Народні методи лікування

Як вгамувати постійне бурчання в животі

Кілька років я хворів, не знав, як вгамувати постійне бурчання
в кишках, та таке гучне, що непристойно було знаходитися
в компанії. Тільки співаємо - відразу в туалет.
Лежав я в лікарні, пив антибіотики, після чого по тілу пішли червоні висипання, які свербіли.
Робили внутрішньовенні гарячі хлористі вливання, вводили плазму - все без толку.
Від антибіотиків відчув сильні болі в шлунку.
Лікарі після всіх аналізів і лікування нічого певного сказати не могли.
Виписали з лікарні, порекомендували купу рецептів - і все.
На той час у мене голова суцільно покрилася коростою, як риб'ячою лускою, з ранки.
Про чистотіл я чув і раніше, але якось не надавав йому значення.
А тут, думаю: що я втрачаю?
Гірше, ніж є, вже не буде.
У травні насушити трави чистотілу, зробив сік і став лікуватися.
Рецепт такий: 0,5 л горілки і 0,5 л соку чистотілу змішав і почав пити за 20 хвилин до
їжі 3 рази на день по 1 чайн. ложці протягом 10 днів.
Потім пив по 1 ст. ложці 3 рази на день за 20 хвилин до їжі.
Паралельно мив голову відваром трави: 50 г чистотілу засипав у 3-літрову каструлю,
заливав водою кімнатної температури, наполягав день, ввечері доводив до кипіння.
Студив до температури, щоб шкіра терпіла, рясно мочив голову і не витирав.
Зверху одягав целофановий пакет, укутував голову тепліше і лягав спати.
Вранці знімав пов'язку, голову не мив.
Увечері повторював процедуру.
І так робив 4 дні поспіль.
Потім мив голову шампунем, витирав і знову на ніч мочив настоєм чистотілу.
Процедуру повторюють протягом 4 днів.
У результаті проблеми з шкірою голови зникли.
Після 8 процедур шкіра очистилася, волосся стало шовковистим, блискучими.
А дисбактеріоз зник через 10 днів, але я продовжував пити сік ще близько 30 днів.
Стілець налагодився, пропали внутрішньоутробні гурчання.

Переглядів : 10673
Подякували за статтю : 28

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Дисбактеріоз"


Дисбактеріоз міфи і реальність
Дисбактеріоз в наші дні став «модною» темою. Реклама закликає нас рятуватися від нової «чуми ХХ століття» всіма мислимими й немислимими способами. Але так чи небезпечний дисбактеріоз, чи це черговий трюк виробників ліків і продуктів харчування, щоб змусити нас розщедритися? Для проведення власного розслідування трьох найпоширеніших «міфів» про дисбактеріозі, ми звернулися до фахівців провідних медичних центрів країни.

Як вгамувати постійне бурчання в животі
Кілька років я хворів, не знав, як вгамувати постійне бурчання в кишках, та таке гучне, що непристойно було знаходитися в компанії. Тільки співаємо - відразу в туалет. Лежав я в лікарні, пив антибіотики, після чого по тілу пішли червоні висипання, які свербіли.

Дисбактеріоз сприяє розвитку рахіту у дітей
Довгий час вважалося, що у малюків першого року життя рахіт розвивається винятково в результаті нестачі вітаміну D. Однак проведені дослідження ученихуніверсітета Північної Кароліни показали, що всього у 15-20% дітей, хворих на рахіт, виявляється знижений вміст цього «вітаміну зростання». В організмі ж інших малят вітамін D фіксувався в достатній або навіть надлишковій кількості.

Сім правил боротьби з дисбактеріозом
У мого сина дисбактеріоз з 4 місяців. Зараз йому вже 1 рік і 2 місяці. У нього чиста, здорова шкіра, регулярний стілець, і їсть він вже практично всі. Мучились ми довго, я вивела для себе кілька правил, може бути, вони вам допоможуть: ...

Від дисбактеріозу ...
У 1979 році ми жили в Магаданській області. У той рік у мене народилася донька. У перші тижні життя у дитини виявили дисбактеріоз. Обласна педіатр порекомендувала поспіваємо дівчинку травами і дала мені готовий збір: звіробій - 1 частина ромашка - 2 частини м'ята перцева - 2 частини подорожник - 2 частини трава і насіння репяшка - 1 частина.


Not found

Як вгамувати постійне бурчання в животі

Кілька років я хворів, не знав, як вгамувати постійне бурчання в кишках, та таке гучне, що непристойно було знаходитися в компанії. Тільки співаємо - відразу в туалет. Лежав я в лікарні, пив антибіотики, після чого по тілу пішли червоні висипання, які свербіли.
10:49:40 31.10.2014

Суто жіноче трава

Для лікування жіночих хвороб хороша борова матка (ортілія однобока) - родина грушанкових. Настоянка трави лікує гінекологічні захворювання запального характеру, порушення менструального циклу, міоми і фіброми матки, безпліддя.
10:49:37 31.10.2014

Мило - шпори затупили

Багато було рецептів лікування шпор. Я знаю такий, про який поки що не писали.
10:49:08 31.10.2014

Сексуальний Гурман - нове відкриття в галузі медицини

Стати сексуальним гурманом - це означає, оволодіти мистецтвом спілкування тіла і душі.Гурман - цінитель, любитель вишуканої їжі. Секс - це мистецтво спілкування тіла і душі.Іскусство - високий ступінь уміння, майстерності в будь-якій сфері діяльності
10:49:04 31.10.2014

Олія з зварених жовтків від опіків

Мені було тоді 10, а сестрі 5 років. Я як раз збиралася до школи, коли сестричка, злазячи з печі, потрапила рукою в чавунець з окропом. Я поклала дитину на ліжко, стала махати газетою, але вона плакала з усієї сили.
10:49:02 31.10.2014

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.
10:48:42 31.10.2014

Лікування гепатиту С в Ізраїлі

Гепатит С є досить небезпечним захворюванням і тому потребує професійного лікування та діагностики. Фахівці, які проводять діагностику та лікування в Ізраїлі, вже давно домоглися чималих успіхів у галузі лікування гепатиту.
10:48:30 31.10.2014

Чудо-збір (Гіпертонія)

Мій батько, військовий льотчик, пройшов усю Вітчизняну війну. У 1956 році він захворів на гіпертонію та був звільнений у запас.
10:48:25 31.10.2014

Такий несподіваний помічник (Діабет)

Не так давно у мене виявили цукровий діабет. Спочатку прийшла в жах. А потім вирішила: не опускати ж руки, треба лікуватися! Почала читати літературу, розмовляти з подругами «по нещастю». І, знаєте, знайшла корисний рецепт, яким хочу поділитися.
10:48:24 31.10.2014

Цілющий чай з манжетки

Багато людей страждають від підвищеного артеріального тиску, А я в свої 84года після двох важких гіпертонічних кризів (220 х 100) зовсім забула про хворобу.
10:48:23 31.10.2014

Все геніальне просто

Багато рад було з приводу того, як позбавитися від шпор. Хочу додати ще один. Найпростіший і перевірений на собі.
10:48:11 31.10.2014

Харчова алергія: проблеми діагностики і терапії

Харчова алергія: проблеми діагностики і терапії - Харчова алергія характеризується підвищеною чутливістю організму до харчових продуктів і розвитком клінічних симптомів непереносимості їжі, опосередкованих участю реакцій імунної системи.
10:49:26 31.10.2014

Хронічна венозна недостатність нижніх кінцівок

Хронічна венозна недостатність нижніх кінцівок - Хронічна венозна недостатність є часто зустрічається патологійей. Не дивлячись на досягнення в сучасній медичній науці, лікування даного захворювання продовжує залишатися актуальною проблемою ангіології. У цьому огляді структурно-алгометріческі висвітлені сучасні позиції етіопатогенезу, діагностики, тактики і лікування хронічної венозної недостатності.
10:49:15 31.10.2014

Невідкладні стани в гінекології

Невідкладні стани в гінекології - Частота гострих гінекологічних захворювань, що вимагають невідкладної допомоги, варіює в дуже широких межах. Своєчасна діагностика, адекватне рішення виникаючих організаційних питань і надання кваліфікованої допомоги на догоспітальному етапі є запорукою успішного лікування даних пацієнток.
10:48:52 31.10.2014

Герпетична інфекція. Мета лікування

Герпетична інфекція. Мета лікування - пригнічення реплікації вірусу - В даний час захворювання, обумовлені вірусом простого герпесу (ВПГ), відносяться до одних з найбільш поширених: близько 90% населення планети інфіковані ВПГ. На жаль, в Росії протягом багатьох років проблема ВПГ залишалася поза полем зору клініцистів і вірусологів. Багато в чому це пояснювалося недостатніми можливостями лабораторної діагностики герпесу і відсутністю розуміння патогенетичних механізмів захворювання.
10:48:44 31.10.2014

Поверхневі мікози шкіри

Поверхневі мікози шкіри - До теперішнього часу ще не створена класифікація мікозів, що повністю задовольняє запитам практикуючого лікаря. У Росії найбільшим визнанням користується класифікація Н.Д. Щеклакова, запропонована в 1976 році.
10:48:41 31.10.2014

Хронічний тонзиліт: діагностика, лікування, профілактика

Хронічний тонзиліт: діагностика, лікування, профілактика - Обговорення лікувально-діагностичної стратегії і тактики у хворих з хронічним тонзилітом досить актуально. При цьому хотілося підкреслити, що навіть серед лікарів оториноларингологів, вже не кажучи про інші фахівцях, побутує ставлення: «Хронічний тонзиліт?! Ну і що?., А у кого його немає ?!..» Тим самим визнається висока поширеність захворювання серед всіх вікових груп населення.
10:48:37 31.10.2014

Жарознижуючі препарати для дітей: основні аспекти прийому

Жарознижуючі препарати для дітей: основні аспекти прийому - Зіткнувшись з проблемою підвищення температури у дитини, батьки часто не знають не тільки, який саме препарат вибрати для зняття спека, а й основних правил застосування подібних лікарських засобів. Тому фармацевту вкрай важливо проконсультувати своїх покупців, щоб ті отримали вичерпні відповіді на всі свої питання.
10:48:35 31.10.2014

Проблема некоронарогенна захворювань міокарда

Проблема некоронарогенна захворювань міокарда - Проблема некоронарогенна захворювань міокарда (НЗМ) залишається однією з найбільш складних і заплутаних в клінічній практиці. Тим часом практичний досвід, результати останніх досліджень і епідеміологічні дані вказують на зростання цих захворювань. Так, за нашими багаторічними спостереженнями, на частку НЗМ припадає 7 - 9% всіх захворювань серцево-судинної системи.
10:48:32 31.10.2014

В рамках конгресу «Людина і Ліки представлений новий оцінний тест для хронічної обструктивної хвороби легень

В рамках конгресу« Людина і Ліки представлений новий оцінний тест для хронічної обструктивної хвороби легень - Новий тест отримав назву CAT (COPD Assessment Test) . Його підготовкою займалася міжнародна група експертів, що складається з пульмонологів, лікарів приймальних відділень, представників громад пацієнтів. Участь у створенні тесту хворих з хронічною обструктивною хворобою легень (ХОЗЛ) дозволило зробити його не тільки функціональним, але й інформативним.
10:48:19 31.10.2014

Невміння танцювати свідчить про ... недостатньому розвитку мозку

Невміння танцювати свідчить про ... недостатньому розвитку мозку - Вчені стверджують: невміння танцювати свідчить про ... недостатньому розвитку вашого мозку. На думку дослідників, у професійних танцюристів сіру речовину розвинене значно краще.R
10:47:41 31.10.2014

анемію лікують пересадкою клітин

анемію лікують пересадкою клітин - Французькі лікарі змогли знайти спосіб лікування важкого спадкового захворювання - серповидно-клітинної анемії. Вони стверджують, що за останні роки їм вдалося виробити техніку використання стовбурових клітин для корекції дефекту, при якому власні еритроцити пацієнта не справляються з покладеною на них функцією.
10:47:36 31.10.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html