Народні методи лікування

Молочний квас з чистотілу (від запору)

Запори й дисбактеріоз я лечу по Болотову. 3 л молочної сироватки змішую з 1 склянкою цукру. 1 стакан нарізаної трави чистотілу (сухого або свіжого) загортаю в марлю, прикріплюю маленький вантаж, зав'язую і опускаю на дно банки з сироваткою. Банку накриваю марлею і ставлю в темний шафа.

Через два тижні складу проціджую і зберігаю в холодильнику, закривши поліетиленової кришкою. Цей кислуватий напій приймаю по 0,5 склянки двічі на день, вранці і ввечері, за півгодини до їжі.

Курс лікування - 2 тижні, перерва - 10 днів, потім допивають решту сироватку.

Вранці після пробудження чищу зуби морською сіллю, а наліт з язика зчищаю чайною ложечкою. Смокчу рослинна олія, як цукерку, протягом декількох хвилин, потім випльовують і полощу рот теплою водою. Після цього випиваю сироватку і через півгодини снідаю.Ем фрукти, овочі, салати, тру на тертці сиру буряк і морква, заправляю олією.

Найголовніше - намагаюся вранці звільнити кишечник. Я хворіла багато років, по 3-4 дні не могла сходити в туалет, розпирало живіт від газів. А зараз все налагодилося.

Переглядів : 3820
Подякували за статтю : 20

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Запор"


Рецепт від запору дав лікар
Коли моїй старшій дочці не було ще й рочку, у неї почалися сильні запори. Ми з чоловіком щодня з жахом очікували вечора: дитина заходився в крику, не допомагали ні масажі, ні нагріті праскою пелюшки, ні попускають соки. Щоденні клізми і шматочки мила, які нам порадили вводити в задній прохід дитини, не можна було робити нескінченно.

Простий засіб від запорів
Мені 64 роки. Від сидячої роботи стала страждати запорами, не допомагала навіть гуртка Есмарха. Крім того, виявилися дисбактеріоз, коліт і геморой.

Молочний квас з чистотілу (від запору)
Запори й дисбактеріоз я лечу по Болотову. 3 л молочної сироватки змішую з 1 склянкою цукру. 1 стакан нарізаної трави чистотілу (сухого або свіжого) загортаю в марлю, прикріплюю маленький вантаж, зав'язую і опускаю на дно банки з сироваткою. Банку накриваю марлею і ставлю в темну шафу.

Склянку гарячої води для хорошого стільця
Одна з глибинних причин виникнення запорів (за моїм спостереженням за собою і близькими мені людьми) - брак вологи в організмі, що є, до речі, основною причиною багатьох інших хвороб шлунково-кишкового тракту.

І ніяких запорів
Не один раз читала про те, що запори - бич цивілізованого суспільства. З віком ж ледь не кожен другий старий чоловік страждає цією недугою. Ось як борюся з ним я. Вранці, відразу після пробудження випиваю склянку теплої кип'яченої води, додавши в нього чайну ложку лимонного або журавлинного соку або щіпку повареної солі. Ще краще - і те, і інше. Після цього масажують живіт. У рясному питво немає жодного ризику, якщо немає протипоказань - важкої хвороби серця, нирок або постійних набряків.

Хочеться але не можеться
Цим характеризується запор, яким страждає 20% населення планети, і найчастіше - жінки. Науковою мовою про запорі можна сказати так: неповна очищення кишківника, утруднення акту дефекації з виділенням твердого, іноді каменеподібний калу.

Засіб від запорів знайшла у Болотова
Наткнулася на матеріал про Бориса Васильовича Болотова. Не знаю чому, але йому я вірю більше, ніж будь-кому з лікарів. Він доступно пояснює, що відбувається в організмі під час хвороби, чому це відбувається, а також, що робити в таких випадках.

Забудьте про сухом'ятки
Василь Аксьонов у своєму романі «Московська сага» описує, як знаменитий московський лікар врятував Сталіна від неминучої загибелі, вчасно зробивши йому клізму: обжерливість і пияцтво вождя довело його до найтяжчого запору. Не знаю, наскільки достовірний цей епізод роману, але що багатоденний запор може призвести до летального результату, лікар Аксьонов знає достовірно.

У перервах між дачними справами
Незважаючи на все навколишнє, щоденні поїздки на ділянку, де я одна в пустелі, на тлі кинутої рідної земельки, побоюючись змій і собак (раз у раз нападають на селян, кусають), відчуваю дивовижні відчуття, передчуття нормальної, трудової, чистою, в кольорах , життя


Not found

подагру утихомирює дієта

У мене цієї «панської хворобою» довгий час страждав чоловік. Єдиний порятунок знаходив у голодуванні і дієті. Тому рекомендації щодо харчування я знаю тепер твердо ...
19:16:04 18.09.2014

Цибулю і мед - вороги перевтоми

Не секрет, що в XXI столітті ритм життя придбав скажений темп, а це, у свою чергу, веде до перевтоми - звідси і хвороби.
19:16:02 18.09.2014

Мене часто запитують ...

Мене часто запитують, чому люди хворіють. Не стану лякати читачів всякими вигадками про гріхи людські, про це вже багато написано, та й священики лякають з амвона ... Мій більш ніж 30-річний досвід лікування хворих підказує, що люди хворіють частіше за все із-за елементарного невігластва. Нас ніхто не вчить, як і що треба їсти, які вправи робити, як треба утримувати тіло й душу в чистоті, як правильно вести себе скрізь - і на людях, і з самим собою ...
19:15:55 18.09.2014


19:15:47 18.09.2014

Лікувати астму просто як 1, 2, 3, 4

Лікувати астму просто як 1, 2, 3, 4
19:15:41 18.09.2014

Лікувати астму просто як 1, 2, 3, 4

Лікувати астму просто як 1, 2, 3, 4
19:15:39 18.09.2014


19:15:34 18.09.2014

Спориш цвіте перед осіннім листопадом (від безпліддя і не тільки ...)

Існує в народній медицині рецепт застосування трави споришу в лікуванні жіночого безпліддя, коли не спостерігаються серйозні патології з розвитком матки, яєчників і труби вільні, але вагітність не наступає, хоча чоловік абсолютно здоровий, за визначенням лікуючого, лікаря.
19:15:28 18.09.2014

Особистий досвід боротьби з циститом

Милі дівчата, думаю, багато хто з вас знають, що таке цистит і які неприємні, болючі відчуття супроводжують цю недугу. Особисто у мене цистит був хронічним. Варто було мені було одягнути спідницю у вітряну погоду або кофточку коротше, як починалося: різь, тяжкість внизу живота, часті позиви до сечовипускання. Щоб побороти цистит першорядно необхідно зміцнити імунітет і терміново звернутися за лікарською допомогою. Грунтуючись на своєму особистому досвіді, можу дати кілька рекомендацій з приводу лікування цієї недуги в домашніх умовах.
19:15:21 18.09.2014


19:15:17 18.09.2014

Відкриття органели у прокаріотів кидає виклик одній з теорій походження еукаріотичних клітин

Відкриття органели у прокаріотів кидає виклик одній з теорій походження еукаріотичних клітин - Дослідники, що вивчали внутрішню будову однієї з патогенних грунтових бактерій, описали органеллу, існуючу всередині клітини незалежно від плазматичної мембрани. Відкриття подібної структури всередині прокаріотів клітини, на думку авторів дослідження, ставить під сумнів одну з широко поширених теорій походження еукаріотичних органел, а саме симбіотичну. Описана структура, характерна для даної бактерії, може послужити нової потенційної терапевтичної мішенню.
19:16:18 18.09.2014

Гострі лейкози в дітей

Гострі лейкози в дітей - Лейкоз (лейкемія) - це системне злоякісне захворювання органів кровотворення і крові. Лейкози є первинним пухлинним захворюванням кісткового мозку, при якому пухлинні клітини, вражаючи кістковий мозок, поширюються не тільки по органах кровотворення, а й у центральній нервовій системі, і в інші органи і системи.
19:16:16 18.09.2014

Баскетбол - найнебезпечніша спортивна гра

Баскетбол - найнебезпечніша спортивна гра - Дослідження, проведене Центрами Контролю і Попередження Інфекційних Захворювань, показало, що при заняттях спортом найбільшу кількість травм отримують гравці в баскетбол.
19:16:12 18.09.2014

Кількість хворих вірусом грипу A/H1N1 /наближається до 10 тисяч чоловік

Кількість хворих вірусом грипу A/H1N1 /наближається до 10 тисяч чоловік - Число хворих вірусом грипу A/H1N1 наближається до 10 тисяч чоловік. На сьогоднішній день зареєстровано 9 тис.852 хворих в 41 країні світу, 80 осіб з них померло.
19:16:11 18.09.2014

У Москві відкрився російсько-американський семінар, присвячений проблемі фальсифікації ліків

У Москві відкрився російсько-американський семінар, присвячений проблемі фальсифікації ліків - У понеділок в Москві відкрився російсько-американський семінар з систем і стандартам якості лікарських засобів. У прес-службі відзначили, що особлива увага на семінарі присвячена питанням запобігання виробництва та розповсюдження фальсифікованих ліків. Сьогодні ця тема актуальна для всіх країн світу.
19:16:06 18.09.2014

Вагітним заборонять працювати з копіювальною технікою

Вагітним заборонять працювати з копіювальною технікою - З 25 червня, згідно з постановою головного державного санітарного лікаря РФ Г. Онищенко, вводяться нові вимоги до організації роботи на копіювально-розмножувальній техніці. Забороняється розміщення копіювально-розмножувальних ділянок у підвальних приміщеннях.
19:16:00 18.09.2014

Зміна режиму дня впливає на гени в печінці

Зміна режиму дня впливає на гени в печінці - Голландські і мексиканські біологи встановили, що зміна режиму дня призводить до зміни в роботі не тільки мозку, але і генів, активних в печінці та інших внутрішніх органах.
19:15:59 18.09.2014

Функціональні порушення верхніх відділів травного тракту у дітей

Функціональні порушення верхніх відділів травного тракту у дітей - Особливістю функціональних порушень желудочнокишечного тракту (ШКТ) є відсутність явного морфологічного субстрату патологічного процесу.
19:15:52 18.09.2014

Американські молекулярні біологи вперше створили людські імунні клітини, в яких не може розмножуватися вірус СНІДу

Американські молекулярні біологи вперше створили людські імунні клітини, в яких не може розмножуватися вірус СНІДу - Цього вдалося добитися за допомогою новітньої лабораторної техніки, яка дозволяє впливати на роботу клітинного або вірусного спадкового апарата за допомогою невеликих молекул рибонуклеїнових кислот. Професор Колорадського університету Рамеш Аккіна і його колеги спроектували ці молекули таким чином, щоб вони перешкоджали функціонуванню одного з ключових генів вірусу імунодефіциту.
19:15:48 18.09.2014

У Києві презентують інститут сексології

У Києві презентують інститут сексології - 20 червня у Києві відбудеться презентація Українського інституту сексології та андрології (УІСА), створеного у квітні 2003 року на базі Інституту урології АМН України провідними фахівцями в області сексології та андрології, повідомили в інституті.
19:15:42 18.09.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html