зараз ведемо мову саме про нього - теж вимагає перерв, як прийом лікувальний?

- Так, тих же 3-5 днів. Треба тільки стежити, щоб ці перерви не випадали на періоди загострення хвороб, які варто не відмовлятися від вітамінів, а навпаки, різко збільшувати дозу їх прийому.


- Ми з вами говоримо тільки про антиоксидантів. А що про вітаміни інших груп?

- Вони також нам необхідні, ми постійно відчуваємо дефіцит вітамінів групи В та інших. Тому поряд з вітамінами - антиоксидантами я призначаю прийом полівітамінів. Наприклад, по одній таблетці в день вітамінів «Центрум» або «Витрум».


- У літній період, коли ми їмо багато фруктів і овочів, чи потрібно напихати себе ще й таблетками?

- Я вважаю, що в році можуть бути півтора-двомісячні «канікули», коли вітамінізований їжа створює гармонійну, збалансовану налаштування організму. Решту часу організму треба допомагати. Якщо, звичайно, ви не хочете хворіти.


- Коли я приходжу в аптеку, переді мною таке розмаїття вітамінних комплексів, що легко розгубитися. Чим керуватися - тими дозами певних вітамінів, що ви назвали, плюс усіма необхідними вітамінами інших груп?

- Треба прагнути якомога до більш широкого набору інгредієнтів, великому набору інгредієнтів, великій кількості мікроелементів. Дуже гарні американські комплекси саме багатим вмістом мікроелементів. Наші не настільки багаті.


- Але американські вітаміни дуже дорогі і не всім доступні. Як бути людям малого достатку?

- Одна таблетка «Витрум» в день, думаю, доступна кожному. В усякому разі, вітаміни дешевше ліків, без яких не обійтися, якщо будеш економити на вітамінах.


- Якщо, захворівши, людина, дотримуючись вашої поради, почав приймати великі дози вітамінів, але при цьому лікуючий лікар призначив йому ліки, чи не виникне протиріччя між вітамінами і ліками?

- Найгірше, що може бути, - деяке зниження ефективності дії ліків. Але воно буде компенсовано тієї допомогою організму, яку нададуть вітаміни. У загальному ж вигляді конкуренції між вітамінами і ліками немає.


- Якщо людина слід ваших порад, які мінімальні витрати він повинен відвести на вітаміни?

- Думаю, не більше 200-300 рублів на місяць. Це, погодьтеся, не так багато, щоб підтримувати оптимальний стан здоров'я.

Переглядів : 5525
Подякували за статтю : 18

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "РІЗНЕ"


Без вітамінів не проживеш
Крім необхідності очищення організму (про що у нас вже була мова в попередніх публікаціях), для підтримки прийнятного рівня здоров'я організм слід грамотно насичувати вітамінами.

Кальцію багато не буває
КАЛЬЦІЙ (calcium) - метал, що грає важливу роль у нормальному розвитку і функціонування людського організму. Кальцій є важливою складовою частиною кісток і зубів. Він також присутня в крові в концентрації приблизно 10 мг/100 мл. Важливу роль відіграє кальцій і в багатьох метаболічних процесах, включаючи функціонування нервової системи, скорочення м'язів і згортання крові. Засвоєння кальцію в організмі людини полегшується присутністю в ньому вітаміну D; дефіцит цього вітаміну в організмі може призвести до розвитку таких захворювань, як рахіт, остеопороз і остеомаляція.

Як навчитися керувати приємними емоціями
Як навчитися керувати своїми приємними емоціями - нове відкриття в галузі медицини

Екстендер для збільшення члена
Багато хто мріє про швидке збільшення статевого пеніса, але швидко значить не надійно, і чого не менш важливо, за швидкість доведеться розплачуватися як своїм гаманцем, так і своїми болючими відчуттями. Основні способи збільшення члена на сьогодні консервативні та хірургічні.

Віагра: міфи і реальність
Багатьма тисячоліттями порушення ерекції лікували народними засобами. З метою повернення «чоловічої сили» наші предки поглинали корінь мандрагори, селера, всілякі афродизіаки. Але двадцятого століття підніс довгоочікуване відкриття - Віагру - препарат, який подарував надію мільйонам чоловіків.

ЧУДОВИЙ КАМІНЬ
Мудреці і вчені шукають еліксир молодості, а, виявляється, ми тупцюємо його ногами. А адже це дуже велика група кремнесо-які тримають мінералів, що мають однакову формулу.

Шкіра - наш ніжний охоронець
Цей природний щит, що оберігає організм від зовнішніх впливів навколишнього середовища, дуже чутливий: немов барометр, шкіра відображає фізіологічний та психічне здоров'я людини.

Вода - кращі ліки
Людина скорила землю і космос, наші вчені працюють у поті чола, роблячи відкриття за відкриттям. Сучасна медицина вражає уяву якістю і кількістю пропонованих послуг та медикаментів. Так чому ж ми до цих пір не позбавилися від численних захворювань, а деякі, так звані «хвороби цивілізації», прийняли характер епідемії?

Танці замість пігулок і ще дещо що ..
Ось уже кілька років, як я користуюся власним оздоровчим комплексом. Він урятував мене від багатьох недуг, у числі яких були бронхіт, остеохондроз, артроз, пієлонефрит, серцево-судинні болячки, невроз і депресія.

Так лікувалися в імперії Тимура
Самаркандський НДІ східної медицини створено за рішенням уряду Узбекистану десять років тому в найдавнішому науковому і культурному центрі Середньої Азії - Самарканді. У середні століття це місто було столицею імперії Тимура, що простягалася від Середземного моря до Інду і від Перської затоки до Поволжя та Уралу. До столиці стікалася інформація з усієї імперії. Напрацювання вчених того часу залишилися в призабутих трактатах. Завдання молодого інституту - відтворити медичні знання предків, пристосувавши їх до реалій нашого часу.

Секрет довголіття - доброта.
Кілька років тому наша подруга привезла з міста Фурманов Івановської області свою маму Чистякову Марію Матвіївну - педагога з 40-річним стажем, заслуженого вчителя і взагалі дивовижну людину.

Чудовий еліксир з середньовіччя
От зараз пишу і прошу опублікувати божественний еліксир і його методи приготування, які люди створили ще в середні століття, а поділився ним Іван Миколайович Томілін з Севастополя. Він дуже допоміг моїй старій мамі, якої 84 року. Еліксир цей якраз для таких людей, як моя мама. Справа в тому, що у старих людей трапляється хронічний бронхіт через зниження працездатності серця, що призводить до застою та зворотного потоку крові і, як наслідок, до кашлю.

Тричі користувалася цим методом і задоволена результатом
Існує величезна кількість рецептів з використанням курячого яйця: при опіках, плевриті, бронхіті, і цілу оду можна написати про метод доктора Капустіна. Мені відомий факт: колектив жінок просто на роботі робив ін'єкції сирого яйця. Так, дійсно стимулює імунну систему, знімає запалення, і, як сказала одна пацієнтка, "літати хочеться".

Зарядка дає енергію на цілий день
Сам я давно живу за рецептами народної медицини. Вранці - зарядка. На цілий день заряджаюся енергією гарного самопочуття. Після зарядки п'ю соки, або заварку з трав, або їм різні ягоди. З вечора дістаю їх з морозилки, а вранці вони відігріли - суцільні вітаміни, іноді додаю ложку меду ...

Зрозуміла, що фізкультура повинна бути присутня в моєму житті
Мені 65 років. Читачі вісника в основному люди мого віку. І в усіх проблеми зі здоров'ям. А я з 11 років і до закінчення інституту займалася спортивною гімнастикою, отримала звання майстра спорту. Але потім - народження сина, сидяча робота в проектному інституті, і за кілька років я "досягла" 62 кг при зрості 150 см. "Колобок" - називав мене синуля. Він тоді вже ходив у секцію плавання. Ось у басейні я одного разу і побачила оголошення про прийом до групи аеробіки та плавання (плюс сауна). Стала туди ходити.

Алтей червоний - прегарний
Розкажу про дивовижний рослині - алтее червоному.

Полин - «боже дерево»
Більше п'яти років тому почав вирощувати на своїй садовій ділянці цікаве, на мій погляд, рослину. У народі його називають "Божим деревом" або турецьким чаєм. Зустрічається по всьому Чорноморському узбережжю Краснодарського краю , а останнім часом його стали розводити і в інших частинах Росії.

Одягалася в зимову шкуру
Коли мені було 16 років, нашу сім'ю виселили в Казахстан. Життя було дуже сувора. З малих років я страждала лихоманкою, а працювали ми у воді, що ще більше погіршило мій стан. Періодично доводилося лягати на землю, прогріватися під сонячними променями.

Сироп з кульбаб і чай з Іван-чаю
Захоплююся травами, люблю їх збирати. Починаю навесні з молодого листя берези, потім - кульбаби. Тим, у кого хворі печінку і жовчний міхур, раджу не лінуватися збирати ці диво -квіти. У них корисно все - і квіти, і листя, і коріння. З квіток можна приготувати безцінний сироп і вживати його замість меду взимку ...

Про капустяний розсіл, щоб не сльозилися очі і про багато що інше
Лямблії страшно не люблять розсіл квашеної капусти, а підвищена сльозоточивість буває наслідком браку в організмі калію, ну і страждаючим на грип раджу взяти ...

балом правлять стрес і страх
Життя моє пенсіонерські складається з трьох занять: город, постійний ремонт старенького «Москвича», багато ходжу по лісу, так як роблю художні вироби з коріння, капов, суччя. Десятки років пропрацював монтажником -електриком. Жив за принципом: максимум для людей, держави, мінімум - для себе. Зараз впроваджується зворотній мораль: максимум для себе ... Але це так - до слова.

Не царська це горілка - бальзам Болотовим
В одну з минулорічних моїх поїздок до Києва Борис Васильович Болотов розповів історію про шофера вантажівки, якому довелося самому взимку на морозі міняти проколоті шини. Справа була на трасі між населеними пунктами. У результаті - обмороження обох рук, потім гангренозна запалення і направлення на термінову ампутацію. У цей момент хтось з родичів цієї людини, знайомий з Борисом Васильовичем, упросив останнього поглянути перед ампутацією на руки нещасного

Чоловіче довголіття
Демографічні дані свідчать про неблагополучне здоров'я нації, особливо це стосується чоловічого населення країни. Якщо питання чоловічого здоров'я в розвинених країнах західної Європи було піднято 10 років тому, то в Росії, на жаль, цій проблемі приділялася недостатня увагу, і почала серйозно обговорюватися лише в даний час.

Ваша дитина занадто активний?
Дітей часто вважають непосидами: їм складно усидіти на місці, тривалий час зберігати спокій і концентрацію уваги, виконувати одноманітні дії. Ці особливості природні для зростаючого організму, але якщо діти виявляють надмірну активність і збудливість , то це може бути ознаками психоемоційних порушень у дитини.

Географія болю
Існують явища, неминуче супроводжують наше життя. Вони можуть бути як позитивними, так і негативними. Одним з них є біль. Зубна, головний або м'язова болі можуть стати справжньою проблемою, якщо неправильно підходити до їх лікування . Тим часом, в різних точках земної кулі до питання відносяться неоднаково.

Хлопчики і дівчатка: такі схожі, але такі різні
Діти. Як часто здається, що підростаюче покоління - якийсь єдиний, хоча і складається з індивідуальностей, потік зі своїми законами розвитку. Незалежно від статі дитина проходить одні й ті ж етапи фізіологічного і психологічного дорослішання. Але насправді все не так просто, адже дівчатка та хлопчики - це два абсолютно різних, неповторних миру ...

Дитяча аптечка. Назустріч Айболитя
У житті молодої мами безліч радісних моментів, але також досить і турбот. Адже здоров'я маляти вимагає постійної уваги, а в різноманітті мікстур, сиропів і таблеток так просто заплутатися. Як не допустити помилки в лікуванні дитини? У першу чергу, вам необхідний надійний лікар-педіатр. І в другу, знання деяких нюансів, пов'язаних з особливостями дитячого організму.

Історія та способи застосування ефірних олій
З глибини століть дійшли до нас перші пахощі, що зберегли аромати давнину в усипальницях єгипетських фараонів. Ми пам'ятаємо, що біблійна Суламіф перед побаченням з Соломоном зі знанням справи користувалася ароматними ефірними маслами.

Як краще використовувати Мері Кей Косметику?
Використання косметики - це не одна лише можливість бути чарівною. Косметика - це ще і можливість доброго догляду за шкірою обличчя. Так або приблизно так говорять слогани безлічі дистриб'юторів. Не представляє виключення і компанія-виробник Мері Кей, яка пропонує вашій увазі великий асортимент власної продукції. Однак це всього лише реклама. А як же йдуть справи в реальному житті?..

Імбир заспокоїть шлунок
В азіатській медицині імбир - традиційний засіб проти простуди і для полегшення дихання. Імбир багатий калієм, магнієм і ефірними маслами. Заспокоїть шлунок, зніме здуття живота, допоможе при нападах нудоти. Остання відноситься як до людей , важко переносять подорож, так і до вагітних жінок. Діє протизапально, стимулює кровообіг і запобігає раку товстої кишки.

Бар'єри отримай шляху до свободи
Коли хворий приходить на консультацію до психотерапевта або психолога, він отримати прагне певну психологічну допомогу незважаючи навіть на той факт, що підсвідомого через опору він подумки породжує сумнів в успіху зустрічі. Щоб психотерапія дала свої плоди, до людини перелік висувається вимог.

Аденоїди - що це таке і як це лікувати?
Часто нашим дітям ставлять діагноз - аденоідіт і багатьох направляють на операцію. І деякі батьки йдуть на цю операцію, не знаючи, що таке аденоїди і як їх можна лікувати. Я думаю, моя стаття допоможе батькам розібратися в цьому питанні і прийняти правильне рішення.

Причини і симптоми завмерлої вагітності
На жаль, часом відбувається так, що не завжди вагітність закінчується народженням малюка. Вагітність є таким періодом у житті жінки, коли вона повинна максимально відповідально поставитися до свого становища, здоров'ю та самопочуттю.

Натуральна косметика - легкий шлях до здорової і молодий шкірі
Невиразна і втрачає пружність шкіра, надто суха і відшелушенням або жирна і вугруватого - це одна з численних проблем жителів сучасних мегаполісів. Чи є спосіб не просто позбутися від цих проблем , але й запобігти їх виникненню?

Повний протезування зубів: взаємини культуристів з кальцієм
Спортсменам потрібні не лише міцні м'язи, але й не менш міцні, здорові зуби. Поговоримо про проблеми з нестачею кальцію, які виникають у багатьох професійних культуристів.

Етіологія хронічного бронхіту у робітників пилових виробництв
При вивченні етіології хронічних бронхітів вчені велику увагу приділяють дії пилу. Наведені дані свідчать про те, що хронічний бронхіт розвивається в результаті впливу різних пилу на слизові оболонки дихальних шляхів.

Недитячі проблеми
Все частіше по телевізору і радіо ми чуємо прохання батьків хворіють дітей про допомогу у зборі коштів для лікування їх дітей за кордоном. Це пояснюється тим, що батьки не хочуть дозволити неспроможності вітчизняної медицини позбавити їх дітей здоров'я.

Лікування гепатиту С в Ізраїлі
Гепатит С є досить небезпечним захворюванням і тому потребує професійного лікування та діагностики. Фахівці, які проводять діагностику та лікування в Ізраїлі, вже давно домоглися чималих успіхів у галузі лікування гепатиту.

Вода. Міграція. Здоров'я.
Питна вода і зараз є визначальним фактором у житті і здоров'я людини. Забезпечення людей чистою водою - пріоритетна задача, рішення якої має величезне значення для поліпшення умов життя та підвищення життєдіяльності людини.

Дисбактеріоз - аналіз та лікування (колоноскопія, дієта, зробити колоноскопію)
Дисбактеріоз не може розвиватися у людей з гарним здоров'ям. Існує декілька різних причин, які можуть призвести до розвитку цього захворювання: - зниження захисних сил організму; - безконтрольне застосування антибіотиків.

Скоро забуду, де лежить мій тонометр
Знаменитий лікар стародавності Гіппократ стверджував: Наша їжа повинна бути цілющим засобом, а наші цілющі засоби повинні бути їжею ....

Клінічна практика застосування Н2О2 - перекису водню
Завідувач кафедрою факультетської хірургії Іжевської мед-академії В. О. Ситніков не приховує, що вперше про фантастичні можливості перекису водню прочитав в одній популярній газеті для домогосподарок ...

Що дає ведення вагітності?
Не так давно, близько 150 років тому, приймати пологи запрошували повитухи, що не мала жодного медичної освіти, але що мала багатим досвідом прийняття пологів. У сучасному світі ведення вагітності та пологів - прерогатива медичних фахівців. Втім, акушерка у своїй діяльності спирається не тільки на медичну освіту, але і на віковий народний досвід.

Рейки в житті жінки
Стаття про використання енергетичного цілительства Рейки в повсякденному житті жінки.

Про гірчицю і йод
Хочу дати пораду тим, у кого починає рости гуля біля великого пальця ноги і рецепт від остеохондрозу.

Про тебетскій масаж
Багато порад і рекомендацій використовую по народній медицині. Добре допомагає тебетскій масаж. Вже після декількох занять підвищується настрій, поліпшуються сон і працездатність.

Злийте воду за люттю
Як слова можуть ламати життя! Півгодини начальник вимовляв мені за виконання його ж невдалого розпорядження. Відповідати було марно, він не слухав. Тиск у мене підіймалася, як у казані. Врешті-решт повернувся і пішов.

Так що по конях!
Як відомо, кінь з давніх пір здатна виліковувати людини. Є навіть іпотерапія - лікування за допомогою верхової їзди.

Зміцнює і зцілює обліпиха
В останні три десятиліття про обліписі кожен чув хоч що-небудь. Ну, наприклад, що обліпиховою олією, що а радянські часи було одним з найбільш важко діставати дефіцитів, лікують виразку шлунка.

П'ять правил здоров'я
П'ять правил здоров'я від Болотова, з коментарями самого Бориса Васильовича - так би мовити, з перших рук.

Проти фітонцидів мікробам не встояти
Одного разу доля закинула мене у Богом забуту діру: переживши важкий рік, я вирішив податися куди-небудь подалі від цивілізації і опинився в невеликому селі на березі лісового озера. Зв'язок з «Великою землею» здійснював раз на два дні катер, який здійснював рейси між найближчим містом, розташованим за 70 кілометрів по інший бік озера. Взимку по льоду озера прокладали «дорогу життя».

Жива вода Шумак
Колишнє колись заповідних, зараз це місце, розташоване в передгір'ях Східних Саян, стає відомим і загальнодоступним. Тисячі людей стікаються сюди за допомогою і зціленням.

Стань сам собі парфумером
Ми по кілька разів на день намилює руки, по кілька разів на тиждень втираємо у волосся шампунь. І напевно не замислюємося, який при цьому наносимо шкоди своєму здоров'ю.

що зве сонце на вікнах герань
У післявоєнні роки, коли на вікнах красувалися майстерно розшиті білими нитками марлеві занавіски, особливим естетичним багатством нехитрого домашнього оздоблення у господинь вважалася квітуча герань на вікнах.

Шипшина варто семи докторів
Одна з легенд, присвячених шипшини, говорить: «Богиня кохання Афродіта, дізнавшись про загибель на полюванні свого коханого Адоніса, кинулася слідом за гінцем, що приніс їй цю звістку. Колючі чагарники дряпали їй шкіру. Крапельки крові падали на гілки і перетворювалися на червоні бутони. Так з'явився на світі шипшина ».

Як приготувати пророслу пшеницю.
Хочу поділитися дуже простим способом приготування пророслої пшениці.

Проросла пшениця лікує весь організм
Випробувавши на собі дію пророслої пшениці, хочу розповісти про її ефективному вплив на людський організм. Використовую її більше 30 років.

Секрет обліпихової олії
Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

Таємниця воскової молі
Тримаю в долоні гусеницю - зрілу личинку воскової молі. Вилучена з бджолиного стільника, личинка докладає неймовірних зусиль, щоб уползті, сховатися від надокучливих очей. Вона не терпить людської цікавості, здається, повністю усвідомлюючи всю небезпеку спілкування з представником зовсім іншого для неї світу. Зовнішній вигляд гусениці огидний, вона викликає гидливість. Сіро-гнійного кольору, випадково розчавлена личинка виділяє сморід. Природа, здається, зробила все можливе, щоб ця істота не привертала до себе увагу людини. Але мене вона немов зачаровує.

Не заважайте самоочищення!
Я - полковник у відставці, інженер по літаках і двигунів, зараз працюю на будівництвах Москви. У 1980 р. займався бігом, велоспортом, присіданнями. Випробував на собі всі види голодування, аж до 40-денного, клізми, чищення, дієти, вегетаріанство, сироїдіння та багато іншого. Серйозних хвороб не мав, ліків не визнаю. За 20 років здорового способу життя прийшов до розуміння простої істини, яку і хочу довести до вашого відома.

Настоянка-виручалочка
Ми жили в старому старому будинку. Діти хворіли всю зиму. До наступних холодів я вирішив підготуватися заздалегідь і зробив настій прополісу.

Алое - добрий друг у вашому будинку, або живе на підвіконні
червонувата земля багатостраждального Ізраїлю народжує рослини, які легко пристосовуються до жаркого клімату: увібрати в себе якомога більше вологи і не віддати її, зберегти під лютим сонцем. Перше, що вражає в квітучих містах маленькою, але добре доглянутою країни, - це зарості алое, або, як його у нас називають, «столітника». Соковиті, м'ясисті листя густих, сплетених чагарників палісадів приховують під товстою шкірочкою густий прозорий гіркий сік, який у всі часи існування людства вважається найціннішим ліками і необхідним компонентом найвищої косметології.

Сучасна структура хірургічних дисциплін
Хірургія - далеко не однорідна спеціальність. У процесі бурхливого розвитку в XX столітті хірургія все більше і більше спеціалізувалася. Сучасна хірургія - потужна індустрія, що складається з безлічі великих і дрібних медичних галузей.

Смертельно небезпечні ... для мікробів
Слово «фітонциди» напевно чув кожен, хоча не кожен дав собі працю залізти в словник і дізнатися, що воно означає. З наближенням чергової епідемії грипу лікарі радять регулярно їсти цибулю і часник, в яких міститься багато цих самих фітонцидів. Ось так слово і надокучили. А позначає воно летючі речовини, які виділяє рослина ...

Помаранчеві зірки нагідок
Під'їжджаючи з далеких країв на швидкоплинну побивку до станції Клювало Рівненської області, відчувала, як у мене від радості зустрічі з рідним »і близькими, з моїм лісом шалено калатало серце. І завжди мене зустрічали нігтики на станційних клумбах. Торкалася до їх прохолодним пелюсткам, вдихала терпкий аромат і була така щаслива.

Три улюблених моїх рослини: лопух, кульбаба, солодка
фітотерапією захоплююся змолоду. Було у кого набратися досвіду і знань: моя мама - травниця зі стажем - їй вже 85 років. Скільком людям за свої довгі роки вона допомогла!

Трави для ванн не сушу, а солю
Пропоную власний оригінальний метод заготівлі трав для ванн. Суть способу в тому, що я не засушує трави, а засолюють їх. Роблю це вже багато років і дуже задоволена.

Шанс тим, хто сильніше себе
Переглядаючи свій архів, виявив цікаві роздуми давніх про оздоровлення. У книзі Шрі Йогендра «Особиста гігієна йога» сказано: «Дивно, що той предмет, до якого кожен повинен був навчитися перш за все, - як зберегти здоров'я, - може залишитися в зневазі. Багато з нас знають, як жив Наполеон, або як далеко від нас знаходиться Венера, але мало хто з нас насправді знає навіть елементарне про фізіологічну основі нашого життя ».Якщо звернутися до старовинних джерел, то однією з перших турбот людини був ежеутренній туалет - чищення зубів, рота, вух, носа. Ось про це і моя розмова.

Лісове диво - ліщина
У кожній людській душі, у її не завжди контрольованих розумом таємничих лабіринтах живе печаль. І начебто все добре, але сум обертаються тихенько, не спить, шкребеться самотньої кішки в серце, визирає з очей, проситься сльозою в цей сяючий і удаваний байдужим світ. Самотньо і сумно. Повзуть змійками дождінкі на шибках. Весна підступає мрячать холодними дощами й несміливо розсипає золоті вогники мати-й-мачухи на лисих глиняних пагорбах. Бруньки на деревах прокидаються неохоче - мало сонячних днів. Лісовий ліщина-ліщина (так звуть його в моїх краях) все ж таки викинув золоті сережки, але пилок їх стікає на землю під дощем.

Воістину кажу вам
Досліди голодування. Наші читачі у своїх листах постійно розповідають про них. Результати, як правило, позитивні. І, тим не менше, кожен подібний досвід зустрічає відсіч або критику з боку офіційних організацій. Крім всіх інших аргументів є й такий: голодування - не більше ніж данина моді. Пропонований сьогодні матеріал свідчить про зворотне. Традиція постів існувала здавна і аж ніяк не випадково.

Кам'яний світло
Камені, це перші істоти які з'явилися на Землі - це, свого роду початок почав людського матеріального світу. У світі мінералів існують принципи - це кам'яні принципи. Деякі з них людство освоїло, але є ще й інші до цих пір не використовуються. Кам'яні принципи лежать в основі всіх магічних законів, так само, як таблиця Д.І. Менделєєва в основі будови елементів.

Спосіб мислення - як організатор обміну речовин
Способи мислення. Теорія психотипів. Психологія. Мотивація поведінки. ТКМ сформулювала уявлення про людину і його організмі як сукупності функціональних систем. Європейська медична наука лише останні десятиліття починає сприймати людину як многосістемную спільність. На сході системний підхід ще тисячоліття тому був визначальним. ТКМ виділяє в організмі людини п'ять функціональних систем.

Дослідження пульсу на променевій артерії, як універсальний метод пізнання.
Пульсодіагностіка. Діагностика по пульсу. Традиційна китайська медицина. Східна медицина. Ми отримуємо відомості про світ нас оточує з різних джерел, користуючись, в основному, нашими органами чуття. На початку шляху ми найбільше пробуємо навколишній на смак і обмацує предмети в пошуках головного відповіді: «Їсти чи не їсти ?»....

підгузник - друг або ворог?
Одноразовий підгузник не такий простий, як здається. Він може стати другом, а може і ворогом. Крім дерматиту дитина може отримати цистит і навіть пієлонефрит, а може перебувати в комфорті й здоров'ї. Все залежить від Вас.

Знайди свою травичку
Чотири роки тому я пройшла через «ніж» онкологічного диспансеру. А як жити далі, як відновлюватися? Відповіді стала шукати в нетрадиційній медицині.

Пост! Виснаження не загрожує
Хочу дати поради читачам з приводу харчування у Великий піст. Православною церквою встановлені спеціальні дні для дотримання постів, які бувають одноденними і багатоденними. Багатоденних у церковному році чотири.

Таволга - проти сорока недуг
Рід цього трав'янистої рослини включає в себе десять видів, а не один - лабазнік сланкий.

Життя повне вражень
Моя життя повне вражень і спогадів. До 15 років жила в місті. Батько прищепив мені любов до подорожей, і мене завжди тягнуло в далекі краї. І в кожному новому місці проживання я пізнавала щось нове. У селі Вологодської області вперше почула на світанку солов'їв, насолоджувалася піснею жайворонка і співом жаб, парілась у сільській лазні з віником і купанням в снігу, назавжди полюбила цю очищувальну тіло і душу, що виганяють всі хвороби процедуру.

Моє ліки - холодна вода.
Мені 64 роки. Багатьом з нас зараз важко, але хочу сказати: не падайте духом! Поменше «захоплюйтеся» телевізором, рідше лежите на дивані. Більше рухайтеся. А ще пропоную ...

Морквяний сік: і смачно, і корисно
Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

Чи варто враховувати групу крові
Дуже багато виникає питань щодо харчування у відповідності з групами крові. Тобто перекладена на російську мову і видана в Росії книга Пітера Д'Адамо і Кетрін Уїтні «4 групи крові, 4 способу життя» посіяла масу сумнівів у душах росіян і змусила задуматися над питанням: «А чи то ми їмо?»

Надії не втрачаю
Я частенько кажуть: «Ти, напевно, вирішив сто років прожити - не п'єш, не куриш». Та ні, не в цьому справа. Просто хочу, щоб кожен день приносив радість, не був безцільним і нудним. Я вважаю, що для здоров'я дуже важливо займатися фізкультурою, привчати себе до обливання холодною водою. Що я і роблю.

Мить між минулим і майбутнім - пролетіти не старіючи ...
В юності здається, що життя вічне, і ми розтрачуємо її в щоденній метушні, ненажерливість, нестримному секс і сварках, присмачуючи це все сигаретами, алкоголем, а то й наркотиками. Чи варто дивуватися тому, що сучасна дівчина перші зморшки на обличчі знаходить вже в 25. І тут же потрапляє на гачок який-небудь косметичної програми. А їх не злічити, адже попит завжди народжує пропозицію. Тут наведені деякі поради з орієнтування в цьому морі пропозицій.

Сумніваєтеся? Порадьтеся.
З початку весни 2001 року користувалася «своїм» зубним порошком. Через якийсь час, сама не знаю, чому, перейшла на дорогі імпортні та вітчизняні зубні пасти. Потім стала чистити зуби спочатку повареної, пізніше - морською сіллю. Все б нічого, та тільки не було якогось внутрішнього комфорту.

У мене свої три «М»
Я пропоную свій рецепт, яким користуюся багато років. Для мене стало неодмінним законом: Щоранку виконую три «М »....

Ялиця всяку хворість виганяє
Хочу розповісти, як ялиця врятувала мені життя. Це було у вісімдесяті роки. У зимові північні відпустки ми йдемо на свої хатинки-зимарки, щоб полювати. Одного разу я підстрелив білку, підійшов до неї, як раптом білка вчепилася зубами в товсту хутряну рукавицю, прокусила її разом з вказівним пальцем лівої руки. Я відкинув рукавицю разом з білкою, зайнявся пальцем. Біль була сильна, але поріз виявилася невелика. Перебинтував палець, біль начебто вщухла.

Про оцтової матці
Багато хто запитує: чи можна використовувати яблука крім сорту« Антонівка »та її різновидів? Можна використовувати будь-які сорти, але не із забруднених зон. Також можна приготувати оцет із солодких сортів. Чим солодший яблука, тим більше вміст спирту і тим краще утворюється оцтова кислота.

А рецепт найпростіший
Жила-була мудра жінка, ми звали її бабою Дуней. Рідко вдавалося дорогоцінні миті - короткі хвилини відпочинку, коли вона, поклавши на коліна худі, з набряклими венами, натруджені руки, давала нам мудрі поради.

Веселого хвороба боїться
«У здоровому тілі - здоровий дух» - ця аксіома міцно увійшла в нашу свідомість. Тим більше що життя дає тисячі прикладів, що підтверджують дану істину. Проте медики давно вже звернули увагу і на іншу закономірність, а саме: здоровий дух сприяє зціленню хворого тіла. Думається, що для страждаючих тим чи іншим недугою пам'ятати про це куди важливіше, ніж сподіватися тільки на ліки.

Жити допомагає гумор
Мені 65 років. Хвороб вистачає: артроз, артрит, пієлонефрит, судинна дистонія, ішемічна хвороба серця, панкреатит ... та ну їх! Знайома з холодною водою. У цьому мені допомагають поради Порфирія Іванова. Намагалася дотримуватися цих рекомендацій. І поступово вони стали для мене нормою життя.

Звіробій - хвороб бій!
Моя мама дожила до 85 років, зберігши бадьорість, гарну пам'ять і пристойне здоров'я. Пам'ятаю, у нас завжди сушилися трави, мама часто заварювала чай з материнкою, звіробоєм, суницею. Багато хто знає про лікувальні властивості звіробою, ця рослина широко застосовується в народній медицині.

І венек шулікою кружляє
Переглядаючи номера газети, звернув увагу на те, що оздоровча роль лазні у нас недооцінюється. Хочу навести слова Ф. І. Шаляпіна: «Любив я з батьком ходити в лазню ... Там милися ми і парилися годинами, до втомилися, до знемоги. А потім, в якій би я місто ні приїжджав, першим ділом йшов у лазню і там без кінця мився, намилюється, обливався, парився, шпарить і знову починав все спочатку ».

Чудо-гриб завжди на столі
Добре, що ви часто згадуєте про чайне грибі. Молоді про нього знають мало, не вірять у його силу. А дарма: адже він - кілер бактерій. Коли я була студенткою, на канікули їздила до Кисловодська до рідних на відпочинок. Жила з ними баба Настя, маленька, щуплий, але дуже сильна, витривала старенька. Вона носила важкі кошики з фруктами з саду на базар. Ми дивувалися, як вона носить цю тяжкість, при тому, що у неї після операції залишилася тільки 1 / 2 шлунка.

В ополонку за здоров'ям
Здавалося б, стільки вже написано про користь зимового купання в ополонці, що начебто і додати нічого. І все ж ...

Постарайтеся заради свого здоров'я
У міському жіночому клубі «Подружка» ми виробили свій кодекс здорового способу життя. Пропонуємо його всім бажаючим.

Мене часто запитують ...
Мене часто запитують, чому люди хворіють. Не стану лякати читачів всякими вигадками про гріхи людські, про це вже багато написано, та й священики лякають з амвона ... Мій більш ніж 30-річний досвід лікування хворих підказує, що люди хворіють частіше за все із-за елементарного невігластва. Нас ніхто не вчить, як і що треба їсти, які вправи робити, як треба утримувати тіло й душу в чистоті, як правильно вести себе скрізь - і на людях, і з самим собою ...

Маска «Кому за 40»
Ось рецепт маски для шкіри обличчя. Вона стягує пори, розгладжує зморшки, відбілює шкіру.

«молодів ти, бабо!»
Мені було погано, але я зуміла допомогти собі самій і вважаю, що маю моральне право подарувати надію іншим. Сорок років тому у мене помер чоловік. Він був опорою нашої сім'ї. А це означає, що разом з ним зникла і половина мого життя. Але залишилася купа всіляких болячок - варикоз, зношені суглоби і багато інше.

Вище ніс, чоловіки!
Коли у людини піднімається висока температура, болить вухо або трапляються часті мігрені - він йде до лікаря і довіряє йому знайти спосіб порятунку від недуги. Проте є така проблема, при зіткненні з якої, чоловіки по всьому світу вважають за краще займатися самоїдством, руйнувати відносини з близькими, втрачати віру в себе, але ні в якому разі не признаватися в наявності складнощів. Мова йде про імпотенцію.

Замість пуху та пір'я - овеча вовна
Роки чотири тому мені дали почитати книгу «Новий спосіб лікування. Лікування цілющими силами природи, або керівництво для життя згідно законів природи, для збереження здоров'я і для лікування без допомоги ліків - настільна книга для здорових і хворих », яка була видана в Санкт-Петербурзі в 1902 році (38-е видання!) .. .. Одна з рекомендацій стосується облаштування ліжку. Наведу цитату з цієї забутої книги як інформацію для роздумів.

без ризику і в задоволення
Про приготуванні деяких лікарських форм з біологічно активних продуктів бджільництва в домашніх умовах.

Ідеальна груди: розмір має значення
Сумно, але факт: далеко не кожна жінка може похвалитися гарною грудьми, притягають погляди чоловіків і викликає заздрість у інших представниць прекрасної статі. Але якщо природа полінувалася наділити вас пишними формами, це зовсім не привід для розладу: є багато способів вирішити цю проблему і зробити груди красивою і привабливою.

Як приготувати обліпихова олія
Про цілющі властивості обліпихи написано чимало. Нагадаю основні її властивості. У м'якоті плодів обліпихи містяться речовини, які мають позитивну дію на центральну нервову систему, мають протипухлинну та протиспазматичний дією, вбивають деякі хвороботворні бактерії ....

Здоровим, щасливим, сексуальних може стати кожен - нове відкриття в галузі медицини.
Здоровим, щасливим, сексуальних може стати кожен - нове відкриття в галузі медицини. Я хочу подарувати Вам майбутнє! Природа виключно щедра. Вона забезпечує кожної людини здібностями і талантами в надлишку. Ваш найцінніший ресурс - Ви самі. Ваша здатність бути здоровим - найдорожче Ваше майно. Чим страшний діагноз, тим легше від нього позбавитися.


Not found

Шумить голова? Знаю засіб!

Я страждаю цією недугою вже кілька років, випробувала всі доступні рецепти. Шум в голові буває з багатьох причин. Але одна з причин - захворювання ендокринної системи. У мене видалена щитовидна залоза, тому й лікування малоефективне. Але я все одно намагаюся себе підтримувати.
16:29:11 23.11.2014

фіброміом вилікувала сама.

Фіброміом матки я вилікувала за один курс лікування за таким рецептом ...
16:28:49 23.11.2014

Психологічна залежність від наркотиків

Кожна людина народжується вільною, але не кожен вміє розпоряджатися цією свободою. Для деяких початкова свобода думок і дій стає предметом нескінченних експериментів, найважчим з яких є досвід наркотизації. Що штовхає людину до знайомства з першою дозою? Емоційні переживання, оточення чи цікавість - у кожного свої причини
16:28:40 23.11.2014

Клінічна практика застосування Н2О2 - перекису водню

Завідувач кафедрою факультетської хірургії Іжевської мед-академії В. О. Ситніков не приховує, що вперше про фантастичні можливості перекису водню прочитав в одній популярній газеті для домогосподарок ...
16:28:24 23.11.2014

Цілюща мазь від опіків.

Свого часу я скористалася народним рецептом мазі від опіків і таким чином вилікувала свого чоловіка: він ненавмисно обварив окропом ноги.
16:28:22 23.11.2014

Рецепт древніх: виліковний отрутою

Старі лікарі говорили своїм пацієнткам: «У вас, матусю, не рак, а дурень». І мали рацію: пухлина, як біологічний вид, веде себе вкрай нерозумно - з самого початку запрограмована на самознищення: загине організм, загине і пухлина.
16:28:18 23.11.2014


16:28:12 23.11.2014

Як врятуватися від раку?!

Доктор медичних наук, професор апі-та фітотерапії Олексій Федорович синяк в останні роки розробляє методики лікування раку за допомогою лікарських рослин і продуктів бджільництва. Сьогодні професор пропонує деякі свої рецепти.
16:28:04 23.11.2014

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.
16:28:02 23.11.2014

Таємниці свіжого огірка

На власному досвіді переконався в тому, що свіжий огірок - кращий засіб від відкладення солей.
16:27:53 23.11.2014

Діти курців частіше хворіють на лейкемію батьків

Діти курців частіше хворіють на лейкемію батьків - Ризик лейкемії значно збільшується у дітей, батьки яких курять або курили до народження дитини. Розвиток важкого захворювання також може бути спровоковано пасивним курінням. Такі дані наводяться в статті, опублікованій групою вчених у American Journal of Epidemiology.
16:29:17 23.11.2014

У Петербурзі виконана унікальна операція по пересадці печінки

У Петербурзі виконана унікальна операція по пересадці печінки - У Петербурзькому науково-дослідному інституті рентгенорадіологіческом успішно проведена операція з пересадки печінки. R Подобних операцій в Росії щорічно проводиться не більше тридцяти .
16:29:00 23.11.2014

Відновлення зорового нерва можливо

Відновлення зорового нерва можливо - Практично будь-яке пошкодження зорового нерва потенційно підлягає відновленню, - вважає група дослідників із США. За їх даними існує можливість збереження або навіть відновлення зір у пацієнтів практично будь-якого віку з травмою зорового нерва, спадковими або метаболічними проблемами, невритом, глаукомою, ішемічної зорової невропатії (порушення функції нерва в результаті зменшення надходження кисню і поживних речовин через недостатнє кровопостачання), і т.д.
16:28:48 23.11.2014

Дитячі вушні інфекції можуть проходити без антибіотиків

Дитячі вушні інфекції можуть проходити без антибіотиків - Багато дитячих вушні інфекції можуть проходити успішно без додаткового лікування, що дозволяє зменшити зайве використання антибіотиків при достатньому довіру батьків до лікарів. R
16:28:42 23.11.2014

Шлюби між троюрідними і четвероюроднимі братами і сестрами виявляються більш багатодітними, ніж шлюби між людьми, що складаються в більш віддаленому спорідненні

Шлюби між троюрідними і четвероюроднимі братами і сестрами виявляються більш багатодітними, ніж шлюби між людьми, що складаються в більш віддаленому спорідненість - До таких висновків прийшли учасники дослідницького проекту DeCODE, що вивчили генеалогічні записи жителів Ісландії за останні 200 років.
16:28:36 23.11.2014

Глистові інвазії, або Як вберегтися від паразитів

Глистові інвазії, або Як вберегтися від паразитів - Літо - пора відпусток і активного відпочинку на природі. Дорослі прагнуть більше часу проводити на свіжому повітрі, а діти багато грають в піску, купаються у водоймищах і спілкуються з домашніми тваринами. Але, незважаючи на всі радощі, що настав теплого сезону, необхідно знати, що літо - сприятлива пора не тільки для людей, а й для всього живого навколо, у т.ч. для паразитів.
16:28:34 23.11.2014

Придушення кислотності шлункового соку у дітей може призвести до гастроентеритів і пневмоніями

Придушення кислотності шлункового соку у дітей може призвести до гастроентеритів і пневмоніями - Застосування інгібіторів кислотоутворюючої функції шлунка застосовуються для лікування гастроезофагального рефлюксной хвороби (ГЕРХ) у дітей підвищує вірогідність захворювання кишковими інфекціями, гострих гастроентеритів і пневмоніями у дітей - вважають італійські дослідники.
16:28:31 23.11.2014

Лікування остеоартрозу: роль хондропротекторів

Лікування остеоартрозу: роль хондропротекторів - Значення питань лікування остеоартрозу обумовлено не тільки його високою поширеністю, а й тими соціальними потрясіннями, які захворювання викликає у пацієнта: різке зниження рухової активності призводить до вираженого зниження рівня якості життя, соціальної дезадаптації, втрати працездатності, а в крайніх формах і здатності до самообслуговування
16:28:25 23.11.2014

Муковісцидоз будуть лікувати стволовими клітинами пуповинної крові

Муковісцидоз будуть лікувати стволовими клітинами пуповинної крові - Австралійська компанія CyGenics повідомляє, що має намір провести лікування хворої на муковісцидоз дівчинки за допомогою стовбурових клітин пуповинної крові її брата. Це перший випадок, коли збережена пуповинна кров дитини, чий сіблінг хворий на цю хворобу. R
16:28:20 23.11.2014

Іммуннокоррекція при дисбактеріозах кишечника

Іммуннокоррекція при дисбактеріозах кишечника - Дисбактеріоз кишечника - фонове стан для розвитку хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту, хронічних алергічних захворювань, а також фактор ослаблення імунної системи. В основі розвитку дисбактеріозу кишечника лежить ослаблення місцевого імунітету кишечника, тому основним напрямком лікування є імунокорекція
16:28:14 23.11.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html