Народні методи лікування

Як позбавитися від хропіння

Здравствуйте, дійсно, від хропіння позбутися нелегко. У медицині для цього існують три способи: консервативний
це стимулятори дихання, які постійно працюють під час сну (але не всі можуть це витерпіти), лазерний це щадна мера (хоча її можна назвати хірургічної, але все-таки без скальпеля) і нетрадиційний.
Я пропоную вам декілька порад нетрадиційного лікування хропіння.

1.Пальцевой масаж
Він виконується натще, добре вимитими руками.
Встаньте перед дзеркалом, розкрийте ширше рот і вказівним пальцем правої руки легко помасажуйте м'яке піднебіння (за язичком) протягом 2-3 мінут.Теперь помасажуйте, вже з великим натиском, область до язичка протягом 2-3 хвилин.
Виконуйте цей масаж протягом 15 днів, чергуючи (один день - область за язичком, інший день - до нього).
2.Упражненія від хропіння.
Напружте м'язи глотки, м'якого піднебіння і шиї і скажіть звук, що нагадує "І". Повторіть 25-30 разів. Виконуйте цю вправу двічі на день вранці і ввечері. Це допоможе вам повернути тонус м'язів неба і глотки, що є основним у лікуванні хропіння. Результат з'явиться вже через 2 тижні.
3.Общіе Підказки хропе
Спіть на боці, а якщо все ж таки хочеться спати на спині, то узголів'я біля ліжка має бути піднесений.
Не сідайте за кермо автомобіля при сильній сонливості.
Не приймайте транквілізатори, седативні, снодійні препарати, тому що це погіршує роботу дихального центру.
Не пийте алкогольні напої менш ніж за 6 годин до сну.
Спробуйте додати в свій раціон ретельно протолченний капустяний лист, змішаний з медом. Їжте його перед сном.Как варіант може бути склянку капустяного соку з додаванням чайної ложечки меду. Пийте перед сном. Приймайте протягом 1 місяця.
До речі, причиною хропіння у повних людей може бути зайву вагу, в такому випадку доведеться худнути.
Хронічний нежить також здатний викликати хропіння, так як носова перегородка викривлюється.
А ось снодійні препарати приймати не раджу: вони можуть не тільки викликати хропіння, але й збільшити його. Замість снодійного спробуйте випивати на ніч перед сном полкружкі теплого молока.

Переглядів : 5446
Подякували за статтю : 33

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Хропіння"


Як позбавитися від хропіння
Здравствуйте, дійсно, від хропіння позбутися нелегко. У медицині для цього існують три способи: консервативний це стимулятори дихання, які постійно працюють під час сну (але не всі можуть це витерпіти), лазерний це щадна мера (хоча її можна назвати хірургічної, але все-таки без скальпеля) і нетрадиційний.

Скажи хропіння «ні»!
Хропіння зазвичай викликає невдоволення оточуючих, нерідко служить причиною негараздів і приводом сімейних чвар, є предметом жартів і подтруніванія. Але богатирський хропіння, як зовсім недавно було встановлено, зовсім не ознака здоров'я, а маркер невиліковної хвороби.


Not found

Як позбавитися від хропіння

Здравствуйте, дійсно, від хропіння позбутися нелегко. У медицині для цього існують три способи: консервативний це стимулятори дихання, які постійно працюють під час сну (але не всі можуть це витерпіти), лазерний це щадна мера (хоча її можна назвати хірургічної, але все-таки без скальпеля) і нетрадиційний.
05:57:29 02.10.2014

Як не піддатися депресії

Депресія нікого просто так не відпустить, з нею потрібно боротися.
05:57:19 02.10.2014

Рецепт з моєї скарбнички

Можу судити за власними спостереженнями: наше життя складається з суцільної суєти суєт, часом колись озирнутися навколо, а зупинишся на хвилину - дивись, тут болить, там болить, тяжко, звичайно, але рухатися-то далі треба. Значить, треба лікуватися. В - це дуже важливій справі мені допомагає захоплення фітотерапією. Наводжу рецепт лікування плевриту
05:56:30 02.10.2014

Масаж при захворюваннях шлунка

Масаж застосовується при гастритах і виразці шлунка. Загострення цих захворювань спостерігається навесні і восени. Масаж використовують для їх попередження, при загостреннях масаж протипоказаний (можна викликати кровотечу).
05:56:22 02.10.2014

Не царська це горілка - бальзам Болотовим

В одну з минулорічних моїх поїздок до Києва Борис Васильович Болотов розповів історію про шофера вантажівки, якому довелося самому взимку на морозі міняти проколоті шини. Справа була на трасі між населеними пунктами. У результаті - обмороження обох рук, потім гангренозна запалення і направлення на термінову ампутацію. У цей момент хтось з родичів цієї людини, знайомий з Борисом Васильовичем, упросив останнього поглянути перед ампутацією на руки нещасного
05:56:13 02.10.2014


05:55:57 02.10.2014

Простий засіб від запорів

Мені 64 роки. Від сидячої роботи стала страждати запорами, не допомагала навіть гуртка Есмарха. Крім того, виявилися дисбактеріоз, коліт і геморой.
05:53:38 02.10.2014

Лікування гаймориту народними засобами

Існує величезна кількість різного лікування гаймориту. І медичними способами, і народними засобами. Здавна вважалося, що рецептами наших бабусь можна цілком достатньо вилікувати те або інше захворювання.
05:53:20 02.10.2014

Лікування гаймориту народними засобами

Існує величезна кількість різного лікування гаймориту. І медичними способами, і народними засобами. Здавна вважалося, що рецептами наших бабусь можна цілком достатньо вилікувати те або інше захворювання.
05:53:15 02.10.2014


05:53:12 02.10.2014

З алое по життю

Мені вже 62 роки, хвороб цілий букет. Я неодноразово зустрічалася з лікарями, цілителями, травниками, йшла їхніх порад. І хочу поділитися своїм досвідом.
05:52:47 02.10.2014

Що поживніша

Що поживніша - заморожені продукти або імпортні свіжі овочі? - Австрійські дослідники порівняли поживну цінність заморожених продуктів та імпортних свіжих овочів, які продаються взимку. Вміст вітамінів у замороженому горосі, цвітній капусті, бобах, кукурудзі та моркви виявилося набагато вище, ніж в імпортних свіжих овочах з Італії, Іспанії, Туреччини та Ізраїлю.
05:57:28 02.10.2014

Окуляри виписують неправильно

Окуляри виписують неправильно - Поширена практика неповної корекції зору, яка, як вважали, допомагає призупинити прогресування короткозорості, насправді призводить до протилежного ефекту.
05:57:25 02.10.2014

Хвороби печінки, асоційовані з алкоголем

Хвороби печінки, асоційовані з алкоголем - При систематичному вживанні алкоголю спочатку розвивається жирова дистрофія печінки (жирна печінка), потім - хронічний гепатит (жирова дистрофія з некрозами гепатоцитів і мезенхімальної реакцією) і в закінчується - цироз печінки (неминучий і неодмінно прогресуючий процес у печінці з системними проявами алкоголізму - енцефалопатією, кардіоміопатією та іншими).
05:57:11 02.10.2014

Зурабов оголосив про подолання кризи з ліками

Зурабов оголосив про подолання кризи з ліками - Тільки в шести-восьми російських регіонах ситуація з додатковим лікарським забезпеченням (ДЛО) на сьогоднішній день не влаштовує Мінздоровсоцрозвитку. Про це, повідомляє «Інтерфакс», заявив у середу глава відомства Михайло Зурабов, виступаючи в Держдумі на «урядовому годині».
05:57:08 02.10.2014

Статевий професійний ризик?

Статевий професійний ризик? - Група американських вчених з American College of Cardiology and the American Association of Clinical Cardiologists, які десять років проводять дослідження, в рамках проекту Framingham Offspring Study, прийшли до вражаючого висновку про тому, що виконання нетипової соціальної ролі загрожує розвитком захворювань серцево-судинної системи.
05:57:03 02.10.2014

Штучна амніотична рідина полегшить адаптацію недоношених дітей

Штучна амніотична рідина полегшить адаптацію недоношених дітей - Одна з важливих проблем виходжування недоношених дітей - адекватне вигодовування. У доношених дітей адаптації травного тракту до їжі допомагає амніотична рідина, яку плід періодично заковтує, перебуваючи в утробі матері. У недоношених дітей період прийому «тренувальної» амніотичної рідини значно скорочується, що є однією з причин того, що травний тракт немовляти недостатньо зріла і тому незрілий малюк погано переносить сумішей для штучного вигодовування.
05:56:46 02.10.2014

Шотландські вчені не рекомендують кесаревий розтин

Шотландські вчені не рекомендують кесаревий розтин - Згідно з дослідженням, проведеним в Шотландії, близько 20% жінок, які народили за допомогою кесаревого розтину, не змогли завагітніти знову. У всьому світі все більшої популярності набувають пологи за допомогою хірургічного втручання - багато жінок йдуть на це в надії уникнути болю і страждання, які супроводжують жінку при пологах природним шляхом.
05:56:38 02.10.2014

Мюллеровскіе клітини сітківки для лікування неврологічних захворювань

Мюллеровскіе клітини сітківки для лікування неврологічних захворювань - Компанія UCL Biomedica plc спільно з University College London запатентувала технологію виділення і розмноження мюллеровскіх клітин сітківки. Ці клітини мають властивості стовбурових (прогеніторних) клітин і можуть бути використані для відновної терапії хвороб і травм сітківки. R
05:56:34 02.10.2014

З чого роблять ковбасу краще не знати ...

З чого роблять ковбасу краще не знати ... - Мало хто замислюється над тем, як і з чого робиться ковбаса. Але практично кожний з нас дбає про те, щоб цей продукт був у холодильнику. А, може бути, дарма? ..
05:56:09 02.10.2014

Фолікулостимулюючий гормон

Фолікулостимулюючий гормон - маркер мінеральної щільності кісток - Рівень фолікулостимулюючого гормону - хороший маркер для визначення мінеральної щільності кісток у пацієнток, що одержують замісну гормональну терапію, зробили висновок японські вчені.
05:56:05 02.10.2014

Стоматологи починають вставляти радіочіпи в зуби пацієнтів

Стоматологи починають вставляти радіочіпи в зуби пацієнтів - Французька компанія Dental @ x розробила на основі технології радіочастотної ідентифікації (RFID) систему для зубного протезування: крихітні чіпи вставляються в мости, коронки і пломби в роті пацієнта.
05:56:00 02.10.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html