Сексуальний Гурман - нове відкриття в галузі медицини

СЕКСУАЛЬНА ГУРМАН
Стати сексуальним гурманом - це означає, оволодіти мистецтвом спілкування тіла і душі.Гурман - цінитель, любитель вишуканої їжі. Секс - це мистецтво спілкування тіла і душі.Іскусство - високий ступінь уміння, майстерності в будь-якій сфері діяльності. Люди, які співають, вони спілкуються голосом. Люди, танцюючи в балеті, спілкуються тілом. І тільки люди займаються сексом, спілкуються тілом і душею. Доведіть це спілкування до рівня мистецтва!

Статевий орган, як і будь-який інший орган у людини, який потрібно розвивати. Згадайте новонародженої дитини, який, народившись, тільки кричить, так він користується своїми голосовими зв'язками. Потім він вчиться говорити, тренуючи їх і, нарешті, співак, довівши до рівня мистецтва володіння голосовими зв'язками, співає. Також дитина народжується, має м'язи, тренуючи їх, вчиться ходити, і, довівши тренуванням, володіння м'язами до рівня мистецтва він танцює в балеті.

Статеві органи чоловіка і жінки - це ті ж м'язи (див. анатомічний атлас: http://www.anatomy.tj/genitals_system.php), які необхідно розвивати, тренувати до рівня мистецтва. І тоді чоловік дозволить собі тривалий статевий акт більше години, а жінка за цей час буде випробувати оргазм до 20 разів - радіючи жізні.Стать сексуальним гурманом - це, значить, оволодіти мистецтвом спілкування тіла і душі.Не Дон Жуаном (Дон Хуан) (Don Juan), створений середньовічної легендою образ лицаря-гульвіси, з трьох хвилинним сексом і з заїжджені сценарієм статевої поведінки. Уявіть, що Ви одну і ту ж жарт слухаєте день за днем, так Вас почне нудити через тиждень. Навіть в легенді у творців цієї казки не вистачило фантазії нагородити лицаря неабиякими здібностями. Для того щоб створювати здібності треба вміти це робити самому. Дон Жуан це чоловік одноразового користування. Сексуальний Гурман - завжди різний, розумний, проникливий, людина зі стрижнем всередині, нескінченно любить одну єдину. Думає про неї 24 години на добу. Бути для однієї постійно різним у ліжку. Ось це і є мистецтво. І завжди неймовірно - приємний оргазм.

Сита людина він чи вона не піде на сторону. Уявіть, що Вас чекає вдома, розкішно приготований вечеря як у ресторані. Станете, ви, є в їдальні або в іншій забігайлівці? Сексуальний Гурман за якісний секс, а не кількісний. Любити одну, належати до однієї, бути кращим у світі для однієї. Навчиться цьому не складно, для цього треба всього лише бажання навчитися. Почніть з того, що встаньте вранці раніше. Пробігу 5 км. або більше. Потихеньку щоб не розбудити, приготуйте вранці сніданок для своєї коханої. Зробіть це у вигляді, сюрпризу, смачно, з фантазією і робіть це завжди по-різному, завжди різний сніданок. Перечитайте купу, літератури з кулінарії і придумуйте кожен раз щось своє. Перевірте себе, таким чином, на вшивість. Ось так і в ліжку. Людина здоровий і щасливий настільки, наскільки він уміє спілкуватися тілом і душею. Написані відгуки тих, хто вже став, Сексуальним Гурманом, допоможуть вам: ... Неймовірні, чудові відчуття відчуваю я, вступаючи в доросле життя.

Найголовніша таємниця людини секс - розкрита. Я можу це робити більше години, відчуваючи величезну радість і захват. Виявляється, цьому можна навчитися так само, як варити суп. Дотримуючись етичні норми, я придбав цю здатність, а моя дівчина, як вона каже, найщасливіша у світі. / Олександр 17 років / ... ...

Почалася нова, незвичайна сексуальне життя у мене і моєї дружини. За допомогою системи навчання тривалого сексу, більше години щастя в ліжку кожен день! Про клімаксі дружина забула, як про страшний сон. Ми з нею - як юні створіння. УРА! / Володимир, 49 років / ... ...

Уявити важко, щоб засохло дерево почало приносити плоди, але я знову зізнаюся кожен день у коханні своїй дружині. Вона в мене як дівчинка, але ж ми давно на пенсії. Сталося чудо, організм омолодився. Ми знову відчуваємо оргазм і готові займатися любов'ю цілими днями. А адже нам разом 156 років. / Іван Семенович 78 років / ...

Пред'являються абсолютно нові вимоги до статевого акту: кожен день, тривалість більше години, і після цього чоловік відчуває оргазм. А жінка за цю годину до 20 оргазмів повинна випробувати. Якщо цього не відбувається, неважливо з чиєї вини, то з'являються захворювання. Сам статевий акт у чоловіка - самі рухи повинні викликати майже такі ж приємні відчуття, як оргазм, тому не хочеться припиняти руху по годині і більше, а оргазм тривати не 1 або 2 секунди, а 10 хвилин і більше.

У жінки до 20 оргазмів, випробовуючи неймовірно-приємні відчуття, тому не хочеться припиняти. Усього цього можна досягти, навчившись всього лише керувати своїми емоціями. Тепер зрозуміло про що пишуть у своїх відгуках Іван Семенович, Володимир і Олександр? Всі гінекологічні та урологічні захворювання (крім інфекційних) походять від нетривалого статевого акту, (відкриття зроблене автором). Це настільки серйозно, що коли відновлюється здатність відчувати оргазм у онкологічних хворих, то відбувається зупинка зростання онкологічних клітин і відбувається лікування онкологічного захворювання. Якщо не вірите мені, то запитайте у будь-якого онкологічного хворого, коли він або вона останній раз відчували оргазм?

Чому так багато уваги доводитися приділяти цій темі? Проводячи психотерапію онкологічним хворим, я зробив приголомшливе відкриття. Як тільки відновлюється здатність хворого займатися сексом, відчуваючи оргазм, зупиняється процес метастазування і відбувається лікування цього раніше вважався невиліковного захворювання. Природа виявилася як завжди мудрішими. Вона заклала під все живе природний механізм самознищення. Як тільки організм перестає розмножуватися, він гине. У тварин не буває клімаксу або імпотенції - це винахід людини.

Пам'ятаєте як в тому анекдоті: «... то голова болить, то ти не в гуморі і т. д.». За свою лінь чоловік (він чи вона) розплачується «невиліковними» захворюваннями. Статеві органи, як у чоловіка, так і у жінки це ті ж м'язи, які необхідно розвивати, тренувати.

Я пропоную Вам життя з відкритими очима - пристрасть варто мільярди. Фригідність це та ж імпотенція, але у жінки. 99% жінок фригідними - страшні цифри. І тому жінки чекають клімактеричного віку щоб офіційно заявити, що у мене клімакс і тому сексом не займаюся, хоча клімакс це все - лише припинення дітородної функції, або бачили тих чоловіків, які вам говорили ми на пенсії і вже старі, щоб займатися сексом. Вік на секс і на оргазм ніяк не впливає, а навпаки треба радіти, що можна заощадити на протизаплідні засоби. Людина втрачає те, чим перестає користуватися. У таких чоловіків і на руках старезні м'язи і багато палять, і великий живіт, адже це треба йти в спортзал, а це тру-у-у-дно!


Тепер трохи теорії. І невеликі коментарі.

Статеві рефлекси представляють складні комплекси рефлекторних реакцій, що включають аферентних імпульсацію симпатичної, парасимпатичної і соматичної нервової системи і еферентні впливу на статеві органи.Ерекція дозволяє ввести статевий член в піхві і зробити статевий акт. Фізіологічний механізм ерекції полягає в тому, що відбувається посилення надходження артеріальної крові в печеристі тіла, наростає тиск в артеріях, і одночасно зменшується відтік венозної крові. Ерекція регулюється парасимпатичної нервової системою, що впливає на м'язи і судини статевого члена при статевому збудженні.

1 - При вимірюванні артеріального тиску в ногах виявлення захворювань артерій тазу і паху, які постачають кров'ю статевий член. Тепер зрозуміло чому я пропоную для перевірки себе на вошивість пробіжку в 5 км. щоранку? Зрозуміло звідки надходить кров у статевий орган? При введенні статевого члена в піхву під час тертя, створюваного рухами статевого члена, відбувається тактильне роздратування статевого члена. Це активізує симпатичні волокна, в результаті чого відбувається скорочення гладкої мускулатури головки придатка, внутрішнього сфінктера сечового міхура, насіння виносить протоки та придаткових залоз (насінних пухирців, простати і бульбоуретральних залоз). У результаті всього цього майбутні компоненти насінної рідини виштовхуються в сечовипускальний канал, де вони змішуються. Тиск, що зріс в сечівнику викликає рефлекторний активність рухових нейронів, іннервують м'язи підстави статевого члена. Ритмічні скорочення цих м'язів проштовхують насінну рідину через сечівник його нижню частину, і відбувається еякуляція (викидання сперми). Відчуття, пов'язані з цим моментом у чоловіків, називається оргазмом. Цей термін використовується для позначення кінцевого етапу статевого акту і у женщін.Двіженію сперматозоїдів сприяє слаболужна середовище. Оскільки у вагінальних секретів слабокисла реакція, для її нейтралізації до насінної рідини додаються лужні компоненти. Основна маса цієї рідини утворюється не в сім'яниках, а в насіннєвих бульбашках і передміхуровій залозі. Рідина, яка надходить в еякулят з насінних пухирців, багата фруктозою, простагландинами, фібриногеном, що забезпечують харчування гамет і коагуляцію сперми.

2 - слабокисла реакція вагінальних секретів. Стреси викликають напруження м'язів, в яких виробляється молочна кислота. Кислотність підвищується. Це основна причина функціональної стерильності (безпліддя) жінки.

3 - багата фруктозою. Це пояснює чоловікам вираз: «солоденький ти мій». У здорового чоловіка слаболужна реакція сперми і солодка на смак. Дуже важливу роль в сексуальних стосунках відіграє запах тіла і смак тіла, але про це докладніше написано далее.Колічество насінної рідини, що викидає при еякуляції, становить 3 мл, з яких лише 10% складають спермии. В 1 мл. сперми міститься приблизно 108 сперматозоідов.Половое збудження рефлекторним і / або психогенним шляхом призводить до змін у зовнішніх як чоловічих, так і жіночих статевих органах. Збільшення розмірів зовнішніх статевих органів пов'язане з їх посиленим кровонаповненням. Посилений приплив крові зумовлений збудженням судинорозширюючих парасимпатичних нейронів крижового відділу спинного мозку, відростки, яких ідуть у складі тазових нервів. Ерекція клітора, як і статевого члена, пов'язані з перенаполненіем кров'ю кавернозної тканини. Аналогічно механізмам, що діють і в чоловіків, посилення припливу крові до печеристого тілу клітора пов'язано з впливом симпатичної нервової сістеми.Во час статевого збудження внутрішні статеві органи жінки зазнають значних змін. Через 10-30 секунд після психогенного або тактильного порушення починається зволоження піхви у зв'язку з проникненням слизової рідини через плоский епітелій піхви. Великі залози передодня піхви (бартолініевие залози), відіграють важливу роль у його зволоження. Освіта вагінальної рідини пов'язане із загальним переповненням венозної кров'ю стінок піхви. Це обумовлено впливом парасимпатичних нейронів грудного і поперекового відділів спинного мозку.

4 - Чому дружина більше 20 хвилин не витримує сексу і каже що втомилася? Тільки при цьому оргазмі утворюється вагінальна рідина, яка служить мастилом. Якщо жінка прикидається, театрально граючи зі стогонами оргазм, а його немає, то відсутність змащення викликає неприємні відчуття. Перевтома виникає якщо м'язи піхви атрофований або слабкі. Якщо ви підете в гори з нетренованим людиною, то він буде нити всю дорогу. Говорити, що втомився, і замість насолоди від виду що відкривається з вершини, він зіпсує вам настроеніе.Во час статевого збудження розташування матки в тазовій порожнині змінюється. Матка піднімається, що покращує можливості прийому сперматозоїдів. Відбувається збільшення її розмірів на 50%. Під час оргазму спостерігаються регулярні скорочення (гладких м'язів) матки.

5 - Чи впливає розмір статевого органу на досягнення оргазму у жінки? Крайнощі завжди погано. Природа і про це подбала й усереднені розміри, даючи можливість кожній людині насолодитися сексуальними стосунками, відчуваючи оргазм. Але це треба вміти робити! Пам'ятаєте? Статевий орган це м'язи, які необхідно тренувати! Під час статевого циклу спостерігаються реакції з боку багатьох органів. Так, частота скорочень серця і артеріальний тиск підвищуються. Збільшується частота дихання. У жінок збільшується розміри молочних залоз, відбувається ерекція сосків і т. д.Псіхіческая компонента статевого акту має дуже велике значення, інтенсіфіціруя або гальмуючи сексуальні відчуття. Це залежить як від рівня емоційного, так і інтелектуального розвитку. Дуже важливі культуральні установки партнерів, їхні погляди на сексуальне життя і людські взаємини і т. д. Психічна компонента сексуальних взаємин індивідуалізує ці тонкі взаємини між статями.

6 - А ось це найголовніше - рівень емоційного та інтелектуального розвитку. Можна бути розумним в зароблянні грошей, купити послуги гейші. Але що станеться. Це буде зрозуміло на прикладі масажиста. Класний масажист робить класний масаж, розминаючи ваші м'язи, розганяючи в них кров. Але ваші м'язи так і будуть залишатися слабкими. Щоб мати м'язи як у Шварцнегера для цього треба орати самому. Або інший приклад: уявіть, що вам готує їжу найкращий у світі кухар як у кращому ресторані. Ви їсте, насолоджуєтеся їжею, а самі готувати не умеете.Теперь уявіть, що в сімейному житті ви займаєтеся сексом, задоволені, вам ваша половина доставляє задоволення. Але це як кухар, який вас нагодував, а сам залишається постійно голодним, ви то самі готувати не вмієте. І тут починаються всі трагедії. Або у вас виростуть роги, або ви своїми ревнощами зробите хворий вашу половину, і самі будете вболівати. Але я пропоную вихід, навчитеся добре «готувати». Будьте найкращим у світі «кухарем», будьте Сексуальним Гурманом. Тим єдиним і неповторним чоловіком для тієї, яку ви любите більше життя. Відкрийте для неї дивовижний світ. Світ здорових, щасливих людей. Стати Сексуальним Гурманом.

Коли статеве життя приносить величезне задоволення, то кора головного мозку повністю контролює вегетативну нервову систему; як парасимпатична, так і симпатична нервові системи, що входять до складу вегетативної нервової системи, оптимально функціонують під управлінням кори головного мозку; м'язовий тонус відмінний; реакція відмінна; рівень енергії високий. Відбувається швидке відновлення всіх функцій статевого органу, як у жінки, так і чоловіки.

Пропоную провести своєрідне тестування свого здоров'я. Це тестування присвячено запаху тіла. У людини з гарним здоров'ям тіло зазвичай має приємний запах, але як тільки людина починає відчувати страх, горе, депресію від нього починають виходити певні неприємні випаровування. У злих, апатичних, плаксивих людей, зазвичай смердюче дихання. Від їхніх ніг може виходити сильний запах. У них дуже активні залози, що видають сильний, різкий запах. Пот має специфічний запах. Статеві органи видають огидний запах. Різні видільні функції тіла не надто добре контролюються. Людина може відчувати потребу в сечовипусканні і дефекації при невеликих стресах, або може легко почати плакати без будь-якої видимої причини. Проведені дослідження доводять, що будь-який більш-менш відштовхуючий запах від людини, вказує на його погане емоційний стан, поганий стан здоров'я.

Так, приміром, галітоз (поганий запах з рота) може бути викликаний, гніем застряглою їжі і поганий гігієною рота, яка призводить до хвороб ясен і інфекції. Правильна чистка зубів щіткою та чистка ниткою (флосом) міжзубних проміжків допомагають усунути проблему.Дурной запах з рота може бути пов'язаний з вживанням продуктів, які містять летючі сірчисті сполуки, наприклад цибулі та часнику. Ароматичні сполуки переходять з кровотоку в легені і потрапляють у повітря при видиху. Чищення зубів не може усунути ці запахи.

7 - Уявіть, що ви почистили зуби, помилися і готові займатися сексом з вашої улюбленої! Приходить вона, з похмілля, від неї «пахне» вчорашнім вінегретом, яким вона десь закушували і, покуривши, вона каже: «Давай Трахни мене по-швидкому, а то мене нудить». Імпотенція вам забезпечена!

Тепер зрозуміло наскільки важливий запах тіла і смак тела.Появленіе запаху з рота є також симптомом деяких захворювань. Так, наприклад, печінкова недостатність характеризується появою мишачого запаху при диханні; при нирковій недостатності дихання має запах сечі; при важкому цукровому діабеті при диханні може виникати запах ацетону. Абсцес легень теж викликає поява дуже важкого і не приємного запаху з рота. А бактеріальна інфекція піхви зазвичай супроводжується виділеннями різного кольору із запахом риби або іншим неприємним запахом.


Це нове відкриття в області медицини дає кожній людині тверду віру і наукові знання. Пояснює, як відновлюється тіло людини. Книга: «Як навчитися керувати своїми приємними емоціями» навчить вас цьому. Книга: «Шлюб і сексуальні відносини» допоможе стати більш мудрою людиною.

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-08-09 07:51:10

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-08-09 04:34:39

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-08-09 13:26:59

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-08-09 15:46:52

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-08-09 08:14:57

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-08-09 08:15:17

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-08-09 13:52:30

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-08-09 22:29:28

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-08-09 23:14:46

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-08-09 08:15:07

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-08-09 13:42:54

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-08-09 14:30:05

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-08-09 08:14:46

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-08-09 14:46:14

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-08-09 04:33:47

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-08-09 04:33:26

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-08-09 04:33:42

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-08-09 15:41:38

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-08-09 04:33:35

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-08-09 08:15:26