Народні методи лікування

Молочний квас з чистотілу (від запору)

Запори й дисбактеріоз я лечу по Болотову. 3 л молочної сироватки змішую з 1 склянкою цукру. 1 стакан нарізаної трави чистотілу (сухого або свіжого) загортаю в марлю, прикріплюю маленький вантаж, зав'язую і опускаю на дно банки з сироваткою. Банку накриваю марлею і ставлю в темний шафа.

Через два тижні складу проціджую і зберігаю в холодильнику, закривши поліетиленової кришкою. Цей кислуватий напій приймаю по 0,5 склянки двічі на день, вранці і ввечері, за півгодини до їжі.

Курс лікування - 2 тижні, перерва - 10 днів, потім допивають решту сироватку.

Вранці після пробудження чищу зуби морською сіллю, а наліт з язика зчищаю чайною ложечкою. Смокчу рослинна олія, як цукерку, протягом декількох хвилин, потім випльовують і полощу рот теплою водою. Після цього випиваю сироватку і через півгодини снідаю.Ем фрукти, овочі, салати, тру на тертці сиру буряк і морква, заправляю олією.

Найголовніше - намагаюся вранці звільнити кишечник. Я хворіла багато років, по 3-4 дні не могла сходити в туалет, розпирало живіт від газів. А зараз все налагодилося.

Переглядів : 3846
Подякували за статтю : 20

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Запор"


Рецепт від запору дав лікар
Коли моїй старшій дочці не було ще й рочку, у неї почалися сильні запори. Ми з чоловіком щодня з жахом очікували вечора: дитина заходився в крику, не допомагали ні масажі, ні нагріті праскою пелюшки, ні попускають соки. Щоденні клізми і шматочки мила, які нам порадили вводити в задній прохід дитини, не можна було робити нескінченно.

Простий засіб від запорів
Мені 64 роки. Від сидячої роботи стала страждати запорами, не допомагала навіть гуртка Есмарха. Крім того, виявилися дисбактеріоз, коліт і геморой.

Молочний квас з чистотілу (від запору)
Запори й дисбактеріоз я лечу по Болотову. 3 л молочної сироватки змішую з 1 склянкою цукру. 1 стакан нарізаної трави чистотілу (сухого або свіжого) загортаю в марлю, прикріплюю маленький вантаж, зав'язую і опускаю на дно банки з сироваткою. Банку накриваю марлею і ставлю в темну шафу.

Склянку гарячої води для хорошого стільця
Одна з глибинних причин виникнення запорів (за моїм спостереженням за собою і близькими мені людьми) - брак вологи в організмі, що є, до речі, основною причиною багатьох інших хвороб шлунково-кишкового тракту.

І ніяких запорів
Не один раз читала про те, що запори - бич цивілізованого суспільства. З віком ж ледь не кожен другий старий чоловік страждає цією недугою. Ось як борюся з ним я. Вранці, відразу після пробудження випиваю склянку теплої кип'яченої води, додавши в нього чайну ложку лимонного або журавлинного соку або щіпку повареної солі. Ще краще - і те, і інше. Після цього масажують живіт. У рясному питво немає жодного ризику, якщо немає протипоказань - важкої хвороби серця, нирок або постійних набряків.

Хочеться але не можеться
Цим характеризується запор, яким страждає 20% населення планети, і найчастіше - жінки. Науковою мовою про запорі можна сказати так: неповна очищення кишківника, утруднення акту дефекації з виділенням твердого, іноді каменеподібний калу.

Засіб від запорів знайшла у Болотова
Наткнулася на матеріал про Бориса Васильовича Болотова. Не знаю чому, але йому я вірю більше, ніж будь-кому з лікарів. Він доступно пояснює, що відбувається в організмі під час хвороби, чому це відбувається, а також, що робити в таких випадках.

Забудьте про сухом'ятки
Василь Аксьонов у своєму романі «Московська сага» описує, як знаменитий московський лікар врятував Сталіна від неминучої загибелі, вчасно зробивши йому клізму: обжерливість і пияцтво вождя довело його до найтяжчого запору. Не знаю, наскільки достовірний цей епізод роману, але що багатоденний запор може призвести до летального результату, лікар Аксьонов знає достовірно.

У перервах між дачними справами
Незважаючи на все навколишнє, щоденні поїздки на ділянку, де я одна в пустелі, на тлі кинутої рідної земельки, побоюючись змій і собак (раз у раз нападають на селян, кусають), відчуваю дивовижні відчуття, передчуття нормальної, трудової, чистою, в кольорах , життя


Not found

В баньку - і все буде ладом

Розкажу, як позбулася вегето-судинної дистонії. Такий діагноз мені поставили вже в 16 років. Це коли болить майже все, а аналізи, кардіограма - хороші. Ніби ти - як симулянт. У мене ж часто боліло серце: то аритмія, то тахікардія, то задишка. І я завжди уникала ванн, лазень, тому що навіть від простого душа ставало погано
05:29:53 01.10.2014

Рецепт від запору дав лікар

Коли моїй старшій дочці не було ще й рочку, у неї почалися сильні запори. Ми з чоловіком щодня з жахом очікували вечора: дитина заходився в крику, не допомагали ні масажі, ні нагріті праскою пелюшки, ні попускають соки. Щоденні клізми і шматочки мила, які нам порадили вводити в задній прохід дитини, не можна було робити нескінченно.
05:29:32 01.10.2014

Діарея, або по-простому понос

Діарея, або по-простому пронос, займає друге місце серед захворювань, пропускаючи поперед себе респіраторні інфекції - ГРЗ.
05:29:29 01.10.2014

Як позбутися від неприємного запаху з рота?

Неприємний запах з рота може стати величезною проблемою в спілкуванні і відносинах, а також причиною купи комплексів і невпевненості в собі. Людині страждає від неохайного запаху з рота складно знайомитися з протилежною статтю, він соромиться спілкуватися з оточуючими, йому взагалі соромно й незручно зайвий раз відкривати рот. А також неприємний запах - напевно, найбільша перешкода на шляху пристрасних поцілунків. Але не такий страшний чорт, як його малюють
05:29:27 01.10.2014

Рецепт з моєї скарбнички

Можу судити за власними спостереженнями: наше життя складається з суцільної суєти суєт, часом колись озирнутися навколо, а зупинишся на хвилину - дивись, тут болить, там болить, тяжко, звичайно, але рухатися-то далі треба. Значить, треба лікуватися. В - це дуже важливій справі мені допомагає захоплення фітотерапією. Наводжу рецепт лікування плевриту
05:29:26 01.10.2014

Великі неприємності від маленької занози

Тьху! Дрібниця. Заноза. Трісочка або, наприклад, глибоко проникла у живу тканину шматочок сталевого дроту, уламок швейної голки або осколок скла ... Просто крихітна прикра мікротравма? Тим не менш авторитетні медики вважають, що заноза дуже часто може стати «дрібницею», здатним покалічити людину. Доктора медичних наук, професора Інституту швидкої допомоги імені М. В. Скліфосовського Еріка Яковича Дуброва розповідає, ніж заноза небезпечна і як не дати їй перетворитися з «мухи» в «слона».
05:29:21 01.10.2014

Мені лікарі поставили діагноз - диспепсія

«Мені лікарі поставили діагноз - диспепсія. Що це за "звір" такий і чи можна з ним боротися? »
05:29:17 01.10.2014

Парапроктит: підступний свищ і фальшивий сором

Це захворювання - з тих, які соромляться обговорювати з друзями та знайомими. Більш того, і до лікаря візит відтягується день від дня. Що тут говорити -
05:29:15 01.10.2014

Про капустяний розсіл, щоб не сльозилися очі і про багато що інше

Лямблії страшно не люблять розсіл квашеної капусти, а підвищена сльозоточивість буває наслідком браку в організмі калію, ну і страждаючим на грип раджу взяти ...
05:29:12 01.10.2014

Лікування картоплею

2 рецепта з виведення каменів, піску з жовчного міхура, і лікувати печінку, ще допомагає при водянці.
05:29:12 01.10.2014

Стоматологічні матеріали від SpofaDental: у кращих традиціях чеських

Стоматологічні матеріали від SpofaDental: у кращих традиціях чеських - Компанія SpofaDental давно відома у світі як один з найбільших постачальників неметалічних витратних стоматологічних матеріалів, а асортиментну лінійку яких входять пломбувальні матеріали, цементи, композити та ін Висока якість продукції SpofaDental заслуговує найвищих оцінок і вимогливих стоматологів, і вимогливих експертів з сертифікації продукції. У 1999 році компанія отримала сертифікати для пломбувальних матеріалів, пластмас, матеріалів для зняття відбитків та акрилових зубів - ISO 9001 і 46001.
05:30:13 01.10.2014

Підвищення рівня С-реактивного білка при інфаркті - поганий діагностична ознака

Підвищення рівня С-реактивного білка при інфаркті - поганий діагностична ознака - Визначення рівня С-реактивного білка у пацієнтів, що надходять з супроводжується підйомом сегмента ST інфарктом, дозволяє судити про ефективність тромболітичної терапії.
05:30:08 01.10.2014

йододефіцитних захворювань

йододефіцитних захворювань - йододефіцитних захворювань (ЙДЗ) відносяться до числа найбільш поширених неінфекційних захворювань людини. За даними ВООЗ, у 200 млн людей на планеті збільшена щитоподібна залоза (ендемічний зоб). Йод - незамінний мікроелемент харчування. Добова потреба в ньому становить 100-200 мкг. За все життя людина споживає 3-5 г йоду (1 чайна ложка).
05:30:02 01.10.2014

Нервово-психічні стреси можуть стати причиною виникнення загострень у хворих з уповільнений формами розсіяного склерозу

Нервово-психічні стреси можуть стати причиною виникнення загострень у хворих з уповільнений формами розсіяного склерозу - Про це йдеться в статті невропатологів з Пітсбургського університету, яка опублікована на сторінках останнього номера журналу Psychosomatic Medicine.
05:29:47 01.10.2014

Які лікарі найстрашніші?

Які лікарі найстрашніші? - Ви боїтеся ходити до лікаря? А до якого найбільше? Канадські соціологи провели нещодавно опитування на цю тему, в якому брало участь близько 1000 чоловік різного віку і професій. Безумовним рекордсменом за кількістю страхів і негативних емоцій виявився, природно, стоматолог.
05:29:42 01.10.2014

Криві зуби

Криві зуби - не вирок! - У наш час люди все більше уваги приділяють своїй зовнішності.
05:29:40 01.10.2014

Хороший сон

Хороший сон - ліки від розлучення - Гармонічні відносини з партнером можливі тільки в тому випадку, якщо цей партнер ... висипається! До такого висновку прийшли вчені, які займаються проблемами сну. У сімейних стосунках сон тим більше важливий. Як стверджує Sleep Council, якщо подружжя сплять на окремих ліжках - це служить гарантом успішної сімейного життя!
05:29:37 01.10.2014

Сучасні підходи до терапії ВІЛ-інфекції

Сучасні підходи до терапії ВІЛ-інфекції - Oднім з перших препаратів, використаних для лікування ВІЛ-інфекції, був азидотимідином (АЗТ). У нас він випускався під назвою тімозід, на Заході відомий як ретровір, зидовудин (ЗДВ). Добова доза визначається стадією інфекції та переносимістю препарату. Препарат відноситься до інгібіторів зворотного траскріптази.
05:29:28 01.10.2014

Струс мозку, черепно-мозкова травма

Струс мозку, черепно-мозкова травма - У момент травми, (удару) мозок різко струшується, і за інерцією, за принципом контрудару, вдаряється зсередини про черепну коробку.
05:29:11 01.10.2014

Новий комплексний метод лікування та профілактики псоріазу з застосуванням елементів альтернативної терапії

Новий комплексний метод лікування та профілактики псоріазу з застосуванням елементів альтернативної терапії - Псоріаз - одне з найбільш поширених захворювання шкіри, яким, за даними різних досліджень, страждає 1 -3% населення (у середньому 2,5%), незалежно від статі, раси та географічного розташування. Серед дерматологічних хворих частка хворих на псоріаз складає близько 5%. Середній вік появи симптомів - 28 років, тоді як 10-15% страждають на псоріаз - діти молодше 10 років.
05:28:38 01.10.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html