Народні методи лікування

Ендометріоз? Спробуйте глину.

Чула, що хвороба не лікується, але смію стверджувати, що це не завжди так. Ендометріоз можна спробувати вилікувати глиною. Якщо є вибір, то краще підійде сіра або блакитна. Глина повинна бути без домішки землі та піску, причому, чим глибше залягає глина, тим вона цілющі.

У пластмасовий тазик або відро покласти глину (розкришити грудки), залити теплою водою так, щоб вода тільки її закрила. Якщо глина суха (порошок), то воду наливати потроху, перемішуючи рукою або дерев'яною ложкою. Залишити розмокати на ніч. Вранці злити що утворилася поверх глини рідину і місити, при необхідності доливаючи воду, поки глина не стане однорідної еластичної масою, без крупинок і грудок, по густоті нагадує сметану.

Потім взяти 700-грамову скляну банку, наповнити її глиною доверху і поставити на водяну баню. Як тільки вода в каструлі закипить, вимкнути і потримати ще хвилини 3-4. Сильно нагрівати і тим більше кип'ятити глину не можна. Вийняти банку і викласти вміст на клейонку, бажано на коричневу дитячу, але можна й на целофан. надати їй форму коржі товщиною не менше 2 см. Якщо глина сильно нагрілася, почекайте, поки трошки охолоне, і прикладайте на низ живота від пупка до лобка. Накрийте чим-небудь теплим і лягайте під ковдру на 2 години. Не менше, тому що всі ці 2 часа глина витягає хворобу, але й не довше, так як потім вона починає віддавати назад те, що витягла. Через 2 години глину викинути , живіт обмити. Наступного дня - нова порція глини. І так до одужання.

Комусь вистачить 5-6 процедур, комусь знадобиться більше, потрібно тільки набратися терпіння і вірити.

А тепер хочу попросити поради і допомоги для себе. Мені 55 років, що страждають на бронхіальну астму з емфіземою, змішаного типу. Сильна алергія на цвітіння і домашній пил, часті напади задухи. 12 років на ліках. Вже 2 роки в легенях гній. Півроку пила ісландський мох, є деякі поліпшення; давно стоїть настоянка золотого вуса, але пити боюся, так як в рецепті написано, що може бути погіршення. А куди ще гірше, коли «Швидку» майже через день доводиться викликати. Може бути, хто-небудь вилікувався від цих напастей? Будь ласка, напишіть.

Переглядів : 3914
Подякували за статтю : 13

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Ендометріоз"


Фітотерапія та медичні п'явки в лікуванні ендометріозу
Ендометріоз - одне з найпоширеніших гінекологічних захворювань, за частотою стоїть на третьому місці після запальних процесів і міоми матки. Захворювання, що є, гормонозалежних у жінок, у механізмі якого провідною ланкою є порушення функції гіпоталамо-гіпофізарної системи з наступним зміною діяльності яєчників, наступаючим за принципом зворотного зв'язку. Ендометріоз являє собою осередки функціонуючої тканини ендометрію, які в першу чергу вражають органи малого тазу: яєчники, маткові труби, прямокишково-маткові зв'язки, ректосігмоідний відділ товстої кишки і сечовий міхур

Ендометріоз? Спробуйте глину.
Чула, що хвороба не лікується, але смію стверджувати, що це не завжди так. Ендометріоз можна спробувати вилікувати глиною. Якщо є вибір, то краще підійде сіра або блакитна. Глина повинна бути без домішки землі та піску, причому, чим глибше залягає глина, тим вона цілющі.

Трава від ендометріозу
Прочитала статтю Ю. Кирилової "Дамское нещастя" і хочу розповісти про свій випадок. У 2000 р. мені поставили діагноз ендометріоз, кіста правого яєчника, міома ". Цілий рік я виконувала приписи лікарів, брала антибіотики, препарати заліза. Але ні медикаментозна терапія, ні гормональне лікування результатів не дали.

Дамське нещастя
Мова йде про розростанні слизової оболонки матки - ендометрія в навколишні тканини - стінку матки, яєчники і очеревину. Заповнені кров'янисті вмістом окремі бульбашки (ендометріоріми), спаяні зі своїм оточенням, поступово, немов соти, поширюються, займають все більшу площу.


Not found

Ендометріоз? Спробуйте глину.

Чула, що хвороба не лікується, але смію стверджувати, що це не завжди так. Ендометріоз можна спробувати вилікувати глиною. Якщо є вибір, то краще підійде сіра або блакитна. Глина повинна бути без домішки землі та піску, причому, чим глибше залягає глина, тим вона цілющі.
17:59:26 31.10.2014

Вилікувала цистит молоком

Мені було 38 років, коли захворіла на цистит. Поклали в лікарню. Я стогнала і часто бігала в туалет. Як-то прибиральниця питає: «Доню, що з тобою?» Я розповіла. Жінка порадила рецепт і каже: «лікуйся-ка краще вдома».
17:59:13 31.10.2014

фіброма пішла

У 40 років у мене визнали фіброму матки 10 тижнів. Лікар попередив про неминучу операції. Але в один із днів я зустріла на вулиці знайому вчительку молодших класів. Розговорилися. Від неї я дізналася про лікування чистотілом.
17:58:56 31.10.2014


17:58:38 31.10.2014

Хрін і мед проти застуди

Пропоную перевірений на собі рецепт, застережливий застуду:
17:58:35 31.10.2014

Як дешево і просто вилікувати геморой

Моє лікування перевірено на собі і пацієнтах.Щоб позбутися від геморою, необхідно різко зменшити кількість споживаної в їжу солі. Без цього першого кроку на шляху до одужання вас закатують нескінченні загострення хвороби
17:58:21 31.10.2014

Хрін і мед по чайній ложці

Наближаються холоди, з ними та застуди. Пропоную перевірений на собі рецепт, застережливий застуду.
17:58:13 31.10.2014

Чудо-цибуля від застуди

Вийшовши на пенсію в 1989 році, я став посилено шукати народні методи лікування і профілактики простудних захворювань. Пошуки увінчалися успіхом. Виявив рецепт лікування застуди цибулею. Пропонувалося швидко розжувати цибулину і зробити вдих ротом, щоб повітря пройшов через цибульну масу. Цей метод здався мені досить екстремальним. Кілька видозмінивши методику, взяв її на озброєння і з тих пір сам лікуюся цибулею і пропагую цей метод серед всіх застуди (навіть з температурою 37,5-38 ° С). Виявилося, що для одужання необхідно 2-3 дні.
17:58:10 31.10.2014

Спортивне харчування - шкідливо або корисно?

Регулярні заняття спортом в поєднанні з грамотною дієтою та якісними добавками - це непростий, але захоплюючий шлях до красивого, сексуальному тілу і міцному духу. Буде важко - але повірте - воно того варте! Почніть тренуватися прямо зараз і скоро Ви здивуєтеся новому приголомшливому всеохоплюючої позитиву всередині себе!! (І відображенню в дзеркалі:))
17:56:58 31.10.2014

ЧУДОВИЙ КАМІНЬ

Мудреці і вчені шукають еліксир молодості, а, виявляється, ми тупцюємо його ногами. А адже це дуже велика група кремнесо-які тримають мінералів, що мають однакову формулу.
17:56:49 31.10.2014

Моє порятунок - часникова вода від застуди

Якщо ви схопили застуду, ніс потік, очі сльозяться, в горлі дере, то я б порекомендував вам перевірені засоби.
17:56:40 31.10.2014

Стовбурові клітини пуповинної крові для клітинної терапії інсульту

Стовбурові клітини пуповинної крові для клітинної терапії інсульту - Вчені з Медичної школи університету Міннесоти (University of Minnesota Medical School) відкрили нову популяцію стовбурових клітин пуповинної крові. R
17:59:26 31.10.2014

Росія приєдналася до конвенції про якість ліків

Росія приєдналася до конвенції про якість ліків - Росія приєдналася до міжнародного співтовариства з контролю якості та безпеки ліків - Європейській фармакопеї. Про це повідомив керівник Росздоровнагляду Раміля Хабре, передає ИТАР-ТАСС.
17:58:56 31.10.2014

Протигрибковий препарат уповільнює зростання ракових клітин

Протигрибковий препарат уповільнює зростання ракових клітин - Команда американських та індійських вчених виявила, що ліками, яке вже 40 років використовують для лікування грибкових уражень шкіри, можна лікувати рак. Мова йде про гризеофульвін; в лабораторних умовах він успішно пригнічує ріст пухлинних клітин.
17:58:49 31.10.2014

Психологічні захисні механізми (до розуміння взаємозалежності захисних систем: психологічної та імунної)

Психологічні захисні механізми (до розуміння взаємозалежності захисних систем: психологічної та імунної) - У рамках попереднього дослідження нами були виявлені наступні проблеми в даній області. По-перше, незважаючи на більш ніж столітнє існування поняття психологічного захисту, введеного З. Фрейдом в 1884 році, саме це поняття залишається слабо розробленим і неясним. R
17:58:46 31.10.2014

Азітрал ® (азитроміцин) у комплексному лікуванні урогенітального хламідіозу у чоловіків

Азітрал ® (азитроміцин) у комплексному лікуванні урогенітального хламідіозу у чоловіків - Урогенітальний хламідіоз - найбільш поширена інфекція, що передається статевим шляхом (ІПСШ). Розпочатий у 1993 реєстрація урогенітального хламідіозу в Росії виявила щорічне подвоєння випадків цієї інфекції, і до 2000 року урогенітальний хламідіоз, за офіційною статистикою, вийшов на третє місце після трихомоніазу і сифілісу, помітно випереджаючи гонорею [2].
17:58:28 31.10.2014

Популярний антиракових гриб виявився канцерогеном

Популярний антиракових гриб виявився канцерогеном - Відштовхуючись від нових наукових даних, японський уряд випустило попередження для споживачів і компаній, що виробляють так звані активні харчові добавки, і взагалі - продукти харчування: гриб, який отримав величезну популярність, нібито, через здатність боротися з раком, на ділі має прямо протилежними властивостями.
17:58:26 31.10.2014

Акаріаз і колагенози

Акаріаз і колагенози - Стаття містить оглядову інформацію з акаріазам - захворювання, викликане кліщами, а також результати багаторічних досліджень автора в галузі клінічної акарологіі, які (у сукупності з відомими науковими відомостями в літературі) дозволяють йому висловити свою точку зору на механізм розвитку колагенозів та інших аутоімунних захворювань людини.
17:58:19 31.10.2014

Оргазм без сексу - найближче майбутнє людства?!

Оргазм без сексу - найближче майбутнє людства?! - Науковий факт: людський мозок запрограмований на отримання оргазму, незалежно від того - був статевий контакт чи ні.
17:58:01 31.10.2014

Винайдено нову методику боротьби з раком шкіри

Винайдено нову методику боротьби з раком шкіри - Вона полягає в тому, що за допомогою спеціальних препаратів медики втручаються в діяльність імунної системи організму, примушуючи частина лімфоцитів працювати більш активно і знищувати ракові клітини .
17:57:54 31.10.2014

Інгібітори ангіотензинперетворювального ферменту в кардіологічній практиці

Інгібітори ангіотензинперетворювального ферменту в кардіологічній практиці - Інгібітори ангіотензинперетворювального ферменту (іАПФ) застосовуються в клінічній практиці c 1975 року і до теперішнього часу стали однією з найбільш часто використовуваних груп лікарських засобів для лікування артеріальної гіпертензії (АГ) і серцевої недостатності (СН). У патогенезі цих станів важливу роль відіграє активація двох нейрогуморальних систем організму: ренін-ангіотензин-альдостеронової (РААС) і симпато-адреналової (САС)
17:57:43 31.10.2014

Жінки, які проживають у районах із сильним нічним освітленням, частіше хворіють на рак, ніж мешканки погано освітлених міст

Жінки, що проживають в районах з сильним нічним освітленням, частіше хворіють на рак, ніж мешканки погано освітлених міст - І це не жарт . Про це свідчать дослідження хворих на рак в різних регіонах світу. Відкриття підтверджує гіпотезу про те, що надмірне світлове опромінення впливає на відповідальні за вироблення ракових клітин гормони.
17:57:37 31.10.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html