Каштани лікують не тільки суглоби

Живу я у власному приватному будинку, є присадибна ділянка. На вулиці ростуть, цвітуть і плодоносять каштани. Навесні дерева обнизаний великими пірамідальними суцвіттями, свічками.
Собірать плоди каштана мені допомагає зять Валера.
Браузер 2001 дільничний терапевт попросила у мене небагато плодів кінського каштана для своєї колишньої колеги, пенсіонерки. Виявляється, вона знає рецепт приготування настоянки. Я зателефонувала цій жінці, ми зустрілися, і вона дала мені рецепт. 300 г плодів каштану кінського очистити від коричневої кірки, дрібно нарізати. Насипати в темну пів-літрову пляшку, залити горілкою до горлечка і закрити пробкою. Наполягати два тижні в темному теплому місці, щодня збовтуючи. Настоянка може зберігатися кілька років.
У мене довго хворіли руки, особливо суглоби, плечі, кисті, та так сильно, що не заснеш. Кожен день на ніч я розтирала хворі місця, біль став стихати, а потім зовсім зникла. Лікувалася я довго, цілий рік.
Попутно вилікувала шкірний свербіж, хворобливі мозолі. Увечері, перед сном, я притуляюся до каштану, постою кілька хвилин і вночі спокійно сплю.
Кроме того, чи приймала настоянку всередину. Тільки рецепт її приготування дещо іншою. 50 г плодів або квіток кінського каштана на 0,6 л горілки. Наполягала 2 тижні в теплому місці, збовтуючи щодня, відфільтрована, зберігала в темному місці.
Прінімала по 30-40 крапель 3-4 рази на день протягом 3-4 тижнів.

Народні методи лікування

Каштани лікують не тільки суглоби

Кожен день на ніч я розтирала хворі місця, біль став стихати, а потім зовсім зникла. Лікувалася я довго, цілий рік. Попутно вилікувала шкірний свербіж, хворобливі мозолі. Увечері, перед сном, я притуляюся до каштану, постою кілька хвилин і вночі спокійно сплю.

2014-12-21 07:42:34

Як не піддатися депресії

Депресія нікого просто так не відпустить, з нею потрібно боротися.

2014-12-21 07:42:26

Якщо низький відсоток гемоглобіну в крові

Хочу поділитися своїм рецептом підвищення гемоглабіна в кровм, може комусь стати в нагоді.

2014-12-21 07:40:00

Коктейль проти діабету

Хочете вірте, хочете-ні, але знизити рівень цукру в крові при діабеті мені допомогли сирі яйця і лимон. Щоранку натщесерце протягом трьох днів я витискала сік з 1 лимона, збовтувати його з 1 свіжим сирим яйцем і випивала всю кількість такого коктейлю. Після цього годину нічого не їла. Через три дні здала аналізи і навіть не повірила результатами: рівень цукру до прийому коктейлю був 18, а після - 6,6. Бажано через пару місяців процедуру повторити для закріплення ефекту.

2014-12-21 07:39:04

Молочай проти запалення сечового міхура

Траву молочай застосовую при запаленні сечового міхура і болях в нирках. Якщо різь тільки з'явилася, достатньо одного дня прийому настою молочаю - запалення знято. З запущеними випадками теж вдається впоратися, але на лікування може тривати до 30 днів.

2014-12-21 07:38:46

Як вгамувати постійне бурчання в животі

Кілька років я хворів, не знав, як вгамувати постійне бурчання в кишках, та таке гучне, що непристойно було знаходитися в компанії. Тільки співаємо - відразу в туалет. Лежав я в лікарні, пив антибіотики, після чого по тілу пішли червоні висипання, які свербіли.

2014-12-21 07:38:37

Людина змінює шкіру

Суха шкіра - турбот неприємність, яка цікавить читачів газети, - це наслідок себорейного або атопічного дерматитів, кератодермії і іхтіоз, якщо користуватися медичними термінами. Сухість, нерідко в супроводі сверблячки, відшаровування і лущення, тріщини, місцями потовщення - такі особливості шкірних хвороб, які заважають нам жити.

2014-12-21 07:37:41

Алое - добрий друг у вашому будинку, або живе на підвіконні

червонувата земля багатостраждального Ізраїлю народжує рослини, які легко пристосовуються до жаркого клімату: увібрати в себе якомога більше вологи і не віддати її, зберегти під лютим сонцем. Перше, що вражає в квітучих містах маленькою, але добре доглянутою країни, - це зарості алое, або, як його у нас називають, «столітника». Соковиті, м'ясисті листя густих, сплетених чагарників палісадів приховують під товстою шкірочкою густий прозорий гіркий сік, який у всі часи існування людства вважається найціннішим ліками і необхідним компонентом найвищої косметології.

2014-12-21 07:33:41

Елтон - П (Ліки від депресії)

Зима в Росії - сезон особливий, і триває він трохи довше стандартних трьох місяців. Небо в хмарах, взуття в болоті, а ви в зимовій депресії. На жаль, у нас виходить так, що з жовтня до початку березня двоє з п'яти росіян (причому жінки в 4 рази частіше за чоловіків) страждають різними формами депресії, а ще 6% потребують допомоги фахівця.

2014-12-21 07:33:31

Як ми лікували рожу

У 1976 році ми з братом вирішили відвідати маму. Шлях з міста до села не близький, і ми поїхали на машині. По дорозі братові стало погано, у нього піднялася температура, а нога почервоніла і опухла.

2014-12-21 07:33:28

Медицина

Дитячі сиропи від кашлю насправді зовсім не допомагають?

Дитячі сиропи від кашлю насправді зовсім не допомагають? - Як встановили американські вчені в експерименті, точно таке ж поліпшення стану наголошується, якщо дати хворій дитині на ніч простий цукровий сироп. Ймовірно, вся справа в психологічному ефекті 'плацебо' і поступове видужання.

2014-12-21 07:42:32

Ризик розвитку фібриляції передсердь зростає при збільшенні індексу маси тіла

Ризик розвитку фібриляції передсердь зростає при збільшенні індексу маси тіла - У метааналізу показано, що ризик розвитку фібриляції передсердь зростає при збільшенні індексу маси тіла.

2014-12-21 07:42:30

Сигарета - засіб від ... шизофренії

Сигарета - засіб від ... шизофренії - Куріння може захистити молодих людей від розвитку такого психічного захворювання як шизофренія, саме такі висновки містяться в результатах дослідження, опублікованого в міжнародному журналі з проблемам психіатрії.

2014-12-21 07:42:29

Створено перший у Росії тест на атипову пневмонію

Створено перший у Росії тест на атипову пневмонію - 12.05.2003 в саратовському інституті 'Мікроб' пройшла нарада, на якому директор НДІ Володимир Кутирев повідомив, що в інституті завершена робота по створення тесту, що дозволяє визначити наявність в організмі людини вірусу атипової пневмонії (SARS). Так як у Росії самого вірусу немає, вчені розробили тест-систему за його комп'ютерної моделі.

2014-12-21 07:42:22

На любов Буша до ембріонам наклали судову заборону

На любов Буша до ембріонам наклали судовий заборона - Річард Копф (Richard Kopf), суддя округу Лінкольн штату Небраска, наклав заборону на новий закон, підписаний в середу Джорджем Бушем, повідомляє Associated Press.

2014-12-21 07:42:20

Променева терапія в лікуванні пухлин органу зору

Променева терапія в лікуванні пухлин органу зору - Променева терапія, як метод лікування, використовується практично при пухлинах будь-якої локалізації, у тому числі і при пухлинах органу зору. Вона представлена контактним опроміненням, яке отримало назву брахітерапії, внутрішньотканинного і зовнішнім опроміненням (опромінення електронним, вузьким медичним протонним пучком, дистанційна і короткодістанціонная рентгенотерапія). У офтальмоонкологіі набули поширення брахітерапії і зовнішнє опромінення.

2014-12-21 07:42:18

10 мільйонів американців страждають від''сухого ока''

10 мільйонів американців страждають від''сухого ока''- Три з чотирьох осіб, що працюють перед екраном комп'ютера, страждають від так званого 'сухого ока' (dry eye) - хвороби, серйозно порушує зір.

2014-12-21 07:42:14

Сироваткові амілоїд

Сироваткові амілоїд - більш надійний маркер ІХС, ніж С-реактивний білок? - Рівень запального маркера, сироваткового амілоїду А, більш тісно пов'язаний з наявністю ІХС, ніж концентрація С-реактивного білка.

2014-12-21 07:42:13

Свиня нам близька

Свиня нам близька - Ми багато знаємо про свиней, їх популярність в народі, особливо в рік свині, велика. Але прийшов час дізнатися їх не тільки як ходячий продукт харчування, а як одну з божих створінь, чиї фізичні властивості більше, ніж у інших, нагадують людський організм.

2014-12-21 07:42:09

У Росії 1 мільйон ВІЛ-інфікованих

У Росії 1 мільйон ВІЛ-інфікованих - Як заявив у понеділок керівник федерального Центру по профілактиці і боротьбі зі СНІДом професор Вадим Покровський, реальне число ВІЛ-інфікованих у країні становить 1 мільйон осіб - у чотири рази більше, ніж офіційні показники. За словами Покровського, незважаючи на те, що Росія стоїть на порозі епідемії, на боротьбу зі СНІДом щорічно виділяється лише 27 мільйонів рублів або 18 копійок на людину, повідомляє РИА 'Новости'.

2014-12-21 07:42:07