Ваша сексуальне життя - нове відкриття в галузі медицини

Ваша сексуальна життя.

Опануйте мистецтвом спілкування тіла і душі, і Вас будуть обожнювати!

... Мені як психологу часто доводиться чути такі висловлювання: "Ви говорите про сексуальне життя, а нам 60 років ми про це давно не думаємо, нам би онуків виростити". Уявляєте, наскільки в'ївся в свідомість людей думку про те, що сексуальне життя має вікове обмеження? Уявляєте, наскільки в'ївся в свідомість людей думку, що бабуся і дідусь не повинні мати своє особисте життя, а займатися тільки життям дітей і онуків? Використовуючи штучно сформований громадську думку, більшість людей так себе і ведуть. Сексуального життя у них немає, тому що вони старі і не повинні її мати, а повинні тільки хворіти, купувати ліки, та про онуків думати.

Давайте разом посміємося над такою старістю. Сексуальне життя прекрасне, заняття сексом має приносити величезне задоволення незалежно від віку. На доказ наводжу відгуки своїх пацієнтів:

... Уявити важко, що б засохло дерево почало приносити плоди, але я знову зізнаюся кожен день у коханні своїй дружині. Вона в мене як дівчинка, але ж ми давно на пенсії. Сталося чудо, організм омолодився. Ми знову відчуваємо оргазм і готові займатися любов'ю цілими днями. А адже нам разом 156 років. / Іван Семенович 78 років / ...
Наводячи цей приклад, хочеться сказати: Старість може бути різною. Старість перебувати в голові, в думках. Вибір за вами, як мислити, як думати, а тіло слухняно виконуватиме накази ваших думок. І якщо ви обираєте здоров'я, щастя, сексуальність ви це і будете мати. Ще один відгук:

... Почалася нова, незвичайна сексуальне життя у мене і моєї дружини. За допомогою системи навчання тривалого сексу, більше години щастя в ліжку кожен день! Про клімаксі дружина забула, як про страшний сон. Ми з нею - як юні створіння. Ура! / Володимир 49 років / ...

Домогтися таких же результатів в ліжку, може будь-яка людина в будь-якому віці. Для цього є спеціальний метод психотерапії. Ще один відгук:

... Неймовірні, чудові відчуття відчуваю я, вступаючи в доросле життя. Найголовніша таємниця людини секс - розкрита. Я можу це робити більше години, відчуваючи величезну радість і захват. Виявляється, цьому можна навчитися так само, як варити суп. Дотримуючись етичні норми, я придбав цю здатність, а моя дівчина, як вона каже, найщасливіша у світі. / Олександр, 17 років / ...

Чому мені психолога - психотерапевта доводиться приділяти стільки багато уваги цій темі, та ще робити акцент на тривалості статевого акту? Тому що зроблене відкриття дозволяє заявити: "Все гінекологічні та урологічні захворювання (крім інфекційних) відбуваються від не тривалого статевого акту".

Ставлення до сексуального життя у всіх різне. Ми потонули в морі суперечливої інформації. Ми як би від паранджі відразу стрибнули до порнографії. Секс завжди був або закритою темою, або перекручені до жаху. Від однієї крайності до іншої. Своєрідний сексуальний невроз. Але, ввівши нове визначення слова секс, все стало на свої місця.
Секс - це мистецтво спілкування тіла і душі. Люди, які співають, вони спілкуються голосом. Люди, танцюючи в балеті, спілкуються тілом. І тільки люди займаються сексом, спілкуються тілом і душею. Доведіть це спілкування до рівня мистецтва. І ви відкриєте собі шлях до довголіття. Запитайте про це в Івана Семеновича / 78 років /, чи думає він про смерть, чи думає він про старість? І ви почуєте, і побачите життєрадісної людини незрозумілого віку, з великою кількістю життєвих планів. Ось той засіб, який називається безсмертям, про який мріє все людство.

Статевий орган, як і будь-який інший орган у людини, який потрібно розвивати. Згадайте новонародженої дитини, який, народившись, тільки кричить, так він користується своїми голосовими зв'язками. Потім він вчиться говорити, тренуючи їх і, нарешті, співак, довівши до рівня мистецтва володіння голосовими зв'язками, співає. Також дитина народжується, має м'язи, тренуючи їх, вчиться ходити, і, довівши тренуванням, володіння м'язами до рівня мистецтва він танцює в балеті. Також і з статевими органами чоловіки і жінки - це ті ж м'язи (див. анатомічний атлас: http://www.anatomy.tj/genitals_system.php), які необхідно розвивати, тренувати до рівня мистецтва. І тоді чоловік дозволить собі тривалий статевий акт більше години, а жінка за цей час зможе випробувати оргазм до 20 разів, радіючи життя.

Стати сексуальним гурманом - це, значить, володіти мистецтвом спілкування тіла і душі. Не Дон Жуаном з трихвилинним сексом, а гурманом - цінителем і любителем вишуканої їжі, із сексом від години і більше за тривалістю і якістю на рівні мистецтва. Це дуже важлива відмінність. Проводячи психотерапію онкологічним хворим, я зробив приголомшливе відкриття. Як тільки відновлюється здатність хворого займатися сексом, відчуваючи оргазм, зупиняється процес метастазування і відбувається лікування цього захворювання.

Природа виявилася як завжди мудрішими. Вона заклала під все живе природний механізм самознищення. Як тільки організм перестає розмножуватися, він гине. У тварин не буває клімаксу або імпотенції це винахід людини. Пам'ятаєте як в тому анекдоті: "... то голова болить, то ти не в гуморі і т. д.". За свою лінь людина розплачується "невиліковними" захворюваннями. Я ж пропоную вам відкрити для себе дивовижний світ, світ здорових, щасливих людей.


У чому суть мого відкриття?

Я навчаю людину самостійно управляти своїми приємними емоціями. Гарний настрій - хороша імунна система, поганий настрій - поганий імунітет. У цьому і є суть мого відкриття. Для того щоб зробити людину здоровою треба навчити його відчувати себе добре, керуючи своїми приємними емоціями. І все! Але як показує практика нікого неможливо умовити бути здоровим, а можливо тільки допомогти людині стати здоровим, щасливим, сексуальним.

Це буде зрозуміло на наступному прикладі: Кожному з нас зрозуміло, що хвора людина відчуває себе погано, здорова людина відчуває себе добре. Це як токар на заводі вміє точити, бухгалтер вміє рахувати. Для того щоб токар став бухгалтером його треба навчити рахувати, навчити бухгалтерії, використовуючи бухгалтерські знання. Людина, яка має проблеми зі своїм здоров'ям хапається за життя, шукає і знаходить книги з методами лікування, щоб вилікувати своє захворювання.

Він знаходить, то на пошук чого себе запрограмував. Він читає все про методи лікування, застосовує всі методи лікування на собі і знову шукає методи лікування і лікується, лікується, лікується. Тобто людина хоче бути здоровим, стати «бухгалтером», а книги він читає по «токарного справі» для «токаря», а не для «бухгалтера». Пам'ятайте то вислів: «... людина стає схожий на те, що він читає ...».

У книзі «Основи здоров'я» або «Книга, яка лікує», якщо ви їх прочитаєте, і навчіться робити те, що там написано, ви будете вміти робити собі клізму. Запевняю вас, що здоровій людині клізма не потрібна. Це ще одна порція «токарних знань», а не «бухгалтерських». Розум людини бачить тільки те, що йому зрозуміло. Токар бачить книги по токарного справі і з задоволенням їх читає, а бухгалтер бачить літературу по бухгалтерії і насолоджується їх читанням. Тому що будь-якій людині властиво читати те, що він може зрозуміти й те, що йому знайоме, врешті-решт, він стає, ще більше схожий на те, що він читає (це основний принцип бібліотерапії - лікування за допомогою читання книжок). Хвора людина шукає те, що пов'язано з його хворобою, а не здоров'ям, на жаль іншого він не в змозі побачити і зрозуміти.

Тільки «токарські» знання йому близькі і зрозумілі. І з цієї причини самому вирватися із зубів хвороби дуже складно, не можна змінити те чого не бачиш. Все, що він читає, чує і в змозі побачити - це тільки «токарські» знання. Тобто лікуватися, лікуватися, лікуватися. Поставлено не та мета, ставитися мета не бути здоровим, а лікуватися, лікуватися, лікуватися, тому людина знаходить в реальному світі те, що шукає у себе в думках, на що він себе запрограмував.

І, як сказав Альберт Ейнштейн: «Постійно роблячи одне і теж, нерозумно щоразу сподіватися на інший результат».

Нарешті - те знайдено відповідь на питання: «Чому існують невиліковні або хронічні захворювання?» Враг здоров'я - це негативні емоції. Ось тому я навчаю людину відчувати себе добре, керуючи своїми приємними емоціями.

Часто задають мені питання: "Правда, що три ваших пацієнта занесені до книги рекордів Гіннеса?"

Так, правда. Перші дві людини - це сімейна пара 78 років їй і йому. За допомогою психотерапії відновив і розвинув їх здатність займатися сексом, відчуваючи оргазм. Пішло на цей час з урахуванням часу вилікування захворювань 200 годин психотерапії. І третя людина це 62 роки, Черненко Тетяна Григорівна. За допомогою психотерапії розвинув здатність знеболює будь-яку ділянку тіла. І вона всі стоматологічні операції перенесла без анестезії. Про неї багато написано в газетах, і цю інформацію можна знайти на сайті: http://www.shamraev.ru/

І доповню свій попередній відповідь на питання, які здібності доводилося розвивати з допомогою свого методу психотерапії, які захворювання доводилося лікувати і скільки час йшло на це:

1. - Ходіння по скла - 10 секунд.

2. - Ходіння по вугіллю - 10 секунд.

3. - Ножі кидають і вони не встромляється в тіло - 10 секунд.

4. - Пожежника навчив, щоб не було опіків у нього, коли він бере негайні колоди голими руками - 2 години.

5. - Одного підприємця з Казахстану підготував тримати паяльної лампи на зап'ясті 8000С протягом 15 хвилин. - 2 години.

6. - Підготував одного єгеря з центрального Казахстану при сильному вітрі в очереті чути за 300 метрів кабана з виводком - 10 годин.

7. - Одного начальника служби безпеки підготував запам'ятовувати за 2 секунди на відстані 3-х метрів догори ногами лежить сторінку друкованого тексту. - 36 годин.

8. - Запам'ятовувати з одного прочитання всі уроки кілька московських школярів. - 10 годин.

9. - Відновив пам'ять людині, який пригадав 217 бланків товарних чеків, які він бачив один раз двадцять років тому. - 10 годин.

10 .- відновив пам'ять однієї пані, яка згадала весь перелік товару та місця, де вони перебували на найбільшому складі, де за штатом працювало 6 комірників десять років тому. - 16 годин.

11. - Найкоротша терапевтична сесія у мене, після якої у пацієнта протягом півроку (спостережуване час) не було серцевих нападів. - 17 хвилин.

12. -Найдовша терапевтична сесія після, якої змінився колір волосся, став чорний, зникла сивина, змінився колір обличчя, став світлий без зморшок, років на 10 стала пацієнтка молодше. - 4 години 32 хвилини.

13 .- затягнулися 3 свища не загоюються 2 роки ран. - 6 годин 37 хвилин.

14 .- захворювання нейродерміт під підозрою рак шкіри - 12 годин 30 хвилин.

15 .- захворювання себорея - 6 годин

16. - Захворювання розсіяний склероз (7 пацієнтів) час - від 10 до 80 годин.

17. - Онкологія 19 пацієнтів різний час - від 34 хвилин до 250 годин.

18 - одного письменника навчив за допомогою психотерапії переміщатися по своїм минулим життям (які він описує в своїх книгах). - 10 годин

19. - Бронхіальна астма на ранок пацієнт здійснював із задоволенням пробіжку. - 2 години.

20. - Захворювання серця і виразка шлунка через три години після сесії пацієнт вантажив холодильник з 5 поверху на вулицю .- 2 години.

21. - Психологічна підготовка спортсменів до змагань знеболює будь-яку ділянку тіла. - 2 години.

22. - Навчив швидко висипатися протягом 15 хвилин. Місяць по 15 хв спав бізнесмен, супроводжуючи свій вантаж .- 2 години.

23. - Захворювання цукровий діабет (10 пацієнтів) - від 10 до 90 годин.

І багато, багато іншого.

Ласкаво просимо у світ здорових, щасливих людей!

Книга: «Стовбурові клітини і Емоції» знімає повністю таємничість і містицизм з психотерапії. Це нове відкриття в області медицини дає кожній людині тверду віру і наукові знання. Пояснює, як відновлюється тіло людини. Тайн немає! Книга: «Як навчитися керувати своїми приємними емоціями» навчить вас цьому. Книга: «Шлюб і сексуальні відносини» допоможе стати більш мудрою людиною. Книга: «Емоції і поведінка людей» познайомить вас з основами того, як можна передбачити поведінку людей і як правильно спілкуватися з ними.

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-08-15 19:59:55

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-08-15 14:42:47

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-08-15 14:19:18

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-08-15 16:48:26

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-08-14 13:01:15

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-08-15 21:42:30

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-08-15 19:57:24

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-08-15 21:39:24

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-08-15 11:10:24

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-08-14 13:06:24

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-08-15 16:39:19

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-08-15 07:59:18

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-08-15 20:06:02

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-08-14 12:16:33

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-08-15 14:53:47

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-08-15 19:07:15

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-08-15 20:02:53

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-08-14 20:04:09

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-08-15 19:19:42

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-08-14 13:16:36