Народні методи лікування

Кріп від енурезу

Цей рецепт, можливо, допоможе позбутися від енурезу. Перед сном взяти столову ложку насіння кропу, висипати їх у термос і запити стаканом окропу, закрити кришку і наполягати до ранку. Вранці процідити, остудити й на голодний шлунок випити.

Коли мені давали цей рецепт, то сказали, що курс має тривати два тижні. Нам же виявилося достатньо п'яти днів.

Переглядів : 8001
Подякували за статтю : 27

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Енурез (Нетримання сечі)"


Кріп від енурезу
Цей рецепт, можливо, допоможе позбутися від енурезу. Перед сном взяти столову ложку насіння кропу, висипати їх у термос і запити стаканом окропу, закрити кришку і наполягати до ранку. Вранці процідити, остудити й на голодний шлунок випити.

Про звіробій і кінський щавель (Анурез або нетримання сечі)
У Сибіру в далекі роки настоєм звіробою лікували нетримання сечі у дітей і дорослих ...


Not found

Кріп від енурезу

Цей рецепт, можливо, допоможе позбутися від енурезу. Перед сном взяти столову ложку насіння кропу, висипати їх у термос і запити стаканом окропу, закрити кришку і наполягати до ранку. Вранці процідити, остудити й на голодний шлунок випити.
18:06:04 23.11.2014


18:06:04 23.11.2014

Два рецепту проти каменів у нирках

Рецепт від каменів у нирках. Цим простим але дуже ефективним способом один знайомий позбувся від каменя в нирці діаметром 12 сантиметрів - уявити навіть важко. Але він позбувся, і абсолютно безболісно!
18:04:36 23.11.2014

Доступний спосіб лікування застуди

Це сталося 20 років тому. Захворіла моя онука: хрипи, підозра на пневмонію. Одна добра жінка підказала простий спосіб лікування. Ми повірили її порадою, зробили процедуру 2 рази - і все як рукою зняло. З тих пір завжди користуюся цим засобом і знайомим рекомендую.
18:04:13 23.11.2014

Жировий гепатоз

Жирова дистрофія печінки, жировий гепатоз, стеатоз печінки - всі ці поняття відображають одне й те ж патологічний стан, накопичення жиру в печінці, що може розвиватись внаслідок впливу найрізноманітніших факторів. У більшості випадків ожиріння печінки повністю оборотно за умови ліквідації причин, що ведуть до його формування. Саме тому своєчасне розпізнавання жирового гепатозу дозволяє запобігти розвитку запалення, лікувати яке набагато важче.
18:03:51 23.11.2014

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.
18:03:50 23.11.2014

Хронічний простатит: симптоми і лікування

Згідно з медичною статистикою, простатит (запалення передміхурової залози) - найбільш часто встречаещееся урологічне захворювання у чоловіків. Їм страждає до 20% молоді і понад 60% тих, кому за 50.
18:03:27 23.11.2014

Простий засіб від запорів

Мені 64 роки. Від сидячої роботи стала страждати запорами, не допомагала навіть гуртка Есмарха. Крім того, виявилися дисбактеріоз, коліт і геморой.
18:03:24 23.11.2014


18:03:12 23.11.2014


18:03:05 23.11.2014

Як вилікувати розсіяний склероз - нове відкриття в галузі медицини.

Для тих, хто говорить, захворювання розсіяний склероз невиліковно нагадаю, раніше люди думали, що Земля плоска. Та знайшовся один чоловік, який сказав: «Земля кругла». І тепер ми знаємо, що він мав рацію. Давайте розберемося в причинах захворювання, і стане зрозуміло, чому воно раніше вважалося невиліковним.
18:03:04 23.11.2014

Сколіоз. Чи можна вилікувати сколіоз у дорослих?

Сколіоз. Чи можна вилікувати сколіоз у дорослих? - Існує думка, що після повного закінчення росту організму (18-20 років) розвиток сколіозу, як правило, припиняється. На жаль, це не так. R Сколіоз може розвиватися протягом всього життя, іноді дуже активно, на тлі травми або остеопорозу. R Однако різних пропозицій з лікування сколіозу у дорослих менше не ставати. В основному пропонується хірургічне втручання або лікування методами мануальної терапії. Наскільки ж це реально і ефективно?R
18:06:01 23.11.2014

Хронічні розлади харчування у дітей раннього віку

Хронічні розлади харчування у дітей раннього віку - Стан нормального харчування - нормотрофія, ейтрофія характеризується фізіологічними росто-ваговими показниками, чистою оксамитовою шкірою, правильно розвиненим кістяком, помірним апетитом, нормальними за частотою і якості фізіологічними відправленнями, рожевими слизовими, відсутністю патологічних порушень з боку внутрішніх органів, хорошою опірністю інфекції, правильним нервово-психічним розвитком, позитивним емоційним настроєм.
18:05:20 23.11.2014

Чому люди відвідують спорт - клуби?

Чому люди відвідують спорт - клуби? - Здавалося б, чого тут незрозумілого, усі ходять у спортзал, щоб оздоровитися. Але дані соціологів показали, що не всі ходять туди саме з цією метою. Отже, ось мотиви, які приходять на тренування.
18:04:44 23.11.2014

Акаріаз і колагенози

Акаріаз і колагенози - Стаття містить оглядову інформацію з акаріазам - захворювання, викликане кліщами, а також результати багаторічних досліджень автора в галузі клінічної акарологіі, які (у сукупності з відомими науковими відомостями в літературі) дозволяють йому висловити свою точку зору на механізм розвитку колагенозів та інших аутоімунних захворювань людини.
18:04:42 23.11.2014

Досвід застосування стронцію ранелата в терапії остеопорозу та остеопенії у хворих на остеоартроз за даними ультразвукової остеоденсітометріі

Досвід застосування стронцію ранелата в терапії остеопорозу та остеопенії у хворих на остеоартроз за даними ультразвукової остеоденсітометріі - В даний час остеоартроз (ОА) є одним з найбільш широко поширених захворювань суглобів. Так, за даними ревматологів США, до 60% дорослого населення країни страждають цією патологією.
18:03:52 23.11.2014

У Санкт-Петербурзі створено банк стовбурових клітин

У Санкт-Петербурзі створено банк стовбурових клітин - Вчені покладають на використання стовбурових клітин великі надії в пошуку методів лікування різних захворювань. Але при цьому дослідники попереджають: не слід чекати чудес найближчим часом, залишається ще дуже багато невирішених проблем.
18:03:49 23.11.2014

Пересадка печінки після отруєння блідою поганкою

Пересадка печінки після отруєння блідою поганкою - У Білорусі проведена екстрена пересадка печінки шістнадцятилітньому юнакові. Проводячи сеанс очищення організму на апараті штучна печінка, медики розуміли: це лише тимчасова міра підтримуюча, без пересадки людина загине через кілька годин. Менше ніж за добу донорська печінка була знайдена і пересаджена.
18:03:47 23.11.2014

Захворювання щитовидної залози: гіпотиреоз і методи його корекції

Захворювання щитовидної залози: гіпотиреоз і методи його корекції - На сьогоднішній день захворювання щитовидної залози є одними з найпоширеніших у світі, наряду з цукровим діабетом і хворобами серцево-судинної системи .
18:01:54 23.11.2014

Рак молочної залози: лікування травами

Рак молочної залози: лікування травами - Рак молочної залози посідає перше місце серед жіночої онкології. Передумовами розвитку захворювання є пізні пологи, аборти, сімейна схильність, травми і попередньої доброякісної освіти молочних залоз (мастопатія, фіброаденоми, кісти), порушення роботи щитовидної залози або надниркових залоз.
18:01:11 23.11.2014

Лабріканти стерилізують чоловіків

Лабріканти стерилізують чоловіків - Багато відомих речовини, такі як стероїдні гормони і навіть зволожувачі (лабріканти), які застосовуються для полегшення сексуального контакту, можуть негативно вплинути на якість сперми. Новітні дослідження показали, що чоловіки накачують мускулатуру стероїдними гормонами порушують свою здатність продукувати нормальну сперму. R
18:00:34 23.11.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html