Як вилікувати розсіяний склероз - нове відкриття в галузі медицини.

Для тих, хто говорить, захворювання розсіяний склероз невиліковно нагадаю, раніше люди думали, що Земля плоска. Та знайшовся один чоловік, який сказав: «Земля кругла». І тепер ми знаємо, що він мав рацію. Давайте розберемося в причинах захворювання, і стане зрозуміло, чому воно раніше вважалося невиліковним.

Нервові волокна і (відростки нервових клітин), розташовані всередині головного мозку і в інших частинах тіла, покриті декількома шарами своєрідною «ізоляції», званої мієлінової оболонкою. Мало хто знає, що мієлінові клітини називають шваннівські клітинами або жировими клітинами. Подібно ізоляції навколо електричного дроту мієлінова оболонка забезпечує проведення електричних імпульсів по нервових волокнах з великою швидкістю і точністю. При пошкодженні мієліну проведення імпульсів порушується. У новонародженої дитини багато нервові волокна мозку ще не мають мієлінових оболонок, тому його руху різкі, толчкообразное і не координовані. Звертаю особливу увагу на той факт, що у всіх новонароджених дітей і в нас із вами, в тому числі відразу після народження нервові волокна не були покриті мієлінових клітинами (шваннівські клітинами або жировими клітинами).

Розсіяний склероз - захворювання, при якому відбувається руйнування мієліну в нервах очей і нервових волокнах головного та спинного мозку. Мієлінові клітини (шваннівські клітини або жирові клітини) відновлюються так само швидко, як і звичайний підшкірний жир в будь-якій іншій частині тіла людини. Єдине і головна відмінність у тому, що при «звичайної» втрати ваги підшкірний жир відновлюється після прийому їжі. А мієлінові клітини відновлюються, після того як людина починає відчувати себе добре, керуючи своїми приємними емоціями.

Негативні емоції або неприємні емоції (злість, страх, горе, апатія) створюють хімічну середу, в якій організм починає виробляти антитіла проти власного мієліну. Антитіла викликають запалення і ушкоджують мієлінової оболонки. Деміелізація може виникати в будь-якій частині головного або спинного мозку, і симптоми залежать від того, яка область вражена. Пошкодження нервових шляхів, передавальних сигнали м'язам, призводить до порушення рухів (моторні симптоми). А пошкодження нервових шляхів, передавальних імпульси мозку, призводить до розладу чутливості (сенсорні симптоми). Розсіяний склероз може мати різноманітне і непередбачуване перебіг. Іншими словами, кажучи, імунна система починає знищувати мієлінової оболонки, відбувається аутоімунний процес.

Давайте спростимо ці складні поняття як аутоімунний процес, антитіла. Простіше сказати негативні емоції створюють хімічну середовище, яке руйнує мієлінові клітини, а позитивні емоції навпаки створюють хімічну середовище, в якому відновлюються мієлінові клітини. Відновивши імунну систему (навчивши людини управляти своїми приємними емоціями) швидко відновлюється мієлінова оболонка і виліковується це захворювання безмедикаментозний. Про це докладно я написав у книзі «Стовбурові клітини і Емоції».

Увага! Мені часто доводиться писати про те, що те чи інше захворювання лікуватися безмедикаментозний. Розсіяний склероз відноситься до них. У мета написання статті не входить підготовка, і навчання лікарів, тому багато про що не написано. Метою є донести до вас тих, кого вже засудили цим діагнозом, що неможливого нічого немає. Раз сам організм почав себе руйнувати, значить, він сам себе і відновить про це докладно написано в книзі: «Чому люди хворіють». А відгуки пацієнтів, які вилікували свій розсіяний склероз, розкажуть вам про це.


Прочітайте відгуки:
Все відгуки надруковані за згодою людей отримали цей вид психотерапії.

... Закінчив курс терапії і навчання. Дізнався багато нового про людей, про їх поведінці. Вранці бігаю 10 хвилин, віджимають 12 разів. Проводжу соло-процеси після яких відчуваю радість. Вправа роблю 400 +100 = 500 разів, при цьому відчуваю радість. Стратегічно планую своє здоров'я і своє життя. У 100 років буду віджиматися 932 рази. Відчуваю себе дуже добре. Дивлюся впевнено у завтрашній день. / Були проблеми: розсіяний склероз./ / Роман 24 року / ...

... Відчуття ніби позбулася чогось тяжкого. Відчуваю себе дуже добре! Бігаю кожен день, роблю вправи 500 разів. Не п'ю ніяких ліків, відчуваю себе чудово і дуже рада, що позбулася цього. Відновилося зір, немає гінекологічних проблем. Я стала здоровим щасливою людиною. Спасибі! / Були проблеми: розсіяний склероз, дисфункція яєчників, відсутність менструації, поліпи товстої кишки, погіршення зору на праве око. З анамнезу: скарги на зниження гостроти зору ОD, оніміння всього тіла, слабкість в правих кінцівках, незручність у руках, епізодичні несистемні запаморочення. На МРТ головного мозку виявлені демієлінізуючі вогнища /. / Марія 19 років / ...

... Я просто щаслива! Я здорова, від розсіяного склерозу ні залишилося і сліду. Я не п'ю таблетки, але відчуваю себе шикарно. Це можна порівняти з тим як якщо б засудженому до страти дарували свободу та ще зробили його щасливою людиною. Виконую всі рекомендації: бігаю вранці, роблю спеціальні вправи з 500 разів, пішла, займатися бальними танцями. / Були проблеми: розсіяний склероз, оніміння, двоїння в очах, втрата сили і спритності в руках і ногах, не переносила жарку погоду, відсутність менструації, проблеми в сексуальному житті / / Валентина Іванівна 41 рік / ...

... Відчуваю себе прекрасно ! Бути здоровою так приємно. Важко було зважитися відмовитися від таблеток. І ще важче зробити необхідні вправи 500 разів. Але як кажуть: терпіння і труд усе перетруть. Я стала здоровим щасливим й рада цьому. / Були проблеми: розсіяний склероз, оніміння рук і ніг, уповільнена реакція, швидко і сильно втомлювалася, проблеми із зором, запори / / Ольга Валентинівна 54 року / ...

... Після психотерапії відчуваю себе відмінно. Вранці бігаю 10 хвилин. Роблю вправи 500 разів. / Були проблеми: розсіяний склероз зі всіма наслідками, що випливають з нього іншими захворюваннями, погане самопочуття / / Тамара Володимирівна 19 років / ...

... Після психотерапії відчуваю себе відмінно. Бігаю Уром 15 хвилин. Роблю вправи 400 +100 разів. Навчаючись, дізнався багато для себе нового. Проводжу соло-процеси, керую своїми приємними емоціями. / Були проблеми: розсіяний склероз, погане самопочуття / / Артур Євгенович 32 року / ...

... Бігаю вранці 10 хвилин. Роблю вправу 500 разів. Почуваю себе добре. Навчилася управляти своїми приємними емоціями. До початку психотерапії я не могла перейти через дорогу і сходити в магазин за хлібом. А зараз заганяла чоловіка, який не може за мною наздогнати, коли ми ходимо по Москві. І ще, була призначена операція по пересадки стовбурових клітин, яка звичайно не потрібна зараз. / Були проблеми: розсіяний склероз, хронічний бронхіт, пневмонія, міопія в слабкому ступені, ліве око - тиск, періодично погіршення зору, напруга м'язів, слабкість / / Марина Олександрівна 30 років / ...

Ласкаво просимо у світ здорових, щасливих людей ! nКніга: «Стовбурові клітини і Емоції» знімає повністю таємничість і містицизм з психотерапії. Це нове відкриття в області медицини дає кожній людині тверду віру і наукові знання. Пояснює, як відновлюється тіло людини. Тайн немає! nКніга: «Як навчитися керувати своїми приємними емоціями» навчить вас цьому.
Кніга: «Шлюб і сексуальні відносини» допоможе стати більш мудрою людиною.
Кніга: «Емоції і поведінка людей» познайомить вас з основами того, як можна передбачити поведінку людей і як правильно спілкуватися з ними.
Кнігі висилаються на особисте прохання кожному бажаючому.

Всім хто хоче бути здоровим, щасливим, сексуальним!

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-03-30 00:08:20

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-03-29 20:50:40

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-03-29 19:51:55

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-03-29 20:41:27

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-03-29 21:05:52

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-03-30 02:15:32

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-03-29 20:48:50

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-03-29 21:04:33

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-03-28 08:46:11

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-03-29 10:29:27

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-03-30 00:40:59

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-03-28 13:56:06

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-03-29 01:46:03

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-03-29 17:32:30

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-03-29 12:07:06

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-03-29 10:27:25

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-03-27 17:44:50

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-03-29 10:29:33

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-03-29 17:31:09

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-03-27 01:54:25