Народні методи лікування

Як позбавитися від хропіння

Здравствуйте, дійсно, від хропіння позбутися нелегко. У медицині для цього існують три способи: консервативний
це стимулятори дихання, які постійно працюють під час сну (але не всі можуть це витерпіти), лазерний це щадна мера (хоча її можна назвати хірургічної, але все-таки без скальпеля) і нетрадиційний.
Я пропоную вам декілька порад нетрадиційного лікування хропіння.

1.Пальцевой масаж
Він виконується натще, добре вимитими руками.
Встаньте перед дзеркалом, розкрийте ширше рот і вказівним пальцем правої руки легко помасажуйте м'яке піднебіння (за язичком) протягом 2-3 мінут.Теперь помасажуйте, вже з великим натиском, область до язичка протягом 2-3 хвилин.
Виконуйте цей масаж протягом 15 днів, чергуючи (один день - область за язичком, інший день - до нього).
2.Упражненія від хропіння.
Напружте м'язи глотки, м'якого піднебіння і шиї і скажіть звук, що нагадує "І". Повторіть 25-30 разів. Виконуйте цю вправу двічі на день вранці і ввечері. Це допоможе вам повернути тонус м'язів неба і глотки, що є основним у лікуванні хропіння. Результат з'явиться вже через 2 тижні.
3.Общіе Підказки хропе
Спіть на боці, а якщо все ж таки хочеться спати на спині, то узголів'я біля ліжка має бути піднесений.
Не сідайте за кермо автомобіля при сильній сонливості.
Не приймайте транквілізатори, седативні, снодійні препарати, тому що це погіршує роботу дихального центру.
Не пийте алкогольні напої менш ніж за 6 годин до сну.
Спробуйте додати в свій раціон ретельно протолченний капустяний лист, змішаний з медом. Їжте його перед сном.Как варіант може бути склянку капустяного соку з додаванням чайної ложечки меду. Пийте перед сном. Приймайте протягом 1 місяця.
До речі, причиною хропіння у повних людей може бути зайву вагу, в такому випадку доведеться худнути.
Хронічний нежить також здатний викликати хропіння, так як носова перегородка викривлюється.
А ось снодійні препарати приймати не раджу: вони можуть не тільки викликати хропіння, але й збільшити його. Замість снодійного спробуйте випивати на ніч перед сном полкружкі теплого молока.

Переглядів : 5354
Подякували за статтю : 33

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Хропіння"


Як позбавитися від хропіння
Здравствуйте, дійсно, від хропіння позбутися нелегко. У медицині для цього існують три способи: консервативний це стимулятори дихання, які постійно працюють під час сну (але не всі можуть це витерпіти), лазерний це щадна мера (хоча її можна назвати хірургічної, але все-таки без скальпеля) і нетрадиційний.

Скажи хропіння «ні»!
Хропіння зазвичай викликає невдоволення оточуючих, нерідко служить причиною негараздів і приводом сімейних чвар, є предметом жартів і подтруніванія. Але богатирський хропіння, як зовсім недавно було встановлено, зовсім не ознака здоров'я, а маркер невиліковної хвороби.


Not found

Як позбавитися від хропіння

Здравствуйте, дійсно, від хропіння позбутися нелегко. У медицині для цього існують три способи: консервативний це стимулятори дихання, які постійно працюють під час сну (але не всі можуть це витерпіти), лазерний це щадна мера (хоча її можна назвати хірургічної, але все-таки без скальпеля) і нетрадиційний.
08:47:25 02.09.2014


08:47:24 02.09.2014

Рак можна перемогти

Минуло вже чотири з половиною роки з тих пір, як мені був поставлений страшний діагноз - рак гортані.
08:47:24 02.09.2014

Важливі рекомендації при раку печінки

При раку печінки тяжкість хвороби ускладнюється ще й тим, що, крім крайньої виснаженості організму, розвивається очеревинної водянка - асцит. При асциті накопичується в брижових тканини очеревини до 2-3 відер рідини. Всі рідкі поживні речовини всмоктуються кишечником, вштовхують у брижових тканину, а печінка їх переробити не може, тому що вона майже вся складається з чужорідних ракових клітин ....
08:47:23 02.09.2014

Паління і вітаміни

Хімічні речовини які знаходяться в димі сигарети, завдають величезної шкоди нашому організму. Канцерогени втручаються в стабільну роботу наших органів. Я описав у статті тільки маленький шкоди, шкоду куріння полягає в атаці всього організму зокрема таких важливих органів як мозок, серце і дуже в більшості викликає рак легенів.
08:47:22 02.09.2014

Від перекису водню зникла сідіна

Пізно, на жаль, познайомилася з народною медициною. Але вона мені дуже допомогла вилікувати мою 90-річну маму, у якої теж був рак шлунку. Я стала поїти її чистотілом: заварювала траву й поїла. Потім прочитала рецепти професора Неумивакіна перекису водню. Ну, втрачати нічого!
08:47:21 02.09.2014

Якщо віриш - будеш жити!

Кепські були мої справи: пропав апетит, я стала катастрофічно худнути, слабшати. З 1994 року почався у мене найстрашніший період у житті. Зробили мені УЗД, але висновок на руки не дали, я все зрозуміла ... Відправили мене в обласний онкологічний диспансер, де пролежала я три тижні. Потім виписали додому з діагнозом: «Рак лівої нирки 1У ступеня».
08:47:21 02.09.2014


08:47:21 02.09.2014

Рак простати

Нові методики в лікуванні раку простати. Лікування в Ізраїлі.
08:47:20 02.09.2014


08:47:19 02.09.2014


08:47:17 02.09.2014

Вчені розгадали ще один секрет давньої індійської медицини

Вчені розгадали ще один секрет давньої індійської медицини - Вони виявили в соку мірри, з найдавніших часів використовувався індійськими цілителями, речовини, які чинять на організм людини таку ж дію, як і сучасні протівоатеросклеротіческіе препарати - знижують вміст холестерину в тканинах.
08:47:18 02.09.2014

Принципи антибактеріальної терапії пневмонії

Принципи антибактеріальної терапії пневмонії - Проблема раціональної антибіотикотерапії пневмоній належить до числа найбільш актуальних в сучасній медицині. Незважаючи на потужний арсенал антибактеріальних засобів, повсюдно відзначається зростання захворюваності на пневмонію і погіршення її результатів
08:46:50 02.09.2014

Третина німців переоцінює своє чоловіче достоїнство

Третина німців переоцінює своє чоловіче достоїнство - Більшість німецьких чоловіків використовують презервативи не того розміру, який їм дійсно необхідний, повідомляє Reuters. До такого висновку прийшли дослідники, попросивши 2500 добровольців виміряти свої статеві члени в стані ерекції. Ця акція була приурочена до проводились 1 грудня Міжнародного дня боротьби зі СНІДом.
08:46:48 02.09.2014

Результати лікування хворих з помилковим суглобом шийки стегнової кістки

Результати лікування хворих з помилковим суглобом шийки стегнової кістки - У статті наведено результат лікування хворих із сповільненою консолідацією та помилковим суглобом шийки стегнової кістки, вивчено віддалені результати у 45 хворих з 60
08:46:43 02.09.2014

Розпочато перші клінічні випробування генотерапія міодистрофії Дюшенна

Розпочато перші клінічні випробування генотерапія міодистрофії Дюшенна - У вівторок 28 березня в дитячій лікарні м. Колумбус (штат Огайо) були початі клінічні випробування методу лікування міодистрофії Дюшенна за допомогою генотерапія. Розробка методики генотерапія зайняла у фахівців університетів Північної Кароліни і Піттсбурга більше двох десятків років. R
08:46:26 02.09.2014

Ожиріння порушує діастолічну функцію у підлітків

Ожиріння порушує діастолічну функцію у підлітків - У підлітків, що страждають на ожиріння, може бути істотно порушена діастолічна функція. R
08:46:15 02.09.2014

У вас безсоння? Значить, ви ревниві ...

У вас безсоння? Значить, ви ревниві ... - Чоловіки в Німеччині ревниві жінки. У Котбусі відбулося 11-е щорічне засідання членів Німецького медичного товариства з вивчення сну.
08:46:13 02.09.2014

Причина масових отруєнь алкоголем знайдена у Воронежі

Причина масових отруєнь алкоголем знайдена у Воронежі - Зі складів у Воронежі було реалізовано близько 600 тонн спиртовмісної рідини, з якої потім виготовлялася «палена» горілка, яка викликала масові отруєння в декількох регіонах Росії . Про це повідомив сьогодні журналістам головний санітарний лікар Воронезької області Михайло Чубірко.
08:46:09 02.09.2014

Онищенко вважає неефективним нагляд за внутрішньолікарняними інфекціями в РФ

Онищенко вважає неефективним нагляд за внутрішньолікарняними інфекціями в РФ - У 2005 році в російських стаціонарах зареєстровано близько 27 тисяч випадків внутрішньолікарняної інфекції (ВЛІ). Про це йдеться в листі глави Росспоживнагляду Геннадія Онищенка, опублікованому сьогодні на сайті відомства.
08:45:52 02.09.2014

Всю євровалюту вже забруднили кокаїном

Всю євровалюту вже забруднили кокаїном - Виявляється, визначити скільки в країні наркоманів можна по тому, яка кількість кокаїну міститься на поверхні банкнот, які мають ходіння на її території. Німецькі вчені виявили, що практично банкноти містять наркотик в тому чи іншому кількості. Однак на банкнотах країн, де наркоманія менш поширена, наркотику набагато менше, ніж на банкнотах країн, більш уражених цим бичем.
08:45:44 02.09.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html