Болить спина?! Є перевірений метод!

З кожним днем ми все більше і більше перетворюємося на сидячу націю. Від сидячої роботи у вас болить спина або у вас постава «професійного сідока»? Ті, хто цілий день на ногах, офісним працівникам заздрять: «Ех, робітка: сиди та радуйся». А «в'язнів» чомусь, навпаки, стогнуть: голова болить, очі ріже, плечі затікають і т.д.

Насправді, це НЕБЕЗПЕЧНА РОБОТА! nЯкщо на роботі ви відчуваєте невеликі фізичні навантаження, але сильні розумові або нервові, то вам загрожують:
ОТ перенапруги хребта - шийно-грудний радикуліт
ОТ перенапруги периферичних нервів і м'язів при вимушеній позі (голова схильний, руки витягнуті до клавіатури і т. д.) - погіршення мозкового кровообігу, невралгії, неврити
Як наслідок здавлювання і застійних явищ «у п'ятій точці» - геморой, закрепи
прогрессірующая короткозорість
псіхоневрози
ФАКТ: 87% людей, що працюють з комп'ютерами, страждають остеохондрозом шийних хребців.

Остеохондроз! nДля нього характерне ураження міжхребцевих дисків, частіше за все в шийному та поперековому відділах. У людей, страждаючих цим захворюванням, виникає скутість, обмежується рухливість, тупа або гостра біль виникає в хребті. Якщо остеохондроз вразив шийний відділ, можливі порушення мозкового кровообігу. У пізніх стадіях переважають болі в хребті, посилюються при незручних або довгостроково нерухомих позах, частіше фізичних навантаженнях. В подальшому може утворитися грижа хребетного диска. З'являється яскраво виражена деформація ураженого відділу у вигляді кіфозу або лордозу. У лікуванні остеохондрозу використовують як методи масажу, мануальної терапії, лікарської, так і фізіотерапію.

Хронічний попереково-крижовий радикуліт! nЕму передує низка окремих нападів з періодами повної відсутності больових відчуттів. Виникненню хвороби можуть сприяти малорухомий спосіб життя, неправильна постава при положенні сидячи. Для хвороби характерно тривалий плин з постійними періодами підсилюються болів.

Гострий попереково-крижовий радикуліт! nДля нього характерна гостра біль в поперековій області, головним чином після навантаження при підйомі важких предметів, будь-якому незручному русі. Біль досить різка і раптова, людина не може розігнутися, тому застигає в тому становищі, в якому його застав напад. Як правило, хвороба триває від декількох днів до 2-3 тижнів

Шийний радикуліт! nДля цього захворювання характерні колючі болі в шиї і пальцях рук. Вона з'являється раптово, іноді при згинанні голови, і зазвичай буває дуже різкою. Іноді її можна пом'якшити, обережно повертаючи або нахиляючи голову в різні боки. Так що різких рухів намагайтеся не робити. Причиною виникнення шийного радикуліту може стати обмеження корінців спинномозкових нервів, запалення м'язів або зв'язок, розташованих поблизу нерва і давили на його корінець. Іноді причиною може стати грижа міжхребцевого диска шийного відділу хребта. Щоб полегшити біль, слід зменшити навантаження на шийні хребці і тимчасово обмежити нахили голови і повороти нею.

Як зробити роботу за столом корисною для здоров'я? nМожливо Чи можна вилікувати вищеперелічені захворювання прямо на робочому місці, без відриву від справ або в домашніх умовах? ТАК, можливо! nВам варто подумати про сучасну методику лікування для м'язів спини, випробуваний століттями спосіб - магнітотерапія із застосуванням апарату АЛМАГ! Це унікальна методика розроблена провідними вченими Росії та застосовується для відновлення і реабілітації травм хребта.

Чому саме АЛМАГ? nРазвітіе сучасної магнітотерапії доводить численні переваги даного методу перед іншими.

АЛМАГ втілив у собі все найкраще і необхідне: висока ефективність, недорога ціна, широка можливість придбання по території Росії. В даний час це єдиний портативний апарат, який надає вплив на пацієнта відповідно до біоритмами.

Цьому виробу був присвячений сюжет у передачі «Здоров'я з Оленою Малишевої», яка вийшла в ефір 11 лютого. Президент Асоціації лікарів загальної практики (сімейних лікарів), завідувач кафедрою сімейної медицини Московської медичної академії ім. І.М. Сеченова, проректор ММА, академік РАМН, член ради з охорони здоров'я Центрального федерального округу І.М. Денисов докладно відповів на всі питання Малишевої із застосування АЛМАГа в лікуванні.

Основні показники:
1. У нього сама велика площа впливу - практично на весь хребетний стовп.
2. У нього найбільша глибина проникнення з усіх портативних магнітотерапевтичного апаратів, які можуть застосовуватися і в домашніх умовах.
3. Він впливає біжучим імпульсним магнітним полем - самим ефективним з усіх видів магнітних полів і до нього не виникає звикання.
4. Безпечний! При застосуванні відповідно до методик лікування у нього немає побічних ефектів.
5. Має мінімум протипоказань, що дуже часто дозволяє його застосовувати в тих випадках, коли практично всі інші способи протипоказані.

Механізм дії магнітного поля:
1. знеболюючий ефект за рахунок блокади проведення нервового імпульсу, що зменшує спазм напружених м'язів;
2. поліпшення кровообігу в місці впливу за рахунок збільшення просвіту капілярного русла, що обумовлює:
-протинабряковий ефект і створення сприятливих умов для відтоку рідини;
-відновлення кислотно-лужної рівноваги за рахунок вимивання продуктів запалення в ураженому місці;
-насичення тканин киснем і живильними речовинами, необхідними для відновлення змінених тканин;
3. боротьба з дегенеративними процесами:
-стимуляція тканинного дихання (активація процесів метаболізму вуглеводів і ліпідів - збільшення неестеріфіцірованних жирних кислот і фосфоліпідів у крові та внутрішніх органах, зменшення холестерину в крові)
-регенеративних процесів у зоні впливу та обміну речовин у всьому організмі (Про це свідчить зниження рівня цукру крові на кілька одиниць при застосуванні АЛМАГа хворих на цукровий діабет I типу при незмінній дозі інсуліну. При біохімічному аналізі крові відзначається збільшується кількість загального білка, глобулінів і підвищується їхня концентрація в тканинах за рахунок? - І? - Глобулінової фракцій. До кінця курсового лікування знижується вміст піровиноградної і молочної кислот не тільки в крові, але також у печінці та м'язах. При цьому, що дуже добре, в печінці збільшується вміст глікогену.)
АЛМАГ вбереже вас від довгих черг у медичних кабінетів, заощадить гроші на ліки, оскільки дозволяє або взагалі обходитися без них, або зменшити дозу, а використовувати його можна не місяць і не рік, а набагато довше.

PS Психологія людини дуже суперечлива. З одного боку він боїться навіть білого халата, не кажучи вже про уколах. З іншого боку він терпить болі в спині та попереку, болі в суглобах рук або ніг. Він живе з нею, звикає до неї, пристосовується, говорить тільки про неї, думає тільки про неї. І це ще не кажучи про те, що ця ж біль спини або біль суглобу обмежує його фізичні і розумові можливості, заважає професійної діяльності та сімейного життя, позначається в психологічному плані. І нарешті, коли вже немає більше сил терпіти, він приходить до лікаря, але, найчастіше, лікар, на жаль, вже не в змозі допомогти.

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2019-12-08 07:32:13

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2019-12-08 08:19:52

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2019-12-08 09:31:14

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2019-12-08 11:58:30

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2019-12-08 09:06:15

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2019-12-05 23:24:12

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2019-12-08 04:33:13

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2019-12-08 08:17:23

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2019-12-07 16:56:21

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2019-12-07 09:57:29

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2019-12-07 21:41:39

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2019-12-07 19:13:00

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2019-12-08 05:58:46

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2019-12-08 07:17:11

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2019-12-05 20:05:40

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2019-12-08 07:41:46

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2019-12-07 15:29:21

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2019-12-05 21:29:52

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2019-12-06 18:49:42

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2019-12-08 08:51:02