без ризику і в задоволення

Про приготуванні деяких лікарських форм з біологічно активних продуктів бджільництва в домашніх умовах.


Хроніческій простатит і аденома передміхурової залози - найбільш масові хвороби представників сильної половини людства. Якщо простатитом можна захворіти з моменту настання статевої зрілості, то аденома нас наздоганяє на схилі років, як правило, після 55 років. Втім, в останні десятиліття ця хвороба значно «помолодшала».

Реклама нав'язливо пропонує нам зарубіжні препарати, «гарантуючи» повне лікування і відновлення потенції. Як показав час, насправді імпортні препарати при неймовірної дорожнечі виявляються малоефективними, в кращому випадку тимчасово полегшуючи стан.

Продукти бджільництва ж дозволяють навіть самому хворому приготувати лікувальний препарат в домашніх умовах, при цьому не піддаючи себе абсолютно ніякому ризику. У крайньому випадку, якщо приготовлений препарат не допоможе, то і шкоди не завдасть. Народна медицина має тисячолітній досвід використання біологічно активних продуктів бджільництва (БАПП) у лікуванні найрізноманітніших захворювань, і шкода, що ми, піддавшись рекламної тріскотні, часто забуваємо про досвід наших предків.

Численні приклади успішного лікування продуктами бджільництва хронічного простатиту, аденоми передміхурової залози та інших запальних захворювань сечостатевої системи дають підстави стверджувати їх високу терапевтичну ефективність.

Антибактеріальний сила прополісу разюча. Вона встановлена відносно більш ніж 100 видів бактерій і грибків. Антимікробною дією володіють водні, спиртові, гліцеринові, масляні розчини прополісу. При цьому мікрофлора, в тому числі грибок, не може пристосуватися до прополісу так, як це вони роблять по відношенню до антибіотиків. Більш того, при поєднанні з антибіотиками підвищується антимікробна дія останніх від 10 до 100 разів. Важливо і те, що при внутрішньому вживанні прополіс не викликає дисбактеріозу, відновлюючи моторику кишечника. Спільно з іншими продуктами бджільництва - медом, пергою, маточним молочком, бджолиною отрутою - дає більш високий лікувальний результат.

Тепер кілька практичних порад і рекомендацій. При хронічному захворюванні передміхурової залози прополіс застосовується у вигляді ректальних свічок, які щодня, перед сном, вводяться в пряму кишку. Курс - 30 днів. Через 1,5-2 місяці лікування повторюється. Свічки можна приготувати в домашніх умовах. Від куплених в аптеці вони, мабуть, будуть відрізнятися лише більш високим лікувальним якістю.

Візьміть 100 г прополісу і помістіть в холодильник. При низькій температурі прополіс робиться крихким, що дозволяє його потім стовкти в ступці до пилоподібні стану. Стовченої прополіс висипте в скляну баночку і залийте медичним спиртом, так, щоб утворилася густа кашка. Витримайте при кімнатній температурі 1,5-2 доби, періодично помішуючи вміст дерев'яною лопаточкою.

Після цього баночку з прополісной кашкою поставте на водяну баню і нагрівайте до температури не нижче +80 °, періодично помішуючи. Прополіс має розпуститися до однорідної маси, без крупинок, після чого баночку поставте остигати. На поверхні охололого прополісу повинна утворитися воскова скоринка - навіть у самому якісному прополісі, взятому з вулика бджіл, знаходиться до 25-30% воску. Видаливши її, ми отримаємо стовідсотково очищений прополіс, іменований у науковій літературі «Густий екстракт прополісу». Він являє собою густу масу темно-коричневого кольору зі своєрідним, дуже приємним запахом. Зберігати прополіс треба при кімнатній температурі, у щільно закритій банці, в темряві. Якщо він твердне, то до нього треба додати спирт і знову розігріти до стану плинності.

Для приготування свічок (ректальних, вагінальних, внутрішньоматкових) в якості основи беруть масло какао. Його можна купити в аптеці. При неможливості придбати масло какао роль основи може виконати нутряний, яловичий жир, сполучений з внутрішнім свинячим жиром 1:1. Ця суміш робиться тому, що сам по собі яловичий жир занадто тугоплавкий і в порожнині тіла при температурі 37 ° НЕ розтопиться. Свинячий ж жир має зворотну властивість. Об'єднавши ці дві жирові основи, ми отримаємо масу, яка в порожнині тіла швидко розплавиться, віддаючи організму пов'язаний жиром прополіс чи іншої інгредієнт.

В якості основи можна також використовувати і сільське несолоне вершкове масло. Але свічки, приготовлені на його основі, треба постійно зберігати при мінусовій температурі і діставати безпосередньо перед вживанням.

Прополіс - своєрідний матеріал. Якщо його розпустити до рідкого стану, вилити в таку ж рідку жирову основу і спробувати змішати, то з цього нічого не вийде. Прополіс відокремитися і буде вести себе приблизно так, як білок і жовток у курячому яйці: кожен сам по собі. Треба зробити прополіс рідким, а жирову основу зразок густого меду або ж густий, в'язанням сметани, але що володіє якістю текучості. Повільно виливаючи прополіс у в'язку жирову основу і помішуючи її, ми як би пов'язуємо прополіс, рівномірно розподіляючи його в середовищі. Потім приготовлена суміш заливається у форми.

Їх роблять з харчової алюмінієвої фольги або ж пергаментного паперу. Для цього фольга розрізається на смужки 50x70 мм. Цей прямокутник намотується на спеціально зроблений шаблон з дерева, скла або пластмаси, який представляє собою круглий гладкий стрижень завдовжки 100 мм, діаметром 10 мм, з загостреним овальним кінцем. Намотавши фольгу на шаблон, загортаємо її нижній кінець із загостреною боку. Після чого формочка довжиною 50 мм і діаметром 10 мм знімається з шаблону і ставиться в гніздо, просвердлений у дерев'яні брусочки, діаметром 12 мм і глибиною 30 мм. Виготовивши потрібну кількість формочок і поставивши в гнізда, заливаємо їх приготовленої жиро-прополісной масою. Після охолодження, у міру потреби, свічки звільняються від фольги і застосовуються за призначенням. Зберігаються в холодильнику.

Наукова медицина рекомендує наступні параметри свічок. Розмір свічки для ректального застосування повинен бути довжиною 50 мм, діаметром 10 мм. Для вагінального і внутріма-точного використання-довжина 80 мм, діаметр 10 мм.

На 30 ректальних свічок буде потрібно: 80 г жирової основи; 7,5 г прополісу; 4,5 г перги; 4,5 г маточного молочка; 12 г меду. До речі, фармацевтична промисловість свічки з композицією продуктів бджільництва не випускає.

Якщо хворий заражений грибком Кандида або іншими видами грибка, в тому числі при змішаній патології, процентний вміст прополісу має бути збільшене до 25-30%, тобто на 100 г основи необхідно розмішати не менше 25-30 г прополісу.

На виготовлення вагінальних супозиторіїв у кількості 30 шт. буде потрібно не менше 330 г жирової основи, а прополісу в залежності від процентного вмісту, за вищеописаною схемою. Для лікування хронічних захворювань необхідно пройти протягом року не менше 3 курсів по 30 днів з перервою між ними 1,5-2 місяці.

При лікуванні аденоми передміхурової залози лікувальними свічками одночасно необхідно вживати всередину відвар з підмору бджіл. На 0,5 л води засипати 3 столові ложки підмору (10-15 г), кип'ятити протягом 1 години. Після зняття з вогню процідити і додати 1 чайну ложку меду і 50 г спирту (для консервації). Пити по столовій ложці 3 рази на день після їжі протягом місяця. Через два тижні курс можна повторити. Зберігати в холодильнику.

Курс лікування передбачає також щоденне вживання меду по 80-100 г і по чайній ложці перги або пилку-обніжжя - до їжі 3 рази на день. Продукти бджільництва, зазначені у цій рецептурі, краще всього купити у знайомого бджоляра.

Маточне молочко (апілак) можна придбати в аптеці, так як бджолярі, за рідкісним винятком, не заготовлюють його. У продажу апілак може бути в таблетках або ж у вигляді порошку. На курс лікування потрібно 30 таблеток. За допомогою кавомолки таблетки подрібнюють до пилоподібні стану і повільно при енергійному помішуванні висипають в суміш. Також чинимо і з пергою. Всі інгредієнти засипаються в такій послідовності: в жирову основу, температура якої не повинна перевищувати +40 °, повільно виливаємо рідкий прополіс, ретельно перемішуючи, потім подрібнені пергу і апілак, наприкінці додаємо мед. Процес йде при постійному помішуванні.

Для правильного приготування лікувальних свічок необхідно всі компоненти зважувати. Робити препарат на-віч - неприпустимо. Зручними і порівняно дешевими для цієї мети можуть послужити побутові мисливські ваги, які продаються в мисливських магазинах.

При урологічних і гінекологічних захворюваннях нерідко виникає необхідність у спринцюванні ураженого органу водним розчином прополісу.

У посудину налити 100 куб. см кип'яченої води, додати 10 г подрібненого прополісу, закрити кришкою і гріти на киплячій водяній бані 60 хвилин, помішуючи дерев'яною паличкою. Остудити. Зберігати в холодильнику не більше 10 днів.

При грибкових ураженнях зміст прополісу необхідно доводити до 25-30%.

Найбільш повне екстрагування прополісу відбувається у водно-лужному середовищі. Візьміть 0,5 л кип'яченої води і внесіть до неї 5-6 чайних ложок без верху березової золи. Перемішайте і залиште на добу, періодично струшуючи. Приготований слабо-лужний розчин води через шланг злийте. Додайте в нього подрібнений прополіс в тій кількості, процентний вміст якого вам необхідно мати. Наполягати дві доби. Після чого процідити. Отриманий розчин являє собою темно-коричневу рідину зі специфічним запахом прополісним. Звертаю увагу на те, що після приготування водно-лужного розчину його треба спробувати на смак, взявши столову ложку рідини в рот. Він не повинен проявляти специфічного лужного печіння слизової порожнини рота. Якщо є печіння, додайте води до зникнення цього присмаку.

Одне важливе доповнення: людина, що узявся приготувати лікарський препарат в домашніх умовах, повинен перебувати в гарному настрої. У традиціях православного цілительства перед початком цієї роботи потрібно прочитати молитву.

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-04-05 17:36:01

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-04-05 18:09:43

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-04-05 19:44:17

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-04-05 18:24:14

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-04-05 00:58:58

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-04-05 19:09:43

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-04-05 22:55:33

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-04-06 06:06:51

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-04-06 02:25:37

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-04-03 18:06:05

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-04-05 21:54:22

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-04-04 11:42:59

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-04-04 11:45:33

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-04-06 03:19:50

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-04-05 17:36:56

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-04-06 04:10:06

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-04-04 11:43:28

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-04-05 15:32:01

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-04-05 20:21:51

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-04-04 18:22:01