Народні методи лікування

Поганий сон, швидка стомлюваність, серцебиття? Скоріше в ванну!

Як часто, приходячи на прийом, хворі скаржаться на підвищену стомлюваність, зниження працездатності, емоційну істощаемость, поганий сон. Деякі відчувають колючі, а часом і ниючі болі в області серця. Послухаєш розповідь пацієнта, оглянеш його ... Так, доводиться констатувати: в наявності всі ознаки кардіоневроза. Що ж це за хвороба?

Кардіоневроз - функціональне порушення серцевої діяльності. Для нього характерні збільшення сприйняття свого пульсу - деякі хворі відчувають його у всьому тілі, в руці, в голові, біль у грудній клітці тривають довго, викликаючи у хворого почуття страху перед справжніми серцевими хворобами. Все це може супроводжуватися пітливістю, запамороченням невеликим, схильністю до непритомних станів. Найчастіше неврозів, кардіоневрозам та неврастенії схильні жінки. Але зараз вже з упевненістю можна сказати, що їх швидко наздоганяє і сильна стать.

Причина кардіоневроза проста і зрозуміла - це всілякі психогенні і неврогенні фактори. Можна сказати, кардіоневроз - це хвороба цивілізації.

Зверніть увагу, наскільки ускладнилася наша з вами життя. З одного боку, новітні досягнення науки - це велике благо, з іншого - мобільний телефон, величезна кількість відео і аудіоапаратури, автомобіль і пов'язані з ним пробки на дорогах, забруднення повітря, що стала в останній час модною «нічне життя» - все це руйнує людську психіку, губить природні біоритми, яким людина зобов'язаний підкорятися.

З іншого боку (а це стало стосуватимуться вже наших з вами реалій життя), за останні 10-15 років з'явилися безробіття і невпевненість у завтрашньому дні. Ще один фактор: щоб прогодувати сім'ю, людина часом трудиться на двох, трьох роботах.

Все це і породжує хворобу.

Болі у серці - симптом, що змушує лікаря міцно задуматися: а чи не серце чи це справді? Дуже часто навіть ниючі болі можуть виникати при гострому інфаркті міокарда, ішемічної кардіоміопатії, міокардитах.

На жаль, діагноз кардіоневроза і простий, і складний одночасно. Треба уважно вислухати всі скарги хворого, зважити їх значущість, вибрати відповідні діагностичні тести, а вже потім починати лікувати.

Все ж таки трохи хочеться підбадьорити наших читачів. Якщо у вас важка робота, складна ситуація в сім'ї, ви довго хворіли (ГРВІ, пневмонія, та що завгодно), і на цьому тлі з'явився невиправданий страх перед майбутнім, тяжкість або біль в області серця ниючого або проколюють характеру (може колоти і вболівати від

декількох годин до діб), поганий сон разом з постійним бажанням спати, серцебиття, яке допомагають вгамувати препарати типу «Корвалол», то швидше за все ви маєте справу саме з кардіоневрозом, і лікування буде приблизно таким:

1. Можна спробувати препарат «Новопассит» з гарним анксіолітичну ефектом і приймати його 2-3 рази на день.

2. Для зняття пригнобленого настрою можна використовувати препарати сви-

Робо, холодні настоянки коренів цикорію, арніки (1 -5 крапель на 30 мл).

3. При різкому переважанні процесів збудження можна приготувати збір трав: корінь валеріани - 30 г, трава пустирника - 30 г, трава деревію - 20 г, плоди анісу - 20 г, трава сухоцвіт - 10 г. Змішати, взяти одну чайну ложку суміші (це 10 г) на 25 мл окропу. Приймати по 1 / 3 склянки 3 рази на день до їжі.

4. Приймати ванни з травою меліси і листям розмарину, зробити полотняний мішечок і засипати в нього 3 столові ложки меліси та 2 - розмарину (2 столові ложки з верхом - це 30 г). Температура води повинна бути 35 - 38 ° С, час перебування - 20 хвилин. Можна додати у ванну 3-4 столові ложки морської солі.

5. На ніч під подушку раджу покласти ватку, на яку крапнути 1 краплю ефірного масла лаванди.

6. І все-таки краще буде, якщо ви звернетеся до лікаря і йому довірите дозвіл ваших проблем зі здоров'ям.

Переглядів : 6457
Подякували за статтю : 40

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Кардіоневроз"


Поганий сон, швидка стомлюваність, серцебиття? Скоріше в ванну!
Кардіоневроз - функціональне порушення серцевої діяльності. Для нього характерні збільшення сприйняття свого пульсу - деякі хворі відчувають його у всьому тілі, в руці, в голові, біль у грудній клітці тривають довго, викликаючи у хворого почуття страху перед справжніми серцевими хворобами. Все це може супроводжуватися пітливістю, запамороченням невеликим, схильністю до непритомних станів


Not found

Поганий сон, швидка стомлюваність, серцебиття? Скоріше в ванну!

Кардіоневроз - функціональне порушення серцевої діяльності. Для нього характерні збільшення сприйняття свого пульсу - деякі хворі відчувають його у всьому тілі, в руці, в голові, біль у грудній клітці тривають довго, викликаючи у хворого почуття страху перед справжніми серцевими хворобами. Все це може супроводжуватися пітливістю, запамороченням невеликим, схильністю до непритомних станів
20:14:29 17.04.2014

Про капустяний розсіл, щоб не сльозилися очі і про багато що інше

Лямблії страшно не люблять розсіл квашеної капусти, а підвищена сльозоточивість буває наслідком браку в організмі калію, ну і страждаючим на грип раджу взяти ...
20:14:27 17.04.2014

Лікування і профілактика атеросклерозу

Як лікувати атеросклероз і запобігти його ускладнення? Як відомо атеросклероз це найголовніша причина розвитку таких захворювань як: ішемічна хвороба серця, інфаркт міокарда, інсульт головного мозку, і т.д. З цієї причини, профілактики цього захворювання, і лікування необхідно приділяти особливу увагу. У сучасній медицині в першу чергу для профілактики і лікування атеросклерозу, намагаються усунути фактори ризику атеросклерозу, саме це знижує ступінь ризик розвитку ускладнень і смертельних наслідків
20:14:06 17.04.2014

Білий полин і герпес

Раніше герпес висипав у мене на губах по 4-5 разів за зиму. Я брав настій софори японської, але диво-травичка не допомагала. Вилікувався ж від цієї напасті настоєм білого полину за тиждень
20:14:00 17.04.2014

Гаймориту НІ

Гайморит - це хвороба від якої страждають багато людей, але не всі знають, що проколи це не вихід, а є чудовий засіб, що всього за 21 день вилікує Вас назавжди.
20:13:36 17.04.2014

Вилікувала гігро без операції

Як позбутися від гігроми без операції? Опишу, як мені вдалося позбутися від подібного освіти.
20:13:24 17.04.2014

Повернув до життя звіробій

Того дня пережила сильний стрес - три дні не могла нормально говорити, заїкалися. Тільки через два місяці трохи заспокоїлася, але незабаром знову стало погано: серце билося, не вистачало повітря, віскі ніби хто стискав, здавалося, ще трохи, і я втрачу свідомість
20:12:17 17.04.2014

Вода - кращі ліки

Людина скорила землю і космос, наші вчені працюють у поті чола, роблячи відкриття за відкриттям. Сучасна медицина вражає уяву якістю і кількістю пропонованих послуг та медикаментів. Так чому ж ми до цих пір не позбавилися від численних захворювань, а деякі, так звані «хвороби цивілізації», прийняли характер епідемії?
20:12:05 17.04.2014

Вода - кращі ліки

Людина скорила землю і космос, наші вчені працюють у поті чола, роблячи відкриття за відкриттям. Сучасна медицина вражає уяву якістю і кількістю пропонованих послуг та медикаментів. Так чому ж ми до цих пір не позбавилися від численних захворювань, а деякі, так звані «хвороби цивілізації», прийняли характер епідемії?
20:12:04 17.04.2014

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.
20:11:48 17.04.2014

З приводу рідкого випорожнення у дітей

До мене часто звертаються з приводу рідкого стільця у дітей. Часом дітей на кілька днів батьки поміщають в інфекційне відділення, там їм ставлять крапельниці, примушують ковтати таблетки, дітки тануть на очах, були випадки навіть з летальним результатом.
20:11:18 17.04.2014

Гострий середній отит після застуди і долікарська допомога

Гострий середній отит після застуди і долікарська допомога - З настанням весни актуальність захисту від простудних захворювань, відступає на другий план, а наслідки осінньо-зимового періоду у вигляді ускладнень після застуди, набувають першорядного значення, оскільки вони продовжують турбувати навіть в теплу пору року. Це тривалі захворювання носа і горла, які при потеплінні погоди протікають більш сприятливо, а тривалі захворювання середнього вуха, з часом, здобувають все більшу агресивність і небезпека.
20:14:27 17.04.2014

Запальні захворювання зовнішнього вуха

Запальні захворювання зовнішнього вуха - Запальні захворювання зовнішнього вуха - найпоширеніші захворювання, що зустрічаються в усіх вікових групах і характеризуються різноманітністю клінічних проявів, вимагають чіткої орієнтації лікаря в питаннях діагностики та лікування.
20:14:03 17.04.2014

Кровотечі з верхніх відділів шлунково-кишкового тракту

Кровотечі з верхніх відділів шлунково-кишкового тракту - Кровотечі з верхніх відділів шлунково-кишкового тракту (ШКТ) складають приблизно 80-70% всіх випадків шлунково-кишкових кровотеч. Клінічне значення кровотеч визначається також і високими показниками летальності, які протягом останніх років стійко зберігаються на рівні 5-10%.
20:13:37 17.04.2014

Роль санітарно-освітньої роботи в ранньому виявленні раку молочної залози

Роль санітарно-освітньої роботи в ранньому виявленні раку молочної залози - Рак молочної залози посідає перше місце в структурі онкологічних захворювань серед жінок у більшості країн світу, в тому числі і в Республіці Казахстан. В останні роки в Актюбінській області відмічається тенденція до зростання захворюваності на рак молочної залози (Рис № 1). У структурі захворюваності рак молочної залози в Актюбінській області в 2003 році зайняв 2 місце і склав 16,2 випадки на 100 тис. населення. Найбільша кількість хворих було у віці від 35 до 50 років, жителів міста - 64%, села - 36%. Морфологічне підтвердження отримано в 100% випадків.
20:13:33 17.04.2014

Роль санітарно-освітньої роботи в ранньому виявленні раку молочної залози

Роль санітарно-освітньої роботи в ранньому виявленні раку молочної залози - Рак молочної залози посідає перше місце в структурі онкологічних захворювань серед жінок у більшості країн світу, в тому числі і в Республіці Казахстан. В останні роки в Актюбінській області відмічається тенденція до зростання захворюваності на рак молочної залози (Рис № 1). У структурі захворюваності рак молочної залози в Актюбінській області в 2003 році зайняв 2 місце і склав 16,2 випадки на 100 тис. населення. Найбільша кількість хворих було у віці від 35 до 50 років, жителів міста - 64%, села - 36%. Морфологічне підтвердження отримано в 100% випадків.
20:13:29 17.04.2014

Кровотеча з варикозно-розширених вен стравоходу

Кровотеча з варикозно-розширених вен стравоходу - Причиною розвитку варикозного розширення вен стравоходу і кардіального відділу шлунка є підвищення портального тиску до 270-300 мм.рт.ст. при наявності предсуществующего анастомозірованія вен стравоходу (система верхньої порожнистої вени) з венами шлунка (ворітної відень). Пусковий момент - аутоімунний криз за участю харчових антигенів, що провокує порушення в системі гемокоагуляції. R
20:13:23 17.04.2014

Робимо тіло: 9 помилок, яких можна уникнути

Робимо тіло: 9 помилок, яких можна уникнути - Якщо чоловік в тренажерному залі бореться зі своєю лінню, то жінка - з матінкою-природою. R
20:13:09 17.04.2014

Емфізема легень

Емфізема легень - Емфізема легень (ЕЛ) посідає одне з провідних місць серед захворювань органів дихання як за поширеністю, так і по тяжкості проявів. Захворюваність ЕЛ постійно зростає, особливо в осіб літнього віку. На аутопсії емфізема виявляється більш ніж у 60% пацієнтів, які померли після 60 років, у той час як клініцисти ставлять цей діагноз менш ніж у 20% випадків
20:13:07 17.04.2014

Березовий гриб творить чудеса

Березовий гриб творить дива - Напевно, часто під час лісових прогулянок ви помічали на деревах химерні нарости. Часом вони представляють досить огидне видовище і псують зовнішній вигляд дерева. Багато хто вважає такі дерева хворими. Тим часом вони можуть принести неоціненну допомогу нашому організму, тому що розташовані на них нарости здатні творити справжні дива - чудеса зцілення.
20:12:54 17.04.2014

Кашель як засіб боротьби з ... серцевим нападом

Кашель як засіб боротьби з ... серцевим нападом - Енергійний кашель здатний врятувати життя хворого, у якого почався серцевий напад, і допомогти йому дочекатися лікарів швидкої допомоги. З такою заявою виступив у вівторок польський дослідник, доктор Тадеуш Петеленш.
20:12:45 17.04.2014

Меланома шкіри: стадіювання, діагностика і лікування

Меланома шкіри: стадіювання, діагностика та лікування - Сучасні епідеміологічні дослідження чітко встановили стрімке зростання захворюваності меланомою шкіри (МК) у різних країнах, у тому числі і в Росії, що дозволяє розглядати цей факт, як загальну тенденцію у світі [8]. Одним з основних пускових механізмів, які лежать в основі цього явища, вважається подія за останній час з різних причин збільшення сумарного часу впливу ультрафіолетової частини спектра природного сонячного світла на шкіру людини, не завжди генетично до цього підготовлену.
20:12:20 17.04.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html