Цей підступний простатит

Не дивлячись на існування нав'язливої телевізійної реклами, яка закликає до лікування цього захворювання, багато пацієнтів з простатитом звертаються до лікарів відносно пізно. Навіть за наявності симптомів більшість чоловіків відтягують візит до уролога. Що вже говорити про профілактику ... А між тим, простатит - проблема вельми поширена і навіть небезпечна.

Простатит - запалення тканини передміхурової залози - найчастіше урологічне захворювання у чоловіків у віці 20-50 років. Велика небезпека простатиту в тому, що він може призводити до порушень статевої функції і процесів утворення в яєчках чоловічих статевих клітин, тобто до безпліддя. За статистикою, на простатит хворіють від 25 до 40% чоловіків (за деякими джерелами до 80%) найбільш працездатного віку (25-40 років).

Приблизно у 20% молодих чоловіків простатит протікає абсолютно безсимптомно, а це означає, що кожен п'ятий чоловік навіть не підозрює про те, що йому потрібно звернутися до лікаря, не дивлячись на відсутність болю або сексуальних проблем.

Навіщо потрібна простата?

Простата, або передміхурова залоза - частина чоловічої статевої системи, що виробляє специфічний секрет, що живить і захищає сперматозоїди. Крім цього, простата є важливим органом, що беруть участь у виробленні головного чоловічого гормону - тестостерону, а вона забезпечує нормальний механізм ерекції.

Простата розташовується під сечовим міхуром і охоплює виходить з нього сечовипускальний канал. При виникненні простатиту відбувається збільшення розмірів залози, яка починає здавлювати сечівник, що викликає порушення процесу сечовипускання.

Звідки він береться?

Простатит часто виникає через порушення кровообігу в області малого тазу: наприклад, при зниженні навантаження на м'язи, що особливо характерно для офісних працівників, які проводять практично весь свій час за столом або за кермом автомобіля. Запалення простати можуть також викликати інфекції, що передаються статевим шляхом. При цьому багато хто з подібних інфекцій тривалий час ніяк не проявляють себе.

Розвитку простатиту також "допомагають" та особливості сексуального життя: статеве утримання згубно для простати. Шкідливо практикувати перерваний статевий акт або штучне подовження статевих зносин. Крім цього, розвитку простатиту може сприяти сексуальну напругу без подальшого дозволу, що буває при переглядах еротики чи порнографії.

Що відбувається

Все починається з того, що одного разу вперше з'являються дискомфортні відчуття в області таза. Як правило, більшість чоловіків, з якими це трапляється вперше, не роблять ніяких дій. Приблизно через три-п'ять днів ці відчуття вщухають, і складається враження, що все само собою владналося. Насправді це може говорити про те, що хвороба перейшла в хронічну стадію.

Іноді трохи погіршується ерекція. Але це часто вважають наслідком перевтоми. І тільки коли ерекція значно погіршиться, а тривалість статевого акту стане непристойно короткої, чоловік йде до лікаря.

Не заводьте

Після певної кількості часу запалилися тканини в передміхуровій залозі видозмінюються безповоротно і перестають функціонувати правильно.

У запущеній формі простатит призводить до серйозних ускладнень, які створюють безліч проблем не тільки самому чоловікові, але і його партнерці, адже при простатиті знижується лібідо і порушується еректильна функція. Але найсумніше, що приблизно 40% страждають на простатит чоловіків загрожує безпліддя, оскільки передміхурова залоза вже не може виробляти достатньої кількості якісного секрету для забезпечення рухливості сперматозоїдів.

Не варто думати, що хронічний простатит - це синонім імпотенції: він обтяжує пацієнта тільки у стадії загострення. Однак якщо довго не звертати уваги на хронічний процес, то це може спричинити за собою вельми серйозні наслідки для чоловіка як для ЧОЛОВІКА.

Краще лікування - профілактика

У розвинених країнах більшість чоловіків, які досягли 45 років, обов'язково проходять регулярні профілактичні обстеження у лікаря-уролога або андролога. Дослідження передміхурової залози в цих країнах стало звичайним явищем. У наших співвітчизників позиція інша: вони йдуть до лікаря лише тоді, коли "зовсім притисне". І ось результат: простатитом в нашій країні страждають від 40 до 60% чоловіків репродуктивного віку.

Однак при своєчасному зверненні до лікаря простатит піддається лікуванню, і при цьому вдається уникнути згубних для чоловічого здоров'я ускладнень.

Існує величезна кількість сучасних, ефективних методів і схем лікування цього захворювання, які, однак, повинні бути підібрані лікарем індивідуально для кожного пацієнта. Саме тому не варто займатися самолікуванням і вибирати лікувальний препарат за порадою сусіда: щоб терапія принесла результат, необхідно почати позбавлення від цієї недуги під контролем фахівців. Кожен чоловік заслуговує індивідуального підходу до лікування такого делікатного захворювання, як простатит.

Для того, щоб отримати добрий результат лікування і стійкий його ефект, варто звернутися в гарну клініку, досвідчені лікарі якої допоможуть впоратися з підступною хворобою. Напевно, краще подбати про своє здоров'я сьогодні, щоб завтра залишитися здоровим і щасливим чоловіком.

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-04-04 07:45:15

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-04-04 15:15:28

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-04-04 16:45:25

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-04-04 13:46:36

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-04-04 01:54:16

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-04-04 06:13:20

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-04-03 18:05:54

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-04-04 16:52:47

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-04-04 07:45:15

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-04-03 18:06:05

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-04-03 23:19:19

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-04-04 11:42:59

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-04-04 11:45:33

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-04-03 22:32:14

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-04-03 22:32:14

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-04-03 18:06:29

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-04-04 11:43:28

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-04-04 09:11:35

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-04-03 18:07:17

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-04-04 11:45:47