Народні методи лікування

Поганий сон, швидка стомлюваність, серцебиття? Скоріше в ванну!

Як часто, приходячи на прийом, хворі скаржаться на підвищену стомлюваність, зниження працездатності, емоційну істощаемость, поганий сон. Деякі відчувають колючі, а часом і ниючі болі в області серця. Послухаєш розповідь пацієнта, оглянеш його ... Так, доводиться констатувати: в наявності всі ознаки кардіоневроза. Що ж це за хвороба?

Кардіоневроз - функціональне порушення серцевої діяльності. Для нього характерні збільшення сприйняття свого пульсу - деякі хворі відчувають його у всьому тілі, в руці, в голові, біль у грудній клітці тривають довго, викликаючи у хворого почуття страху перед справжніми серцевими хворобами. Все це може супроводжуватися пітливістю, запамороченням невеликим, схильністю до непритомних станів. Найчастіше неврозів, кардіоневрозам та неврастенії схильні жінки. Але зараз вже з упевненістю можна сказати, що їх швидко наздоганяє і сильна стать.

Причина кардіоневроза проста і зрозуміла - це всілякі психогенні і неврогенні фактори. Можна сказати, кардіоневроз - це хвороба цивілізації.

Зверніть увагу, наскільки ускладнилася наша з вами життя. З одного боку, новітні досягнення науки - це велике благо, з іншого - мобільний телефон, величезна кількість відео і аудіоапаратури, автомобіль і пов'язані з ним пробки на дорогах, забруднення повітря, що стала в останній час модною «нічне життя» - все це руйнує людську психіку, губить природні біоритми, яким людина зобов'язаний підкорятися.

З іншого боку (а це стало стосуватимуться вже наших з вами реалій життя), за останні 10-15 років з'явилися безробіття і невпевненість у завтрашньому дні. Ще один фактор: щоб прогодувати сім'ю, людина часом трудиться на двох, трьох роботах.

Все це і породжує хворобу.

Болі у серці - симптом, що змушує лікаря міцно задуматися: а чи не серце чи це справді? Дуже часто навіть ниючі болі можуть виникати при гострому інфаркті міокарда, ішемічної кардіоміопатії, міокардитах.

На жаль, діагноз кардіоневроза і простий, і складний одночасно. Треба уважно вислухати всі скарги хворого, зважити їх значущість, вибрати відповідні діагностичні тести, а вже потім починати лікувати.

Все ж таки трохи хочеться підбадьорити наших читачів. Якщо у вас важка робота, складна ситуація в сім'ї, ви довго хворіли (ГРВІ, пневмонія, та що завгодно), і на цьому тлі з'явився невиправданий страх перед майбутнім, тяжкість або біль в області серця ниючого або проколюють характеру (може колоти і вболівати від

декількох годин до діб), поганий сон разом з постійним бажанням спати, серцебиття, яке допомагають вгамувати препарати типу «Корвалол», то швидше за все ви маєте справу саме з кардіоневрозом, і лікування буде приблизно таким:

1. Можна спробувати препарат «Новопассит» з гарним анксіолітичну ефектом і приймати його 2-3 рази на день.

2. Для зняття пригнобленого настрою можна використовувати препарати сви-

Робо, холодні настоянки коренів цикорію, арніки (1 -5 крапель на 30 мл).

3. При різкому переважанні процесів збудження можна приготувати збір трав: корінь валеріани - 30 г, трава пустирника - 30 г, трава деревію - 20 г, плоди анісу - 20 г, трава сухоцвіт - 10 г. Змішати, взяти одну чайну ложку суміші (це 10 г) на 25 мл окропу. Приймати по 1 / 3 склянки 3 рази на день до їжі.

4. Приймати ванни з травою меліси і листям розмарину, зробити полотняний мішечок і засипати в нього 3 столові ложки меліси та 2 - розмарину (2 столові ложки з верхом - це 30 г). Температура води повинна бути 35 - 38 ° С, час перебування - 20 хвилин. Можна додати у ванну 3-4 столові ложки морської солі.

5. На ніч під подушку раджу покласти ватку, на яку крапнути 1 краплю ефірного масла лаванди.

6. І все-таки краще буде, якщо ви звернетеся до лікаря і йому довірите дозвіл ваших проблем зі здоров'ям.

Переглядів : 7241
Подякували за статтю : 42

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Кардіоневроз"


Поганий сон, швидка стомлюваність, серцебиття? Скоріше в ванну!
Кардіоневроз - функціональне порушення серцевої діяльності. Для нього характерні збільшення сприйняття свого пульсу - деякі хворі відчувають його у всьому тілі, в руці, в голові, біль у грудній клітці тривають довго, викликаючи у хворого почуття страху перед справжніми серцевими хворобами. Все це може супроводжуватися пітливістю, запамороченням невеликим, схильністю до непритомних станів


Not found

Поганий сон, швидка стомлюваність, серцебиття? Скоріше в ванну!

Кардіоневроз - функціональне порушення серцевої діяльності. Для нього характерні збільшення сприйняття свого пульсу - деякі хворі відчувають його у всьому тілі, в руці, в голові, біль у грудній клітці тривають довго, викликаючи у хворого почуття страху перед справжніми серцевими хворобами. Все це може супроводжуватися пітливістю, запамороченням невеликим, схильністю до непритомних станів
17:07:11 30.10.2014

Про морську сіль, шкурки бананів і подорожник

Я багато років збираю народні рецепти щодо лікування і зміцненню ясен і охоче поділюся ними з читачами. Але перш повторю рецепт зубної пасти індіанців. Відмінний засіб.
17:07:03 30.10.2014

Ожиріння: як правильно знизити вагу

У сучасній медицині ожиріння класифікується не тільки як косметичний недолік, а як захворювання, яке необхідно лікувати. Клінічні дослідження останніх років, які вироблялися фахівцями багатьох країн, підтверджують і той факт, що ожиріння не кращим чином впливає на роботу всього організму, на перебіг багатьох захворювань.
17:06:58 30.10.2014

Ожиріння: як правильно знизити вагу

У сучасній медицині ожиріння класифікується не тільки як косметичний недолік, а як захворювання, яке необхідно лікувати. Клінічні дослідження останніх років, які вироблялися фахівцями багатьох країн, підтверджують і той факт, що ожиріння не кращим чином впливає на роботу всього організму, на перебіг багатьох захворювань.
17:06:57 30.10.2014

Тепер можу носити будь-яку взуття, подагра пішла.

З 25 років (зараз мені 33) мучив біль у ступні, утворилася шишка - подагра на пальці ноги. Випробувала безліч засобів, але жодне з них не допомогло. І ось 1,5 роки тому знайомі порадили один рецепт:
17:06:52 30.10.2014

Доступний спосіб лікування застуди

Це сталося 20 років тому. Захворіла моя онука: хрипи, підозра на пневмонію. Одна добра жінка підказала простий спосіб лікування. Ми повірили її порадою, зробили процедуру 2 рази - і все як рукою зняло. З тих пір завжди користуюся цим засобом і знайомим рекомендую.
17:06:33 30.10.2014

Два народних засоби від виразки шлунка

Виразка шлунка, хвороба, яка ніколи не дає про себе забути, знаю не з чуток. Кожного разу з тугою чекаю наближення осені та весни, намагаючись якось уникнути загострення. У наш, непростий час, лікуватися ліками можуть собі дозволити далеко не всі.
17:06:20 30.10.2014

Горілка з чаєм виганяє простуду

У березні я святкувала 65-річчя. Веселе чаювання вдалося на славу. Гості всі дивувалися, питали, чому я так молодо виглядаю. Секрет простий - люблю обливатися холодною водою. Але пишу не для того, щоб похвалитися. Хочу запропонувати простий рецепт від застуди.
17:05:09 30.10.2014

Спосіб життя і проблема безпліддя

Алкоголь, куріння і наркотики , харчування, кава, спорт
17:04:44 30.10.2014

Проти-астматичний збір

Довгий час я страждав на бронхіальну астму, яку «піймав» на Камчатці. Без інгалятора нікуди. Одна жінка підказала мені рецепт, яким сама вилікувалася.
17:04:36 30.10.2014

Капустяний розсіл переміг псоріаз

Минуло більше року, як я впав і зламав шийку правого стегна. Власне, з цього все і почалося, горе і радість. Горе - що став інвалідом, а радість - позбавився від псоріазу. Але, як то кажуть, про все по порядку.
17:04:22 30.10.2014

ліноленова кислота може захистити від раку простати чоловіків у розквіті сил

ліноленова кислота може захистити від раку простати чоловіків у розквіті сил - Дослідження фінських учених показали, що відносно високе споживання ліноленової кислоти може знизити ймовірність захворювання на рак передміхурової залози і в щонайменше іншими онкологічними захворюваннями у чоловіків середніх років.
17:07:08 30.10.2014

Профілактика алергії і аллергодерматозов

Профілактика алергії і аллергодерматозов - Про ефективної профілактики будь-якого захворювання з упевненістю можна говорити тільки в тому випадку, коли точно відома причина хвороби. А причина хвороби стає відомою, коли ряд послідовних змін відстежується слідом за впровадженням відомого мікроорганізму в макроорганізм, коли хвороба відтворюється в експерименті та клініці, коли на достатній кількості спостережень простежується повне одужання хворого в результаті застосування етіотропного лікування.
17:06:40 30.10.2014

Дещо краще не нагрівати

Дещо краще не нагрівати - Взимку власникам машин буває не обійтися без підігріву сидінь. А як же, на вулиці холоднеча, зате в машині тепло, як влітку.
17:06:39 30.10.2014

Лікарі виступили проти клонування ембріонів

Лікарі виступили проти клонування ембріонів - Католицькі лікарі та фармацевти Великобританії приголомшені рішенням влади про видачу ліцензії на проведення клонування людських ембріонів з медичними цілями, опублікованими кілька тижнів тому.
17:06:36 30.10.2014

Розроблено нешкідливий метод хімічного маркування живих клітин в середовищі живого організму

Розроблено нешкідливий метод хімічного маркування живих клітин в середовищі живого організму - В американській Національній лабораторії Лоуренс-Берклі реалізований безпрецедентний метод хімічного маркування живих клітин прямо у складі організму. Розроблена хімічна реакція дозволяє прикріплювати до клітинної мембрани різні хімічні сполуки, не порушуючи роботу клітини.
17:06:30 30.10.2014

У спермі залишається все менше сперматозоїдів

У спермі залишається все менше сперматозоїдів - Підсумки одного з найбільших досліджень в галузі фертильності, проведених у Британії, свідчать про те, що з 1989 року питомий кількість сперматозоїдів у спермі британських чоловіків впало на третину. За словами дослідників з шотландського міста Абердіна, якщо в 1989 році середня кількість сперматозоїдів у нормальній чоловічій спермі становило 87 мільйонів на мілілітр, то в 2002 воно впало до 62 мільйонів, передає BBCRussian.com.
17:06:17 30.10.2014

Англійці імпортують стійкі до антибіотиків штами гонорреі

Англійці імпортують стійкі до антибіотиків штами гонорреі - У Великобританії різко зросла кількість випадків гонорреі стійкої до звичайних методів лікування. Стійкість збудників гонорреі, завезеної з далекого сходу та країн Східної Європи в 2-3 рази вище, ніж рідних британських мікробів.
17:06:11 30.10.2014

Віскі

Віскі - жива вода - Дослідження останніх років показали, що помірне вживання віскі зменшує ймовірність серцевих нападів, оберігає від катаракти і інсультів.
17:06:06 30.10.2014

Недитячі питання про дитячі спини

Недитячі питання про дитячі спини - Захворювання дітей, безпосередньо викликані патологією хребта, всупереч поширеній думці, зовсім не рідкість: кривошия, гострі болі в спині та попереку, сколіоз ...
17:06:00 30.10.2014

20 .08.2004 ТК Бінго Гранд: вийшов довідник'Дезінфікуючі засоби'

20 .08.2004 ТК Бінго Гранд: вийшов довідник'Дезінфікуючі засоби'- Повідомляємо, що весь тираж видання віддрукований. Тираж довідника 15000 екз. R Формат А5, глянцевая кольорова обкладинка.
17:05:55 30.10.2014

Сніданок врятує від карієсу

Сніданок врятує від карієсу - Обстеживши 4,000 дітей у віці від 2 до 5 років, а також опитавши їх батьків, вчені з Центру з контролю і профілактики захворювань штату Меріленд виявили, що карієс найчастіше вражає тих, хто постійно відмовляється від сніданків, розповідає.
17:05:49 30.10.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html