Рожа? Солоної оселедцем її

4 Листопада 2003 я захворіла бешихове запалення. Пика траплялася у мене і раніше. Перший раз лікувалася в лікарні 3 тижні й один тиждень будинку на лікарняному. Другий і третій раз лікувалася у «бабок». Одна бабуся «Окур» ногу палаючою свічкою і читала молитву. Друга - на нозі палила конопляні волокна. Четвертий і п'ятий раз я вилікувала пику сама. Було літо, тепло, і пика моїм зусиллям піддалася.

На початку листопада у нас вже холодно. До вечора я відчула озноб, з'явилася висока температура 41 °, блювота. До цього додалося високий тиск - 190 на 100. За допомогою таблеток та антибіотиків тиск я зняла, де-не-як впоралася і з температурою. Але от права нога ... Набряк, страшний біль - доторкнутися неможливо, почервоніння і як би запаленої від коліна до щиколотки.

Знайшла рецепт лікування іхтіоловой маззю - не допомогло. Спробувала - обкурювати димом від пшона - ніякого ефекту. Прогрівали кварцом - як слону дробина ... Нога болить і все більше набрякає. І ось знайшла кілька рядків рекомендацій Болотова. Оселедця солоної на перших порах під рукою не було - посолила камбалу. Правда, потім прикладала і солону оселедці. Знайшла електропаяльника, включила в мережу, поклала на ногу червону суконну ганчірку і почала водити по нозі (40 хвилин!). Ще раз уважно прочитала: виявляється, треба всього-то одну хвилину.

Потім все по рецепти: змастила столовим оцтом (9%), замість царської горілки змастила горілкою з «золотим» вусом, жирної оселедцем (перший раз солоної камбалою), наклала сольову пов'язку. Все це робила на ніч. Вранці встала, зняла вовняні хустки (для тепла укутують). Відразу ж після першої ночі полегшало. І так три тижні кожну ніч. Набряклість спала, біль вщух. До лікаря не ходила. Далеко поліклініка, а живемо ще до того ж на горі. Адже місто наше розташоване на горах.

Я православна, віруюча, мені 73 роки. Монгольську молитву я читала на воду. Готувала, як написано в рецепті, пила вранці та ввечері під час бешихового захворювання. З'являлися впевненість, надія, умиротворення після того, як випивала склянку закодованою води.Про всяк випадок ми наводимо рекомендації Болотова, про які йде мова. Вони стосуються і червоного вовчака.

Нагріте червоності паяльник, піднесений до поверхні шкіри, вкритої суконкой (наприклад, шинельній тканиною), щоб уникнути опіку, випромінює електрони і добре працює проти бешихи. Час опромінення 30-60 секунд. У разі червоного вовчака ефективним виявляється опромінення дугою зварювального апарата на відстані 50 см протягом 20-30 секунд. Попередньо, звичайно, організм повинен бути оксиди.

Місце опромінення потім необхідно змащувати столовим оцтом (9%), царський горілкою, жирної оселедцем, накладати сольові пов'язки, змочуючи їх тій же царської горілкою. Все це робиться поперемінно: спочатку - опромінення, потім - змастити оцтом, потім - оселедцем, потім - накласти сольову пов'язку.

пику подібним способом лікував ще мій батько. Ефективність зварювальної дуги при червоному вовчаку я відкрив випадково. Як-то до мене прийшов чоловік з ураженим вовчак особою і попросив, мене влаштувати його на роботу, так як його нікуди не брали - боялися його особи. У мого знайомого йшла будівництво, і я умовив його взяти цю людину зварювальником, адже зварювальники працюють в масці, за якою особи не видно. Йому доводилося варити у підвальному приміщенні з поганим освітленням, і маску він замінив очками. Природно, обличчя його опромінювалися. Звичайно, я йому дав і царської горілки, яку він пив весь цей час. Через місяць я його не впізнав - вовчак зникла.

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-04-02 07:54:34

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-04-02 11:21:35

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-04-02 11:38:57

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-04-02 11:23:13

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-04-02 04:26:46

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-04-02 07:25:37

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-04-02 03:23:34

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-04-02 07:48:59

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-04-02 12:24:13

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-04-02 02:54:27

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-04-02 03:30:06

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-04-02 00:33:20

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-04-01 23:37:31

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-04-02 04:54:11

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-04-02 04:54:11

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-04-02 00:12:20

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-04-02 03:24:00

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-04-02 00:23:48

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-04-02 00:44:48

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-04-02 08:47:03