Народні методи лікування

Ранній клімакс або порушення менструального циклу?

Менопауза - неминуче явище в житті кожної жінки. Як би не хотілося продовжити молодість, клімакс все одно настає, і боротися з цим безглуздо. Інша справа, що будь-яка жінка може здійснити ряд заходів, спрямованих на полегшення неприємних симптомів, супутніх менопаузі.

Як правило, менопауза наступає у віці 47-52 року. Але іноді порушення менструального циклу у жінок відбувається значно раніше, до досягнення ними віку 40 років. Якщо це явище супроводжується й іншими симптомами клімаксу, приміром, припливами, стрибками артеріального тиском, посиленим потовиділенням нічним, змінами ваги і т.д., - швидше за все, має місце ранній клімакс.

У передчасної менопаузи можуть бути й інші симптоми: крихкість кісток, ламкість нігтів і волосся, зниження еластичності шкіри, поява зморшок. Чому так відбувається?
Іноді ранній клімакс буває викликаний захворюваннями внутрішніх органів і супутнім їм лікуванням (наприклад, променевою терапією або курсом гормональних препаратів, що пригнічують діяльність яєчників). Часто причиною передчасної менопаузи стають ендокринні порушення. Іноді її викликає сильний стрес, - наприклад, смерть близької людини, важка хірургічна операція або навіть втрата роботи. Сильні емоційні потрясіння можуть стати причиною незворотних гормональних змін в організмі. І, як результат, настає ранній клімакс.

Раніше для передчасної менопаузи існувало лише симптоматичне лікування. Іншими словами, жінці з набором обтяжливих симптомів потрібно було обійти безліч фахівців, включаючи кардіолога, ендокринолога, уролога, дієтолога і т. д. І кожен з них призначав те лікування, яке вважав за потрібне.

Лікування будь-яких гінекологічних захворювань, включаючи і таке явище, як ранній клімакс, поставлено сьогодні на високий рівень. Справитися з передчасною менопаузою допомагає замісна гормонотерапія. Крім того, відмінною профілактикою ранньої менопаузи є здоровий спосіб життя, раціональне харчування, помірні фізичні навантаження і активна життєва позиція. Давним-давно помічено, що люди, у яких є улюблена справа або навіть просто хобі, набагато рідше хворіють і зберігають гарне самопочуття до глибокої старості.

Переглядів : 12596
Подякували за статтю : 53

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Клімакс"


Ранній клімакс або порушення менструального циклу?
Менопауза - неминуче явище в житті кожної жінки. Як би не хотілося продовжити молодість, клімакс все одно настає, і боротися з цим безглуздо. Інша справа, що будь-яка жінка може здійснити ряд заходів, спрямованих на полегшення неприємних симптомів, супутніх менопаузі.

Патологічний жіночий клімакс. Лікування травами
Лікування травами завжди поєднується з медикаментозним лікуванням, яке призначає лікар. Перед прийомом тієї чи іншої трави, або збору, обов'язково проконсультуйтеся з вашим лікарем. Основними симптомами клімаксу є: маткові кровотечі, розлад менструального циклу, підвищена нервова збудливість, часта головний біль, безсоння, зниження працездатності.

Менопауза: осіння негода
У житті кожної жінки настає осінній період, коли вона, позбувшись від тягот дітонародження, зазнає великі зміни. Це фаза менопаузи. Вона пов'язана з безліччю фізичних і психологічних порушень. Про суто жіночих проблемах клімаксу розповідає гінеколог-ендокринолог, лікар вищої категорії Наталія Іванівна Ганчіна.


Not found

Ранній клімакс або порушення менструального циклу?

Менопауза - неминуче явище в житті кожної жінки. Як би не хотілося продовжити молодість, клімакс все одно настає, і боротися з цим безглуздо. Інша справа, що будь-яка жінка може здійснити ряд заходів, спрямованих на полегшення неприємних симптомів, супутніх менопаузі.
14:20:52 24.11.2014


14:20:08 24.11.2014

Бабусині поради

Бабуся мене лікувала травами. Від втоми обливала відваром полину, парила ноги, давала пити полин при розладі шлунка і дизентерії - 1 чайну ложку. При алергії заварювала листя топінамбура і ополіскували мене цим настоєм
14:19:33 24.11.2014


14:19:01 24.11.2014


14:19:00 24.11.2014

Вени: коли зірочки не в радість

Хронічна венозна недостатність часто відносять до так званих хвороб століття - настільки поширений цю недугу, що поєднує захворювання, які призводять до тривалого порушення венозного відтоку з нижніх кінцівок
14:18:57 24.11.2014


14:18:38 24.11.2014


14:18:32 24.11.2014


14:17:34 24.11.2014


14:17:33 24.11.2014

Смертельно небезпечні ... для мікробів

Слово «фітонциди» напевно чув кожен, хоча не кожен дав собі працю залізти в словник і дізнатися, що воно означає. З наближенням чергової епідемії грипу лікарі радять регулярно їсти цибулю і часник, в яких міститься багато цих самих фітонцидів. Ось так слово і надокучили. А позначає воно летючі речовини, які виділяє рослина ...
14:17:08 24.11.2014

Розроблено новий високочутливий і специфічний тест для ранньої діагностики раку яєчників

Розроблено новий високочутливий і специфічний тест для ранньої діагностики раку яєчників - Вчені з Єльського університету розробили високочутливий і специфічний тест для ранньої діагностики раку яєчників. Результати другої стадії клінічних випробувань показали, що з його допомогою можна діагностувати рак з точністю 99%, повідомляє журнал Clinical Cancer Research.
14:20:52 24.11.2014

Створено штучний аналог сітківки

Створено штучний аналог сітківки - Вчені з університету Іллінойсу створили камеру, є близьким аналогом людського ока. У звичайних камерах для фокусування зображення використовуються зігнуті лінзи.
14:20:27 24.11.2014

Остеохондроз

Остеохондроз - Остеохондроз - захворювання хребта, яке характеризується дегенерацією міжхребцевого диска зі значним зниженням його висоти, склерозуванням дискових поверхонь хребців і реактивним розростанням крайових остеофітів. R
14:20:24 24.11.2014

Результати GISSI-HF: етилові ефіри омега-3 кислот, достовірно знизили смертність у пацієнтів з хронічною серцевою недостатністю

Результати GISSI-HF: етилові ефіри омега-3 кислот, достовірно знизили смертність у пацієнтів з хронічною серцевою недостатністю - Нові дані представив професор Луїджі Тавацці (дослідник GISSI) на Європейському конгресі кардіологів 2 вересня 2008 Етилові ефіри омега-3 поліненасичених жирних кислот (у дослідженні брав участь лікарський препарат - Омакор 1 г) продемонстрували зниження загальної смертності та госпіталізації з приводу серцево-судинних захворювань у пацієнтів з ХСН.
14:20:23 24.11.2014

На виставці'Аптека'вперше представлені підприємства'Фармстандарт'

На виставці'Аптека'вперше представлені підприємства'Фармстандарт'- У новому статусі в рамках традиційної виставки «Аптека» вперше представлені медичної та фармацевтичної громадськості фармпідприємства, які входять до Групи компаній «Фармстандарт». На поточний момент вони складають найбільш потужну і розвинену виробничу структуру російської фармацевтичної промисловості.
14:20:11 24.11.2014

Що потрібно зробити, щоб нежить не зіпсував відпустки

Що потрібно зробити, щоб нежить не зіпсував відпустки - Практично будь-яка людина, що побував у відпустці в жарких краях, може розповісти страшну історію про те, як весь відпочинок був зіпсований жахливим нежиттю, який не давав можливості насолодитися ароматним повітрям далеких країн і морським бризом.
14:19:48 24.11.2014

Лазерне лікування варикозного розширення вен

Лазерне лікування варикозного розширення вен - Унікальна безопераційне лікування варикозу, без болю, без шрамів, без гематом!
14:18:29 24.11.2014

Американські підлітки збожеволіли на пластичної хірургії

Американські підлітки збожеволіли на пластичної хірургії - 4 відсотка пацієнтів американських клінік пластичної хірургії - а це 346 тисяч за 2003 рік - складають підлітки, повідомляє WebMDHealth. Найчастіше юні пацієнти незадоволені формою своїх носа і вух.
14:17:55 24.11.2014

Новий метод радіаційної терапії онкологічних захворювань

Новий метод радіаційної терапії онкологічних захворювань - Проведений в Англії цикл експериментів підтверджує можливість принципово нового методу радіаційної терапії онкологічних захворювань. У ході цих дослідів клітини ракових пухлин мозку обробляли пучком іонів гелію, діаметр якого складав одну тисячну частку міліметра.
14:17:00 24.11.2014

Росздравнадзор перевірив приватні клініки Москви

Росздравнадзор перевірив приватні клініки Москви - Прес-служба Росздоровнагляду повідомляє про підсумки перевірки приватних медичних установ, що проводилася з 1 по 30 листопада 2007 року в Москві. Перевірці піддалися 12 клінік, на які надходили скарги від пацієнтів.
14:16:54 24.11.2014

Лікування артеріальної гіпертонії у вагітних

Лікування артеріальної гіпертонії у вагітних - Артеріальна гіпертонія (АГ) у вагітних в багатьох економічно розвинених країнах як і раніше залишається найбільш частою причиною материнської захворюваності та летальності, однією з провідних причин гіпоксії, незрілість і недоношеності плоду, перинатальної захворюваності і смертності, а також ряду акушерських ускладнень (передчасного відшарування нормально розташованої плаценти, передчасних пологів та ін)
14:16:33 24.11.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html