Як вилікувати бронхіальну астму


Пам'ятайте, що і затемнення сонця колись вважалося містикою, але минув час, люди зробили відкриття, отримали нові знання і тепер ми поблажливо підсміюється над неуцтвом наших предків.

Пропоную сісти зручніше та спокійно дочитати до кінця цю статтю. У мета написання статті не входить підготовка, і навчання лікарів, тому багато про що не написано. Метою є донести до вас тих, кого вже засудили цим діагнозом, що неможливого нічого немає. Відгуки пацієнтів, які вилікували своє захворювання, розкажуть вам про це.


Обструктивні захворювання дихальних шляхів.

Повітря поступає в організм через рот і ніс, потім проходить через глотку в дихальні шляхи, які починаються гортанню і продовжуються трахеєю. Далі він слідує за двома основними легенях, що кожен з яких забезпечує одну легеню. Правий і лівий основні бронхи багаторазово діляться на все більш дрібні гілки (бронхіоли). Вони закінчуються скупченнями повітряних бульбашок (альвеолами), де відбувається обмін кисню і вуглекислого газу.

Бронхи і бронхіоли представляють собою трубки з м'язовими стінками. Їх внутрішня оболонка - слизова - містить клітини, які виробляють слиз, Інші клітини, що вистилають бронхи, мають три основні типи спеціалізованих поверхневих рецепторів. Вони реагують на стимуляцію гормонами і впливають на лежать під ними м'язи, в результаті м'язи скорочуються і розслабляються. Стимуляція бета-адренергічних рецепторів змушує м'язи розслаблятися, за рахунок чого відбувається розширення дихальних шляхів і повітря може більш вільно надходити в легені і виходити з них. Коли стимулюються холінергічні і пептідергіческіе рецептори, м'язи скорочуються, звужуючи дихальні шляхи і утруднюючи надходження і вихід повітря (відбувається так звана обструкція).

Порушення прохідності дихальних шляхів може бути оборотним або необоротним. При бронхіальній астмі порушення прохідності дихальних шляхів повністю оборотно. При деяких хронічних обструктивних захворюваннях легенів, наприклад хронічному бронхіті, воно частково оборотно, а при інших, таких як емфізема, необоротно.

Бронхіальна астма - захворювання, при якому звужені дихальні шляхи, оскільки підвищена чутливість до деяких чинників викликає їх запалення, звуження дихальних шляхів оборотно.


Причини.

При бронхіальній астмі дихальні шляхи звужуються у відповідь на вплив чинників, які на дихальні шляхи здорових людей не впливають. Звуження може бути викликане пилком рослин, кліщами домашнього пилу, шерстю тварин, димом, холодним повітрям і фізичним навантаженням. Під час нападу гладкі м'язи бронхів спазмуються, а тканини, що вистилають дихальні шляхи, набухають з-за запалення і виробляють надмірна кількість слизу. Діаметр дихальних шляхів при цьому зменшується, (такий стан називається бронхоспазмом), і людині потрібно більше зусиль, щоб вдихнути і видихнути.

Деякі клітини в дихальних шляхах, особливо так звані тучні клітини, відіграють безпосередню роль у розвитку звуження дихальних шляхів. Тучні клітини бронхів виділяють гістамін і лейкотрієни - речовини, які викликають скорочення гладких м'язів, збільшення вироблення слизу та міграцію деяких видів лейкоцитів. Тучні клітини можуть виробляти ці речовини, реагуючи на чужорідні агенти (алергени), наприклад пилку, кліщів домашнього пилу або шерсть тварин. Однак бронхіальна астма зустрічається, і в досить важкій формі, у багатьох людей, які не страждають алергією, Коли хворий на астму виконує фізичну роботу або вдихає холодне повітря, у нього виникає подібна реакція. Напруга і занепокоєння також можуть провокувати виділення огрядними клітинами гістаміну і лейкотрієни. Еозинофіли - інший тип клітин, що з'являються в дихальних шляхах людей з бронхіальною астмою, - також виділяють речовини, в тому числі лейкотрієни і деякі інші, які сприяють звуженню дихальних шляхів.

Автором не випадково виділені місця, тому що під час нападу гладкі м'язи бронхів спазмуються, тобто з'являється некероване напруга м'язів. Їх викликають емоції. Емоційне напруження (будь-які неприємні емоції) провокують розвиток або змінюють протягом «фізичних» (соматичних) хвороб. Емоції впливають на всі функції організму, наприклад на частоту серцевих скорочень, потовиділення, сон, роботу кишечника, на імунну систему, на напругу і розслаблення м'язів. Неприємні емоції змушують постійно напружуватися м'язи, від чого з'являється біль, гладкі м'язи бронхів спазмуються, болить голова і т. д., і медикаментозне лікування майже завжди безрезультатно.

І навпаки, як показують дослідження та проведені експерименти, позитивні емоції відновлюю всі фізіологічні процеси. Позитивні емоції пригнічують біль, так під час сміху, радості, щастя вивільняються гормони катехоламіни і ендорфіни. Перші перешкоджають запаленню, другі діють як морфін. Також зазначено благотворний вплив позитивних емоцій на склад крові. Позитивні емоції зменшують стрес і його наслідки, знижуючи концентрацію стресових гормонів - норадреналіну, кортизолу і допаміну. Про це докладно я написав у книзі «Стовбурові клітини і Емоції».

Навчіться керувати своїми приємними емоціями, і ви будете здоровими, і ви будете вміти розслабляти і напружувати ваші м'язи, і спазми припиняться. Навчитися цьому не важко, тому що людський мозок - це механізм, орієнтований на досягнення. Він буде невпинно прагнути до будь-якої мети, поставленої перед ним, якої б це мета не була.


Прочитайте відгуки:
Всі відгуки надруковані за згодою людей отримали цей вид психотерапії.

... За час проходження інтенсивної психотерапії стала почувати себе добре, припинилися напади, не задихаюся, інгалятор не потрібен. Підвищилася упевненість в собі, змінилися стосунки будинку. Перестала «зриватися» на дітях. Самі діти стали спокійніше. Дивно те, що у старшої дочки пройшла астма. У середньої дочки пройшов бронхіт. А у молодшої дочки пройшов гастрит. Хоча вони не проходили терапію. Виявляється, як важливо правильно спілкуватися з дітьми. Дякуємо за те, що Ви для нас зробили (була бронхіальна астма, гінекологічні проблеми, перестали боліти ноги) / Олена Валентинівна 39 років / ...

... Ще тиждень тому я був інвалідом, на ліфті піднімаючись на 6 поверх, двічі користувався інгалятором. А зараз бігаю вранці, правда поки 15 хвилин роблю спеціальні вправи з 500 разів і відчуваю себе шикарно! На роботі замучив своїх працівників, працює по 16 годин і не втомлююся. Не приймаю жодних ліків, якими користувався з двох років (була астма, важка задишка, свербіж, дратували багато запахи, будь-який різкий рух викликало спазм, і починався напад). І саме головне тепер я нарешті можу одружитися. / Євген 32 року / ...

... Завжди з заздрістю дивилася на дівчат з нашого класу які займалися танцями. А вчора сама пішла на танці, і перша тренування пройшло без єдиного нападу. Я не задихалася, хоча навантаження була сильна. Я просто щаслива! Спасибі. (Була бронхіальна астма, не могла сміятися, тому що починалися спазми) / Тетяна 15 років / ...

Ласкаво просимо у світ здорових, щасливих людей!
Книга: «Стовбурові клітини і Емоції» знімає повністю таємничість і містицизм з психотерапії. Це нове відкриття в області медицини дає кожній людині тверду віру і наукові знання. Пояснює, як відновлюється тіло людини. Тайн немає!
Книга: «Як навчитися керувати своїми приємними емоціями» навчить вас цьому.
Книга: «Шлюб і сексуальні відносини» допоможе стати більш мудрою людиною.
Книжки надсилаються на особисте прохання кожному бажаючому.

Всім хто хоче бути здоровим, щасливим, сексуальним!

Як автор відкриття в області медицини буду радий відповісти на всі ваші запитання.
З найкращими побажаннями психолог-психотерапевт Петро Шамраєв

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-08-07 01:08:14

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-08-06 08:00:45

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-08-07 01:08:40

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-08-06 19:34:13

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-08-07 01:08:07

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-08-07 01:08:24

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-08-04 18:46:34

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-08-06 23:07:50

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-08-07 01:08:11

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-08-07 01:08:09

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-08-07 01:08:20

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-08-07 01:08:38

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-08-04 14:27:53

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-08-06 09:11:32

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-08-07 00:51:19

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-08-07 01:10:35

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-08-07 01:08:16

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-08-06 19:21:24

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-08-05 03:52:36

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-08-07 01:08:36