Народні методи лікування

Ранній клімакс або порушення менструального циклу?

Менопауза - неминуче явище в житті кожної жінки. Як би не хотілося продовжити молодість, клімакс все одно настає, і боротися з цим безглуздо. Інша справа, що будь-яка жінка може здійснити ряд заходів, спрямованих на полегшення неприємних симптомів, супутніх менопаузі.

Як правило, менопауза наступає у віці 47-52 року. Але іноді порушення менструального циклу у жінок відбувається значно раніше, до досягнення ними віку 40 років. Якщо це явище супроводжується й іншими симптомами клімаксу, приміром, припливами, стрибками артеріального тиском, посиленим потовиділенням нічним, змінами ваги і т.д., - швидше за все, має місце ранній клімакс.

У передчасної менопаузи можуть бути й інші симптоми: крихкість кісток, ламкість нігтів і волосся, зниження еластичності шкіри, поява зморшок. Чому так відбувається?
Іноді ранній клімакс буває викликаний захворюваннями внутрішніх органів і супутнім їм лікуванням (наприклад, променевою терапією або курсом гормональних препаратів, що пригнічують діяльність яєчників). Часто причиною передчасної менопаузи стають ендокринні порушення. Іноді її викликає сильний стрес, - наприклад, смерть близької людини, важка хірургічна операція або навіть втрата роботи. Сильні емоційні потрясіння можуть стати причиною незворотних гормональних змін в організмі. І, як результат, настає ранній клімакс.

Раніше для передчасної менопаузи існувало лише симптоматичне лікування. Іншими словами, жінці з набором обтяжливих симптомів потрібно було обійти безліч фахівців, включаючи кардіолога, ендокринолога, уролога, дієтолога і т. д. І кожен з них призначав те лікування, яке вважав за потрібне.

Лікування будь-яких гінекологічних захворювань, включаючи і таке явище, як ранній клімакс, поставлено сьогодні на високий рівень. Справитися з передчасною менопаузою допомагає замісна гормонотерапія. Крім того, відмінною профілактикою ранньої менопаузи є здоровий спосіб життя, раціональне харчування, помірні фізичні навантаження і активна життєва позиція. Давним-давно помічено, що люди, у яких є улюблена справа або навіть просто хобі, набагато рідше хворіють і зберігають гарне самопочуття до глибокої старості.

Переглядів : 11648
Подякували за статтю : 50

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Клімакс"


Ранній клімакс або порушення менструального циклу?
Менопауза - неминуче явище в житті кожної жінки. Як би не хотілося продовжити молодість, клімакс все одно настає, і боротися з цим безглуздо. Інша справа, що будь-яка жінка може здійснити ряд заходів, спрямованих на полегшення неприємних симптомів, супутніх менопаузі.

Патологічний жіночий клімакс. Лікування травами
Лікування травами завжди поєднується з медикаментозним лікуванням, яке призначає лікар. Перед прийомом тієї чи іншої трави, або збору, обов'язково проконсультуйтеся з вашим лікарем. Основними симптомами клімаксу є: маткові кровотечі, розлад менструального циклу, підвищена нервова збудливість, часта головний біль, безсоння, зниження працездатності.

Менопауза: осіння негода
У житті кожної жінки настає осінній період, коли вона, позбувшись від тягот дітонародження, зазнає великі зміни. Це фаза менопаузи. Вона пов'язана з безліччю фізичних і психологічних порушень. Про суто жіночих проблемах клімаксу розповідає гінеколог-ендокринолог, лікар вищої категорії Наталія Іванівна Ганчіна.


Not found

Ранній клімакс або порушення менструального циклу?

Менопауза - неминуче явище в житті кожної жінки. Як би не хотілося продовжити молодість, клімакс все одно настає, і боротися з цим безглуздо. Інша справа, що будь-яка жінка може здійснити ряд заходів, спрямованих на полегшення неприємних симптомів, супутніх менопаузі.
08:40:18 24.07.2014

Ваша сексуальне життя - нове відкриття в галузі медицини

Опануйте мистецтвом спілкування тіла і душі, і Вас будуть обожнювати!
08:40:09 24.07.2014


08:40:00 24.07.2014

Лікування і профілактика атеросклерозу

Як лікувати атеросклероз і запобігти його ускладнення? Як відомо атеросклероз це найголовніша причина розвитку таких захворювань як: ішемічна хвороба серця, інфаркт міокарда, інсульт головного мозку, і т.д. З цієї причини, профілактики цього захворювання, і лікування необхідно приділяти особливу увагу. У сучасній медицині в першу чергу для профілактики і лікування атеросклерозу, намагаються усунути фактори ризику атеросклерозу, саме це знижує ступінь ризик розвитку ускладнень і смертельних наслідків
08:39:08 24.07.2014


08:38:44 24.07.2014

Рецепт від подагричних болів почерпнула у старовинній книзі

Я зуміла подолати подагричні болі, які так мучили мене, за допомогою одного простого рецепту. Його я почерпнула у старовинній книзі.
08:38:43 24.07.2014

Чайний гриб не залишить від опіків і сліду

На власному досвіді переконалася, що чайний гриб - чудовий засіб від опіків.
08:38:38 24.07.2014

Про лимон, овес і яєчні білки

Поділюся і своїми. Як лікую артроз.
08:38:38 24.07.2014

Стенокардія просто слова ...

Якщо звернутися до літератури, в тому числі і зарубіжної, то за поняттям «стенокардія» (грудна жаба) angina pectoris ховається цілий симптомокомплекс. Типова стенокардія - це біль. Дискомфорт, тиск, печіння, тяжкість за грудиною, що може віддавати в нижню щелепу, ліву руку (плече і надпліччя) тривалістю в середньому до 10 хвилин.
08:38:34 24.07.2014

Лікування алкоголізму, пару рецептів.

1. Золототисячник - 1 частина; полин гіркий (трава) - 1 частина; чебрець - 1 частина. 15 гр. суміші на 200 гр. окропу. Настояти укутавши 2 години, процідити. Приймати по одній столовій ложці 4 рази при алкоголізмі.
08:38:17 24.07.2014


08:38:13 24.07.2014

Спосіб набрати вагу

Спосіб набрати вагу - Худнути прагнуть багато, але деякі люди, навпаки, бажають потовщати. Що треба для цього зробити? Одружитися! У США фахівці простежили закономірність якусь, згідно з нею - після весілля чоловік починає додавати у вазі. Пояснення цьому просте: регулярна і рясна трапеза, яку готує дружина і відмова від занять спортом.
08:40:15 24.07.2014

Гормони запобігають шкоду, приноситься курінням

Гормони запобігають шкоду, приноситься курінням - Жінки в період ранньої постменопаузи, які курять, і які приймають стандартні дози естрогену, не втрачають кісткову масу, однак у них спостерігається зниження швидкості обігу кісткової тканини .
08:40:10 24.07.2014

Ліфтинг шкіри обличчя в домашніх умовах

Ліфтинг шкіри обличчя в домашніх умовах - Ліфтинг - це ряд процедур, які дозволяють позбутися від зовнішніх недоліків шкіри. З різних причин (вікове старіння, фото - старіння, неправильний догляд і так далі) у кожної людини з часом шкіра втрачає еластичність.
08:40:04 24.07.2014

Інфекції сечовивідних шляхів: етіологія, клініка, лікування

Інфекції сечовивідних шляхів: етіологія, клініка, лікування - Інфекції сечовивідних шляхів (ІМП) у більшості країн світу - одна з найбільш актуальних проблем. Так, в США ІМП стають причиною звернення до лікаря 7 мільйонів пацієнтів на рік, а для мільйона пацієнтів є причиною госпіталізації. Особливу категорію ІМП становлять ускладнені інфекції.
08:39:42 24.07.2014

Фітотерапія больового синдрому

Фітотерапія больового синдрому - З найдавніших часів проблема болю і боротьби з нею хвилювала людей, тому що біль переслідує людство з перших днів його існування. І сьогодні гостра і хронічна біль є однією з найбільш частих причин звернення за медичною допомогою.
08:39:41 24.07.2014

Неселективні НПЗП та інгібітори ЦОГ-2 затримують утворення кісткової мозолі

Неселективні НПЗП та інгібітори ЦОГ-2 затримують утворення кісткової мозолі - Міжнародні групи дослідників при проведенні численних експериментів виявили, що класичні нестероїдні протизапальні препарати-НПЗП (диклофенак та індометацин ), а також сучасні представники цієї групи (інгібітори ферменту ЦОГ-2), призначувані при переломах в якості знеболюючих засобів, затримують утворення кісткової мозолі, інгібуючи циклооксигеназу-2 (ЦОГ-2).
08:39:31 24.07.2014

Шлюби між троюрідними і четвероюроднимі братами і сестрами виявляються більш багатодітними, ніж шлюби між людьми, що складаються в більш віддаленому спорідненні

Шлюби між троюрідними і четвероюроднимі братами і сестрами виявляються більш багатодітними, ніж шлюби між людьми, що складаються в більш віддаленому спорідненість - До таких висновків прийшли учасники дослідницького проекту DeCODE, що вивчили генеалогічні записи жителів Ісландії за останні 200 років.
08:39:21 24.07.2014

Якщо у дитини закладений ніс...

Якщо у дитини закладений ніс ... - За народним нежить або закладеність носа і слизові виділення з нього, мабуть, одне з найбільш частих недуг у дітей у віці до 5 років . Нежить доставляє масу клопоту, як самим дітям, так і їх батькам, а так само може створювати діагностичні труднощі лікарям-педіатрам, котрі спостерігають за дітьми.
08:39:13 24.07.2014

Дієта проти сигарети

Дієта проти сигарети - Дослідження Університету Дьюка (Duke University Medical Center) показало, що споживання молока, фруктів і овочів допомагає кинути курити. Причина полягає в тому, що ці продукти погіршують смак сигаретного диму. R
08:39:02 24.07.2014

Сон на робочому місці може підвищити вашу працездатність

Сон на робочому місці може підвищити вашу працездатність - Якщо ви задрімав на робочому місці, а вас застукав бос, можете не бентежитися. Просто поясніть йому, що ви відточують свої розумові здібності і підвищуєте працездатність. І не забудьте сказати, що маєте в своєму розпорядженні вагомими доказами.
08:38:43 24.07.2014

Фторхінолони в урології

Фторхінолони в урології - Ускладнені і неускладнені інфекції сечовивідних шляхів є однією з найбільш актуальних проблем сучасної урології. При цьому ускладнені інфекції можуть приводити до розвитку таких важких станів, як бактеріємія і сепсис.
08:38:41 24.07.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html