Мала клізма для великої користі

Ходять по землі« вагітні »бабусі і дідусь. Животи у них роздуті: то на ніс лізуть, то звисають до землі. Розмовляти з ними про це важко.

Запитую у бабусі: «Коли була остання вагітність?». Відповідає: «Років тридцять тому, вже онуки до школи ходять. А що? »-« Якщо немає вагітності, то чому живіт на ніс лізе? »-« Ну і що? Мені належить за віком, та й жирок накопичується ».

При оглядах животи і у дідів роздуті. Питаю: «Як ходите на двір за великим?». Відповідають: «Коли як. Те тижнями не ходжу, економлю. А то несе, як із крана. Потім саме по собі все стає нормальним ». Розповідаю пацієнтам, що це явище - анамнез - характерно для хронічного коліту. Ожиріння ні при чому. У кишечнику скупчення калових каменів, і тому просування по кишечнику утруднене. Так як йде процес застою харчових відходів, то посилюється бродіння, утворюється надлишок газу в кишечнику. Скупчення калових каменів утрудняє вихід газів. Надлишок газів роздуває кишечник, а з ним і живіт, як футбольний м'ячик.

Мені відповідають: «Щось ти, доктор, плутаєш. Стілець у мене буває кожен, стандартний теж, іноді щодня. Не мороч голову якимись камінням і газами ».

- Ви чайник з накипом на стінках бачили?

- Звичайно.

- Ну і що?

- Якщо зі старого чайника вичистити цю накип, то скільки в нього води увійде після чистки?

- Ну, може, на склянку, а то й два більше ...

Спрощено кажучи, щось подібне відбувається в організмі. Накип - це калові камені, які утворюються із залишків їжі на стінках кишечника. На ці залишки нашаровуються інші, утворюючи згустки різної форми та розмірів. У них поселяється всяка живність, яка живе в оточуючій нас середовищі, в тому числі глисти. Але й ще одна напасть. Затримка харчових відходів викликає посилення стурбованості та освіта надлишку газів. У нормі гази при травленні утворюються завжди ... Але зайвий газ викликає напругу в органах і тканинах всередині живота і біля нього, здавлюючи їх. Одним з проявів цього явища є підвищення артеріального тиску крові.

Значить, зменшення скупчень калових каменів веде до виведення надлишків газів, а це, у свою чергу, - до зниження артеріального тиску крові.

Так ось, як очистити організм? Для цього існують різні способи: голодування, фізичні вправи, дієти, клізми.

Найпростіше робити регулярно очисні клізми. Добрі результати дають малі лікувальні або мікроклізми об'ємом в один-два стакани рідини. Промивають рідина вводиться самостійно, без сторонньої допомоги, в задній прохід. При перших позивах на низ наконечник забирається і відбувається випорожнення. Не тримати ні миті довше. Відпускати відразу, не зволікаючи. Так кілька разів поспіль.
Советую робити клізми вдома, сидячи на унітазі, з кухля Есмарха, підвішеній на висоту більше метра від рівня унітазу. Так зручніше. Можна робити кип'яченої охолодженої водою. Але найкращий результат дає відвар з трав. Трави беруться в кількості (якщо в сухому вигляді) одна-дві столові ложки на літр води. Обов'язково кріп, будь-який - сухий, свіжий, залишки від пучків. Кріп необхідний для відкачування газів і освіти напрямки їх виходу з організму. Береться таке ж кількість будь-якої трави-антисептика. Це трави, які йдуть для лікування ран: ромашка, шавлія, череда, чистотіл, календула, лушпиння цибулі - що є під рукою. Справа в тому, що калові камені «впиваються» в оболонки кишечника. Ми їх видирає і тим самим наносимо собі мікротравми. Йодом або зеленкою туди не забратися. А трава-антисептик відразу на місці все призводить до ладу, і жодних проблем з мікротравми. Відвар кип'ятиться кілька хвилин, проціджують, остуджує до температури, приємною для руки того, кому буде робитися клізма.
Обично відвар готують із вечора, перед сном. Мікроклізма робиться в будь-який час доби, зручне для сім'ї. Зазвичай я роблю в 4-5 годин ранку, коли всі домашні сплять, черги в туалет немає, жартівливих зауважень немає. У разі непорозуміння сам все наводжу в порядок.

Як часто робити клізму? Рекомендується робити її щомісяця після 30 років. Мені вже більше 50. Емпірично я прийшов до висновку, що оптимальним є такий порядок: два дні підряд-клізма, п'ять днів відпочинку від неї і так далі, дотримуючись принципу семірічності. Щоб загальний цикл мікроклізм і перерв був дорівнює семи. Чим робити? Зараз багато різних пристосувань для проведення цієї процедури: гумові груші, гуртки Есмарха (скляні, металеві, гумові, саморобні).

Коли у мене утворилася катаракта і було ухвалено рішення робити операцію, то артеріальний тиск крові піднялося до 160/110. Протягом кількох місяців я робив мікроклізми з відварів трав і прийшов на операцію з тиском 120/80. Мені не повірили, що я не брав ніяких медикаментів, і про всяк випадок зробили два кубики дибазолу. Операція пройшла нормально.

Ще один приклад: минулого року в клуб пенсіонерів «Арма» прийшла 74-річна бабуся - попрощатися з подругами. На лівій руці у неї тиск був 210/125. Після нашої розмови вона в домашніх умовах початку робити мікроклізми. Через 20 днів тиск став - 140/100, ще через 2 місяці - 130/100. І раптом знову піднялося до 150 / 100. Виявляється, «захотілося попити кави». Про: вів з нею додаткову бесіду. Бабуся зникла і більше не з'являється. Днями зустрів її на базарі. Питаю: «Іванівна, куди зникла? Чому не приходиш? ». Відповіла: «Ой, мілок, все ніколи, клопоту багато. Дякуємо за клізму, нею тримаюся. Як буде вільний час, забігу », - і помчала далі.

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-04-05 17:36:01

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-04-05 18:09:43

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-04-05 19:44:17

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-04-05 18:24:14

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-04-05 00:58:58

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-04-05 19:09:43

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-04-05 22:55:33

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-04-05 23:43:58

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-04-06 02:25:37

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-04-03 18:06:05

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-04-05 21:54:22

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-04-04 11:42:59

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-04-04 11:45:33

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-04-06 03:19:50

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-04-05 17:36:56

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-04-06 04:10:06

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-04-04 11:43:28

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-04-05 15:32:01

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-04-05 20:21:51

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-04-04 18:22:01