Контактні лінзи і їх місце в моєму житті

Дуже часто відносини виникають не лише з людьми оточуючими тебе. Я часто строю свої відносини з предметами. У цій статті я хотіла б розповісти про свої не простих на перший погляд відносинах з контактними лінзами.

Почалося все з того, що я розбила свої єдині окуляри вранці в січні. Моєму розладу не було меж, тому я зрозуміла, що пора вже щось міняти. І я вирішила купити собі контактні лінзи. Я відразу представила, який привабливою я буду, якщо буду носити контактні лінзи. Крім того, в носінні окулярів взимку існують очевидні проблеми, і будь-який очкарик мене зрозуміє. Всім відомо, що при низькій температурі окуляри запотівають майже завжди. Заходячи в приміщення з морозу, мені набридло поспішати протирати скельця окулярів, адже ще потрібно було знайти серветку або хустку. Моя скутість збільшувалася, якщо в приміщенні було багато незнайомих мені людей, я дуже сильно губилася.

Разом з тим, що особа стане більш відкритим і чарівним, ця проблема також зробила вплив на моє рішення. Що я тоді знала про контактні лінзи? Мої знання про контактні лінзи на той момент були досить обмеженими - контактні лінзи носять багато людей, і що їх можна спокійно придбати в спеціалізованих магазинах. Прийшовши в магазин оптики, мені швидко допомогли обрати лінзи. Відразу хочу сказати, що це лінзи були річного носіння! Це мене дуже порадувало! Я була впевнена, що ось лінзи, ось розчин, футляр, пінцет - і все. І я на шляху до успіху, красу, і привабливості. Як-то давно на хвилі ейфорії я не особливо уважно слухала про те, що в перший час контактні лінзи варто носити по немногу, поступово збільшуючи час їх носіння. Також я прогавила і те, що такі лінзи потрібно обов'язково знімати перед сном. Крім того, при собі завжди бажано мати контейнер з розчином. Проблеми почалися буквально на наступний ранок. По-перше, я дуже довго не могла одягнути лінзи. Очі чомусь дуже сильно сльозилися. Я вже була готова кинути цю затію, одягнути окуляри, і вийти з дому. АЛЕ! Окуляри то розбиті, а нові я не купила. Провозившись ще якийсь час нарешті-то, я одягла лінзи.

Перша година був прекрасний. Я ходжу по вулицях і ВСЕ бачу. Я бачила добре і в метро, і в приміщеннях! АЛЕ ... ех, через годинку у мене виникло враження, що в очі потрапив пісок. Ще через одну годину в очах був уже не просто пісок, а розпечений. Але у мене не було з собою контейнера, щоб ці лінзи зняти. Я скасувала всі зустрічі, і вирішила поїхати додому і зняти лінзи. Випробувавши секундне полегшення, я зрозуміла, що знову нічого не бачу, а нових очок я не купувала. Знаходиться вдома, але при цьому нічого не бачити навколо - це так болісно.

Тому крім контактних лінз я купила собі ще й нові окуляри. Пройшло зовсім небагато часу, і зараз я надягаю лінзи буквально за пару хвилин, а то і менше, причому без дзеркала. Навчилася, ЗАВЖДИ виходячи з дому перевіряти наявність контейнера в сумочці. Навчилася не економити при придбанні контактних лінз і тепер купую лінзи планової заміни щомісячної. За довгі роки моїх відносин з лінзами я стикалася з багатьма проблемами. Я рвала нові лінзи на наступний день після покупки. А бувало, що випадково втрачала лінзи де-небудь у глушині, а купити нові не було ніякої можливості. Носила кольорові лінзи, радикально змінюють колір очей, і намагалася носити лінзи більш рекомендованого терміну. Через що лікар взагалі заборонив мені носити контактні лінзи майже три місяці. І я повернулася в стрункі ряди очкариків, згадала про необхідність протирання серветкою стекол і відсутність бічного зору. Про те, що окуляри тиснуть на перенісся і про те, що я ніколи не можу згадати, куди я їх поклала, коли зняла. Коли ж три місяці минули, я повернулася до контактні лінзи з величезним задоволенням. Зараз у мене зав'язалася міцна дружба з контактними лінзами. Але є в моєму житті і місце очками, до яких я намагаюся ставитися якомога акуратніше та дбайливіше. Як добре, що є з чого вибирати і при цьому все-все бачити!

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-04-03 18:05:42

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-04-03 20:21:23

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-04-03 18:05:43

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-04-03 18:05:43

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-04-03 18:05:54

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-04-03 18:05:54

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-04-03 18:05:54

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-04-03 20:26:16

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-04-03 18:06:05

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-04-03 18:06:05

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-04-03 18:06:06

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-04-03 18:06:06

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-04-03 18:06:18

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-04-03 18:06:18

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-04-03 18:06:19

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-04-03 18:06:29

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-04-03 18:07:16

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-04-03 18:07:17

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-04-03 18:07:17

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-04-03 18:07:27