Народні методи лікування

Як позбавитися від хропіння

Здравствуйте, дійсно, від хропіння позбутися нелегко. У медицині для цього існують три способи: консервативний
це стимулятори дихання, які постійно працюють під час сну (але не всі можуть це витерпіти), лазерний це щадна мера (хоча її можна назвати хірургічної, але все-таки без скальпеля) і нетрадиційний.
Я пропоную вам декілька порад нетрадиційного лікування хропіння.

1.Пальцевой масаж
Він виконується натще, добре вимитими руками.
Встаньте перед дзеркалом, розкрийте ширше рот і вказівним пальцем правої руки легко помасажуйте м'яке піднебіння (за язичком) протягом 2-3 мінут.Теперь помасажуйте, вже з великим натиском, область до язичка протягом 2-3 хвилин.
Виконуйте цей масаж протягом 15 днів, чергуючи (один день - область за язичком, інший день - до нього).
2.Упражненія від хропіння.
Напружте м'язи глотки, м'якого піднебіння і шиї і скажіть звук, що нагадує "І". Повторіть 25-30 разів. Виконуйте цю вправу двічі на день вранці і ввечері. Це допоможе вам повернути тонус м'язів неба і глотки, що є основним у лікуванні хропіння. Результат з'явиться вже через 2 тижні.
3.Общіе Підказки хропе
Спіть на боці, а якщо все ж таки хочеться спати на спині, то узголів'я біля ліжка має бути піднесений.
Не сідайте за кермо автомобіля при сильній сонливості.
Не приймайте транквілізатори, седативні, снодійні препарати, тому що це погіршує роботу дихального центру.
Не пийте алкогольні напої менш ніж за 6 годин до сну.
Спробуйте додати в свій раціон ретельно протолченний капустяний лист, змішаний з медом. Їжте його перед сном.Как варіант може бути склянку капустяного соку з додаванням чайної ложечки меду. Пийте перед сном. Приймайте протягом 1 місяця.
До речі, причиною хропіння у повних людей може бути зайву вагу, в такому випадку доведеться худнути.
Хронічний нежить також здатний викликати хропіння, так як носова перегородка викривлюється.
А ось снодійні препарати приймати не раджу: вони можуть не тільки викликати хропіння, але й збільшити його. Замість снодійного спробуйте випивати на ніч перед сном полкружкі теплого молока.

Переглядів : 5543
Подякували за статтю : 34

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Хропіння"


Як позбавитися від хропіння
Здравствуйте, дійсно, від хропіння позбутися нелегко. У медицині для цього існують три способи: консервативний це стимулятори дихання, які постійно працюють під час сну (але не всі можуть це витерпіти), лазерний це щадна мера (хоча її можна назвати хірургічної, але все-таки без скальпеля) і нетрадиційний.

Скажи хропіння «ні»!
Хропіння зазвичай викликає невдоволення оточуючих, нерідко служить причиною негараздів і приводом сімейних чвар, є предметом жартів і подтруніванія. Але богатирський хропіння, як зовсім недавно було встановлено, зовсім не ознака здоров'я, а маркер невиліковної хвороби.


Not found

Як позбавитися від хропіння

Здравствуйте, дійсно, від хропіння позбутися нелегко. У медицині для цього існують три способи: консервативний це стимулятори дихання, які постійно працюють під час сну (але не всі можуть це витерпіти), лазерний це щадна мера (хоча її можна назвати хірургічної, але все-таки без скальпеля) і нетрадиційний.
20:54:29 31.10.2014

Спориш цвіте перед осіннім листопадом (від безпліддя і не тільки ...)

Існує в народній медицині рецепт застосування трави споришу в лікуванні жіночого безпліддя, коли не спостерігаються серйозні патології з розвитком матки, яєчників і труби вільні, але вагітність не наступає, хоча чоловік абсолютно здоровий, за визначенням лікуючого, лікаря.
20:54:27 31.10.2014

Цілительство в онкології

Бурхливий потік листів онкологічних хворих, на жаль, змінився жалюгідним струмочком. Тут багато складних причин. Одні з них полягають у тому, що останнім часом офіційна онкологія веде активний наступ на народні методи, які включають в себе лікування раку отруйними травами, горілкою з маслом, фракцією АСД-2, Тодікампом та іншими засобами, доступними небагатого народу ....
20:54:21 31.10.2014

Безсоння жену геть

У літньому віці в людини часто порушується сон, безсоння. Років сім тому я й почала боротися з цією напастю. Спробуйте, можливо, мої рекомендації допоможуть і вам.
20:54:18 31.10.2014

Про лимон, овес і яєчні білки

Поділюся і своїми. Як лікую артроз.
20:54:10 31.10.2014

5 засобів від зморшок на вашій кухні

Як часто в гонитві за молодістю вислизаючою ми набуваємо чудодійні, судячи з їх рекламі, крему, сподіваючись майже на миттєвий ефект. На жаль, надії ці найчастіше є необгрунтованими. У кращому випадку ми просто не маємо ніякого результату, у гіршому - алергія, лущення і свербіння.
20:54:01 31.10.2014

Серце вилікувала салатом

Хочу розповісти, як вилікував морквяно-буряковим салатом своє серце. Я приїхав до Тамбовську область в 1994 році як вимушений переселенець з хворим серцем, інфарктнік, одним словом. У 1995 році, подивившись мою кардіограму, лікар заборонила мені роботу з великими фізичними навантаженнями. Серце сильно боліло. У 1995 і 1997 роках лежав періодично в лікарні.
20:53:53 31.10.2014

Лікування і профілактика атеросклерозу

Як лікувати атеросклероз і запобігти його ускладнення? Як відомо атеросклероз це найголовніша причина розвитку таких захворювань як: ішемічна хвороба серця, інфаркт міокарда, інсульт головного мозку, і т.д. З цієї причини, профілактики цього захворювання, і лікування необхідно приділяти особливу увагу. У сучасній медицині в першу чергу для профілактики і лікування атеросклерозу, намагаються усунути фактори ризику атеросклерозу, саме це знижує ступінь ризик розвитку ускладнень і смертельних наслідків
20:53:45 31.10.2014

Картопля від виразки шлунка

Розкажу, як я вилікувала виразку шлунка. Протягом тижня я щоранку натщесерце випивала свіжовіджатий картопляний сік. Одну рожеву картоплину середнього розміру добре мила, видаляли оченята.
20:53:43 31.10.2014

Про мумійо і алое (Свищ)

Свищ в пупку у свого онука я вилікувала так.
20:53:07 31.10.2014

Цикорій і пустирник від туберкульозу

Три роки тому я заплела туберкульозом. У правій легені лопнула Туберкулома, утворилася велика порожнина. Рівно рік я пролежала в лікарні, ще півроку лікувалася вдома. Ніякі таблетки мені не допомагали.
20:53:02 31.10.2014

Обгрунтування та принципи імунокоригуючою терапії та імунореабілітації

Обгрунтування та принципи імунокоригуючою терапії та імунореабілітації - Різні види іммунопатологіі: алергічні та аутоаллергіческіе захворювання, імунодефіцитні хвороби та синдроми, що протікають у вигляді рецидивів інфекційно-запальних процесів, виникають як наслідок транзиторних і стійких імуномодуляцію під впливом несприятливих факторів навколишнього середовища.
20:54:28 31.10.2014

Весняна алергія: життя продовжується

Весняна алергія: життя триває - З кожним роком зростає кількість людей, які не радіють приходу весни, тому що це прекрасна пора року означає, що вони впродовж тривалого часу будуть ходити з опухлими червоними очима і закладеним носом, періодичних чхаючи і чухаючись.
20:54:24 31.10.2014

Коли в чоловіка розбурхалися гормони ...

Коли в чоловіка розбурхалися гормони ... - Це - новина, яку з нетерпінням очікували представниці прекрасної половини людства. Виявилося, що поскакаєте гормони спустошують і виснажують чоловіків з тими самими наслідками, що й у випадку жіночого організму.
20:54:22 31.10.2014

Поперековий остеохондроз: діагностика, клініка та лікування

Поперековий остеохондроз: діагностика, клініка та лікування - Болі в спині відчувають хоча б раз протягом життя 4 з 5 чоловік. У працюючого населення вони є найчастішою причиною непрацездатності, що обумовлює їх соціально-економічну значимість у всіх країнах світу. Серед захворювань, які супроводжуються болями в поперековому відділі хребта та кінцівках, одне з основних місць посідає остеохондроз.
20:54:19 31.10.2014

Рівень тестостерону впливає на ризик виникнення переломів внаслідок остеопорозу

Рівень тестостерону впливає на ризик виникнення переломів внаслідок остеопорозу - Відповідно до результатів проведеного дослідження, рівень плазмового тестостерона впливає на ризик виникнення переломів внаслідок остеопорозу. Старіння супроводжується зниженням концентрації циркулюючого тестостерону, що, безсумнівно, негативно відбивається на якості кісткової тканини.
20:54:15 31.10.2014

Артеріальний тиск і частота серцевих скорочень на тлі фізичного навантаження

Артеріальний тиск і частота серцевих скорочень на тлі фізичного навантаження - У рандомізованому, подвійному сліпому, чотиритижневий дослідженні 87 пацієнтів з артеріальною гіпертензією отримували або 10 мг бісопрололу (В), або 100 мг метопрололу (М) один раз на добу. Ефекти b-блокаторів у відношенні систолічного артеріального тиску, частоти серцевих скорочень на тлі фізичного навантаження через 24 години (Е2) і через 3 години (Е3) після введення препарату порівнювалися з відповідними вихідними показниками, отриманими на тлі фізичного навантаження (Е1).
20:54:10 31.10.2014

Наявність метаболічного синдрому і вираженою інсулінорезистентності асоційоване з високими рівнями системних і судинних запальних маркерів

Наявність метаболічного синдрому і вираженою інсулінорезистентності асоційоване з високими рівнями системних і судинних запальних маркерів - Gaby Kressel (Leibniz University of Hannover, Німеччина) включили в дослідження 137 пацієнтів у віці 41-78 років з 2 і більше факторами ризику атеросклерозу. Пацієнтам визначали рівні С-реактивного білка, молекул клітинної адгезії, фібриногену, а також параметри відображають наявність метаболічний синдром.
20:54:02 31.10.2014

Нестероїдні протизапальні засоби (НПЗЗ) рекомендують застосовувати з більшою обережністю

Нестероїдні протизапальні засоби (НПЗЗ) рекомендують застосовувати з більшою обережністю - Американське управління з контролю за якістю продуктів харчування і ліків (FDA) опублікувало нові рекомендації із застосування всіх нестероїдних протизапальних препаратів (НПЗП), включаючи селективні інгібітори циклооксигенази-2 (ЦОГ-2).
20:54:01 31.10.2014

Ведення пацієнтів із пролапсом мітрального клапана в поліклініці

Ведення пацієнтів із пролапсом мітрального клапана в поліклініці - В останні роки пролапс мітрального клапана (ПМК) залучає до себе пильну увагу лікарів як найбільш часто зустрічається компонент синдрому дисплазії сполучної тканини серця [ 2, 3, 6]. Частота ПМК у популяції - 5-10%. У структурі захворюваності жінки складають 2/3-3/4 хворих
20:53:58 31.10.2014

піодермії у дітей

піодермії у дітей - піодермія (грец. руоn - гній) - гнійні запальні захворювання шкіри, що викликаються різноманітними збудниками (стафілококи, стрептококи, пневмококи, кишкова паличка, вульгарний протей, синьогнійна паличка та ін) .
20:53:52 31.10.2014

Американці навчилися лікувати хворобу Дауна у мишей

Американці навчилися лікувати хворобу Дауна у мишей - Американські вчені вважають, що їм вдалося знайти спосіб запобігти затримку розумового розвитку при хворобі Дауна. У ході експериментів на мишах з аналогічними генетичними порушеннями, дослідникам вдалося значно підвищити здатність до навчання цих тварин за допомогою препарату під назвою пентілентетразол.
20:53:48 31.10.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html