КОЛОЛЬРНОІМПУЛЬСНАЯ ТЕРАПІЯ ЗБЕРЕЖЕ ВАШЕ ЗІР І ДОПОМОЖЕ ПРИ НЕВРОЗАХ І ДЕПРЕСІЇ!

Сучасний етап розвитку охорони здоров'я характеризується домінуванням хіміотерапії у всіх областях медицини. Безумовні успіхи хіміко-фармацевтичної промисловості є основою високої ефективності лікувально-профілактичних заходів при різних захворюваннях. Разом з тим, клінічний досвід останніх десятиліть дозволив виявити ряд серйозних проблем, пов'язаних із застосуванням хіміотерапевтичних препаратів при профілактиці, лікуванні та реабілітації багатьох поширених хвороб.

Як правило, це хронічні захворювання і стани, що вимагають тривалої терапії. Проте використання при цьому лікарських засобів обмежується в часі у зв'язку з можливим розвитком побічних ефектів і ускладнень.

Досить значна група розладів, обумовлених сезонними коливаннями природного освітлення поверхні Землі в середніх і високих широтах. Так на широті Москви освітленість опівдні в червні дорівнює 74 500 лк, а в грудні лише 9 800 лк. Різке скорочення світлового дня, рівня освітленості і превалювання в навколишньому ландшафті Ахроматичні кольори (сірого, білого, чорного) призводить до розвитку зимової депресії. Основні прояви зимової депресії - дратівливість, зниження працездатності, сонливість. Нерідко ці розлади настільки виражені, що пацієнти потребують допомоги психіатрів. До 80% осіб, які страждають депресією зимової - жінки. Хіміотерапевтичні методи терапії і профілактики зимової депресії не ефективні. Єдиним ефективним способом попередження і лікування зимової депресії є Кольоротерапія. До наступної групи захворювань, при яких хіміотерапія також не ефективна, відносяться розлади "техногенного" характеру, серед яких інтенсивно зростає питома вага хвороб, обумовлених тривалою роботою з екранами настільних моніторів комп'ютерів. Такі пацієнти скаржаться на зорове стомлення, аж до спазму акомодації, головні болі, дратівливість, зниження працездатності. При обстеженні у них нерідко діагностуються різні психосоматичні розлади. Однією з основних причин таких розладів є статичне напруження м'язів ока. Найбільш ефективним методом профілактики і терапії в цих випадках є візуальна цветостімуляція з ритмічною подачею світлових сигналів, що забезпечує відновлення нормального кровообігу в очних м'язах.

Проблеми хіміотерапії стали могутнім стимулом до відродження досліджень, спрямованих на розробку нових і вдосконалення вже відомих без медикаментозних методів лікування і профілактики подібних захворювань. До числа таких методів відноситься і фототерапія, ефективно використовувалась у багатьох країнах Стародавнього Сходу. На початку XX століття фототерапія застосовувалася при лікуванні неврозів, інших емоційно залежних розладів. Інтенсивний розвиток електронної промисловості в другій половині XX століття сприяло розробці і впровадженню в медичну практику спеціальних апаратів для фототерапії з розширеними можливостями.

В даний час візуальна цветостімуляція ефективно використовується в медичних установах нашої країни і за кордоном у багатьох областях медицини.

Сучасні апарати для цветоімпульсной терапії компактні: процедури пацієнти отримують, надівши спеціальні окуляри-маску, вперше запропоновану для цієї мети вітчизняним винахідником Белишевим А.П. (Авторське свідоцтво № 194360 від 1966 р.).

Метод візуальної цветостімуляціі физиологич і простий у виконанні Діючі фактори - сигнали електромагнітного випромінювання в діапазоні видимого світла (хроматичного або ахроматичного кольору), з керованими ритмом їх подання, модуляціями і регульованою потужності світлового потоку.

Відповідні фізіологічні реакції при проведенні процедур діляться на кілька груп.

Асоціативні відповідні реакції на певний колір зі зміною психоемоційного стану пацієнта. При цьому змінюється і діяльність різних органів і систем організму: змінюється ритм серцевих скорочень, артеріальний тиск, виникає відчуття релаксації або, навпаки, піднесення. Поліпшується кровопостачання всіх структур очного яблука, це обумовлено як рефлекторними зінична реакціями на ритмічну подачу світлових сигналів, роздратуванням рецепторів, що сприймають світло, так і легким тепловим ефектом.

Стимулюються процеси збудження або гальмування залежно від ритму, спеціальних модуляцій світлових сигналів, рівня рівномірності освітленості світлового поля і світлового потоку.

За допомогою різних комбінацій факторів впливу при проведенні процедур цветостімуляціі регулюється інтенсивність відповідних фізіологічних реакцій.

У сучасних апаратах для візуальної цветостімуляціі закладаються можливості впливу кількох факторів (наприклад «Окуляри професора Панкова»).

Вони сертифіковані для використання в медичних установах, а також дозволені Міністерством охорони здоров'я РФ для застосування в домашніх умовах за призначенням лікаря.

Апарати візуальної цветоімпульсной стимуляції давно і з успіхом використовуються для профілактики і лікування різних захворювань в кабінеті Кольоротерапія Московського медичного центру «Живи з усмішкою!».

Багаторічний досвід використання цих апаратів в медичних установах різного профілю та рівня підтвердив їх високу ефективність при безсонні, зимової депресії, емоційній напрузі, психосоматичних розладах, неврозах, для профілактики негативних наслідків тривалої роботи з екранами моніторів. Тривалість процедур від 3 до 15 хвилин. Лікування може проводитися циклами по 10-15 процедур, в залежності від діагнозу, 1-2 рази на рік.

Офтальмологічними дослідженнями встановлено, що Кольоротерапія кардинально покращує зір при поширених очних захворюваннях: прогресуючої короткозорості, далекозорості (у тому числі вікової), амбліопії (слабкозорістю), спазмі акомодації (помилкової короткозорості), глаукомі, катаракті початкової, захворюваннях сітківки та зорового нерва.

Спеціаліст з нетрадиційної медицини А. М. Осипов.

Москва 2007р.

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-03-30 00:08:20

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-03-29 20:50:40

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-03-29 19:51:55

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-03-29 20:41:27

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-03-29 21:05:52

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-03-30 02:15:32

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-03-29 20:48:50

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-03-29 21:04:33

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-03-28 08:46:11

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-03-29 10:29:27

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-03-30 00:40:59

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-03-28 13:56:06

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-03-29 01:46:03

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-03-29 17:32:30

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-03-29 12:07:06

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-03-29 10:27:25

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-03-27 17:44:50

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-03-29 10:29:33

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-03-29 17:31:09

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-03-27 01:54:25