Як вилікувати захворювання серця.

Як вилікувати захворювання серця.

Серце - порожнистий м'язовий орган - розташоване в середині грудної клітини. Правий і лівий відділи серця мають два верхні (передсердя) та дві нижні (шлуночки) камери. Прітекая до серця, кров надходить у передсердя, з них потрапляє в шлуночок, а звідти викидається у великі артерії. Рух крові в одному напрямку забезпечують клапани, які є в кожному шлуночку на шляху відтоку і припливу.

Основна функція серцево-судинної системи - забезпечувати організм киснем і звільняти його з продуктів обміну, в тому числі вуглекислого газу. Якщо уявити все у вигляді схеми, серцево-судинна система виконує ці функції, збираючи бідну киснем кров з усього організму і направляючи в легені, де вона збагачується киснем і звільняється той вуглекислого газу. Потім насичена киснем кров переноситься з легких до органів і тканин всього організму.

Серце - м'язовий орган з чотирма камерами, які повинні ефективно, надійно і безперервно працювати протягом всього життя людини. М'язові стінки кожної камери скорочуються в певній послідовності, що дозволяє перекачувати найбільшу кількість крові при витрачанні найменшої енергії протягом кожного серцевого скорочення.

Система кровообігу включає кровоносні судини: артерії, артеріоли, капіляри, венули і вени. Артерії, еластичні та міцні, несуть кров від серця і здатні витримувати високий тиск. Їх еластичність дозволяє підтримувати артеріальний тиск між серцевими скороченнями. Артерії дрібного калібру і артеріоли мають м'язовий шар в стінках, який регулює їх діаметр, знижуючи або збільшуючи кровоток у тій чи іншій області. Капіляри - це дрібні, з дуже тонкою стінкою судини, які служать «містком» між артеріями, що несуть кров від серця, і венами, по яких кров повертається в серце. Завдяки капілярах кисень і живильні речовини можуть надходити з крові в тканини, а продукти обміну - з тканин в кров. Капіляри переходять в венули, а ті, у свою чергу, - у вени, по яких кров знову йде до серця. Стінки вен тонкі, але їх діаметр в середньому більше, ніж у артерій, тому той же об'єм крові проходить по венах з меншою швидкістю і під значно меншим тиском, В венах є клапани, що запобігають зворотний потік крові.

Скорочення м'язових волокон в серці керується електричними імпульсами, які поширюються в серці з певною швидкістю за спеціальними шляхах. Ритмічне виникнення цих імпульсів, з яких починається кожне сердечне скорочення, відбувається у водії ритму серця (синусовому вузлі), розташованому в стінці правого передсердя. Швидкість відтворення імпульсів визначають нерви і гормони, що циркулюють в кровотоку. Та частина нервової системи, яка автоматично регулює частоту серцевих скорочень, називається автономною. Вона складається з симпатичного і парасимпатичного відділів. Симпатична нервова система підвищує частоту серцевих скорочень; парасимпатична система сповільнює їх. Симпатична нервова система забезпечує серце мережею нервів, званої симпатичним сплетінням. Парасимпатична система здійснює вплив на серце тільки через блукаючий нерв.

Частоту серцевих скорочень можуть підвищувати гормони адреналін і норадреналін. Гормон щитовидної залози теж впливає на частоту серцевих скорочень. Коли гормонів щитовидної залози занадто багато, серце б'ється занадто швидко; коли їх мало, воно працює надто повільно.

Нормальна частота серцевих скорочень у спокої - звичайно між 60 і 100дарамі на хвилину. Однак набагато менша частота може бути нормальним явищем у молодих дорослих людей, особливо фізично активних. У нормі частота серцевих скорочень коливається в широкому діапазоні. Вона реагує не тільки фізичне навантаження, але такі стимули, як біль, гнів і т.п. Тільки в тих випадках, коли частота серцевих скорочень занадто висока неадекватно ситуації (тахікардія); низька (брадикардія); коли є передчасні скорочення серця (екстрасистоли), а також коли проведення електричних імпульсів затримується або здійснюється за патологічним шляхах, ритм розглядається як патологічний (аритмія ). Патологічні ритми можуть бути регулярними або нерегулярними.


СЕРЦЕВО-судинних захворювань.

Захворювання серця і судин поряд із злоякісними пухлинами в економічно розвинених країнах є найчастішою причиною смерті. В останні роки кардіологи все більшого значення надають психосоціальним факторів ризику та їх зв'язку з соматичними факторами ризику. Спосіб життя, встановлення особистості і положення людини в її професійному та сімейному оточенні важливі для кровообігу і його фізіологічної регуляції. Здавна відомі такі соматичні фактори ризику, як неправильне харчування, ожиріння, куріння та зловживання алкоголем, в яких відбиваються особливості особистості.

Класична психосоматична постановка питання, пов'язана з функціональними захворюваннями серця та судин, значно розширена. Підвищення артеріального тиску (АТ). Атеросклероз, стенокардія, як і інфаркт міокарда, пов'язані не тільки з соматичними, але з психосоматичних аспектом і терапевтичними установками.
Серце і судини беруть участь у всіх формах життєдіяльності, хоча в нормі людина цього не усвідомлює. При перевантаженнях серце починає сприйматися у вигляді посиленого серцебиття або при сильному страху у вигляді тахікардії. На відміну від моторики або дихання, які стоять найближче до сфери довільної діяльності, діяльність серця і судин виключена з безпосереднього людського сприйняття, І тільки за певних прикордонних станах і порушеннях серце сприймається усвідомлено. Навіть у випадках тяжких порушень, наприклад при вроджений порок серця, серцеві феномени суб'єктивно сприймаються лише на пізніх стадіях декомпенсації.
Разом з тим психічна сфера і діяльність людини так само визначають функції його серця і судин, як і фізичні навантаження, і так само грають роль у патогенезі. Активність і спокій, сон і неспання, душевна жвавість і збудження, виражені зовні або пригнічені почуття пов'язані з різними станами системи кровообігу.

До психосоматичних захворювань серцево-судинної системи відносяться:

Ішемічна хвороба серця (німа ішемія, стенокардія, інфаркт міокарда);

Порушення серцевого ритму;

Функціональні захворювання серця;

Синкопальні стану (жах і шок, непритомність);

Есенціальна артеріальна гіпертонія;

Кардіофобіческій невроз (серцева фобія, невроз страху, кардинальний невроз, синдром паніки).

Увага! Усі ці захворювання лікуються безмедикаментозної! Про це я докладно написав у книзі «Стовбурові клітини і Емоції». Виділені автором місця в тексті не випадкові. Серце - м'язовий орган, а м'язи вони і є м'язи (м'яз - орган тіла людини і тварини, що складається з тканини, здатної скорочуватися під впливом нервових імпульсів) їх необхідно тренувати. Пропоную вам прочитати відгуки пацієнтів, які вирішили свої проблеми пов'язані з різними захворюваннями серця з допомогою спеціальної безмедикаментозної психотерапії. Відгуки пацієнтів розкриють перед вами дивовижний світ, світ без таблеток, як багато прекрасного і дивовижного таїться в ньому. Всі відгуки надруковані за згодою людей отримали цей вид психотерапії.

Прочитайте відгуки:

... Після психотерапії почуваю себе бадьоро мені добре. Таблетки не приймаю. Сплю по 6 годин і висипаюся. Приймаю контрастний душ. Сьогодні вранці з піснею йшла на стадіон, де я з задоволенням бігаю 5 хвилин. Роблю вправу 500 разів. Хвороба пройшла (були проблеми - втрата свідомості в автобусі і в метро, тахікардія - сильна аритмія, остеохондроз, ішемія, сильно переживала з приводу призначеної операції на серці, за яку треба було заплатити $ 11000). Зараз я здоровий щаслива людина! (Діна Феніасовна 66 років) ....

... Відчуваю себе добре. Продовжую бігати вранці під час бігу відчуваю радість. Роблю вправи 600 разів. За допомогою Вашої психотерапії вирішив всі свої проблеми (були проблеми - стояв на обліку в онколога, ендокринолога і був вроджений порок серця, гіпертонія). Відчуваю себе здоровою, щасливою людиною. Отримав ліцензію на проектування та виробництво виробів. (Володимир Альмаровіч 36 років) ...

... Після психотерапії відчуваю себе добре (були проблеми - вади серця: мітральний, аортальний, поганий сон, алергія, боліли суглоби). Почала нове життя. Спасибо! (Лідія Іванівна 53 роки) ...

... Відчуваю себе зановорожденним! З початку занять пройшли такі захворювання: Остеохондроз грудного відділу хребта, остеохондроз поперекового відділу хребта, остеохондроз крижового відділу хребта, остеохондроз шийного відділу хребта. Гіпертонічна хвороба, хронічна серцева недостатність 1 ступеня. Навчився володіти собою в будь-якій ситуації. Став майже спортсменом, бігаю вранці роблю вправи по 900 разів. Я щасливий! (Михайло Маркович 41 рік) ...

... З'явилася можливість контролювати своє здоров'я. Не приймаю ліки. Загальний стан покращився, я відчуваю себе добре, бадьоро. Підвищилася активність. З надією дивлюся в майбутнє. З'явилося бажання допомогти близьким мені людям. На багато речей став дивитися по-іншому. З'явилася любов до життя. Продовжую бігати вранці і робити спеціальні вправи по 500 разів кожне. Я відчуваю себе здоровою, щасливою людиною. І тепер мені не потрібна повторна операція із заміни мітрального клапана, на яку я повинен був витратити $ 80000. Були проблеми: перенесена операція на серці з заміною мітрального клапана і пластикою трехуспідального клапана, з можливим розвитком ускладнення, аритмія, що викликається навантаженнями фізичного і психологічного плану. Ревматизм ніг і переломи суглобів пальців ніг і тазостегнової кістки. Ослаблення зору після операції. Ослаблення слуху, а також ослаблення пам'яті. Безсоння після операції. Брав ліки: фенилин - для згортання крові, протрамбіновий індекс низький - кровотеча, високий тромбоз. Діоксин - для відновлення аритмії. (Хаміт Абдухашімовіч 47 років) ...

... Відразу після психотерапевтичної сесії запросто ніс холодильник з 5 поверху вниз, тому що серце вже не боліло. Заснув дуже швидко. Відчуваю полегшення і відчуття гарного попереду. (Олег Валерійович 42 роки) ...

... За час терапії зникли страхи, тривоги. Я став спокійнішим. Покращився фізичне самопочуття, зникли болі в серці, шлунку, сонячному сплетенні. Почуваю себе добре! Спасибо. (Владислав Анатолійович 38 років) ...

... Відчуваю бадьорість і радість. Пройшла міжреберна невралгія серце не болить. Спасибо! (Галина Миколаївна 35 років) ...

... Дихати став спокійно на повні груди. Бігаю вранці. Роблю вправу 500 разів. Самостійно проводжу соло процеси після, яких почуваюся бадьоро. Стан здоров'я хороше. Почуваю себе відмінно після психотерапевтичної сесії. Були проблеми: тахікардія, напруга в області живота, грудної клітини, утруднене дихання. (Василь Валерійович 35 років) ...

У цікавий час ми живемо. Ви можете почати робити те, що до сьогоднішнього дня взагалі ніколи не робили. Це означає прийняття нових рішень, придбання нових умінь, започаткування нових проектів, а також зміну спрямованості вашої роботи і особистої жиз ¬ ні. І що вже точно, ми живемо в найсприятливіший період людської історії. Ніколи, схоже, для такої великої кількості людей не існувало такої великої кількості можливостей реалізувати всі свої бажання. Сьогодні ми увійшли в нову еру, яку називають псіхозойской ерою або ерою розуму. Зроблені відкриття дозволяють сказати, що ваш розум настільки могутній, що, будучи спрямованим, в потрібне русло, може допомогти вам досягти практично всього. У вас заховані нерозтрачений джерела настільки потужного потенціалу, що за ціле життя вам, напевно, не здійснити і малої частки того, на що ви дійсно здатні.

А ви здатні бути щасливими, здоровими людьми. Знайдено нарешті секрет лікування хронічних і раніше вважалися невиліковними захворювання. Природа виключно щедра. Вона забезпечує кожної людини здібностями і талантами в надлишку. Ваш найцінніший ресурс - ви самі. Ваша здатність бути здоровим - найдорожче ваше майно.

Народні методи лікування

Як позбутися від поліпів у товстому кишечнику

Поділюся досвідом позбавлення від поліпів. Провів я цей процес в 1991 році, і до цього часу у мене все в нормі.

2020-04-02 15:13:24

Морквяний сік: і смачно, і корисно

Я - агроном-біохімік. Все життя займався вивченням рослин, овочів, ягід і їх лікувальними і харчовими властивостями. Мені 72 роки, пропрацював у сільському господарстві агрономом 53 року і більше 20 років був директором радгоспу. Хочу розповісти про чудо-овочі - моркви.

2020-04-02 14:34:01

Як я вилікувала дифузний зоб

Це сталося 20 років тому: я позбулася зоба. Звернула увагу, що ця хвороба не дає спокою багатьом людям. Мій щасливий досвід залишає всім надію на зцілення.

2020-04-02 11:38:57

Цистит. Хіба це справа житейська?

Він не їздить на «Мерседесі» і в дні столітнього ювілею оборонного підприємства, де трудиться не один десяток років, його прізвище не значилася в переможних реляціях про досягнення. Але більшість заводчан відмінно знає дорогу до кабінету свого «сімейного лікаря» Іллі Григоровича Бабаєва. Фахівець широкого профілю, терапевт Бабаєв в своєму здоровпункті лікує недуги, з якими ми, як правило, стикаємося в повсякденному житті. І. Г. Бабаєвим розповідає про такий вельми поширених захворювань, як цистит.

2020-04-02 11:23:13

Лікування астми народними засобами

Астма - це захворювання, що виникає при спазмах в бронхах, а причиною її виникнення є алергія. Астму можуть викликати часті простудні захворювання, якщо їхнє лікування не було достатньо ефективним, а також захворювання нирок і забруднена атмосфера.

2020-04-02 18:10:27

Секрет обліпихової олії

Я потрапляли до рук і аптечне обліпихова олія, і кустарне, мабуть, приготоване за звичайним рецептом. Ні, це було не масло, так, якась незрозуміла бліда рідина. Справжнє обліпихова олія знайшло свою славу незвичайною цілющістю, а таку цілющість масло набуває тоді, коли воно правильно приготовлене. Це поняття включає в себе багато тонкощів, які необхідно знати при приготуванні цього цілющого обліпихової олії.

2020-04-02 07:25:37

Мазь від екземи виявилася ефективною

Давно хотіла вам написати лист, але не наважувалася. Я сама з Азербайджану. 7 років живу в Росії. Хочу поділитися своїм досвідом, як можна позбутися від мокнучі екземи.

2020-04-02 03:23:34

Як позбавитися від високого тиску?

Я також хочу поділитися радою. Розкажу, як позбавився від високого тиску. У 1968 році верхній показник почав зашкалювати - 200-240. У вухах весь час стояв шум, ніби працював двигун. Ліки не допомогли.

2020-04-02 07:48:59

Вірусний гепатит «С». Не втрачайте оптимізму!

Вірус гепатиту «С» - дрібний РНК - вірус, що відноситься до сімейства флавовірусов. Вірус гепатиту «С» малоустойчів у зовнішньому середовищі, але здатний зберегти активність навіть при нагріванні до 50 градусів за Цельсієм. Основне джерело зараження - хворі з гострою або хронічною формою гепатиту «С», а також вірусоносії

2020-04-02 12:24:13

Готуйте «сани» влітку

Є хороший спосіб уникнути простудних захворювань і влітку, і взимку. Їм моя сім'я користується не перший рік.

2020-04-02 17:41:09

Медицина

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість

Мастопатія, ендокринні захворювання, спадковість - доля багатьох росіянок - Щорічно від раку молочної залози вмирають приблизно 23 тис росіянок. Про це, як передає кореспондент РІА 'Новости', повідомив у вівторок на прес-конференції директор Російського онкологічного наукового центру ім.Блохіна Михайло Давидов. R

2020-04-02 17:43:08

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань

У країнах, де популярна здорова їжа, надто багато кардіологічних захворювань - На сніданок Баррі Гроувз з'їв велике яйце і 100 грамів підсмаженої на топленому салі печінки. А потім запив все це какао з подвійними вершками. На обід 72-річний Баррі зі своєю 70-річною дружиною Монікою насолодяться свининою із жирком і зеленими овочами в олії. І, нарешті, подружжя, що проживає в Оксфорді, очікує легка вечеря з сиру, домашніх яблук або груш, увінчаних вершками, і какао. Незважаючи на 40 років такої жирної дієти, Баррі важить на 3 кг менше, ніж у день весілля. У 1957 році він важив 72 кг.

2020-04-02 00:33:20

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах

Хворих на цукровий діабет обстежує лабораторія на колесах - Суперсучасна пересувна лабораторія для обстеження хворих на цукровий діабет почала працювати в Нижньогородській області. Учора з її допомогою було обстежено 30 мешканців з Богородського району, сьогодні - приблизно стільки ж нижньогородців, повідомили сьогодні на презентації лабораторії.

2020-04-01 23:37:31

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез і лікування

Жовчний рефлюкс: сучасні погляди на патогенез та лікування - Жовчний рефлюкс - синдром, досить часто супроводжує найпоширеніші захворювання верхніх відділів травного каналу: хронічні гастрити, виразкову хворобу шлунка і дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба.

2020-04-02 14:27:33

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків

Сучасна інсулінотерапія цукрового діабету 1 типу у дітей та підлітків - Цукровий діабет 1 типу (ЦД 1 типу), що називалася до недавнього часу інсулінозалежний, а ще раніше - ювенільний цукровий діабетом, вражає в основному людей молодого віку і дітей. В останні роки спостерігається сплеск захворюваності на цукровий діабет 1 типу, найбільш виражений у дітей та підлітків. За 25 років захворюваність СД 1 типу серед дітей московської популяції зросла в два рази. В даний час у Москві налічується близько 1200 дітей з ЦД у віці до 15 років.

2020-04-02 14:27:33

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи»

Фолієва кислота зменшує ризик розвитку у потомства «заячої губи» - Жінки, що приймають під час першого триместру вагітності фолієву кислоту можуть значно знизити ризик розвитку у потомства такого пороку як розщеплена губа («заяча губа»). До цього висновку прийшли американські вчені з Національного інституту гігієни навколишнього середовища (National Institute of Environmental Health Sciences).

2020-04-02 17:46:18

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на

Прогноз для метеочутливих людей по Росії 09.09.2009 на - На Європейському Півночі погода буде нестійка з коливаннями метеопараметров. Через це погіршення самопочуття можливо у людей із захворюваннями серця і судин, а з-за підвищеної вологості повітря не виключені загострення у тих, хто страждає захворюваннями опорно-рухового апарату та бронхо-легеневі захворювання.

2020-04-02 03:24:00

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу

Ризик дитячої смертності зростає у породіль, які мають зайву вагу - Вагітні жінки, які страждають від ожиріння, мають підвищений ризик того, що їх немовлята можуть померти незабаром після народження, особливо якщо мав місце передчасний розрив (плодових) оболонок (ПРО).

2020-04-02 17:48:03

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії

Функціональні захворювання травного тракту у дітей. Принципи раціональної терапії - Функціональні порушення (ФН) шлунково-кишкового тракту займають одне з провідних місць у структурі патології органів травлення. Так, наприклад, рекурентні абдомінальні болі у дітей носять функціональний характер у 90-95% дітей і лише у 5-10% пов'язані з органічною причиною. Приблизно в 20% випадків хронічна діарея у дітей також обумовлена функціональними розладами.

2020-04-02 13:30:23

Середньовічні отрути і ліки

Середньовічні отрути і ліки - Багато століття лікар задовольнялися тим, що примушували пацієнтів приймати настої трав, порошків рослинного і тваринного походження, дія яких було зазначено на практиці - іншими словами, хворі виконували роль піддослідних кроликів .

2020-04-02 08:47:03