Гінекологія.

Не секрет, що жіноче щастя багато в чому зумовлюється станом її здоров'я. Адже для більшості воно полягає в здатності завагітніти, виносити дитину, народити. Жіноче здоров'я, здоров'я майбутньої матері, потребує особливо дбайливого ставлення. Основна помилка жінки в турботі про своє здоров'я полягає в тому, що коли починаються проблеми, вона не записується на прийом до лікаря, а біжить до подруг і пробує на собі всі зібрані поради. Страх, комплекси і багато інших моменти змушують її чинити саме так, а не інакше. Відзначимо головне правило для жінки, яка дорожить собою - найкращий порадник і помічник у проблемах з жіночим здоров'ям тільки гінеколог. Які б шляхи не довелося пройти в спробах вилікувати ту чи іншу гінекологічне захворювання, знайти відповіді на питання про інтимне життя, - всі вони приведуть до гінеколога.

Один з перших і важливих питань постає перед жінкою з початком сексуального життя: «як правильно оберігатися?». Мабуть, єдине, що можна самостійно застосувати без рекомендації лікаря - це презерватив. Всі інші методи (оральні контрацептиви тривалого і швидкої дії і т.д.) можуть застосовуватися тільки після консультації з гінекологом.

Дуже часто зустрічаються жінки, які купують оральний контрацептив самостійно, керуючись при цьому ціною, красивою упаковкою. І ще останнім часом склалася тенденція приймати той чи інший препарат, щоб крім запобігання від небажаної вагітності він допоміг поліпшити стан шкіри (є оральні контрацептиви, які дають такий ефект). А адже до числа оральних контрацептивів (ОК) входять препарати, які можуть і нашкодити! Завдання гінеколога правильно підібрати жінці метод контрацепції, препарат, який буде підходити строго за індивідуальними показаннями. Перед тим, як призначити оральний контрацептив гінеколог спочатку збирає необхідну інформацію - наявність хронічних захворювань, чи були у жінки пологи, аборт, потім призначаються аналізи. Основний аналіз для вибору ОК - аналіз крові на вміст гормонів. За результатами цього аналізу лікар рекомендує препарат, який не буде негативно впливати на стан здоров'я жінки, не буде знижувати її лібідо, що теж важливо. У спеціалізованих клініках призначення препарату проводиться саме за такою схемою. І ще один важливий момент, - не потрібно боятися або соромитися задавати питання, щодо прийому гормональних препаратів. Що робити, якщо пропущений один прийом препарату, які побічні явища можуть бути при його прийомі, як він впливатиме на сексуальне бажання жінки, - на всі ці питання правильно зможе відповісти тільки гінеколог.

Наступне питання, яке хвилює жінок: «при яких змінах в організмі звертатися до гінеколога?» Які симптоми говорять про те, що потрібна професійна допомога лікаря? Добре, коли жінка регулярно відвідує свого гінеколога - раз на 6 місяців. При профілактичних оглядах досвідчений фахівець відразу помітить що починаються запальні процеси, або, наприклад, початок розвитку кістозних, ракових, утворень. Але всім зрозуміло, що в повсякденній суєті сучасній жінці використаної та на роботі і вдома не завжди вдається приділити своєму здоров'ю належної уваги. Але є такі ситуації, коли візит до гінеколога відкладати просто небезпечно. Розглянемо їх докладніше.

Затримка менструації. Перше, про що напевно думає в цій ситуації кожна жінка - це вагітність. Можливо, що це і так. Однак, затримка може бути викликана і різними захворюваннями, і прийомом гормональних препаратів, прадавніх або стресом. Адже жіночий організм дуже чутливо реагує на будь-які зміни. Тому важливо вчасно визначити причину затримки менструації.

Болі внизу живота. Будь-яка біль в організмі сигналізує про те, що необхідно обстеження. Адже біль на порожньому місці, без причини не виникає. Якщо немає можливості викликати лікаря додому, якщо візит до лікаря відкладається - не можна приймати знеболюючі препарати. Тому що при прийомі таких препаратів біль заглушається, а явні запальні процеси продовжують прогресувати, ніяк себе не проявляючи. Саме тому важливо знайти можливість відразу ж отримати консультацію гінеколога.

Наведемо приклад. У молодої жінки (24 роки, бешиха) виникла сильна біль внизу живота після статевого контакту. Жінка одразу прийняла кілька таблеток но-шпи і почала збиратися до лікаря. Справа в тому, що у неї на цей день був призначений плановий профілактичний огляд у гінеколога. До цього жодних скарг або змін в самопочутті у жінки не було. І саме плановий огляд врятував їй життя. Оскільки виявилося, що у жінки в організмі розвивався полікістоз яєчників. Під час статевого контакту яєчник тріснув, і в неї почалася внутрішня кровотеча. Тільки екстрена операція допомогла врятувати жінку. Цієї ситуації можна було уникнути при регулярному відвідуванні гінеколога.

Випадковий статевий контакт. Скоріше це не питання, а проблема для жінки. Саме при випадкових статевих контактах жінці загрожують венеричні захворювання, небажана вагітність. У таких ситуаціях краще не відкладати візит до гінеколога. Кваліфікований фахівець не стане дивуватися питання - що робити, якщо стався незахищений секс, які можуть бути наслідки, як їх виявити на ранній стадії. Якщо є підозри на вагітність, у спеціалізованій клініці пропонують зробити спеціальний аналіз. З його допомогою вже на 5 день після статевого контакту можна визначити наявність або відсутність вагітності. Адже всім відомо, що чим раніше почнеться лікування венеричного захворювання, тим менше шкоди здоров'ю воно завдасть. А ускладнення від таких захворювань бувають досить серйозними - перехід гострої форми в хронічну, безпліддя. Досвідчений фахівець не тільки обстежує, призначить лікування, а й проконсультує на майбутнє - які методи захисту бувають при випадкових статевих контактах.

Сверблячка і виділення з піхви. При появі свербежу і виділень з піхви з неприємним запахом, з незрозумілим кольором так само потрібна консультація гінеколога. Ці симптоми сигналізують про те, що в жіночій сечостатевій системі протікає інфекція. Це можуть бути наступні захворювання: запалення слизової оболонки піхви (вагініт), сечового міхура (цистит), сечівника (уретрит), матки (ендометрит), маткових труб (сальпінгіт), яєчників (оофорит). Всі ці запальні захворювання в подальшому можуть негативно вплинути на здатність до зачаття, до виношування дитини.

Планування вагітності. У цивілізованому суспільстві вагітність планується тільки спільно з гінекологом. Якщо жінка хоче завагітніти, виносити дитину без ускладнень, народити його здоровим, то без гінеколога просто не обійтися. Майбутнім батькам важливо ще до зачаття пройти повне обстеження. Адже в організмі часто протікають захворювання в прихованій формі, які починають бурхливо виявлятися під час вагітності та відображаються на дитинку, на здоров'я матері.

Вибір гінеколога. Це, мабуть, найважливіше питання для жінки. Саме від кваліфікації фахівця, від його досвіду і розуміння жіночих проблем і залежить здоров'я жінки. При виборі спеціалізованої клініки одним з основних критеріїв є можливість отримання консультації у висококваліфікованих фахівців, проходження комплексного діагностичного обстеження та якісного лікування. На сьогоднішній день у Москві найбільш точно відповідає цій вимозі мережу клінік МераМед. Тут ведуть прийом доктора, кандидати медичних наук і лікарі вищої категорії, які спеціалізуються в області гінекології. І, що важливо, фахівці клініки - жінки. Виявляється, для багатьох цей фактор буває вирішальним при виборі гінеколога. Наявність власної лабораторії дозволяє швидко і якісно зробити аналізи, як експрес методом, так і більш детальним. УЗД-діагностика на новітньому апараті «Philips EnVisor» дозволяє розпізнати самі незначні зміни в жіночому організмі і поставити точний діагноз. Система попереднього запису дозволяє жінкам приходити до гінеколога без довгого очікування в черзі. Так що, якщо жінка прагне досягти успіху, бути щасливою, то повинна займатися тільки особистим життям, улюбленою роботою, сім'єю, а власне здоров'я краще довірити професіоналам.

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-04-02 07:54:34

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-04-02 11:21:35

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-04-02 11:38:57

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-04-02 11:23:13

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-04-02 04:26:46

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-04-02 07:25:37

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-04-02 03:23:34

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-04-02 07:48:59

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-04-02 12:24:13

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-04-02 02:54:27

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-04-02 03:30:06

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-04-02 00:33:20

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-04-01 23:37:31

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-04-02 12:28:43

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-04-02 04:54:11

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-04-02 00:12:20

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-04-02 03:24:00

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-04-02 00:23:48

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-04-02 00:44:48

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-04-02 08:47:03