Народні методи лікування

Як позбавитися від хропіння

Здравствуйте, дійсно, від хропіння позбутися нелегко. У медицині для цього існують три способи: консервативний
це стимулятори дихання, які постійно працюють під час сну (але не всі можуть це витерпіти), лазерний це щадна мера (хоча її можна назвати хірургічної, але все-таки без скальпеля) і нетрадиційний.
Я пропоную вам декілька порад нетрадиційного лікування хропіння.

1.Пальцевой масаж
Він виконується натще, добре вимитими руками.
Встаньте перед дзеркалом, розкрийте ширше рот і вказівним пальцем правої руки легко помасажуйте м'яке піднебіння (за язичком) протягом 2-3 мінут.Теперь помасажуйте, вже з великим натиском, область до язичка протягом 2-3 хвилин.
Виконуйте цей масаж протягом 15 днів, чергуючи (один день - область за язичком, інший день - до нього).
2.Упражненія від хропіння.
Напружте м'язи глотки, м'якого піднебіння і шиї і скажіть звук, що нагадує "І". Повторіть 25-30 разів. Виконуйте цю вправу двічі на день вранці і ввечері. Це допоможе вам повернути тонус м'язів неба і глотки, що є основним у лікуванні хропіння. Результат з'явиться вже через 2 тижні.
3.Общіе Підказки хропе
Спіть на боці, а якщо все ж таки хочеться спати на спині, то узголів'я біля ліжка має бути піднесений.
Не сідайте за кермо автомобіля при сильній сонливості.
Не приймайте транквілізатори, седативні, снодійні препарати, тому що це погіршує роботу дихального центру.
Не пийте алкогольні напої менш ніж за 6 годин до сну.
Спробуйте додати в свій раціон ретельно протолченний капустяний лист, змішаний з медом. Їжте його перед сном.Как варіант може бути склянку капустяного соку з додаванням чайної ложечки меду. Пийте перед сном. Приймайте протягом 1 місяця.
До речі, причиною хропіння у повних людей може бути зайву вагу, в такому випадку доведеться худнути.
Хронічний нежить також здатний викликати хропіння, так як носова перегородка викривлюється.
А ось снодійні препарати приймати не раджу: вони можуть не тільки викликати хропіння, але й збільшити його. Замість снодійного спробуйте випивати на ніч перед сном полкружкі теплого молока.

Переглядів : 5420
Подякували за статтю : 33

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Хропіння"


Як позбавитися від хропіння
Здравствуйте, дійсно, від хропіння позбутися нелегко. У медицині для цього існують три способи: консервативний це стимулятори дихання, які постійно працюють під час сну (але не всі можуть це витерпіти), лазерний це щадна мера (хоча її можна назвати хірургічної, але все-таки без скальпеля) і нетрадиційний.

Скажи хропіння «ні»!
Хропіння зазвичай викликає невдоволення оточуючих, нерідко служить причиною негараздів і приводом сімейних чвар, є предметом жартів і подтруніванія. Але богатирський хропіння, як зовсім недавно було встановлено, зовсім не ознака здоров'я, а маркер невиліковної хвороби.


Not found

Як позбавитися від хропіння

Здравствуйте, дійсно, від хропіння позбутися нелегко. У медицині для цього існують три способи: консервативний це стимулятори дихання, які постійно працюють під час сну (але не всі можуть це витерпіти), лазерний це щадна мера (хоча її можна назвати хірургічної, але все-таки без скальпеля) і нетрадиційний.
11:50:46 23.09.2014

Як боротися з нейродермітом

Нейродерміт і атопічний дерматит - це дві назви однієї і тієї ж хвороби, що виникає, як правило, в ранньому дитинстві, деколи навіть у пренатальний період, тобто ще до народження. Атопічний - від слова атипіків, що значить алергізація організму. Від чого вона виникає? У 60-80% випадків це спадковий фактор. Алергічний діатез у дитини, токсикоз у матері в період вагітності, а також загроза її зриву - все це може викликати атипіків.
11:48:06 23.09.2014

Бережіть ноги

Знайома для багатьох, напевно, ситуація: погода прекрасна, саме час на городі чи в саду працювати, але кожен крок завдає біль. Найчастіше нагадують про себе ступні ніг. Навантаження вони несуть величезну, а дбаємо ми про них не дуже ретельно
11:47:16 23.09.2014

Як уберегтися від раку

Кожен 3-4-й чоловік та 4-5-а жінка можуть захворіти на рак. Суха статистика, - але яка страшна! «Не доведи, Господи, дізнатися дорогу в онкодиспансер», - кажуть люди. Лікарі ж стверджують, що більшість і не знали б цього, якби вчасно обстежувалися.
11:47:07 23.09.2014

Ще раз про «чистку печінки»

Печінка - найважливіший і складний орган, відповідальний за виконання найрізноманітніших функцій. Вона бере участь у травленні, кровотворенні і обмін усіх видів, включаючи гормональний. Ця чудова, безупинно діюча фабрика не тільки виробляє такі необхідні нам речовини, як жовч, а й знешкоджує отрути і шкідливі хімічні сполуки.
11:47:02 23.09.2014

Як боротися з підшкірним кліщем (Демодекоз)

Часто можна бачити обличчя, зіпсовані безліччю вугрів, боротьба з якими коштує чималих сил і нервів. Однією з причин виникнення вугрів може бути демодекоз, або, простіше, підшкірний кліщ, який зазвичай вражає жирну шкіру. Він живе в сально-волосяних фолікулах, або цибулинах, з яких виростають волоски, в секреті сальних залоз шкіри обличчя
11:46:50 23.09.2014

Тримайте спину прямо, і хвороби вас минуть

Хребет - своєрідний барометр стану нашого організму. Неблагополуччя в хребті може відбитися на всіх органах, - так розпочав розмову народний цілитель Росії, відомий мануальник Володимир Андрійович Миронов.
11:46:50 23.09.2014

Народна медицина: лікуємо опік перевіреним в житті засобом

Народна медицина має у своєму арсеналі безліч перевірених досвідом, дієвих рецептів, які допомагають лікувати наслідки побутових опіків.
11:46:38 23.09.2014

Мастопатія: як зберегти здорові груди

Вас турбують больові відчуття, печіння, тяжкість, підвищена чутливість або просто дискомфорт в області молочних залоз? Вам здалося, що там промацуються якісь освіти, ущільнення, або періодично виникають виділення із сосків? Все це - привід для звернення до лікаря-мамолога.
11:46:25 23.09.2014


11:46:19 23.09.2014

Тетушкін рецепт від хребтової грижі

Мій чоловік страждає хребетної грижею. Від перспективи операції на хребті чоловік був в шоці.
11:46:00 23.09.2014

Як нормалізувати роботу шлунково-кишкового тракту

Як нормалізувати роботу шлунково-кишкового тракту - Напевно, навіть провізор з великим стажем роботи не зможе відповісти на запитання, які лікарські препарати купують в аптеці найчастіше. Але з упевненістю можна сказати, що до групи лідерів відносяться засоби, що застосовуються при розладах шлунка.
11:50:43 23.09.2014

Молочниця: чи достатньо ми знаємо, щоб позбутися від неї?

Молочниця: чи достатньо ми знаємо, щоб позбутися від неї? - Практично кожна жінка в той чи інший момент свого життя стикалася з таким неприємним захворюванням, як молочниця , а деяких ця проблема переслідує постійно, значно погіршуючи настрій і внутрісімейні відносини. Виділення та зуд (найбільш часті симптоми) можуть бути просто нестерпними, примушуючи бігти до лікаря, а можуть бути і помірно вираженими, але виснажливими, тривати день у день, і в цьому випадку жінка зазвичай приходить в аптеку за допомогою.
11:50:38 23.09.2014

Лікарський лікування раку молочної залози

Лікарський лікування раку молочної залози - Хіміотерапія та гормонотерапія грають істотну роль у комплексному лікуванні раку молочної залози практично при всіх стадіях захворювання. Це пояснюється особливостями даної пухлини - навіть на ранніх стадіях захворювання великий ризик існування віддалених мікрометастазів, особливо при наявності факторів ризику (ураженні пахвових лімфовузлів, негативних рецепторах естрадіолу і прогестерону, гіперекспресію Неr-2/neu і т.д.).
11:50:30 23.09.2014

Кровотечі з верхніх відділів шлунково-кишкового тракту

Кровотечі з верхніх відділів шлунково-кишкового тракту - Кровотечі з верхніх відділів шлунково-кишкового тракту (ШКТ) складають приблизно 80-70% всіх випадків шлунково-кишкових кровотеч. Клінічне значення кровотеч визначається також і високими показниками летальності, які протягом останніх років стійко зберігаються на рівні 5-10%.
11:49:51 23.09.2014

Паліативна допомога та догляд. Медичні, психологічні та духовні аспекти при ВІЛ /СНІДі і прогресуючих хронічних захворюваннях

Паліативна допомога та догляд. Медичні, психологічні та духовні аспекти при ВІЛ /СНІДі і прогресуючих хронічних захворюваннях - З благословення Архієпископа Тобольського і Тюменського Димитрія 1-3 лютого 2010 року в Тюмені проходить семінар на тему: «Паліативна допомога та догляд. Медичні, психологічні та духовні аспекти при ВІЛ /СНІДі і прогресуючих хронічних захворюваннях ».
11:49:51 23.09.2014

Шизофренія і депресія викликаються вірусом

Шизофренія і депресія викликаються вірусом - Ряд психічних захворювань людини, таких як шизофренія, депресія або синдром хронічної втоми, можуть викликатися особливим вірусом. Раніше вчені припускали, що цей мікроб не представляє небезпеки для людини, а вражає тільки мозок тварин, що призводить у більшості випадків до їх загибелі.
11:49:34 23.09.2014

Сечова кислота

Сечова кислота - маркер і /або новий фактор ризику розвитку серцево-судинних ускладнень? - Гіперурикемія нерідка знахідка в клінічній практиці. Значний вплив на рівень сечової кислоти (УМК) надають демографічні фактори: географія, раса, стать і вік. За даними різних досліджень, гіперурикемія спостерігається у 2% дорослого населення США, 17% населення Франції, 7% Іспанії, 19,3% Росії [4,8]. Найчастіше вона зустрічається у представників чорної раси і у чоловіків.
11:47:51 23.09.2014

Інгаляційний будесонід (суспензія Пульмікорт) при бронхіальній астмі

Інгаляційний будесонід (суспензія Пульмікорт) при бронхіальній астмі - У патогенезі бронхіальної астми (БА) основне місце належить процесу запалення слизових бронхів, і БА розглядається як хронічне запальне захворювання дихальних шляхів (GINA, 2002). Глюкокортикостероїди (ГКС) є найбільш ефективними протизапальними препаратами, використовуваними в терапії БА.
11:47:25 23.09.2014

Діагностичний алгоритм і раціональна терапія функціональних порушень біліарної системи у дітей

Діагностичний алгоритм і раціональна терапія функціональних порушень біліарної системи у дітей - Епідеміологічні та клінічні результати досліджень свідчать про високу поширеність функціональних порушень шлунково-кишкового тракту у дитячій популяції, найбільш частими з яких є дисфункціональні розлади біліарної системи
11:46:36 23.09.2014

Хіміотерапія раку ободової і прямої кишки

Хіміотерапія раку ободової і прямої кишки - Висока частота дисемінованих форм раку товстої кишки (РТК) при неухильному зростанні захворюваності визначає актуальність проблеми лікарського лікування цього важкого недугу. Більше 40 років єдиними активними при цьому виді пухлини цитостатиками залишалися фторпроізводние піримідину 5фторураціл (5ФУ) і фторафур. 5ФУ в комбінації з модулятором біохімічного дії лейковоріном (ЛВ), що використовується в різних режимах, і до цього дня залишається основою хіміотерапії РТК. Ефективність комбінації 5ФУ/Лв в 1й лінії хіміотерапії колоректального раку становить 2342%, медіана виживаності 1012 місяців. В останні роки великого поширення набули пролонговані режими 5ФУ.
11:46:22 23.09.2014

За два місяці на дієті хворий'скинув'140 кг

За два місяці на дієті хворий'скинув'140 кг -« Рекордсмен »по вазі, американець, що важив майже 400 кілограмів, за два місяці схуд на дієті скинув майже третину своєї ваги. Крім того, у нього прийшли в норму показники, що характеризують стан метаболізму глюкози.
11:45:21 23.09.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html