Народні методи лікування

Ендометріоз? Спробуйте глину.

Чула, що хвороба не лікується, але смію стверджувати, що це не завжди так. Ендометріоз можна спробувати вилікувати глиною. Якщо є вибір, то краще підійде сіра або блакитна. Глина повинна бути без домішки землі та піску, причому, чим глибше залягає глина, тим вона цілющі.

У пластмасовий тазик або відро покласти глину (розкришити грудки), залити теплою водою так, щоб вода тільки її закрила. Якщо глина суха (порошок), то воду наливати потроху, перемішуючи рукою або дерев'яною ложкою. Залишити розмокати на ніч. Вранці злити що утворилася поверх глини рідину і місити, при необхідності доливаючи воду, поки глина не стане однорідної еластичної масою, без крупинок і грудок, по густоті нагадує сметану.

Потім взяти 700-грамову скляну банку, наповнити її глиною доверху і поставити на водяну баню. Як тільки вода в каструлі закипить, вимкнути і потримати ще хвилини 3-4. Сильно нагрівати і тим більше кип'ятити глину не можна. Вийняти банку і викласти вміст на клейонку, бажано на коричневу дитячу, але можна й на целофан. надати їй форму коржі товщиною не менше 2 см. Якщо глина сильно нагрілася, почекайте, поки трошки охолоне, і прикладайте на низ живота від пупка до лобка. Накрийте чим-небудь теплим і лягайте під ковдру на 2 години. Не менше, тому що всі ці 2 часа глина витягає хворобу, але й не довше, так як потім вона починає віддавати назад те, що витягла. Через 2 години глину викинути , живіт обмити. Наступного дня - нова порція глини. І так до одужання.

Комусь вистачить 5-6 процедур, комусь знадобиться більше, потрібно тільки набратися терпіння і вірити.

А тепер хочу попросити поради і допомоги для себе. Мені 55 років, що страждають на бронхіальну астму з емфіземою, змішаного типу. Сильна алергія на цвітіння і домашній пил, часті напади задухи. 12 років на ліках. Вже 2 роки в легенях гній. Півроку пила ісландський мох, є деякі поліпшення; давно стоїть настоянка золотого вуса, але пити боюся, так як в рецепті написано, що може бути погіршення. А куди ще гірше, коли «Швидку» майже через день доводиться викликати. Може бути, хто-небудь вилікувався від цих напастей? Будь ласка, напишіть.

Переглядів : 3825
Подякували за статтю : 13

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Ендометріоз"


Фітотерапія та медичні п'явки в лікуванні ендометріозу
Ендометріоз - одне з найпоширеніших гінекологічних захворювань, за частотою стоїть на третьому місці після запальних процесів і міоми матки. Захворювання, що є, гормонозалежних у жінок, у механізмі якого провідною ланкою є порушення функції гіпоталамо-гіпофізарної системи з наступним зміною діяльності яєчників, наступаючим за принципом зворотного зв'язку. Ендометріоз являє собою осередки функціонуючої тканини ендометрію, які в першу чергу вражають органи малого тазу: яєчники, маткові труби, прямокишково-маткові зв'язки, ректосігмоідний відділ товстої кишки і сечовий міхур

Ендометріоз? Спробуйте глину.
Чула, що хвороба не лікується, але смію стверджувати, що це не завжди так. Ендометріоз можна спробувати вилікувати глиною. Якщо є вибір, то краще підійде сіра або блакитна. Глина повинна бути без домішки землі та піску, причому, чим глибше залягає глина, тим вона цілющі.

Трава від ендометріозу
Прочитала статтю Ю. Кирилової "Дамское нещастя" і хочу розповісти про свій випадок. У 2000 р. мені поставили діагноз ендометріоз, кіста правого яєчника, міома ". Цілий рік я виконувала приписи лікарів, брала антибіотики, препарати заліза. Але ні медикаментозна терапія, ні гормональне лікування результатів не дали.

Дамське нещастя
Мова йде про розростанні слизової оболонки матки - ендометрія в навколишні тканини - стінку матки, яєчники і очеревину. Заповнені кров'янисті вмістом окремі бульбашки (ендометріоріми), спаяні зі своїм оточенням, поступово, немов соти, поширюються, займають все більшу площу.


Not found

Ендометріоз? Спробуйте глину.

Чула, що хвороба не лікується, але смію стверджувати, що це не завжди так. Ендометріоз можна спробувати вилікувати глиною. Якщо є вибір, то краще підійде сіра або блакитна. Глина повинна бути без домішки землі та піску, причому, чим глибше залягає глина, тим вона цілющі.
01:33:54 21.09.2014

Жировий гепатоз

Жирова дистрофія печінки, жировий гепатоз, стеатоз печінки - всі ці поняття відображають одне й те ж патологічний стан, накопичення жиру в печінці, що може розвиватись внаслідок впливу найрізноманітніших факторів. У більшості випадків ожиріння печінки повністю оборотно за умови ліквідації причин, що ведуть до його формування. Саме тому своєчасне розпізнавання жирового гепатозу дозволяє запобігти розвитку запалення, лікувати яке набагато важче.
01:33:28 21.09.2014

Мастопатія

Мастопатія виникає переважно у віці від 30-ти до 50-ти років. Приблизно в трьох з десяти випадків мастопатія переходить у злоякісну форму. Як зазвичай буває, хвороба одна, а причин, що породжують її багато
01:33:09 21.09.2014


01:33:07 21.09.2014

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.
01:32:45 21.09.2014

Тримайте спину прямо, і хвороби вас минуть

Хребет - своєрідний барометр стану нашого організму. Неблагополуччя в хребті може відбитися на всіх органах, - так розпочав розмову народний цілитель Росії, відомий мануальник Володимир Андрійович Миронов.
01:32:11 21.09.2014

Рецепт від кашлю у дітей

Доброго часу доби! Хочу запропонувати рецепт від кашлю у дітей.
01:31:59 21.09.2014

Як повертатися до життя після перелому

Два роки тому у мене був перелом шийки стегна. Хірурги наполягали на операції, стверджуючи, що такі травми в 62 роки самі не зростаються.
01:31:48 21.09.2014

Календула - безцінний дар природи

Мені 67. За роки заробила собі хронічний пієлонефрит, стенокардію, виразку шлунка і остеохондроз. Перенесла мікроінфаркт. Як-то раз відправила чоловіка у відрядження на 2 місяці і вирішила всерйоз зайнятися собою.
01:31:26 21.09.2014

Чудо-ягода кизил

Понад півстоліття тому я служив в армії, і там у мене приключився геморой. Вилікувався ягодою, якої в Адигеї - там проходив службу - був достатньо. Називається вона кизил. Рецепт простий і приємний у використанні.
01:31:24 21.09.2014

Кандидоз - аж ніяк не нешкідливий симбіоз

Грибкові захворювання в даний час вельми і вельми поширені. Як правило, вони проявляються після лікування великими дозами антибіотиків різних важких захворювань і в першу чергу вражають кишечник. Треба відзначити і їх легку можливість передачі від однієї людини до іншої через предмети особистої гігієни, взуття і так далі.
01:31:01 21.09.2014

Западнонільскій вірус набирає темпи

Западнонільскій вірус набирає темпи - Ще три людини померло в Колорадо від западнонільского вірусу, таким чином, кількість смертей у штаті від поширюваної комарами інфекції становить 16.
01:33:45 21.09.2014

Протоколи лікування гострого, обструктивного, рецидивуючого бронхіту і бронхіолітом у дітей

Протоколи лікування гострого, обструктивного, рецидивуючого бронхіту і бронхіолітом у дітей - J20 Гострий бронхіт J20.0 Гострий бронхіт, спричинений Mycoplasma pneumoniae J20.1 Гострий бронхіт, викликаний Haemophilus influenzae (паличкою Пфейффер) J20.2 Гострий бронхіт, викликаний стрептококом J20.3 Гострий бронхіт, спричинений вірусом Коксакі J20.4 Гострий бронхіт, спричинений вірусом парагріпа J20.5 Гострий бронхіт, спричинений респіраторно-синцитіальним вірусом J20.6 Гострий бронхіт, викликаний риновірусів J20.7 Гострий бронхіт, викликаний екховірусом J20.8 Гострий бронхіт, спричинений іншими уточненими агентами J20.9 Гострий бронхіт, неуточнений
01:33:43 21.09.2014

Вперше в Росії порушено кримінальні справи проти продавців фальшивих ліків

Вперше в Росії порушено кримінальні справи проти продавців фальшивих ліків - У Росії вперше порушено три кримінальні справи за фактом реалізації фальсифікованих ліків. Про це повідомили в прес-службі МОЗ РФ. R
01:33:35 21.09.2014

Прогноз для метеочутливих людей по Росії на 23.03.2010

Прогноз для метеочутливих людей по Росії на 23.03.2010 - У Середній смузі Європейської Росії у весняний період погода особливо мінлива. Ось і у вівторок жителів чекає чергове зниження температури, а також зростання атмосферного тиску на більшій частині території.
01:33:32 21.09.2014

Тютюн вбиває 5 млн. чоловік в рік

Тютюн вбиває 5 млн. людей на рік - Смертність внаслідок хвороб, викликаних курінням, вперше опинилася в країнах, що розвиваються настільки ж великий, як і в розвинених регіонах. Підраховано, що в 2000 році майже 5 млн людей померли від хвороб, безпосередньо викликаних курінням. Причому в більш ніж трьох чвертях випадків жертвами були чоловіки.
01:33:32 21.09.2014

Монтелукаст ефективний при лікуванні еозинофільного езофагіту

Монтелукаст ефективний при лікуванні еозинофільного езофагіту - У невеликому дослідженні, що включало 12 пацієнтів з рідко діагностується еозинофільних езофагітом, показано ефективність монтелукаста - антагоніста лейкотрієнів, що володіє еозінофілостабілізірующім дією. Всі хворі були рефрактерний до антисекреторних терапії.
01:33:29 21.09.2014

Пройшли клінічні випробування нового препарату, призначеного для боротьби з онкологічними захворюваннями товстої кишки

Пройшли клінічні випробування нового препарату, призначеного для боротьби з онкологічними захворюваннями товстої кишки - Біотехнологічна корпорація Genentech закінчила клінічні випробування нового препарату Avastin, призначеного для боротьби з онкологічними захворюваннями товстої кишки. Ці ліки пригнічує дію гормону, який необхідний для формування мережі кровоносних судин, що забезпечують пухлини киснем і живильними речовинами.
01:33:22 21.09.2014

Клініка атипової пневмонії

Клініка атипової пневмонії - Атипова пневмонія - респіраторне захворювання, відносно недавно виявлене в Азії, Північній Америці, і Європі. Захворювання викликається вірусами і характеризується швидкоплинним розвитком і високою летальністю.
01:33:19 21.09.2014

Щорічні загальні збори компанії'Санофі-Сінтелабо'

Щорічні загальні збори компанії'Санофі-Сінтелабо'- Щорічні загальні збори акціонерів компанії Санофі-Сінтелабо відбулося 19 травня 2003
01:33:03 21.09.2014

Від горщика до студентської лави лідирують дівчата

Від горщика до студентської лави лідирують дівчата - Світ, можливо, поки що належить чоловікам. Але у навчанні дівчинки та дівчата стають сильною статтю. Найпопулярніший американський економічний тижневик Business Week присвятив цьому феномену обкладинку, а як символ епохального перевороту обрав ліцей Lawrence. R
01:32:59 21.09.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html