Народні методи лікування

Як вгамувати постійне бурчання в животі

Кілька років я хворів, не знав, як вгамувати постійне бурчання
в кишках, та таке гучне, що непристойно було знаходитися
в компанії. Тільки співаємо - відразу в туалет.
Лежав я в лікарні, пив антибіотики, після чого по тілу пішли червоні висипання, які свербіли.
Робили внутрішньовенні гарячі хлористі вливання, вводили плазму - все без толку.
Від антибіотиків відчув сильні болі в шлунку.
Лікарі після всіх аналізів і лікування нічого певного сказати не могли.
Виписали з лікарні, порекомендували купу рецептів - і все.
На той час у мене голова суцільно покрилася коростою, як риб'ячою лускою, з ранки.
Про чистотіл я чув і раніше, але якось не надавав йому значення.
А тут, думаю: що я втрачаю?
Гірше, ніж є, вже не буде.
У травні насушити трави чистотілу, зробив сік і став лікуватися.
Рецепт такий: 0,5 л горілки і 0,5 л соку чистотілу змішав і почав пити за 20 хвилин до
їжі 3 рази на день по 1 чайн. ложці протягом 10 днів.
Потім пив по 1 ст. ложці 3 рази на день за 20 хвилин до їжі.
Паралельно мив голову відваром трави: 50 г чистотілу засипав у 3-літрову каструлю,
заливав водою кімнатної температури, наполягав день, ввечері доводив до кипіння.
Студив до температури, щоб шкіра терпіла, рясно мочив голову і не витирав.
Зверху одягав целофановий пакет, укутував голову тепліше і лягав спати.
Вранці знімав пов'язку, голову не мив.
Увечері повторював процедуру.
І так робив 4 дні поспіль.
Потім мив голову шампунем, витирав і знову на ніч мочив настоєм чистотілу.
Процедуру повторюють протягом 4 днів.
У результаті проблеми з шкірою голови зникли.
Після 8 процедур шкіра очистилася, волосся стало шовковистим, блискучими.
А дисбактеріоз зник через 10 днів, але я продовжував пити сік ще близько 30 днів.
Стілець налагодився, пропали внутрішньоутробні гурчання.

Переглядів : 8991
Подякували за статтю : 28

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Дисбактеріоз"


Дисбактеріоз міфи і реальність
Дисбактеріоз в наші дні став «модною» темою. Реклама закликає нас рятуватися від нової «чуми ХХ століття» всіма мислимими й немислимими способами. Але так чи небезпечний дисбактеріоз, чи це черговий трюк виробників ліків і продуктів харчування, щоб змусити нас розщедритися? Для проведення власного розслідування трьох найпоширеніших «міфів» про дисбактеріозі, ми звернулися до фахівців провідних медичних центрів країни.

Як вгамувати постійне бурчання в животі
Кілька років я хворів, не знав, як вгамувати постійне бурчання в кишках, та таке гучне, що непристойно було знаходитися в компанії. Тільки співаємо - відразу в туалет. Лежав я в лікарні, пив антибіотики, після чого по тілу пішли червоні висипання, які свербіли.

Дисбактеріоз сприяє розвитку рахіту у дітей
Довгий час вважалося, що у малюків першого року життя рахіт розвивається винятково в результаті нестачі вітаміну D. Однак проведені дослідження ученихуніверсітета Північної Кароліни показали, що всього у 15-20% дітей, хворих на рахіт, виявляється знижений вміст цього «вітаміну зростання». В організмі ж інших малят вітамін D фіксувався в достатній або навіть надлишковій кількості.

Сім правил боротьби з дисбактеріозом
У мого сина дисбактеріоз з 4 місяців. Зараз йому вже 1 рік і 2 місяці. У нього чиста, здорова шкіра, регулярний стілець, і їсть він вже практично всі. Мучились ми довго, я вивела для себе кілька правил, може бути, вони вам допоможуть: ...

Від дисбактеріозу ...
У 1979 році ми жили в Магаданській області. У той рік у мене народилася донька. У перші тижні життя у дитини виявили дисбактеріоз. Обласна педіатр порекомендувала поспіваємо дівчинку травами і дала мені готовий збір: звіробій - 1 частина ромашка - 2 частини м'ята перцева - 2 частини подорожник - 2 частини трава і насіння репяшка - 1 частина.


Not found

Як вгамувати постійне бурчання в животі

Кілька років я хворів, не знав, як вгамувати постійне бурчання в кишках, та таке гучне, що непристойно було знаходитися в компанії. Тільки співаємо - відразу в туалет. Лежав я в лікарні, пив антибіотики, після чого по тілу пішли червоні висипання, які свербіли.
08:11:15 16.04.2014

Так лікувалися в імперії Тимура

Самаркандський НДІ східної медицини створено за рішенням уряду Узбекистану десять років тому в найдавнішому науковому і культурному центрі Середньої Азії - Самарканді. У середні століття це місто було столицею імперії Тимура, що простягалася від Середземного моря до Інду і від Перської затоки до Поволжя та Уралу. До столиці стікалася інформація з усієї імперії. Напрацювання вчених того часу залишилися в призабутих трактатах. Завдання молодого інституту - відтворити медичні знання предків, пристосувавши їх до реалій нашого часу.
08:10:10 16.04.2014

А У МЕНЕ СВІЙ МЕТОД ПРОТИ АСТМИ!

Мій метод простий, тільки не лінуйся, а в результаті виходить 100% лікування (і до того ж безкоштовного!), Хоча офіційно астма визнана хронічною хворобою.
08:09:38 16.04.2014

Про відварну картоплю і лавровий лист від екземи

Хотілося б і мені допомогти тим, хто хворий екземою. Я мучився з нею 15 років. Тричі їздив лікуватися на курорти. Всі марно ...
08:09:23 16.04.2014

Цілющий чай з манжетки

Багато людей страждають від підвищеного артеріального тиску, А я в свої 84года після двох важких гіпертонічних кризів (220 х 100) зовсім забула про хворобу.
08:05:29 16.04.2014

Цілюща смола від хворого горла

Пропоную два способи лікування горла.
08:04:53 16.04.2014

Як жити з цим псоріаз?

У мене псоріаз (спадковий), і тільки очищення кишківника і правильне харчування допомагають уживатися з ним, і, мабуть, ще ванночки із сіллю, содою і чистотілом.
08:04:39 16.04.2014

Мені лікарі поставили діагноз - диспепсія

«Мені лікарі поставили діагноз - диспепсія. Що це за "звір" такий і чи можна з ним боротися? »
08:02:36 16.04.2014

Віагра: міфи і реальність

Багатьма тисячоліттями порушення ерекції лікували народними засобами. З метою повернення «чоловічої сили» наші предки поглинали корінь мандрагори, селера, всілякі афродизіаки. Але двадцятого століття підніс довгоочікуване відкриття - Віагру - препарат, який подарував надію мільйонам чоловіків.
08:02:35 16.04.2014

Два народних засоби від виразки шлунка

Виразка шлунка, хвороба, яка ніколи не дає про себе забути, знаю не з чуток. Кожного разу з тугою чекаю наближення осені та весни, намагаючись якось уникнути загострення. У наш, непростий час, лікуватися ліками можуть собі дозволити далеко не всі.
08:02:08 16.04.2014

Непростий шлях ЕКО

На сьогоднішній день ЕКО вважається одним з найбільш дієвих методів лікування безпліддя за допомогою допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ). Під час процедури ЕКО процеси злиття статевих клітин відбуваються в ембріологічної лабораторії, після чого ембріон переносять у порожнину матки, де він самостійно прикріплюється і розвивається за «класичним» законів появи нового життя.
08:01:27 16.04.2014

Несподіваний експеримент: видалення великих фрагментів ДНК ніяк не відбилося на розвитку миші

Несподіваний експеримент: видалення великих фрагментів ДНК ніяк не відбилося на розвитку миші - У лабораторії Cold Spring Harbor у Нью-Йорку виростили здорову мишу, незважаючи на те , що з її ДНК було видалено близько тисячі великих фрагментів. Відомо, що лише кілька відсотків нуклеотидних послідовностей в ДНК є генами, тобто кодують білки.
08:11:13 16.04.2014

Ефективний антисептик

Ефективний антисептик - Пошук антибактеріальних препаратів для місцевого застосування, що володіють мінімумом негативних побічних ефектів, до цього дня залишається актуальною проблемою в медицині.
08:11:11 16.04.2014

Автори медичних новин занадто часто брешуть

Автори медичних новин занадто часто брешуть - Журналісти, що пишуть на медичні теми, дуже легковажно підходять до висвітлення наукових конференцій. Як заявили вчені з медичного центру Дартмут-Хітчкок (Dartmouth-Hitchcock), Нью-Гемпшир, США, попередні дані та сумнівні укладення навіть у великих і шанованих газетах подаються як отримала достатньо доказів науково достовірна інформація.
08:11:06 16.04.2014

Цитокіни та парадонтит - що спільного?

Цитокіни та парадонтит - що спільного? - Українські вчені обстежили 26 хворих c хронічним пародонтитом і пародонтоз у стадії загострення різного ступеня тяжкості і 10 здорових осіб. Для встановлення залежності ступеня розвитку і перебігу генералізованого пародонтиту від рівня цитокінів - фактора некрозу пухлини (ФНП) - ?, інтерферону (ІФН) - ?, інтерлейкіну (ІЛ) -12 і ІЛ-4 - в сироватці крові Використовували імуноферментний метод дослідження. R
08:11:04 16.04.2014

У жінок з полікістозом яєчників підвищені рівні ліпопротеїну А і дрібних щільних ЛНП

У жінок з полікістозом яєчників підвищені рівні ліпопротеїну А і дрібних щільних ЛНП - Enrico Carmina (University of Palermo, Італія) з колегами пояснили актуальність свого дослідження тим , що полікістоз яєчників - це поширена ендокринопатія жінок, розвивається у 10% жінок репродуктивного віку.
08:11:02 16.04.2014

Книга: Захворювання ЛОР-органів. Довідник для практичних лікарів Ремедіум-Лікар

Книга: Захворювання ЛОР-органів. Довідник для практичних лікарів Ремедіум-Лікар - При написанні книги була вирішена задача забезпечення комплексного підходу до опису проблем, що носять багатосторонній, синтетичний характер тому що авторами підручника є економіст, медик, провізор і фахівець з теорії інформації, причому всі зі значним досвідом роботи на фармринку.
08:10:58 16.04.2014

запущено нову версію дощок медичних оголошень

запущено нову версію дощок медичних оголошень - запущено нову версію дощок медичних оголошень http: //www.medlinks.ru /board.php. R Особенності: зручний пошук , розширений рубріфікатор по темах і містах, фільтрація нетематичними оголошень. Для авторів: можливість розміщувати картінкі, розширене управління доданими оголошеннями.
08:10:57 16.04.2014

Ризик інсульту у літніх залежить від рівня ліпідів та інших метаболічних факторів?

Ризик інсульту у літніх залежить від рівня ліпідів та інших метаболічних факторів? - Гіперхолестеринемія і порушення метаболізму є важливими чинниками ризику ішемічного інсульту у літніх хворих. R
08:10:53 16.04.2014

Люди, що народилися навесні, схильні до самогубства

Люди, що народилися навесні, схильні до самогубства - Люди, що народилися в квітні, травні і червні, більше інших схильні до самогубства, повідомляє British Journal of Psychiatry.
08:10:49 16.04.2014

Інсулін зменшує запалення при інфаркті міокарда

Інсулін зменшує запалення при інфаркті міокарда - Американські вчені встановили, що інсулін може пригнічувати запалення і покращувати фібриноліз у вже одержує фібринолітиків хворих з гострим інфарктом міокарда, який супроводжується підйомом ST.
08:10:48 16.04.2014

Презервативи посварили Єврокомісію і Ватикан

Презервативи посварили Єврокомісію і Ватикан - Член Єврокомісії Пуль Нільсен (Poul Nielsen) звинуватив Ватикан у тому, що погляди церкви на статеве виховання піддають ризику мільйони життів, повідомляє BBC News. Йдеться про заяву, яку в минулому році зробив кардинал Альфонсо Лопез Трухільo щодо ефективності презервативів. В ефірі програми BBC Panorama Трухільо повідомив, що презервативи не допомагають захиститися від вірусу СНІДу і порівняв їх використання з грою в російську рулетку.
08:10:46 16.04.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html