Оздоровлення хребта.

Хребет як жодна інша частина тіла реагує на наше до нього увагу. Приступаючи до виконання оздоровчих вправ, слід керуватися наступними правилами.

Не застосовуйте різких зусиль до скам'янілих місцях. Виконуйте ці вправи, порівнюючи навантаження зі своїми фізичними можливостями.

Вправи для хребта корисні всьому організму


Упражненія по Бреге.

Ця вправа впливає на ту частину нервової системи, яка обслуговує голову і очні м'язи, шлунок, і кишечник. Таким чином, ми впливаємо на джерела головного болю, напруги очей, нетравлення шлунку і погане засвоєння їжі.
Лягте на підлогу обличчям вниз, підніміть таз, котрі повигнивали спину дугою. Тіло впирається тільки на долоні і пальці ніг. Таз повинен бути вище голови. Голова опущена, ноги розставлені на ширину плеча. Коліна і лікті випрямлені. Опустіть таз до підлоги. Підніміть голову і різко відкиньте назад. Робіть цю вправу повільно. Опустіть таз якнайнижче, а потім підніміть якомога вище, вигнувши спину вгору. І так повторюйте. Після кількох вправ ви відчуєте полегшення, так як відбувається розслаблення хребта.
. .....

Ця вправа призначено для стимуляції нервів, що йдуть до печінки і нирках. Млява печінку і нирки затверділі, в результаті виконання цієї вправи знову почнуть добре функціонувати. Початкове положення теж.
Лягте на підлогу обличчям вниз, підніміть таз і котрі повигнивали спину. Тіло спирається на долоні і пальці ніг. Руки і ноги прямі. Поверніть таз якомога більше вліво, опускаючи лівий бік якнайнижче, а потім праворуч. Руки і ноги не згинайте. Рух робіть повільно і постійно думайте про розтягуванні хребта. Спочатку вправу здасться дуже виснажливим. Але поступово робити його буде легше тому що значно зміцнюється нервова система .. Пам'ятайте, що цю вправу ніколи не буде для вас простим.
. .....

У цій вправі хребетний стовп розслаблений зверху до низу. Стимулює кожен нервовий центр. Полегшується стан тазової області. Посилюються прикріплені до хребта м'язи, найбільш важливі для його підтримки у витягнутому стані, стимулюючи зростання міжхребцевих хрящів.
Ісходное положення - сядьте на підлогу, упріться на розставлені прямі руки, розташовані трохи позаду, ноги зігнуті. Підніміть таз. Тіло спирається на розставлені зігнуті ноги і прямі руки. Це вправу треба робити в швидкому темпі. Підніміть тіло до горизонтального положення хребта. Опустіться у вихідне положення, повторіть рух кілька разів.
. .....

Ця вправа додає силу тієї частини хребта, де зосереджені нерви, керуючі шлунком. Крім того, воно ефективно для всього хребта, розтягує його, наводячи організм до збалансованого стану.
Лягте на підлогу на спину, ноги витягнуті, руки в сторони. Зігніть коліна, підтягніть їх до грудей і обхопите руками т. Відштовхніться коліна і стегна від грудей, не відпускаючи рук. Одночасно підніміть голову і спробуйте торкнутися підборіддям колін. Тримайте це положення тулуба на протязі п'яти секунд.
. .....

Ця вправа - одне з найважливіших із розтягуючих хребет. Крім того, воно приносить полегшення товстому кишечнику. Початкове положення те ж.
Лягте на підлогу обличчям униз, підніміть таз високо, вигнувши дугою спину, опустивши голову і спираючись на прямі руки і ноги. У такому положенні обійдіть кімнату.
. .....

Виконання вправ строго індивідуально. Спочатку треба робити кожну вправу не більше двох - трьох разів. Через день можна збільшити до п'яти разів і більше.

Як часто повинні ви робити ці вправи .... Спочатку треба регулярно виконувати всю програму щодня.Після того як з'явилися в організмі поліпшення, можна скоротити до двох разів на тиждень, щоб зберегти хребет гнучким і розслабленим. Однак врахуйте, що зміни в хребті відбувалися протягом багатьох дит і не можна нічого виправити за один день.Тільки постійна тренування буде стимулювати зростання хряща, і зробить хребет розтягнутим і еластичним.

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-03-31 23:13:17

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-04-01 03:54:11

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-04-01 01:56:31

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-03-31 21:36:58

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-03-31 22:22:24

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-04-01 04:02:53

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-03-31 22:29:43

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-04-01 04:06:27

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-03-31 22:10:35

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-04-01 04:07:34

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-03-31 11:35:01

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-04-01 00:23:46

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-03-31 08:03:19

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-03-31 22:38:05

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-03-31 21:34:48

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-04-01 00:23:46

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-04-01 00:23:46

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-03-31 23:13:17

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-03-31 23:13:17

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-03-31 22:19:59