100-процентна гарантія лікування

Роки два тому приїжджає до мене в складі трьох осіб інтелігентна родина: батько середніх років, дружина, відповідно, і дитина років п'яти. Питаю: «Що привело вас всіх до мене?».

Відповідають так: «Ось уже два місяці минуло, як всі троє чешемся, все тіло по-роздирали, лікувалися в декількох лікарів, а діла немає». «Дозвольте, - питаю, - а в дерматолога ви були?». «Ну як же, - відповідає жінка, - два тижні ходили, але від цього не стало краще». «А який діагноз вам ставлять лікарі?». «Порушення обміну речовин та авітаміноз якийсь». «Ну, роздягайтеся, будь ласка, подивимося, - запропонував я, - до пояса поки достатньо». Беру звичайну лупу і уважно вивчаю шкіру слідами расчесов. Тепер прийшла моя черга дивуватися: бачу звичайну коросту, але форма якась незвичайна, занадто дрібна, руки чисті - її улюблене місце розташування, а всі хвороби концентруються на животі і сідницях. Питаю: «В який час доби долає вас свербіж шкіри найбільше?». Відповідають: «Увечері, а якщо точніше, о сьомій вечора». Це улюблене час роботи коростяний кліща.

Кліщ коростяний харчується епідермісом шкіри, для чого він, як той кріт у землі, робить ходи. Час від часу йому треба вийти до поверхні шкіри і викинути з зробленого в шкірі проходу епідерміс. З цього епідермісу утворюється горбок на шкірі, а червоний колір шкіри й горбки можуть виникати від расчесов. Для уточнення діагнозу шукаю хід кліща. Він у вигляді тонюсенький нитки проходить в епідермісі від горбка до горбка. Знайти такий хід, і діагноз не піддається сумніву. Знаходжу. Це короста!

Але тут на мене напало сумнів: чому лікарі не встановили діагноз? Звідки така інтелігентна родина могла підхопити кліща? У загальноміську лазню вони не ходять, у лікарні не були, на поїздах не їздили. Залишається одне: або в автобусах підчепили, або в колективі, де є короста. Наприклад, у дитсадку, в школі.

Хочеться їм про все розповісти і сумнів бере: а раптом помилився в діагнозі? Однак, грунтуючись на фактах, впевненість бере верх, і я їм пояснюю, що у всіх у трьох одна хвороба - сверблячка.

Здивуванню їх не було меж. Сумнівам - ще більше. Бачу повне замішання. Тоді я кажу їм наступне: «Я вам призначу лікування всього на одну добу. Мине хвороба у всіх у вас, значить, я був правий, не пройде - перепрошую і будемо думати, що робити далі. Всього лише добу ». Після такого аргументу вони здаються і погоджуються на лікування. Пропоную їм провести одномоментне лікування корости, запропоноване ще в 30-ті роки минулого століття професором Демекавічем.

А полягає вона ось у чому: я виписую ліки під назвою гіпосульфат натрію в 60%-ном розчині і ставлю на рецепті № 1. Друге ліки - це соляна кислота і виписую її в 3%-ому розчині і пишу на рецепті № 2. Обидва ліки виписані по 500 г, і будь-яка аптека за лічені копійки швидко зробить його. Увечері починається лікування з одного якого-небудь хворого. Треба повністю роздягтися. Інша людина виливає розчин № 1 у чистий посуд. Руки обов'язково повинні бути чистими. Бере на долоні частина розчину і втирає в шкіру, спочатку з пальців однієї руки до плечей, потім другий, далі грудна клітка спереду і ззаду, потім живіт, спина, стегна, гомілки спереду і ззаду аж до стопи. Після цього друга людина, а якщо його немає, то перший, добре вимивши руки від розчину № 1, наливає в інший посуд розчин № 2 і в такому ж порядку втирає в шкіру хворого від шиї до п'ят. Треба почекати, поки всі вбереться в шкіру. В результаті хімічної реакції двох ліків утворюється сірководень, від якого кліщ гине моментально. Через 30 хвилин помитися горячейо водою, витерти тіло насухо і надіти чисту білизну.

Змінити всі постільна білизна. Що не можна прокип'ятити, прожарити гарячою праскою. Вранці наступного дня ще раз змінити білизну. Всі пустити в прання і кип'ятіння. Підлога в квартирі продезінфікувати будь-яким дезраствором або окропом. Лікування закінчено. Хворим на руки виписується 1%-вий саліциловий спирт.

У цій, змоченої в цьому спирті, тижнів зо два щоденно обтирають шкіру на випадок того, де можливо з решти яєць виплоду нові кліщі - їх швидко знищить цей спирт. От і все лікування.

Яке ж моє було здивування, коли всі троє колишніх хворих в повному складі приїхали до мене ще раз. «У чому справа? Що трапилося? »- Питаю. Тут вже відповідає голова родини: «А приїхали ми всі до вас втрьох віддячити за таке гарне і ефективне лікування! Ми не перестаємо дивуватися, як це - пройшли стількох лікарів, і все безрезультатно, а ви в перший же раз поставили діагноз і призначили швидке лікування? Хвороба більше не повторилася ні в кого. Величенне, від душі спасибі! ».

На цьому разі і закінчився найцікавіший епізод з моєї практики.

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-03-30 00:08:20

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-03-29 20:50:40

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-03-29 19:51:55

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-03-29 20:41:27

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-03-29 21:05:52

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-03-30 02:15:32

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-03-29 20:48:50

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-03-29 21:04:33

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-03-28 08:46:11

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-03-29 10:29:27

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-03-30 00:40:59

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-03-28 13:56:06

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-03-29 01:46:03

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-03-29 17:32:30

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-03-29 12:07:06

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-03-29 10:27:25

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-03-27 17:44:50

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-03-29 10:29:33

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-03-29 17:31:09

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-03-27 01:54:25