Народні методи лікування

Молочний квас з чистотілу (від запору)

Запори й дисбактеріоз я лечу по Болотову. 3 л молочної сироватки змішую з 1 склянкою цукру. 1 стакан нарізаної трави чистотілу (сухого або свіжого) загортаю в марлю, прикріплюю маленький вантаж, зав'язую і опускаю на дно банки з сироваткою. Банку накриваю марлею і ставлю в темний шафа.

Через два тижні складу проціджую і зберігаю в холодильнику, закривши поліетиленової кришкою. Цей кислуватий напій приймаю по 0,5 склянки двічі на день, вранці і ввечері, за півгодини до їжі.

Курс лікування - 2 тижні, перерва - 10 днів, потім допивають решту сироватку.

Вранці після пробудження чищу зуби морською сіллю, а наліт з язика зчищаю чайною ложечкою. Смокчу рослинна олія, як цукерку, протягом декількох хвилин, потім випльовують і полощу рот теплою водою. Після цього випиваю сироватку і через півгодини снідаю.Ем фрукти, овочі, салати, тру на тертці сиру буряк і морква, заправляю олією.

Найголовніше - намагаюся вранці звільнити кишечник. Я хворіла багато років, по 3-4 дні не могла сходити в туалет, розпирало живіт від газів. А зараз все налагодилося.

Переглядів : 3730
Подякували за статтю : 20

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Запор"


Рецепт від запору дав лікар
Коли моїй старшій дочці не було ще й рочку, у неї почалися сильні запори. Ми з чоловіком щодня з жахом очікували вечора: дитина заходився в крику, не допомагали ні масажі, ні нагріті праскою пелюшки, ні попускають соки. Щоденні клізми і шматочки мила, які нам порадили вводити в задній прохід дитини, не можна було робити нескінченно.

Простий засіб від запорів
Мені 64 роки. Від сидячої роботи стала страждати запорами, не допомагала навіть гуртка Есмарха. Крім того, виявилися дисбактеріоз, коліт і геморой.

Молочний квас з чистотілу (від запору)
Запори й дисбактеріоз я лечу по Болотову. 3 л молочної сироватки змішую з 1 склянкою цукру. 1 стакан нарізаної трави чистотілу (сухого або свіжого) загортаю в марлю, прикріплюю маленький вантаж, зав'язую і опускаю на дно банки з сироваткою. Банку накриваю марлею і ставлю в темну шафу.

Склянку гарячої води для хорошого стільця
Одна з глибинних причин виникнення запорів (за моїм спостереженням за собою і близькими мені людьми) - брак вологи в організмі, що є, до речі, основною причиною багатьох інших хвороб шлунково-кишкового тракту.

І ніяких запорів
Не один раз читала про те, що запори - бич цивілізованого суспільства. З віком ж ледь не кожен другий старий чоловік страждає цією недугою. Ось як борюся з ним я. Вранці, відразу після пробудження випиваю склянку теплої кип'яченої води, додавши в нього чайну ложку лимонного або журавлинного соку або щіпку повареної солі. Ще краще - і те, і інше. Після цього масажують живіт. У рясному питво немає жодного ризику, якщо немає протипоказань - важкої хвороби серця, нирок або постійних набряків.

Хочеться але не можеться
Цим характеризується запор, яким страждає 20% населення планети, і найчастіше - жінки. Науковою мовою про запорі можна сказати так: неповна очищення кишківника, утруднення акту дефекації з виділенням твердого, іноді каменеподібний калу.

Засіб від запорів знайшла у Болотова
Наткнулася на матеріал про Бориса Васильовича Болотова. Не знаю чому, але йому я вірю більше, ніж будь-кому з лікарів. Він доступно пояснює, що відбувається в організмі під час хвороби, чому це відбувається, а також, що робити в таких випадках.

Забудьте про сухом'ятки
Василь Аксьонов у своєму романі «Московська сага» описує, як знаменитий московський лікар врятував Сталіна від неминучої загибелі, вчасно зробивши йому клізму: обжерливість і пияцтво вождя довело його до найтяжчого запору. Не знаю, наскільки достовірний цей епізод роману, але що багатоденний запор може призвести до летального результату, лікар Аксьонов знає достовірно.

У перервах між дачними справами
Незважаючи на все навколишнє, щоденні поїздки на ділянку, де я одна в пустелі, на тлі кинутої рідної земельки, побоюючись змій і собак (раз у раз нападають на селян, кусають), відчуваю дивовижні відчуття, передчуття нормальної, трудової, чистою, в кольорах , життя


Not found

Чула, що при нефриті особливу роль відіграє дієта. Наскільки це вірно?

У медицині гострий нефрит розглядається як різко розвинене поразку ниркової тканини інфекційно-імунного походження. Мається на увазі, що у виникненні захворювання на «винні» два чинники: проникла в організм інфекція і ослаблення діяльності імунної системи - «неспроможність імунітету», як говорять лікарі. Провокуючим фактором часто стає переохолодження.
22:10:07 31.07.2014

Тепер зуби можна прикрашати!

«Пірсинг для зубів» - так жартома називають стоматологи модне захоплення - декорування зубів прикрасами із золота, діамантів чи кристалів Swarovski. Правда, на відміну від справжнього пірсингу, коли людина проколює собі шкіру в найнесподіваніших місцях і вставляє сережки, установка Скайси на зубах не доставляє неприємних відчуттів і не має шкідливих наслідків.
22:09:59 31.07.2014

Чула, що при нефриті особливу роль відіграє дієта. Наскільки це вірно?

У медицині гострий нефрит розглядається як різко розвинене поразку ниркової тканини інфекційно-імунного походження. Мається на увазі, що у виникненні захворювання на «винні» два чинники: проникла в організм інфекція і ослаблення діяльності імунної системи - «неспроможність імунітету», як говорять лікарі. Провокуючим фактором часто стає переохолодження.
22:09:50 31.07.2014

Випадання волосся

Обласна чи алопеція напевно саме розповсюджене явище на нашій планеті. Кожен третій чоловік на землі страждає випадінням волосся. До цього вже звикли і ставляться як до належного. Але мало хто знає, що і прекрасна стать, ця проблема не оминула. За статистикою, кожна десята жінка відчуває випадання волосся з тієї ж причини.
22:09:34 31.07.2014

Випадання волосся

Обласна чи алопеція напевно саме розповсюджене явище на нашій планеті. Кожен третій чоловік на землі страждає випадінням волосся. До цього вже звикли і ставляться як до належного. Але мало хто знає, що і прекрасна стать, ця проблема не оминула. За статистикою, кожна десята жінка відчуває випадання волосся з тієї ж причини.
22:09:17 31.07.2014

Мазь від сучого вимя

Хочу запропонувати один рецепт від «сучого вимені», який мені і моїм рідним не раз допомагав. Болячка ця може бути на будь-якій частині тіла, але частіше за все під пахвою. Лікується довго і важко, а мук - море
22:09:06 31.07.2014

Всі захворювання на рак можна вилікувати на будь-якій стадії. Історії зцілення від раку легені, кістки, мозку, підшлункової залози, печінки, лейкозів

Сучасні дослідження показали, що людина здатна самостійно позбавитися від раку - у разі, якщо в його організмі будуть активовані пригнічені злоякісною пухлиною мітохондрії. Дослідники з університету Альберти провели ряд дослідів над тваринами і вивели найцікавіше речовина - діхлорацетат натрію, або, по-науковому - DCA, за допомогою якого стає можливою лікування раку всіх відомих форм.
22:09:06 31.07.2014

Операція не була потрібна (ущільнення в грудях)

Років 25 тому у мене виявили ущільнення в грудях. Лікарі запропонували операцію.
22:09:03 31.07.2014

Лікуємо хронічний коліт

Після харчового отруєння в молодості довгі роки в мене був хронічний коліт із зниженою кислотністю. Лікування в стаціонарі, щорічні курорти лише на час поліпшували стан. А ось рецепт народної медицини допоміг кардинально: припинилася ниючий біль, нормалізувалися шлунковий сік і стілець. Це було років 10 тому.
22:09:01 31.07.2014

Як я лікував кровоточить виразку

У 1991 році із-за тривалої Нервування придбав кровоточить виразку цибулини дванадцятипалої кишки. Дільничний терапевт направила мене на місяць в лікарню, а я в той час не міг лягати в лікарню і тут згадав студентські будівельні загони на цілині
22:08:56 31.07.2014

У жінок, що палять народжуються діти з ослабленим імунітетом

У жінок, що палять народжуються діти з ослабленим імунітетом - Куріння під час вагітності робить негативний вплив на імунну систему плоду; саме цим може пояснюватися підвищена схильність дітей курців астмі та інших захворювань дихальних шляхів , вважають австралійські учені.
22:10:03 31.07.2014

Органи грудної клітини здорової людини

Органи грудної клітини здорової людини - Тіньова картина органів грудної клітини являє собою площинне зображення всіх органів і тканин, що входять до її складу. Щоб правильно розшифрувати тіньову картину рентгенограми, необхідно на основі знань топографічної анатомії грудної порожнини зуміти перевести анатомічні поняття в скіалогіческіе.
22:09:58 31.07.2014

Пестициди викликають хворобу Паркінсона

Пестициди викликають хворобу Паркінсона - Десятки мільйонів людей у всьому світі страждають від хвороби Паркінсона (тільки в США близько мільйона хворих), а причини її за поки залишаються невідомими. Хоча встановлено, що до виникнення наслідуваних форм хвороби можуть вести мутації декількох білків, ніхто не знає, що підстьобує виникнення все більшого числа спорадичних випадків.
22:09:55 31.07.2014

Mаріхуана може бути використана для зняття болю

Mаріхуана може бути використана для зняття болю - Результати першого клінічного тестування каннабісу (марихуана) в якості медичного препарату показали, що він може бути використаний у якості ефективного засобу для зняття болю. Хронічні хворі, постійно відчуваєш біль протягом довго часу, повідомили, що каннабіс змінив їх життя.
22:09:53 31.07.2014

СНІД і діви: новий міф

СНІД і діви: новий міф - У Південній Африці росте число згвалтувань. Тільки в одній з 9 провінцій країни - Східному Кейп - щодня реєструється 144 згвалтування. У цілому ж по країні подібний злочин відбувається кожні 26 секунд.
22:09:48 31.07.2014

Органічний германій та його застосування в медицині. Органічний германій. Історія відкриття

Органічний германій та його застосування в медицині. Органічний германій. Історія відкриття - Для медичних потреб найбільш широко германій першими почали застосовувати в Японії. Випробування різних германійорганіческіх сполук у дослідах на тваринах і в клінічних випробуваннях на людях показали, що вони в різній мірі позитивно впливають на організм людини. Прорив настав у 1967 р., коли доктор К. Асаї виявив, що органічний германій, спосіб синтезу якого був раніше розроблений у нашій країні, має широкий спектр біологічної дії.
22:09:46 31.07.2014

Варденафіл

Варденафіл - Віагра для діабетиків - Випробування Варденафіл - нового препаратата для боротьби з еректильною дисфункцією - показали його ефективність для чоловіків, що страждають на діабет.
22:09:46 31.07.2014

Шпинат замінить сліпим очі

Шпинат замінить сліпим очі - Американські учені збираються замінювати очі сліпих шпинатом. Вони виявили в цьому рослині білок, який діє подібно фоторецептор людини і при попаданні на нього світла виробляє електричний струм. Дослідники вважають, що ця особливість дозволить вилікувати багато випадків сліпоти.
22:09:41 31.07.2014

Гострий і хронічний герпетичний стоматит

Гострий і хронічний герпетичний стоматит - стоматиту - це загальна назва захворювань, що викликають запалення слизової оболонки порожнини рота.
22:09:37 31.07.2014

В Ізраїлі навчилися лікувати хребет

В Ізраїлі навчилися лікувати хребет - За статистикою, до 80% населення хоча б раз у житті відчуває сильні болі в спині, і в половині випадків хворі змушені лікуватися - медикаментозними або фізіотерапевтичними методами. Однією з найбільш поширених причин болю в спині є розрив диска. Це хронічна патологія, яка в принципі піддається хірургічній корекції, але операція настільки складна і небезпечна, що лікарі йдуть на цей ризик лише тоді, коли хворому загрожує параліч.
22:09:37 31.07.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html