Безпліддя. Рішення проблеми

Безпліддя - це не приватна проблема. Це проблема всього організму. І її рішення лежить в комплексному покращенні стану здоров'я організму. Не важливо - чоловік це або тварина. Досягнення критичного віку природним шляхом вимикає репродуктивну функцію. А повернення в більш молодий - знову її містить. Багато що залежить від ступеня зашлакованості Вашого організму.

Тюлені і орли в Балтійському морі, куди скидалися відходи, свого часу були на межі вимирання. Тюлені харчувалися рибою, що виросла в екологічно забрудненому морі. Їхні трупи «утилізуються» орлами. Коли орли відкладали яйця, то з них з'являлися пташенята тільки у кожної четвертої пари. І орли опинилися на межі вимирання.

Поки на державному рівні не вирішили проблему. Тюленів стали підгодовувати екологічно чистої рибою. Кількість токсинів в їх організмах зменшилася. І по ланцюжку покращився стан народжуваності у орлів.

Стан дітородної функції у сучасної людини дещо краще. Лише кожна третя пара на сьогодні безплідна. Причому у половини не знаходять видимих змін в стані здоров'я і причин для розвитку безпліддя.

Для цього необхідно відповісти на кілька запитань:

В якій екологічному середовищі Ви живете?

Якими продуктами харчуєтеся сьогодні?

Якими продуктами харчувалися раніше?

Які поєднання продуктів віддаєте перевагу?

До якого знаку Зодіаку належите?

Якими способами оцінювався стан здоров'я?

На стан репродуктивної функції подружньої пари впливає комплекс чинників. Людина значно складніше машини. Якщо зіпсується одна свічка в системі запалювання - система запалювання почне барахлити, але їздити машина ще буде. Якщо зняти одне колесо (крім запасного) - їздити зможе, але тільки професіонал. Яке ланка виявилося ключовим у кожної сімейної пари може бути визначено в ході детального обстеження.

На сайті є кілька статей, опублікованих на медичній конференції, присвячених ліквідації безпліддя. У 2006р опублікований перший том «Медичної енциклопедії для батьків та дітей», яку можна придбати на сайті. У книзі основна увага приділена попередню підготовку до вагітності обох майбутніх батьків, ліквідації безпліддя, раціональному супроводу вагітності і першого року після пологів.

В даний час ця інформація суттєво перероблена, деталізована, доповнена, є рецензії провідних фахівців МОЗ України. Вирішується питання про публікацію окремою книгою.


Які фактори впливають на безплідність.

У жінки яйцеклітини знаходяться в яєчниках від народження. І сумарне дію всіх негативних факторів навколишнього середовища, особливостей харчування, вибір засобів для лікування, спосіб життя відбивається на стані репродуктивної функції. Від цього залежить, чи збережеться чи ні репродуктивна функція як така. А якщо збережеться - який рівень здоров'я буде у народженої дитини. Адже основна мета не просто народити, а народити здорову дитину. Складність для жінки в тому, що яєчники не мають захисного бар'єру, і всі негативні фактори гостріше відбиваються на стані яйцеклітин. Але, в переважній більшості випадків жіночого безпліддя, яйцеклітини в яєчниках є. Оцінюють яєчник макроскопічно, а оцінити внутрішньоклітинний вміст поки неможливо. Якщо застосувати системний підхід в оздоровленні - стан яєчників і яйцеклітин можна поліпшити. Але для підготовки до вагітності необхідно не менше 3-4 місяців. Перед овуляцією (тобто виходом яйцеклітини назустріч сперматозоїдам) яйцеклітина пробуджується за 3 місяці. Відповідно, в цей час організм повинен бути здоровий і чистий. І для жінки попередня підготовка - від 1-2 місяців (залежно від тривалості безпліддя) + 3 місяці оберігання від вагітності (щоб не запліднити яйцеклітину слабку).

Для чоловіка попередня підготовка може бути коротше. Зміна сперматозоїдів відбувається при кожному статевому акті. І, якщо вони є, поступово можна збільшити їх виживаність, рухливість, кількість. Для цього необхідно кілька місяців цілеспрямованого оздоровлення. Якщо сперматозоїди відсутні - більше їм взятися нізвідки і такий вид чоловічого безпліддя не усунені. Сперматозоїди відокремлені від крові гематотестикулярного бар'єром, який виконує свою функцію лише в екологічно благополучних умовах. Якщо в них жити або якщо їх штучним чином створити. Використовуючи системний підхід до збереження та зміцнення здоров'я.
Гематотестикулярний бар'єр щодо пронизує. У звичайних умовах він достатньо готується, проте легко проникний для алкоголю і розчинних у ньому речовин. А сьогодні вони дуже часто зустрічаються в навколишньому середовищі сучасної людини - у повітрі, воді, грунті, продуктах харчування, лікарські засоби. І впливають на життєздатність, рухливість сперматозоїдів.

Розвиваючись у таких умовах сперматозоїди не зможуть виконати основне завдання - досягти яйцеклітини і запліднити її. За звичайними мірками сперматозоїду необхідно подолати невелику відстань. Всього 7-8 см по порожнини матки і 10-12 см по маткових трубах. Але якщо співвіднести це відстань з його розмірами - 10 мкм головка і 50 мкм єдиний орган руху - хвіст, то проблема запліднення для багатьох стає суттєвою перешкодою. Шлях у 20 см по прямій для сперматозоїда аналогічний відстані приблизно в 40 км для людини. Довжина шляху значно збільшується, тому що сперматозоїди рухаються не по прямій, а зигзагоподібної. І долає сперматозоїд цей шлях всього за 30 хвилин, зі швидкістю 3 мм в хвилину або, у перерахунку на дорослі розміри - від 80 км / год. Причому з 10-ти метровим хвостом ззаду, долаючи зустрічний рух в'язкої слизу. А в маткових трубах з'являються додаткові перешкоди у вигляді ворсинок епітелію, які він змушений огинати, складок слизової, за якими він переміщається вгору-вниз. І перистальтика труб, раптово відкидала його далеко назад, до початку шляху.

Хочете оздоровити свій організм, поліпшити потенцію, посилити статевий потяг? А може Вам необхідно усунути безпліддя (чоловіче, жіноче, сімейне), відновити репродуктивну функцію чоловіки, жінки, сім'ї?

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-08-15 19:59:55

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-08-15 14:42:47

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-08-15 14:19:18

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-08-15 16:48:26

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-08-14 13:01:15

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-08-15 21:42:30

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-08-15 19:57:24

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-08-15 21:39:24

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-08-15 11:10:24

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-08-14 13:06:24

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-08-15 16:39:19

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-08-15 07:59:18

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-08-15 20:06:02

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-08-14 12:16:33

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-08-15 14:53:47

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-08-15 19:07:15

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-08-15 20:02:53

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-08-14 20:04:09

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-08-15 19:19:42

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-08-14 13:16:36