Здоровим, щасливим, сексуальних може стати кожен - нове відкриття в галузі медицини.

Нарешті вдалося знайти відповідь на таке запитання: «Як вилікувати хронічні захворювання? Як вилікувати раніше вважалися невиліковні захворювання, наприклад онкологію? »
в цікавий час ми живемо. Ви можете почати робити те, що до сьогоднішнього дня взагалі ніколи не робили. Це означає прийняття нових рішень, придбання нових умінь, започаткування нових проектів, а також зміну спрямованості Вашої роботи та особистого життя.

і що вже точно, ми живемо у найсприятливіший період людської історії. Ніколи, схоже, для такої великої кількості людей не існувало такої великої кількості можливостей реалізувати всі свої бажання.

Сегодня ми увійшли в нову еру, яку називають псіхозойской ерою або ерою розуму. Зроблені відкриття дозволяють сказати, що Ваш розум настільки могутній, що, будучи спрямованим, в потрібне русло, може допомогти Вам досягти практично всього. У Вас заховані нерозтрачених джерела такого потужного потенціалу, що за ціле життя Вам, напевно, не зробити і малої частки того, на що Ви дійсно здатні.

A здатні Ви бути щасливими, здоровими людьми. Знайдено нарешті секрет лікування хронічних і раніше вважалися невиліковними захворювання.

і відповідь на це складне питання виявилося дуже простим. Те, що робить Вас хворим, це Ваші емоції, Ваша емоційна реакція. «Хто керує емоціями, той керує здоров'ям».

Может це здатися комусь сильно простим рішенням. Але пам'ятайте, що досить просто ускладнювати речі і вельми складно їх спрощувати. Правда не буває складною. І хочу зауважити найефективніші методи лікування - найпростіші.

Другімі словами, кажучи думка будівною. Ваші думки і що стоять за ними емоції - це причини створення умов Вашого життя. Все, що є сьогодні Ви «притягли» до себе, своїми власними думками. Ви можете змінити своє життя, своє здоров'я, тому що можна змінити свою емоційну реакцію, свій спосіб мислення. Адже причина, по якій одні люди здорові, а інші ні, досить проста: здорові люди думають не так, як хворі.

Ето можна зрозуміти на прикладі:
«Пізньої ночі два людини йдуть по темній вулиці. Несподівано на їх шляху з'являється якась тінь. Один чоловік починає стукати серце і частішає дихання, з'являється страх. Інший зберігає спокій ».

Собитіе, що сталося з обома - одне й те ж, але емоційні реакції цих людей різні, оскільки у них неоднакове сприйняття дійсності, зумовлене різними розумовими моделями того, що означають тіні, миготливі вночі на темних вулицях. Як видно, здорова людина володіє прямо протилежним складу мислення хворої людини і протилежною емоційною реакцією.

У однієї людини миготливі тіні на темних вулицях викликали стрес, тобто надмірну форму емоційного реагування. Повідомлення, що з'явилося відчуття страху, якщо воно буде тривати досить довго, призводить до психосоматичних захворювань. В основі, яких лежить зрив фізіологічних механізмів регуляції. Тіло стає «мішенню», по якій погано контрольовані емоції б'ють прямою наводкою.

в відповідь на стресові подразники реагує найбільш слабкий орган людини, незалежно чоловік це чи жінка: серце, судини, той чи інший відділ кишечника, сечова , статева системи і т.д. Це пов'язано або з генетичною схильністю, або у зв'язку з передувала хворобою або травмою цього органу.

Як вже відомо, стрес - це викликане яких-небудь сильним збудженням, стан підвищеного нервового напруження, перенапруги. У реакції організму на сильні подразники беруть участь в першу чергу нерви, за якими в мозок надходить інформація. Мозок, що обробляє цю інформацію і приймає рішення про відповідні дії, і нерви з яких ці «команди» передаються з мозку до різних органів.

Сігнал небезпеки, вступаючи в мозок, стимулює діяльність гіпофіза. Виділяє гіпофізом гормон - так званий адренокортикотропний гормон (АСТН) - разом з кров'ю надходить в надниркові залози і спонукає їх до виділення адреналіну, що в свою чергу викликає прискорення роботи серця, підвищення артеріального тиску, наростання м'язової напруги. Адреналін називають «гормоном тривоги» на противагу норадреналіну, який як би «контролює» емоції і за це отримав назву «гормон рівноваги». Ми часто говоримо собі: «Усі хвороби від нервів» і вчені підтверджують, що ми маємо рацію. Причиною 80% захворювань вважають стреси.

на стресові стани, перш за все, реагують наші судини, їх стінки різко звужуються, а спазми судин в момент сильного нервового збудження можуть призвести до різкого підвищення кров'яного тиску, порушення серцевої діяльності та навіть до зупинки серця.

Язва шлунка і дванадцятипалої кишки частіше за все є наслідком напруги всього організму, що викликає спазм судин в стінках шлунка і місцеве порушення кровообігу слизової оболонки. Знижується її стійкість до посиленого, у зв'язку з нервовим напруженням, виділенню шлункового соку та його підвищеної кислотності. Шлунковий сік роз'їдає слизову оболонку - так з'являється виразка.

Под впливом будь-якого стресового подразника мозок виділяє в організм гормони стресу, які викликають порушення діяльності:

1. Серця.

2. Шлунка.

3. Печінки, жовчного міхура (спазми жовчного міхура).

4. Травного тракту (виразка шлунка і дванадцятипалої кишки, подразнення товстої кишки, порушення травлення).

5. Нирок.

6. Статевих органів.

7. Шкіри (кропив'янка, екзема, лускатий лишай, вугри).

Часто в стані нервового напруження люди ведуть себе, так ніби їм не вистачає повітря: роблять глибокі вдихи, позіхають. Причина цього порушення функцій діафрагми, які можна спостерігати на рентгенівському екрані. Наприклад: спровокувавши у пацієнта напружений стан бесідою на неприємні теми.

Не підлягає сумніву, що тривалий стрес знижує опірність хворобам. Імунна система, що відповідає за мобілізацію захисних сил організму, слабшає. У крові зменшується кількість лімфоцитів, необхідних для боротьби з бактеріями, вірусами, пухлинами. Зростає ризик захворювання, і навіть смерті. Найбільш небезпечне ослаблення імунної системи виявлено у людей переживають сильний стрес у зв'язку зі смертю найближчих людей.

Емоціональние наслідки стресу - занепокоєння, порушення сну, пам'яті, здатності зосередитися. У важких випадках розвивається депресія. А причинами стресу можуть бути як зовнішні фактори, так і внутрішні.

і от якщо уявити, що ці дві людини - це дві жінки. Одна боїться мелькає тінь, інша ні ...

Структура (анатомія) одна - функція (психіка) різна.

Одна залишається здоровою, інша захворює. Але що ж відбувається?

Структура тел одна. Візьмемо анатомічний атлас - в однієї є серце, у іншої є цей орган. У першої є шлунок, у другої є. У першої є мозок і у другої є мозок, структура якого (ідентична) однакова. Але одна відчуває себе спокійно, а інша відчуває страх, бачачи мелькає тінь вночі на вулиці. Як видно з цього порівняння, структура однакова, а різне в них - це емоційна реакція, їхній спосіб мислення, тобто функція або психіка. Функція в даному прикладі - це те, що не можна помацати руками - це психіка людини, її емоційна реакція, його спосіб мислення.

Что відбувається з лікуванням хронічних або невиліковних (онкологія і т.д.) захворювань. Впливають на структуру (анатомію) придумуючи таблетки. Забуваючи лікувати (впливати) на психіку, тобто функцію. А функцію не можливо вилікувати пігулкою. Тим, хто в цьому сумнівається, я пропоную провести експеримент:
Пріміте Вашу улюблену таблетку, дайте відповідь на наступне запитання: «Ви стали розбиратися в ядерній фізиці? Ви стали знавцями вищої математики? »

Конечно ж, ні. Пігулка не дає Вам нових знань. Ваші знання, Ваша емоційна реакція, Ваша точка зору, Ваш спосіб думати, Ваша психіка - тобто Ваша функція залишилася колишньою. Значить Ваше здоров'я залишилося тим самим.

Вот тому й існують ще до сих пір захворювання, які не можуть вилікувати. Впливають на структуру, забуваючи впливати на функцію, психіку людини.
Еще Платон говорив свого часу: «Тіло не можна лікувати без душі. Бо від душі йде все - як добре, так і зле, як на тіло, так і на саму людину. А душа повинна лікуватися особливими цілющими розмовами.

Рассмотрім інший приклад, і все стане ясно:
Представьте, що йде жінка в булочну купувати хліб і не знає математики, не вміє рахувати. Їй дали хліб, а здачу не додали. Прийшовши, додому, жінка виявляє, що її ошукали. Вона починає погано себе почувати, злитися, проклинати продавця. Від образи у неї течуть сльози, розболілася голова, живіт, з'явилася невиразна біль у грудях. Вона приймає пігулку, біль проходить. Настає наступний день, хліб закінчився, і наша знайома йде в інший магазин купувати хліб. Прийшовши, додому, виявляє, що її знову обдурили. Вона плаче від образи, ще дужче розболілася голова, живіт, біль у грудях стає нестерпним. Таблетки найсильніші, виписані лікарем не допомагають. Наша знайома лає лікарів за те, що не можуть її вилікувати і йде до екстрасенса «зняти порчу», відкрити «третє око» і з його допомогою вилікувати свій живіт, головний біль, розлучитися нарешті з болем у грудях. Зі «знятої псуванням» та відкритим «третім оком», але, не знаючи математики, наша знайома йде за хлібом. І все повторюється знову, їй не додали здачу, знову болить голова, живіт, груди. З'являється пухлина, їй роблять операцію. Хірурги відмінно виконують свою роботу, але що потім? (Тут буде доречно звернути Вашу увагу на те, що онкологічний хворий обов'язково повинен бути оперований хірургічним шляхом).

Теперь, коли зрозуміла причина захворювань, які хронічні або невиліковні, стає зрозуміло чому, скільки б і будь-яких осіб не приймав таблеток хвороба не проходить, стаючи хронічної або невиліковною. Лікують структуру (анатомію) людини, а міняти ще потрібно і функцію - його образ мислення (психіку). Хвора людина як би зациклюється на одному способі мислення. Йому здається, що існує тільки один спосіб думати про щось або робити щось. Внаслідок чого його розум неправильно оцінює подія, що відбувається навколо нього, неправильно емоційно реагує, руйнуючи свій організм, виробляє речовини, проти, яких неможливо придумати таблетку. Як вже зрозуміло у вище наведеному випадку жінці потрібно було б не таблетки пити, не відкривати «третє око», а навчитися рахувати здачу, тобто зайнятися математикою.
Але жінка вважає за краще говорити: «Лікарі нічого не знають, тому й не можуть мене вилікувати, я ніколи не буду здоровим »і т.д.

Якщо протестувати такої людини виявиться, що він схильний до самогубства. Але не до активного самогубства, а до пасивного самогубства. Активний самогубець викидається з вікна, а розум точка зору, спосіб мислення пасивного самогубці змушують організм відчувати негативні емоції, які у свою чергу змушують органи виробляти різні речовини які, будуючи пухлина, руйнують його. І це єдине пояснення того, що до цих пір є невиліковні хронічні психосоматичні захворювання.

Только придумають таблетку проти одного симптому, як мозок пасивного самогубці змушує організм виробляти інші речовини, які руйнують організм, будуючи пухлину і так до нескінченності . (Слід звернути Вашу увагу ще раз і повторитися, що онкологічний хворий обов'язково повинен оперуватися хірургічним шляхом). Але що потім? Хіміотерапія? Променева терапія?

Як відомо хіміотерапія, яка застосовується на даний момент інтенсивними дозами, може супроводжуватися ушкодженням кісткового мозку, що загрожують життю. Тому така терапія звичайно застосовується після взяття частини кісткового мозку хворого на збереження. Після проведення хіміотерапії кістковий мозок знову вводиться пацієнту. У деяких випадках стовбурові клітини крові можуть бути відокремлені та використані замість кісткового мозку. Хіміотерапія інтенсивними дозами все ще перебуває в стадії експериментів. Хворим на гострий лейкоз після хіміотерапії інтенсивними дозами може бути зроблена трансплантація кісткового мозку від донора спільного (зазвичай від самого близького родича). Ускладнення при такій терапії включають реакції «трансплантат проти хазяїна» у ході, якої пересаджена тканина руйнує тканину господаря. Хоча ідеальний засіб проти онкологічних захворювань повинно було б вибірково руйнувати злоякісні клітини без нанесення шкоди нормальним клітинам. Кожен хворий, що піддається впливу хіміотерапії, відчуває побічні ефекти - зазвичай це нудота, блювота і зменшення кількості клітин в крові. Люди, які отримують хіміотерапію, часто втрачають волосся. Зменшення числа побічних ефектів (зокрема зниження кількості клітин крові) важливий аспект вдосконалення терапевтичного лікування.

Щоб час терапії злоякісних новоутворень може розвинутися цитопенії - дефіцит одного або декількох типів клітин крові. Наприклад, у хворого може знизитися кількість еритроцитів (анемія), лейкоцитів (нейтропенія або лейкопенія) або тромбоцитів (тромбоцитопенія). Як правило, цитопенії не вимагає лікування. Однак якщо анемія важка, зазвичай проводять переливання еритроцитної маси. Точно також, якщо розвивається тяжка тромбоцитопенія, то для зниження небезпеки кровотечі можуть бути перелита тромбоцити.

Прі розвитку нейтропенії (зниження кількості нейтрофілів - однією з форм лейкоцитів) збільшується ймовірність виникнення інфекційного захворювання. Тому до підвищення температури тіла більше 38С0 у людини з нейтропенією слід ставитися як до невідкладного стану. Хворого обстежують в пошуках симптомів інфекційного захворювання, може знадобитися призначення антибіотиків і навіть госпіталізація. Лейкоцити переливаються в рідкісних випадках, тривалість їхнього життя не перевищує кількох годин, а процедура супроводжується безліччю побічних ефектів. Замість цього можуть застосовуватися деякі речовини (наприклад, гранулоцітстімулірующій фактор), щоб стимулювати вироблення лейкоцитів.

Другіе нові методи променевої терапії, зокрема протонів і нейтронів види опромінення, також можуть виліковувати деякі пухлини. Але променева терапія і хіміотерапія іноді супроводжуються запаленням або навіть виразкою слизових оболонок, наприклад слизової оболонки рота. Виразки ротової порожнини болючі і не перешкоджати прийом їжі. Цілий ряд приймаються через рот (перорально) розчинів, які зазвичай містять антацид, антігастамін і місцеву знеболювальну (анестезуючу) кошти, дозволяє зменшити дискомфорт. Багато ліків можуть зменшити пронос, що виникає при опроміненні живота.

Для проведення імунотерапії використовуються такі методи, як модифікація біологічного відповіді, терапія клітинами - кілерами і гуморальна терапія (антитілами), щоб стимулювати імунну систему організму проти злоякісних утворень. Ці методи застосовувалися при лікуванні багатьох онкологічних захворювань, наприклад мeланоми, раку нирки, саркоми, лейкозів. Нарешті, одна з найважливіших і потенційно ефективних завдань - знайти ліки, які запобігали б виникнення і розвиток злоякісних утворень. Ретиноїди (похідні вітаміну А) здатні ефективно зменшувати частоту повторної появи деяких злоякісних пухлин, особливо порожнини рота, гортані і легенів.

Іммунная система організму вступає в боротьбу і усуває не тільки бактерії і інші чужорідні речовини, але також і злоякісні клітини. Злоякісна клітина - не чужорідна клітина, швидше це клітка, біологічна функція якої змінилася «замаринувалася» таким чином, що вона перестала реагувати на вплив нормальних механізмів контролю за ростом і поділом. Патологічні клітини можуть продовжувати своє зростання і розмноження, приводячи до розвитку злоякісного новоутворення.
в основному захист організму проти злоякісних клітин здійснюється безпосередньо клітинами імунної системи, а не антитілами, циркулюючими в крові. Наприклад, присутність пухлинних антигенів на ракових клітинах може активізувати деякі лейкоцити (лімфоцити і в меншому ступені моноцити), які здійснюють імунологічний контроль, виявляючи ракові клітини і руйнуючи їх.

Решающая роль імунної системи в боротьбі зі злоякісними клітинами ілюструється вражаючими статистичними даними: розвиток онкологічних захворювань у 100 разів більш імовірно у людей, які приймають ліки, що пригнічують імунну систему (наприклад, після трансплантації (пересадки) органу або при ревматизмі), ніж у людей з нормальною імунною системою.

Кроме того, іноді в пересадженому органі вже є злоякісна пухлина, яка не була діагностована до трансплантації. Ця пухлина, можливо, зростала повільно або взагалі не розвивалася у донора трансплантованого органу: проте у реципієнта, чия імунна система пригнічена ліками, необхідними для запобігання відторгнення трансплантата, вона швидко зростає і часто дає метастази. Як правило, коли прийом ліків, що пригнічують імунітет припиняється, пересаджений орган відторгається, і пересаджена злоякісна пухлина також руйнується.

Леченіе і прогноз в значній мірі залежать від тяжкості та ступеня поширення онкологічного захворювання, тобто від стадії розвитку злоякісного освіти, тому життєво важливо якомога швидше звернутися до лікаря і до мене як до психолога - психотерапевта. Мною розроблено спеціальне тестування, яке дозволяє (як показує практика) за 19 років передбачити розвиток онкологічного захворювання і вжити заходів до запобігання та усунення злоякісного новоутворення. А розроблена спеціальна психотерапія дозволяє підсилити здатність імунної системи організму знаходити і руйнувати злоякісні клітини. Відновлює обмін речовин і навчає людину бути здоровим. Відкриття, зроблене мною підтверджено патентом на винахід № 2222355 від 14.03.2002 і називається: «Спосіб психосоматичного оздоровлення людини - конструювання здоров'я». Вже 19 онкологічних хворих стали здоровими, щасливими людьми, у яких є майбутнє.

Все подробиці дізнаєтеся на web-сайті: http://www.shamraev.ru/

Поверьте, у Вас є здорове, щасливе майбутнє.

Для скептиків скажу, що, і затемнення сонця колись вважалося містикою. Але минув час, люди зробили відкриття, отримали нові знання і тепер ми поблажливо підсміюється над неуцтвом наших предків.

Есть стародавня легенда, яка розповідає про ті часи в історії людини, коли суспільство настільки зловживало здоров'ям, що мудреці вирішили відняти у людини секрети здоров'я. І заховати там, де ніхто не зможе знайти. Але де заховати?

Вождь мудреців скликав раду, щоб обговорити це питання.
Младшій з мудреців сказав: «Давайте поховаємо секрет здоров'я глибоко в землі».
Вождь мудреців відповів: "Ні, це нічого не дасть, тому що люди почнуть розкопувати землю, і знайдуть його ".
Тогда мудреці запропонували:" Поховаємо секрет здоров'я в темних глибинах океану ".
Вождь мудреців знову заперечив:" Ні, тому що людина навчиться пірнати в глибини океану, і знайде його ".
Тогда ще один з мудреців сказав:« Давайте піднімемося на вершину найвищої гори і сховаємо його там ».
Але вождь знову не погодився:« Ні, людина згодом забереться на найвищі гори, знайде його і знову забере собі ».
Мудреци не могли нічого придумати і здалися:« Ми не знаємо, куди його сховати. Здається, немає на землі або в морі місця, яке людина коли-небудь не відкриє ».
Тогда головний мудрець сказав:« Ось що ми зробимо з секретом здоров'я. Ми сховаємо його глибоко всередині людини, тому що він ніколи не здогадається шукати його там ».

Согласно легендою, чоловік до цього часу нишпорить по землі - копає, пірнає, лазить по горах, відшукує те, що знаходиться в ньому самому. Ваше здоров'я стає краще тоді, коли Ви самі стаєте краще.

Хорошее настрій - хороша імунна система, поганий настрій - поганий імунітет. (Від автора)

в цьому і є суть мого відкриття . Для того, щоб зробити людину здоровою - треба навчити його відчувати себе добре, керуючи своїми емоціями.

і справа не в тому, звідки Ви прийшли, а в тому, куди Ви йдете, адже легше попередити захворювання, ніж потім з ним боротися. Але на жаль: «Поки грім не вдарить, мужик не перехреститься».

Ето буде зрозуміло на наступному прикладі: Кожному з нас зрозуміло, що хвора людина відчуває себе погано, здорова людина відчуває себе добре. Це як токар на заводі вміє точити, бухгалтер вміє рахувати. Для того, щоб токар став бухгалтером його треба навчити рахувати, навчити бухгалтерії, використовуючи бухгалтерські знання. Людина, яка має проблеми зі своїм здоров'ям хапається за життя, шукає і знаходить книги з методами лікування, щоб вилікувати своє захворювання. Він знаходить, то на пошук чого себе запрограмував. Він читає все про методи лікування, застосовує всі методи лікування на собі і знову шукає методи лікування і лікується, лікується, лікується. Тобто людина хоче бути здоровим, стати «бухгалтером», а книги він читає по «токарного справі» для «токаря», а не для «бухгалтера».

Помніте то вислів: людина стає схожий на те, що він читає.

в книзі «Основи здоров'я» або «Книга, яка лікує», якщо Ви їх прочитаєте і навчіться робити те, що там написано, Ви будете вміти робити собі клізму. Запевняю Вас, що здоровій людині клізма не потрібна. Це ще одна порція «токарних знань», а не «бухгалтерських». Розум людини бачить тільки те, що йому зрозуміло. Токар бачить книги по токарного справі і з задоволенням їх читає. А бухгалтер бачить літературу по бухгалтерії і насолоджується їх читанням, тому що будь-якій людині властиво читати те, що він може зрозуміти й те, що йому знайоме, врешті-решт, він стає, ще більше схожий на те, що він читає. Хвора людина шукає те, що пов'язано з його хворобою, а не здоров'ям, на жаль іншого він не в змозі побачити і зрозуміти.

Только «токарські» знання йому близькі і зрозумілі. І з цієї причини самому вирватися із зубів хвороби дуже складно, не можна змінити те чого не бачиш.

Все, що він читає, чує і в змозі побачити - це тільки «токарські» знання. Тобто лікуватися, лікуватися, лікуватися. Поставлено не та мета, ставиться за мету не бути здоровим, а лікуватися, лікуватися, лікуватися, тому людина знаходить в реальному світі те, що шукає у себе в думках, на що він себе запрограмував.

і як сказав Альберт Ейнштейн:
«Постійно роблячи одне й те ж, нерозумно щоразу сподіватися на інший результат».

Наконец - то знайдено відповідь на питання: «Чому існують невиліковні або хронічні захворювання? Ворог здоров'я - це негативні емоції.

Емоціі - це ті підводні камені психіки, про які розбивається корабель здоров'я будь-якої людини.

Вот тому я навчаю людину відчувати себе добре, керуючи своїми приємними емоціями - тобто конструюю, створюю його здоров'я. Єдиний спосіб встановити межі можливого - це вийти за них в не можливе.

Я хочу подарувати Вам майбутнє! Природа виключно щедра. Вона забезпечує кожної людини здібностями і талантами в надлишку. Ваш найцінніший ресурс - Ви самі. Ваша здатність бути здоровим - найдорожче Ваше майно.

Чем страшний діагноз, тим легше від нього позбавитися. (Від автора)

Оправданіе - це брехня, сказана самого себе, тому не шукайте виправдань, а зробіть зусилля. І ми разом з Вами підберемо спосіб, який виявиться найбільш ефективним для Вас особисто. Вам вибирати, в якому світі Вам жити: у світі хвороби і страху перед смертю або в світі здоров'я, щастя і процвітання. Здоров'я і щастя не залежать від кількості грошей, вони залежать тільки від точки зору, способу мислення, способу думати. Людина обмежений лише власним реальним уявленням про те, що можливо в плані здоров'я, а що ні. Нічого не зміниться, поки не зміниться реальна суть хворої людини. А його стан здоров'я не зміниться до тих пір, поки він не захоче, поборів страхи й сумніви, вийти за ним же певні межі.

Постоянно мінливий світ і необхідність піклуватися про створення сім'ї, про продовження і вихованні роду, зіштовхують сучасної людини зі складними завданнями, труднощами, вимогами, погрозами і небезпеками, які краще всього долаються здатністю до пристосування і здатністю пристосовувати оточення і керувати ним. Ряд вимог повторюється. Наприклад, пристосування до погоди та зміни клімату. Захисту територій забезпечення харчами, захист та харчування потомства, протистояння природним катастрофам, зміна життєвого простору (міграція), а також формування подружніх відносин. Стан будь-якої людини залежить від того, з ким він спілкується. Багатьом людям здається, що це не так, тим не менше, з'єднуючи один і той же атом, наприклад кисню, з різними хімічними елементами, ми маємо можливість, спостерігати приголомшливі ефекти. Якщо раптом жінка відчула, що стала красивою, ніжною, у неї прокинулося почуття впевненості в собі і інші чудові якості, їй треба відкрити очі і подивитися, хто знаходиться поруч з нею. А поряд з нею той, у присутності якого вона найкраща. Взяв у дружини жінку, від якої відчуваєш себе приплюснутим і приголомшеним - і все: життя, справи і навіть внутрішні органи такими ж будуть. Але знайшов жінку, при якій відчуваєш себе розпрямлення і значущим, і справи такими ж будуть і робота внутрішніх органів стане іншою. Тому під час вирішення проблем, стикаючись з незахищеністю від соціального середовища, організм людини піддається тривог, невпевненістю, страхів, тобто те, що називається стресом. Під впливом психо - емоційних стресових впливів виникає соматична дезорганізація. Негативні емоції автоматично приводять до зміни вегетативної регуляції органів, а також гормональних змін. У відповідь на стресові подразники реагує найбільш слабкий орган людини: серце, судини, той чи інший відділ кишечника, сечова, статева система і т.д. Під впливом психічних факторів найбільш частими проблемами сучасних жінок стали такі захворювання як: безпліддя, аменорея (минуще відсутність менструації), дисменорея, не виношування плоду. У чоловіків: утруднення ерекції, зниження активності сперматозоїдів, передчасне виверження сімені. Емоції - це ті підводні камені психіки, про які розбивається корабель здоров'я будь-якої людини - чоловіки чи жінки, дитини або старого, бідного чи багатого, будь-якої національності (повторюся ще раз).

Рассматрівая проблему будь-якого захворювання в аспекті сімейних відносин, переконуєшся: вагітність, пологи, здоров'я майбутньої дитини і сімейні відносини взаємопов'язані. Психічне здоров'я матері основа здоров'я майбутньої дитини. Хворі батьки не зможуть виховати здоровим дитини. Є таке поняття як батьківське програмування. Хворі батьки не зможуть навчити бути здоровим своєї дитини. Вони зможуть навчити його тільки тому, що вміють робити самі: хворіти, бути хворими. Наші мами і тата повторюють помилки своїх батьків. І ця дивина передається з покоління в покоління. Практично ні хто не замислюється над суттю цих помилок і тим більше над питанням їх виправлення. Наші діти, дивлячись на нас, вбирають наші помилки з дитинства - в їхній свідомості виникає рефлекторна переконаність у тому, що шлях батьків - єдино прийнятний для них.

Одна з пацієнток перенесла операцію з видалення матки. Її дочка, подорослішавши, вибрала чоловіка у всьому, навіть зовні, схожого на свого батька і вступила з ним у шлюб. Проведене тестування показало, що у цієї дівчини повторюються хворобу матері. Так воно і вийшло: через півтора року вона захворіла, стався розрив яєчника через що утворилася кісти. Тут треба віддати належне дівчині, не дивлячись на понукання матері, змушує її жити з її чоловіком, вона розлучилася. Але остаточно радіти рано, так як обраний нею чоловік знову нагадує її батька. Як сказав свого часу Альберт Ейнштейн: «Постійно роблячи одне й те ж, нерозумно щоразу сподіватися на інший результат». Ось з цієї причини, змінюючи себе, ми змінюємо своє здоров'я, своє майбутнє, майбутнє своїх нащадків.

Каждий знає, наскільки важкі сімейні розбірки. В однієї із сімейних пар виникла серйозна ситуація, коли у вагітної дружини відкрилася кровотеча з матки. Сталося це після великого скандалу з її чоловіком. І багато випадків з поводженням з порушенням менструального циклу, і припиненням менструації (аменореї) у жінок та імпотенції у чоловіків. Успіх при лікуванні подібного захворювання багато в чому залежить від уміння виявити справжню причину. Наведений нижче приклад допоможе розібратися в суті що відбувається.

Аменорея була частим явищем в концтаборах (від 30 до 90%). У найстрашнішому таборі нашої епохи Аушвіц (Освенцим) аменорея спостерігалася у 100% жінок і 100% імпотенція у чоловіків. Природно, що в цих випадках грав роль і елементарний фактор (дистрофія). При однаковій харчуванні у тих групах, де не було безпосередньої загрози життя, частота аменореї в 2 рази менше у жінок і в 3 рази менше імпотенції у чоловіків. Наскільки велика роль страху і напруженого чекання смерті або покарання, показують випадки з жінками - ув'язненими, у яких перед судом і вироком аменорея спостерігається частіше, ніж при відбуванні покарання після вироку.

Як видно з наведеного випадку, дисфункція яєчників , аменорея, імпотенція і т.п. - Природна реакція організму жінки і чоловіки в небезпечному середовищі. Під час страху, депресії, шокової реакції; діяльність симпатичної нервової системи пригнічена; парасимпатична нервова система діє в повну силу, її діяльність поступово знижується в міру наближення організму до смерті; дихання поверхневе і не регулярне; пульс ниткоподібний; кров скупчується у внутрішніх органах; м'язи мляві, недолік тонусу; дуже сильна блідість, стаз (зупинка і застій будь-якої рідини в організмі, наприклад у кровоносних судинах або кишечнику). Організм людини перебуває під впливом різноманітних і безупинно мінливих умов зовнішнього середовища. Обов'язкова умова існування організму - підтримка його основних показників внутрішнього середовища. Склад і рН крові та лімфи, склад спинномозкової і міжклітинної рідин, концентрація різних органічних речовин і іонів і функціональної активності органів на відносно постійному рівні.

в більшості люди не знають про здібності свого організму. І це не дивно, тому що ці властивості організму, як правило, проявляються в особливих ситуаціях, і в моменти смертельної небезпеки, коли багато хвороб були не виліковні і якщо у людини були цілі в житті, і йому ніколи було думати про це, хвороба відступала. Були такі випадки, коли укладеним зав'язували очі, лили теплу воду і говорили, що він закінчується «кров'ю» - він помирав. Але є випадки, коли людину ріжуть ножем наскрізь і не один раз, і він дивом виживає. При будь-якому, навіть самому простому захворюванні, якщо загіпнотизувати людини і сказати, що він помер - то він вже ніколи не прокинеться. Знайте, що здатність біологічних систем протистояти змінам і зберігати, динамічну рівновагу внутрішнього середовища організму безмежна.

Функціональная активність органів і координація їх діяльності забезпечується нервової і гуморальної системами регуляції. Нервова регуляція забезпечує швидку реакцію строго певного органу на подразнення. Гуморальна регуляція відбувається шляхом вироблення біологічних, активних речовин, наприклад, гормонів надходять в кров і змінюють швидкість і спрямованість обмінних процесів.

Якщо сімейне життя не «цукор», те заняття сексом стає схожим на «концтабір», коли близькість викликає внутрішню напругу, страх, біль, відраза, відбувається дисфункція жіночого статевого органу. Постійно болить голова. Порушується обмін речовин. У головному мозку при внутрішньому напруженні, відбувається накопичення в мозковій тканині кислих продуктів (молочної кислоти), від якої набухає м'якоть органу, і розтягуються мозкові оболонки, багаті больовими рецепторами, з'являється головний біль.
По тим же принципом, і в той же самий час, з-за внутрішньої напруги, з'являється молочна кислота і в м'язовій тканині статевого органу. Болить вся область статевого органу, напруга збільшується, ще більше молочної кислоти у м'язовій тканині, ще більше напруги, орган зміщується, яким або образом, перестаючи нормально функціонувати, і так до нескінченності. Постійне скорочення м'язів через стрес, викликає біль або хворобливість. Кожен спортсмен знає це, так само як і кожна людина, що здійснював тривалий сходження по гірських стежках. Будь-яке тривалий скорочення м'язів, довільне або мимовільне, викликає хворобливість. Коли жінка відчуває страх, біль, відбувається постійне, мимовільне скорочення м'язів не тільки протягом лише дня, як у спортсмена, а постійно. Воно може тривати тижні, місяці, роки, все життя - і залишитися непоміченим. Але відчуття тяжкості внизу живота, в ряді випадків виникають тиснуть і тягнучі болі в паху і геніталіях, болі в крижах, відчуття молочних залоз і т.п. стають джерелом психогенною і невротичної соматизованих переробки, як би у відповідь реакцією на небезпечну середовище проживання. І навпаки, як показують дослідження та проведені експерименти, позитивні емоції регулюють і фізіологічні процеси.

Положітельние емоції пригнічують біль, так як під час сміху, радості, щастя вивільняються гормони катехоламіни і ендорфіни. Перші перешкоджають запаленню, другі діють як морфін. Також зазначено благотворний вплив позитивних емоцій на склад крові. Позитивні емоції зменшують стрес і його наслідки, знижуючи концентрацію стресових гормонів - норадреналіну, кортизолу і допаміну. Про це ще 2500 років тому Сократ казав: «... Подібним же чином і у жінок та їх частина, що іменується маткою, або утробі, є не що інше, як оселився всередині них звір, сповнений дітородного жадання. Коли цей звір в порі, а йому довго немає випадку зачати, він приходить в сказ, нишпорить по всьому тілу, утрудняє дихальні шляхи і не дає жінці зітхнути, доводячи її до останньої крайності і до всіляких недуг. Поки, нарешті, жіноче жадання і чоловічий ерос не зведуть подружжя в місці та не знімуть як би врожай з дерев, щоб засіяти ріллю утроби посівом живих істот ... »

Когда статеве життя приносить величезне задоволення, то кора головного мозку повністю контролює вегетативну нервову систему; як парасимпатична, так і симпатична нервові системи, що входять до складу вегетативної нервової системи, оптимально функціонують під управлінням кори головного мозку; м'язовий тонус відмінний; реакція відмінна; рівень енергії високий. Відбувається швидке відновлення всіх функцій статевого органу, як у жінки, так і чоловіки.

Предлагаю провести своєрідне тестування свого здоров'я. Це тестування присвячено запаху тіла. У людини з гарним здоров'ям тіло зазвичай має приємний запах, але як тільки людина починає відчувати страх, горе, апатію від нього починають виходити певні неприємні випаровування. У злих, апатичних, плаксивих людей, зазвичай смердюче дихання. Від їхніх ніг може виходити сильний запах. У них дуже активні залози, що видають сильний, різкий запах. Пот має специфічний запах. Статеві органи видають огидний запах. Різні видільні функції тіла не надто добре контролюються. Людина може відчувати потребу в сечовипусканні і дефекації при невеликих стресах, або може легко почати плакати без будь-якої видимої причини. Проведені дослідження доводять, що будь-який більш-менш відштовхуючий запах від людини, вказує на його погане емоційний стан, поганий стан здоров'я. Так, приміром, гали

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-03-28 08:57:54

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-03-28 21:49:03

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-03-29 04:02:36

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-03-28 20:48:31

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-03-28 09:03:03

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-03-29 02:40:50

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-03-28 12:20:05

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-03-29 05:35:35

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-03-28 08:46:11

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-03-28 13:53:16

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-03-28 01:47:18

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-03-28 13:56:06

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-03-29 01:46:03

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-03-28 21:44:33

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-03-28 14:26:51

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-03-27 00:29:35

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-03-27 17:44:50

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-03-29 04:48:31

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-03-29 04:48:42

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-03-27 01:54:25