Гейша - нове відкриття в галузі медицини

Гейша

Дивовижна, неймовірна країна Росія! От і таке поняття як Гейша в Росії це, перш за все жінка дружина або жінка, яка прагне бути дружиною. Вона отримує максимальне задоволення своєму чоловіку. Ніжне ставлення, відчуття і розуміння його бажань і примх робить її безцінною і завжди бажаною. З хорошою освітою, забезпечена, вона займається собою, розвиваючи інтимні м'язи і володіючи мистецтвом спілкування тіла і душі, вона відчуває оргазм до 20 разів за годину статевого акту, з чоловіком отримуючи задоволення і даруючи йому щастя, змушуючи його ненав'язливо підтягтися, відповідати її сексуальним потребам . Змушує його бути здоровим, щасливим, сексуальним забуваючи про вік та інші казки, придумані фригідними суперницями і дурними імпотентами. Показуючи, майстер клас в ліжку, проявляючи ініціативу, винахідливість і зберігаючи свою індивідуальність, вона найкраща, щаслива, життєрадісна!

Саме з такими жінками воліли і вважають за краще проводити час Японія ¬ ські чоловіки. За одним лише виключенням. Володіючи «таємними навчаннями любовної гри», японська Гейша, вміє доводити чоловіка до повного оргазму в КОРОТКІ ТЕРМІНИ, сама не відчуваючи оргазму, змушена Зображують, прикидаючись крайню сте ¬ пень задоволення і збудження. І внаслідок цього сумна медична статистика 80% японських жінок мають різні гінекологічні захворювання і 98% японських чоловіків мають урологічні захворювання. Зображено й Притвор нев ¬ озможно залишатися здоровою.

Всі гінекологічні та урологічні захворювання (крім інфекційних) про ¬ виходять від нетривалого статевого акту.
(Відкриття зроблене автором)

Ми живемо між сходом і заходом, тому ми просто приречені, бути мудрішими сходу і розумніші заходу. За розробленою методикою з допомогою методу психотерапії дуже швидко розвиваються всі здібності Гейші, і найголовнішою з них це відчувати оргазм, керуючи інтимними м'язами, в будь-якому віці.


Пропоную прочитати відгуки:

... «Дорогі подруги ніколи не думала, що мені так буде подобатися це життя. Я закохана у свого чоловіка ще сильніше, ніж у молодості, сильніше, ніж у перший раз. Коли-то я тільки читала, що таке оргазм у жінки і завжди злилася, думаючи, що брешуть ці письменники. А зараз сама готова вибухнути від щастя, відчуваючи оргазм по кілька разів. Веду себе як дівчисько. Будую плани, стежу за собою, і зовсім не відчуваю віку »...
/ Лідія Іванівна 78 років /

... «Зробила для себе дивне відкриття. Поговоривши з мамою про оргазм і отримавши від неї, що такого немає, я зрозуміла, наскільки вона нещаслива. А, розмовляючи з подругами, почула тільки в мріях те, що я зараз відчуваю, займаючись сексом зі своїм чоловіком. Вік у нас однаковий, але яка різна життя! Я щаслива, мені цікаво жити, мій чоловік душі в мені не чує. У ліжку я богиня! Як добре, що я скористалася цим методом психотерапії для розвитку здатності Гейші, жриці кохання. У мене є знання, вміння і совість моя чиста, тому що більше етичного способу розвинути свою сексуальність придумати неможливо »...
/ Тетяна 18 років /
Тепер зрозуміло, чому Гейша символ бажаною жінки, яка зуміла довести до досконалості мистецтво залучати чоловіків і з легкістю «маніпулювати» ними не чаклунством, а єством? Щасливі люди більш привабливішою, адже з ними легко, приємно і радісно. Опануйте мистецтвом спілкування тіла і душі, і вас будуть обожнювати! За допомогою запатентованого мною методу психотерапії була підготовлена краща Гейша 2003 року. Вона була кращою в 2004 році в 2005, і вона до цих пір залишається найкращою.

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-08-15 19:59:55

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-08-15 14:42:47

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-08-15 14:19:18

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-08-15 16:48:26

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-08-14 13:01:15

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-08-15 21:42:30

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-08-15 19:57:24

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-08-15 21:39:24

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-08-15 11:10:24

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-08-14 13:06:24

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-08-15 16:39:19

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-08-15 07:59:18

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-08-15 20:06:02

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-08-14 12:16:33

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-08-15 14:53:47

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-08-15 19:07:15

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-08-15 20:02:53

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-08-14 20:04:09

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-08-15 19:19:42

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-08-14 13:16:36