Сіль на рану.

Справа була у Велику Вітчизняну війну. Під час окупації у нашому селищі лютувала короста. Ми з подружками грали в класики поруч зі лавкою, де розмовляли дві дівчини, і одна інший повідала, як вона позбавилася від корости. Мені було 7 років, але її розповідь запал мені в пам'ять. Вона розчісувала виразки нігтем, знімала засохлу шкірку і посипала уражене місце сіллю.

На початку 50-х мій молодший братик підхопив десь коросту. У нього з'явилися прищі між пальцями на руках, на грудях і на животі. Мама прийшла в жах. Вона розповіла мені про це в суботу - наш банний день. А купання молодшого входило в мої обов'язки. Я розпалила грубку, нагріла води, поставила малюка в корито і, добре розпарити його, розтерла мочалкою, особливо ті місця, де були прищі. А потім облили його заздалегідь приготовленим міцним розчином солі. Бідний мій братик завив, затанцював у ночвах, але незабаром заспокоївся. А мама потім так і не зрозуміла, куди поділася короста.

Однак про корості довелося мені згадати через 20 років. Я працювала у цеху, коли почула, як шепочуться фасовщіци. Виявилося, в однієї з них все тіло покрилося виразками, хворіє вся сім'я. Я порадила їй не тільки обливатися соляним розчином, але і робити примочки з сіллю, спочатку розпарити виразки. Після вихідних фасовщіца прийшла весела і з вдячністю демонструвала залишилися сліди від колишніх болячок.

Ось так випадково почута рецепт двічі виявився корисним. Але мені здалося, а може, солоні примочки варто застосовувати і в разі поразки особи, підшкірним кліщем? Я зустрічаю іноді таких молодих людей, але соромлюся поговорити про це, а хто-небудь напевно знайомий із «солоним» способом лікування.

Проти інших дефектів шкіри теж є найпростіші способи. Про користь урини говорилося багато.

Мене і мою сестру нею лікувала бабуся від «ципок». Викупав нас, змащувала руки і ноги сечею, давала обсохнути і потім, не витираючи оброблені болячки, укладала обох внучок спати. Нариви та чірьі бабуся лікував хлібом з сіллю. Попередньо вона довго жувала круто посолений хліб. Ймовірно, багата ферментами слина теж грала не останню роль у лікуванні. А ось бородавки ми зводили, накладаючи на ніч кашку з дозрілих ягід горобини. За 7-10 днів застосування подібних аплікацій шкіра повністю очищалася.

Ще хочу розповісти про користь насіння подорожника.

Знайома розповіла мені, як одного разу зібралася було зовсім вмирати - доконала хвороба шлунка. Знесилена від хвороби, сиділа вона біля хати у спеку на сонці. Ноги не йшли, і вона ніяк не могла зігрітися, незважаючи на фуфайку і валянки. І, як у казці, йшов повз дідок, поцікавився, що з нею. Він порадив молодиці лікуватися подорожником, їсти листя без обмежень, заварювати подорожник як чай або змішувати в рівних частинах з медом.

Через 3 тижні ця жінка вже сама ходила до криниці по воду, скинула з себе валянки і, куди б не йшла, рвала по шляху чистенькі листочки і їла їх. Я познайомилася з нею, коли їй було близько 40 років. І свою історію лікування мені розповідала красива, дихають здоров'ям, червонощока жінка.

Мій дядько, який страждав хворобою шлунка, вважав, що вижив теж тільки завдяки прийому трави подорожника.

Якщо нарвати пучок стрілок подорожника (без листя) з насінням (можна недозрілий), залити його окропом і кип'ятити 5 хвилин, а потім настояти під шубою і пити як чай, пронос, навіть дизентерійний, швидко проходить. Я таким чином лікувала своїх дітей. Чай виходить густим, слизовим і темним, залежно від міцності. Не гребує, пийте без обмежень. Добре допомагає.

Хотілося б дізнатися про способи очищення води. У нас в Орлі вода дуже іржава і сильно хлорується. А при кип'ятінні вона стає мертвою.

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-04-02 15:13:24

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-04-02 14:34:01

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-04-02 11:38:57

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-04-02 11:23:13

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-04-02 18:10:27

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-04-02 07:25:37

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-04-02 03:23:34

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-04-02 07:48:59

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-04-02 12:24:13

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-04-02 17:41:09

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-04-02 17:43:08

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-04-02 00:33:20

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-04-01 23:37:31

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-04-02 14:27:33

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-04-02 14:27:33

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-04-02 17:46:18

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-04-02 03:24:00

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-04-02 17:48:03

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-04-02 13:30:23

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-04-02 08:47:03