Остеохондроз, здоров'я хребта

Закінчується чергове голосування на сайті "Остеохондроз, здоров'я хребта "основною метою якого є завдання з'ясувати зв'язок болів в спині з фізичною активністю людини. За результатами голосування, майже у 60% опитаних, болі в спині з'являються після довгого перебування в одній і тій же позі, або при відсутності будь-якої фізичної активності протягом тривалого часу. У 23% респондентів, болі в спині присутні постійно і ні як не залежать від їхньої активності. 14% опитаних вказують на те, що причиною виникнення болю у спині в їхньому випадку є важка фізична праця. І лише у 6% болю або дискомфорт з'являються після помірної фізичної навантаження, такий як невелика прогулянка, робота по дому й інша активність.


Зважаючи на те, що більшість опитаних, швидше за все, велику частину часу проводять за комп'ютером саме це і є наслідком їх проблем з хребтом і таким високим відсотком цієї групи в голосуванні. Особливо якщо враховувати результати минулих голосувань, в яких% людей займаються сидячою роботою становив 3 / 4 від загального числа опитаних. Природно, що в цьому випадку відповідь напрошується сам собою "Більше рухайтеся, частіше вставайте з-за комп'ютера, потягається і міняйте позу". Але як часто цей заклик не звучить у всіх статтях про здоров'я хребта з від лікарів, до яких доводиться звертатися, люди все одно не достатньо прислухаються до цієї поради або, в силу ряду причин, не його не виконують. Тому, хочеться звернути увагу на деякі моменти, які можуть вам трохи допомогти в цій ситуації.

По-перше, в мережі Інтернет можна знайти достатньо велику кількість програм "Напоміналок", які будуть через заданий проміжок часу (15 хвилин, пів години) будуть нагадувати вам про необхідність розім'ятися. Це може допомогти тим людям, які занурюються в роботу і не помічають, як за нею летить час. Повірте, сигнал на моніторі що говорить про те, що ви заробили, набагато краще, ніж больовий сигнал у спині. Ще однією причиною, по якій люди нехтують розминкою може бути банальне стиснення виконувати ті чи інші вправи, може бути сором'язливість, або відсутність місця в офісі. Для цього, можна підібрати деякі "офісні" вправи які ви можете робити прямо за робочим столом і, при цьому, не привертаючи увагу оточуючих колег. Так, наприклад, можна трохи підніматися на підлокітниках (якщо вони звичайно присутні і досить міцні), це дозволить трохи розвантажити хребет, при цьому, можна витягнути ноги вперед. Так само, можна максимально випрямитися, напружити м'язи преса і сидіти в такому положенні декілька хвилин. Після чого, потягнутися вгору і на всі боки, щоб трохи розтягнути м'язи. Звичайно цей невеликий набір вправ не є панацеєю, але значно корисніший, ніж просто довге сидіння без жодних рухів.

Опустимо другий за популярністю відповідь, в якому люди скаржаться на постійні болі в спині, які не залежать від фізичного навантаження, так як, в цьому випадку, часто необхідно повноцінне лікування і перейдемо до наступного. Як говорилося раніше, майже 15% опитаних говорять про появу болів після значних фізичних навантажень. Природно, що при піднятті тягарів або іншому боргом фізичній праці м'язи спини втомлюються, що, зовсім, грубо кажучи призводить до болів в них. При найгіршому варіанті, м'язи не справляються з навантаженням і вся амортизація перекладається на міжхребцеві диски, а у випадки їх дегенерації, надмірне навантаження призводить до утворення грижі міжхребцевого диска, далі - затискання нервових відростків і відповідно болів в спині і не тільки. Для того, щоб максимально постаратися виключити такий хід подій, при серйозних фізичних навантаженнях, особливо на хребет слід використовувати пояс штангіста і правильно розподіляти навантаження.

Так, наприклад, предмет, який ви тримаєте на витягнутих руках, в рази збільшує навантаження на хребет, а особливо на поперековий відділ, ніж, в тому випадку, якщо ви його притискуєте до грудей. При піднятті важких предметів, слід сідати поруч з ним і притиснувши його до себе разом з ним і вставати, але ні в якому разі не нагинатися і різким ривком відривати його від землі. При тривалій роботі, як можна частіше тягніться вгору або вісіте на турніку, для того, щоб дати хребту розслабитися і розтягнути м'язи. Такого роду масу рад, про те, як правильно розподіляти навантаження на хребет, знову ж таки можна знайти в мережі.

Закінчуючи підведення результатів голосування, звернемо увагу на 6% опитаних, у яких болі в спині з'являються після невеликих фізичних навантажень. І для цієї, хоч і нечисленної групи, є пара моментів, на які варто звернути увагу. Так, наприклад, при роботі по дому, слід не менш акуратно підходити до того ж розподілу навантаження на хребет, як і при важкій фізичній праці. Одним з таких прикладів може бути неправильний розподіл навантажень при збиранні квартири, а точніше при збиранні підлог. Багато хто бачив як жінки, зігнувшись, водять ганчіркою по підлозі, а ті, хто це робив, напевно не раз звертав увагу на те, що можливість розігнутися після тривалої роботи в такій позі без дискомфорту або болю в попереку практично неможливо. Теж саме відноситься і до прання в тазі й інші побутові турботи. Тому, навіть за таких здавалося б незначних навантаженнях, пошкодити спині простіше простого, а для виключення цього - користуйтеся корисними порадами про те ж, оптимальному розподілі навантажень на хребет і максимально прислухайтеся до свого організму. У тому випадку, якщо ви відчули біль або дискомфорт у спині, відпочиньте, проаналізуйте причину появи болю і постарайтеся робити необхідні руху так, щоб не зашкодити вашому хребту.

У висновку, хотілося б звернути увагу саме на пропорції відповідей, які говорять "Треба обов'язково рухатися, але в міру і обережно".

Народні методи лікування

Остеохондроз, здоров'я хребта

Закінчується чергове голосування на сайті Остеохондроз, здоров'я хребта основною метою якого є завдання з'ясувати зв'язок болів в спині з фізичною активністю людини. За результатами голосування, майже у 60% опитаних, болі в спині з'являються після довгого перебування в одній і тій же позі, або при відсутності будь-якої фізичної активності протягом тривалого часу.

2015-01-31 10:02:16

Бляшки в судинах зникнуть

Багато людей, які страждають гіпертонічним захворюванням, знають, як важливо дотримуватися дієти і чистити судини від склеротичних бляшок. Рецептів існує чимало. Мені, наприклад, допомагає такий склад.

2015-01-31 10:01:16

Схуднути з допомогою думки

Перш за все, давайте раз і назавжди забудемо слово «схуднути». Схуднути - від слова «худо», тобто, погано. Наш організм - слухняне і вдячне створення, «яка бажає» нам лише здоров'я і благополуччя, він ніколи не погодиться зробити нам зле. Ми будемо стройнеть.

2015-01-31 10:00:47

Способи лікування грибка нігтів

Грибок нігтів, або оніхомікоз, - вкрай неприємне і дуже поширене інфекційне захворювання. Як правило, люди не схильні надавати значення першим симптомів хвороби, і ця помилка тягне за собою сумні наслідки. На ранній стадії оніхомікоз лікується досить легко й ефективно. Але, чим занедбаного стану уражених інфекцією нігтьових пластин, тим важче позбутися від грибка.

2015-01-31 10:00:28

Рецепт допоміг справитися з коростяним кліщом

Чим ми тільки не лікувалися: використовували креоліну, дьоготь з курячим послідом ... Сверблячка трохи затихав, висип зменшувалася, але через 5-6 днів все знову з'являлося. І раптом ми знаходимо рецепт лікування коростяний кліща. Всі опис діагнозу дуже схоже з хворобою чоловіка.

2015-01-31 10:00:26

Екзема відступила

Від екземи я позбулася простим засобом.

2015-01-31 10:00:21

Алергія? Спасибі, ні!

Існує декілька різних методів лікування цієї хвороби, які підбираються лікарем залежно від алергену, вираженості симптомів, супутніх захворювань та інших факторів. Наприклад, є такий метод, як специфічна імунотерапія (СІТ), при якому пацієнтові через певні проміжки часу вводять алерген в дуже малих, поступово підвищуються дозах

2015-01-31 09:56:34

Як дешево і просто вилікувати геморой

Моє лікування перевірено на собі і пацієнтах.Щоб позбутися від геморою, необхідно різко зменшити кількість споживаної в їжу солі. Без цього першого кроку на шляху до одужання вас закатують нескінченні загострення хвороби

2015-01-31 09:56:29

Налий води, і немає гіпертонії!

У моєї дочки поліартрит, медицина безсила, може, хтось підкаже, що робити. А тепер от і сама взялася за перо, щоб розповісти, як без пігулок і уколів позбутися гіпертоній.

2015-01-31 09:56:06

Шпори лікувати дуже просто!

П'яткову шпору, яка турбувала мене близько року, я вилікував за три тижні компресами на ніч.

2015-01-31 09:55:31

Медицина

Запор (від симптому до діагнозу, від діагнозу до лікування)

Запор (від симптому до діагнозу, від діагнозу до лікування) - У медичній практиці затримку стільця більше трьох днів протягом певного періоду часу в році було прийнято вважати запором. Питання про те, який часовий проміжок між дефекації відповідає нормі, довго залишався предметом дискусій. Згода було досягнуто в процесі роботи двох міжнародних гастроентерологічних конференцій в Римі в 1988 і 1999 рр.., Де було розроблено погоджувальні документи по функціональних гастроінтестинальних розладів, що стали тепер широко відомими під назвами «Римські критерії I» і «Римські критерії II» (виправлені).

2015-01-31 10:02:10

одностатевий незахищений секс

одностатевий незахищений секс - провідний шлях зараження ВІЛ в Азії - До 2020 року в Азії кожен другий випадок передачі ВІЛ буде відбуватися при сексуальних контактах між чоловіками, передає агентство ділових новин Bloomberg. Це більш ніж триразове зростання порівняно з 2008 роком.

2015-01-31 10:02:09

Гострі респіраторні вірусні інфекції

Гострі респіраторні вірусні інфекції - Віруси грипу та інших гострих респіраторних вірусних інфекцій (ГРВІ) викликають масові спалахи захворювань, що приймають майже щорічно характер епідемій. Грип та ГРВІ залишаються практично неконтрольованими захворюваннями через високу мінливості антигенної структури і вірулентності циркулюючих вірусів.

2015-01-31 10:02:07

Американські підлітки стають наркоманами від нудьги

Американські підлітки стають наркоманами від нудьги - Більше 5 млн. американських підлітків у віці 12-17 років можуть дістати марихуану протягом години, 10 млн. (40% населення США цієї вікової категорії ) - протягом дня.

2015-01-31 10:02:03

Питання управління ліберальними системами охорони здоров'я

Питання управління ліберальними системами охорони здоров'я - Розвиток охорони здоров'я як соціально-економічної структури має відбуватися в гармонійній відповідності з економічним і соціальним розвитком держави. Цей принцип тісно пов'язаний з питанням адаптованості служб і підрозділів системи охорони здоров'я до національних умов. R

2015-01-31 10:02:00

Інфекційно-алергічний міокардит

Інфекційно-алергічний міокардит - міокардитом разом з міокардіодистрофії і кардіоміопатія об'єднані в групу некоронарогенна захворювань міокарду, на частку яких припадає 7-9% всіх захворювань серцево-судинної системи.

2015-01-31 10:01:57

Вплив сколіозів на статеву сферу жінки і гіперактивність її новонароджених дітей

Вплив сколіозів на статеву сферу жінки і гіперактивність її новонароджених дітей - Недоношені діти, а також діти, які мали низьку масу тіла при народженні їх у батьків, що мають сколіоз і відповідно приховані статеві проблеми через порушення кровообігу в тазовій області, більш схильні до СДУГ - синдрому дефіциту уваги з гіперактивністю. Їм дуже не вистачало харчування на найважливішому моменті свого розвитку, що й позначається на всій подальшій життя. До такого висновку я прийшов уже давно і ось датські вчені затвердили мене в цьому ще раз після опублікування своїх даних з дослідження 30 000 дітей, у тому числі 834 з діагностованим СДУГ, інформація про яких містилася в національному регістрі.

2015-01-31 10:01:54

Антитіла до інтерлейкину

Антитіла до інтерлейкину - 6 новий метод лікування ювенільного ревматоїдного артриту - На щорічній конференції Американського коледжу ревматології (Annual meeting of the American College of Rheumatology) повідомлено про розробку нового метод лікування ювенільного ревматоїдного артриту, яким страждає до 50 000 дітей в США. Різними формами хронічних артритів хворіють 200 000 тис. американських дітей, але ювенільний артрит - це найбільш важка форма хвороб суглобів.

2015-01-31 10:01:53

вусата жінка: гарна дружина, і точно може народжувати

вусата жінка: гарна дружина, і точно може народжувати - Досить незвичайну публікацію про світ дивних людей і традицій розмістила на своїх сторінках румунська газета Libertatea. На думку жителів одного з сіл Румунії, вуса не тільки не псують зовнішній вигляд жінки, але і є ознакою їх доброчесності.

2015-01-31 10:01:52

Американці годують однорічних дітей картоплею фрі з кока-колою

Американці годують однорічних дітей картоплею фрі з кока-колою - Дослідження, проведене в 2002 році компанією «Mathematica Policy Research, Inc. Of Princeton, New Jersey», виробником дитячого харчування «Gerber Corp» і «Tufts University School of Medicine» свідчить, що більшість дітей у США віком від 4 до 24 місяців їдять те ж, що і їх батьки. Основу раціону малюків становить картопля фрі і чіпси (вони їдять такі «овочі» із задоволенням!), Замість молока діти п'ють безалкогольні бутилювання напої.

2015-01-31 10:01:50