Небезпечні види лікування остеохондрозу

На сайті "Остеохондроз, захворювання хребта" підбито підсумки чергового голосування , темою якого була обізнаність, а головне, розуміння людей про причини розвитку їхнього захворювання. Адже тільки знаючи точно причину розвитку того ж остеохондрозу можна виробити оптимальну стратегію його лікування.
Результати голосування виявилися не дуже оптимістичними. Так, майже 60% опитаних, зовсім не розуміють причину розвитку свого захворювання. 24% користувачів заявляють про те, що в основному їм зрозумілі причини розвитку їх недуг, 11% починають розбиратися і тільки 7% опитаних ясно розуміють причину і успішно лікуються. Таким чином, тільки кожен десятий чоловік продумано і відповідно успішно лікуватися, а інші 90% можуть, довіряючи рекламі, якої зараз заповнені ЗМІ, можуть використовувати всілякі рекламовані товари, які, не тільки не принесуть користі, але можуть і погіршити стан.

Для виключення загострень, викликаних невдалим вибором методу лікування болю в спині, наведемо деякі провотіпоказанія і приклади. Так, наприклад, мануальна терапія досить часто використовується при лікуванні остеохондрозу, як спільно з іншими видами фізіотерапії, так і окремо. Небезпека використання мануальної терапії полягає, по-перше, в тому, що на даний момент такий вид лікування практикують багато приватнопрактикуючі лікарі та медичні центри, а професійних мануальних терапевтів не так багато. У той же час, більшість невропатологів і нейрохірургів говорять про те, що при грижі міжхребцевого диска більше 5 мм. мануальна терапія вже є небезпечною. На підтвердження вищесказаного можна навести результати ще одного голосування на spinet.ru за результатами якого, тільки 35% опитаних не помітили будь-яких ускладнень після лікування за коштами мануальної терапії. Решта опитаних вказували на посилення больового синдрому, запаморочення, парез та інші ускладнення. Саме з цього, після появи болів у спині, коштує не бігти відразу до масажиста, а пройти діагностику, зробити МРТ хребта і після цього, розібравшись у причині болі вибирати оптимальний спосіб лікування.

Ще одним часто рекламованим способом лікування остеохондрозу є різного роду лікувальні коміри і корсети. Їхня дія полягає в тому, що вони підтримують ваш хребет у потрібній формі і таким чином, перешкоджають випинання дисків, перенапруження м'язів і т.д. Але, треба розуміти, то що цю роботу повинен виконувати ваш м'язовий корсет. Саме тому, постійне носіння коміра або корсета буде вам тільки шкодити, так як ваші м'язи, які і повинні виконувати цю роль будуть тільки слабшати, що може привести до нестабільності (гіпермобільності) хребта.

Робота з м'язовим корсетом по коштах лікувальної гімнастики і заняття на тренажерах є ще одним, популярним методом лікування, що використовується багатьма медичними центрами. Даний метод лікування, так само як і багато інших має ефективність, але теж в певних випадках. Основною небезпекою в цьому випадку є різка і надмірне навантаження на хребет у разі неправильного підбору комплексу вправ, навантаження і неправильного виконання цих вправ. Адже, при сильному ускладненні або в післяопераційному періоді, лікувальна гімнастика виконується тільки лежачи, і без будь навантажень. І тільки, після того як ускладнення проходить, лікувальна гімнастика доповнюється вправами, які робляться в положенні стоячи, сидячи, а потім і з навантаженням. Саме тому, відразу посів за тренажер можна не тільки не допомогти собі, а й знову посилити ситуацію.

Є ще безліч методик консервативного лікування захворювань хребта та остеохондрозу зокрема, які мають достатню ефективність, але, тільки при їх правильному використанні. У той же час, операційне лікування, так само не завжди є панацеєю, оскільки в деяких випадках супроводжується рецидивами, ускладненнями та іншими неприємностями. Тому, перед вибором лікування необхідно максимально точно встановити причину болю і причину розвитку захворювання, щоб обраний метод лікування потрапив точно в ціль, а не викликав ускладнення і не посилив ваше положення.

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-04-03 18:05:42

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-04-03 18:05:43

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-04-03 18:05:43

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-04-03 18:05:43

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-04-03 18:05:54

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-04-03 18:05:54

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-04-03 18:05:54

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-04-03 18:05:55

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-04-03 18:06:05

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-04-03 18:06:05

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-04-03 18:06:06

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-04-03 18:06:06

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-04-03 18:06:18

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-04-03 18:06:18

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-04-03 18:06:19

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-04-03 18:06:29

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-04-03 18:07:16

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-04-03 18:07:17

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-04-03 18:07:17

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-04-03 18:07:27