Народні методи лікування

Поганий сон, швидка стомлюваність, серцебиття? Скоріше в ванну!

Як часто, приходячи на прийом, хворі скаржаться на підвищену стомлюваність, зниження працездатності, емоційну істощаемость, поганий сон. Деякі відчувають колючі, а часом і ниючі болі в області серця. Послухаєш розповідь пацієнта, оглянеш його ... Так, доводиться констатувати: в наявності всі ознаки кардіоневроза. Що ж це за хвороба?

Кардіоневроз - функціональне порушення серцевої діяльності. Для нього характерні збільшення сприйняття свого пульсу - деякі хворі відчувають його у всьому тілі, в руці, в голові, біль у грудній клітці тривають довго, викликаючи у хворого почуття страху перед справжніми серцевими хворобами. Все це може супроводжуватися пітливістю, запамороченням невеликим, схильністю до непритомних станів. Найчастіше неврозів, кардіоневрозам та неврастенії схильні жінки. Але зараз вже з упевненістю можна сказати, що їх швидко наздоганяє і сильна стать.

Причина кардіоневроза проста і зрозуміла - це всілякі психогенні і неврогенні фактори. Можна сказати, кардіоневроз - це хвороба цивілізації.

Зверніть увагу, наскільки ускладнилася наша з вами життя. З одного боку, новітні досягнення науки - це велике благо, з іншого - мобільний телефон, величезна кількість відео і аудіоапаратури, автомобіль і пов'язані з ним пробки на дорогах, забруднення повітря, що стала в останній час модною «нічне життя» - все це руйнує людську психіку, губить природні біоритми, яким людина зобов'язаний підкорятися.

З іншого боку (а це стало стосуватимуться вже наших з вами реалій життя), за останні 10-15 років з'явилися безробіття і невпевненість у завтрашньому дні. Ще один фактор: щоб прогодувати сім'ю, людина часом трудиться на двох, трьох роботах.

Все це і породжує хворобу.

Болі у серці - симптом, що змушує лікаря міцно задуматися: а чи не серце чи це справді? Дуже часто навіть ниючі болі можуть виникати при гострому інфаркті міокарда, ішемічної кардіоміопатії, міокардитах.

На жаль, діагноз кардіоневроза і простий, і складний одночасно. Треба уважно вислухати всі скарги хворого, зважити їх значущість, вибрати відповідні діагностичні тести, а вже потім починати лікувати.

Все ж таки трохи хочеться підбадьорити наших читачів. Якщо у вас важка робота, складна ситуація в сім'ї, ви довго хворіли (ГРВІ, пневмонія, та що завгодно), і на цьому тлі з'явився невиправданий страх перед майбутнім, тяжкість або біль в області серця ниючого або проколюють характеру (може колоти і вболівати від

декількох годин до діб), поганий сон разом з постійним бажанням спати, серцебиття, яке допомагають вгамувати препарати типу «Корвалол», то швидше за все ви маєте справу саме з кардіоневрозом, і лікування буде приблизно таким:

1. Можна спробувати препарат «Новопассит» з гарним анксіолітичну ефектом і приймати його 2-3 рази на день.

2. Для зняття пригнобленого настрою можна використовувати препарати сви-

Робо, холодні настоянки коренів цикорію, арніки (1 -5 крапель на 30 мл).

3. При різкому переважанні процесів збудження можна приготувати збір трав: корінь валеріани - 30 г, трава пустирника - 30 г, трава деревію - 20 г, плоди анісу - 20 г, трава сухоцвіт - 10 г. Змішати, взяти одну чайну ложку суміші (це 10 г) на 25 мл окропу. Приймати по 1 / 3 склянки 3 рази на день до їжі.

4. Приймати ванни з травою меліси і листям розмарину, зробити полотняний мішечок і засипати в нього 3 столові ложки меліси та 2 - розмарину (2 столові ложки з верхом - це 30 г). Температура води повинна бути 35 - 38 ° С, час перебування - 20 хвилин. Можна додати у ванну 3-4 столові ложки морської солі.

5. На ніч під подушку раджу покласти ватку, на яку крапнути 1 краплю ефірного масла лаванди.

6. І все-таки краще буде, якщо ви звернетеся до лікаря і йому довірите дозвіл ваших проблем зі здоров'ям.

Переглядів : 7001
Подякували за статтю : 42

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Кардіоневроз"


Поганий сон, швидка стомлюваність, серцебиття? Скоріше в ванну!
Кардіоневроз - функціональне порушення серцевої діяльності. Для нього характерні збільшення сприйняття свого пульсу - деякі хворі відчувають його у всьому тілі, в руці, в голові, біль у грудній клітці тривають довго, викликаючи у хворого почуття страху перед справжніми серцевими хворобами. Все це може супроводжуватися пітливістю, запамороченням невеликим, схильністю до непритомних станів


Not found

Поганий сон, швидка стомлюваність, серцебиття? Скоріше в ванну!

Кардіоневроз - функціональне порушення серцевої діяльності. Для нього характерні збільшення сприйняття свого пульсу - деякі хворі відчувають його у всьому тілі, в руці, в голові, біль у грудній клітці тривають довго, викликаючи у хворого почуття страху перед справжніми серцевими хворобами. Все це може супроводжуватися пітливістю, запамороченням невеликим, схильністю до непритомних станів
09:04:37 17.09.2014

Ендометріоз? Спробуйте глину.

Чула, що хвороба не лікується, але смію стверджувати, що це не завжди так. Ендометріоз можна спробувати вилікувати глиною. Якщо є вибір, то краще підійде сіра або блакитна. Глина повинна бути без домішки землі та піску, причому, чим глибше залягає глина, тим вона цілющі.
09:04:20 17.09.2014

Трава від ендометріозу

Прочитала статтю Ю. Кирилової "Дамское нещастя" і хочу розповісти про свій випадок. У 2000 р. мені поставили діагноз ендометріоз, кіста правого яєчника, міома ". Цілий рік я виконувала приписи лікарів, брала антибіотики, препарати заліза. Але ні медикаментозна терапія, ні гормональне лікування результатів не дали.
09:04:16 17.09.2014


09:03:53 17.09.2014

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.
09:03:34 17.09.2014

Очищення організму. Озон замість нітрогліцерину

Я - лікар, багато років займаюся травами та народними методами лікування. Вийшло кілька моїх книг з траволікування. За 30 років роботи я переконався, що офіційна медицина в 90% випадків тільки полегшує страждання хворого, але виліковує саму хворобу. Відбувається це тому, що ми лікуємо зашлакованний організм. А лікувати організм, набитий шлаками, все одно, що ремонтувати брудну машину. Ось і хочу зупинитися на методі очищення організму від солей.
09:03:08 17.09.2014

Як вгамувати постійне бурчання в животі

Кілька років я хворів, не знав, як вгамувати постійне бурчання в кишках, та таке гучне, що непристойно було знаходитися в компанії. Тільки співаємо - відразу в туалет. Лежав я в лікарні, пив антибіотики, після чого по тілу пішли червоні висипання, які свербіли.
09:02:46 17.09.2014

Моє порятунок - часникова вода від застуди

Якщо ви схопили застуду, ніс потік, очі сльозяться, в горлі дере, то я б порекомендував вам перевірені засоби.
09:01:25 17.09.2014

Трава від ендометріозу

Прочитала статтю Ю. Кирилової "Дамское нещастя" і хочу розповісти про свій випадок. У 2000 р. мені поставили діагноз ендометріоз, кіста правого яєчника, міома ". Цілий рік я виконувала приписи лікарів, брала антибіотики, препарати заліза. Але ні медикаментозна терапія, ні гормональне лікування результатів не дали.
09:00:27 17.09.2014

Два складу проти виразки

За допомогою двох складів мій чоловік вилікував виразку 12-палої кишки.
09:00:08 17.09.2014


09:00:02 17.09.2014

Зміни в способі життя і дієті не тільки запобігають розвитку раку простати, але й гальмують прогресування пухлинного процесу

Зміни в способі життя і дієті не тільки запобігають розвитку раку простати, але й гальмують прогресування пухлинного процесу - Якщо у Вас рак передміхурової залози. Що Ви можете зробити на додаток до лікування? Відповідно до новітніх досліджень, чоловіки на ранніх стадіях раку передміхурової залози можуть вжити низку заходів по перебудові свого способу життя і дієти, які допоможуть зупинити або навіть звернути назад розвиток патологічного процесу. R
09:04:00 17.09.2014

Американські вчені проаналізували декілька теорій, що пояснюють виникнення у наших предків навички прямоходіння

Американські вчені проаналізували декілька теорій, що пояснюють виникнення у наших предків навички прямоходіння - За останні 100 років багато вчених намагалися пояснити, чому і як наші предки стали використовувати для ходьби дві, а не чотири кінцівки. Деякі з гіпотез потрапили навіть у шкільні підручники. Проте жодна з них до цих пір не вважається повністю доведеною.
09:03:47 17.09.2014

Хронічний тонзиліт: діагностика, лікування, профілактика

Хронічний тонзиліт: діагностика, лікування, профілактика - Обговорення лікувально-діагностичної стратегії і тактики у хворих з хронічним тонзилітом досить актуально. При цьому хотілося підкреслити, що навіть серед лікарів оториноларингологів, вже не кажучи про інші фахівцях, побутує ставлення: «Хронічний тонзиліт?! Ну і що?., А у кого його немає ?!..» Тим самим визнається висока поширеність захворювання серед всіх вікових груп населення.
09:03:37 17.09.2014

Онищенко створить атмосферу нетерпимості навколо гавайської троянди та блакитного лотоса

Онищенко створить атмосферу нетерпимості навколо гавайської троянди та блакитного лотоса - Головний державний санітарний лікар РФ Геннадій Онищенко повідомив про зростання споживання в Росії так званих курильних сумішей рослинного походження з психотропною ефектом .
09:03:26 17.09.2014

Іграшки душать дітей

Іграшки душать дітей - Кожен день в Америці в результаті нещасного випадку гинуть 15 дітей. Незважаючи на те, що починаючи з 1987 року і по 2000 рік, дитяча смертність від нещасних випадків знизилася на 40%, нещасні випадки все ще залишаються провідною причиною смерті дітей у віці до 14 років.
09:02:51 17.09.2014

антигенна стpуктуpу HLA-комплексу гістосумісності пpи pотавіpусной інфекції та сальмонельозах у дітей

антигенна стpуктуpу HLA-комплексу гістосумісності пpи pотавіpусной інфекції та сальмонельозах у дітей - Гpігоpовіч М. С., Золотаpев Ю. В., Зайцева Г. А. Кіpовская госудаpственная медична академія, Кіpовскій НДІ гематології та пеpеліванія кpові
09:02:17 17.09.2014

ученого Сибірського відділення Російської Академії Наук створили установку по знищенню суперечка особливо небезпечних інфекцій

ученого Сибірського відділення Російської Академії Наук створили установку по знищенню суперечка особливо небезпечних інфекцій - Вона являє собою камеру з електронними прискорювачами. Збудники небезпечних хвороб гинуть в ній після серії опромінень. Проведені випробування показали, що, зокрема, гинуть спори сибірської виразки. Таким чином можна знищувати їх і в листах.
09:02:16 17.09.2014

сидр - ліки від серцевого недуги

сидр - ліки від серцевого недуги - Лікарі знову починають приписувати хворим ... стаканчик другий міцного сухого сидру. Дослідники виявили, що деякі сорти сидру настільки ж багаті на інгібітори, як і червоні вина.
09:01:49 17.09.2014

У пошуках тавро Творця

У пошуках тавро Творця - Зроблено перший крок у пошуку мітки, можливо залишеної учасниками створення homo sapiens.
09:01:42 17.09.2014

Гіперсомнія

Гіперсомнія - Гіперсомнія - термін, що визначає наявність підвищеної тривалості сну. У здорових людей величина тривалості сну досить індивідуальна і коливається в середньому від 5 до 12 годин на добу і не є постійною.
09:01:28 17.09.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html