Народні методи лікування

Цибуля - від глистів


Увечері візьміть середнього розміру цибулину, очистіть, дрібно порізати і висипте в скло. Залийте кип'яченою водою кімнатної температури і наполягайте до ранку. На ранок процідіть склад і пийте на голодний шлунок.

Ось і весь рецепт. Якщо знову заведуться глисти, то повторіть прийом цибульного настою.

Переглядів : 6660
Подякували за статтю : 37

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Глисти"


Лікування гельмінтозу народними засобами
У наш час найбільш поширеним дитячим захворюванням вважається - гельмінтоз. Ознаки захворювання такі - у дитини з'явилися темні кола під очима, уві сні він часто крутиться, скрипить зубками, під час їжі крім солодкого нічого не хоче їсти. Це вірна ознака гельмінтозу, а значить необхідно почистити організм дитини

Глисти не люблять гарбуз
Є гарний спосіб позбавлення від глистів. Підсмажте на сковороді гарбузове насіння, пропустіть їх через м'ясорубку. Змішайте 1 склянку подрібненого насіння з 1 склянкою меду і 1 ч. ложкою соди...

Цибуля - від глистів
Увечері візьміть середнього розміру цибулину, очистіть, дрібно порізати і висипте в скло. Залийте кип'яченою водою кімнатної температури і наполягайте до ранку. На ранок процідіть склад і пийте на голодний шлунок.

Ох вже ці глисти
В організмі людини паразитує до 250 видів глистів, або гельмінтів, як назвав їх ще Гіппократ. Часто глистяні захворювання називають хворобою брудних рук, немитих овочів і фруктів, погано провареної їжі


Not found

Контроль за хворобою - в руках пацієнта (Діабет)

Олексій Вадимович, в попередніх бесідах ви підкреслювали, що в лікуванні діабету, особливо II типу, надзвичайно важлива роль належить самому хворому. Дякуй цілого комплексу заходів діабет часто вдається «тримати в узді». І все ж піти від ускладнень надзвичайно важко. Судячи по листах, найбільше занепокоєнь доставляє читачам так звана «діабетична стопа».
23:28:39 23.11.2014

Живіть без нежиті

Прийміть мене, якщо можна, до своїх лав, а як «вступного внеску» пропоную зовсім просту рада від нежитю.
23:28:03 23.11.2014


23:28:01 23.11.2014

З приводу рідкого випорожнення у дітей

До мене часто звертаються з приводу рідкого стільця у дітей. Часом дітей на кілька днів батьки поміщають в інфекційне відділення, там їм ставлять крапельниці, примушують ковтати таблетки, дітки тануть на очах, були випадки навіть з летальним результатом.
23:27:51 23.11.2014

«Світе мій, дзеркальце, скажи ...»

Напевно багато хто пережив таке: перша закоханість, боязкий погляд, запаморочення від отриманої на уроці записки і - безжалісне дзеркало, яке вранці байдуже відображало черговий прищ на твоїй бідній фізіономії. І в розпачі думалося тоді, що життя скінчилася, не встигнувши початися. На жаль, саме в цю романтичну пору організм відчуває підлітків неприємним шкірним захворюванням, назва якому - вугрової висип.
23:27:38 23.11.2014

Після інсульту допомагали масаж, банки і ходьба

Відразу після переведення з реанімації, ще в лікарняній палаті, ми з дружиною вирішили не обмежуватися лікарськими призначеннями, а як можна раніше займатися реабілітацією самостійно. Недарма перші години після інсульту називають годинами порятунку, а дні - днями надії. Ми при цьому перелопатили чимало медичної літератури, прийомів нетрадиційного лікування і цілий джерело народних джерел.
23:27:16 23.11.2014

Букет з лілій проти гангрени

У мами посинів палець на нозі. Так було і, у її батька - мого дідуся. Тоді це виявилося гангреною. Я злякалася. І стала лікувати маму так само, як колись лікували мого діда.
23:27:14 23.11.2014

Натуральна косметика - легкий шлях до здорової і молодий шкірі

Невиразна і втрачає пружність шкіра, надто суха і відшелушенням або жирна і вугруватого - це одна з численних проблем жителів сучасних мегаполісів. Чи є спосіб не просто позбутися від цих проблем , але й запобігти їх виникненню?
23:25:52 23.11.2014

Мило від опіків

Від будь-яких опіків (окріп, пар, масло) різної площі добре застосовувати мило: господарське або туалетне, адже лікувальні мазі не завжди є під руками.
23:25:50 23.11.2014

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.
23:25:38 23.11.2014

Від інфаркту при депресії рятує ... фізкультура

Від інфаркту при депресії рятує ... фізкультура - Фізичні вправи можуть удвічі зменшити ризик розвитку другого інфаркту міокарда у хворих на депресією або мають недостатню соціальну підтримку пацієнтів.
23:28:41 23.11.2014

Конкурс молодих вчених журналу «лікарями»

Конкурс молодих вчених журналу «лікарями» - 21.04.04. Москва. Російський журнал для практикуючих лікарів «лікарями» провів урочисте нагородження лауреатів конкурсу молодих науковців на кращу наукову роботу.
23:28:31 23.11.2014

Диференціальний діагноз болю в грудній клітці

Диференціальний діагноз болю в грудній клітці - Біль у грудній клітці є одним з найважливіших симптомів ряду захворювань серця і судин. У багатьох випадках біль носить настільки певний характер, що нерідко одного лише опитування хворого досить для постановки окресленого клінічного діагнозу, наприклад ішемічної хвороби серця (ІХС). Аналіз больового синдрому при коронарної хвороби все ж не слід вважати абсолютно достовірним ключем до постановки діагнозу даного захворювання, хоча типовий характер больового нападу є високочутливим ознакою коронарної недостатності.
23:28:27 23.11.2014

Сучасні контрацептиви

Сучасні контрацептиви - З початку свого розвитку людство намагалося проводити контроль за народжуваністю, попереджаючи виникнення небажаної вагітності. Довгий час люди намагалися відокремити заняття сексом від зачаття. Відомо, що ще в 1850 році до н. е.. стародавні єгиптяни використовували різні суміші ...
23:28:15 23.11.2014

Винайшли харчову добавку, що сприяє зачаттю

Винайшли харчову добавку, що сприяє зачаттю - Вважається, що харчова добавка, яка містить суміш трав, вітамінів і амінокислот, різко підвищує фертильність і допомагає деяким жінкам зачати, про що свідчить невелике дослідження.
23:28:02 23.11.2014

Нові надії для дітей з вродженими вадами серця

Нові надії для дітей з вродженими вадами серця - Приблизно один з 100 новонароджених народжується з вадами серця. З них кожен третій підлягає надалі хірургічного втручання. Багато хто з них страждають від синдрому зниженого серцевого викиду. Тобто їх серце не в змозі «перекачувати» достатня кількість крові до внутрішніх органів. У цих станах може допомогти новий препарат мілрінон (milrinone), який посилює серцеві скорочення і одночасно розслаблює артерії.
23:27:43 23.11.2014

Вчені довели, що краще

Вчені довели, що краще - ворог хорошого - Як відомо, краще - ворог хорошого. І, як показали вчені, забувати про цю усім відомої істини і весь час прагнути до того, щоб бути ідеальним і робити все ідеально - далеко не найкращий принцип життя.
23:27:33 23.11.2014

Виявлено генетична мутація, що сприяє набору ваги

Виявлено генетична мутація, що сприяє набору ваги - У ході масштабного дослідження міжнародна команда вчених виявила генетичну послідовність, яка сприяє набору ваги. Носійство мутантних генів досить поширене: зокрема, воно виявляється майже у половини жителів Великобританії, повідомляє журнал Nature Genetics.
23:27:15 23.11.2014

Вагінальний кандидоз і вагітність

Вагінальний кандидоз і вагітність - В даний час частота гнійно-запальних захворювань в акушерстві не має явної тенденції до зниження. У багатьох країнах світу, в тому числі і в Росії, відзначено зростання вагінальних інфекцій, які міцно займають провідне місце в структурі акушерсько-гінекологічної захворюваності.
23:27:02 23.11.2014

Пероральні контрацептивних знижують ризик нетримання сечі

Пероральні контрацептивних знижують ризик нетримання сечі - Шведські дослідники встановили, що у жінок дітородного віку, які приймають пероральні контрацептиви, нижче ризик нетримання сечі, ніж у жінок того ж віку, які не беруть ці препарати.
23:26:50 23.11.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html