«Тормал» - гальмування алкоголю


• Для лікування від алкогольної залежності з одночасним оздоровленням печінки рекомендую застосовувати спеціальну спиртову настоянку-бальзам «Тормал» (гальмування алкоголю). На цей бальзам ще в 1998 році отримано патент РФ на винахід. Проте виробництво його в масовому порядку, на жаль, до цих пір не налагоджено. Для лікеро-горілчаних заводів випуск бальзаму Антиалкогольного напрямки представляється нелогічним і несумісною з їх основною продукцією. Втративши надію на масове виробництво, рекомендую бажаючим виготовляти бальзам «Тормал» самостійно в домашніх умовах. До складу «Тормала» входять 9 рослинних компонентів у сухому вигляді в рівних частках вагових: корінь дягелю, трава звіробою, корінь левзеї, трава м'яти перцевої, ягода ялівцю, трава полину гіркого, лист чорної смородини, трава деревію, трава чебрецю. Для настоянки використовується спирт, наполовину розведений водою, чи горілка в співвідношенні 15 мл на 1 грам суміші сухих компонентів. Час настоювання на спирті - 3 тижні, на горілці - до 4 тижнів.

Після зливу настоянки рослинні донні залишки заливаються гарячої кип'яченої водою з розрахунку - 5 мл на 1 грам сухих компонентів і настоюються ще 2 дні. Водна настоянка потім проціджують і змішується із спиртовою настоянкою першого зливу. Осад більше не використовується.

Що вийшла, настоянка-бальзам може споживатися в чистому вигляді в якості харчової добавки по 1 чайній ложці на склянку теплої води або чаю по 2-3 рази на день. При додаванні бальзаму до горілки по 1 чайній ложці на 100 мл не тільки значно підвищуються її смакові якості. При помірному споживанні такого напою (не більше 150-200 мл на день) у людей, страждаючих алкогольною залежністю, поступово формується байдуже ставлення до алкоголю, зникає синдром похмілля. Відбувається це тому, що печінка під впливом бальзаму «Тормал» починає виліковуватися.

Давно встановлено: в усіх, зайво споживають алкоголь, хвора печінка. Хвороба розвивається поступово. Звикнувши до алкоголю, печінка з часом втрачає здатність нормально функціонувати без алкогольного стимулятора. Як наслідок, уражаються і деякі частини мозку, «налаштовуючись у такт» з роботою печінки. Таким чином, печінка стає провокатором споживання алкоголю і підштовхує свідомість людини до необхідності задовольняти її запити. Ось чому лікування алкогольної залежності треба починати з першопричини-з лікування печінки.

Часто хронічні алкоголіки не хочуть визнавати себе такими і не можуть відмовити собі у споживанні алкоголю. Роблять вони це вже не заради задоволення, а по фізіологічній необхідності. П'ють вони, як правило, дрібними порціями по кілька разів на день і кілька днів поспіль. У цих випадках, з огляду на нездатність хворого слухати добрим радам рідних і близьких, варто погодитися з його поведінкою. Нехай продовжує пити, але для підвищення смаку горілки додає в неї бальзам «Тормал» по 5 чайних ложок на пів-літри. Оздоровлюючий ефект цього бальзаму буде у багато разів перевищувати руйнівну дію горілки, з якою вжито бальзам. Через кілька днів запою хронік-алкоголік сам починає скорочувати споживання горілки з «Тормалом», замінюючи її чаєм, але теж з «Тормалом». Через 3-6 тижнів печінку істотно оздоровлюється і перестає провокувати свідомість до випивки.

Між іншим, споживання «Тормала» з чаєм корисно і для людей, що страждають на захворювання печінки, шлунка, кишечника та розладами нервової системи.

• Для оперативного зняття похмільного синдрому та підвищення ефективності дії бальзаму «Тормал» рекомендую застосовувати інгалятор-тренажер «Боркал». З цією метою в воду, що знаходиться в банку інгалятора, вливається 1 чайна ложка бальзаму «Тормал», закривається кришка, і починається дихання через прилад. З першим же вдихом, разом з утворюються в банку аерогідрозолем, в легені потрапляють пари цілющого бальзаму, звідки кров'ю розносяться по всьому організму. Через 5 хвилин дихання у людини з похмільним синдромом відчутно знижуються головні болі, а через 10 - 15 хвилин зникає провокується печінкою позив до випивки. Цією ж сумішшю в інгалятори можна подихати протягом дня ще кілька разів з користю для печінки.

Крім того, за допомогою інгалятора «Боркал» можна більш успішно виліковувати і ряд інших захворювань, використовуючи при цьому водорозчинні ліки, прописані лікарем. Витрата ліків, в такому варіанті споживання скорочується у кілька разів у порівнянні зі споживанням їх через шлунок, а процес лікування значно прискорюється.

Для лікування гострих захворювань верхній частині дихальної системи можна застосовувати наявну в продажі «суміш для інгаляції» - по 3-4 краплі у воду в банку інгалятора на сеанс дихання (10-15 хвилин). Для лікування серцево-судинної і нервової систем можна використовувати «краплі Зеленіна» - також по 3-4 краплі на 1-2 сеансу.

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2019-12-10 10:02:47

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2019-12-10 18:42:11

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2019-12-10 17:24:40

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2019-12-10 10:03:38

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2019-12-10 11:00:06

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2019-12-10 10:06:36

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2019-12-10 10:04:11

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2019-12-10 18:39:19

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2019-12-10 13:29:20

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2019-12-10 10:03:11

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2019-12-10 09:47:36

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2019-12-10 09:53:55

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2019-12-10 09:38:35

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2019-12-10 09:55:28

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2019-12-10 09:57:47

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2019-12-10 09:50:57

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2019-12-10 09:56:54

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2019-12-10 09:52:36

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2019-12-10 09:56:41

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2019-12-10 09:43:20