Біоімплант не мають аналогів для хірургічної стоматології, травматології, ортопедії.

У світовому переліку біокомпозіціонних матеріалів, для продукції, що випускається ТОВ "Конектбіофарм" аналогів немає, хоча для порівняння з великою натяжкою можна навести такі матеріали, як Allоgraft фірми СeraMed, USA (демінералізована кістка людини у вигляді частинок різного розміру), AlloGro компанії AlloSource , USA (демінералізована кістка людини у вигляді кісткової "крихти" з доведеною остеоіндуктівной активністю) і CapSet фірми LifeCore, USA (демінералізована кістка людини у композиції з сульфатом кальцію). Істотними відмінностями цих матеріалів є те, що всі вони не зберігають структурно-тканинну організацію кістки, містять безліч антигенних факторів і сГАГ в них слабо доступні для клітин.

В даний час у світі існує велика кількість різноманітних біопластіческіх імплантів. До найбільш відомих в замісній хірургії відносяться колагени, гідроксіапатиту, біокераміка, декальцінірованний кістковий матрикс і т.д. (Fries W. 1998; Silver 1992).

Для відновлення дефектів кісткової тканини біопластіческіе імплантанти отримують, як правило, з кісток і / або хряща різних тварин і людини. Ці матеріали в першу чергу повинні володіти остеоіндуктівнимі та / або остеокондуктівнимі властивостями (Heller AL 1994). Найбільш сучасними Матеріали такого роду є біокомпозіти, що містять компоненти матриксу (зазвичай колаген) і різні фактори росту і / або кісткові морфогенетичні білки.

На жаль, ні в Росії, ні за кордоном у складі даних композиційних матеріалів до цих пір не використовуються ні чистий губчастий кістковий колаген, який зберігає свою структурно-тканинну організацію, ні кісткові сульфатованих глікозаміноглікани (сГАГ), які здатні активно впливати на обмін клітин сполучної тканини і їх диференцировку. У той же час спроби створити такого роду матеріали були зроблені ще в середині 1980-х років. Ці розробки ставилися до створення штучної шкіри, ранових покриттів і відновлення розривів нервових волокон (Yannas IV, 1982-1996). Об'єднання цих основних компонентів матриксу в композиційному матеріалі дозволило в експерименті отримати дуже вражаючі результати, як за течією ранового процесу, так і при спрямованій репарації нервових волокон.

Базуючись на принципах тканинної інженерії та результати власних наукових досліджень, фірма ТОВ «КОНЕКТБІОФАРМ» розробила біокомпозіціонние імплантанти для хірургічної стоматології, травматології, ортопедії та щелепно-лицевої хірургії. Вони представляють собою нове покоління остеопластіческіх матеріалів, отриманих за допомогою оригінальних технологій з високоочищеного кісткового колагену, кісткових сГАГ і кісткового мінерального компонента - гідроксіапатиту (ГА). Отримані матеріали, як показали доклінічні та клінічні випробування, мають гарну біоінтеграціей, стійкістю до біодеградації, високої біосумісністю (практично повна відсутність імунореактивності з боку реципієнта), здатністю добре виконувати остеокондуктівную функцію і мають виражені остеогенні потенції.

Ось один із небагатьох прикладів застосування наших матеріалів в клінічній практиці:

пластики дефектів і посттравматичні ПЕНЗЕЛЬ кісток кисті З ВИКОРИСТАННЯМ кістково-пластичних МАТЕРІАЛУ «ОСТЕОМАТРІКС».
Л.Ю. Науменко, В.Ю. Кириченко, А.А. Мамет, Д. А. Бондарук, В. Рокутов.

Український державний НДІ медико-соціальних проблем інвалідності

Україна, м. Дніпропетровськ.


Замещеніе кісткових дефектів при видаленні пухлин і пухлиноподібних утворень до теперішнього часу є дискусійною проблемою. Серед Біоімплант здатних перебудовуватися і володіють остеоіндуктівнимі властивостями нашу увагу привернув матеріал «Остеоматрікс», розроблений фірмою 000 «Конектбіофарм».

Вживаний нами біопластіческій матеріал отримують з кісткової тканини тварин, і являє собою безклітинних матрикс, що складається з кісткового колагену 1 і 3 типів і природного гідроксіаппатіта. У цих матеріалах кістковий матрикс звільнений від мінерального компонента і містить аффільно пов'язані з матриксом кісткові сульфатованих глікозаміноглікани. Згідно проведених клінічних випробувань «Остеоматрікс» характеризується хорошою біоінтеграціей, високої біосумісністю і здатністю здійснювати біоіндуктівную функцію. Метою цього дослідження було вивчення пластичних властивостей «Остеоматрікса» при застосуванні у хворих з дефектами і посттравматичними кістковими кістами в ранні терміни після трансплантації.

Проведені експериментальні дослідження на 10 щурах з імплантацією остеоматрікса в очеревину і кісткові дефекти задніх кінцівок тварин, показали повну відсутність токсичності, хороші можливості заповнення дефектів і досить швидку васкуляризацію імплантантів. Під нашим спостереженням в клініці травматології та ортопедії УкрГосНІІМСПІ знаходилося 32 хворих оперованих з приводу кісткових кіст. Вік хворих складав від 18 до 42 років. Обстеження хворих проводилося з використанням клінічних, рентгенологічних та гістологічних методів, У 16 хворих мали місце енхондроми фаланг пальців кисті, У 11 - межфрагментарние кісти при помилкових суглобах човноподібної кістки (ЛК), і в 5 - кісткові кісти кісток зап'ястя.

Показання для застосування «Остеоматрікса»:

1) заповнення межфрагментарних кіст при помилкових cycтавax ЛК і трубчастих кісток кисті;
2) заповнення дефектів після екскохлеаціі пухлин;
3) пластику дефектів кортикальної пластинки трубчастих кісток кисті;
4) пластику внутрісегментарних посттравматичних дефектів трубчатих кісток кисті;
5) пластику суглобових поверхонь трубчастих кісток кисті при крайових внутрішньосуглобових дефектах;
6) заповнення порожнин межфрагментарних при артродезування суглобів кисті. Проведення екскохлеаціі енхондром і кісткових кіст здійснювалася за загальноприйнятими методиками.

Після обробки кісткової порожнини дефект заповнювали гранулами остеоматрікса розміром 2-3 мм. Важливим технічним моментом є збереження окістя і її ушивання після заповнення дефекту. Після щільного заповнення зони помилкового суглоба ЛК гранулами остеоматрікса, створювалася межфрагментарная компресія гвинтом. З огляду на властивість «Остеоматрікса» змінювати конфігурацію гранул в умовах рідкого середовища тканинного детриту заповнення порожнини відповідно до її формою не представляло технічних труднощів.

Післяопераційний період у всіх хворих протікав сприятливо. Середні строки іммобілізації у хворих з енхондромамі фаланг пальців кисті склали 6 тижнів (від 5 до 9 тижнів), у хворих з межфрагментарнимі кістами при помилкових суглобах човноподібної кістки - 7 тижнів (від 6 до 8 тижнів), і у хворих з кістковими кістами кісток зап'ястя - 4 тижні.

Оцінку результатів проводили в терміни від 3 до 6 місяців. Рентгенологічний контроль виконували через 1, 3, 6 місяців після операції.

Аналіз рентгенограм показав, що в ранньому періоді після операції контуріровалісь гранули «Остеоматрікса» на всьому протязі дефекту, Через 1-2 місяці контури гранул згладжувалися, переходячи в однорідний фон. У хворих з енхондромамі фаланг пальців через 3 місяці по щільності рентгенівського зображення зона пластики наближалася до навколишнього губчастої кісткової тканини. У хворих після пластики межфрагментарной кісти ЛК через 3 місяці виникали відкладення мінеральних речовин, кісткові грудочки утворюються між уламками, досягали великих розмірів (до 2-2,5 мм у діаметрі). Через 6 міс. відбувалося формування репаративних кісткових балок, «перекидаються» у вигляді мосту через зону помилкового суглоба в області гребеня ЛК.

Результати проведеного дослідження підтверджують, що біокомпозітний матеріал «Остеоматрікс» при приміщенні його в кістковий дефект сприяє побудові власної кісткової тканини. Формування щільної субстанції, згідно рентгенограмах, відбувається в терміни від 3 до 6-ти місяців. Застосування біопластіческого матеріалу «Остеоматрікс» для заміщення кісткових дефектів кісток зап `ястя і кисті забезпечує умови для прискореного ремоделювання кістки в області заповненого дефекту, запобігає деформування заміщених сегмента і отримання позитивних результатів лікування у всіх випадках спостережень.

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-04-01 17:07:25

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-04-01 17:31:46

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-04-01 17:45:32

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-04-01 04:58:32

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-04-01 15:51:48

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-04-01 12:29:09

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-04-01 14:59:01

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-04-01 08:34:52

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-04-01 13:50:09

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-04-01 04:07:34

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-03-31 11:35:01

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-04-01 00:23:46

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-03-31 08:03:19

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-04-01 17:45:33

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-04-01 17:31:48

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-04-01 00:23:46

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-04-01 00:23:46

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-03-31 23:13:17

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-04-01 14:36:51

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-03-31 22:19:59