Народні методи лікування

Ендометріоз? Спробуйте глину.

Чула, що хвороба не лікується, але смію стверджувати, що це не завжди так. Ендометріоз можна спробувати вилікувати глиною. Якщо є вибір, то краще підійде сіра або блакитна. Глина повинна бути без домішки землі та піску, причому, чим глибше залягає глина, тим вона цілющі.

У пластмасовий тазик або відро покласти глину (розкришити грудки), залити теплою водою так, щоб вода тільки її закрила. Якщо глина суха (порошок), то воду наливати потроху, перемішуючи рукою або дерев'яною ложкою. Залишити розмокати на ніч. Вранці злити що утворилася поверх глини рідину і місити, при необхідності доливаючи воду, поки глина не стане однорідної еластичної масою, без крупинок і грудок, по густоті нагадує сметану.

Потім взяти 700-грамову скляну банку, наповнити її глиною доверху і поставити на водяну баню. Як тільки вода в каструлі закипить, вимкнути і потримати ще хвилини 3-4. Сильно нагрівати і тим більше кип'ятити глину не можна. Вийняти банку і викласти вміст на клейонку, бажано на коричневу дитячу, але можна й на целофан. надати їй форму коржі товщиною не менше 2 см. Якщо глина сильно нагрілася, почекайте, поки трошки охолоне, і прикладайте на низ живота від пупка до лобка. Накрийте чим-небудь теплим і лягайте під ковдру на 2 години. Не менше, тому що всі ці 2 часа глина витягає хворобу, але й не довше, так як потім вона починає віддавати назад те, що витягла. Через 2 години глину викинути , живіт обмити. Наступного дня - нова порція глини. І так до одужання.

Комусь вистачить 5-6 процедур, комусь знадобиться більше, потрібно тільки набратися терпіння і вірити.

А тепер хочу попросити поради і допомоги для себе. Мені 55 років, що страждають на бронхіальну астму з емфіземою, змішаного типу. Сильна алергія на цвітіння і домашній пил, часті напади задухи. 12 років на ліках. Вже 2 роки в легенях гній. Півроку пила ісландський мох, є деякі поліпшення; давно стоїть настоянка золотого вуса, але пити боюся, так як в рецепті написано, що може бути погіршення. А куди ще гірше, коли «Швидку» майже через день доводиться викликати. Може бути, хто-небудь вилікувався від цих напастей? Будь ласка, напишіть.

Переглядів : 3892
Подякували за статтю : 13

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Ендометріоз"


Фітотерапія та медичні п'явки в лікуванні ендометріозу
Ендометріоз - одне з найпоширеніших гінекологічних захворювань, за частотою стоїть на третьому місці після запальних процесів і міоми матки. Захворювання, що є, гормонозалежних у жінок, у механізмі якого провідною ланкою є порушення функції гіпоталамо-гіпофізарної системи з наступним зміною діяльності яєчників, наступаючим за принципом зворотного зв'язку. Ендометріоз являє собою осередки функціонуючої тканини ендометрію, які в першу чергу вражають органи малого тазу: яєчники, маткові труби, прямокишково-маткові зв'язки, ректосігмоідний відділ товстої кишки і сечовий міхур

Ендометріоз? Спробуйте глину.
Чула, що хвороба не лікується, але смію стверджувати, що це не завжди так. Ендометріоз можна спробувати вилікувати глиною. Якщо є вибір, то краще підійде сіра або блакитна. Глина повинна бути без домішки землі та піску, причому, чим глибше залягає глина, тим вона цілющі.

Трава від ендометріозу
Прочитала статтю Ю. Кирилової "Дамское нещастя" і хочу розповісти про свій випадок. У 2000 р. мені поставили діагноз ендометріоз, кіста правого яєчника, міома ". Цілий рік я виконувала приписи лікарів, брала антибіотики, препарати заліза. Але ні медикаментозна терапія, ні гормональне лікування результатів не дали.

Дамське нещастя
Мова йде про розростанні слизової оболонки матки - ендометрія в навколишні тканини - стінку матки, яєчники і очеревину. Заповнені кров'янисті вмістом окремі бульбашки (ендометріоріми), спаяні зі своїм оточенням, поступово, немов соти, поширюються, займають все більшу площу.


Not found

Ендометріоз? Спробуйте глину.

Чула, що хвороба не лікується, але смію стверджувати, що це не завжди так. Ендометріоз можна спробувати вилікувати глиною. Якщо є вибір, то краще підійде сіра або блакитна. Глина повинна бути без домішки землі та піску, причому, чим глибше залягає глина, тим вона цілющі.
04:43:31 23.10.2014


04:42:15 23.10.2014


04:41:24 23.10.2014

Дріжджі від високого тиску

Хочу порадити свій рецепт, який мені дала сусідка з нашої хати.
04:39:18 23.10.2014

Мед - НЗ у вашому домі (Опіки)

До глибини душі вразила мене історія, де рятували дівчинку від опіку. Треба сказати, що є багато рецептів на цю тему. Але я поділюся своїм, так як вважаю його просто унікальним. На собі не раз доводилося відчувати чудодійну властивість натурального бджолиного меду.
04:36:05 23.10.2014

Цілюща смола від хворого горла

Пропоную два способи лікування горла.
04:34:41 23.10.2014

Пригніти астму

Стародавня китайська і тибетська медицина залишила людству найцінніше спадщина, поступово освоюване всій сучасною цивілізацією, - чженьцзю-терапію. Або, інакше, голковколювання та припікання біологічно активних точок.
04:34:05 23.10.2014

Чудо-збір (Гіпертонія)

Мій батько, військовий льотчик, пройшов усю Вітчизняну війну. У 1956 році він захворів на гіпертонію та був звільнений у запас.
04:33:45 23.10.2014

Ізраїль лікування-опубліковані результати найбільшого дослідження в галузі лікування запального раку грудей

Ізраїль лікування опубліковані результати найбільшого дослідження в галузі лікування запального раку грудей. Запальний рак грудей - це досить рідкісна хвороба, зустрічається у 1% -6% хворих на рак молочної залози.
04:32:58 23.10.2014

Після інсульту допомагали масаж, банки і ходьба

Відразу після переведення з реанімації, ще в лікарняній палаті, ми з дружиною вирішили не обмежуватися лікарськими призначеннями, а як можна раніше займатися реабілітацією самостійно. Недарма перші години після інсульту називають годинами порятунку, а дні - днями надії. Ми при цьому перелопатили чимало медичної літератури, прийомів нетрадиційного лікування і цілий джерело народних джерел.
04:32:36 23.10.2014

ЩЕ ПРО Дивовижні властивості Луків СУПУ (остеопороз)

Вона страждала остеопорозом (зменшення вмісту вапна у кістках). Хребетного стовпа; її хвороба вважали невиліковною і наш домашній лікар, і я. І яким же було здивування, коли вона вилікувалася, після того як протягом 17 днів їла ..
04:32:29 23.10.2014

Пігментні плями. Що робити?

Пігментні плями. Що робити? - Як відомо, пігментні плями на шкірі краси не додають. У чому причина їх появи і як від них позбавитися, розповідає співробітник Інституту пластичної хірургії і косметології МЗ РФ, кандидат медичних наук Зінаїда Гнатівна Сидоркіна.
04:43:15 23.10.2014

8-місячній дівчинці пересадили печінку її батька

8-місячній дівчинці пересадили печінку її батька - Маленькій дівчинці, яка народилася всього 8 місяців тому, залишалося жити зовсім недовго. Атрезія жовчних проток - важка аномалія, яку можна виправити лише хірургічним шляхом, - не залишала надій. Єдиним рішенням могла бути пересадка печінки. Але дівчинка, що важила всього 4 кг, не могла довго чекати. R
04:43:10 23.10.2014

Пропозиція авторам і власникам медичних сайтів

Пропозиція авторам і власникам медичних сайтів - Шановні пані та панове! Ви можете збільшити відвідуваність свого сайту за допомогою публікації ваших матеріалів на станицях нашого сервера.
04:42:40 23.10.2014

Магнітно-резонансна томографія дозволяє виявити атрофію мозку

Магнітно-резонансна томографія дозволяє виявити атрофію мозку - Дані магнітно-резонансної томографії (МРТ) можуть допомогти виявити атрофічні процеси головного мозку на ранніх етапах. Група вчених з клініки Мейо, Рочестер, США, вивчила мозкову атрофію у здорових літніх людей, пацієнтів з помірними пізнавальними порушеннями, а також у пацієнтів з підозрою на хворобу Альцгеймера.
04:42:31 23.10.2014

Вчені колекціонують хворі клітини

Вчені колекціонують хворі клітини - Американські вчені виділили 12 видів стовбурових клітин, отриманих з тканин ембріонів з спадковими захворюваннями. Передбачається, що ці клітини будуть використані для вивчення патогенезу і розробки методів лікування генетичних хвороб, що вважаються зараз невиліковними.
04:42:23 23.10.2014

День російської гомеопатії

День російської гомеопатії - З 12 по 14 жовтня 2006 року в Москві (ВВЦ, павільйон № 19) відбудуться заходи, присвячені Дню російської гомеопатії.
04:42:12 23.10.2014

Медики попереджають: відкрився сезон кліщів

Медики попереджають: відкрився сезон кліщів - Епідеміологи попереджають: кліщі стають особливо небезпечні з приходом теплих днів. Зростає ймовірність зараження не тільки енцефалітом, але і кліщовим бореліоз або хворобою Лайма. Її основні симптоми: головний біль, висока температура, висипання на тілі.
04:42:06 23.10.2014

Сон і неспання - математики дали рецепт

Сон і неспання - математики дали рецепт - У минулому році однією з наукових сенсацій стала формула кохання. Сьогодні математики знайомлять світ з формулою сну і неспання. Власне учені дають в руки відмінний інструмент, як розрахувати той час, коли ваш організм найменше відчуває сонливість і готовий працювати на всю котушку.
04:41:49 23.10.2014

нейропсихологічні і нейропсихіатричних порушення, які супроводжують хворобу Альцгеймера, є головною причиною безпорадності в літньому віці

нейропсихологічні і нейропсихіатричних порушення, які супроводжують хворобу Альцгеймера, є головною причиною безпорадності в літньому віці - Порушення повсякденній діяльності при хворобі Альцгеймера знижує якість життя як самих пацієнтів, так і їх сімей. Оцінка здатності до повсякденного життя являє собою важливий компонент діагнозу, ведення і лікування хвороби Альцгеймера. Розуміння визначальних чинників порушення повсякденній діяльності може бути вирішальним для ранньої діагностики і успішного лікування пацієнтів.
04:41:32 23.10.2014

Cердечнікам слід уникати червоного

Cердечнікам слід уникати червоного - Кольори випускають вібрації. Для робочого кабінету, спальні, їдальні підходять свої певні кольори. Для стимуляції активної діяльності ми виберемо саме той колір, а не інший. Точно також певні кольори рекомендуються або, навпаки, не підходять людині, що перебуває в депресії, страждаючому від туги або від серцевих захворювань.
04:41:14 23.10.2014

Чи впливають препарати від головного болю на розумові здібності?

Чи впливають препарати від головного болю на розумові здібності? - Вчені припустили, що препарати застосовуються для лікування мігрені можуть погіршувати розумові здібності. Такі ефекти короткочасні, і їх важко виявити. Для підтвердження цього припущення вчені з Мюнстерського Університету в Німеччині (відділення неврології, доктор С. Эверс і колеги) обстежували 16 здорових людей, яким пропонувалося прийняти звичайні антімігретіческіе препарати.
04:40:58 23.10.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html