Народні методи лікування

Лікування подагри народними засобами

Народна медицина знає, як допомогти при такої хвороби, як подагра, адже нею люди страждали не одне сторіччя, тому нам стане в нагоді цей безцінний досвід лікування.
Подагра здавна вважалася «панської хворобою», так як неспішний, малоактивний спосіб життя і харчування витонченими ласощами «сильних світу» цілком цьому сприяли. У результаті, суглоби і тканини поступово забивалися солями сечової кислоти. Тепер таке «щастя звалилося» і на звичайних людей, всі з тих же банальних причин: їмо все, що гарно манить, і мало рухаємося. Більшість модниць приносять у жертву своє молоде здоров'я при носінні незручної, тісного взуття, а з плином років про це доводиться тільки шкодувати.

Лікування подагри починається з руху. Фізична активність ніколи не приносила шкоди здоров'ю, а як раз навпаки, допомагала підтримувати його в належному стані. Рухайтеся!

При подагрі в народі часто вдаються до ліків, приготовленого з садової бузку. Квіти бузку (2 столові ложки) залити 1 склянкою горілки і дати настоятися в темному місці протягом 7 днів. Отриману настоянку п'ють краплями по 50 штук 3 рази на день до їжі. Бузок використовують і для знеболювання. У цьому випадку, квіти бузку підв'ялюють, нарізають на шматочки, кладуть у банку і мнуть. Потім заливають її горілкою так, щоб вона покрила квіти, і ставлять для витримки на 10 днів. Цим засобом натираються при виникненні хворій.

У народі проводять таке лікування подагри: яйце заливають склянкою оцтової есенції і додають 200 г теплого розтопленого вершкового масла. Цей склад повинен простояти в теплому місці 3 діб, після чого ретельно перемішайте його, нанесіть на ганчірку і покладіть на хворе місце. Не прибирайте це засіб 3 дні. Через наступні 3 дні проробіть цю процедуру знову і так півмісяця. У результаті лікування у вас будуть розсмоктатися шишки.

Простий і смачний рецепт при цій хворобі - полуниця або суниця, які треба їсти по 2 склянки вранці на голодний шлунок, 1 склянка - в обід і 2 - після вечері. Курс лікування 2 місяці. При цьому слід відмовитися від м'яса та іншої важкої їжі.

Крім того, лікування подагри проводять суничним ліками і в іншому вигляді. На 4 столових ложки сушеної суниці потрібно взяти 1 літр окропу і наполягати її протягом 1,5 годин. Всі приготоване засіб необхідно випити протягом дня, не пізніше ніж за 1 годину до їжі. Дотримання дієти обов'язково. Курс лікування триває 1,5 місяця.

Наполягайте протягом 2 годин траву звіробою - 3 столові ложки на склянку окропу. Після проціджування пийте по 1 / 3 склянки засобу 3 рази на день, до їди. Це засіб застосовується для лікування подагри з «великим стажем», а його курс може тривати до 2 місяців.
Позбутися від болю при подагрі і вилікувати шишки можна спробувати касторкою і денатуратом, узятих у співвідношенні 1:2. Намочених в цьому складі ганчірку прикладають до шишок і хворих місць. Таку ж дію надають на хворого і розтерті листя і коріння лісової фіалки.

Від болю в кісточках допомагає йод, змішаний з касторовою олією і нашатирним спиртом. З цього складу потрібно робити щоденні компреси.

При подагрі допомагає мазь: ? склянки соняшникової олії, ? шматки господарського мила, 50 мл гасу, 1 чайна ложка соди - все змішати і втирати в кісточки.

Чудовий засіб для профілактики подагри - це цибуля - порей. Його потрібно вживати в салатах, варити, є сирим і тоді солі не будуть затримуватися в організмі, а суглоби залишаться здоровими.

Переглядів : 31219
Подякували за статтю : 213

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Подагра"


Лікування подагри народними засобами
Народна медицина знає, як допомогти при такої хвороби, як подагра, адже нею люди страждали не одне сторіччя, тому нам стане в нагоді цей безцінний досвід лікування. Подагра здавна вважалася «панської хворобою», так як неспішний, малоактивний спосіб життя і харчування витонченими ласощами «сильних світу» цілком цьому сприяли. У результаті, суглоби і тканини поступово забивалися солями сечової кислоти. Тепер таке «щастя звалилося» і на звичайних людей, всі з тих же банальних причин: їмо все, що гарно манить, і мало рухаємося

подагру утихомирює дієта
У мене цієї «панської хворобою» довгий час страждав чоловік. Єдиний порятунок знаходив у голодуванні і дієті. Тому рекомендації щодо харчування я знаю тепер твердо ...

Рецепт від подагричних болів почерпнула у старовинній книзі
Я зуміла подолати подагричні болі, які так мучили мене, за допомогою одного простого рецепту. Його я почерпнула у старовинній книзі.

Здоровий суглоб хрумтіти не буде
Подагра - захворювання, пов'язане з порушенням обміну речовин. Якщо нирки погано виводять сечову кислоту, то найчастіше виникають відкладення солей у суглобах стопи, викликаючи їх деформацію, а також на п'ятах. У народі це називають п'яткових шпорами ....

І знову про подагрі
Така хитра, підступна, що «змія підколодна», ім'ям жіночим наречена - подагра - прослизне непомітно в тіло твоє, сховається в глибинах невпізнані, невідомих до пори до часу, і завдасть удару у годину урочну. Підкосить, як злою косою, болем нестерпним і лихоманкою, іноді ідо 40 ° С температурою підніметься в тілі. Найчастіше у великому пальці ноги вибухне.

Подагра: сучасний погляд
Подагра - одне з перших захворювань, описаних на зорі розвитку медицини, про який ще в 5-м столітті до н.е. згадував Гіппократ. За часів Чехова і Вересаєва це була «хвороба благополуччя і достатку». А лікування? А лікування було неймовірно примітивним: «жалюгідним подагрікам» призначався натрію саліцилат і вреднючая ртутна мазь на область суглобів.

Подагра - «приятелька» на все життя.
Подагра (це грецьке слово в перекладі означає «капкан для ніг») проявляється гострими нападами артриту. Захворювання пов'язане з відкладенням кристалів солей в різних тканинах, переважно в суглобах. Вважають, що причина хвороби - надмірне утворення сечової кислоти в організмі або зниження здатності організму виводити її з крові через нирки.


Not found

Лікування подагри народними засобами

Народна медицина знає, як допомогти при такої хвороби, як подагра, адже нею люди страждали не одне сторіччя, тому нам стане в нагоді цей безцінний досвід лікування. Подагра здавна вважалася «панської хворобою», так як неспішний, малоактивний спосіб життя і харчування витонченими ласощами «сильних світу» цілком цьому сприяли. У результаті, суглоби і тканини поступово забивалися солями сечової кислоти. Тепер таке «щастя звалилося» і на звичайних людей, всі з тих же банальних причин: їмо все, що гарно манить, і мало рухаємося
04:13:40 23.07.2014


04:13:01 23.07.2014


04:12:41 23.07.2014


04:12:23 23.07.2014


04:12:20 23.07.2014


04:12:16 23.07.2014

Нарив боїться гарячої води

Сподіваюся, кому-небудь з читачів згодиться рецепт лікування нариву на пальці
04:12:11 23.07.2014

Трава від ендометріозу

Прочитала статтю Ю. Кирилової "Дамское нещастя" і хочу розповісти про свій випадок. У 2000 р. мені поставили діагноз ендометріоз, кіста правого яєчника, міома ". Цілий рік я виконувала приписи лікарів, брала антибіотики, препарати заліза. Але ні медикаментозна терапія, ні гормональне лікування результатів не дали.
04:11:32 23.07.2014


04:11:23 23.07.2014


04:11:20 23.07.2014

Ожиріння: як правильно знизити вагу

У сучасній медицині ожиріння класифікується не тільки як косметичний недолік, а як захворювання, яке необхідно лікувати. Клінічні дослідження останніх років, які вироблялися фахівцями багатьох країн, підтверджують і той факт, що ожиріння не кращим чином впливає на роботу всього організму, на перебіг багатьох захворювань.
04:11:14 23.07.2014

Крем Драполен в терапії та профілактики пелюшкового дерматиту у дітей перших місяців життя

Крем Драполен в терапії та профілактики пелюшкового дерматиту у дітей перших місяців життя - У дітей раннього віку різні зміни шкірних покривів спостерігаються досить часто. Стан шкіри дитини в цьому віці характеризується її незрілістю, підвищеною проникністю і чутливість до впливу ряду чинників, таких як тертя, зміна вологості і температури, вплив дратівливих речовин [8].
04:13:39 23.07.2014

Невралгія трійчастого нерва

Невралгія трійчастого нерва - Невралгія трійчастого нерва (НТН) - хронічне рецидивуюче захворювання, що протікає з ремісіями і загостреннями різної тривалості, окремі напади яких виявляються раптової, інтенсивної, що стріляє болем в зонах іннервації 3, 2 і , вкрай рідко, 1 гілок трійчастого нерва, з переважанням в правій стороні особи.
04:13:33 23.07.2014

Вірус SARS поширюється через стратосферу?

Вірус SARS поширюється через стратосферу? - Віруси, що викликають епідемії, можливо, переносяться на висоті десятків кілометрів. Британські вчені висунули гіпотезу альтернативну, покликану пояснити особливості поширення у світі збудника атипової пневмонії.
04:12:58 23.07.2014

Народні методи лікування псоріазу

Народні методи лікування псоріазу - Псоріаз - найбільш складна в лікуванні хвороба шкіри. Крім того, можна говорити впевнено, що лікування від псоріазу на сьогодні не існує, щоб там не стверджували підприємства-виробники ліків - це лише один з маркетингових варіантів збільшення обсягів продажів. R
04:12:51 23.07.2014

Вчені «Фармацевтичної компанії« Екосвіт »створили препарат для відновлення і підтримки суглобів під назвою« Бора Бора »

Вчені« Фармацевтичної компанії «Екосвіт» створили препарат для відновлення і підтримки суглобів під назвою «Бора Бора» - «Бора Бора »- це єдиний в Росії рослинний нутрицевтики (біологічно активна добавка), що містить Фрутекс-Б - природну форму бору. У капсулі «Бора Бора» міститься 2 мг бору в складі фруктобората. R
04:12:48 23.07.2014

Які кардіотренажери краще?

Які кардіотренажери краще? - У будь-якому спортзалі ви знайдете цілий ряд аеробних тренажерів, таких як рухома доріжка, степпер, еліптичні тренажери, гребні машини, ручні ергометри, лижні тренажери і стаціонарні велотренажери. Які з них найбільш ефективні?
04:12:45 23.07.2014

Інновації компанії Schering в області гінекології та дерматології отримали визнання спеціалістів

Інновації компанії Schering в області гінекології та дерматології отримали визнання фахівців - Москва, 16 травня 2003р. У рамках Міжнародного Конгресу «Профілактика, діагностика та лікування гінекологічних захворювань» компанія Schering спільно з Науковим центром акушерства, гінекології та перінаталогіі РАМН провела симпозіум «Клінічне застосування андрогенів і антиандрогенну у жінок і чоловіків».
04:12:38 23.07.2014

Штучний лімфатичний вузол пересадили миші

Штучний лімфатичний вузол пересадили миші - Японські вчені здійснили пересадку миші штучного лімфатичного вузла, і він успішно почав виробляти імунні клітини. Як стверджують дослідники, нова форма біоінженерії є значним кроком на шляху перенесення цілої імунної системи пацієнта, який страждає від СНІДу або раку.
04:12:18 23.07.2014

Лікування фібратами посилює позитивні ефекти терапії статинами

Лікування фібратами посилює позитивні ефекти терапії статинами - У дослідженні DIACOR показано, що лікування фібратами посилює позитивні ефекти терапії статинами у пацієнтів з цукровим діабетом і змішаної дисліпідемією.
04:12:17 23.07.2014

Росія завалена неякісними продуктами

Росія завалена неякісними продуктами - За останній рік кількість недоброякісних харчових продуктів, пропонованих російським покупцем, зросла більш ніж у 50 разів. Про це повідомив головний санітарний лікар Росії Геннадій Онищенко.
04:12:15 23.07.2014

Травми очей: перша допомога

Травми очей: перша допомога - Ніхто не буде сперечатися, що вдаритися коліном і зашкодити око - поняття не співставні. Друге набагато небезпечніше й часом спричиняє за собою куди більш серйозні наслідки, ніж синці або шишки. R
04:12:10 23.07.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html