Народні методи лікування

Цибуля - від глистів


Увечері візьміть середнього розміру цибулину, очистіть, дрібно порізати і висипте в скло. Залийте кип'яченою водою кімнатної температури і наполягайте до ранку. На ранок процідіть склад і пийте на голодний шлунок.

Ось і весь рецепт. Якщо знову заведуться глисти, то повторіть прийом цибульного настою.

Переглядів : 6142
Подякували за статтю : 36

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Глисти"


Лікування гельмінтозу народними засобами
У наш час найбільш поширеним дитячим захворюванням вважається - гельмінтоз. Ознаки захворювання такі - у дитини з'явилися темні кола під очима, уві сні він часто крутиться, скрипить зубками, під час їжі крім солодкого нічого не хоче їсти. Це вірна ознака гельмінтозу, а значить необхідно почистити організм дитини

Глисти не люблять гарбуз
Є гарний спосіб позбавлення від глистів. Підсмажте на сковороді гарбузове насіння, пропустіть їх через м'ясорубку. Змішайте 1 склянку подрібненого насіння з 1 склянкою меду і 1 ч. ложкою соди...

Цибуля - від глистів
Увечері візьміть середнього розміру цибулину, очистіть, дрібно порізати і висипте в скло. Залийте кип'яченою водою кімнатної температури і наполягайте до ранку. На ранок процідіть склад і пийте на голодний шлунок.

Ох вже ці глисти
В організмі людини паразитує до 250 видів глистів, або гельмінтів, як назвав їх ще Гіппократ. Часто глистяні захворювання називають хворобою брудних рук, немитих овочів і фруктів, погано провареної їжі


Not found

Ідеальна груди: розмір має значення

Сумно, але факт: далеко не кожна жінка може похвалитися гарною грудьми, притягають погляди чоловіків і викликає заздрість у інших представниць прекрасної статі. Але якщо природа полінувалася наділити вас пишними формами, це зовсім не привід для розладу: є багато способів вирішити цю проблему і зробити груди красивою і привабливою.
20:16:16 24.07.2014


20:15:11 24.07.2014

Коза показала ... язик (Географічний язик)

Коли в мене народилася перша дитина, я незабаром помітила, що в нього язик - весь від кореня до кінчика - в грубих смугах. Лікар сказала, що це - «географічна язик»: не болить, не турбує, єдино - некрасиво
20:14:42 24.07.2014

Ознаки надмірного вживання алкоголю

«Надмірне вживання алкоголю» - це поняття, яке має на увазі під собою вживання такої кількості спиртного, при якій виникає небезпека розвитку алкогольної залежності та супроводжуючих її фізіологічних і психічних порушень.
20:14:14 24.07.2014

Варене яйце плюс горілка: відмінний засіб від герпесу на губах

Мені теж хочеться поділитися з вами ефективним рецептом від герпесу (висипання на слизовій оболонці губ і носа).
20:14:06 24.07.2014

Застуда в офісі - стихійне лихо

Застуда - це не власне захворювання верхніх дихальних шляхів, а місце боротьби організму з різними патогенами.
20:14:06 24.07.2014

Мило від опіків

Від будь-яких опіків (окріп, пар, масло) різної площі добре застосовувати мило: господарське або туалетне, адже лікувальні мазі не завжди є під руками.
20:13:49 24.07.2014

Наш кришталик - «жива лінза»

Про найбільш поширених захворюваннях органів зору, про те, як впоратися з недугами, у тому числі і народними засобами, розповідає лікаря Науково-дослідного інституту очних хвороб Російської Академії медичних наук, лікаря вищої категорії Маргарита Миколаївна Лебедєва.
20:13:44 24.07.2014

Доступний спосіб лікування застуди

Це сталося 20 років тому. Захворіла моя онука: хрипи, підозра на пневмонію. Одна добра жінка підказала простий спосіб лікування. Ми повірили її порадою, зробили процедуру 2 рази - і все як рукою зняло. З тих пір завжди користуюся цим засобом і знайомим рекомендую.
20:13:41 24.07.2014

Як боротися з ожирінням

Непомітно, слідом за перемогою над післявоєнної розрухою, голодом і злиднями, ожиріння стало першою проблемою цивілізованого світу. За різними оцінками, схильністю до ожиріння страждає від третини до 40% людей. Через це створюється сприятливий грунт для розвитку цукрового діабету, атеросклерозу, гіпертонії, ішемії та інших недуг, радикально скорочують життя. Як боротися з ожирінням - це вже давно питання не тільки естетичний, але питання збереження життя. Проте вичерпну відповідь на нього так до цих пір і не знайдено.
20:13:34 24.07.2014

Вітаміни лікують старече недоумство

Вітаміни лікують старече недоумство - Вітамін Е захищає від старечого недоумства. Дослідження, проведене на мишах японськими вченими, показало, що щоденне вживання добавки цього вітаміну захищає мозок від дегенеративних змін і перешкоджає розвитку хвороби Альцгеймера.
20:16:05 24.07.2014

Як часто люди думають про секс?

Як часто люди думають про секс? - Американські вчені підрахували, що середньостатистичний молодий чоловік думає про секс 37 разів на тиждень. Плотські думки, як виявилося, відвідують жінок рідше - всього 9 разів на тиждень.
20:15:56 24.07.2014

Основні принципи терапії хронічних запальних захворювань суглобів

Основні принципи терапії хронічних запальних захворювань суглобів - Хронічні запальні захворювання суглобів (ХВЗС) включають в себе велику кількість нозологічних форм. Загальним і найбільш характерною ознакою цих захворювань є ураження суглобів та /або хребта запального характеру. Основними представниками цієї групи захворювань є ревматоїдний артрит (РА), ювенільний хронічний артрит, анкілозуючий спондилоартрит ідіопатичний (хвороба Бехтерева - ББ) і артрити, які поєднуються зі спондиліт (псоріатичний (ПА) і реактивні артрити, артрити при хронічних запальних захворюваннях кишківника).
20:15:52 24.07.2014

Захворюваність простим герпесом займає друге місце серед вірусних уражень людини

Захворюваність простим герпесом займає друге місце серед вірусних уражень людини - Захворюваність простим герпесом (ПГ), за даними ВООЗ, займає друге місце серед вірусних уражень людини, поступаючись лише грипу . Інфекція, викликана вірусом простого герпесу (ВПГ), зустрічається у всіх країнах і різних кліматогеографіческіх зонах, її частота варіює залежно від популяційних груп з різним рівнем життя.
20:15:31 24.07.2014

Попередити метастази раку грудей допоможуть ... бета-блокатори

Попередити метастази раку грудей допоможуть ... бета-блокатори - Як показало спільне англо-німецьке дослідження, представлене на VII Європейської конференції з раку молочної залози, що пройшла в Барселоні, група препаратів під назвою бета-блокатори здатна попередити метастазування раку молочної залози і знизити смертність від нього.
20:15:29 24.07.2014

астму переможуть за допомогою випали зубів

астму переможуть за допомогою випали зубів - Таємницю бронхіальної астми відкриють за допомогою величезної колекції випали молочних зубів. Британські вчені вважають, що мінеральний склад зубів може розповісти багато про надходження мікроелементів в організм дитини під час внутрішньоутробного розвитку. Вони перевірять теорію, що на ризик виникнення астми впливає недолік заліза й селен.
20:15:27 24.07.2014

Побудована карта гарячих точок Землі, де народжуються смертельні віруси

Побудована карта гарячих точок Землі, де народжуються смертельні віруси - Американські та британські вчені з чотирьох відомих дослідних інститутів (Consortium for Conservation Medicine (CCM) at Wildlife Trust, NY , the Institute of Zoology, London, UK, Columbia University, NY, and the University of Georgia, Athens, Ga) оприлюднили карту гарячих точок планети, де, як вони очікують, можуть виявитися нові, незнайомі людству віруси, здатні призвести до вибухів смертельно небезпечних для людини інфекцій.
20:15:13 24.07.2014

Гемофілія

Гемофілія - Дослівно гемофілія - це схильність до кровоточивості і крововиливів. Захворювання входить до групи геморагічних діатезів (діатез - схильність, геморагія - кровотеча) і є спадковою коагулопатією, тобто порушенням згортання крові. Кровотечі і крововиливи при даному захворюванні тривалі, іноді спонтанні (мимовільні), без будь-якої видимої причини. Гемофілія відома з дуже давніх часів. Ще в Талмуді (II століття до н.е.) описані випадки смерті хлопчиків від ритуального обрізання. Як самостійне захворювання гемофілію описав в 1874 р. Фордайс, а термін «гемофілія» запропонував в 1828 р. Ф. Хопфф
20:14:47 24.07.2014

Американці навчилися лікувати хворобу Дауна у мишей

Американці навчилися лікувати хворобу Дауна у мишей - Американські вчені вважають, що їм вдалося знайти спосіб запобігти затримку розумового розвитку при хворобі Дауна. У ході експериментів на мишах з аналогічними генетичними порушеннями, дослідникам вдалося значно підвищити здатність до навчання цих тварин за допомогою препарату під назвою пентілентетразол.
20:14:46 24.07.2014

Ліки від СНІДу шукають у помідорах

Ліки від СНІДу шукають у помідорах - Цей овоч піддається генетичної мутації з метою отримання білків, які допоможуть атакувати віруси ВІЛ і гепатиту B.
20:14:41 24.07.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html