Народні методи лікування

Молочний квас з чистотілу (від запору)

Запори й дисбактеріоз я лечу по Болотову. 3 л молочної сироватки змішую з 1 склянкою цукру. 1 стакан нарізаної трави чистотілу (сухого або свіжого) загортаю в марлю, прикріплюю маленький вантаж, зав'язую і опускаю на дно банки з сироваткою. Банку накриваю марлею і ставлю в темний шафа.

Через два тижні складу проціджую і зберігаю в холодильнику, закривши поліетиленової кришкою. Цей кислуватий напій приймаю по 0,5 склянки двічі на день, вранці і ввечері, за півгодини до їжі.

Курс лікування - 2 тижні, перерва - 10 днів, потім допивають решту сироватку.

Вранці після пробудження чищу зуби морською сіллю, а наліт з язика зчищаю чайною ложечкою. Смокчу рослинна олія, як цукерку, протягом декількох хвилин, потім випльовують і полощу рот теплою водою. Після цього випиваю сироватку і через півгодини снідаю.Ем фрукти, овочі, салати, тру на тертці сиру буряк і морква, заправляю олією.

Найголовніше - намагаюся вранці звільнити кишечник. Я хворіла багато років, по 3-4 дні не могла сходити в туалет, розпирало живіт від газів. А зараз все налагодилося.

Переглядів : 3900
Подякували за статтю : 20

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Запор"


Рецепт від запору дав лікар
Коли моїй старшій дочці не було ще й рочку, у неї почалися сильні запори. Ми з чоловіком щодня з жахом очікували вечора: дитина заходився в крику, не допомагали ні масажі, ні нагріті праскою пелюшки, ні попускають соки. Щоденні клізми і шматочки мила, які нам порадили вводити в задній прохід дитини, не можна було робити нескінченно.

Простий засіб від запорів
Мені 64 роки. Від сидячої роботи стала страждати запорами, не допомагала навіть гуртка Есмарха. Крім того, виявилися дисбактеріоз, коліт і геморой.

Молочний квас з чистотілу (від запору)
Запори й дисбактеріоз я лечу по Болотову. 3 л молочної сироватки змішую з 1 склянкою цукру. 1 стакан нарізаної трави чистотілу (сухого або свіжого) загортаю в марлю, прикріплюю маленький вантаж, зав'язую і опускаю на дно банки з сироваткою. Банку накриваю марлею і ставлю в темну шафу.

Склянку гарячої води для хорошого стільця
Одна з глибинних причин виникнення запорів (за моїм спостереженням за собою і близькими мені людьми) - брак вологи в організмі, що є, до речі, основною причиною багатьох інших хвороб шлунково-кишкового тракту.

І ніяких запорів
Не один раз читала про те, що запори - бич цивілізованого суспільства. З віком ж ледь не кожен другий старий чоловік страждає цією недугою. Ось як борюся з ним я. Вранці, відразу після пробудження випиваю склянку теплої кип'яченої води, додавши в нього чайну ложку лимонного або журавлинного соку або щіпку повареної солі. Ще краще - і те, і інше. Після цього масажують живіт. У рясному питво немає жодного ризику, якщо немає протипоказань - важкої хвороби серця, нирок або постійних набряків.

Хочеться але не можеться
Цим характеризується запор, яким страждає 20% населення планети, і найчастіше - жінки. Науковою мовою про запорі можна сказати так: неповна очищення кишківника, утруднення акту дефекації з виділенням твердого, іноді каменеподібний калу.

Засіб від запорів знайшла у Болотова
Наткнулася на матеріал про Бориса Васильовича Болотова. Не знаю чому, але йому я вірю більше, ніж будь-кому з лікарів. Він доступно пояснює, що відбувається в організмі під час хвороби, чому це відбувається, а також, що робити в таких випадках.

Забудьте про сухом'ятки
Василь Аксьонов у своєму романі «Московська сага» описує, як знаменитий московський лікар врятував Сталіна від неминучої загибелі, вчасно зробивши йому клізму: обжерливість і пияцтво вождя довело його до найтяжчого запору. Не знаю, наскільки достовірний цей епізод роману, але що багатоденний запор може призвести до летального результату, лікар Аксьонов знає достовірно.

У перервах між дачними справами
Незважаючи на все навколишнє, щоденні поїздки на ділянку, де я одна в пустелі, на тлі кинутої рідної земельки, побоюючись змій і собак (раз у раз нападають на селян, кусають), відчуваю дивовижні відчуття, передчуття нормальної, трудової, чистою, в кольорах , життя


Not found


21:40:00 25.10.2014

Як зміцнити серце

Весь курс лікування займає рік, усуваючи біль у серці, допомагаючи при атеросклерозі, стенокардії, аритмії, ішемії, і гіпертонії.
21:39:36 25.10.2014

Мастопатія

Мастопатія виникає переважно у віці від 30-ти до 50-ти років. Приблизно в трьох з десяти випадків мастопатія переходить у злоякісну форму. Як зазвичай буває, хвороба одна, а причин, що породжують її багато
21:39:28 25.10.2014

Поспішаю на допомогу. Лікуємо демодекоз

Діагноз - демодекоз. Це захворювання шкіри обличчя мучило мене більше 30 років. Скільки і яких тільки мазей я не перемазаний на своє обличчя, - і все без толку. Два рази навіть мимоволі спалювала шкіру обличчя. Шкіра незабаром наростала знову, але і на ній утворювалася висип в ще більшій кількості.
21:39:01 25.10.2014

Поділюся радою лікування виразки 12-палої кишки

Поділюся радами з тими, у кого виразка 12-палої кишки. Я довго і болісно шукала всілякі способи, як позбутися від печії і "хвороби голоду". Було у мене 2 роки тому весняне загострення виразки.
21:38:01 25.10.2014


21:35:50 25.10.2014

Мала клізма для великої користі

Ходять по землі «вагітні» бабусі і дідусь. Животи у них роздуті: то на ніс лізуть, то звисають до землі. Розмовляти з ними про це важко. Запитую у бабусі: «Коли була остання вагітність?». Відповідає: «Років тридцять тому, вже онуки до школи ходять. А що? »-« Якщо немає вагітності, то чому живіт на ніс лізе? »-« Ну і що? Мені належить за віком, та й жирок накопичується ».
21:35:26 25.10.2014

Катаракта - найбільш вдячна хвороба

Чи не правда, парадоксальне твердження? І тим не менше це саме так. Тому що на відміну, приміром, від глаукоми, дистрофії сітківки або атрофії зорового нерва катаракта виліковна, і пацієнт може бути повністю реабілітований
21:35:00 25.10.2014

Жіночі секрети

Я колишній вчитель біології, з дитинства захоплююся лікарськими травами, багато з яких, як мовиться, знаю "в обличчя". Хочу поділитися перевіреним рецептом омолодження жінок в період перебудови організму, яка небезпечна гіперплазією ендометрію. Розмова про розростання слизової оболонки матки почав статтею "Дамське нещастя".
21:34:49 25.10.2014

Вапно + олія - засіб від опіків

Це було в 60-х роках. Няня дитсадка отримала для сніданку хлопців молочний рисовий суп і поставила гаряче відро на стіл близько до краю. Марина, її донька, вирішила подивитися, що мама принесла, і нахилила відро. У результаті - обширний опік. У селищі ще не було телефону, щоб викликати «швидку допомогу», довелося вживати заходів самим.
21:34:33 25.10.2014

Про що думають чоловіки в метро?

Про що думають чоловіки в метро? - Часто жінки сердяться на своїх супутників за те, що вони в транспорті розглядають інших жінок, вважаючи, що в цей момент вони думають тільки про зраду . Але виявилося, що це несправедливо по відношенню до сильній половині людства. R
21:42:03 25.10.2014

Американці запропонували новий метод лікування пародонтиту

Американці запропонували новий метод лікування пародонтиту - Дослідники з американського Інституту Рутгерса розробили новий метод боротьби із хвороботворними бактеріями, що руйнують тканини зубів і ясен при пародонтиті. У формуються при хворобі порожнині між зубами і яснами пропонується перешкодити пластикові вкладиші, що містять протимікробні і знеболюючі засоби.
21:41:58 25.10.2014

Рак грудей можна зупинити

Рак грудей можна зупинити - Англійські вчені розгадали одну з загадок раку молочної залози. Вони детально описали механізм регуляції метастазування злоякісної пухлини, впливаючи на який, можна практично повністю запобігти поширенню метастазів.
21:41:46 25.10.2014

Ризик захворіти на рак грудей вище у лівшів

Ризик захворіти на рак грудей вище у лівшів - У жінок-лівш у два рази вища ймовірність захворіти на рак молочної залози до досягнення менопаузи, ніж у праворуких. Про це говорять результати дослідження, проведеного голландськими вченими.
21:41:38 25.10.2014

Вчені відкрили механізм дії мікотоксини фумонізін

Вчені відкрили механізм дії мікотоксини фумонізін - Вчені Служби сільськогосподарських досліджень (ARS) в клітинах ссавців відкрито новий клас жирів, які можуть допомогти пояснити, яким чином мікотоксини фумонізін викликає захворювання тварин.
21:41:36 25.10.2014

Причини низької якості медичної допомоги в державних медустановах виявлені в ході загальноросійського соцдослідження

Причини низької якості медичної допомоги в державних медустановах виявлені в ході загальноросійського соцдослідження - Стан матеріально-технічного оснащення в медустанові в значній мірі визначають організацію лікувального процесу, а також обсяги, якість і своєчасність медичної допомоги.
21:41:31 25.10.2014

Американці ризикують стати двостатеві під впливом хімічних речовин

Американці ризикують стати двостатеві під впливом хімічних речовин - Каліфорнійські вчені оголосили, що в результаті тривалих досліджень вони встановили, що те саме речовина, яка ліквідовує непотрібну рослинність на газонах і багатьом вже давно замінила прополювання, призводить до утворення декількох статевих органів у жаб, повідомляє NTV-International.
21:41:25 25.10.2014

У 50% пацієнтів, які перенесли операцію з видалення поліпів у кишечнику, великий ризик рецидиву

У 50% пацієнтів, які перенесли операцію з видалення поліпів у кишечнику, великий ризик рецидиву - Фактично, для постопераційному спостереження в лікарні повертається трохи більше половини (52%) прооперованих.
21:41:25 25.10.2014

Припущення про шкоду наркотиків не підтвердилися

Припущення про шкоду наркотиків не підтвердилися - Борці з наркотиками пішли на фальсифікацію, щоб дискредитувати екстазі. Як встановили учені, що опублікували результати своєї роботи в журналі New Scientist, достовірних даних, що дозволяють говорити про руйнівний вплив цієї речовини на мозок, просто немає.
21:41:12 25.10.2014

Від гормонів в менопаузу більше шкоди, ніж користі

Від гормонів в менопаузу більше шкоди, ніж користі - Замісна гормональна терапія, яка часто призначається жінкам у період менопаузи, зовсім не володіє тими чудовими властивостями, які їй приписуються. Як повідомляється в звіті, підготовленому міжнародною групою експертів, доказової бази у тверджень про те, що призначення гормонів захищає від хвороб серця, переломів, депресії і недоумства, немає.
21:41:00 25.10.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html