Народні методи лікування

Ранній клімакс або порушення менструального циклу?

Менопауза - неминуче явище в житті кожної жінки. Як би не хотілося продовжити молодість, клімакс все одно настає, і боротися з цим безглуздо. Інша справа, що будь-яка жінка може здійснити ряд заходів, спрямованих на полегшення неприємних симптомів, супутніх менопаузі.

Як правило, менопауза наступає у віці 47-52 року. Але іноді порушення менструального циклу у жінок відбувається значно раніше, до досягнення ними віку 40 років. Якщо це явище супроводжується й іншими симптомами клімаксу, приміром, припливами, стрибками артеріального тиском, посиленим потовиділенням нічним, змінами ваги і т.д., - швидше за все, має місце ранній клімакс.

У передчасної менопаузи можуть бути й інші симптоми: крихкість кісток, ламкість нігтів і волосся, зниження еластичності шкіри, поява зморшок. Чому так відбувається?
Іноді ранній клімакс буває викликаний захворюваннями внутрішніх органів і супутнім їм лікуванням (наприклад, променевою терапією або курсом гормональних препаратів, що пригнічують діяльність яєчників). Часто причиною передчасної менопаузи стають ендокринні порушення. Іноді її викликає сильний стрес, - наприклад, смерть близької людини, важка хірургічна операція або навіть втрата роботи. Сильні емоційні потрясіння можуть стати причиною незворотних гормональних змін в організмі. І, як результат, настає ранній клімакс.

Раніше для передчасної менопаузи існувало лише симптоматичне лікування. Іншими словами, жінці з набором обтяжливих симптомів потрібно було обійти безліч фахівців, включаючи кардіолога, ендокринолога, уролога, дієтолога і т. д. І кожен з них призначав те лікування, яке вважав за потрібне.

Лікування будь-яких гінекологічних захворювань, включаючи і таке явище, як ранній клімакс, поставлено сьогодні на високий рівень. Справитися з передчасною менопаузою допомагає замісна гормонотерапія. Крім того, відмінною профілактикою ранньої менопаузи є здоровий спосіб життя, раціональне харчування, помірні фізичні навантаження і активна життєва позиція. Давним-давно помічено, що люди, у яких є улюблена справа або навіть просто хобі, набагато рідше хворіють і зберігають гарне самопочуття до глибокої старості.

Переглядів : 12018
Подякували за статтю : 52

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Клімакс"


Ранній клімакс або порушення менструального циклу?
Менопауза - неминуче явище в житті кожної жінки. Як би не хотілося продовжити молодість, клімакс все одно настає, і боротися з цим безглуздо. Інша справа, що будь-яка жінка може здійснити ряд заходів, спрямованих на полегшення неприємних симптомів, супутніх менопаузі.

Патологічний жіночий клімакс. Лікування травами
Лікування травами завжди поєднується з медикаментозним лікуванням, яке призначає лікар. Перед прийомом тієї чи іншої трави, або збору, обов'язково проконсультуйтеся з вашим лікарем. Основними симптомами клімаксу є: маткові кровотечі, розлад менструального циклу, підвищена нервова збудливість, часта головний біль, безсоння, зниження працездатності.

Менопауза: осіння негода
У житті кожної жінки настає осінній період, коли вона, позбувшись від тягот дітонародження, зазнає великі зміни. Це фаза менопаузи. Вона пов'язана з безліччю фізичних і психологічних порушень. Про суто жіночих проблемах клімаксу розповідає гінеколог-ендокринолог, лікар вищої категорії Наталія Іванівна Ганчіна.


Not found

Ранній клімакс або порушення менструального циклу?

Менопауза - неминуче явище в житті кожної жінки. Як би не хотілося продовжити молодість, клімакс все одно настає, і боротися з цим безглуздо. Інша справа, що будь-яка жінка може здійснити ряд заходів, спрямованих на полегшення неприємних симптомів, супутніх менопаузі.
19:23:50 19.09.2014

Краплі йоду від нігтьового грибка

Багато хто страждає грибкових захворювань ніг. З власного досвіду знаю, що з проявами грибкового захворювання на шкірі впоратися досить легко, але якщо вражені нігті, то вивести цю напасть важко. Захворювання переходить в хронічну форму: варто лише стопі трошки спітніти, як грибок тут же проявляється на шкірі між пальцями ніг. Але якщо вилікувати нігті, то й сам грибок зникне назавжди.
19:23:11 19.09.2014

Солодкий цибуля допоміг при забитті

Мені 35 років. У мене колись давно була важка травма хребта, компресійний перелом 5-го шийного хребця з пошкодженням спинного мозку з усіма витікаючими з цього наслідками. Як я вижив, знають лише Господь Бог, мама та я.
19:23:00 19.09.2014

«Тормал» - гальмування алкоголю

Для лікування від алкогольної залежності з одночасним оздоровленням печінки рекомендую застосовувати спеціальну спиртову настоянку-бальзам «Тормал» (гальмування алкоголю)
19:22:37 19.09.2014


19:22:02 19.09.2014

Олія з ялинових голок проти грибка

Коли мій чоловік служив в армії, у нього ступні ніг були вражені бульбашкових грибком. Мазі допомагали на якийсь час, але хвороба поверталася, а невдовзі опинилися вражені і руки. Знайома дала нам 2 рецепта.
19:21:31 19.09.2014

Способи лікування грибка нігтів

Грибок нігтів, або оніхомікоз, - вкрай неприємне і дуже поширене інфекційне захворювання. Як правило, люди не схильні надавати значення першим симптомів хвороби, і ця помилка тягне за собою сумні наслідки. На ранній стадії оніхомікоз лікується досить легко й ефективно. Але, чим занедбаного стану уражених інфекцією нігтьових пластин, тим важче позбутися від грибка.
19:21:07 19.09.2014

Бородавки. 8 рецептів народної медицини, як вилікувати бородавки.

1. Чистотіл. Мазати щоденно 2 рази на день бородавки соком свіжозірваними чистотілу. 2. Часник. Щодня натирати бородавки часником. 3. Магнезія порошок. Щодня, два рази, вранці і ввечері перед їжею приймати порошок магнезії на кінчику ножа. Приймати місяць.
19:20:22 19.09.2014

Деякі особливості лікування раку шлунка та загальні рекомендації

Рак шлунка принципово можливий тільки при його нульової кислотності, при якій велику частину часу шлунковий сік буває лужним. Зниження кислотно-лужного балансу організму можливо головним чином з-за двох причин :..
19:20:07 19.09.2014

Біль у колінах.

Давно, ще в юності, каталися на лижах і забила його. З тих пір воно підверталося. І ось я стала пити відвар соснової хвої
19:19:59 19.09.2014

Біль у колінах.

Давно, ще в юності, каталися на лижах і забила його. З тих пір воно підверталося. І ось я стала пити відвар соснової хвої
19:19:56 19.09.2014

Старше покоління віддає перевагу нетрадиційні методи лікування

Старше покоління віддає перевагу нетрадиційні методи лікування - Співробітники Колумбійського університету (США) опитали 848 чоловік і одержали наступні дані: більш ніж 70% дорослих людей у віці 50 років і старше вдаються до нетрадиційних методів лікування, таким як лікування травами (фітотерапія), медитація або звертаються до хіропрактика.
19:23:49 19.09.2014

Стан служби крові і донорства Югри обговорили в Ханти-Мансійке

Стан служби крові і донорства Югри обговорили в Ханти-Мансійке - Напередодні Всесвітнього дня донора, в столиці Югри 10 червня пройшло засідання прес-клубу на тему: «Стан служби крові і донорства в Югрі ».
19:23:42 19.09.2014

Нітрогліцерин не діє на китайців

Нітрогліцерин не діє на китайців - До 50% азіатів несуть мутантний варіант гена. З-за нього дію нітрогліцерину стає менш ефективним або зовсім неефективним для зняття симптомів стенокардії.
19:23:37 19.09.2014

лікарська рослина молочний чортополох бореться з ураженням печінки при хіміотерапії

лікарська рослина молочний чортополох бореться з ураженням печінки при хіміотерапії - Як показало недавнє дослідження, лікарська рослина під назвою молочний чортополох, або расторопша, допомагає зменшить запальний процес, що виникає в печінки на тлі хіміотерапії при злоякісних пухлинах.
19:23:36 19.09.2014

протидіабетичні препарати допомагає скинути вагу

протидіабетичні препарати допомагає скинути вагу - Прийом протидіабетичного препарату ексенатіда на тлі дієти і фізичних навантажень сприяє більш ефективної втрати ваги в осіб з ожирінням, що не страждають на цукровий діабет.
19:23:30 19.09.2014

Синдром Туретта частіше зустрічається у представників європейської раси

Найбільше в США дослідження даного розладу було проведено фахівцями Центрів по контролю і профілактиці захворювань (CDC), повідомляє АР.
19:23:28 19.09.2014

У розвитку токсикозу вагітних винні гени

У розвитку токсикозу вагітних винні гени - Британські вчені впритул підійшли до розгадки механізму прееклампсії - ускладнення вагітності, при якому у жінки різко підвищується артеріальний тиск, створюючи загрозу життю і матері та плоду, пише Medical News Today. Прееклампсія вперше була описана більше 150 років тому, проте патогенез її до сьогоднішнього дня залишався неясний.
19:23:15 19.09.2014

У астматиків знижений противірусний імунітет

У астматиків знижений противірусний імунітет - Результати нового дослідження допомагають пояснити, чому хворі на бронхіальну астму більш схильні до вірусних інфекцій, які найчастіше призводять до загострень астми.
19:23:14 19.09.2014

Як естрогени впливають на наші очі?

Як естрогени впливають на наші очі? - До цих пір не ясно, чи чинить вплив замісна гормонотерапія на кровотік у сітківці.
19:23:11 19.09.2014

Експериментальний препарат перевершив по ефективності всі кошти від ожиріння

Експериментальний препарат перевершив по ефективності всі кошти від ожиріння - Британські вчені виявили, що нещодавно відкритий гормон істотно знижує потяг до їжі. Це дозволяє розглядати його як потенційні ліки від ожиріння. У експерименті на щурах гомін виявився ефективнішим існуючих препаратів для зниження ваги.
19:23:05 19.09.2014

Слабка активність щитовидної залози може бути одним з ознак довголіття

Слабка активність щитовидної залози може бути одним з ознак довголіття - Колектив дослідників з Медичного центру Montefiore і Медичного коледжу Альберта Ейнштейна в Нью-Йорку вивчив кілька сотень євреїв-ашкеназі, які відзначили сторіччя, і виявили свідчення того, що серед них багато тих, у кого сповільнена активність щитовидки.
19:23:03 19.09.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html