Народні методи лікування

Лікування гаймориту народними засобами

Існує величезна кількість різного лікування гаймориту. І медичними способами, і народними засобами. Здавна вважалося, що рецептами наших бабусь можна цілком достатньо вилікувати те або інше захворювання.

Гайморит - процес запалення верхньощелепної пазухи носа. Найчастіше процес з'являється внаслідок ускладнення при гострому нежиті, скарлатині, грипі, або викривлення носової перегородки. Більш частою і точною в більшості випадків причиною виникнення гаймориту вважається інфекція, яка проникає в пазухи через ніс або через кров. З'являються неприємні відчуття в області носа, що супроводжуються виділенням слизу, прозорого, а іноді і жовто-зеленого кольору. Дихання порушується, ніс закладений. Біль локалізується в лобовому місці або в зубному ряду верхньої щелепи, поступово наростають, на початку дня вони не виражені, до вечора біль підсилюється. Потім розчиняються і переходять в головний біль.

Далі ми запропонуємо кілька рецептів з народної медицини, які доступні вам.

1. Ментол сухий.
Ментол сухий в крупинках необхідно всипати в посуд з окропом. Потім потрібно укутати голову і дихати носом над посудом. Продовжити до тих пір, поки виходять пари з посуду.

2. Картопля в мундирі.
Потрібно відварити картоплю в мундирі, потім злити воду. Укутати голову над посудом і дихати парами картоплі.

3. Йод і марганець.
Проводять промивання носа протягом дня за допомогою великого 20-тіграммового шприца без голки або маленької груші, з додаванням крапельки настоянки йоду, або злегка підфарбовують воду марганцівкою.

4. Також можна зайнятися маленькими фізичними вправами, що теж добре допомагає при гаймориті. Стукати по переніссі 3-4 хвилини великим пальцем, після трохи перепочити, намагатися робити 2 рази на годину.

5. Область гайморових пазух прогрівають звареними яйцями круто.
Гарячі яйця необхідно загорнути у серветку, зручно встановити серветку з яйцями по обидва боки носа і тримати до повного охолодження. Цей процес є більш ефективним, якщо його проводять на ніч.

Переглядів : 37309
Подякували за статтю : 283

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Гайморит"


Лікування гаймориту народними засобами
Існує величезна кількість різного лікування гаймориту. І медичними способами, і народними засобами. Здавна вважалося, що рецептами наших бабусь можна цілком достатньо вилікувати те або інше захворювання.

Гайморит - усуваємо за допомогою перевірених методів лікування!
Гайморит - запальний процес слизової оболонки, а нерідко і кісткової стінки порожнини носа. Своєму власникові гайморит приносить мінімум незручності, а максимум - постійні головні болі, утруднене дихання, в загальному, абсолютна відсутність повноцінної і комфортного життя. Причин виникнення гаймориту безліч, як і засобів лікування.

Від гаймориту
Гайморит досить неприємне захворювання проявляється головним болем, нежитю, закладеністю носа, іноді сльозотечею. Якщо гайморит не лікувати він часто преходить в хронічну форму. Для лікування гаймориту є кілька народних засобів.

Гайморит в онуки - перемогли
Гайморит в моєї внучки вдалося перемогти, коли дівчинці було три роки. Зараз їй 23, має двох синів, а про хворобу і не згадує.

Вдихав запах цибулі і не помітив, як гайморит зник
Чергове обстеження у Лора виявило, що в мене - гайморит і, як слідство, затемнення пазух носа. Лікар запропонував зробити прокол. Я було погодився, але потім згадав про лікувальні властивості цибулі і вирішив провести експеримент - втрачати-то було вже нічого.

Краплі від гаймориту
Почала оформляти пенсію, хоча продовжую працювати - у нас з чоловіком пізній шлюб, діти ще не влаштовані, так що ще довго доведеться працювати. Ось тут мені і допомагає народна медицина - жити, не сумувати, лікуватися за рецептами читачів. Правда, трави купую в аптеці: заготовлювати і сушити немає можливості. Вирішила не залишатися в боргу і теж поділитися рецептом.

Гаймориту НІ
Гайморит - це хвороба від якої страждають багато людей, але не всі знають, що проколи це не вихід, а є чудовий засіб, що всього за 21 день вилікує Вас назавжди.

Малаві-унікальний засіб (з особистого досвіду застосування)
Так сталося, що познайомився з малавітом більше 5 років тому, випадково. Будучи у відрядженні в Москві, грудні, через переохолодження, загострився гайморит.

З олії, воску і жовтка «Уточнення до рецептом від гаймориту»
Уточнення до моєї замітки "З олії, воску і жовтка", в якій я привела рецепт мазі від гаймориту, але забула розповісти, як цю мазь застосовую.

Гаряче масло проти гаймориту
Хочу запропонувати дієвий спосіб лікування гаймориту: візьміть нерафінована соняшникова олія, добре нагрійте на водяній бані (але тільки так, щоб не обпектися) і полощіть рот на ніч. Як тільки використовуєте 0,5 склянки гарячого масла, лягайте спати. Дня три помітного результату не буде, а потім почнуться сильні виділення мокротиння. Тому спите як би напівсидячи, голову тримайте вище.

Лаврове листя від гаймориту
Гайморит я страждала більш 15 років. Одного разу познайомилася з жінкою, яка вилікувала гайморит у себе і сина. Стала і я лікуватися за її рецептом. І теж успішно. Тому пропоную його.

Гліцерин і муміє врятували від гаймориту
Багато років тому я страждала гайморит і поліпи в носі. Мені зробили операцію, прочистили обидві пазухи. Але через 20 років хвороба повернулася, цього разу без ускладнення не обійшлося: виявили затемнення лобної частини голови. Мене стали готувати до операції, але через сильну спеку, а це було влітку, операцію відклали до осені.

Жуйте забрус і не хворійте! (Гайморит)
У мене був гнійний гайморит. Мені зробили в цілому 22 проколу. Знайомі порадили купити у пасічників медовий забрус, тобто воскові кришечки медових стільників. Його і треба жувати в період загострення 4 - 6 разів на день (по 1 столовій або по 1 чайній ложці).

Адамов корінь пече, але лікує. (Гайморит)
Якщо у вас гайморит, купіть на базарі Адамов корінь і натріть їм лобову частину. Через деякий час з'явиться печіння, потім підуть непотрібні скупчення з носа, очищаючи все носові пазухи. Лікування хворобливе, але ефективний.


Not found

І знову про мокриць

Одного разу під час чергового медичного обстеження лікар виявив у мене підвищений вміст цукру в крові. Я став шукати народні засоби і згадав, що колись читав про мокриць, що якщо вживати її в їжу, то можна нормалізувати рівень цукру. У нас ця трава росте на городі.
07:55:57 31.07.2014

Лікування гаймориту народними засобами

Існує величезна кількість різного лікування гаймориту. І медичними способами, і народними засобами. Здавна вважалося, що рецептами наших бабусь можна цілком достатньо вилікувати те або інше захворювання.
07:55:56 31.07.2014


07:55:47 31.07.2014

Два роки обливалася холодною водою

Десять років тому в мене захворіли ноги: поліартрит. Насилу ходила на роботу.
07:55:35 31.07.2014

Ревматоїдний поліартрит

Три роки мала третю групу інвалідності з діагнозом: ревматоїдний поліартрит, артроз, вертебрагенная стенокардія.
07:55:28 31.07.2014


07:55:13 31.07.2014

пришпорив цикорій

Смак трав знаю з дитинства, тому що в роки війни виховувалася в дитячому будинку. Час був голодний, харчувалися в основному картоплею, їли траву, за рахунок чого і вижили. Потім послідували 4 роки навчання, допомагало донорство .... Пропонований рецепт проти шпор я випробувала на собі.
07:55:08 31.07.2014

Від поліартриту - чистотіл

У дружини поліартрит, на підошвах - болячки, ходити важко. Багато років вона мучилася, але одного разу ...
07:55:04 31.07.2014

Біль у колінах.

Давно, ще в юності, каталися на лижах і забила його. З тих пір воно підверталося. І ось я стала пити відвар соснової хвої
07:54:59 31.07.2014


07:54:05 31.07.2014

Ревматоїдний поліартрит

Три роки мала третю групу інвалідності з діагнозом: ревматоїдний поліартрит, артроз, вертебрагенная стенокардія.
07:54:01 31.07.2014

Англійські онкологи пропонують лікувати рак за допомогою дорогоцінного металу осмію

Англійські онкологи пропонують лікувати рак за допомогою дорогоцінного металу осмію - Дорогоцінні метали, ніколи не використовувалися в клінічній практиці, можуть стати новими антираковими агентами, вважають лікарі University of Warwick. Осмій, благородний метал, схожий з платиною, яка вже широко застосовується для лікування ракових захворювань у формі препарату цисплатину, потенційно володіє позитивними властивостями в боротьбі з небезпечною хворобою, повідомляють онкологи.
07:55:50 31.07.2014

Диференціальна діагностика діарейного синдрому

Диференціальна діагностика діарейного синдрому - діарейний синдром супроводжує безліч захворювань шлунково-кишкового тракту, характер випорожнення є одним з важливих симптомів. Для ряду інфекційних захворювань характер діареї патогномонічен.
07:55:42 31.07.2014

Анаферон в лікуванні і профілактиці нових та існуючих респіраторних вірусних інфекцій

Анаферон в лікуванні і профілактиці нових та існуючих респіраторних вірусних інфекцій - За даними Росспоживнагляду за 6 місяців 2009 року, в порівнянні з тим же періодом 2008 року, захворюваність на грип знизилася на 8,5% і склала 203,8 проти 222,7 на 100 тисяч населення у 2008 р [1]. У свою чергу, в порівнянні з 2007 роком (353,5), падіння було ще більш істотним - 42,3% [2].
07:55:32 31.07.2014

Діти потрібніше чоловіка і чоловіки

Діти потрібніше чоловіка і чоловіки - В Америці щороку тисячі, якщо не десятки тисяч незаміжніх жінок, у віці між 35 і 45 роками, приймають рішення народити дитину без чоловіка і навіть взагалі без чоловіка - шляхом штучного запліднення. Їх обслуговують 150, так званих, «Банків сперми». Найбільші банки надають жінкам на вибір список з 300-350 донорів.
07:55:26 31.07.2014

Сучасна практика планування статі дитини

Сучасна практика планування статі дитини - Здорова дитина - чи не це найголовніше? Для більшості подружніх пар це єдине, що важливо. Проте, багато хто з майбутніх батьків потайки мріють про хлопчика або дівчинки. Особливо, якщо у них вже є дитина або декілька дітей певної статі. Хлопчика чи дівчинку? Бажання вплинути на це дуже старе - як саме людство.
07:55:15 31.07.2014

Розкрито генетичний секрет лупи

Розкрито генетичний секрет лупи - Міжнародний колектив вчених розшифрував генетичний код грибка, що приводить до появи лупи. Фахівці сподіваються, що детальне уявлення про геном грибка Malassezia globosa допоможе розробити більш ефективні методи позбавлення від лупи.
07:55:12 31.07.2014

Компонент насінної рідини сприяє передачі ВІЛ-інфекції

Компонент насінної рідини сприяє передачі ВІЛ-інфекції - Здатність вірусу імунодефіциту проникати в клітини людини багаторазово збільшується в присутності ферменту, що міститься в насінній рідині. На думку німецьких учених, нове відкриття може значно полегшити боротьбу з епідемією ВІЛ-інфекції в країнах, що розвиваються.
07:55:11 31.07.2014

Китай ізолював 8.000 громадян

Китай ізолював 8.000 громадян - Майже 8.000 людей були примусово ізольовані в Пекіні після того, як близько контактували з носіями вірусу Сорс, про це повідомили державні засоби масової інформації КНР.
07:55:10 31.07.2014

Медики Уралу наполягають на введенні примусового лікування туберкульозу

Медики Уралу наполягають на введенні примусового лікування туберкульозу - Медики Уральського федерального округу звернулися в російське Міністерство юстиції з пропозицією внести зміни до Кримінального Кодексу. На їхню думку, необхідно ввести кримінальну відповідальність за поширення туберкульозу, прирівнявши його за ступенем небезпеки для суспільства з венеричними захворюваннями та ВІЛ-інфекцією.
07:55:04 31.07.2014

Зміни очного дна при гіпертонічній хворобі

Зміни очного дна при гіпертонічній хворобі - Частота ураження очного дна у хворих з гіпертонічною хворобою (ГБ), за даними різних авторів, варіює від 50 до 95% [1]. Ця різниця викликана частково віковими та клінічними відмінностями вивчається контингенту хворих, але головним чином трудністю інтерпретації початкових змін ретинальном судин при гіпертонічній хворобі.
07:54:42 31.07.2014

Росіян чекають дві хвилі грипу

Росіян чекають дві хвилі грипу - в кінці грудня і в кінці січня - лютому - директор НДІ грипу - Росіян у очікують дві хвилі грипу - в кінці грудня і в кінці січня - лютому. Про це заявив сьогодні журналістам директор НДІ грипу Олег Кисельов.
07:54:36 31.07.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html