Народні методи лікування

Ранній клімакс або порушення менструального циклу?

Менопауза - неминуче явище в житті кожної жінки. Як би не хотілося продовжити молодість, клімакс все одно настає, і боротися з цим безглуздо. Інша справа, що будь-яка жінка може здійснити ряд заходів, спрямованих на полегшення неприємних симптомів, супутніх менопаузі.

Як правило, менопауза наступає у віці 47-52 року. Але іноді порушення менструального циклу у жінок відбувається значно раніше, до досягнення ними віку 40 років. Якщо це явище супроводжується й іншими симптомами клімаксу, приміром, припливами, стрибками артеріального тиском, посиленим потовиділенням нічним, змінами ваги і т.д., - швидше за все, має місце ранній клімакс.

У передчасної менопаузи можуть бути й інші симптоми: крихкість кісток, ламкість нігтів і волосся, зниження еластичності шкіри, поява зморшок. Чому так відбувається?
Іноді ранній клімакс буває викликаний захворюваннями внутрішніх органів і супутнім їм лікуванням (наприклад, променевою терапією або курсом гормональних препаратів, що пригнічують діяльність яєчників). Часто причиною передчасної менопаузи стають ендокринні порушення. Іноді її викликає сильний стрес, - наприклад, смерть близької людини, важка хірургічна операція або навіть втрата роботи. Сильні емоційні потрясіння можуть стати причиною незворотних гормональних змін в організмі. І, як результат, настає ранній клімакс.

Раніше для передчасної менопаузи існувало лише симптоматичне лікування. Іншими словами, жінці з набором обтяжливих симптомів потрібно було обійти безліч фахівців, включаючи кардіолога, ендокринолога, уролога, дієтолога і т. д. І кожен з них призначав те лікування, яке вважав за потрібне.

Лікування будь-яких гінекологічних захворювань, включаючи і таке явище, як ранній клімакс, поставлено сьогодні на високий рівень. Справитися з передчасною менопаузою допомагає замісна гормонотерапія. Крім того, відмінною профілактикою ранньої менопаузи є здоровий спосіб життя, раціональне харчування, помірні фізичні навантаження і активна життєва позиція. Давним-давно помічено, що люди, у яких є улюблена справа або навіть просто хобі, набагато рідше хворіють і зберігають гарне самопочуття до глибокої старості.

Переглядів : 12381
Подякували за статтю : 53

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Клімакс"


Ранній клімакс або порушення менструального циклу?
Менопауза - неминуче явище в житті кожної жінки. Як би не хотілося продовжити молодість, клімакс все одно настає, і боротися з цим безглуздо. Інша справа, що будь-яка жінка може здійснити ряд заходів, спрямованих на полегшення неприємних симптомів, супутніх менопаузі.

Патологічний жіночий клімакс. Лікування травами
Лікування травами завжди поєднується з медикаментозним лікуванням, яке призначає лікар. Перед прийомом тієї чи іншої трави, або збору, обов'язково проконсультуйтеся з вашим лікарем. Основними симптомами клімаксу є: маткові кровотечі, розлад менструального циклу, підвищена нервова збудливість, часта головний біль, безсоння, зниження працездатності.

Менопауза: осіння негода
У житті кожної жінки настає осінній період, коли вона, позбувшись від тягот дітонародження, зазнає великі зміни. Це фаза менопаузи. Вона пов'язана з безліччю фізичних і психологічних порушень. Про суто жіночих проблемах клімаксу розповідає гінеколог-ендокринолог, лікар вищої категорії Наталія Іванівна Ганчіна.


Not found

Ранній клімакс або порушення менструального циклу?

Менопауза - неминуче явище в житті кожної жінки. Як би не хотілося продовжити молодість, клімакс все одно настає, і боротися з цим безглуздо. Інша справа, що будь-яка жінка може здійснити ряд заходів, спрямованих на полегшення неприємних симптомів, супутніх менопаузі.
04:03:43 01.11.2014

Радикуліт і запалення сідничного нерва

Рецепти від радикуліту і запалення сідничного нерва.
04:03:32 01.11.2014

Женіть простуду в перший же день

Як це часто буває, одного разу по свою необережність я застудилася. Тим часом не люблю хворіти і валятися в ліжку. Коли відчула, що мене всю як би скувало, терміново взялася за своє лікування.
04:03:16 01.11.2014


04:03:13 01.11.2014

Очищуючий коктейль

Для очищення печінки і кишечника візьміть ...
04:03:12 01.11.2014

Як позбутися від печії

Печія - один з наймасовіших недуг, який більшість людей вважають несерйозним. Хоча, як запевняють фахівців, печія, навіть нечасто - лише раз на тиждень, у вісім разів підвищує ймовірність виникнення раку шлунка. Чомусь вважається, що боротися з цією недугою простіше простого: відчувши напад пече в шлунку, запивають водою щіпку соди або випивають склянку молока - і біль вщухає
04:03:00 01.11.2014

Ще раз про коростяний кліщ

Можу запропонувати більш простий і теж 100-відсотковий метод. У 70-х роках я заразився коростою.
04:02:13 01.11.2014

Як боротися з ожирінням

Непомітно, слідом за перемогою над післявоєнної розрухою, голодом і злиднями, ожиріння стало першою проблемою цивілізованого світу. За різними оцінками, схильністю до ожиріння страждає від третини до 40% людей. Через це створюється сприятливий грунт для розвитку цукрового діабету, атеросклерозу, гіпертонії, ішемії та інших недуг, радикально скорочують життя. Як боротися з ожирінням - це вже давно питання не тільки естетичний, але питання збереження життя. Проте вичерпну відповідь на нього так до цих пір і не знайдено.
04:01:26 01.11.2014

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії
04:01:17 01.11.2014

Укропотерапія

12 років я страждала від сильних приливів. Пот, бувало, буквально котився градом. Офіційне лікування було малоефективно. Допоміг випадок. Цього літа я заготовила дуже багато кропу, навіть після консервування залишилося його достатня кількість. Викинути шкода, але як застосувати?
04:01:13 01.11.2014

подагру утихомирює дієта

У мене цієї «панської хворобою» довгий час страждав чоловік. Єдиний порятунок знаходив у голодуванні і дієті. Тому рекомендації щодо харчування я знаю тепер твердо ...
04:01:07 01.11.2014

Чому діабетикам з інфарктом показаний інсулін?

Чому діабетикам з інфарктом показаний інсулін? - Інтенсивні інфузії інсуліну можуть поліпшити довгостроковий прогноз у хворих з цукровим діабетом 2 типу і гострим інфарктом міокарда. Інсулін підсилює кровообіг і стимулює захоплення глюкози міокардом, пояснюють фінські вчені.
04:03:42 01.11.2014

Дифтерія

Дифтерія - Дифтерія - гостре інфекційне захворювання, що викликається токсигенні корінобактеріямі дифтерії, передається переважно повітряно-крапельним шляхом, характеризується Місцевим фібринозний запаленням, найчастіше слизових оболонок рото-та носоглотки, а також явищами загальної інтоксикації, ураженням серцево -судинної, нервової та видільної систем.
04:03:37 01.11.2014

Сексуальна орієнтація і зайва вага

Сексуальна орієнтація і зайва вага - Вчені з каліфорнійського університету в Сан-Франциско припускають, що жінки з нетрадиційною сексуальною орієнтацією в значно більшою мірою, ніж інші представниці прекрасної статі, схильні до повноти і піддані ризику серцевих захворювань. Можливо, причина цього факту криється в тому, що лесбіянки менше піклуються про свою вагу, ніж гетеросексуальні жінки.
04:03:31 01.11.2014

Вітамін Е проти алергії

Вітамін Е проти алергії - Експерти авторитетно заявляють, що, якщо вагітна жінка буде вживати в їжу їжу, що містить вітамін Е у великій кількості, це може захистити дітей від різного виду алергії у зрілому віці. Чим вище рівень вітаміну Е в вживається майбутньою мамою їжі, тим нижче ризик того, що при аналізі крові дитини він дасть реакцію на такі алергени як квітковий пилок і пил.
04:03:26 01.11.2014

Білоруські вчені розробляють новий метод лікування туберкульозу

Білоруські вчені розробляють новий метод лікування туберкульозу - Новий для Білорусії метод лікування туберкульозу розробляють вітчизняні вчені. Як засіб боротьби із захворюванням вони пропонують застосовувати озон, який здатний знищувати стійкі до основних хіміопрепаратів штами мікобактерій туберкульозу.
04:03:21 01.11.2014

Тривалість життя можна передбачити по обличчю

Тривалість життя можна передбачити по особі - Якщо після 70 років виглядаєш молодше свого віку - проживеш довше. Генетики з Університету Південної Данії, що вивчили з 2000 до 2008 р. близько 400 пар близнюків, стверджують, що зовнішній вигляд - ключ до передбачення тривалості життя в літньому віці.
04:03:14 01.11.2014

Класифікація комплексних гомеопатичних препаратів

Класифікація комплексних гомеопатичних препаратів - За 200 років існування гомеопатії вченими відкриті різні способи підбору гомеопатичних лікарських засобів. Гомеопатичні ліки можуть підбиратися за етіотропної і органотропним показаннями, в залежності від психологічних і конституціональних особливостей людини, а також типу реагування.
04:03:14 01.11.2014

Інгібітори АПФ здатні сповільнити прогресування початкових стадій діабетичної ретинопатії

Інгібітори АПФ здатні сповільнити прогресування початкових стадій діабетичної ретинопатії - Хоча система «ренін-ангіотензин» і бере участь у патогенезі діабетичної ретинопатії, прийом інгібіторів АПФ не зупиняє прогресування цього ускладнення при діабеті 2 типу.
04:03:13 01.11.2014

На ранніх етапах лікування пацієнтів з інфарктом міокарда без підйому сегмента ST інгібітори глікопротеїнові рецепторів IIb /IIIa використовуються явно недостатньо

На ранніх етапах лікування пацієнтів з інфарктом міокарда без підйому сегмента ST інгібітори глікопротеїнові рецепторів IIb /IIIa використовуються явно недостатньо - Д-р Eric Peterson і його колеги (Інституту клінічних досліджень Duke, Durham, Північна Кароліна) відзначають, що, незважаючи на включення в національні рекомендації, ці препарати, як і раніше рідко застосовуються на практиці.
04:03:10 01.11.2014

Ефективність різних схем лікування препаратами заліза анемії у підлітків

Ефективність різних схем лікування препаратами заліза анемії у підлітків - Дефіцит заліза - найбільш частий мікронутріентний дефіцит і впливає на більш ніж 2 мільярди людей в усьому світі, приводячи до анемії більш ніж у 40% жінок репродуктивного віку в країнах, що розвиваються. Метою дослідників Бангладешу стало вивчення ступеня тяжкості анемії на фоні лікування препаратами заліза з додаванням фолієвої кислоти або фолієвої кислоти і вітаміну А.
04:03:10 01.11.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html