Народні методи лікування

Ранній клімакс або порушення менструального циклу?

Менопауза - неминуче явище в житті кожної жінки. Як би не хотілося продовжити молодість, клімакс все одно настає, і боротися з цим безглуздо. Інша справа, що будь-яка жінка може здійснити ряд заходів, спрямованих на полегшення неприємних симптомів, супутніх менопаузі.

Як правило, менопауза наступає у віці 47-52 року. Але іноді порушення менструального циклу у жінок відбувається значно раніше, до досягнення ними віку 40 років. Якщо це явище супроводжується й іншими симптомами клімаксу, приміром, припливами, стрибками артеріального тиском, посиленим потовиділенням нічним, змінами ваги і т.д., - швидше за все, має місце ранній клімакс.

У передчасної менопаузи можуть бути й інші симптоми: крихкість кісток, ламкість нігтів і волосся, зниження еластичності шкіри, поява зморшок. Чому так відбувається?
Іноді ранній клімакс буває викликаний захворюваннями внутрішніх органів і супутнім їм лікуванням (наприклад, променевою терапією або курсом гормональних препаратів, що пригнічують діяльність яєчників). Часто причиною передчасної менопаузи стають ендокринні порушення. Іноді її викликає сильний стрес, - наприклад, смерть близької людини, важка хірургічна операція або навіть втрата роботи. Сильні емоційні потрясіння можуть стати причиною незворотних гормональних змін в організмі. І, як результат, настає ранній клімакс.

Раніше для передчасної менопаузи існувало лише симптоматичне лікування. Іншими словами, жінці з набором обтяжливих симптомів потрібно було обійти безліч фахівців, включаючи кардіолога, ендокринолога, уролога, дієтолога і т. д. І кожен з них призначав те лікування, яке вважав за потрібне.

Лікування будь-яких гінекологічних захворювань, включаючи і таке явище, як ранній клімакс, поставлено сьогодні на високий рівень. Справитися з передчасною менопаузою допомагає замісна гормонотерапія. Крім того, відмінною профілактикою ранньої менопаузи є здоровий спосіб життя, раціональне харчування, помірні фізичні навантаження і активна життєва позиція. Давним-давно помічено, що люди, у яких є улюблена справа або навіть просто хобі, набагато рідше хворіють і зберігають гарне самопочуття до глибокої старості.

Переглядів : 11698
Подякували за статтю : 50

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Клімакс"


Ранній клімакс або порушення менструального циклу?
Менопауза - неминуче явище в житті кожної жінки. Як би не хотілося продовжити молодість, клімакс все одно настає, і боротися з цим безглуздо. Інша справа, що будь-яка жінка може здійснити ряд заходів, спрямованих на полегшення неприємних симптомів, супутніх менопаузі.

Патологічний жіночий клімакс. Лікування травами
Лікування травами завжди поєднується з медикаментозним лікуванням, яке призначає лікар. Перед прийомом тієї чи іншої трави, або збору, обов'язково проконсультуйтеся з вашим лікарем. Основними симптомами клімаксу є: маткові кровотечі, розлад менструального циклу, підвищена нервова збудливість, часта головний біль, безсоння, зниження працездатності.

Менопауза: осіння негода
У житті кожної жінки настає осінній період, коли вона, позбувшись від тягот дітонародження, зазнає великі зміни. Це фаза менопаузи. Вона пов'язана з безліччю фізичних і психологічних порушень. Про суто жіночих проблемах клімаксу розповідає гінеколог-ендокринолог, лікар вищої категорії Наталія Іванівна Ганчіна.


Not found

Ранній клімакс або порушення менструального циклу?

Менопауза - неминуче явище в житті кожної жінки. Як би не хотілося продовжити молодість, клімакс все одно настає, і боротися з цим безглуздо. Інша справа, що будь-яка жінка може здійснити ряд заходів, спрямованих на полегшення неприємних симптомів, супутніх менопаузі.
14:01:49 31.07.2014

ЧУДОВИЙ КАМІНЬ

Мудреці і вчені шукають еліксир молодості, а, виявляється, ми тупцюємо його ногами. А адже це дуже велика група кремнесо-які тримають мінералів, що мають однакову формулу.
14:01:44 31.07.2014

Як відновити хребетний хрящ.

2 Рецепту про те, як відновити хребетний хрящ.
14:01:20 31.07.2014

Як назавжди позбутися від екземи.

Екзема - досить неприємне, часто зустрічається захворювання шкіри, що має одночасно нервовий і алергічний характер. Відрізняється сверблячкою, різноманітністю видів висипки, частими рецидивами.
14:01:15 31.07.2014


14:00:36 31.07.2014


14:00:33 31.07.2014

Ще один плюс на користь кухонної солі (лікуємо геморой)

Хочу поділитися своїм дуже простим рецептом лікування геморою.
14:00:23 31.07.2014


14:00:21 31.07.2014

Трава від ендометріозу

Прочитала статтю Ю. Кирилової "Дамское нещастя" і хочу розповісти про свій випадок. У 2000 р. мені поставили діагноз ендометріоз, кіста правого яєчника, міома ". Цілий рік я виконувала приписи лікарів, брала антибіотики, препарати заліза. Але ні медикаментозна терапія, ні гормональне лікування результатів не дали.
14:00:04 31.07.2014


13:59:15 31.07.2014

Контроль за хворобою - в руках пацієнта (Діабет)

Олексій Вадимович, в попередніх бесідах ви підкреслювали, що в лікуванні діабету, особливо II типу, надзвичайно важлива роль належить самому хворому. Дякуй цілого комплексу заходів діабет часто вдається «тримати в узді». І все ж піти від ускладнень надзвичайно важко. Судячи по листах, найбільше занепокоєнь доставляє читачам так звана «діабетична стопа».
13:59:04 31.07.2014

Поверхневі мікози шкіри

Поверхневі мікози шкіри - До теперішнього часу ще не створена класифікація мікозів, що повністю задовольняє запитам практикуючого лікаря. У Росії найбільшим визнанням користується класифікація Н.Д. Щеклакова, запропонована в 1976 році.
14:01:46 31.07.2014

Горох проти раку

Горох проти раку - Видів продуктів, які перешкоджають росту ракових клітин, стає все більше. На цей раз до них додалися горох і сочевиця. Вчені Лондонського медичного коледжу визначили, що в цих продуктах міститься речовина з немилозвучною назвою інозитол пентакісфосфат, яке власне і дає вищеописаний ефект, впливаючи на ензим фосфоінозітід 3-кінази. R
14:01:38 31.07.2014

Магічний запит до психолога

Магічний запит до психолога - Нехай Вас не дивує така постановка теми. Як показує мій досвід психолога і психотерапевта, запит на психологічну допомогу як на допомогу магічну, річ вельми і вельми поширена.
14:01:24 31.07.2014

Американські нейробіологи знову довели перспективність застосування терапевтичного клонування

Американські нейробіологи знову довели перспективність застосування терапевтичного клонування - Так називають вирощування клонованих ембріонів з метою використання їх клітин і тканин для медичних потреб. Лоренс Стьюдер і його колеги змоделювали на мишах симптоми, схожі з проявами хвороби Паркінсона. R
14:01:24 31.07.2014

7 видів продуктів, що сприяють Вашому ожиріння

7 видів продуктів, що сприяють Вашому ожиріння - Скажіть, будь ласка, Вам важко дотримувати план дієти? Звичайно, важко. Це ціле випробування. Особливо прикро, коли в один момент кілограми перестають йти. Але я, впевнений, Ви в курсі, що навіть після досягнення бажаної ваги в 9 випадках з 10 скинуті кілограми повертаються назад. Це остаточно вбиває людину, після довгого, стомлюючого, монотонного плану харчування. І якщо Ви не хочете, що б вагу збільшувався, то Вам необхідно прибрати зі свого раціону ці продукти і замінити їх на менш шкідливі.
14:00:58 31.07.2014

У кишечнику здорової людини може мешкати близько тисячі різних видів мікробів

У кишечнику здорової людини може мешкати близько тисячі різних видів мікробів - Дослідження ДНК показало, що в кишечнику здорової людини може мешкати близько тисячі різних видів мікробів, пише The Independent .
14:00:56 31.07.2014

Американці випробовують ліки на собі

Американці випробовують ліки на собі - У 2002 році більше 8 млн. американців (населення США становить 281.4 млн. осіб) добровільно випробовували на собі нові ліки і медичні процедури. У 2002 році в США було проведено більше 80 тис. клінічних випробувань на людях. За статистикою, один з кожних 10 тис. добровольців гине в результаті цих досліджень.
14:00:42 31.07.2014

Перспективи застосування ферментних препаратів в гастроентерології

Перспективи застосування ферментних препаратів в гастроентерології - Сьогодні на російському фармацевтичному ринку представлено безліч різних ферментних препаратів, які застосовуються в різних областях медицини. Показанням для їх призначення хворим із захворюваннями шлунково-кишкового тракту є синдром мальдігестіі і мальабсорбції різного походження при наявності зовнішньосекреторної недостатності підшлункової залози або без неї.
14:00:39 31.07.2014

Протоколи лікування гострого, обструктивного, рецидивуючого бронхіту і бронхіолітом у дітей

Протоколи лікування гострого, обструктивного, рецидивуючого бронхіту і бронхіолітом у дітей - J20 Гострий бронхіт J20.0 Гострий бронхіт, спричинений Mycoplasma pneumoniae J20.1 Гострий бронхіт, викликаний Haemophilus influenzae (паличкою Пфейффер) J20.2 Гострий бронхіт, викликаний стрептококом J20.3 Гострий бронхіт, спричинений вірусом Коксакі J20.4 Гострий бронхіт, спричинений вірусом парагріпа J20.5 Гострий бронхіт, спричинений респіраторно-синцитіальним вірусом J20.6 Гострий бронхіт, викликаний риновірусів J20.7 Гострий бронхіт, викликаний екховірусом J20.8 Гострий бронхіт, спричинений іншими уточненими агентами J20.9 Гострий бронхіт, неуточнений
14:00:33 31.07.2014

Смертність від інфаркту залежить від статі?

Смертність від інфаркту залежить від статі? - При нестабільній стенокардії показники смертності у жінок нижче, ніж у чоловіків, а при інфаркті міокарда - навпаки, встановили канадські вчені.
14:00:28 31.07.2014

Аспірин: новий небезпечний побічний ефект

Аспірин: новий небезпечний побічний ефект - Американські фармакологи описали ще один неприємний побічний ефект протизапальних препаратів, що приймаються мільйонами людей для лікування застуди, головного болю і сотень інших станів. Виявляється, при тривалому застосуванні ці вважаються практично безпечними препарати можуть стати причиною незворотного пошкодження нирок.
14:00:14 31.07.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html