Народні методи лікування

Ендометріоз? Спробуйте глину.

Чула, що хвороба не лікується, але смію стверджувати, що це не завжди так. Ендометріоз можна спробувати вилікувати глиною. Якщо є вибір, то краще підійде сіра або блакитна. Глина повинна бути без домішки землі та піску, причому, чим глибше залягає глина, тим вона цілющі.

У пластмасовий тазик або відро покласти глину (розкришити грудки), залити теплою водою так, щоб вода тільки її закрила. Якщо глина суха (порошок), то воду наливати потроху, перемішуючи рукою або дерев'яною ложкою. Залишити розмокати на ніч. Вранці злити що утворилася поверх глини рідину і місити, при необхідності доливаючи воду, поки глина не стане однорідної еластичної масою, без крупинок і грудок, по густоті нагадує сметану.

Потім взяти 700-грамову скляну банку, наповнити її глиною доверху і поставити на водяну баню. Як тільки вода в каструлі закипить, вимкнути і потримати ще хвилини 3-4. Сильно нагрівати і тим більше кип'ятити глину не можна. Вийняти банку і викласти вміст на клейонку, бажано на коричневу дитячу, але можна й на целофан. надати їй форму коржі товщиною не менше 2 см. Якщо глина сильно нагрілася, почекайте, поки трошки охолоне, і прикладайте на низ живота від пупка до лобка. Накрийте чим-небудь теплим і лягайте під ковдру на 2 години. Не менше, тому що всі ці 2 часа глина витягає хворобу, але й не довше, так як потім вона починає віддавати назад те, що витягла. Через 2 години глину викинути , живіт обмити. Наступного дня - нова порція глини. І так до одужання.

Комусь вистачить 5-6 процедур, комусь знадобиться більше, потрібно тільки набратися терпіння і вірити.

А тепер хочу попросити поради і допомоги для себе. Мені 55 років, що страждають на бронхіальну астму з емфіземою, змішаного типу. Сильна алергія на цвітіння і домашній пил, часті напади задухи. 12 років на ліках. Вже 2 роки в легенях гній. Півроку пила ісландський мох, є деякі поліпшення; давно стоїть настоянка золотого вуса, але пити боюся, так як в рецепті написано, що може бути погіршення. А куди ще гірше, коли «Швидку» майже через день доводиться викликати. Може бути, хто-небудь вилікувався від цих напастей? Будь ласка, напишіть.

Переглядів : 3695
Подякували за статтю : 13

Якщо ця стаття вам стала корисною - то Ви можете подякувати її авторові

Інші статті в темі "Ендометріоз"


Фітотерапія та медичні п'явки в лікуванні ендометріозу
Ендометріоз - одне з найпоширеніших гінекологічних захворювань, за частотою стоїть на третьому місці після запальних процесів і міоми матки. Захворювання, що є, гормонозалежних у жінок, у механізмі якого провідною ланкою є порушення функції гіпоталамо-гіпофізарної системи з наступним зміною діяльності яєчників, наступаючим за принципом зворотного зв'язку. Ендометріоз являє собою осередки функціонуючої тканини ендометрію, які в першу чергу вражають органи малого тазу: яєчники, маткові труби, прямокишково-маткові зв'язки, ректосігмоідний відділ товстої кишки і сечовий міхур

Ендометріоз? Спробуйте глину.
Чула, що хвороба не лікується, але смію стверджувати, що це не завжди так. Ендометріоз можна спробувати вилікувати глиною. Якщо є вибір, то краще підійде сіра або блакитна. Глина повинна бути без домішки землі та піску, причому, чим глибше залягає глина, тим вона цілющі.

Трава від ендометріозу
Прочитала статтю Ю. Кирилової "Дамское нещастя" і хочу розповісти про свій випадок. У 2000 р. мені поставили діагноз ендометріоз, кіста правого яєчника, міома ". Цілий рік я виконувала приписи лікарів, брала антибіотики, препарати заліза. Але ні медикаментозна терапія, ні гормональне лікування результатів не дали.

Дамське нещастя
Мова йде про розростанні слизової оболонки матки - ендометрія в навколишні тканини - стінку матки, яєчники і очеревину. Заповнені кров'янисті вмістом окремі бульбашки (ендометріоріми), спаяні зі своїм оточенням, поступово, немов соти, поширюються, займають все більшу площу.


Not found

Ендометріоз? Спробуйте глину.

Чула, що хвороба не лікується, але смію стверджувати, що це не завжди так. Ендометріоз можна спробувати вилікувати глиною. Якщо є вибір, то краще підійде сіра або блакитна. Глина повинна бути без домішки землі та піску, причому, чим глибше залягає глина, тим вона цілющі.
17:44:44 26.07.2014


17:44:31 26.07.2014

Не буде ні вугрів, ні судом

Молоді часто мучаться від того, що у них висипають вугрі на обличчі. Є багато рецептів боротьби з вуграми. Але такого простого, як я хочу запропонувати, як на мене, ще не було.
17:44:28 26.07.2014

Тепер зуби можна прикрашати!

«Пірсинг для зубів» - так жартома називають стоматологи модне захоплення - декорування зубів прикрасами із золота, діамантів чи кристалів Swarovski. Правда, на відміну від справжнього пірсингу, коли людина проколює собі шкіру в найнесподіваніших місцях і вставляє сережки, установка Скайси на зубах не доставляє неприємних відчуттів і не має шкідливих наслідків.
17:44:17 26.07.2014


17:44:14 26.07.2014

Природний дезодорант (пітливість)

пітливість - неприємний супутник багатьох людей. Мені вистачає на кілька днів і навіть у спеку простого засобу.
17:43:14 26.07.2014


17:43:10 26.07.2014


17:43:09 26.07.2014

Ще один плюс на користь кухонної солі (лікуємо геморой)

Хочу поділитися своїм дуже простим рецептом лікування геморою.
17:43:08 26.07.2014


17:42:52 26.07.2014

Втирайте березовий дьоготь

, який страждає на псоріаз волосяного покриву голови, раджу купити в аптеці березовий дьоготь (бажано московського виробництва) ...
17:42:25 26.07.2014

Медики занепокоїлися лікарняним шумом

Медики занепокоїлися лікарняним шумом - У сучасних лікарнях понад шумно, ніж 50 років тому, і це не кращим чином позначається на стані пацієнтів, повідомляє LiveScience.com. До такого висновку прийшла група дослідників з університету Джона Хопкінса. У тому, що відбувається винні не тільки люди, але і навколишні їх прилади - від наручних годин до кондиціонерів.
17:44:42 26.07.2014

згоріле вухо лікарі виростили пацієнту на руці

згоріле вухо лікарі виростили пацієнту на руці - Цікаву операцію провели недавно московські хірурги. Пацієнту, що позбувся вушної раковини в дитинстві, фахівці Центрального НДІ стоматології виростили її на передпліччя.
17:44:30 26.07.2014

Грип прийшов до Росії раніше звичайного

Грип прийшов до Росії раніше звичайного - На Далекому Сході почалася епідемія грипу, повідомляє агентство Regnum. За даними на 21 листопада в Камчатської області епідемічний поріг був перевищений на 5,2 відсотка, передає агентство з посиланням посилаючись на дані головного лікаря Центру Держсанепіднагляду по Камчатській області Наталії Зарайченковой.
17:44:29 26.07.2014

Десять ознак того, що Вам терміново потрібний секс...

Десять ознак того, що Вам терміново потрібний секс ... - Для чого ми займаємося сексом? Вам здається, відповідь очевидна - для отримання оргазму. Або для продовження роду. Для вас є новина! Все менше людей, які беруть активну участь у великому сексі, проваджені саме цими мотиваціями. Велика частина прогресивного людства вже давно використовує секс як найприємніший і дешевий засіб від ... Та від маси проблем! R
17:44:14 26.07.2014

Стовбурові клітини відновлюють функції мозку після інсульту

Стовбурові клітини відновлюють функції мозку після інсульту - Дослідження, проведене ученими з міланського Mario Negri Institute, Istituto Neurologico Besta і Університету Лозанни, показало, що присутні в головному мозку стовбурові клітини зменшують ішемічні пошкодження і відновлюють його функції. Матеріали дослідження опубліковані в журналі PloS ONE. R
17:44:05 26.07.2014

Дитячий герпес від матері

Дитячий герпес від матері - Вагітні жінки, які мають у ВІЛ-інфекцію і генітальний герпес, практично завжди передають останню своїм дітям, до такого висновку прийшли американські вчені, після масового обстеження пацієнток.
17:43:59 26.07.2014

мультипотентних стовбурові клітини є в будь-якій тканині?

Мультипотентних стовбурові клітини є в будь-якій тканині? - Існування в кожному органі стволових клітин, що відповідають за регенерацію складових його тканин, досить добре документовано. Але наскільки широкий діапазон можливостей їх диференціювання і чи можуть вони брати участь в регенерації інших органів, залишається неясним. R
17:43:52 26.07.2014

Список тератогенних і нетератогенних речовин

Список тератогенних і нетератогенних речовин - Речовини, які не згадуються в доповідях як тератогени (контакт з цим агентом не призводило до тератогенних ефектів).
17:43:48 26.07.2014

Задишка у літніх рідко обумовлена діастолічної дисфункцією

Задишка у літніх рідко обумовлена діастолічної дисфункцією - На думку датських вчених, задишка в літньому віці частіше пояснюється захворюваннями легенів, ніж діастолічної дисфункцією міокарда.
17:43:45 26.07.2014

Щоб довше жити, треба плакати і чухатися

Щоб довше жити, треба плакати і чухатися - Хто рідко плаче, той часто хворіє і відповідно вмирає. До такого невтішного, перш за все для чоловіків, висновку прийшов американський фахівець в області лакрімологіі («слезоведенію») Вільям Фрей.
17:43:27 26.07.2014

Вставні зуби відходять в історію

Вставні зуби відходять в історію - Протезування зубів незабаром може стати пережитком минулого. Вже зараз британським ученим вдається вирощувати зачатки зубів тварин, які, як вони сподіваються, можна буде пересаджувати в щелепу. Незважаючи на те, що робота знаходиться на ранньому етапі, експерти вважають, що така технологія в застосуванні до людини може стати доступною вже протягом наступних десяти років.
17:42:58 26.07.2014

©2010-2013 Народні методи лікування | Застосовувати тільки після консультації з лікарем | Копіювання матеріалів дозволене тільки з посиланням на сайт Народні методи лікування | Правила та Авторське право | sitemap.html