Народні методи лікування

Простий спосіб лікування геморою

Хочу поділитися простим рецептом позбавлення від геморою. Його я вичитала в книзі Г.П. Малахова і, на відміну від багатьох, мені він реально допоміг.

З сирої картоплини выстругивается свічка і вставляється на ніч. Мені вистачило одного сеансу, щоб застарілий геморой втягнувся і перестав боліти. Вже 10 років про нього не згадую ..

Переглядів : 109858
Подякували за статтю : 771

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Геморой"


Все що Ви хотіли знати про геморої, але соромилися запитати
Що таке геморой? Геморой можна перекласти як «кровотеча». І дійсно, одним з ознак геморою є кровотеча з ануса. Що ж таке геморой? Багато хто з нас чули про таку хворобу, але що вона являє собою, і тим більше як її лікувати мало хто знає

Кільце при геморої
Дізналася про метод лікування геморою від своєї сусідки по лікарняній палаті, швачки за професією. Я заговорила з нею про геморої - професійному захворюванні людей її професії, втім, це стосується всіх, хто працює сидячи.

Простий спосіб лікування геморою
Хочу поділитися простим рецептом позбавлення від геморою. Його я вичитала в книзі Г.П. Малахова і, на відміну від багатьох, мені він реально допоміг.

Тільки урина допомогла мені впоратися з гемороєм
Поділитись хочу рецептом позбавлення від геморою. Знаю, скільки страждань він доставляє людям: 50 років тому сам стікав кров'ю. Лікарі не знайшли нічого іншого, як запропонувати операцію. Витримав її добре, вузлики зав'язали - і ніби знову в строю. Але незабаром після операції поїхав до будинку відпочинку. Вже в автобусі відчув дискомфорт. Сидіти було якось незручно, пішла кров. Після приїзду на місце вирушив у здравпункт.

Репей пристав до геморою
У дитинстві багато хто з нас грали липучками реп'яхи, а подорослішавши, не всі дізналися, що реп'ях - цілюща рослина. Наприклад, допомагає при геморої. Рецепт же такий.

Чудо-ягода кизил
Понад півстоліття тому я служив в армії, і там у мене приключився геморой. Вилікувався ягодою, якої в Адигеї - там проходив службу - був достатньо. Називається вона кизил. Рецепт простий і приємний у використанні.

Пижмо впорається з гемороєм
Цей рецепт я дізналася від своєї бабусі, яка прожила 80 років. Її дитинство і молодість пройшли в той час, коли на всю Усть-Медведицькій станицю, де вона жила, припадала одна лікарня. А добиратися до неї потрібно було 30 верст пішки або на биках, це вже як пощастить. Ось тому-то і лікувалися люди тоді народними засобами

Ще один плюс на користь кухонної солі (лікуємо геморой)
Хочу поділитися своїм дуже простим рецептом лікування геморою.

Як я вилікувала чоловіка від геморою
Розкажу, як ми перемогли застарілий геморой. Коли у чоловіка з'явилася ця напасть, думала, без операції йому не обійтися. Почала шукати народні методи лікування, знайшла різні рецепти. Застосували кілька, але результату - ніякого: мабуть, сильно запущена була болячка

Під рукою меновазін і ялична масло
Майже сорок років тому в мене з'явився геморой. Та такий, що не могла ні сидіти, ні стояти, ні лежати. Я лежала у пологовому будинку, і сусідка по палаті сказала, що геморой можна лікувати меновазіном. У готовому вигляді цих ліків, як зараз пам'ятаю, в аптеці не було, і мені зробили його на замовлення: він складається з спирту, новокаїну, ментолу і анестезину.

Ох, геморой!
Після пологів мене просто замучив геморой. Мало того, що це противна болячка сама по собі - болить, кровоточить - так ще й безліч обмежень в їжі і в одязі: не могла з'їсти щось смачненьке, обтягуючу і світлий одяг теж не носила.

Сором здоров'ю шкодить
Найпоширенішим захворюванням прямої кишки є геморой. Про це захворювання не прийнято говорити відкрито. Але якщо про проблеми не говорити, то це не означає, що вони самі собою зникнуть, як раз навпаки - з часом вони стають лише більше

4 перевірених рецепту від геморою
Минуло 15 років з часу мого лікування, і з тих пір повторення хвороби не було.

Як дешево і просто вилікувати геморой
Моє лікування перевірено на собі і пацієнтах.Щоб позбутися від геморою, необхідно різко зменшити кількість споживаної в їжу солі. Без цього першого кроку на шляху до одужання вас закатують нескінченні загострення хвороби

Шишки хмелю від геморою і ватний фільтр
Хочу поділитися рецептами, які були перевірені на собі. Перший - лікування геморою, яким страждала після пологів. Наша медсестра (дай Бог їй здоров'я) порадила робити ванни з шишками хмелю

Як лікувати запущений геморой?
Геморой зникає безслідно, якщо перед їжею пити по 0,5 склянки води, в яку додано 1-2 ст. л. 3-5%-го розчину соляної кислоти ...Простий спосіб лікування геморою

Хочу поділитися простим рецептом позбавлення від геморою. Його я вичитала в книзі Г.П. Малахова і, на відміну від багатьох, мені він реально допоміг.
09:04:18 26.10.2014


09:04:13 26.10.2014

Омела - рятівниця

У мене рідкісне захворювання крові - тромбоцитопенічна пурпура. Воно характеризується тим, що тіло постійно покривається синцями і червоними крапками. Хворий пурпуром часто відчуває страх: як би випадково не відбулося внутрішнє крововилив.
09:03:57 26.10.2014

Десять склянок солоної води

Всім відома користь очисних процедур. На цю тему написано багато статей. Найчастіше в них пропонується очищати кишечник за допомогою гуртки Есмарха. Мені, наприклад, подібний спосіб не дуже подобається. Процедура складна і неприємна. Я використовую інший.
09:03:52 26.10.2014

Десять склянок солоної води

Всім відома користь очисних процедур. На цю тему написано багато статей. Найчастіше в них пропонується очищати кишечник за допомогою гуртки Есмарха. Мені, наприклад, подібний спосіб не дуже подобається. Процедура складна і неприємна. Я використовую інший.
09:03:44 26.10.2014


09:02:52 26.10.2014

Візьміть гіпертонію «в руки»!

Скільки б не писали про гіпертонічну хворобу, все мало. Бо це захворювання змушує сьогодні в Росії страждати кожного третього. Сама по собі згубна, ця хвороба лежить в основі розвитку стенокардії, інфаркту, інсульту ...
09:02:52 26.10.2014

постеліть сіно від пролежнів

У наших сусідів довго хворіла бабуся. Щоб не було пролежнів, вони робили ось що ....
09:02:44 26.10.2014

Кашку з часнику попередить нарив

Я переглянув багато номерів вісника і ні в одному не знайшов рецепта, який хочу запропонувати читачам. Мені вдалося на особистому досвіді переконатися, що якщо в перші 2-3 дні до року, що починається нарив прикладати ...
09:02:14 26.10.2014

Хірургічне лікування запальних захворювань пародонту.

Використання біокомпозіціонних матеріалів «Остеоматрікс» і «Біоматрікс» при хірургічному лікуванні запальних захворювань пародонту Королева А.С. - Лікар-стоматолог, Давидова В.В. - Лікар-стоматолог 2004р. Протягом трьох років ми проводили клаптеві операції з Відману - Нейманом - Цешинський з використанням біокомпозіціонного остеопластіческого матеріалу «Біоматрікс» - біоматеріал на основі кісткового ксеноколлагена і ксеноглікозаміногліканов.
09:02:03 26.10.2014

Як навчитися керувати приємними емоціями

Як навчитися керувати своїми приємними емоціями - нове відкриття в галузі медицини
09:01:47 26.10.2014

Системні протигрибкові засоби

Системні протигрибкові засоби - Протигрибкові засоби (антимікотиками) - лікарські засоби, що володіють фунгіцидною або фунгістатичною дією і приємним для профілактики і лікування мікозів.
09:04:04 26.10.2014

Американські вірусологи з успіхом випробували на тваринах вакцину, здатну захистити організм від вірусної геморагічної лихоманки Ебола

Американські вірусологи з успіхом випробували на тваринах вакцину, здатну захистити організм від вірусної геморагічної лихоманки Ебола - Її активним початком служать два білки, які входять до складу оболонки збудника цієї хвороби. Фахівці стверджують, що такі вакцини менш небезпечні, ніж препарати, що містять спадкову інформацію вірусу.
09:04:03 26.10.2014

Розшифровано геном патогенної лептоспірозом

Розшифровано геном патогенної лептоспірозом - Мікробіологи з мельбурнського університету імені Монаша виявилися першими австралійськими вченими, які повністю декодувати бактеріальний геном. Професор Адлер і його колеги розшифрували інформацію, записану у ДНК патогенної лептоспірозом.
09:04:01 26.10.2014

Протизапальні засоби і розумові здібності

Протизапальні засоби і розумові здібності - Розумові здібності залежать від появи нових нейронів в мозку, але цей процес порушується радіацією, протизапальні засоби можуть допомогти в даному випадку. Розумові здібності залежать від появи нових нейронів в мозку, але цей процес порушується радіацією, протизапальні засоби можуть допомогти в даному випадку.
09:03:58 26.10.2014

В Америці прийняли закон проти ожиріння

В Америці прийняли закон проти ожиріння - Сенат США у вівторок прийняла законопроект, що визначає заходи боротьби з епідемією ожиріння в країні, повідомляє Reuters.
09:03:57 26.10.2014

Регулярні фізичні навантаження запобігають імпотенцію

Регулярні фізичні навантаження запобігають імпотенцію - Регулярні фізичні навантаження запобігають розвитку імпотенції. Як зазначив доктор Ірвін Голдштейн з Бостонського університету, для досягнення результату достатньо щодня в швидкому темпі проходитиме за три кілометри. Ці дані були опубліковані в свіжому номері журналу Urology.
09:03:51 26.10.2014

Масштаби СНІДу в Африці перебільшені

Масштаби СНІДу в Африці перебільшені - За даними опублікованого вчора дослідження, мільйони африканців, які вважалися носіями ВІЛ-інфекції (СНІДу), не страждають цим захворюванням.
09:03:50 26.10.2014

Рак вибирає жертву за кольором волосся

Рак вибирає жертву за кольором волосся - Від чого залежать шанси людини захворіти або уникнути раку? Природно, від його способу життя, факторів навколишнього середовища, вплив яких він постійно піддається, його шкідливих звичок ... Але, виявляється, деяку роль грає і його ... зовнішність.
09:03:48 26.10.2014

Місце коронарного стентування в лікуванні ішемічної хвороби серця

Місце коронарного стентування в лікуванні ішемічної хвороби серця - Коронарне стентування є одним з важливих досягнень у інтервенційної кардіології останніх десятиліть. Сама концепція установки в просвіті стенозованої при атеросклерозі артерій якоїсь подібності каркаса була запропонована Charles Dotter близько 40 років тому. Однак перша імплантація коронарного стента була виконана лише в 1986 році Puel et al. і потім Sigward et al., які встановили самораскривающіеся стенти при черезшкірною транслюмінальною балонної коронарної ангіопластики (ЧТКА).
09:03:48 26.10.2014

Клініко-фармакологічні аспекти застосування вітамінів-антиоксидантів у комплексній терапії негормональний захворювань молочної залози

Клініко-фармакологічні аспекти застосування вітамінів-антиоксидантів у комплексній терапії негормональний захворювань молочної залози - Протягом багатьох років вітамінотерапія займає важливе місце в лікуванні доброякісних захворювань молочної залози. Сучасні експериментальні дослідження вчених дають патогенетичні пояснення ефективності цієї групи речовин.
09:03:46 26.10.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html