Остеохондроз, здоров'я хребта

Закінчується чергове голосування на сайті "Остеохондроз, здоров'я хребта "основною метою якого є завдання з'ясувати зв'язок болів в спині з фізичною активністю людини. За результатами голосування, майже у 60% опитаних, болі в спині з'являються після довгого перебування в одній і тій же позі, або при відсутності будь-якої фізичної активності протягом тривалого часу. У 23% респондентів, болі в спині присутні постійно і ні як не залежать від їхньої активності. 14% опитаних вказують на те, що причиною виникнення болю у спині в їхньому випадку є важка фізична праця. І лише у 6% болю або дискомфорт з'являються після помірної фізичної навантаження, такий як невелика прогулянка, робота по дому й інша активність.

Зважаючи на те, що більшість опитаних, швидше за все, велику частину часу проводять за комп'ютером саме це і є наслідком їх проблем з хребтом і таким високим відсотком цієї групи в голосуванні. Особливо якщо враховувати результати минулих голосувань, в яких% людей займаються сидячою роботою становив 3 / 4 від загального числа опитаних. Природно, що в цьому випадку відповідь напрошується сам собою "Більше рухайтеся, частіше вставайте з-за комп'ютера, потягається і міняйте позу". Але як часто цей заклик не звучить у всіх статтях про здоров'я хребта з від лікарів, до яких доводиться звертатися, люди все одно не достатньо прислухаються до цієї поради або, в силу ряду причин, не його не виконують. Тому, хочеться звернути увагу на деякі моменти, які можуть вам трохи допомогти в цій ситуації.

По-перше, в мережі Інтернет можна знайти достатньо велику кількість програм "Напоміналок", які будуть через заданий проміжок часу (15 хвилин, пів години) будуть нагадувати вам про необхідність розім'ятися. Це може допомогти тим людям, які занурюються в роботу і не помічають, як за нею летить час. Повірте, сигнал на моніторі що говорить про те, що ви заробили, набагато краще, ніж больовий сигнал у спині. Ще однією причиною, по якій люди нехтують розминкою може бути банальне стиснення виконувати ті чи інші вправи, може бути сором'язливість, або відсутність місця в офісі. Для цього, можна підібрати деякі "офісні" вправи які ви можете робити прямо за робочим столом і, при цьому, не привертаючи увагу оточуючих колег. Так, наприклад, можна трохи підніматися на підлокітниках (якщо вони звичайно присутні і досить міцні), це дозволить трохи розвантажити хребет, при цьому, можна витягнути ноги вперед. Так само, можна максимально випрямитися, напружити м'язи преса і сидіти в такому положенні декілька хвилин. Після чого, потягнутися вгору і на всі боки, щоб трохи розтягнути м'язи. Звичайно цей невеликий набір вправ не є панацеєю, але значно корисніший, ніж просто довге сидіння без жодних рухів.

Опустимо другий за популярністю відповідь, в якому люди скаржаться на постійні болі в спині, які не залежать від фізичного навантаження, так як, в цьому випадку, часто необхідно повноцінне лікування і перейдемо до наступного. Як говорилося раніше, майже 15% опитаних говорять про появу болів після значних фізичних навантажень. Природно, що при піднятті тягарів або іншому боргом фізичній праці м'язи спини втомлюються, що, зовсім, грубо кажучи призводить до болів в них. При найгіршому варіанті, м'язи не справляються з навантаженням і вся амортизація перекладається на міжхребцеві диски, а у випадки їх дегенерації, надмірне навантаження призводить до утворення грижі міжхребцевого диска, далі - затискання нервових відростків і відповідно болів в спині і не тільки. Для того, щоб максимально постаратися виключити такий хід подій, при серйозних фізичних навантаженнях, особливо на хребет слід використовувати пояс штангіста і правильно розподіляти навантаження.

Так, наприклад, предмет, який ви тримаєте на витягнутих руках, в рази збільшує навантаження на хребет, а особливо на поперековий відділ, ніж, в тому випадку, якщо ви його притискуєте до грудей. При піднятті важких предметів, слід сідати поруч з ним і притиснувши його до себе разом з ним і вставати, але ні в якому разі не нагинатися і різким ривком відривати його від землі. При тривалій роботі, як можна частіше тягніться вгору або вісіте на турніку, для того, щоб дати хребту розслабитися і розтягнути м'язи. Такого роду масу рад, про те, як правильно розподіляти навантаження на хребет, знову ж таки можна знайти в мережі.

Закінчуючи підведення результатів голосування, звернемо увагу на 6% опитаних, у яких болі в спині з'являються після невеликих фізичних навантажень. І для цієї, хоч і нечисленної групи, є пара моментів, на які варто звернути увагу. Так, наприклад, при роботі по дому, слід не менш акуратно підходити до того ж розподілу навантаження на хребет, як і при важкій фізичній праці. Одним з таких прикладів може бути неправильний розподіл навантажень при збиранні квартири, а точніше при збиранні підлог. Багато хто бачив як жінки, зігнувшись, водять ганчіркою по підлозі, а ті, хто це робив, напевно не раз звертав увагу на те, що можливість розігнутися після тривалої роботи в такій позі без дискомфорту або болю в попереку практично неможливо. Теж саме відноситься і до прання в тазі й інші побутові турботи. Тому, навіть за таких здавалося б незначних навантаженнях, пошкодити спині простіше простого, а для виключення цього - користуйтеся корисними порадами про те ж, оптимальному розподілі навантажень на хребет і максимально прислухайтеся до свого організму. У тому випадку, якщо ви відчули біль або дискомфорт у спині, відпочиньте, проаналізуйте причину появи болю і постарайтеся робити необхідні руху так, щоб не зашкодити вашому хребту.

У висновку, хотілося б звернути увагу саме на пропорції відповідей, які говорять "Треба обов'язково рухатися, але в міру і обережно".

Народні методи лікування

Остеохондроз, здоров'я хребта

Закінчується чергове голосування на сайті Остеохондроз, здоров'я хребта основною метою якого є завдання з'ясувати зв'язок болів в спині з фізичною активністю людини. За результатами голосування, майже у 60% опитаних, болі в спині з'являються після довгого перебування в одній і тій же позі, або при відсутності будь-якої фізичної активності протягом тривалого часу.

2014-12-18 17:49:32

«Свічка» від тріщин

З приводу тріщини анального отвору.

2014-12-18 17:49:16

Якщо дитина кашляє (рецепт від кашлю)

Треба на ніч змочити прості носочки свіжої уриною дитини, добре віджати їх і надіти на ніжки. Зверху обернути їх целофановій плівкою, а потім надіти теплі в'язані шерстяні шкарпетки і залишити цей компрес на всю ніч. Дитина, звичайно, буде відчувати деякий дискомфорт, але результат напевно буде ефективним: я перевіряла його на своєму синочкові неодноразово.

2014-12-18 17:49:08

Жити допомагає гумор

Мені 65 років. Хвороб вистачає: артроз, артрит, пієлонефрит, судинна дистонія, ішемічна хвороба серця, панкреатит ... та ну їх! Знайома з холодною водою. У цьому мені допомагають поради Порфирія Іванова. Намагалася дотримуватися цих рекомендацій. І поступово вони стали для мене нормою життя.

2014-12-18 17:48:51

М'ятний чай допоможе при гикавці

Гикавка - мимовільні заковтування повітря, які викликаються ритмічними спазмами діафрагми. Гикавка може початися, якщо ви вип'єте багато гарячої води або з `їсте багато ситної їжі, а також після довгого сміху.

2014-12-18 17:48:10

Хочете схуднути?

Хочете схуднути?

2014-12-18 17:47:49

Моє ліки - холодна вода.

Мені 64 роки. Багатьом з нас зараз важко, але хочу сказати: не падайте духом! Поменше «захоплюйтеся» телевізором, рідше лежите на дивані. Більше рухайтеся. А ще пропоную ...

2014-12-18 17:47:45

Рецепт від аскарид

Хочу дати рецепт читачам від аскарид. У мене п'ятеро внуків, і, звичайно, ця напасть мені знайома.

2014-12-18 17:47:42

За порадою Ванги лікуємо жовтяницю

Давно це було - у 1990 році, коли виходив болгарсько-радянський журнал «Дружба». Там друкувалася повість К. Стоянова про знамениту Вангу. І був приведений її рецепт з боротьби з жовтяницею. Я згадала про нього, коли мій син, пройшовши курс лікування в лікарні, виписався додому, а не на роботу через погані аналізів.

2014-12-18 17:47:19

Як досягти голлівудської усмішки?

Як досягти голлівудської усмішки? Цим питанням задаються багато. Скептики стверджують, що тільки повна заміна зубів на імплантанти здатна змінити колір і дати абсолютну перевагу - довговічність. Але, у фахівців сучасної стоматології на цей рахунок свою думку: «важливо зберегти власні зуби здоровими і красивими, а штучні необхідні тільки в крайньому випадку».

2014-12-18 17:46:25

Медицина

Жінка стає розумною після пологів

Жінка стає розумною після пологів - Вчені давно ведуть спостереження за змінами, що відбуваються в організмі молодих матерів після народження дитини. Встановлено, що за час фізіологічної вагітності і після пологів, в жіночому організмі відбувається вивільнення гормонів, активізують структури мозку, відповідальні за запам'ятовування і сприйняття.

2014-12-18 17:49:31

стенти зі стовбуровими клітинами

стенти зі стовбуровими клітинами - Новий метод лікування хвороб серця, в якому використовуються стовбурові клітини, розробляється в Йоркширі в Sheffield University. У разі успіху він дозволить багатьом пацієнтам отримати значно кращі результати лікування і дасть їм більш довге життя. R

2014-12-18 17:49:27

Американські вчені створили вакцину проти малярії недорогу і холери з тютюну і листя салату

Американські вчені створили вакцину проти малярії недорогу і холери з тютюну і листя салату - У світі нарешті може з'явитися ефективна зброя проти двох смертоносних хвороб: вчені Університету Центральної Флориди /США /придумали першу недорогу подвійну вакцину від малярії і холери. На даний момент малярія щороку забирає понад мільйон життів, але ефективного ліки від цієї інфекції до цих пір немає.

2014-12-18 17:49:26

Нижегородська область. Через п'ятнадцять років половина жителів області захворіє на СНІД.

Нижегородська область. Через п'ятнадцять років половина жителів області захворіє на СНІД. - Якщо ситуація зростання захворюваності на СНІД буде розвиватися такими ж темпами, як зараз, в 2016-2017 роках питома вага здорового населення Нижегородської області складе менше 50%, повідомив на круглому столі з питань проблем та профілактики ВІЛ-інфекції в Нижньогородській області головний лікар територіального центру боротьби зі СНІДом Григорій Мошкович.

2014-12-18 17:49:24

Обчислено середня довжина пеніса

Обчислено середня довжина пеніса - Безпрецедентна акція відбулася в США. З ініціативи фірм, що виробляють презервативи, був проведений масовий завмер чоловічого 'достоїнства' (природно, в активному стані). Допомогти науці зважилися 300 сміливих. Але не спартанців, а студентів-добровольців.

2014-12-18 17:49:24

Тріхотілломанію вилікували відхаркувальним засобом

Тріхотілломанію вилікували відхаркувальним засобом - Відомий відхаркувальний препарат амінокислотної природи ацетилцистеїн виявився ефективним засобом від тріхотілломаніі - психічного розладу, при якому людина відчуває нездоланний потяг до висмикування волосся з голови, брів і вій, часто до повного облисіння.

2014-12-18 17:49:19

Вчені знайшли ген довголіття у черв'яків

Вчені знайшли ген довголіття у черв'яків - Вчені з університету в Колорадо знайшли ген довголіття у черв'яків. Як повідомляє Ananova.com, дослідники сподіваються, що це відкриття, зможе допомогти їм навчитися зупиняти процес старіння в людей.

2014-12-18 17:49:17

Сигарети з просоченими антиоксидантами фільтрами завдають меншої шкоди здоров'ю

Сигарети з просоченими антиоксидантами фільтрами завдають меншої шкоди здоров'ю - Професор Університету Emory заявив, що дим, попередньо пропущений через такі фільтри, викликає менше пошкодження клітинних культур, в порівнянні з димом , пропущених крізь звичайні фільтри.

2014-12-18 17:49:17

У туберкульозу всі шанси стати чумою ХХI століття

У туберкульозу всі шанси стати чумою ХХI століття - Туберкульоз - модна хвороба російських різночинців, відома нашим школярам по урокам літератури як «сухоти», перестав бути невиліковною хворобою, але може знову потрапити до розряду смертельних. Ця хвороба ув'язнених і бідних, недуга, який 200 років тому був невиліковний, а за сто років існування антибіотиків переміг більшість відомих ліків.

2014-12-18 17:49:17

З 2007 року вагітних жінок забезпечать безкоштовними ліками

З 2007 року вагітних жінок забезпечать безкоштовними ліками - У 2007 році всім російським жінкам у період вагітності будуть надані безкоштовні ліки. Про це на прес-конференції в рамках міжнародного семінару «Низька народжуваність в РФ: виклики та стратегічні підходи» повідомив глава Мінздоровсоцрозвитку РФ Михайло Зурабов.

2014-12-18 17:49:15