Народні методи лікування

Ранній клімакс або порушення менструального циклу?

Менопауза - неминуче явище в житті кожної жінки. Як би не хотілося продовжити молодість, клімакс все одно настає, і боротися з цим безглуздо. Інша справа, що будь-яка жінка може здійснити ряд заходів, спрямованих на полегшення неприємних симптомів, супутніх менопаузі.

Як правило, менопауза наступає у віці 47-52 року. Але іноді порушення менструального циклу у жінок відбувається значно раніше, до досягнення ними віку 40 років. Якщо це явище супроводжується й іншими симптомами клімаксу, приміром, припливами, стрибками артеріального тиском, посиленим потовиділенням нічним, змінами ваги і т.д., - швидше за все, має місце ранній клімакс.

У передчасної менопаузи можуть бути й інші симптоми: крихкість кісток, ламкість нігтів і волосся, зниження еластичності шкіри, поява зморшок. Чому так відбувається?
Іноді ранній клімакс буває викликаний захворюваннями внутрішніх органів і супутнім їм лікуванням (наприклад, променевою терапією або курсом гормональних препаратів, що пригнічують діяльність яєчників). Часто причиною передчасної менопаузи стають ендокринні порушення. Іноді її викликає сильний стрес, - наприклад, смерть близької людини, важка хірургічна операція або навіть втрата роботи. Сильні емоційні потрясіння можуть стати причиною незворотних гормональних змін в організмі. І, як результат, настає ранній клімакс.

Раніше для передчасної менопаузи існувало лише симптоматичне лікування. Іншими словами, жінці з набором обтяжливих симптомів потрібно було обійти безліч фахівців, включаючи кардіолога, ендокринолога, уролога, дієтолога і т. д. І кожен з них призначав те лікування, яке вважав за потрібне.

Лікування будь-яких гінекологічних захворювань, включаючи і таке явище, як ранній клімакс, поставлено сьогодні на високий рівень. Справитися з передчасною менопаузою допомагає замісна гормонотерапія. Крім того, відмінною профілактикою ранньої менопаузи є здоровий спосіб життя, раціональне харчування, помірні фізичні навантаження і активна життєва позиція. Давним-давно помічено, що люди, у яких є улюблена справа або навіть просто хобі, набагато рідше хворіють і зберігають гарне самопочуття до глибокої старості.

Переглядів : 12297
Подякували за статтю : 53

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Клімакс"


Ранній клімакс або порушення менструального циклу?
Менопауза - неминуче явище в житті кожної жінки. Як би не хотілося продовжити молодість, клімакс все одно настає, і боротися з цим безглуздо. Інша справа, що будь-яка жінка може здійснити ряд заходів, спрямованих на полегшення неприємних симптомів, супутніх менопаузі.

Патологічний жіночий клімакс. Лікування травами
Лікування травами завжди поєднується з медикаментозним лікуванням, яке призначає лікар. Перед прийомом тієї чи іншої трави, або збору, обов'язково проконсультуйтеся з вашим лікарем. Основними симптомами клімаксу є: маткові кровотечі, розлад менструального циклу, підвищена нервова збудливість, часта головний біль, безсоння, зниження працездатності.

Менопауза: осіння негода
У житті кожної жінки настає осінній період, коли вона, позбувшись від тягот дітонародження, зазнає великі зміни. Це фаза менопаузи. Вона пов'язана з безліччю фізичних і психологічних порушень. Про суто жіночих проблемах клімаксу розповідає гінеколог-ендокринолог, лікар вищої категорії Наталія Іванівна Ганчіна.


Not found

Ранній клімакс або порушення менструального циклу?

Менопауза - неминуче явище в житті кожної жінки. Як би не хотілося продовжити молодість, клімакс все одно настає, і боротися з цим безглуздо. Інша справа, що будь-яка жінка може здійснити ряд заходів, спрямованих на полегшення неприємних симптомів, супутніх менопаузі.
00:14:36 23.10.2014

Ключик від носової кровотечі

Мій дід страждав від того, що у нього часто йшла з носа кров і її довго не могли зупинити. Ніхто не знав, чому це відбувається. Лікарі казали, що судини близько розташовані. Не знаю, чим би це все закінчилося, якби бабуся не пішла до знахаря
00:14:36 23.10.2014

Вам видалили жовчний міхур ...

Майже у всіх, у кого видалили жовчний міхур, приблизно через півроку, а іноді й раніше починаються різні захворювання печінки, підшлункової залози, дисбактеріоз. Все це відбувається тому, що багато людей після операції перестають дотримуватися строгої дієти. А спеціальний режим харчування після видалення жовчного міхура показаний протягом року. Зі свого боку хочу дати рецепт настою, що корисно попити після операції ...
00:13:54 23.10.2014

І на паличку кохей є управа!

Директора Московського міського науково-практичного центру боротьби з туберкульозом, академіка, заслуженого діяча науки РФ, доктор медичних наук, професор Віталій Ілліч Литвинов розповісти про це захворювання, про лікування і профілактики туберкульозу .
00:13:38 23.10.2014


00:13:35 23.10.2014

Як лікувати запущений геморой?

Геморой зникає безслідно, якщо перед їжею пити по 0,5 склянки води, в яку додано 1-2 ст. л. 3-5%-го розчину соляної кислоти ...
00:13:08 23.10.2014

Як позбавитися від хропіння

Здравствуйте, дійсно, від хропіння позбутися нелегко. У медицині для цього існують три способи: консервативний це стимулятори дихання, які постійно працюють під час сну (але не всі можуть це витерпіти), лазерний це щадна мера (хоча її можна назвати хірургічної, але все-таки без скальпеля) і нетрадиційний.
00:12:22 23.10.2014

Мала клізма для великої користі

Ходять по землі «вагітні» бабусі і дідусь. Животи у них роздуті: то на ніс лізуть, то звисають до землі. Розмовляти з ними про це важко. Запитую у бабусі: «Коли була остання вагітність?». Відповідає: «Років тридцять тому, вже онуки до школи ходять. А що? »-« Якщо немає вагітності, то чому живіт на ніс лізе? »-« Ну і що? Мені належить за віком, та й жирок накопичується ».
00:11:37 23.10.2014

Біль у колінах.

Давно, ще в юності, каталися на лижах і забила його. З тих пір воно підверталося. І ось я стала пити відвар соснової хвої
00:11:22 23.10.2014

Як зміцнити серце

Весь курс лікування займає рік, усуваючи біль у серці, допомагаючи при атеросклерозі, стенокардії, аритмії, ішемії, і гіпертонії.
00:11:08 23.10.2014

Секрети здорової шкіри. Вугрі

Кожна дівчина хоче бути красивою і привабливою. Але іноді така начебто на перший погляд невелика неприємність, як вугрової висип, може надовго зіпсувати настрій. Особливо, якщо у вас намічається вечірка або належить відповідальна зустріч ...
00:10:48 23.10.2014

Мікроби і антибіотики - хто кого?

Мікроби і антибіотики - хто кого? - Розвиток стійкості мікробів до антибіотиків істотно ускладнює лікування багатьох інфекційних захворювань. І навіть бурхливий розвиток фарміндустрії, що випускає щорічно нові і нові антибіотики для боротьби з інфекціями, не забезпечує повною мірою бажаний результат. Мікроби дуже швидко пристосовуються до «нової отрути»!
00:14:27 23.10.2014

Соя погано впливає на якість сперми

Соя погано впливає на якість сперми - Вживання сої може негативно позначитися на деяких функціях чоловічої репродуктивної системи. До такого висновку прийшли вчені з Китаю.
00:14:24 23.10.2014

Прогноз для метеочутливих людей по Росії на 14.05.2010

Прогноз для метеочутливих людей по Росії на 14.05.2010 - На більшій частині ЕТР, Уралу та Західного Сибіру не по сезону тепла і навіть спекотна погода. Не обійдеться і без короткочасних дощів. У таких умовах формується, так звана, погодна гіпоксія, для якої характерно знижений вміст кисню в повітрі. Гірше за все доведеться людям похилого, а також страждають хронічною кисневою недостатністю, гормональними порушеннями.
00:14:13 23.10.2014

Мавпячий вірус імунодефіциту почав розповсюджуватися серед приматів як мінімум 100 тисяч років назад

Мавпячий вірус імунодефіциту почав розповсюджуватися серед приматів як мінімум 100 тисяч років тому - Мавпячий вірус імунодефіциту (ВІМ) почав розповсюджуватися серед приматів як мінімум 100 тисяч років тому . До такого висновку прийшли американські дослідники в результаті вивчення генетичних особливостей мавпячого аналога ВІЛ-інфекції в ізольованих популяціях приматів на острові Сур, повідомляє Nature.
00:14:01 23.10.2014

Безсоння підвищує ризик самогубств

Безсоння підвищує ризик самогубств - Як показало дослідження, результати якого були представлені на міжнародному конгресі Всесвітньої психіатричної асоціації у Флоренції (Італія), порушення сну в 2,6 разів підвищують ризик того, що людина коли -небудь зробить спробу самогубства.
00:13:50 23.10.2014

Тональний крем: збори помилок!

Тональний крем: збори помилок! - Російські жінки люблять декоративну косметику. Цей факт уже не вимагає доказів. Однак незмінним залишається не тільки їх пристрасть до помада і туші, але й стійку недовіру до тональним засобам. А між тим без них макіяж неможливий, стверджує візажист Ірина Журавльова та розповідає про секрети вибору і використання тональних кремів.
00:13:23 23.10.2014

Вплив ретінойдов на метаболізм кісткової тканини

Вплив ретінойдов на метаболізм кісткової тканини - ретиноєвої кислоти пригнічує продукцію інтерлейкіну IL-6 в нормальних людських остеобластів. Division of Biomedical Sciences, School of Health Sciences, University of Wolverhampton (Великобританія) вказують, що систематична тривала терапія ретиноїди хронічних хвороб шкіри значно зменшує рівень маркерів обміну кістки і веде до зменшення їх патологічних станів.
00:13:15 23.10.2014

Поцілунок підвищує активність людини

Поцілунок підвищує активність людини - Американські вчені припускають, що поцілунки викликають гормональну реакцію. У ході досліджень вони встановили, поцілунок люблять одне одного людей має не тільки емоційний заряд, але і вкрай складну гормональну і хімічну складову, для яких важливі у тому числі і почуття до партнера.
00:13:08 23.10.2014

Дефіцит солі може спровокувати симптоми, схожі з депресією

Дефіцит солі може спровокувати симптоми, схожі з депресією - Люди люблять пересалівать їжу. Чому? Наприклад, німці, пише сьогодні Die Welt, щодня споживають 12-20 г куховарської солі, при цьому організм може впоратися тільки з половиною даного кількості.
00:12:33 23.10.2014

Підбір обладнання для салону краси

Підбір обладнання для салону краси - Вибираючи косметологічне обладнання, господар салону краси намагається отримати повне уявлення про весь різноманітті ринку. При цьому все одно доводиться вирішувати: чи віддавати зайві гроші за престижну марку або придбати менш розкручений бренд за помірну суму.
00:12:32 23.10.2014

Мікроекологія кишечника і алергія

Мікроекологія кишечника і алергія - Проблема дисбактеріозу кишечнику є сьогодні предметом жвавої дискусії, що розгорнулася серед гастроентерологів та педіатрів. Причини цього криються в абсолютизації значення стану мікрофлори кишечнику, зведенні поняття «дисбактеріоз» в ранг нозологічної форми або «клініко-лабораторного синдрому».
00:12:22 23.10.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html