Ожиріння: як правильно знизити вагу

У сучасній медицині ожиріння класифікується не тільки як косметичний недолік, а як захворювання, яке необхідно лікувати. Клінічні дослідження останніх років, які вироблялися фахівцями багатьох країн, підтверджують і той факт, що ожиріння не кращим чином впливає на роботу всього організму, на перебіг багатьох захворювань. Ожиріння - один з головних факторів, який збільшує ризик передчасної смерті, тому що при ожирінні висока ймовірність розвитку цілої групи захворювань. Наприклад, таких як: цукровий діабет, артеріальна гіпертензія, деякі види раку. Так само фахівці, що ведуть вивчення проблеми ожиріння підтверджують, що при зниженні ваги на кілька кілограм ризик виникнення цих захворювань, а так само смертність зменшується в десятки разів. Приміром, якщо страждає ожирінням пацієнт з 100 кілограмів скидає хоча б 10, то ризик передчасної смерті зменшується на 20-25%. Тобто з втратою кожного кілограма чоловік дарує собі шанс продовження власного життя. Погодьтеся, це досить вагомий аргумент, щоб почати боротьбу з цією недугою.

Проте, дуже сильне завзяття пацієнтів в боротьбі з ожирінням не завжди приводить до гарних результатів. Адже не кожна людина усвідомлює, що способи лікування потрібно шукати не в рекламованих препаратах, не в різкому відмову від їжі, а в спеціалізованих клініках. І саме тому подібні спроби схуднути призводять до того, що ненависні кілограми повертаються знову. Тільки задумайтеся, - за статистикою лише 20% хворих на ожиріння можуть зберегти знижену масу тіла. Фахівці клініки "Мерамед" займаються корекцією ваги вже не перший рік. Головне правило, якого дотримуються в цій клініці - це професійний підхід до вирішення проблеми, ніяких експериментів над здоров'ям!

До чого ведуть подібні експерименти? Хвилеподібні скачки маси тіла дуже негативно впливають на здоров'я людини. зайву вагу І замість того, щоб допомогти собі, трохи схуднувши, людина лише погіршує ситуацію, набуває нові неприємності. Особливо несприятливо такі перепади ваги позначаються на імунній системі. Так що немає нічого дивного в тому, що люди, які намагаються самостійно схуднути, частіше хворіють на простудні захворювання.

Щоб не гвалтувати подібним чином свій організм, по крапельці втрачати і без того не міцне здоров'я краще звернутися по допомогу до фахівців. Тільки фахівець допоможе реалізувати мету, поставлену пацієнтом. До речі, ці цілі полягають не лише в тому, щоб влізти в улюблене плаття. Важливо інше - подарувати собі здоров'я. У клініці "Мерамед" для правильного процесу боротьби із зайвою вагою враховуються такі чинники як: первісна маса тіла, вік, тип ожиріння, стан серцево-судинної системи, наявність хронічних захворювань, спадкова схильність, ендокринні порушення в організмі.

Лікування ожиріння має складатися з цілого комплексу процедур. Це і дієта, і фізичні вправи та ефективні методи, що пройшли клінічні випробування, які будуть працювати як допоміжні, і дійсно допоможуть схуднути.

Самий щадний шлях лікування - без хірургічного втручання (однак бувають такі й випадки, коли без нього просто не обійтися). Лікування за допомогою внутрішлункового балона - один з найбільш ефективних нехірургіческіх методів. Найчастіше цей метод рекомендується пацієнтам, які важать 80-120 кг. Втрата надлишкової маси тіла при цьому методі лікування може становити від 3-4 до декількох десятків кілограмів, а в середньому, за нашими даними, пацієнти втрачають близько третини надлишкової маси тіла.

Ще один спосіб допоміжного лікування - очищення кишечника. ліпосакціяНаверняка багато хто, намагаючись схуднути, проводили цю процедуру самостійно. Причому застосовуються для цього найчастіше різні збори трав, які надають сечогінний і послаблюючий ефект. І мало хто замислюється про те, що при такій атаці на кишечник порушується мікрофлора, яку потім досить складно відновити, з організму губляться основні поживні елементи. Більш серйозні зміни, які наступають з-за прийому проносних і сечогінних препаратів: хронічний пронос, запаморочення, неврози, Булем, анорексія.

Пригадується випадок, як одна пацієнтка, наслухавшись про те, що якщо вивести з організму "зайву" рідину можна стати стрункою красунею. Вирішивши, що зайву рідину без праці можна вивести за допомогою сечогінних препаратів вона їх і приймала. Однак, їй було невідомо, що сечогінні препарати вимивають калій з організму, що згубно позначається на роботі серця. Саме тому в медичній практиці прийнято із сечогінними препаратами поєднувати препарати калію. Дівчина втратила не тільки пару кілограмів, але і підірвала здоров'я. Сьогодні вона живе на допомогу з інвалідності з досить серйозним серцевим захворюванням.

Один з простих, але професійних спосіб очищення кишечника - гідроколонотерапія. При очищенні організму цим способом токсичні продукти виводяться з організму і більше не порушують обмін речовин. Під час гідроколонотерапії можливо промити весь товстий кишечник. Причому необхідна для організму сапрофітної флора не вимивається. Калові маси, що накопичуються довгий час, виводяться за декілька процедур. Виведення шлакових накопичень, які порушують нормальну перистальтику, приводить до відновлення природного рухової активності кишечника.

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-03-30 00:08:20

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-03-29 20:50:40

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-03-29 19:51:55

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-03-29 20:41:27

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-03-29 21:05:52

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-03-30 02:15:32

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-03-29 20:48:50

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-03-29 21:04:33

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-03-28 08:46:11

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-03-29 10:29:27

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-03-30 00:40:59

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-03-28 13:56:06

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-03-29 01:46:03

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-03-29 17:32:30

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-03-29 12:07:06

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-03-29 10:27:25

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-03-27 17:44:50

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-03-29 10:29:33

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-03-29 17:31:09

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-03-27 01:54:25