Ямочіи оцет «плюс»

Розмова піде про використання яблучного оцту з добавкою. Ось тому-то й «плюс».

Почну з того, що кілька років тому, не маючи явних причин хвороби, я став погано себе відчувати: втома на роботі, млявість, хворіли голова, ноги, руки, шия. Перепробував на собі багато чого, але поліпшення не настало.


Нарешті після довгих ходінь по знавцям від медицини лікарі оприлюднили мій діагноз: синдром хронічної втоми. Тут же порадили перейти на роздільне харчування, їсти якомога більше овочів, фруктів, морської капусти, крес-салату, дотримуватися режиму у всьому.


У міру можливості, став читати про моє захворюванні все, що потрапляло під руку. І одного разу натрапив на книжечку Д. С. Джарвіса «Старовинні домашні лікувальні засоби». Прочитав в ній таке: «Хронічна втома - це хвороба. Причина хвороби - нестача йоду в організмі ». З інших джерел з'ясувалося також, що в більшості областей Росії, в тому числі і на Уралі, де я живу, при хронічній недостатності'йоду у більшості жителів збільшена щитовидка. Майже у всіх таких спостерігається стан втоми. Дефіцит йоду в організмі знижує працездатність, погіршує пам'ять, людина стає млявою, запальним, його не залишають головні болі, шум у вухах, болі в суглобах, він частіше за інших хворіє інфекційними хворобами. Причина криється в тому, що наша їжа, на відміну від приморських країн, вкрай бідна йодом.

Щоб переконатися в наявності йоду в своєму організмі, я скористався таким тестом: уздовж і впоперек своєї спини за допомогою сірника і ватки завдав йодом горизонтальні і вертикальні смуги - йодну сітку, які через 8-10 хвилин зникли. Щодня протягом 12 днів мазав спину йодом, і все у мене ніби налагоджувалося: помітно зменшилася біль у голові, майже зник шум у вухах.

Після повторного курсу лікування на спині з'явилися сухі смужки, шкіра постійно свербіла і лущиться. Виявляється, як пише вищезгаданий доктор Джарвіс, щоб позбутися від хронічної втоми, треба не спину мазати, а вживати йод всередину.

Тут доречний «Рецепт у віршах»:

Один раз на день після їжі
Стаканчік випийте води,
Сначала воду підкислити -
з яблук оцет торішній
Две чайних ложечки налити,
Затем додати краплю йоду
і розмішати з пів-ложечку меду.

«попийте тижнів зо два, - каже Липчанський, - цього буде достатньо».

Пив «напій» протягом 8 днів, потім після триденного перерви ще 8. Але тепер уже замість йоду додавав краплю розчину Люголя (йодний препарат, який використовується для змащування горла при ангінах). Напій приємний на смак, чимось нагадує кавунове-динний сік.

Самопочуття моє помітно покращився. Приблизно через місяць я відчув прилив енергії, перестав смертельно втомлюватися, повеселішав. Болі і шум у голові пройшли, зникла дратівливість, відрижка не повторювалася. Одним словом, я переконався в тому, що знайшов саме те, чого так довго шукав.

І ось, на радість собі, а, може бути, і людям, назвав цей цілющий напій по своєму: яблучний оцет «плюс» (1 склянка кип'яченої води, 1 чайна ложка яблучного оцту, 1 чайна ложка меду. 1 крапля розчину Люголя) - 1 раз на день після їжі, Курс - 8 днів, перерва 2 дні - протягом місяця.

Тривалість лікування, терміни перерв і склад - все це індивідуально. Можна сміливо збільшувати або зменшувати терміни і дози препарату, залишаючи незмінним одну краплю розчину Люгаля.

Якщо запах, смак напою буде здаватися вам неприємним або викличе алергію, приймати його усередину не слід. Робіть обтирання, примочки, втирання, купання у ванні.

Хворих людей я зобов'язаний попередити: перш ніж почати лікування, порадьтеся з лікарем.

Народні методи лікування

Ямочіи оцет «плюс»

Почну з того, що кілька років тому, не маючи явних причин хвороби, я став погано себе відчувати: втома на роботі, млявість, хворіли голова, ноги, руки, шия. Перепробував на собі багато чого, але поліпшення не настало.Нарешті після довгих ходінь по знавцям від медицини лікарі оприлюднили мій діагноз: синдром хронічної втоми. Тут же порадили перейти на роздільне харчування, їсти якомога більше овочів, фруктів, морської капусти, крес-салату, дотримуватися режиму у всьому.

2015-01-26 23:54:40

Операцію скасувала ромашка

Багато читачів скаржаться в листах на головні болі. Моя знайома розповідала, що коли вона була молодою, теж сильно мучилася. Одного разу навіть лежала в лікарні, але результату ніякого...

2015-01-26 23:54:04

Ох вже ці глисти

В організмі людини паразитує до 250 видів глистів, або гельмінтів, як назвав їх ще Гіппократ. Часто глистяні захворювання називають хворобою брудних рук, немитих овочів і фруктів, погано провареної їжі

2015-01-26 23:53:20

«Актропід» відмінно загоює рани

Я діабетик, інсулінозалежних, через що тривалий час у мене були рани між пальцями. Що тільки не застосовувала, але варто було намочити руки, і хвороба поновлювалася. Мій лікуючий лікар порадила прикладати до ранки тампончик, змочені простим інсуліном «Актропід». Пов'язку робити краще на ніч. Я забула про свою недугу вже після кількох процедур.

2015-01-26 23:52:19

Пупкову грижу лікує глина

Нам хочеться допомогти молодим сім'ям, в яких є немовлята, які страждають пупкової грижею. Коли народилася донька, ми зіткнулися з цією недугою. Рада - заклеювати пупок лейкопластиром - не допоміг, а лише погіршив ситуацію. Пробували звертатися до бабусь, заговорювали грижу, але час ішов - пупок набував зловісний синій колір і все більше турбував дочка.

2015-01-26 23:52:06

Просте засіб від діареї

Рецепти перевірені особисто на себе і своїх близьких і абсолютно безпечні.

2015-01-26 23:51:20

Подагра: сучасний погляд

Подагра - одне з перших захворювань, описаних на зорі розвитку медицини, про який ще в 5-м столітті до н.е. згадував Гіппократ. За часів Чехова і Вересаєва це була «хвороба благополуччя і достатку». А лікування? А лікування було неймовірно примітивним: «жалюгідним подагрікам» призначався натрію саліцилат і вреднючая ртутна мазь на область суглобів.

2015-01-26 23:50:58

Якщо болить горло

Якщо біль у горлі є одним з простудних симптомів, які викликані вірусами, то нерідко вона проходить протягом декількох днів. При цьому достатньо буде тільки полоскати горло, закопувати ніс і пити чай з малиною.

2015-01-26 23:50:37

Прополіс проти аденоми

Дійсно, чоловічі проблеми на сьогоднішній день займають не останнє місце. Однак необхідність хірургічного втручання при захворюваннях передміхурової залози визначає тільки лікар. Після консультації з фахівцем спробуйте деякі випробувані народні засоби.

2015-01-26 23:50:30

Борова матка здійснила диво (Ні безпліддю!)

Є така трава борова матка. Про цю траві, видно, мало хто знає і не всі вірять у її цілющу силу. Ось я і буду, напевно, в ролі живого прикладу.

2015-01-26 23:50:16

Медицина

Працівники IBM звинувачують керівництво компанії в навмисному отруєнні канцерогенами

Працівники IBM звинувачують керівництво компанії в навмисному отруєнні канцерогенами - На жовтень у Каліфорнії призначено судове слухання за позовом двох колишніх співробітників заводу жорстких дисків компанії IBM, які звинувачують свого роботодавця в отруєнні їх канцерогенними речовинами, повідомляє Reuters. За версією постраждалих, на заводі вони зазнавали впливу шкідливих хімікатів, про що знало керівництво IBM, але не повідомляло співробітникам.

2015-01-26 23:54:37

Для лікування мігрені не обов'язково ковтати таблетки

Для лікування мігрені не обов'язково ковтати таблетки - Друга за величиною в Європі фармацевтична фірма AstraZeneca оголосила, що отримано дозвіл на продаж у США назального аерозолю для лікування мігрені. R

2015-01-26 23:54:32

Клінічні аспекти шлунково-стравохідного рефлюксу

Клінічні аспекти шлунково-стравохідного рефлюксу - Під шлунково-стравохідним рефлюксом (ЖПР) розуміють мимовільний викид вмісту шлунку в стравохід. Помірний рефлюкс - фізіологічне явище і зустрічається досить часто, особливо після прийому їжі. Про патологічному ж стані можна судити не тільки за наявності рефлюксу, але й за його частоті, інтенсивності та за супутніми симптомами

2015-01-26 23:54:30

Канадські вчені пояснили відмінності між жіночою і чоловічою логікою

Канадські вчені пояснили відмінності між жіночою і чоловічою логікою - Вчені з Університету Альберти встановили, що при виконанні однакових завдань у жінок і чоловіків активуються різні ділянки головного мозку.

2015-01-26 23:54:28

Хронічний персистуючий кашель

Хронічний персистуючий кашель - Кашель характерний майже для всіх легеневих захворювань. За нашими спостереженнями, близько третини пацієнтів, що страждають захворюваннями респіраторної системи і звертаються за допомогою в спеціалізовані амбулаторні клініки, скаржаться на хронічний персистуючий кашель (ГПК).

2015-01-26 23:54:06

Діагностика та лікування порушень моторики шлунково-кишкового тракту

Діагностика та лікування порушень моторики шлунково-кишкового тракту - В даний час в гастроентерології дуже велика увага приділяється порушень рухової функції травного тракту. Це пов'язано з тим, що, як показали дослідження останніх років, ті чи інші розлади моторики шлунково-кишкового тракту можуть виступати провідним патогенетичним фактором, що сприяє розвитку багатьох поширених гастроентерологічних захворювань.

2015-01-26 23:54:02

Європейці їдять жирну, але безпечну їжу

Європейці їдять жирну, але безпечну їжу - Як показали результати нещодавно проведеного дослідження, жителі європейських країн вживають дуже багато жирної їжі.

2015-01-26 23:53:59

Кому потрібна вакцина проти грипу

Кому потрібна вакцина проти грипу - Застудні захворювання викликаються різними вірусами, але їх симптоми в першу чергу залежать від того, який етіологічний агент викликає дану інфекцію. Тим не менш основні прояви застуди - головний біль, болі в горлі і нежить - часто схожі, особливо на початкових стадіях хвороби.

2015-01-26 23:53:58

Діагностика та лікування болю в спині у жінок в постменопаузальному періоді

Діагностика та лікування болю в спині у жінок в постменопаузальному періоді - В останні роки спостерігається стійке зростання числа хворих з патологією кістково-м'язової системи (Waddell G., 1994 ). Від хронічних болів у спині страждає до 30% населення в розвинених країнах (Aronoff G. M., 1992, Bonica JJ, 1990).

2015-01-26 23:53:53

Анаферон дитячий: результати 5-річного досвіду застосування для профілактики і терапії вірусних інфекцій у дітей

Анаферон дитячий: результати 5-річного досвіду застосування для профілактики і терапії вірусних інфекцій у дітей - Анаферон дитячий - оригінальний вітчизняний препарат був розроблений вченими компанії Матеріа Медика спільно з співробітниками НДІ фармакології Сибірського відділення РАМН.

2015-01-26 23:53:53