Народні методи лікування

Ранній клімакс або порушення менструального циклу?

Менопауза - неминуче явище в житті кожної жінки. Як би не хотілося продовжити молодість, клімакс все одно настає, і боротися з цим безглуздо. Інша справа, що будь-яка жінка може здійснити ряд заходів, спрямованих на полегшення неприємних симптомів, супутніх менопаузі.

Як правило, менопауза наступає у віці 47-52 року. Але іноді порушення менструального циклу у жінок відбувається значно раніше, до досягнення ними віку 40 років. Якщо це явище супроводжується й іншими симптомами клімаксу, приміром, припливами, стрибками артеріального тиском, посиленим потовиділенням нічним, змінами ваги і т.д., - швидше за все, має місце ранній клімакс.

У передчасної менопаузи можуть бути й інші симптоми: крихкість кісток, ламкість нігтів і волосся, зниження еластичності шкіри, поява зморшок. Чому так відбувається?
Іноді ранній клімакс буває викликаний захворюваннями внутрішніх органів і супутнім їм лікуванням (наприклад, променевою терапією або курсом гормональних препаратів, що пригнічують діяльність яєчників). Часто причиною передчасної менопаузи стають ендокринні порушення. Іноді її викликає сильний стрес, - наприклад, смерть близької людини, важка хірургічна операція або навіть втрата роботи. Сильні емоційні потрясіння можуть стати причиною незворотних гормональних змін в організмі. І, як результат, настає ранній клімакс.

Раніше для передчасної менопаузи існувало лише симптоматичне лікування. Іншими словами, жінці з набором обтяжливих симптомів потрібно було обійти безліч фахівців, включаючи кардіолога, ендокринолога, уролога, дієтолога і т. д. І кожен з них призначав те лікування, яке вважав за потрібне.

Лікування будь-яких гінекологічних захворювань, включаючи і таке явище, як ранній клімакс, поставлено сьогодні на високий рівень. Справитися з передчасною менопаузою допомагає замісна гормонотерапія. Крім того, відмінною профілактикою ранньої менопаузи є здоровий спосіб життя, раціональне харчування, помірні фізичні навантаження і активна життєва позиція. Давним-давно помічено, що люди, у яких є улюблена справа або навіть просто хобі, набагато рідше хворіють і зберігають гарне самопочуття до глибокої старості.

Переглядів : 11831
Подякували за статтю : 52

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Клімакс"


Ранній клімакс або порушення менструального циклу?
Менопауза - неминуче явище в житті кожної жінки. Як би не хотілося продовжити молодість, клімакс все одно настає, і боротися з цим безглуздо. Інша справа, що будь-яка жінка може здійснити ряд заходів, спрямованих на полегшення неприємних симптомів, супутніх менопаузі.

Патологічний жіночий клімакс. Лікування травами
Лікування травами завжди поєднується з медикаментозним лікуванням, яке призначає лікар. Перед прийомом тієї чи іншої трави, або збору, обов'язково проконсультуйтеся з вашим лікарем. Основними симптомами клімаксу є: маткові кровотечі, розлад менструального циклу, підвищена нервова збудливість, часта головний біль, безсоння, зниження працездатності.

Менопауза: осіння негода
У житті кожної жінки настає осінній період, коли вона, позбувшись від тягот дітонародження, зазнає великі зміни. Це фаза менопаузи. Вона пов'язана з безліччю фізичних і психологічних порушень. Про суто жіночих проблемах клімаксу розповідає гінеколог-ендокринолог, лікар вищої категорії Наталія Іванівна Ганчіна.


Not found

Ранній клімакс або порушення менструального циклу?

Менопауза - неминуче явище в житті кожної жінки. Як би не хотілося продовжити молодість, клімакс все одно настає, і боротися з цим безглуздо. Інша справа, що будь-яка жінка може здійснити ряд заходів, спрямованих на полегшення неприємних симптомів, супутніх менопаузі.
16:12:01 20.08.2014

Втирайте березовий дьоготь

, який страждає на псоріаз волосяного покриву голови, раджу купити в аптеці березовий дьоготь (бажано московського виробництва) ...
16:11:57 20.08.2014


16:11:44 20.08.2014

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.
16:11:18 20.08.2014

Рецепт проти відкладення солей

Рецепт проти відкладення солей: 300-400 г кедрових горішків промити холодною водою, розколоти і заповнити шкаралупою пляшку (або банку) на дві третини ....
16:11:14 20.08.2014


16:11:09 20.08.2014


16:10:55 20.08.2014

Мазь від сучого вимя

Хочу запропонувати один рецепт від «сучого вимені», який мені і моїм рідним не раз допомагав. Болячка ця може бути на будь-якій частині тіла, але частіше за все під пахвою. Лікується довго і важко, а мук - море
16:10:18 20.08.2014


16:10:08 20.08.2014

За порадою бабусі (Екзема)

Від моєї бабусі, знатної на всю округу знахарки, дістався мені рецепт лікування екземи мокрій хною, якою жінки фарбують волосся.
16:09:58 20.08.2014

Моє ліки - холодна вода.

Мені 64 роки. Багатьом з нас зараз важко, але хочу сказати: не падайте духом! Поменше «захоплюйтеся» телевізором, рідше лежите на дивані. Більше рухайтеся. А ще пропоную ...
16:09:25 20.08.2014

Відмова від куріння перед операцією в два рази знижує ризик виникнення ускладнень

Відмова від куріння перед операцією в два рази знижує ризик виникнення ускладнень - У пацієнтів, які кинули курити перед хірургічною операцією, в два рази знижений ризик розвитку ускладнень, встановили шведські вчені
16:11:55 20.08.2014

Kофеін може зменшити ризик захворювань на рак шкіри

Kофеін може зменшити ризик захворювань на рак шкіри - Перелік цілющих властивостей кави далекий від завершення. Згідно з результатами досліджень учених з Університету штату Вашингтон, кофеїн здатний скорочувати ризик захворювань на рак шкіри.
16:11:46 20.08.2014

Лікування хронічної ниркової недостатності

Лікування хронічної ниркової недостатності - Застосування тих чи інших методів лікування при ХНН залежить від стадії ниркової недостатності. При латентної ниркової недостатності основна увага повинна бути приділена лікуванню захворювання - етіологічного фактора ХНН.
16:11:46 20.08.2014

Генна терапія бореться з ожирінням

Генна терапія бореться з ожирінням - Американські вчені розробили методику генної терапії ожиріння, яка в експерименті на тваринах допомогла безпечно і ефективно понизити вагу до нормальних величин.
16:11:42 20.08.2014

Поради по харчуванню

Поради по харчуванню - Є люди, які ретельно прораховують калорії, користуючись логарифмічною лінійкою. Цілком можливо, що вони не знайомі з основними правилами правильного харчування, запропонованого порталом ABCnews.com. Стверджується, що дотримання останніх допомагає позбутися зайвих кілограмів. R
16:11:34 20.08.2014

Жувальна гумка допомагає контролювати апетит

Жувальна гумка допомагає контролювати апетит - Жувальна гумка без цукру може надати допомогу не тільки зубам і ясен, але й допомагає контролювати почуття апетиту, знижуючи кількість споживаних калорій і зменшуючи тягу до шкідливих для талії продуктів , заявляють дослідники Біомедичного дослідного центру Пеннінгтон та Університету штату Луїзіана /США /.
16:11:30 20.08.2014

Про воді і красу

Про воді і красу - Краса і молодість - доступні всім! Вода в нашому організмі виконує безліч функцій. На 60% дорослий організм складається з води, тому H2O - цілком законний будівельний матеріал для наших клітин. Всі біохімічні процес і перетворення ведуться у водному середовищі, вода - реактор нашого життя.
16:11:25 20.08.2014

5 найсильніших весняних афродизіаків

5 найсильніших весняних афродизіаків - Весна вважається часом любові не просто так. Справа в тому, що з приходом теплих днів у багатьох країнах пожинають плантації афродизіаків (продуктів, що сприяють підвищенню сексуального потенціалу): спаржі, артишоків, всілякої зелені.
16:11:23 20.08.2014

Про користь кукурудзи

Про користь кукурудзи - Ну який серпня без кукурудзи? Сьогодні цей злак став вже завсідником наших столів, хоча якихось сто років тому був самим екзотичним овочем.
16:11:18 20.08.2014

Свинячий грип на шляху в Росію

Свинячий грип на шляху до Росії - Незалежно від вжитих заходів, запобігти заносу вірусу свинячого грипу в Росії навряд чи вдасться, заявив в понеділок Микола Власов, головний ветеринарний інспектор Росії. Вірус H1N1 вже убив більше 100 чоловік у Мексиці. R
16:11:16 20.08.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html