Народні методи лікування

Поганий сон, швидка стомлюваність, серцебиття? Скоріше в ванну!

Як часто, приходячи на прийом, хворі скаржаться на підвищену стомлюваність, зниження працездатності, емоційну істощаемость, поганий сон. Деякі відчувають колючі, а часом і ниючі болі в області серця. Послухаєш розповідь пацієнта, оглянеш його ... Так, доводиться констатувати: в наявності всі ознаки кардіоневроза. Що ж це за хвороба?

Кардіоневроз - функціональне порушення серцевої діяльності. Для нього характерні збільшення сприйняття свого пульсу - деякі хворі відчувають його у всьому тілі, в руці, в голові, біль у грудній клітці тривають довго, викликаючи у хворого почуття страху перед справжніми серцевими хворобами. Все це може супроводжуватися пітливістю, запамороченням невеликим, схильністю до непритомних станів. Найчастіше неврозів, кардіоневрозам та неврастенії схильні жінки. Але зараз вже з упевненістю можна сказати, що їх швидко наздоганяє і сильна стать.

Причина кардіоневроза проста і зрозуміла - це всілякі психогенні і неврогенні фактори. Можна сказати, кардіоневроз - це хвороба цивілізації.

Зверніть увагу, наскільки ускладнилася наша з вами життя. З одного боку, новітні досягнення науки - це велике благо, з іншого - мобільний телефон, величезна кількість відео і аудіоапаратури, автомобіль і пов'язані з ним пробки на дорогах, забруднення повітря, що стала в останній час модною «нічне життя» - все це руйнує людську психіку, губить природні біоритми, яким людина зобов'язаний підкорятися.

З іншого боку (а це стало стосуватимуться вже наших з вами реалій життя), за останні 10-15 років з'явилися безробіття і невпевненість у завтрашньому дні. Ще один фактор: щоб прогодувати сім'ю, людина часом трудиться на двох, трьох роботах.

Все це і породжує хворобу.

Болі у серці - симптом, що змушує лікаря міцно задуматися: а чи не серце чи це справді? Дуже часто навіть ниючі болі можуть виникати при гострому інфаркті міокарда, ішемічної кардіоміопатії, міокардитах.

На жаль, діагноз кардіоневроза і простий, і складний одночасно. Треба уважно вислухати всі скарги хворого, зважити їх значущість, вибрати відповідні діагностичні тести, а вже потім починати лікувати.

Все ж таки трохи хочеться підбадьорити наших читачів. Якщо у вас важка робота, складна ситуація в сім'ї, ви довго хворіли (ГРВІ, пневмонія, та що завгодно), і на цьому тлі з'явився невиправданий страх перед майбутнім, тяжкість або біль в області серця ниючого або проколюють характеру (може колоти і вболівати від

декількох годин до діб), поганий сон разом з постійним бажанням спати, серцебиття, яке допомагають вгамувати препарати типу «Корвалол», то швидше за все ви маєте справу саме з кардіоневрозом, і лікування буде приблизно таким:

1. Можна спробувати препарат «Новопассит» з гарним анксіолітичну ефектом і приймати його 2-3 рази на день.

2. Для зняття пригнобленого настрою можна використовувати препарати сви-

Робо, холодні настоянки коренів цикорію, арніки (1 -5 крапель на 30 мл).

3. При різкому переважанні процесів збудження можна приготувати збір трав: корінь валеріани - 30 г, трава пустирника - 30 г, трава деревію - 20 г, плоди анісу - 20 г, трава сухоцвіт - 10 г. Змішати, взяти одну чайну ложку суміші (це 10 г) на 25 мл окропу. Приймати по 1 / 3 склянки 3 рази на день до їжі.

4. Приймати ванни з травою меліси і листям розмарину, зробити полотняний мішечок і засипати в нього 3 столові ложки меліси та 2 - розмарину (2 столові ложки з верхом - це 30 г). Температура води повинна бути 35 - 38 ° С, час перебування - 20 хвилин. Можна додати у ванну 3-4 столові ложки морської солі.

5. На ніч під подушку раджу покласти ватку, на яку крапнути 1 краплю ефірного масла лаванди.

6. І все-таки краще буде, якщо ви звернетеся до лікаря і йому довірите дозвіл ваших проблем зі здоров'ям.

Переглядів : 6931
Подякували за статтю : 42

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Кардіоневроз"


Поганий сон, швидка стомлюваність, серцебиття? Скоріше в ванну!
Кардіоневроз - функціональне порушення серцевої діяльності. Для нього характерні збільшення сприйняття свого пульсу - деякі хворі відчувають його у всьому тілі, в руці, в голові, біль у грудній клітці тривають довго, викликаючи у хворого почуття страху перед справжніми серцевими хворобами. Все це може супроводжуватися пітливістю, запамороченням невеликим, схильністю до непритомних станів


Not found

Поганий сон, швидка стомлюваність, серцебиття? Скоріше в ванну!

Кардіоневроз - функціональне порушення серцевої діяльності. Для нього характерні збільшення сприйняття свого пульсу - деякі хворі відчувають його у всьому тілі, в руці, в голові, біль у грудній клітці тривають довго, викликаючи у хворого почуття страху перед справжніми серцевими хворобами. Все це може супроводжуватися пітливістю, запамороченням невеликим, схильністю до непритомних станів
23:33:51 21.08.2014

Як навчитися керувати приємними емоціями

Як навчитися керувати своїми приємними емоціями - нове відкриття в галузі медицини
23:33:49 21.08.2014

Цибульний сік проти грибка

У 1997 році у мене почали сильно свербіти всередині вуха. Працюю я з вовною, на камвольно-прядильної фабриці. Кілька разів ходила до отоларинголога. Все, начебто, нормально, нічого немає. І якими тільки мазями не мазати, нічого не допомагало. Сверблячка у вухах була страшна.
23:33:27 21.08.2014

«Простудні» меню. Цілюще глінтвейн і гріпозний коктейль

Мало кому вдається проскочити предзімье і зиму без ГРЗ (гострі респіраторні інфекції) і ГРВІ (гострі респіраторні вірусні інфекції). Захисні сили організму знижуються разом з температурою за вікном. Середньостатистична людина захворює цими недугами 2-3 рази на рік, особливо в холодну пору року. До того ж ми не бережемо себе, як слід у цей сезон, не займаємося профілактикою доступною.
23:33:24 21.08.2014


23:33:22 21.08.2014


23:33:21 21.08.2014


23:33:20 21.08.2014


23:33:18 21.08.2014


23:33:16 21.08.2014


23:33:15 21.08.2014


23:33:14 21.08.2014

Компанія «Теремок»

Компанія «Теремок» - за щасливе дитинство - 24 вересня 2003 р. у Колонній залі Будинку Союзів відбувся III міжнародний форум «Дорослі - дітям. Щасливі діти - гідність країни », організований Центром консультаційних програм« Покоління XXI століття ». Спонсором заходу виступила фармацевтична компанія МПЦ «Теремок».
23:33:48 21.08.2014

Гумові рукавички від вірусних інфекцій!?

Гумові рукавички від вірусних інфекцій!? - У медичних працівників під час виконання різноманітних маніпуляцій з колючими і ріжучими предметами підвищений ризик інфікування життєво небезпечними вірусами гепатиту С (ВГС), імунодефіциту людини ( ВІЛ), оскільки традиційні латексні рукавички не охороняють від інфекції у разі їх проколу або порізу. А такі ситуації як і раніше зустрічаються досить часто.
23:33:45 21.08.2014

Підлітків стануть повторно прищеплювати від свинки

Підлітків стануть повторно прищеплювати від свинки - Робити повторні щеплення від свинки почнуть у столиці учням старших класів і студентам перших курсів. Як повідомили в Моссанепіднадзоре, епідемічний паротит, в простолюдді званий свинкою, останнім часом все частіше стає захворюванням серед дорослого покоління.
23:33:39 21.08.2014

Лікувальний ефект дає прийом вітаміну С саме в таблетках, а ось вживання їжі, багатої цим вітаміном, як не дивно, не впливає на роботу серця

Лікувальний ефект дає прийом вітаміну С саме в таблетках, а ось вживання їжі, багатою цим вітаміном, як не дивно, не впливає на роботу серця - Добавка вітаміну С може запобігти розвитку серцевих захворювань, вважають дослідники з Бостона дитячої лікарні.
23:33:33 21.08.2014

Відмова від куріння й зниження загальної смертності пацієнтів із захворюваннями коронарних судин

Відмова від куріння й зниження загальної смертності пацієнтів із захворюваннями коронарних судин - Британські вчені вивчили вплив відмови від куріння на показник загальної смертності пацієнтів із захворюваннями коронарних судин. Ними починаючи з квітня 2003 року були вивчені 9 електронних баз даних великих міжнародних когортних досліджень, ідентифікованих Prospective Studies Collaboration, а також 665 публікацій, з яких всім вимогам задовольняло тільки 20 досліджень.
23:33:27 21.08.2014

У Новій Зеландії людини схрестять з коровою

У Новій Зеландії людини схрестять з коровою - Новозеландські вчені займуться вирощуванням ліків від важких захворювань, таких як розсіяний склероз, прямо в коровах. У вівторок Комісія з управління ризиками для навколишнього середовища, яка відає створенням генетично модифікованих організмів, дозволила їм почати експерименти з впровадження генів людини в геном великої рогатої худоби.
23:33:18 21.08.2014

У появі нездорових дітей винні системники

У появі нездорових дітей винні системники - Розвинений інтелект і знання в різних областях не завжди є перевагою. У Британії намагаються довести, що пари, які відрізняються добре розвиненими аналітичними та розумовими здібностями, частіше за інших виробляють на світ дітей з синдромом аутизму.
23:33:17 21.08.2014

прищі ростуть на вуглеводах

прищі ростуть на вуглеводах - Чергового винуватця прищів виявили американські вчені. Традиційно дерматологи радять людям з проблемною шкірою виключати з раціону жирне і солодке.
23:33:14 21.08.2014

С-реактивний білок допомагає передбачити небезпеку інсульту

С-реактивний білок допомагає передбачити небезпеку інсульту - Дослідники з університету Вермонта обстежили понад 5000 тисяч пацієнтів у віці від 65 років і старше, з метою виявити фактори ризику серцевої патології. Всі пацієнти були розділені на чотири групи залежно від концентрації C-реактивного протеїну (СРП). Через 10 років 450 з обстежених літніх людей пережили інсульт.
23:33:08 21.08.2014

Молочниця, що вона для вас означає

Молочниця, що вона для вас значить - Скільки пройшло часу з того разу як ви хворіли молочницею? Місяць два, три. Задайте собі питання, а скільки взагалі можна ще хворіти. Я вам відповім це нескінченно. А статистика показує взагалі страшні цифри. Так що ж це за хвороба? Від чого вона залежить і що треба робити, що б їй не хворіти. І чоловіки, ви теж можете їй захворіти!.
23:33:06 21.08.2014

Бджолині укуси лікують наркоманію

Бджолині укуси лікують наркоманію - Колишній наркоман позбувся згубної пристрасті завдяки звичайним бджолам. Кожного разу, відчуваючи бажання прийняти дозу, він підставляв своє тіло під жала комах.
23:33:02 21.08.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html