Народні методи лікування

Ранній клімакс або порушення менструального циклу?

Менопауза - неминуче явище в житті кожної жінки. Як би не хотілося продовжити молодість, клімакс все одно настає, і боротися з цим безглуздо. Інша справа, що будь-яка жінка може здійснити ряд заходів, спрямованих на полегшення неприємних симптомів, супутніх менопаузі.

Як правило, менопауза наступає у віці 47-52 року. Але іноді порушення менструального циклу у жінок відбувається значно раніше, до досягнення ними віку 40 років. Якщо це явище супроводжується й іншими симптомами клімаксу, приміром, припливами, стрибками артеріального тиском, посиленим потовиділенням нічним, змінами ваги і т.д., - швидше за все, має місце ранній клімакс.

У передчасної менопаузи можуть бути й інші симптоми: крихкість кісток, ламкість нігтів і волосся, зниження еластичності шкіри, поява зморшок. Чому так відбувається?
Іноді ранній клімакс буває викликаний захворюваннями внутрішніх органів і супутнім їм лікуванням (наприклад, променевою терапією або курсом гормональних препаратів, що пригнічують діяльність яєчників). Часто причиною передчасної менопаузи стають ендокринні порушення. Іноді її викликає сильний стрес, - наприклад, смерть близької людини, важка хірургічна операція або навіть втрата роботи. Сильні емоційні потрясіння можуть стати причиною незворотних гормональних змін в організмі. І, як результат, настає ранній клімакс.

Раніше для передчасної менопаузи існувало лише симптоматичне лікування. Іншими словами, жінці з набором обтяжливих симптомів потрібно було обійти безліч фахівців, включаючи кардіолога, ендокринолога, уролога, дієтолога і т. д. І кожен з них призначав те лікування, яке вважав за потрібне.

Лікування будь-яких гінекологічних захворювань, включаючи і таке явище, як ранній клімакс, поставлено сьогодні на високий рівень. Справитися з передчасною менопаузою допомагає замісна гормонотерапія. Крім того, відмінною профілактикою ранньої менопаузи є здоровий спосіб життя, раціональне харчування, помірні фізичні навантаження і активна життєва позиція. Давним-давно помічено, що люди, у яких є улюблена справа або навіть просто хобі, набагато рідше хворіють і зберігають гарне самопочуття до глибокої старості.

Переглядів : 12331
Подякували за статтю : 53

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Клімакс"


Ранній клімакс або порушення менструального циклу?
Менопауза - неминуче явище в житті кожної жінки. Як би не хотілося продовжити молодість, клімакс все одно настає, і боротися з цим безглуздо. Інша справа, що будь-яка жінка може здійснити ряд заходів, спрямованих на полегшення неприємних симптомів, супутніх менопаузі.

Патологічний жіночий клімакс. Лікування травами
Лікування травами завжди поєднується з медикаментозним лікуванням, яке призначає лікар. Перед прийомом тієї чи іншої трави, або збору, обов'язково проконсультуйтеся з вашим лікарем. Основними симптомами клімаксу є: маткові кровотечі, розлад менструального циклу, підвищена нервова збудливість, часта головний біль, безсоння, зниження працездатності.

Менопауза: осіння негода
У житті кожної жінки настає осінній період, коли вона, позбувшись від тягот дітонародження, зазнає великі зміни. Це фаза менопаузи. Вона пов'язана з безліччю фізичних і психологічних порушень. Про суто жіночих проблемах клімаксу розповідає гінеколог-ендокринолог, лікар вищої категорії Наталія Іванівна Ганчіна.


Not found

Ранній клімакс або порушення менструального циклу?

Менопауза - неминуче явище в житті кожної жінки. Як би не хотілося продовжити молодість, клімакс все одно настає, і боротися з цим безглуздо. Інша справа, що будь-яка жінка може здійснити ряд заходів, спрямованих на полегшення неприємних симптомів, супутніх менопаузі.
06:34:56 26.10.2014

Ефективно від проносу.

Пропоную ефективний метод позбавлення від проносу. 3 місяця мучилась цією напастю, щодня пила жменями найсильніших ліків, дії яких вистачало на півдня.
06:34:14 26.10.2014

Чудо-ягода кизил

Понад півстоліття тому я служив в армії, і там у мене приключився геморой. Вилікувався ягодою, якої в Адигеї - там проходив службу - був достатньо. Називається вона кизил. Рецепт простий і приємний у використанні.
06:34:11 26.10.2014

Смертельно небезпечні ... для мікробів

Слово «фітонциди» напевно чув кожен, хоча не кожен дав собі працю залізти в словник і дізнатися, що воно означає. З наближенням чергової епідемії грипу лікарі радять регулярно їсти цибулю і часник, в яких міститься багато цих самих фітонцидів. Ось так слово і надокучили. А позначає воно летючі речовини, які виділяє рослина ...
06:33:59 26.10.2014

Ще раз про чистку судин

Я прошу опублікувати рецепт чищення судин лимонно-часниковим настоєм, про який мене багато хто питає.
06:33:57 26.10.2014

Сексуальний Гурман - нове відкриття в галузі медицини

Стати сексуальним гурманом - це означає, оволодіти мистецтвом спілкування тіла і душі.Гурман - цінитель, любитель вишуканої їжі. Секс - це мистецтво спілкування тіла і душі.Іскусство - високий ступінь уміння, майстерності в будь-якій сфері діяльності
06:33:49 26.10.2014

Бляшки в судинах зникнуть

Багато людей, які страждають гіпертонічним захворюванням, знають, як важливо дотримуватися дієти і чистити судини від склеротичних бляшок. Рецептів існує чимало. Мені, наприклад, допомагає такий склад.
06:33:37 26.10.2014

Як позбутися від печії

Печія - один з наймасовіших недуг, який більшість людей вважають несерйозним. Хоча, як запевняють фахівців, печія, навіть нечасто - лише раз на тиждень, у вісім разів підвищує ймовірність виникнення раку шлунка. Чомусь вважається, що боротися з цією недугою простіше простого: відчувши напад пече в шлунку, запивають водою щіпку соди або випивають склянку молока - і біль вщухає
06:33:16 26.10.2014

Хвороби селезінки - 7 народних рецептів лікування

Сім народних рецептів для лікування хвороб селезінки.
06:32:57 26.10.2014

Мікстура від бронхіту

Пропоную рецепт від кашлю. Його мені підказала одна знайома, коли моя дочка у 3 роки захворіла бронхітом і нічого їй не допомагало. А цей рецепт вилікував.
06:32:39 26.10.2014

Лимон, мед і часник - від високого тиску

Прочитала статтю 17-річного Діми Тарасова з села Ваган Північний, що в Тюменській області: в нього високий артеріальний тиск.
06:32:27 26.10.2014

Гострий і хронічний герпетичний стоматит

Гострий і хронічний герпетичний стоматит - стоматиту - це загальна назва захворювань, що викликають запалення слизової оболонки порожнини рота.
06:34:26 26.10.2014

Комплексна терапія туберкульозу

Комплексна терапія туберкульозу - У чому перевага багатокомпонентних протитуберкульозних препаратів? Які показання до застосування четирехкомпонентних протитуберкульозних препаратів? Яка ефективність використання багатокомпонентних препаратів?
06:33:58 26.10.2014

Комплексна терапія туберкульозу

Комплексна терапія туберкульозу - У чому перевага багатокомпонентних протитуберкульозних препаратів? Які показання до застосування четирехкомпонентних протитуберкульозних препаратів? Яка ефективність використання багатокомпонентних препаратів?
06:33:56 26.10.2014

Підвищення рівня ліпопротеїдів високої щільності не призводить до зниження серцево-судинного ризику

Підвищення рівня ліпопротеїдів високої щільності не призводить до зниження серцево-судинного ризику - За даними систематичного огляду, підвищення рівня ліпопротеїдів високої щільності не призводить до зниження серцево- судинного ризику.
06:33:42 26.10.2014

Сучасні концепції лікування раку сечового міхура. Частина I

Сучасні концепції лікування раку сечового міхура. Частина I - Рак сечового міхура складає 2-4% серед всіх злоякісних новоутворень людини і досягає 70% серед пухлин сечостатевої системи [8; 13; 47] *. Найбільш частою формою раку сечового міхура є перехідно-клітинний рак. Він становить 90% всіх пухлин; менше 10% припадає на аденокарциному, плоскоклітинний і залозисто-плоскоклітинний рак [29; 47].
06:33:12 26.10.2014

Глистові інвазії, або Як вберегтися від паразитів

Глистові інвазії, або Як вберегтися від паразитів - Літо - пора відпусток і активного відпочинку на природі. Дорослі прагнуть більше часу проводити на свіжому повітрі, а діти багато грають в піску, купаються у водоймищах і спілкуються з домашніми тваринами. Але, незважаючи на всі радощі, що настав теплого сезону, необхідно знати, що літо - сприятлива пора не тільки для людей, а й для всього живого навколо, у т.ч. для паразитів.
06:31:12 26.10.2014

Герпес на губі! Що робити?

Герпес на губі! Що робити? - Відомо, що вірус герпесу, в явній або прихованій формі, присутній в організмі більшості людей. Тобто, по суті, ми всі ділимося на тих, хто кожного «простудний сезон» ходить з болячками на губах, і тих, хто ще не звідав цієї напасті. Вам пощастило, якщо вірус герпесу ніколи не псує вашу посмішку. Але що робити, якщо після кожної застуди ваші губи «лихоманить»?
06:30:43 26.10.2014

Простатит. Причини виникнення простатиту

Простатит. Причини виникнення простатиту - Простатит-одне з найпоширеніших захворювань чоловіків молодого, середнього і літнього віку. Дані зарубіжних досліджень свідчать про те, що частота зустрічальності хронічного простатиту серед всього чоловічого населення становить від 5 до 8%. У США з 1000 чоловіків, які відвідали лікаря, у 76 виявлення захворювань органів сечостатевої системи, і з них у 20 - хронічний простатит. У 35 - 40% випадків хронічний простатит виявляється у чоловіків у віці 20 - 40 років.
06:30:28 26.10.2014

У всьому поганому є щось хороше

У всьому поганому є щось хороше - Нікотин не таке вже шкідлива речовина, як стверджують учені із США, які провели досліди над мишами. Нікотин є союзником організму в боротьбі з таким важким ускладненням при поширенні інфекції, як сепсис.
06:30:15 26.10.2014

Естроген-залежні пухлини

Естроген-залежні пухлини - чим лікувати? - Вчені показали, що, незважаючи на величезну кількість розроблюваних препаратів, кращим способом для лікування естроген залежних пухлин є гормональна терапія.
06:30:00 26.10.2014

Особливості реабілітації хворих після ендопротезування кульшового суглоба

Особливості реабілітації хворих після ендопротезування кульшового суглоба - На основі власного досвіду розроблені методики реабілітації хворих після ендопротезування кульшового суглоба з урахуванням особливостей передопераційного, а також раннього, пізнього та резидуального періодів. Для кожного періоду розроблено комплекси вправ лікувальної гімнастики. Наведені приклади цих вправ.
06:29:43 26.10.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html