Шлях до прозріння (продовження 3). Роз'яснення з деяких питань.

Продовження ....

1. Сироїдіння і фізичні навантаження.

Оскільки організм сироїда набуває підвищену гнучкість тіла, унікальну витривалість і спільне відчуття легкості, то фізичні навантаження, особливо тривалі, стають приємною потребою. Багато сироїди починають із задоволенням займатися марафонським бігом, моржуванням, вправами йогів і іншими видами легкої атлетики. Не знаю, чи намагався хто-небудь з них побити світові рекорди, але особисті досягнення казково ростуть у всіх.


2. Ставлення до кисломолочним продуктам (кефір, сметана, сир), сирим яйцям.

Ставлення до різних продуктів у сироїда з великим стажем, особливо при роздільному харчуванні, залежить не від теоретичних міркувань, а від потреб його організму. У кожної людини ці переваги індивідуальні і з часом можуть змінюватися. З особистого досвіду я несподівано зробив такий висновок: виявилося, що не використовуються ті продукти, для приготування яких потрібна посуд. Це не означає, що будь-яка їжа, приготовлена з використанням посуду, обов'язково шкідлива. Стандартні кисломолочні продукти - кефір, сметана, сир, навіть незважаючи на теплову обробку, для більшості традиційно харчуються людей практично тільки корисні. Але треба враховувати, що молочні продукти - хороша живильне середовище для мікроорганізмів і тому іноді стають джерелом інфекцій.

Сирі яйця, якщо немає ризику заразитися сальмонельозом, можуть іноді вживати і сироїди. Якщо не часто і не дуже багато, то вони не викликають неприємностей, але при наявності іншої їжі до них інтерес не виникає, мабуть, це продукт, не кращий для людини.


3. Відношення до чаю, до завареним настою трав, шипшини тощо

Звичайний чай містить речовини з наркотичними властивостями. Всім відомий тонізуючий ефект чаю. У моїх експериментах він показав себе як продукт, що викликає помітне отруєння. Зелений чай переноситься легше. Але сироїда не потрібно пити будь-якої напій, окрім води або свіжих соків.

заварені настої трав, шипшини та іншої рослинної сировини містять багато активних речовин, що не даремно вони широко і з хорошими результатами застосовуються при лікуванні багатьох захворювань. Звичайно, сушіння, зберігання і теплова обробка руйнують частина корисних речовин, можна припускати, що свіже рослинна сировина була б ефективніше, але при традиційному харчуванні краще синиця в руках ...


4. Відношення до сухого вина (вино як приправа в соусах часто зустрічається в рецептах Шаталової і розбавлене не забороняється деякими апологетами вегетаріанства).

До сухого провину, як і до будь-якого виду алкогольних напоїв, у мене ставлення суто негативне. Я віддаю перевагу виноград або свіжий виноградний сік. Наявність у вині, нехай навіть невеликої кількості, алкоголю перекреслює всі корисні речовини винограду. Спасибі моїм батькам, вони пояснили мені в доступній формі прості істини про підступність вина ще в дитинстві. На цю тему можна сказати багато. Позначу лише позицію.

Алкоголізм сьогодні - частина ланцюга наркотичних проблем,'одне з найбільших лих людства. Гинуть не тільки окремі особистості, їхні родини, їхні діти, але гинуть цілі народи. Зникають найкращі риси в людях, деградує Людина розумна, губиться його генофонд. Епідемія алкоголізму поширюється не вірусом, а через вікові традиції застілля, пов'язані з вином, і з-за підступності що міститься в ньому алкоголю. Історія нещастя більшості людей, які стали «залежними», починалася з малих доз, з «культурного пиття» сухого вина чи пива. Алкоголь не перестає бути наркотиком, коли він розведений або замаскований речовинами з іншим смаком. Якщо з кожних десяти осіб, вперше випили через традицію, заради смаку або корисності вина, хоча б навіть один потім потрапляє в алкогольну залежність, то треба чесно визнати, що це пастка для людей, в неї потрапляють мільйони, а вийти вдається одиницям. Про це слід говорити прямо і однозначно, щоб той, хто ще не спокусився цим «безкоштовним сиром», не розраховував на авось.

І ще. Я не буду пити сухе вино і пиво не тому, що побоююся за своє нинішнє або майбутнє здоров'я, а з тієї ж причини, з якої не буду промишляти крадіжками, нехай навіть самим дрібним. Є відповідальність кожного за долю всіх. Кількість бід від алкоголю незліченно. Я не хочу бути співучасником цього злочину проти людства.

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-04-06 22:16:38

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-04-06 16:31:02

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-04-06 23:51:46

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-04-06 16:34:57

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-04-06 21:08:39

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-04-06 17:25:37

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-04-06 23:26:35

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-04-06 19:15:27

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-04-06 17:34:18

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-04-06 19:18:52

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-04-06 16:24:05

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-04-06 16:19:03

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-04-06 16:18:59

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-04-06 17:36:43

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-04-06 15:54:40

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-04-06 15:16:58

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-04-06 15:31:55

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-04-06 15:47:17

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-04-06 16:29:32

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-04-06 15:35:46