Очищення організму. Озон замість нітрогліцерину

Я - лікар, багато років займаюся травами та народними методами лікування. Вийшло кілька моїх книг з траволікування. За 30 років роботи я переконався, що офіційна медицина в 90% випадків тільки полегшує страждання хворого, але виліковує саму хворобу. Відбувається це тому, що ми лікуємо зашлакованний організм. А лікувати організм, набитий шлаками, все одно, що ремонтувати брудну машину.
Вот і хочу зупинитися на методі очищення організму від солей.


Методіка очищення чотири рази відвареним рисом і сосновими або кедровими шишками запропонована мною в 1993 році в книзі «Рослини і здоров'я». Я постійно отримую позитивні відгуки про результати лікування. Після проведення одного тільки курсу такого очищення, без застосування лікарських препаратів, люди відзначають значне поліпшення самопочуття при остеохондрозі, артриті та поліартриті, захворюваннях серця, атеросклерозі та ряді інших. Після лікування багатьох хворих за цією методикою я прийшов до висновку, що її можна поліпшити. А саме:

- у чотири рази відварений рис не слід додавати ні меду, ні масла, ні цукру (суть очищення полягає в тому, що рис після чотириразового закипання і відварювання у чистій воді не має домішок і як би насосом вбирає в себе солі),

- в ідеалі рис найкраще варити в дистильованій воді або, в крайньому випадку, в кип'яченій і відстояною (осад виливається),

- при застосуванні цього методу майже у 70% хворих на 14-17 -й день з'являються болі в області серця. Це пояснюється тим, що разом з іншими солями з організму виводиться велика кількість солей калію, необхідних для нормальної роботи серцевого м'яза. Тому солі калію слід вводити в організм вже з перших днів очищення.

Це мед, незрілий агрус, смородина, курага. З ліків гарне дія робить панангін: по 2 таблетки 3 рази на день (або у вигляді ін'єкцій). Серцеві болі, що виникають від нестачі калію, відрізняються тим, що вони з працею знімаються валідолом і нітрогліцерином. Але варто внутрішньовенно або краплинно ввести розчин панангін на фізрозчин, як вони припиняються.

Якщо врахувати ці поправки, результат очищення буде значно вищою.

Мені б хотілося сказати кілька добрих слів про лікування хворих перекисом водню. Сама ідея професора І. П. Неумивакіна дотепна і себе виправдовує. Дійсно, атомарний кисень легше обробляється клітинами і швидше доходить до місця призначення. Дійсно, без нього не відбувається жодної реакції окислення в організмі, Але атомарний кисень, або озон, можна отримати й іншим шляхом.

Ви пам'ятаєте, яким буває повітря після грози? Так, точно, чистим, приємним, озонованим. Але такий повітря ми можемо отримати і в домашніх умовах, причому зробити це дуже просто. Ви, заінтриговані? Гаразд, не буду мучити. Візьміть звичайний апарат для кварцування і включіть його в кімнаті, де ви працюєте, на 15 хвилин (при роботі апарату з кімнати треба вийти). Потім, вимкнувши апарат, беріться за справи. Порівняйте результати роботи в озонованою кімнаті й у звичайній.

Але це одна сторона питання. Якщо у вас заболіло серце, і починається напад стенокардії, не поспішайте одразу хапатися за нітрогліцерин або валідол. Подихайте озонованим повітрям 10-15 хвилин, і ви відчуєте значне полегшення. Цей метод я неодноразово відчував на собі. Болі в серці знімалися вже через 10-12 хвилин.

Так що, дорогі читачі, спробуйте озон замість нітрогліцерину.


Много розповідали про виведення з організму солей за допомогою відвареного рису, картоплі і так далі. Наведемо методику Ужегова:

Увечері зробити клізму з 2 л теплої кип'яченої води, випити проносне. На наступний день - повне голодування, пити тільки дистильовану воду.

Увечері в склянку з кип'яченою водою покласти ялинову або соснову шишку. Вранці в цій же воді шишку прокип'ятити 5 хвилин. Потім її викинути і випити півсклянки цієї теплої води. Півсклянки залишити на вечір. Взяти порцію рису 150 г (попередньо змочену у воді 6-8 годин), поміняти воду і поставити на вогонь. Довести до кипіння. Трохи закипить - вимкнути. Зняти з вогню, ретельно процідити, промити. Залити нової водою, довести до кипіння. Так чотири рази. Рис слід вживати вранці замість сніданку. Ні молока, ні чаю, ні кави - тільки рис. Обід з мінімальною кількістю хліба та м'яса - через 4 години. Увечері - 1-2 столові ложки рису, приготовані також, і півсклянки відвару ялинових шишок. Їжа, яка приймається за обідом, не повинна містити солі. Всі - несолоне.

Найбільш активний винос солей з організму і шлаків починається після 30-го дня такої дієти. І цей винос буде тривати 4 місяці. З організму виноситься дуже велику кількість солей, в тому числі і солей калію, необхідних для роботи серця. Тому треба підживлювати себе солями калію - їх містять картопля, курага, яблука, лимони. Але найбільш повним відновлювачем солей калію в організмі є мед і каша з прожареного пшона.

Суть цієї методики полягає в тому, що організм, не отримуючи необхідних йому солей ззовні, з продуктами харчування, починає витрачати запаси солей, що знаходяться усередині організму. Виходять солі з хребта, суглобів, очищаються судини від сольових і частково вапняних відкладень. Організм омолоджується.

Залишайтеся молодими!

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-03-28 08:57:54

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-03-28 14:37:24

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-03-28 07:54:55

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-03-28 09:49:39

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-03-28 09:03:03

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-03-28 02:56:29

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-03-28 12:20:05

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-03-28 13:51:53

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-03-28 08:46:11

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-03-28 13:53:16

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-03-28 01:47:18

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-03-28 13:56:06

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-03-27 05:26:50

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-03-28 11:05:20

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-03-28 14:26:51

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-03-27 00:29:35

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-03-27 17:44:50

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-03-27 00:52:44

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-03-27 00:23:29

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-03-27 01:54:25