Народні методи лікування

Поганий сон, швидка стомлюваність, серцебиття? Скоріше в ванну!

Як часто, приходячи на прийом, хворі скаржаться на підвищену стомлюваність, зниження працездатності, емоційну істощаемость, поганий сон. Деякі відчувають колючі, а часом і ниючі болі в області серця. Послухаєш розповідь пацієнта, оглянеш його ... Так, доводиться констатувати: в наявності всі ознаки кардіоневроза. Що ж це за хвороба?

Кардіоневроз - функціональне порушення серцевої діяльності. Для нього характерні збільшення сприйняття свого пульсу - деякі хворі відчувають його у всьому тілі, в руці, в голові, біль у грудній клітці тривають довго, викликаючи у хворого почуття страху перед справжніми серцевими хворобами. Все це може супроводжуватися пітливістю, запамороченням невеликим, схильністю до непритомних станів. Найчастіше неврозів, кардіоневрозам та неврастенії схильні жінки. Але зараз вже з упевненістю можна сказати, що їх швидко наздоганяє і сильна стать.

Причина кардіоневроза проста і зрозуміла - це всілякі психогенні і неврогенні фактори. Можна сказати, кардіоневроз - це хвороба цивілізації.

Зверніть увагу, наскільки ускладнилася наша з вами життя. З одного боку, новітні досягнення науки - це велике благо, з іншого - мобільний телефон, величезна кількість відео і аудіоапаратури, автомобіль і пов'язані з ним пробки на дорогах, забруднення повітря, що стала в останній час модною «нічне життя» - все це руйнує людську психіку, губить природні біоритми, яким людина зобов'язаний підкорятися.

З іншого боку (а це стало стосуватимуться вже наших з вами реалій життя), за останні 10-15 років з'явилися безробіття і невпевненість у завтрашньому дні. Ще один фактор: щоб прогодувати сім'ю, людина часом трудиться на двох, трьох роботах.

Все це і породжує хворобу.

Болі у серці - симптом, що змушує лікаря міцно задуматися: а чи не серце чи це справді? Дуже часто навіть ниючі болі можуть виникати при гострому інфаркті міокарда, ішемічної кардіоміопатії, міокардитах.

На жаль, діагноз кардіоневроза і простий, і складний одночасно. Треба уважно вислухати всі скарги хворого, зважити їх значущість, вибрати відповідні діагностичні тести, а вже потім починати лікувати.

Все ж таки трохи хочеться підбадьорити наших читачів. Якщо у вас важка робота, складна ситуація в сім'ї, ви довго хворіли (ГРВІ, пневмонія, та що завгодно), і на цьому тлі з'явився невиправданий страх перед майбутнім, тяжкість або біль в області серця ниючого або проколюють характеру (може колоти і вболівати від

декількох годин до діб), поганий сон разом з постійним бажанням спати, серцебиття, яке допомагають вгамувати препарати типу «Корвалол», то швидше за все ви маєте справу саме з кардіоневрозом, і лікування буде приблизно таким:

1. Можна спробувати препарат «Новопассит» з гарним анксіолітичну ефектом і приймати його 2-3 рази на день.

2. Для зняття пригнобленого настрою можна використовувати препарати сви-

Робо, холодні настоянки коренів цикорію, арніки (1 -5 крапель на 30 мл).

3. При різкому переважанні процесів збудження можна приготувати збір трав: корінь валеріани - 30 г, трава пустирника - 30 г, трава деревію - 20 г, плоди анісу - 20 г, трава сухоцвіт - 10 г. Змішати, взяти одну чайну ложку суміші (це 10 г) на 25 мл окропу. Приймати по 1 / 3 склянки 3 рази на день до їжі.

4. Приймати ванни з травою меліси і листям розмарину, зробити полотняний мішечок і засипати в нього 3 столові ложки меліси та 2 - розмарину (2 столові ложки з верхом - це 30 г). Температура води повинна бути 35 - 38 ° С, час перебування - 20 хвилин. Можна додати у ванну 3-4 столові ложки морської солі.

5. На ніч під подушку раджу покласти ватку, на яку крапнути 1 краплю ефірного масла лаванди.

6. І все-таки краще буде, якщо ви звернетеся до лікаря і йому довірите дозвіл ваших проблем зі здоров'ям.

Переглядів : 7214
Подякували за статтю : 42

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Кардіоневроз"


Поганий сон, швидка стомлюваність, серцебиття? Скоріше в ванну!
Кардіоневроз - функціональне порушення серцевої діяльності. Для нього характерні збільшення сприйняття свого пульсу - деякі хворі відчувають його у всьому тілі, в руці, в голові, біль у грудній клітці тривають довго, викликаючи у хворого почуття страху перед справжніми серцевими хворобами. Все це може супроводжуватися пітливістю, запамороченням невеликим, схильністю до непритомних станів


Not found

Поганий сон, швидка стомлюваність, серцебиття? Скоріше в ванну!

Кардіоневроз - функціональне порушення серцевої діяльності. Для нього характерні збільшення сприйняття свого пульсу - деякі хворі відчувають його у всьому тілі, в руці, в голові, біль у грудній клітці тривають довго, викликаючи у хворого почуття страху перед справжніми серцевими хворобами. Все це може супроводжуватися пітливістю, запамороченням невеликим, схильністю до непритомних станів
04:44:23 26.10.2014

Подагра: сучасний погляд

Подагра - одне з перших захворювань, описаних на зорі розвитку медицини, про який ще в 5-м столітті до н.е. згадував Гіппократ. За часів Чехова і Вересаєва це була «хвороба благополуччя і достатку». А лікування? А лікування було неймовірно примітивним: «жалюгідним подагрікам» призначався натрію саліцилат і вреднючая ртутна мазь на область суглобів.
04:44:17 26.10.2014


04:43:55 26.10.2014

Як позбутися від застуди

Наступає холодна пора, а разом з нею і сезон застуд. Підхопити застуду можна де завгодно: у громадському транспорті, в магазинній черзі або спілкуючись з товаришами по службі, а от позбутися від неї не так уже й легко. У цій статті ви знайдете слушні поради про те, як швидше розлучитися з простудою. Звичайно, можна «накачатися» сучасними антіпростуднимі засобами, але насправді вони лише тимчасово полегшують стан і дозволяють дотягнути до кінця робочого дня.
04:43:48 26.10.2014

Мило від опіків

Від будь-яких опіків (окріп, пар, масло) різної площі добре застосовувати мило: господарське або туалетне, адже лікувальні мазі не завжди є під руками.
04:43:33 26.10.2014

Мінеральна вода від шуму в голові

Хочу запропонувати рецепт, який мені допоміг від шуму в голові: вранці натщесерце за 2 години до сніданку випити 2 столові ложки кукурудзяної олії і запити однією склянкою теплого «Боржомі» (мінеральною водою), і так 21 день. Це - курс. Можуть бути позиви до нудоти, але потім проходять.
04:43:30 26.10.2014

Від діатезу - варення з пелюстків троянд

І ще один рецепт. На цей раз від діатезу. Якщо ви помітили що у малюка почервоніли щічки і лущаться і в лікарні вам поставили діагноз діатез спробуйте погодувати його варенням з пелюстків троянд.
04:43:26 26.10.2014


04:43:12 26.10.2014

І на астму є управа

Лікарі повинні добре, зі знанням справи лікувати астматиків. Мова йде не тільки про призначення лікарських препаратів, число яких постійно збільшується і вдосконалюється. Я маю на увазі також відновне лікування, розумну медикаментозну терапію, кліматолікування
04:42:50 26.10.2014


04:42:50 26.10.2014

Діарея, або по-простому понос

Діарея, або по-простому пронос, займає друге місце серед захворювань, пропускаючи поперед себе респіраторні інфекції - ГРЗ.
04:42:15 26.10.2014

Лікнеп для чайників по темі ШТУЧНІ ЗУБИ

Лікнеп для чайників по темі ШТУЧНІ ЗУБИ -
04:44:03 26.10.2014

Яйця на сніданок можуть бути хорошим вибором, якщо ви хочете контролювати відчуття голоду протягом дня і понизити споживання калорій

Яйця на сніданок можуть бути хорошим вибором, якщо ви хочете контролювати відчуття голоду протягом дня і понизити споживання калорій - Дієтологи Університету Коннектікуту /США /розглянули дію на апетит два види сніданків: або споживання з ранку багатих білком яєць, або містять вуглеводи рогаликів.
04:43:59 26.10.2014

Медикаментозне лікування гіперактивного сечового міхура

Медикаментозне лікування гіперактивного сечового міхура - Гіперактивний сечовий міхур (ГМП) - клінічний синдром, з симптомами прискореного і ургентного сечовипускання з (або без) ургентним нетриманням сечі і ноктуріей (сечовипускання в період від засинання до пробудження). В основі ГМП лежить гіперактивність детрузора нейрогенного або ідіопатичного характеру. Нейрогенна детрузорная гіперактивність є наслідком неврологічних захворювань.
04:43:18 26.10.2014

Порушення серцевого ритму: етіологія, патогенез, клініка, діагностика, лікування

Порушення серцевого ритму: етіологія, патогенез, клініка, діагностика, лікування - Порушення серцевого ритму є одним з найбільш поширених видів порушень, їх частота не піддається точній оцінці [20]. Минущі порушення ритму зустрічаються у більшості здорових людей. При виникненні хвороб внутрішніх органів створюються умови для розвитку порушень серцевого ритму, що стають іноді основним проявом в клінічній картині захворювання, як, наприклад, при тиреотоксикозі, ІХС. Аритмії ускладнюють перебіг багатьох серцево-судинних захворювань.
04:42:48 26.10.2014

Лікування виразок трофічних при варикозній недостатності

Лікування виразок трофічних при варикозній недостатності - ХВН - хронічна варикозна недостатність являє собою хвороба, яка широко поширена серед населення дорослого віку. Епідеміологічні дослідження встановили, що практично скрізь, тільки з незначними модифікаціями, хронічною венозною недостатністю страждає від 10 до 15 відсотків чоловіків і від 20 до 25 відсотків жінок.
04:41:51 26.10.2014

Вибір методу лікування анальної тріщини

Вибір методу лікування анальної тріщини - Анальная тріщина - спонтанно виникає лінійний або еліпсовою дефект (виразка) слизової оболонки анального каналу. Частота виникнення анальної тріщини (по обертаності пацієнтів) коливається від 11 до 15% серед всіх захворювань товстої кишки і становить 20-23 випадки на 1000 дорослого населення. Частіше хворіють жінки молодого та середнього віку.
04:41:48 26.10.2014

Кореневі пломби

Кореневі пломби - У 1898 році в «Посібнику з терапевтичної стоматології» професор Міллер назвав гутаперча найкращим матеріалом для пломбування кореневих каналів. Сорок років по тому західні фахівці почали розробляти методики її застосування. Зараз пломбування каналів гутаперчевими штифтами багато стоматологи вважають одним з найбільш ефективних методів лікування пульпіту і періодонтиту. Причин тому кілька.
04:40:49 26.10.2014

Для вагітних жінок сперма - кращі ліки

Для вагітних жінок сперма - найкращі ліки - Про це давно сперечаються сексологи всіх мастей, але тільки недавно вчені з Медичного Університету Каліфорнії (США) поставили крапку в цьому питанні - майбутнім матерям для того, щоб вагітність пройшла легко і без ускладнень, просто необхідно під час вагітності займатися сексом і вживати сперму всередину.
04:40:04 26.10.2014

Невроз

Невроз - підкошуються ноги, німіють руки, серце стукає десь у горлі ... Страшно? Ще й як! Неприємно? Не те слово! Розбиратися з цим потрібно, поки не пізно, адже такі квіточки чреваті серйозним неврозом.
04:39:19 26.10.2014

Чи можна пити воду з-під крана?

Чи можна пити воду з-під крана? - Звичайно, ні, якщо ви живете в Росії, де навіть маленька дитина знає, що пити водопровідну воду категорично заборонено.
04:39:08 26.10.2014

Сучасне лікування лімфоми Ходжкіна (лімфогранулематозу)

Сучасне лікування лімфоми Ходжкіна (лімфогранулематозу) - До кінця ХХ століття 10-річна безрецидивної виживаність хворих лімфомою Ходжкіна, за даними великих дослідних центрів, при ранніх стадіях досягла 90%: EORTC ( Європейська організація з дослідження та лікування раку), 1993 р. - 92%, Stanford, 1997 р. - 93%, Harvard, 1999 р. - 96%, РОНЦ, 1988 р. - 89%.
04:35:50 26.10.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html