Народні методи лікування

Як позбавитися від хропіння

Здравствуйте, дійсно, від хропіння позбутися нелегко. У медицині для цього існують три способи: консервативний
це стимулятори дихання, які постійно працюють під час сну (але не всі можуть це витерпіти), лазерний це щадна мера (хоча її можна назвати хірургічної, але все-таки без скальпеля) і нетрадиційний.
Я пропоную вам декілька порад нетрадиційного лікування хропіння.

1.Пальцевой масаж
Він виконується натще, добре вимитими руками.
Встаньте перед дзеркалом, розкрийте ширше рот і вказівним пальцем правої руки легко помасажуйте м'яке піднебіння (за язичком) протягом 2-3 мінут.Теперь помасажуйте, вже з великим натиском, область до язичка протягом 2-3 хвилин.
Виконуйте цей масаж протягом 15 днів, чергуючи (один день - область за язичком, інший день - до нього).
2.Упражненія від хропіння.
Напружте м'язи глотки, м'якого піднебіння і шиї і скажіть звук, що нагадує "І". Повторіть 25-30 разів. Виконуйте цю вправу двічі на день вранці і ввечері. Це допоможе вам повернути тонус м'язів неба і глотки, що є основним у лікуванні хропіння. Результат з'явиться вже через 2 тижні.
3.Общіе Підказки хропе
Спіть на боці, а якщо все ж таки хочеться спати на спині, то узголів'я біля ліжка має бути піднесений.
Не сідайте за кермо автомобіля при сильній сонливості.
Не приймайте транквілізатори, седативні, снодійні препарати, тому що це погіршує роботу дихального центру.
Не пийте алкогольні напої менш ніж за 6 годин до сну.
Спробуйте додати в свій раціон ретельно протолченний капустяний лист, змішаний з медом. Їжте його перед сном.Как варіант може бути склянку капустяного соку з додаванням чайної ложечки меду. Пийте перед сном. Приймайте протягом 1 місяця.
До речі, причиною хропіння у повних людей може бути зайву вагу, в такому випадку доведеться худнути.
Хронічний нежить також здатний викликати хропіння, так як носова перегородка викривлюється.
А ось снодійні препарати приймати не раджу: вони можуть не тільки викликати хропіння, але й збільшити його. Замість снодійного спробуйте випивати на ніч перед сном полкружкі теплого молока.

Переглядів : 5285
Подякували за статтю : 33

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Хропіння"


Як позбавитися від хропіння
Здравствуйте, дійсно, від хропіння позбутися нелегко. У медицині для цього існують три способи: консервативний це стимулятори дихання, які постійно працюють під час сну (але не всі можуть це витерпіти), лазерний це щадна мера (хоча її можна назвати хірургічної, але все-таки без скальпеля) і нетрадиційний.

Скажи хропіння «ні»!
Хропіння зазвичай викликає невдоволення оточуючих, нерідко служить причиною негараздів і приводом сімейних чвар, є предметом жартів і подтруніванія. Але богатирський хропіння, як зовсім недавно було встановлено, зовсім не ознака здоров'я, а маркер невиліковної хвороби.


Not found

Як позбавитися від хропіння

Здравствуйте, дійсно, від хропіння позбутися нелегко. У медицині для цього існують три способи: консервативний це стимулятори дихання, які постійно працюють під час сну (але не всі можуть це витерпіти), лазерний це щадна мера (хоча її можна назвати хірургічної, але все-таки без скальпеля) і нетрадиційний.
01:50:32 31.07.2014


01:49:47 31.07.2014

Кульбаба проти діабету

Згідно з твердженнями корейських дослідників кульбаба міг би поповнити арсенал лікарських препаратів в боротьбі з діабетом. Дослідники виявили, що кульбаба зменшує шкідливий вплив вільних радикалів, які можуть сприяти виникненню ускладнень, що викликаються діабет.
01:49:45 31.07.2014

Чайний гриб від ногтееда

Довгий час не могла впоратися з ногтеедом, поки не дізналася про чудесні властивості чайного гриба.
01:49:33 31.07.2014


01:49:12 31.07.2014


01:48:36 31.07.2014


01:48:21 31.07.2014

Лляне масло лікує щитовидну залозу.

Рада тим, у кого болить щитовидка. Навесні мене терміново направили в обласну лікарню на операцію з приводу щитовидки. Їжа вже не проходила.
01:48:20 31.07.2014

Як боротися з нейродермітом

Нейродерміт і атопічний дерматит - це дві назви однієї і тієї ж хвороби, що виникає, як правило, в ранньому дитинстві, деколи навіть у пренатальний період, тобто ще до народження. Атопічний - від слова атипіків, що значить алергізація організму. Від чого вона виникає? У 60-80% випадків це спадковий фактор. Алергічний діатез у дитини, токсикоз у матері в період вагітності, а також загроза її зриву - все це може викликати атипіків.
01:48:20 31.07.2014

Не міняйте методи, як рукавички

Онкологічні хворі - нарікають на погане ставлення лікарів, їх небажання обговорювати методи лікування, пропонувати альтернативні варіанти, давати якісь поради, що виходять за рамки офіційних інструкцій. Пишуть люди і про повне, як правило, безсиллі медицини в запущених випадках, і про багато іншого. У цій статті я хочу відповісти на питання, які хвилюють хворих людей, а, можливо, і деяких лікарів, яким так звані альтернативні методи не чужі.
01:48:00 31.07.2014

Парапроктит. Продовжую тему.

Прочитав статтю "Парапроктит: підступний свищ і фальшивий сором" і вирішив продовжити розмову про лікування цього захворювання.
01:47:43 31.07.2014

Антитіла до інтерлейкину

Антитіла до інтерлейкину - 6 новий метод лікування ювенільного ревматоїдного артриту - На щорічній конференції Американського коледжу ревматології (Annual meeting of the American College of Rheumatology) повідомлено про розробку нового метод лікування ювенільного ревматоїдного артриту, яким страждає до 50 000 дітей в США. Різними формами хронічних артритів хворіють 200 000 тис. американських дітей, але ювенільний артрит - це найбільш важка форма хвороб суглобів.
01:50:30 31.07.2014

Невідкладна допомога при діабетичного кетоацидозу у дітей та підлітків

Невідкладна допомога при діабетичного кетоацидозу у дітей та підлітків - Діабетичний кетоацидоз - саме грізне й швидко розвивається ускладнення цукрового діабету. Для цього стану характерне сполучення абсолютної і відносної інсулінової недостатності, остання у свою чергу викликана підвищенням в організмі як гормональних, так і негормональних антагоністів інсуліну.
01:50:16 31.07.2014

Кончина'дикого'громадського харчування в Москві призначена на наступний четвер

Кончина'дикого'громадського харчування в Москві призначена на наступний четвер - Протягом найближчого тижня в Москві не залишиться точок громадського харчування, що не відповідають санітарним нормам, - пообіцяв головний санітарний лікар Москви Микола Філатов.
01:50:13 31.07.2014

Сучасне лікування хворих лейоміомою матки

Сучасне лікування хворих лейоміомою матки - лейоміома матки є найбільш поширеною доброякісною пухлиною жіночих статевих органів, яка виникає у 20-25% жінок репродуктивного віку [1]. Справжня ж захворюваність значно вище, тому що тільки 20-50% пацієнток з цією патологією мають симптоми, обумовлені наявністю пухлини.
01:49:59 31.07.2014

Гепатит С в поцілунках

Гепатит С в поцілунках - Потенційно смертельним вірусом гепатиту можна заразиться при поцілунку або використанні чужої зубної щітки, встановили американські вчені.
01:49:57 31.07.2014

Молекулярна симфонія: сьогодення та майбутнє таргетной терапії НМРЛ

Молекулярна симфонія: сьогодення та майбутнє таргетной терапії НМРЛ - 18 листопада в Москві в рамках роботи XII Російського Онкологічного Конгресу пройшов симпозіум «Молекулярна симфонія: сьогодення та майбутнє таргетной терапії НМРЛ» , організований фармацевтичною компанією «АстраЗенека ЮК Лімітед».
01:49:51 31.07.2014

Мутація, що виникла від радіації в Семипалатинську, передається у спадок

Мутація, що виникла від радіації в Семипалатинську, передається у спадок - Мутації, що їх спричинила радіація від ядерних випробувань в колишньому Радянському Союзі, передалися у спадок дітям та онукам постраждалих . Так вважають генетики, які опублікували результати досліджень в журналі Sience.
01:49:49 31.07.2014

Інгібітори протонної помпи

Інгібітори протонної помпи - препарати вибору в лікуванні кислотозалежних захворювань - Представлений сучасний погляд на кислотозависимих патологію травного тракту: виразкову хворобу, гастропатії на фоні прийому нестероїдних протизапальних засобів (НПЗЗ-гастропатії), функціональну диспепсію, гастроезофагеальної рефлюксна хвороба (ГЕРХ).
01:49:42 31.07.2014

Стерилізація сьогодні

Стерилізація сьогодні - Поняття дезінфекції та стерилізації відомі вже давно. Це методи знешкодити або знищити мікроорганізми. На що слід звернути особливу увагу при лікарській практиці?
01:49:40 31.07.2014

Лікування депресії: новий вибір

Лікування депресії: новий вибір - Кампанія по боротьбі з депресією рекомендує лікарям загальної практики холістичний підхід до лікування цього захворювання: доброзичливе ставлення до пацієнта в поєднанні з різними варіантами психотерапії, як ортодоксальними, так і додатковими. Особлива увага при призначенні лікарських препаратів слід звернути на тривогу, зміну настрою, фобічні та панічні симптоми.
01:49:25 31.07.2014

Кір + свинка = атипова пневмонія?

Кір + свинка = атипова пневмонія? - Вірус атипової пневмонії створено штучно, можливо, в якості бактеріологічної зброї, вважає академік Російської академії медичних наук Сергій Колесников. Таку думку він висловив в четвер на прес-конференції в Іркутську.
01:49:23 31.07.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html