Ямочіи оцет «плюс»

Розмова піде про використання яблучного оцту з добавкою. Ось тому-то й «плюс».

Почну з того, що кілька років тому, не маючи явних причин хвороби, я став погано себе відчувати: втома на роботі, млявість, хворіли голова, ноги, руки, шия. Перепробував на собі багато чого, але поліпшення не настало.

Нарешті після довгих ходінь по знавцям від медицини лікарі оприлюднили мій діагноз: синдром хронічної втоми. Тут же порадили перейти на роздільне харчування, їсти якомога більше овочів, фруктів, морської капусти, крес-салату, дотримуватися режиму у всьому.

У міру можливості, став читати про моє захворюванні все, що потрапляло під руку. І одного разу натрапив на книжечку Д. С. Джарвіса «Старовинні домашні лікувальні засоби». Прочитав в ній таке: «Хронічна втома - це хвороба. Причина хвороби - нестача йоду в організмі ». З інших джерел з'ясувалося також, що в більшості областей Росії, в тому числі і на Уралі, де я живу, при хронічній недостатності'йоду у більшості жителів збільшена щитовидка. Майже у всіх таких спостерігається стан втоми. Дефіцит йоду в організмі знижує працездатність, погіршує пам'ять, людина стає млявою, запальним, його не залишають головні болі, шум у вухах, болі в суглобах, він частіше за інших хворіє інфекційними хворобами. Причина криється в тому, що наша їжа, на відміну від приморських країн, вкрай бідна йодом.

Щоб переконатися в наявності йоду в своєму організмі, я скористався таким тестом: уздовж і впоперек своєї спини за допомогою сірника і ватки завдав йодом горизонтальні і вертикальні смуги - йодну сітку, які через 8-10 хвилин зникли. Щодня протягом 12 днів мазав спину йодом, і все у мене ніби налагоджувалося: помітно зменшилася біль у голові, майже зник шум у вухах.

Після повторного курсу лікування на спині з'явилися сухі смужки, шкіра постійно свербіла і лущиться. Виявляється, як пише вищезгаданий доктор Джарвіс, щоб позбутися від хронічної втоми, треба не спину мазати, а вживати йод всередину.

Тут доречний «Рецепт у віршах»:

Один раз на день після їжі
Стаканчік випийте води,
Сначала воду підкислити -
з яблук оцет торішній
Две чайних ложечки налити,
Затем додати краплю йоду
і розмішати з пів-ложечку меду.

«попийте тижнів зо два, - каже Липчанський, - цього буде достатньо».

Пив «напій» протягом 8 днів, потім після триденного перерви ще 8. Але тепер уже замість йоду додавав краплю розчину Люголя (йодний препарат, який використовується для змащування горла при ангінах). Напій приємний на смак, чимось нагадує кавунове-динний сік.

Самопочуття моє помітно покращився. Приблизно через місяць я відчув прилив енергії, перестав смертельно втомлюватися, повеселішав. Болі і шум у голові пройшли, зникла дратівливість, відрижка не повторювалася. Одним словом, я переконався в тому, що знайшов саме те, чого так довго шукав.

І ось, на радість собі, а, може бути, і людям, назвав цей цілющий напій по своєму: яблучний оцет «плюс» (1 склянка кип'яченої води, 1 чайна ложка яблучного оцту, 1 чайна ложка меду. 1 крапля розчину Люголя) - 1 раз на день після їжі, Курс - 8 днів, перерва 2 дні - протягом місяця.

Тривалість лікування, терміни перерв і склад - все це індивідуально. Можна сміливо збільшувати або зменшувати терміни і дози препарату, залишаючи незмінним одну краплю розчину Люгаля.

Якщо запах, смак напою буде здаватися вам неприємним або викличе алергію, приймати його усередину не слід. Робіть обтирання, примочки, втирання, купання у ванні.

Хворих людей я зобов'язаний попередити: перш ніж почати лікування, порадьтеся з лікарем.

Народні методи лікування

Ямочіи оцет «плюс»

Почну з того, що кілька років тому, не маючи явних причин хвороби, я став погано себе відчувати: втома на роботі, млявість, хворіли голова, ноги, руки, шия. Перепробував на собі багато чого, але поліпшення не настало.Нарешті після довгих ходінь по знавцям від медицини лікарі оприлюднили мій діагноз: синдром хронічної втоми. Тут же порадили перейти на роздільне харчування, їсти якомога більше овочів, фруктів, морської капусти, крес-салату, дотримуватися режиму у всьому.

2014-12-19 03:41:15

Мрія про голлівудську усмішку

Ви не звертали уваги, скільки стоматологічних клінік з'явилося останнім часом навколо? Може, й справді наші городяни тільки тим і стурбовані, як краще виглядати, опромінюючи навколишніх сліпуче білої сяючою «голлівудською посмішкою»? Адже саме її обіцяють нам стоматологи всіх мастей і рангів

2014-12-19 03:40:10

Морквина, редька, цибуля - все при кашлі кращий друг

Влітку після частих купань в річці діти простивают, кашляють. У мене є смачні рецепти для маленьких. Протріть морква, вичавлений сік з'єднайте з цукровим сиропом в пропорції 1:1 і давайте дитині пити в теплому вигляді кожну годину по кілька ковтків. Я в дитинстві хворіла на кашлюк і рятувалася тільки морквяним соком. А при сильному кашлі задихається просто їла морквину.

2014-12-19 03:39:53

100 стрибків

Двадцять років тому - мені було тоді 36 - у мене виникли проблеми з серцем. Таблетки, уколи ... Але серце продовжувало турбувати. Як-то розговорилася з сусідкою по садовому ділянці.

2014-12-19 03:39:20

Секрет довголіття - доброта.

Кілька років тому наша подруга привезла з міста Фурманов Івановської області свою маму Чистякову Марію Матвіївну - педагога з 40-річним стажем, заслуженого вчителя і взагалі дивовижну людину.

2014-12-19 03:38:51

Шипшина варто семи докторів

Одна з легенд, присвячених шипшини, говорить: «Богиня кохання Афродіта, дізнавшись про загибель на полюванні свого коханого Адоніса, кинулася слідом за гінцем, що приніс їй цю звістку. Колючі чагарники дряпали їй шкіру. Крапельки крові падали на гілки і перетворювалися на червоні бутони. Так з'явився на світі шипшина ».

2014-12-19 03:38:40

СНІД - так чи страшний чорт, як його малюють?

Україна, на жаль, лідирує в Європі за темпами зростання захворюваності на ВІЛ / СНІД. Точної кількості людей з діагнозом СНІД ніхто не знає, так як ця недуга активно поширюється у специфічному середовищі - наркомани, пенітенціарна система. Ми, звичайні люди, намагаємося не помічати цієї проблеми, вважаючи, що нас вона не торкнеться, і що ми належимо нібито до середовища, що має імунітет проти поширення ВІЛ / СНІД.

2014-12-19 03:38:03

Витримали разом! (Лікуємо артрит)

Для лікування ревматоїдного артриту я використовувала плоди маклюри, що росте у нас в Краснодарському краї. Вони жовтого або зеленого кольору, горбисті, розміром з апельсин або грейпфрут

2014-12-19 03:37:52

Рецепт від аскарид

Хочу дати рецепт читачам від аскарид. У мене п'ятеро внуків, і, звичайно, ця напасть мені знайома.

2014-12-19 03:37:50

Не міняйте методи, як рукавички

Онкологічні хворі - нарікають на погане ставлення лікарів, їх небажання обговорювати методи лікування, пропонувати альтернативні варіанти, давати якісь поради, що виходять за рамки офіційних інструкцій. Пишуть люди і про повне, як правило, безсиллі медицини в запущених випадках, і про багато іншого. У цій статті я хочу відповісти на питання, які хвилюють хворих людей, а, можливо, і деяких лікарів, яким так звані альтернативні методи не чужі.

2014-12-19 03:37:10

Медицина

Алгоритми вибору препаратів у лікуванні фокальній епілепсії

Алгоритми вибору препаратів у лікуванні фокальній епілепсії - Для досягнення успіху в лікуванні епілепсії необхідно виконання ряду правил, недотримання яких вабить не тільки неуспішність терапії, але може викликати обваження, почастішання і приєднання нових типів припадків і міжнападу порушень функцій мозку, що проявляються неврологічної, нейропсихологічне і психічної симптоматикою.

2014-12-19 03:41:13

Замісна гормонотерапія при раку яєчників

Замісна гормонотерапія при раку яєчників - В основному на рак яєчників страждають жінки в період постменопаузи. Однак приблизно третина пацієнток з цим захворюванням знаходяться в предменопаузальном віці.

2014-12-19 03:41:09

Наночастки золота дають надію на лікування раку підшлункової залози

Наночастки золота дають надію на лікування раку підшлункової залози - Рак підшлункової залози - відомий як сама фатальна форма раку - вимагає нових радикальних методів лікування. Вчені, які зібралися на 35-му щорічному науковому зборах Товариства інтервенціональной радіології (Society of Interventional Radiology) в Тампа (Флорида), вважають, що перспективним підходом у цьому напрямку може стати використання наночастинок золота, завантажених протиракову препаратом, в рамках нової технології, названої наноемболізаціей .

2014-12-19 03:41:09

Серцева недостатність у дітей

Серцева недостатність у дітей - Протягом останніх десятиліть серцева недостатність (СН) у багатьох економічно розвинених країнах світу перетворилася в найбільш значиму й швидко зростаючу не тільки медичну, а й важливу соціальну проблему, оскільки веде до ранньої інвалідизації хворих, зниження якості та тривалості життя. У формуванні структури дитячої смертності тільки на долю патології серця припадає до 26% загальної летальності в дитячих стаціонарах (76%).

2014-12-19 03:41:06

Московських алкоголіків і наркоманів лікуватимуть примусово

Московських алкоголіків і наркоманів лікуватимуть примусово - Влада Москви зроблять примусовим лікування хворих на наркоманію та алкоголізм, повідомляє РІА Новини. Розробити правові основи для цього депутати Мосміськдуми планують у рамках цільової програми вдосконалення наркологічної допомоги та протидії наркоманії в місті.

2014-12-19 03:41:05

Медичний експеримент закінчився самогубством

Медичний експеримент закінчився самогубством - Життя, повна мук, закінчилася самогубством для канадця, народженої хлопчиком, але вихованого як дівчинка. Цей науковий експеримент був поставлений в 1970-ті роки. Справа в тому, що внаслідок лікарської помилки дитина ще в дитинстві втратив статевого члена.

2014-12-19 03:41:04

Влада Китаю визнала новий спалах''атипової пневмонії''

Влада Китаю визнала новий спалах''атипової пневмонії''- У четвер 29 квітня влада Китайської Народної Республіки офіційно підтвердили повідомлення про те, що в Пекіні зафіксовані, за щонайменше, 2 випадки зараження вірусом 'атипової пневмонії' (SARS).

2014-12-19 03:41:01

Рекомендації з харчування для хворих, що перенесли операцію на жовчному міхурі

Рекомендації з харчування для хворих, що перенесли операцію на жовчному міхурі - Найбільш часто виконуваними операціями на органах черевної порожнини є операції при гострому і хронічному запаленні жовчного міхура і дещо рідше - на позапечінкових жовчних протоках.

2014-12-19 03:41:00

Як виходити з святкового піку, якщо Ви багато випили алкоголю

Як виходити з святкового піку, якщо Ви багато випили алкоголю - Якщо багато вживалося алкоголю, а Ви не використовували профілактичних засобів, наявних у статтях на нашому сайті, то допомогти собі вийти з неприємного стану можна такими засобами.

2014-12-19 03:40:59

Ерогенні зони: чому ми порушувати?

Ерогенні зони: чому ми порушувати? - Поцілунки. Приємна вібрація. Голова паморочиться. Тіло тремтить, витягується в струнку. Але що провокує порушення? Чому те, що зводить з розуму однієї людини, іншого змушує прикидатися фригідними?

2014-12-19 03:40:58