Народні методи лікування

Цибуля - від глистів


Увечері візьміть середнього розміру цибулину, очистіть, дрібно порізати і висипте в скло. Залийте кип'яченою водою кімнатної температури і наполягайте до ранку. На ранок процідіть склад і пийте на голодний шлунок.

Ось і весь рецепт. Якщо знову заведуться глисти, то повторіть прийом цибульного настою.

Переглядів : 5843
Подякували за статтю : 35

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Глисти"


Лікування гельмінтозу народними засобами
У наш час найбільш поширеним дитячим захворюванням вважається - гельмінтоз. Ознаки захворювання такі - у дитини з'явилися темні кола під очима, уві сні він часто крутиться, скрипить зубками, під час їжі крім солодкого нічого не хоче їсти. Це вірна ознака гельмінтозу, а значить необхідно почистити організм дитини

Глисти не люблять гарбуз
Є гарний спосіб позбавлення від глистів. Підсмажте на сковороді гарбузове насіння, пропустіть їх через м'ясорубку. Змішайте 1 склянку подрібненого насіння з 1 склянкою меду і 1 ч. ложкою соди...

Цибуля - від глистів
Увечері візьміть середнього розміру цибулину, очистіть, дрібно порізати і висипте в скло. Залийте кип'яченою водою кімнатної температури і наполягайте до ранку. На ранок процідіть склад і пийте на голодний шлунок.

Ох вже ці глисти
В організмі людини паразитує до 250 видів глистів, або гельмінтів, як назвав їх ще Гіппократ. Часто глистяні захворювання називають хворобою брудних рук, немитих овочів і фруктів, погано провареної їжі


Not found

вазомоторний риніт. Про нафтизин краще забути

Мені 67 років. Протягом майже 10 років мучить мене вазомоторний риніт. Що тільки не перепробували лікарі! Останнє, що зробили - угріло слизову носа, але все залишилося як і раніше. Капа «Нафтизин» через 3-4 години, але безрезультатно. Допоможіть мені!
05:58:45 21.04.2014

Примусьте легкі працювати (астма)

Примусьте легкі працювати (астма)
05:58:45 21.04.2014

Не міняйте методи, як рукавички

Онкологічні хворі - нарікають на погане ставлення лікарів, їх небажання обговорювати методи лікування, пропонувати альтернативні варіанти, давати якісь поради, що виходять за рамки офіційних інструкцій. Пишуть люди і про повне, як правило, безсиллі медицини в запущених випадках, і про багато іншого. У цій статті я хочу відповісти на питання, які хвилюють хворих людей, а, можливо, і деяких лікарів, яким так звані альтернативні методи не чужі.
05:58:17 21.04.2014

Шкіряний нейродерміт - підказала інтуїція

Коли чоловік захворів шкірним нейродермітом, йому довелося перепробувати багато ліків і мазей. Щось допомагало, щось ні.
05:57:23 21.04.2014

Дисбактеріоз міфи і реальність

Дисбактеріоз в наші дні став «модною» темою. Реклама закликає нас рятуватися від нової «чуми ХХ століття» всіма мислимими й немислимими способами. Але так чи небезпечний дисбактеріоз, чи це черговий трюк виробників ліків і продуктів харчування, щоб змусити нас розщедритися? Для проведення власного розслідування трьох найпоширеніших «міфів» про дисбактеріозі, ми звернулися до фахівців провідних медичних центрів країни.
05:56:06 21.04.2014


05:55:15 21.04.2014

Настоянка-виручалочка

Ми жили в старому старому будинку. Діти хворіли всю зиму. До наступних холодів я вирішив підготуватися заздалегідь і зробив настій прополісу.
05:55:14 21.04.2014

Жіночі секрети

Я колишній вчитель біології, з дитинства захоплююся лікарськими травами, багато з яких, як мовиться, знаю "в обличчя". Хочу поділитися перевіреним рецептом омолодження жінок в період перебудови організму, яка небезпечна гіперплазією ендометрію. Розмова про розростання слизової оболонки матки почав статтею "Дамське нещастя".
05:54:56 21.04.2014

Як позбавитися від болю в спині

Чи знайомі вам болю в спині - ниючі, тупий біль у шиї, лопатках, попереку? Гостра всепоглинаюча біль у попереку, що не дає вам ні зігнутися, ні розігнутися? Чи не знайомі? Прийміть наші щирі вітання! Ви - щасливчик, адже більшість мешканців земної кулі рано чи пізно зустрічаються з винуватцем цих вельми неприємних проблем - остеохондроз.
05:54:55 21.04.2014

Мені не можна опускати руки

Не можу сказати точно, коли обірвалося моє дитинство. Толі в той момент, коли я лежала в холодній, викладеної плиткою операційної, а може бути, ще раніше. Коли? Втім, зараз це вже неважливо. Одне можу сказати точно: в 15 років я була ще зовсім дитиною. Слова лікарів: У вас саркома - занурили мене в зовсім інший світ. Світ, повний страждань, маленьких перемог і величезної жаги до життя ...
05:54:53 21.04.2014

надниркова недостатність

надниркова недостатність - недостатність надниркових залоз (недостатність кори надниркових залоз, гіпокортіцізм, НН) - клінічний синдром, обумовлений недостатньою секрецією гормонів кори наднирників в результаті порушення функціонування одного або декількох ланок гіпоталамо-гіпофізарно-наднирникової системи (ГГНС) .
05:59:59 21.04.2014

Тригліцериди пророкують розмір зони мозкового інфаркту?

Тригліцериди пророкують розмір зони мозкового інфаркту? - У інсультних хворих з високими сироватковими рівнями тригліцеридів розмір зони інфаркту менше, ніж у пацієнтів з низькими значеннями тригліцеридів. R
05:59:45 21.04.2014

Російська вакцина проти пташиного грипу готова до випробувань

Російська вакцина проти пташиного грипу готова до випробувань - Керівник НДІ грипу в Санкт-Петербурзі Олег Кисельов виступив з оптимістичним заяву про те, що створена в травні цього року вакцина проти пташиного грипу повністю готова до клінічних випробувань, повідомляє РІА Новини. Інститут, за його словами, має в своєму розпорядженні затвердженими штамами вакцини проти цього вірусу.
05:59:07 21.04.2014

Холера

Холера - Холера - це гостре захворювання, що виникає в результаті бурхливого розмноження в просвіті тонкої кишки холерного вібріона. Характеризується розвитком масивної діареї з швидкою втратою позаклітинної рідини та електролітів, виникненням у важких випадках гіповолемічного (дегідратаційних) шоку і гострої ниркової недостатності.
05:59:02 21.04.2014

Застосування сучасних бета-адреноблокаторів при артеріальній гіпертонії у хворих метаболічним синдромом

Застосування сучасних бета-адреноблокаторів при артеріальній гіпертонії у хворих метаболічним синдромом - В даний час положення про факторах ризику передбачає спільність таких захворювань, як ішемічна хвороба серця (ІХС ) у всіх її проявах, цереброваскулярних захворювань, гіпертонічної хвороби (есенціальної артеріальної гіпертонії), хронічної серцевої недостатності. Всі вони в тій чи іншій мірі супроводжуються порушеннями обміну речовин. Про доцільність використання бета-блокаторів для лікування артеріальної гіпертонії (АГ) у пацієнтів з метаболічним синдромом розповідає чл.-кор. РАМН, проф. кафедри факультетської терапії ММА ім. І.М. Сеченова, заслужений діяч науки Володимир Іванович МАКОЛКІН
05:59:02 21.04.2014

Нові препарати для лікування шизофренії

Нові препарати для лікування шизофренії - Дослідники припускають, що препарати, що впливають на серотонінових систему в мозку людини ефективніше, ніж класичні, що впливають на дофамінових.
05:58:49 21.04.2014

Пухкі малюки далеко не завжди худнуть з віком

Пухкі малюки далеко не завжди худнуть з віком - Пухкі малюки мають підвищений ризик надлишкової ваги і ожиріння в підлітковому віці, повідомляє журнал Pediatrics.
05:58:46 21.04.2014

Новини німецької медицини: вакцина проти ВПЛ рекомендується тільки дівчатам

Новини німецької медицини: вакцина проти ВПЛ рекомендується тільки дівчатам - За результатами дослідження, проведеного німецькими лікарями, можна зробити висновок, що вірус папіломи людини (ВПЛ) відіграє важливу роль при виникненні певних типів раку шийки матки. Серед більш ніж 150 варіантів ВПЛ, деякі з яких, наприклад, викликають утворення нешкідливих бородавок на руках і ногах, є також так звані типи підвищеного ризику, перш за все - типи 16 і 18.
05:58:45 21.04.2014

Захворювання печінки у дітей

Захворювання печінки у дітей - За приблизними підрахунками поширеність неонатального захворювання печінки досягає 1 на 2500 живонароджених дітей. Раніше розпізнавання особливо важливо у новонароджених і Немовлят, оскільки затримка в діагностиці може зробити негативний вплив на прогноз. R
05:58:31 21.04.2014

Аспірин захищає вуха від шкідливої дії гентаміцину

Аспірин захищає вуха від шкідливої дії гентаміцину - Одночасне застосування аспірину і аміноглікозидних антибіотиків (канаміцину, гентаміцину та ін) може предовратіть негативний вплив останнього на слух, повідомляється в квітневому номері журналу New England Journal of Medicine.
05:58:28 21.04.2014

Виявлено новий ген, що визначає розумові здібності людини

Виявлено новий ген, що визначає розумові здібності людини - Американським дослідникам вдалося встановити ген, поліморфізм якого справляють істотний вплив на розумові здібності людини.
05:58:15 21.04.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html