Народні методи лікування

Способи лікування грибка нігтів

Грибок нігтів, або оніхомікоз, - вкрай неприємне і дуже поширене інфекційне захворювання. Як правило, люди не схильні надавати значення першим симптомів хвороби, і ця помилка тягне за собою сумні наслідки. На ранній стадії оніхомікоз лікується досить легко й ефективно. Але, чим занедбаного стану уражених інфекцією нігтьових пластин, тим важче позбутися від грибка.

Зміни нігтів, спочатку непомітні, можуть стати першими ознаками захворювання. Однак навіть досвідчений дерматолог не зможе зі стовідсотковою впевненістю поставити точний діагноз без лабораторного дослідження.

Лабораторний аналіз при підозрі на оніхомікоз включає в себе мікроскопію і посів, які дають можливість виявити грибок і визначити його вид. Відповідно до отриманих результатів, обирається методика лікування.

Деякі препарати для лікування оніхомікозу універсальні, а деякі, навпаки, дієві в боротьбі тільки з певним видом грибка.
Принцип лікування грибка нігтів полягає в паралельному використанні препаратів, що знищують грибок, і застосуванні додаткових методів, що поліпшують стан нігтьової пластини. Іншими словами, фахівці рекомендують застосування системних і місцевих препаратів в комплексі.

Якщо місцева (розчини, спеціальні лаки) діють безпосередньо на нігтьову пластину, покращуючи її стан, то системні (найчастіше у вигляді таблеток) впливають на ніготь через кров, проникаючи під нігтьову пластину і в її основу.

Стан нігтів на момент звернення до лікаря грає у виборі методики лікування не останню роль. Багато клінік практикують процедуру чищення нігтьової пластини. При цьому зайві нашарування безболісно знімаються з застосуванням спеціальних засобів і апаратів. Проте цей спосіб лікування підходить не всім і далеко не в кожному випадку.

По суті, лікування оніхомікозу ставить кінцевою метою знищення інфекції та можливість відростити нігті вже без грибка.

Вибір схеми лікування залежить від професійного досвіду лікуючого лікаря. Правильний підбір методики лікування, ретельне дотримання призначень і профілактичні заходи в комплексі дають ефективний результат. Недолікований оніхомікоз загрожує обернутися рецидивом вже в найближчі рік - два після пройденого курсу лікування. Тому вкрай важливо, щоб пацієнт неухильно дотримувався всіх лікарських рекомендацій.

Переглядів : 29796
Подякували за статтю : 98

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Грибок"


Грибок на ногах, як швидко позбутися від нього
Грибок (мікоз), що з'явився на ногах, отруїть навіть саме солодке існування. Грибок викликає постійна сверблячка і бажання розчесати шкіру на ногах. Заразитися їм просто через контакт з хворою людиною або через його одяг або взуття. Потрапити грибок може також з предметів ужитку. Це килимки у ванній, манікюрні приладдя. Не можна користуватися чужими мочалками або рушниками.

Конгрес дерматологів зафіксував досягнення в лікуванні грибка стопи
Конгрес дерматологів зафіксував досягнення в лікуванні грибка стопи. У вересні цього року в Парижі в рамках Сімнадцятого конгресу Європейської Академії дерматології і венерології (EADV) пройшов сателітний симпозіум, присвячений досягненням у лікуванні грибкових інфекцій шкіри. Симпозіум відвідало близько 300 делегатів із понад 40 країн. Фінальна сесія питань і відповідей вийшла за межі запланованого часу.

Способи лікування грибка нігтів
Грибок нігтів, або оніхомікоз, - вкрай неприємне і дуже поширене інфекційне захворювання. Як правило, люди не схильні надавати значення першим симптомів хвороби, і ця помилка тягне за собою сумні наслідки. На ранній стадії оніхомікоз лікується досить легко й ефективно. Але, чим занедбаного стану уражених інфекцією нігтьових пластин, тим важче позбутися від грибка.

.... І думати про красу нігтів
Звичайно, самий вірний і ефективний спосіб - видалення хворих нігтів хірургічним шляхом. Більш довгий - лікуватися в поліклініці, виконуючи всі рекомендації лікаря. Однак треба врахувати, що не всі нігті після лікування будуть рости добре, можуть бути і потворні. Це залежить від ступеня їх ураження.

Краплі йоду від нігтьового грибка
Багато хто страждає грибкових захворювань ніг. З власного досвіду знаю, що з проявами грибкового захворювання на шкірі впоратися досить легко, але якщо вражені нігті, то вивести цю напасть важко. Захворювання переходить в хронічну форму: варто лише стопі трошки спітніти, як грибок тут же проявляється на шкірі між пальцями ніг. Але якщо вилікувати нігті, то й сам грибок зникне назавжди.

Олія з ялинових голок проти грибка
Коли мій чоловік служив в армії, у нього ступні ніг були вражені бульбашкових грибком. Мазі допомагали на якийсь час, але хвороба поверталася, а невдовзі опинилися вражені і руки. Знайома дала нам 2 рецепта.

А допоміг чайний гриб
Я свій грибок вилікувала так давно, що й думати про нього забула. Адже як довго він мене мучив! Вийшло все, зізнаюся, випадково. Я взяла пластину чайного гриба і приклала на пошкоджений ніготь, зверху загорнула целофаном і забинтувала на ніч. (З гриба випливає сік, так що краще одягти шкарпетки, щоб не забруднити ночівля). Перший час компрес викликає біль, але треба терпіти, інакше хвороба не перемогти. У мене було таке відчуття, ніби воювали два гриба на поєдинку

Цілюще бадилля
Влітку бадилля від багатьох городніх рослин, як правило, йде у відходи. Тим часом "вершки" редиски допоможуть позбутися від грибка на ногах. Промийте бадилля, висушіть, розітріть в порошок, яким посипали уражені місця до тих пір, поки болячка не пройде. Лікування не дуже швидке, але ефективне. Порошок зберігайте в сухий банку.

Позбавте ноги від грибка
Як позбутися від грибка нігтів на ногах. Мені 67 років, ця напасть не оминула і мене в свій час. Грибок, інакше мікоз, можна підхопити де завгодно - на килимі в готелі, в лазні, на пляжі ... Нігті стають крихкими, змінюється товщина і форма нігтьових пластин. Але набагато небезпечніше, коли грибок починає вражати внутрішні тканини. Тому треба починати лікування, не затягуючи на довгі місяці, а то й роки, як про це пише читач.

Трави від грибка
Влітку насушила молодих побігавши різних трав, а взимку робила з них настій для ножних ванн. Справа в тому, що протягом багатьох років безрезультатно лікувала грибок між пальцями ніг.

«Парник» для ніг.
Від нігтьового грибка страждають дуже багато, а я знаю ефективний засіб. Зробіть мазь із сирого яйця, чайної ложки диметилфталат, столової ложки рослинної олії плі стільки ж 70%-го оцту. Зберігайте цю суміш у холодильнику. На ніч треба втерти мазь в проблемні місця, зверху надягти поліетиленовий пакет і шкарпетки. (Аналогічний «парник» роблять і для рук).

Взуття довелося змінити
Мікоз, в народі його називають грибкових захворюванням, вражає, як правило, ноги, рідше руки. У мене захворювання виникло після відвідин громадської лазні. Молода була, не знала, що в таких місцях треба ходити в шльопанцях.

Цибулина проти грибка
Я плаваю в басейні і, очевидно, підхопила грибок. Позбавилася від нього за порадою доктора медичних наук А. Турової. Ось її рецепт.

Недороге лікування грибка
Я намагаюся підходити до лікування своїх пацієнтів з душею та любов'ю, лікувати не хвороба, а конкретно кожного пацієнта, адже одне ліки по-різному діє на різних хворих. Я враховую вік, анамнез життя і хвороби, навіть знаки Зодіаку, а, значить, і темперамент хворих. Тому одужання пацієнта - для мене велике свято. Тішуся з того, що зробила ще одну людину здоровим. Адже грибкові захворювання - це не тільки косметичний дефект. Мої хворі важко переживають, що можуть заразити близьких, не можуть носити відкрите взуття, відпочивати, як усі, на курортах.

Цибульний сік проти грибка
У 1997 році у мене почали сильно свербіти всередині вуха. Працюю я з вовною, на камвольно-прядильної фабриці. Кілька разів ходила до отоларинголога. Все, начебто, нормально, нічого немає. І якими тільки мазями не мазати, нічого не допомагало. Сверблячка у вухах була страшна.


Not found

Способи лікування грибка нігтів

Грибок нігтів, або оніхомікоз, - вкрай неприємне і дуже поширене інфекційне захворювання. Як правило, люди не схильні надавати значення першим симптомів хвороби, і ця помилка тягне за собою сумні наслідки. На ранній стадії оніхомікоз лікується досить легко й ефективно. Але, чим занедбаного стану уражених інфекцією нігтьових пластин, тим важче позбутися від грибка.
01:02:10 17.09.2014


01:01:34 17.09.2014

Британок з ожирінням не будуть лікувати від безпліддя

У доповіді, опублікованій Британським суспільством з проблем безпліддя (British Fertility Society), учені запропонували медикам відмовляти в проведенні штучного запліднення пацієнткам з крайнім ступенем ожиріння.
01:01:04 17.09.2014

Після інсульту допомогла суміш Шевченка

Хоча хвороб з недавніх пір накопичилася купа, але я з ними справляюся. Мені 67 років. Влітку 2001 року перенесла мікроінсульт: перекосило обличчя, майже закрився ліве око. Почала пити горілку з маслом 30 30 три рази на день. Через 10 днів я стала ходити, перестали стукати зуби. До цього не слухалися руки - зараз все майже в нормі, рот ще викривлений і очей напівзаплющив, але бачить на відстані витягнутої руки. Але найголовніше - ходжу по квартирі сама, без сторонньої допомоги. Суміш брала три рази на день протягом півроку, потім перейшла на один раз.
01:00:50 17.09.2014

Ряска лікує вітіліго

Так стверджує автор опублікованого нижче матеріалу. У кого подібна проблема (вітіліго), є сенс спробувати. Гірше не буде.
00:59:36 17.09.2014

Спориш цвіте перед осіннім листопадом (від безпліддя і не тільки ...)

Існує в народній медицині рецепт застосування трави споришу в лікуванні жіночого безпліддя, коли не спостерігаються серйозні патології з розвитком матки, яєчників і труби вільні, але вагітність не наступає, хоча чоловік абсолютно здоровий, за визначенням лікуючого, лікаря.
00:59:05 17.09.2014

Не царська це горілка - бальзам Болотовим

В одну з минулорічних моїх поїздок до Києва Борис Васильович Болотов розповів історію про шофера вантажівки, якому довелося самому взимку на морозі міняти проколоті шини. Справа була на трасі між населеними пунктами. У результаті - обмороження обох рук, потім гангренозна запалення і направлення на термінову ампутацію. У цей момент хтось з родичів цієї людини, знайомий з Борисом Васильовичем, упросив останнього поглянути перед ампутацією на руки нещасного
00:58:26 17.09.2014

Чистильник шкіри - сік петрушки

От і мені захотілося поділитися рецептом. Я цілий рік страждала від шкірного висипання на животі. Свербіж і розчесані ранки не давали спокою.
00:58:24 17.09.2014

Бульденеж - рідня калини (бронхо-легеневі хвороби)

Важкий бронхіт у внука я вилікувала за 2 тижні ....
00:58:23 17.09.2014


00:58:22 17.09.2014

Природний дезодорант (пітливість)

пітливість - неприємний супутник багатьох людей. Мені вистачає на кілька днів і навіть у спеку простого засобу.
00:58:19 17.09.2014

Знайдені генетичні причини суїцидальної поведінки

Знайдені генетичні причини суїцидальної поведінки - суїцидальна поведінка обумовлено генетичними факторами, повідомляє The Daily Telegraph. До такого висновку прийшла група дослідників під керівництвом Мартіна Миколки (Martin Kohli), який є співробітником німецького Інституту психіатрії імені Макса Планка (Max Planck Institute of Psychiatry) в Мюнхені, а також Інституту геноміки людини Джона Хассмана (John P. Hussman Institute for Human Genomics ) в Майямі, США. Звіт про дослідження опублікований в журналі Archives of General Psychiatry.
01:02:09 17.09.2014

Короткострокове рандомізоване МРТ дослідження ефективності високих доз метилпреднізолону при розсіяному склерозі

Короткострокове рандомізоване МРТ дослідження ефективності високих доз метилпреднізолону при розсіяному склерозі - У дослідженні, результати якого опубліковані в журналі Neurology, Італійські вчені на підставі показників МРТ активності захворювання порівнювали ефективність лікування загострень розсіяного склерозу високими дозами метилпреднізолону, вводяться внутрішньовенно і перорально
01:02:05 17.09.2014

Більше 2,6 млн росіян хворі на рак

Більше 2,6 млн росіян хворі на рак - На сьогоднішній день 2,6 млн жителів Росії стоять на обліку в онкодиспансерах, що складає 1,7 проц населення. Щороку в нашій країні знову виявляється приблизно 460 тис нових випадків захворювання на рак, при цьому помирає 290 тис осіб. Такі дані навів заступник директора МНІОІ ім. Герцена Валерій Старинський на минулому сьогодні в Москві прес-конференції напередодні Всесвітнього дня боротьби проти раку /4 лютого /.
01:02:03 17.09.2014

Ціни на ліки в аптеках у 2009 році підвищилися майже на 11 відсотків

Ціни на ліки в аптеках у 2009 році підвищилися майже на 11 відсотків - Співробітники Росздоровнагляду підвели підсумки моніторингу цін на фармацевтичну продукцію за минулий рік.
01:02:01 17.09.2014

Прийом натуральних препаратів може провокувати прояв у звичайних ліків побічних ефектів

Прийом натуральних препаратів може провокувати прояв у звичайних ліків побічних ефектів - Натуральні препарати на травах зовсім не невинні. При серцево-судинних захворюваннях їх прийом може провокувати прояв у звичайних ліків побічних ефектів, вважають американські кардіологи.
01:01:59 17.09.2014

Російські суди підтвердили право самотніх жінок на використання програм сурогатного материнства

Російські суди підтвердили право самотніх жінок на використання програм сурогатного материнства - Рішення на користь жінок, що зіткнулися з труднощами при реєстрації народжених сурогатними матерями немовлят, були прийняті судами Москви і Санкт-Петербурга.
01:01:59 17.09.2014

У 2009 році виробництво ліків в Росії знизилося на 8 відсотків

У 2009 році виробництво ліків в Росії знизилося на 8 відсотків - У січні-грудні 2009 року індекс виробництва фармацевтичної продукції в Росії склав 91,7 відсотка до періоду з січня по грудень 2008 року, повідомляє «Фармацевтичний вісник» з посиланням на матеріали Мінпромторгу Росії. У грудні 2009 року індекс склав 110,3 відсотка до грудня 2008 року і 110,1 відсотка - до листопада 2009 року.
01:01:57 17.09.2014

Вплив музики Моцарта на немовлят

Вплив музики Моцарта на немовлят - Ізраїльські вчені виявили, що прослуховування музики Моцарта має позитивний вплив на розвиток мозку дитини. Нове дослідження показало, що музика Моцарта робить також позитивний вплив на недоношених дітей.
01:01:51 17.09.2014

Ризик остеопорозу, проблем з кістками і суглобами може бути успадкований через покоління

Ризик остеопорозу, проблем з кістками і суглобами може бути успадкований через покоління - Це вперше підтвердили шведські медики. Якщо у дідуся чи бабусі був негативний досвід перелому стегна, то й в онуків існує ймовірність низької щільності кісток. Таку закономірність виявили фахівці Сальгренська академії при Університеті Гетеборга.
01:01:50 17.09.2014

Другий випадок в історії медицини порятунку гетеротопічних близнюків

Другий випадок в історії медицини порятунку гетеротопічних близнюків - Близнюки, дві кіпрські дівчинки, одна розвивалася усередині матки, а друга зовні від матки у сигмовидної кишки, народилися здоровими в університетській лікарні Ізраїлю . Це другий випадок за останні 25 років.
01:01:46 17.09.2014

Інноваційна технологія дозволить хворим на рак молочної залози самостійно вводити собі Герцептин

Інноваційна технологія дозволить хворим на рак молочної залози самостійно вводити собі Герцептин - Компанія Рош інвестує близько 190 мільйонів швейцарських франків в розробку пристрою для підшкірного введення препарату Герцептин в новій лікарській формі , що дозволяє обійтися без внутрішньовенних інфузій.
01:01:42 17.09.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html